KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Lada : Jokerit - 12. října 2017   17:00

Ukončeno
Lada
Lada
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
Jokerit
Jokerit
06:13' Gilroy  (O'Neill) • 12:03' Palola  (Huhtala, Regin) • 22:25' O'Neill   • 41:35' H. Ikonen  (Norman)

Sestava Lada
Lazušin (23. Krasotkin) – D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich, Ďjakov, Gurkin – Filatov, Kapustin, Zernov – Mastrjukov, Babenko, Rachimullin – Valujskij, Skorochodov, Něstěrov – A. Strelcov, Bočarov, Achmetov.
Sestava Jokerit
Zapolski – Lundin, Lepistö, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola, Regin, Huhtala – Joensuu, O'Neill, Tolvanen – Norman, H. Ikonen, Pihlström – Anttila, Marjamäki, Mäki.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 22 – 36
Je konec! Jokerit Helsinky zvládl utkání na ledě Toljatti a zvítězil 4:0! Finský celek nakročil za vítězstvím už v první třetině, kterou opanoval po brankách Gilroye a Paloly! Po přestávce dokonce hosté skórovali v oslabení. Chybu domácí obrany potrestal Brian O´Neill! Poté tempo hry poněkud opadlo. Na další branku se čekalo až do třetí třetiny, ve které se prosadil Henri Ikonen ! Jokerit poté zařadil nižší rychlostní stupeň, ale soupeře už k ničemu nepustil a připsal si zaslouženou výhru.
60:00'
Konec zápasu.
59:02'
Další přechod domácího výběru do útoku zastavuje postavení mimo hru. Příliš rychle spěchal do útočného pásma Stanislav Bočarov. Vhazuje se ve středním pásmu.
58:22'
Filatov tentokrát pálil z levé strany, avšak Ryan Zapolski dával pozor a jeho ránu vykopl betonem mimo tři tyče. Lada však zůstává u kotouče.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:36'
Nikita Filatov vyvezl kotouč do útočného pásma a zakončil z ostrého úhlu. Jeden z obránců Jokeritu srazil jeho ránu do rohu kluziště.
57:06'
Genoway napřáhl ke střele od modré čáry. Zapolski měl zcela zakrytý výhled, jenže Genoway svůj pokus vyslal vysoko nad branku.
56:33'
Igor Skorochodov měl na hokejce snižující branku! Domácí hokejista si sjel na parádní přihrávku před branku, jenže trestuhodně minul odkrytou klec!
56:10'
Antti Pihlström oslovil Regina, který mohl zakončovat z pravého křídla, jenže rána mu vůbec nesedla a kotouč prosvištěl nad břevnem.
55:32'
Dmitrij Kostromitin operoval s pukem v útočném pásmu. Domácí obránce s ním vybruslil na modrou čáru, odkud však nedokázal zakončit.
55:10'
Charles Genoway uspěl v souboji v rohu obranného pásma a po mantinelu vyhodil puk za modrou čáru. Domácí mohou zaútočit alespoň na kosmetické snížení.
54:18'
Peter Regin si nabruslil na přihrávku před branku domácího mužstva. Hostující tahoun se nedokázal otočit a důrazný obránce jej připravil o kotouč.
54:02'
Hosté v plném počtu.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
53:07'
Hosté znovu vybojovali kotouč ve vlastním obranném pásmu a ihned jej vyhodili přes všechny čáry. Závěr dnešního utkání se už pouze dohrává.
52:38'
Alexandr Něstěrov dostal přihrávku do volného prostoru, nabruslil si do skvělé pozice, jenže zápěstím trefil připraveného brankáře Jokeritu. Vhazuje se po jeho pravici.
52:02'
Lada si zahraje přesilovku! Dvě minuty za podražení si odpyká Olli Palola.
51:02'
Alexandr Něstěrov projel s pukem do útočného pásma. Domácí hokejista napřáhl od modré čáry, nicméně trefil jen prostor, kde byl připravený Zapolski.
