KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Red Star Kunlun - 3. prosince 2017   08:00

Chabarovsk
Chabarovsk
38:02' Byvalcev (Litovčenko, O. Li) • 46:08' Byvalcev (Litovčenko, T. Zohorna) • 56:25' Gorškov
3:4
(0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Red Star Kunlun
04:08' DeFazio  (Yip, Kane) • 19:20' Vorobej  (Brulé) • 22:56' Brulé  (Ponikarovskij) • 64:42' Beck
Chabarovsk
Metsola (Alikin) – Averin, J. Kolář, Chabarov, Kondratěv, Kuzmin, Aťušov, Karmaškov – Litovčenko, Byvalcev, O. Li – T. Zohorna, Rasskazov, Potěchin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Dědunov, Klopov, Picard – Zaseda.
Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, Blacker, Graborenko, Järvinen, N. Chlystov, Vorobej, Ďaloga – Brulé, Ponikarovskij, Beck – Yip, DeFazio, Kane – Chipchura, Lessio, Rissanen – Ibragimov, Lockhart, Jaw.

Z mé strany je to vše, přeji příjemné nedělní dopoledne.
Dramatické utkání je u konce. Chabarovsk si v jeho průběhu dokázal vytvořit už tříbrankový náskok, ale nebyl lepší a spíš jen využil každou šanci, která mu byla nabídnuta. Ve druhé třetině domácí konečně našli recept na brankáře Hellberga a podařilo se jim snížit. Ve třetí třetině pak dokázal Amur vyrovnat a šlo se do prodloužení. Už to vypadalo, že nás budou čekat nájezdy, ale 18 sekund před koncem dokázal vstřelit rozhodující branku Beck.
64:42'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
A je rozhodnuto. Puk se odrazil na pravý kruh k TAYLORU BECKOVI. Ten se dokázal trefit přesně k tyči a zařídil bonusový bod pro své mužstvo. Bez asistence.
64:04'
Přesilovka hostů je minulostí, této velké příležitosti Kunlun nevyužil.
62:56'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Klopov – 2 min., držení protihráče).
62:48'
Jesse Blacker od modré tvrdě vypálil, ale Metsola dokázal kotouč vyrazit.
61:01'
Tomáš Zohorna se na okamžik dostal za obranu Kunlunu, ale nedostal prostor na zakončení.
60:30'
Gilbert Brulé střílel z pravého kruhu a Metsola si připsal první úspěšný zákrok prodloužení.
60:01'
Ve třetí třetině se povedlo Chabarovsku vyrovnat, trefil se Gorškov. Na řadu tak přijde prodloužení, které se bude hrát ve třech na obou stranách.
60:00'
59:46'
Z úhlu pálil Oleg Li, ale tento pokus nemohl Hellberga ohrozit.
59:18'
58:20'
Z levého kruhu tvrdě vystřelil Gilbert Brulé. Juha Metsola se stihl přesunout a puk vyrazil.
57:43'
Cory Kane nebezpečně vypálil od modré. Puk ale na Metsolu neprošel a nakonec ho před brankou zalehl Kolář.
57:18'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
56:25'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí se ještě stihli usadit v útočném pásmu a vyrovnávají na 3:3. Trefil se střelou z levé strany ALEXANDR GORŠKOV. Bez asistence.
55:39'
Přesilovka se domácím nedaří. Hlavně její druhá polovina. Kunlun vyhazuje puk.
54:40'
Hellberg i přes hradbu těl před sebou dokázal zasáhnout proti střele od modré čáry, kterou na něj poslal Jan Kolář.
54:28'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Roman Graborenko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:13'
Píská se zakázané uvolnění Amuru. Vhazovat se bude před Metsolou.
51:02'
Alexandre Picard měl znovu šanci vyrovnat, ale neodkázla z blízka překonat Hellberga.
49:10'
Alexej Ponikarovskij se dostal do velké šance, ale Metsola předvedl parádní zákrok lapačkou a své mužstvo podržel.
48:23'
Tak nakonec si přece jen musel Metsola připsat zákrok.
47:58'
Hosté se pokoušejí o rychlou odpověď, ale jejich pobyt v útočném pásmu zatím není zakončen střelou.
46:30'
Alexandre Picard ujížděl sám na Hellberga, ale neodkázal ho překonat. Mohlu už být vyrovnáno.
46:08'
Domácí už prohrávají jen o gól! Podařilo se jim využít přesilovou hru. Puk do branky ze skrumáže před brankou dorazil ALEXEJ BYVALCEV. Je to jeho druhý gól zápasu.
45:17'
Vladislav Ušenin z levé strany napřáhl k tvrdé střele, ale Hellberg se jí dokázal postavit do cesty.
44:41'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., vysoká hůl).
43:13'
Bogdan Potěchin dvakrát po sobě zajímavě zakončoval, ale Hellberg si pokaždé dokázal poradit.
42:08'
41:50'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč a mohou kompletně vystřídat.
41:12'
Gilbert Brulé zakončil pohlednou kombinaci Kunlunu nepřesnou střelou z levého kruhu.
40:08'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Bogdan Potěchin – 2 min., sekání).
40:01'
Druhá třetina přinesla stejně jako ta první dvě branky. Domácí byli nadále aktivnějším mužstvem, ale než se nadáli, už prohrávali 0:3. Po ubráněné přesilovce zvýšil vedení hostů Brulé. Chabarovsk si poté vytvořil několik dobrých střeleckých příležitostí a jednu z nich dokázal proměnit v gól Byvalcev. Ve třetí třetině tak ještě Amur rozhodně má o co hrát.
