KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Lada : Jugra - 27. října 2017   17:00

Lada
Lada
10:23' Bělousov (Zernov, Bočarov) • 22:41' Zernov (Bělousov, Skorochodov) • 37:47' Bělousov (Gurkin) • 56:38' D. Vorobjov

Československá stopa v zápase
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0,3 střely, čas na ledě 19:36.
Lada Toljatti byla střelecky aktivnější (32:21), dokázala tento zápas vyhrá 4:0, dva góly dal Georgij Bělousov, na třetí přihrál. Brankář Alexandr Lazušin vychytal čisté konto, přepsal si jednadvacet zákroků.
59:40'
V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.
59:32'
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:21'
Mnoho šancí v přesilovce si domácí celek vypracovat nedokáže.
57:32'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Vitalij Šulakov – 2 min., hrubost).
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
Lada právě vstřelila branku!
Domácí navyšují své vedení, gól v přesilové hře dává aktivně hrající DMITRIJ VOROBJOV.
55:23'
Domácí celek hraje přesilovou hru, dostal se do útočného pásma, kde se usadil a pokouší se něco vymyslet.
54:55'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Ugolnikov – 2 min., nedovolené bránění).
54:47'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr třetí třetiny. V podstatě jediné, o co se nyní hraje, je čisté konto domácího gólmana.
54:03'
Lada je sice střelecky aktivnějším týmem, ale další gól se zatím přidat nedaří. Dobře momentálně chytá Ilja Proskurjakov.
53:03'
Arťom Michejev hledal spoluhráče, jeho přihrávka byla sice přesně, ale puk rychle získal domácí celek.
52:18'
Chanty-Mansijsk hledá cestu cestičku, kterou by se mohl propracovat do střeleckých pozic, zatím ale marně. Domácí zadní řady hrají dobře.
51:56'
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.
51:25'
50:35'
Jugra se dobře brání, další domácí střelu vyslal Kirill Kapustin. Jeho tvrdá rána ale končí ve výstroji brankáře soupeře.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, stále platí tříbrankový náskok Lady.
49:05'
Lada se probojovala do útočného pásma, ale se zakončením má problémy.
48:35'
Nyní se hraje ve středním pásmu, domácí hokejisté mají k dispozici dlouhou početní výhodu, kterou se pokusí proměnit a navýšit své vedení.
47:23'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ivan Lekomcev – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
47:22'
Střelecky stále vedou domácí, 26:20.
47:20'
Shane Harper to udělal výborně. Dostal se do předbrankového prostoru a vypálil. Proti jeho střele nastavil brankář Ilja Proskurjakov rukavici.
46:35'
Hostující celek má kotouč pod kontrolou, ale stabilněji se nemůže propracovat do útočného pásma.
46:00'
Tobias Viklund se po pěkné akci probojoval do střelecké pozice, jeho pokus snadno kryje domácí maskovaný muž, který stále drží čisté konto.
45:28'
Arťom Buljanskij se propracoval do zakončení, jeho rychlou střelu kryje Alexandr Lazušin.
44:52'
Nyní se zejména bojuje o střední pásmo, ani jeden celek nechce chybovat. Domácí mají nahráno, a tak se už do žádných bezhlavých akcí neženou.
44:22'
Hra byla delší dobu přerušena, protože po ostrém souboji v rohu zůstal na ledě ležet domácí Jefim Gurkin. Zdá se, že má pochroumanou ruku.
44:11'
O puk se bojuje ve středním pásmu, domácí hrají takticky velmi dobře, nedávají soupeři mnoho prostoru pro kombinační hru.
43:42'
Kotouč má domácí Semjon Valujskij a hledal spoluhráče na útočné modré. Jenže pas postrádal přesnost.
43:14'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
41:59'
Stanislav Bočarov to vzal na sebe, jeho střelecký pokus z ostrého úhlu nepřekvapil brankáře soupeře.
41:37'
Hostující celek má puk pod kontrolou na své polovině, Ivan Lekomcev čeká na dostřídání spoluhráčů.
40:23'
V poklidném tempu začíná třetí třetina zápasu, ve kterém zatím vede Lada 3:0.
40:01'
Střelecky aktivnější celek (23:13) vede po čtyřiceti minutách hry o tři branky. Velkou zásluhu na tom má Georgij Bělousov, který hned dva góly zaznamenal a na ten třetí přihrál.