50:31'
Brian O´Neill vyvezl puk do útočného pásma a z ostrého úhlu jej nahodil na branku. Domácí gólman byl připraven a před dotírajícím soupeřem raději přerušil hru.
50:10'
Charles Genoway projel s pukem za branku Jokeritu, kde se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže jeho zadovku nepochopil nikdo v šedém dresu.
49:32'
Na druhé straně dostal Marko Anttila přihrávku mezi kruhy, ale rána mu vůbec nesedla a jeho zakončení srazil Dmitrij Kostromitin do rohu obranného pásma.
49:10'
Domácí sice aktivně napadali rozehrávku Jokeritu v jeho obranném pásmu, jenže nikdo v šedém dresu se ke kotouči neprobil.
48:34'
Oliver Lauridsen chtěl překvapit domácí obranu prudkou přihrávkou, jenže to se mu vůbec nepovedlo a jeho pobídka končí zakázaným uvolněním.
48:20'
Tempo hry ve třetí třetině pořádně opadlo. Ani jeden z celků se v závěrečné části utkání nikam nežene a hraje se spíše ve středním pásmu.
47:50'
Olli Palola hledal skákavou přihrávkou lépe postaveného spoluhráče. Jeho kolega z útoku však pobídku dostal za těle a nedokázal zakončit.
47:20'
Rafael Achmetov bojoval o kotouč u mantinelu ve vlastním obranném pásmu. Domácí útočník uspěl v souboji s Lauridsenem a získal puk pro adu.
46:45'
Dmitrij Kostromitin uklidňuje hru za vlastní brankou. Oba trenéři posílají na led čerstvé síly. Domácí by se měli snažit útočit.
46:17'
Tomi Mäki dojel nahození do rohu útočného pásma. Nikdo v bílém dresu mu však nepřišel na pomoc a finský celek přišel o kotouč.
45:48'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Po dlouhé době se do útoku vydali domácí, kteří se nyní usadili v útočném pásmu a snaží se najít recept na obranu soupeře.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
45:09'
Alexandr Něstěrov projel s pukem do útočného pásma a zakončil hned od modré čáry. Něstěrovova rána zápěstím skončila na betonu připraveného brankáře.
44:38'
Olli Palola dostal přihrávku do jízdy na levé křídlo. Hostující útočník se po puku natahoval na modré čáře, jenže prudká pobídka byla rychlejší.
44:10'
Finský celek pokračuje v útočení. Hosté si nyní vyměnili několik rychlých přihrávek v útočném pásmu, ale nikdo v bílém nakonec nestačil zakončit.
43:05'
Domácí brankář musel dávat pozor na prudké vhazování ze středního pásma. Krasotkin tečovaný kotouč nakonec našel a vyrazil jej k mantinelu.
42:25'
Hosté i po vstřelení další branky pokračují v aktivním pojetí hry. Jokerit se usadil v útočném pásmu a hledá si místo, odkud by ohrozil domácí klec.
41:35'
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit přidává čtvrtou branku! Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do puku opřel HENRI IKONEN, jehož dělovka skončila v síti! Asistence: John Norman.
41:34'
Jesse Joensuu se v útočném pásmu probil k odraženému kotouči a okamžitě jej nahodil na branku. Domácí brankář byl na místě a připsal si zákrok.
41:20'
Peter Regin obdržel krásnou přihrávku na levý kruh, srovnal svůj pohyb a vypálil zápěstím. Jeho svižná střela prolétla kolem branky a zaduněla o zadní mantinel.