40:00'
39:41'
Gilbert Brulé nebyl daleko svého druhého gólu, tentokrát ale Metsolu nepřekonal.
38:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., nedovolené bránění).
38:02'
Domácím se přeci jen povedlo najít recept na Hellberga a snižují na 1:3. Autorem branky je ALEXEJ BYVALCEV. Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Oleg Li.
36:54'
Lucas Lessio si vehementně klepal hokejkou o led a nakonec přihrávku opravdu dostal. Jenže jeho střela na Metsolu neprošla.
35:49'
Ani Oleg Li není tím, kdo vezme Hellbergovi čisté konto. Brnakář Kunlunu byl znovu na správném místě a provedl zákrok.
34:50'
Metsola vyrazil jednoduchou střelu z pravé strany betonem.
33:26'
Alexej Byvalcev nebezpečnou ranou vystrašil Hellberga, ale ten i tentokrát dokázal puk chytit a udržel si čisté konto.
31:50'
Jesse Blacker vypálil od modré, Metsola si připsal zákrok a poté jeho spoluhráči vyhodili puk.
30:34'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., sekání).
30:12'
A znovu hosté vyhodili. Na domácí už se z hlediště snáší pískot publika.
29:57'
Kunlunu se podařilo vyhodit kotouč mimo své obranné pásmo.
29:27'
Střela Vladislava Ušenina byla přizvednuta do ochranné sítě za brnakou Hellberga.
29:05'
28:15'
Kolář vypálil tvrdě od modré čáry, ale ani on neodčaroval kouzlu Hellberga.
27:40'
Kunlun se zatím celkem v pohodě brání, daří se mu vyhazovat puky.
27:05'
Po přihrávce rukou domácích je hra vykázána do středního pásma.
26:48'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).
24:23'
Střela hostů z levé strany byla nepřesná. Metsola tentokrát nemusel zasahovat.
22:56'
Kunlun se sice většinu zápasu brání, ale dál navyšuje náskok. Téměř každý jejich protiútok do otevřené obrany končí gólem. Tentokrát se z gólu raduje GILBERT BRULÉ, jeho střela prošla Metsolovi mezi betony. Asistence: Alexej Ponikarovskij.
22:25'
V této přesilové hře zatím Amuru chybí střelba, Hellberg zůstává v klidu.
21:40'
Hostům se podařilo vyhodit puk a mohou kompletně vystřídat.
20:44'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jesse Blacker – 2 min., držení protihráče).
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 8:54.
První třetina je za námi a překvapivě jsou vedení hosté. Kunlun byl většinu času pod tlakem Chabarovsku, ale všechny situace ustál, podržel ho několika skvělými zákroky Hellberg. První gól Kunlunu vstřelil DeFazio. V dalším průběhu třetiny přežili Red Star dvě přesilovky po sobě a pak těsně před koncem udeřil Gilbert Brulé.
20:00'
19:20'
PAVEL VOROBEJ naskočil do hry z trestné lavice a krátce poté už se může radovat z branky. Dostal puk do jízdy na pravé křídlo a vystřelil přesně k tyči. Asistence: Gilbert Brulé.
19:13'
19:05'
Po střele od modré čáry od Vladislava Ušenina má Hellberg kotouč pevně ve své moci.
17:53'
Chabarovsk je nastěhovaný v útočném pásmu, zatím mu ale chybí častější střelba při přesilovkách.
17:11'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Pavel Vorobej – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
16:17'
16:02'
Kunlun se osvobodil, Amur zakládá další akci zpoza vlastní brány.
15:05'
Tvrdá střela Karmaškova nemohla Hellberga vystrašit. Znovu byl na svém místě a kotouč kryl.
14:40'
Kunlun vyhrál vhazování a vyhodil puk z obranného pásma.
14:17'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min., držení protihráče).
13:25'
Po delší době si připsal zákrok také brankář Chabarovska. Chytil střelu z levé strany od Brulého.
13:03'
Hellbergovu pozornost vyzkoušel také ihned po vyhraném vhazování útočník Alexej Byvalcev.
12:22'
A další zákrok pro brankáře Kunlunu. Poradil si i se střelou Pavla Dědunova z levého kruhu.
11:25'
Hellberg si musel připsat další zákrok, tentokráte proti střele od modré čáry.
10:30'
Hostující hokejisté se sice jako první dostali do vedení, ale nyní jsou to domácí, kterí jsou mnohem aktivnější.
09:34'
Další zákrok Helberg, tentokrát proti střele Klopova.
08:30'
Z levého kruhu pálil Tomáš Zohorna, Hellberg se ale nenechal zaskočit.
07:30'
Juha Metsola si musel připsat zákrok lapačkou po střele Kunlunu z pravé strany.
05:16'
Chabarovsk měl trochu problémy s rozehrávkou, ale nekonec se z vlastního pásma dostal.
04:08'
Kunlun otevírá skóre! BRANDON DEFAZIO dostal kotouč před branku a z velké blízkosti se mu povedlo zvednout kotouč pod břevno Metsolovy brány. Asistence: Brandon Yip a Cory Kane.
01:40'
Domácí jsou zatím aktivnější mužstvem a nepouštějí hosty moc do vlastního pásma.
00:01'
Vzájemné zápasy