40:00'
39:45'
Alexandr Strelcov vypálil nepřesně, jeho pokus byl zablokovaný.
39:00'
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry ve druhé třetině.
38:45'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
37:47'
V závěru druhé třetiny navyšují domácí hokejisté své vedení, po dobré přihrávce spoluhráče se prosazuje GEORGIJ BĚLOUSOV. Asistence: Jefim Gurkin.
37:03'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., nesportovní chování).
36:55'
Sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Gólmani nemají tolik práce, protože finální a předfinální přihrávky jsou nepřesné.
35:40'
Alexej Kirillov dostal přihrávku na modrou, jenže puk netrefil. Domácí tak musí vyklidit útočné pásmo.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Více ze hry mají domácí hokejisté.
34:50'
Igor Skorochodov se dostal do zajímavé příležitosti. Jeho blafák z hranice brankoviště výborně zastavil hostující brankář. Ilja Proskurjakov dnes podává dobrý výkon.
33:45'
Ondřej Vitásek se propracoval po dlouhé době do dobré střelecké pozice. Jeho ránu z horní hranice kruhu kryje domácí brankář. hra je přerušena.
33:19'
Ilja Šipov dobře vypálil, jeho tvrdou ránu dokázal zastavit brankář, puk vyrazil před sebe a o zbytek se postarali obránci.
33:09'
32:50'
Konstantin Panov má kotouč pod kontrolou, dostal se do útočného pásma, ale jeho přihrávka před branku postrádala přesnost. Směr hry se tak otáčí.
32:11'
Domácí celek se bráni dobře a nedává soupeři příliš prostoru pro nějakou výraznější akci.
31:09'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Ježov – 2 min., sekání).
31:09'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilně do tlaku.
30:02'
Denis Zernov dobře vypálil od modré čáry, jeho tvrdou střelu viděl a snadno kryje hostujíc maskovaný muž.
29:25'
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny zápasu, domácí hráči vedou o dva góly, dál jsou aktivní, ale mají velké problémy s dobře chytajícím brankářem Chanty-Mansijsku.
28:28'
Hostující Ilja Proskurjakov má dnes plné ruce práce. Obránci mu příliš nepomáhají, a tak si domácí útočníci v útoku dělají co chtějí. Jugra se vůbec nemůže dostat do tempa.
27:51'
Střelecky stále dominuje domácí celek, brankář Lady musel zneškodnit osm pokusů. Ilja Proskurjakov měl práce podstatně více, celkem 18 střel na něj šlo.
25:43'
25:01'
Jeden z domácích obránců vyhazuje přes všechny čáry, část trestu Lady už vypršela.
24:09'
Lada se nyní musí bránit tlaku soupeře. Hosté hrají v přesilovce dobře a chtějí vstřelit první braku v zápase.
23:43'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexandr Strelcov – 2 min., vysoká hůl).
22:41'
Domácí celek navyšuje vedení, po krásné přihrávce Bělousova se prosazuje z mezikruží rychlou střelou DENIS ZERNOV. Asistence: Georgij Bělousov a Igor Skorochodov.
21:07'
Hosté se musí bránit aktivní hře, ale Alexej Mastrjukov nepřesně vypálil, a tak hraje Ivan Lekomcev.
20:53'
Domácí celek, který si do druhé třetiny přináší jednogólové vedení, má kotouč pod kontrolou.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek, který dokázal proměnit přesilovou hru pět na tři. Puk do odkryté brány poslal Georgij Bělousov.
20:00'
19:26'
Kirill Kapustin to zkoušel z levé strany, jeho střelecký pokus zablokoval obránce.
19:10'
Hraje se rychlý hokej bez zbytečných přerušení.
18:40'
Ilja Proskurjakov se zapojil do rozehrávky svých spoluhráčů, hosté se pokouší vyrovnat ještě před koncem první třetiny.
18:10'
Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 13:7.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:53'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Dmitrij Juškevič ve středním pásmu přišel o kotouč.
16:04'
15:26'
Alexej Kirillov se propracoval do dobré střelecké pozice, výborně ho vychytal brankáře Jugry.
14:47'
Denis Zernov hledal před brankou postaveného spoluhráče, přihrávka ale postrádala přesnost, a tak kotouč raději kryej Ilja Proskurjakov.