40:37'
Marko Anttila objel vlastní branku a vydal se s pukem do středního pásma. Na své cestě potkal Něstěrova, který jej o kotouč připravil.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Jokerit se ihned vydal do útoku, jenže Peter Regin si nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 17 – 28
Druhá třetina končí! Hostující Jokerit ovládl také druhou dvacetiminutovku. Domácí v jejím úvodu hráli přesilovku, jenže Brian O´Neil vystihl špatnou rozehrávku a svůj únik zakončil přesnou střelou. Od té doby hosté lehce polevili, jenže domácí celek se dnes trápí a není schopen překonat obranu finského celku.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:25'
Jesper B. Jensen dojel vyhození soupeře do obranného pásma. Hostující obránce ihned rozjel akci Jokeritu, jenže Regin si jeho pobídku nezpracoval.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39'
Jesse Joensuu v obranném pásmu neuhlídal Gurkina, který se dostal k odraženému kotouči a nahodil jej na branku. Ryan Zapolski si připsal další snadný zákrok.
38:10'
Jokerit se nyní ubránil jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Hosté si s tím nelámou hlavu a rozehrávku domácího celku nikterak neatakují.
37:45'
Rafael Achmetov tentokrát dostal pěknou přihrávku do jízdy, jenže střelou z ostrého úhlu hostujícího brankáře nepřekvapil. Zapolski jeho pokus zlikvidoval.
37:15'
Domácí se usadili v útočném pásmu, jenže Rafael Achmetov si nezpracoval přihrávku na modrou čáru a kotouč mu uskočil do středního pásma.
36:19'
A po sérii zakázaných uvolnění přichází pro změnu ofsajd! Dmitrij Kostromitin byl příliš netrpělivý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem.
36:00'
A další zakázané uvolnění finského celku! Jokerit nyní zažívá lehce slabší pasáž, jenže domácího hokejisté si zatím nepřipravili žádnou vyloženou šanci.
35:16'
Ani Jokeritu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Lundin nahodil puk po levé straně, ale nikdo jej netečoval. Jeho pobídka končí na zakázaném uvolnění.
35:06'
Další obrovská možnost Jokeritu! Olli Palola obdržel přihrávku na kruh, kde byl zcela osamocený, jenže Ryan Zapolski jeho pohotovou střelu zastavil včasným přesunem!
34:25'
Genoway si nahodil puk za obranu Jokeritu a sám se za ním vydal. Domácí obránce se sice dostal před svého strážce, jenže Zapolski stačil kotouč přikrýt.
34:02'
Charles Genoway nahodil puk bekhendem do útočného pásma. Od jednoho z hostujících hráčů se puk odrazil do ochranné sítě. Vhazuje se před Zapolskim.
33:28'
Hosté v plném počtu.
33:06'
Ani tentokrát se domácím rozehrávka vůbec nepovedla. Útok Toljatti byl zastaven už na modré čáře. Hosté znovu vyhazují puk přes všechny čáry.
32:29'
Jokerit se zatím brání s velkým přehledem. John Norman se dokonce probil do zakončení, jenže jeho ránu zápěstím domácí brankář vytěsnil vyrážečkou.
32:10'
Masi Marjamäki vybojoval puk v souboji na modré čáře, předal jej Lauridsenovi a druhý jmenovaný kotouč vyhodil přes celé kluziště.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
31:28'
Další vyloučení! Přesilovku si tentokrát zahrají domácí! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Henri Ikonen.
31:18'
Domácí v plném počtu.
31:05'
Peter Regin v závěru přesilovky zkusil nahození od modré čáry, jenže domácí brankář si našel cestu k jeho pokusu a vyrážečkou poslal puk do rohu obranného pásma.
30:18'
Domácí se ve vlastním oslabení vydali do útoku. Alexandr Strelcov projel do útočného pásma a zakončil příklepem. Hostující brankář jeho ránu schoval do mezi betony.
30:05'
Tommi Kivistö dostal přihrávku na modrou čáru, srovnal si kotouč na střelu a vypálil příklepem. Domácí brankář jeho pokus viděl a ukryl puk do lapačky.
29:18'
Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje hostující Jokerit. Dvě minuty za hákování dostává Nikita Filatov.
29:06'
Peter Regin obdržel přesnou přihrávku do jízdy, vlétl s pukem za modrou čáru a zakončil zápěstím. Jeho pokus prosvištěl kolem domácí klece.