V této sezoně se tyto dvě mužstva utkávají poprvé. V té minulé si proti sobě zahrály čtyřikrát a oba si připsali po dvou vítězstvích. Když se hrálo na ledě Chabarovsku, tak nejprve vyhrál Kunlun 2:1 a druhý zápas už vyhráli domácí 3:1.

Kunlun je jediný čínským týmem v KHL. V tabulce Západní konference se nachází jen o místo za Chabarovskem, ale ztrácí na něj sedm bodů. Play-off je momentálně pro Red Star vzdáleno přesně dvanáct bodů. To už je poměrně výrazný deficit a pokud chce Kunlun v play-off být, měl by pořádně zabrat. Vůbec to ale na to nevypadá, Kunlun totiž prohráli devětkrát po sobě. Za tohle období brali jen dva body za dvě remízy v základní hrací době. Na stadionech soupeřů Kunlun vyhrál sedmkrát z osmnácti zápasů. Poslední tři utkání prohrál.
Amur Chabarovsk

Chabarovsk je po šestatřiceti odehraných utkáních zatím těsně pod hranou postupu do play-off. Ve Východní konferenci je na desátém místě a na postup momentálně ztrácí pět bodů. V poslední době má Amur celkem slušnou formu, daří se mu pravidelně bodovat. Naposledy sice prohrál 0:4 s CSKA, ale předtím vyhrál čtyři z pěti utkání. Na domácím ledě vyhrál Chabarovsk osm z deseti posledních utkání. Naposledy si poradil s Jaroslavlí 3:1.
Zdravím a vítám všechny hokejové nadšence u sledování on.line přenosu utkání KHL mezi týmy Amur Chabarovsk a Red Star Kunlun. Zápas se odehraje v Platinum Areně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.