14:30'
Domácí celek se propracoval do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před bránou soupeře, Jugra se zatím dobře brání.
14:04'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Andrej Ankudinov – 2 min., vysoká hůl).
13:45'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu.
13:18'
Jegor Babenko to zkoušel samostatně, vypálil z levé strany. Jeho pokus celkem snadno kryje brakář Ilja Proskurjakov.
12:40'
Georgij Bělousov si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval jeden z hostujících obránců.
12:14'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
11:56'
10:50'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Ti domácí mohou být spokojenější, jejich oblíbenci proměnili přesilovku pět na tři.
10:23'
Domácí celek se dostává do vedení. Proměnil přesilovku pět na tři. Bočarov a Zernov dostali kotouč na zcela volného GEORGIJE BĚLOUSOVA, který měl už snadnou úlohu, trefil odkrytou bránu. Asistence: Denis Zernov a Stanislav Bočarov.
10:00'
Přesilovou hru pět na tři hraje domácí celek. Ten se nastěhoval do útočného pásma, ale brankář zatím nic řešit nemusel.
09:56'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Andrej Ankudinov – 2 min., nedovolené bránění).
09:53'
09:15'
Hraje se čtyři na čtyři, více ze hry mají hosté. Ale stabilněji se do pásma dostat nemohou.
08:47'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Tobias Viklund – 2 min., podražení).
08:45'
Hosté mají kotouč pod kontrolou, v přesilovce se dostali do útočného pásma, ale přesněji se jim zatím nedaří vypálit.
07:53'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jefim Gurkin – 2 min., podražení).
07:32'
07:10'
Jugra má k dispozici přesilovou hru, ale nemůže se dostal do zakončení, obrana hraje zodpovědně.
06:21'
05:32'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Georgij Bělousov – 2 min., nedovolené bránění).
04:50'
Lada se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, navíc při pokusu o střelu zlomil Alexandr Strelcov hůl.
04:21'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ondřej Vitásek – 2 min., podražení).
04:10'
Alexej Mastrjukov dobře vypálil, schoval svůj pokus za obránce. Gólman Ilja Proskurjakov zastavuje hru, na kotouč viděl.
03:59'
Domácí hokejisté se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale Georgij Bělousov vypálil nepřesně.
03:00'
Lada dostala hru do útočného pásma a jde střídat. Na led míří odpočinuté hráči.
02:47'
Maxim Pestuško dpbře vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje Alexandr Lazušin.
02:26'
01:50'
Nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale bez střely na bránu.
01:26'
Oslabení hraje domácí celek dobře, hosté se vůbec nemohou dostat do pásma. Alexej Kirillov vyhazuje přes všechny čáry.
01:07'
Hosté hrají přesilovou hru a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.
00:26'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jegor Babenko – 2 min., nedovolené bránění).
00:26'
Domácí celek má kotouč v držení a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
00:01'

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Ďjakov, Kostromitin, Gurkin, Kirillov – Kapustin, Babenko, Harper – Bočarov, Valujskij, Mastrjukov – Skorochodov, Zernov, Bělousov – A. Strelcov, Achmetov, Něstěrov – Rachimullin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Šaryčenkov) – Lekomcev, Viklund, Juškevič, Pereťagin, Pogorišnyj, Šulakov, Ugolnikov, Vitásek – Pestuško, Varfolomejev, Šipov – Šen, Panov, D. Iljin – K. Majorov, Buljanskij, Ankudinov – A. Michejev, Koroljov, Skačkov.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Birin – Gordenko, Badyl.
Lada Toljatti odehrála dvacet šest zápasů (2-7-3-14; 20 bodů). V tabulce Východní konference je na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrála jen dva. V nájezdech porazila Chabarovsk 3:2 a a Novgorod 2:1. Nestačila na Spartak Moskvu 3:4, Čerepovec 0:2 a v prodloužení na Jekatěrinburg 2:3.
Jugra Chanty-Mansijsk má bilanci 5-1-3-16, odehrála 25 zápasů a získala třiadvacet bodů. V tabulce Východní konference je na předposledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Podolsk porazila 3:1 a Bratislavu 5:1. Nestačila na Helsinky 0:4, v prodloužení na Soči 1:2 a Ufu 1:4.
Lada z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrála hne čtyři, vítězný tým vždy vstřelil alespoň čtyři branky.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lada Toljatti a Jugra Chanty-Mansijsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.