28:38'
Mike Lundin ustál souboj za brankou domácího celku, vytočil se ze sevření obránce a zadovkou přihrál mezi kruhy. Nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce neprobil.
28:08'
Domácí fanoušci ženou svůj celek vpřed i přes nepříznivý výsledek. Lada se sice trápí, ale na tribunách se diváci skvěle baví.
26:25'
Domácí se nadále trápí. Lada se teď brání pouze za cenu dlouhých vyhození do středního pásma. Jokerit vysílá na branku jeden útok za druhým.
26:02'
Střídající brankář Krasotkin raději zastavil prudké nahození ze středního pásma. Domácí gólman ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
25:19'
Jokerit mohl přidat další branku! Tomi Mäki si vyjel do dobré střelecké pozice a zápěstím trefil mezírku mezi betony domácího brankáře. K jeho smůlu však kotouč zastavila tyč!
25:08'
Tomi Mäki si zpoza branky vybruslil do střelecké pozice. Obránce Kristaps Sotnieks mu však zatarasil cestu a srazil puk zpátky za branku.
24:30'
Domácí brankář vyjel ven z branky a vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nikdo v dresu Jokeritu rozehrávku Lady neatakuje.
24:10'
Jokerit nadále kontroluje vývoj dnešního utkání. Finský celek se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo z hostů se zatím nepokusil o ohrození domácí branky.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
23:06'
Zapolski si musel dávat pozor na nahození z levého křídla. Hostující brankář si proti střeleckému pokusu povyjel a vyrazil kotouč mimo tři tyče.
22:53'
Hosté v plném počtu.
22:25'
Střídání v týmu Lada Toljatti: ze hřiště odchází Alexandr Lazušin, přichází Anton Krasotkin.
22:25'
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté přidávají další branku v oslabení! BRIAN O´NEILL vystihl špatnou rozehrávku domácího celku, jel sám na brankáře a trefil se přesně mezi betony! Bez asistence.
21:48'
Nyní už musel Ryan Zapolski zasahovat. Hostující brankář si počkal na nahození od modré čáry a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
21:25'
Hosté zatím oslabení zvládají na jedničku. Také tentokrát vybojoval finský celek kotouč a vyhodil jej přes celé kluziště.
20:53'
Tommi Kivistö vyfasoval dvě minuty za vražení na hrazení.
20:27'
Další založení akce se domácím vůbec nepovedlo. Denis Ježov vyslal prudkou přihrávku podél mantinelu, ale jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
20:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Lada se ihned vydala do útoku, ale nikdo v tmavém dresu se neprobil k dlouhému nahození.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 4 – 14
První třetina končí! Hostující Jokerit byl v úvodní dvacetiminutovce aktivnějším celkem a zaslouženě se dostal do vedení. V sedmé minutě otevřel skóre dnešního zápasu Matthew Gilroy . Finský celek však nepolevil a nadále se snažil útočit, což se mu vyplatilo. Ve 13. minutě totiž přidal další zásah Olli Palola. Domácí jsou zatím bezzubí. Do kabin se odchází za stavu 0:2.
20:00'
První třetina skončila.
19:28'
Mike Lundin si sjel na přihrávku mezi kruhy a pohotově vypálil. Jeho povedený pokus jen těsně minul horní tyč domácí branky! Tohle mohla být pro Ladu pohroma.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
18:45'
Jesse Joensuu se sjel na přihrávku k mantinelu a přenesl hru na opačnou stranu útočného pásma. Nikdo v bílém dresu se ale nedostal ke střele.
18:10'
Tommi Kivistö tentokrát zvládl také bruslařský souboj. Hostující obránce se pěknou kličkou navíc zbavil napadajícího soupeře a může rozjel další útok.
17:45'
Alexandr Něstěrov bojoval o puk za brankou Jokeritu, nicméně důrazný obránce Tommi Kivistö jej přitlačil k mantinelu a nakonec jej připravil o kotouč.
17:15'
Mike Lundin se v obranném pásmu natlačil před soupeřova útočníka, počkal si na odraz kotouče od zadního mantinelu a rozjel útok Jokeritu Helsinky.
16:56'
Hosté v plném počtu.
16:10'
Kirill Kapustin vybruslil s pukem od pravého mantinelu mezi kruhy, ale do rány se mu znovu postavil obětavý obránce, od jehož brusle se puk odrazil za branku.
15:30'
Hosté vybojovali puk na modré čáře a ihned jej poslali za branku domácího mužstva. Lada se vůbec nemůže dostat do hry.
14:56'
Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si nyní zahraje domácí celek. Tomi Mäki dostává dvě minuty za sekání.
14:30'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí celek se snaží dostat do střelecké pozice, jenže Jokerit přijel do Toljatti s pevnou defenzívou.
13:35'
Jegor Babenko vlétl s pukem do útočného pásma, jenže po krásné kličce trefil zápěstím jen pozorného obránce Jokeritu. Lada přesto zůstává u puku.
13:16'
Jokerit uklidňuje hru a Gilroy vyčkává za brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Jediný finský zástupce v KHL zatím s přehledem kontroluje hru.
12:35'
Jegor Babenko bojoval o puk v rohu útočného pásma, ale bleskově k němu přistoupil jeden z obránců Jokeritu, který jej bez problémů připravil o puk.
12:03'
Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté přidávají další branku a navyšují své vedení na 2:0! Po zmatku před brankou Lady dostal OLLI PALOLA přihrávku do vyložené šance a pohotovou střelou uklidil kotouč do branky! Asistence: Tommi Huhtala, Peter Regin.
11:36'
Palola se díky krásně kličce prodral do útočného pásma a dokonce se dostal ke střele. Domácí brankář jeho ránu schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
11:15'
Marko Anttila dojel nahození do vlastního pásma a z otočky odpálil kotouč daleko od branky. Domácí Lada může založit další útočnou akci.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
10:26'
Jegor Babenko se v útočném pásmu otočil a vyslal svižnou ránu zápěstím. Do jeho střely se obětavě položil jeden z obránců, který puk srazil k mantinelu.
10:10'
Vyloučený Nestěrov už je sice zpátky na ledě, jenže Jokerit nadále pokračuje v útočné aktivitě. Finský celek se znovu usadil v útočném pásmu.
09:43'
Domácí v plném počtu.
09:03'
John Norman si z rohu útočného pásma vybruslil před domácí branku a snažil se zakončit kolem betonu domácího brankáře! Lazušin jeho pokus vykopl betonem!
08:35'
Oliver Lauridsen uspěl v souboji v rohu útočného pásma a přenesl hru na modrou čáru. Matthew Gilroy znovu vyslal dělovku od modré, ale domácí brankář byl tentokrát připravený.
08:10'
Domácí vstoupili do oslabení dobře. Hokejisté Toljatti vybojovali kotouč v obranném pásmu a bleskově jej vyhodili přes všechny čáry.
07:43'
Bude se vylučovat! První přesilovou hru si zahrají hosté. Dvě minuty za podražení dostává Alexandr Něstěrov.
07:10'
Domácí se snaží útočit a hrají ve velkém tempu. Obrana Jokeritu však působí dobrým a pevným dojmem. Hokejisté v šedém mají problémy s přechodem.
06:13'
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit se ujímá vedení! Finský celek v úvodu potvrzuje roli favorita. Po vyhraném vhazování před brankou domácích se do puku opřel MATTHEW GILROY, jehož dělovka se zastavila až v brance! Asistence: Brian O´Neill.
06:08'
Olli Palola si nabruslil do volného prostoru, jenže Lauridsen se s pukem otáčel příliš dlouho a nerozehrál přesně. Hra přesto zůstane před domácí klecí.
05:29'
Henri Ikonen si sjel na krásnou přihrávku z rohu ledové plochy mezi kruhy, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil za branku Lady.
05:02'
Tommi Kivistö nahodil puk od modré čáry. Brankář Lazušin jeho pokus dobře viděl a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
04:36'
Stanislav Bočarov obdržel přihrávku do jízdy, zpracoval si puk a pohotově zakončil. Jeho ránu schoval Ryan Zapolski do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
04:10'
Jesse Joensuu napadal rozehrávku Lady za brankou domácích. Finský hokejista dostal pod tlak Kostromitina, který se z těžké pozice vymanil.
03:28'
Tommi Huhtala nahodil puk od modré čáry. Huhtalovo nahození se od brusle Kristapse Sotniekse odrazilo k mantinelu, kde puk získali domácí hráči.
reklama
Zaregistruj se na Sazkabetu a získej bonus 300 + 3000 Kč pro nové hráče.
03:15'
Dmitrij Kostromitin dojel nahození do obranného pásma a za vlastní brankou uklidnil hru. Oba trenéři mezitím posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
02:25'
Norman nahodil puk za branku domácího výběru. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil zpátky před branku, nicméně pozorný brankář jej přikryl lapačkou.
02:05'
Jesse Joensuu se z pravé strany prosmýkl do útočného pásma a pokusil se o zakončení. Jeho ránu bekhendem vyrazil domácí brankář do rohu kluziště.
01:30'
Další rozehrávku Jokeritu zastavuje zakázané uvolnění. Eeli Tolvanen se po kotouči sice natahoval, ale na prudkou přihrávku nemohl dosáhnout.
01:15'
Oliver Lauridsen poslal prudkou přihrávku po pravém mantinelu. Nikdo v bílém dresu jeho nahození nedostihl a Lada může uklidnit hru.
00:25'
Regin vybojoval puk na pravém kruhu, jenže neuspěl v souboji se soupeřem. Domácí hokejisté nadále pokračují v kombinaci v útočném pásmu.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování. Lada se ihned vydala do útoku, ale brankář Ryan Zapolski si připsal první snadný zákrok. Vhazuje se po jeho pravici.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Jokerit bude hrát v bílém, zatímco Lada oblékne modré dresy.
Úvodní sestavy:

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Ježov, Ch. Genoway, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich, Ďjakov, Gurkin – Filatov, Kapustin, Zernov – Mastrjukov, Babenko, Rachimullin – Valujskij, Skorochodov, Něstěrov – A. Strelcov, Bočarov, Achmetov.

Jokerit Helsinky: Zapolski – Lundin, Lepistö, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola, Regin, Huhtala – Joensuu, O'Neill, Tolvanen – Norman, H. Ikonen, Pihlström – Anttila, Marjamäki, Mäki..
Lada Toljatti

Naopak domácí Lada prožívá hrůzostrašnou sezónu. Ve dvaceti duelech nasbírala jen třináct bodů a krčí se u samotného dna celé Kontinentální hokejové ligy. Lada navíc vstřelila pouze třicet branek a nejhorší útok soutěže to dnes proti pečlivé defenzívě Jokeritu bude mít hodně těžké. Domácí trenér navíc nemůže spoléhat na Jiřího Novotného, kterého trápá zranění.
Jokerit Helsinky

Jediný finský zástupce v KHL dosud sehrál pouze šestnáct utkání, ve kterých dokázal vybojoval čtyřicet jedna bodů. Jokerit zatím spoléhá na skvělou defenzívu. V šestnácti duelech dostal jen třiadvacet branek, navíc sám do sítí soupeřů nasázel padesát čtyři gólu. Finský celek zatím táhne Eeli Tolvanen, který má na svém kontě dvacet kanadských bodů. V minulém duelu vyhrál Jokerit 3:0 na ledě Čeljabinsku a prodloužil vítěznou sérii na dvanáct zápasů.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se podíváme na duel mezi Ladou Toljatti a Jokeritem Helsinky. Duel startuje v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.Klasická verze
Mobilní verze