KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Lada : OMSK - 11. prosince 2017   16:00

0:5
(0:1, 0:0, 0:4)
OMSK
OMSK
13:09' I. Michejev  (K. Semjonov) • 46:38' Ahnelöv  (Košelev, K. Semjonov) • 49:10' Chochrjakov   • 50:41' Košelev  (Čudinov) • 57:20' Martynov  (Fisenko, Kovaljov)
Lada
Alexei Vasilyev, Maxim Sidorenko – Alexei Maitak, Evgeny Streltsov
Lada Arena
OMSK

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Vyhrané buly: 31:31
Omsk nakonec jasně přejel domácí Ladu, když ve třetí třetině vstřelil hned čtyři branky! Už ve 14. minutě vsítil branku hostující Michejev. Poté se domácí snažili vyrovnat, ale ve 47. minutě poslal Omsk do dvoubrankového vedení Ahnelöv. O tři minuty později přidal gól Chochrjakov v přesilové hře. Ovšem to nebylo vše a už o minutu později přidal čtvrtý gól Košelev. Poslední a pátou branku Omsku vstřelil v 58. minutě Martynov. Ke konci zápasu jsme ještě viděli bitku Chochrjakova a Harpera.
59:19'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Shane Harper – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Pjotr Chochrjakov – 5 min., bitka).
58:49'
Pozor, máme tady bitku! Pjotr Chochrjakov a Shane Harper se pustili do bitky!
58:32'
Hosté jasně kontrolují hru.
57:20'
Avangard právě vstřelil branku!
Fisenko předal puk JEGOROVI MARTYNOVI a ten skvělou ránou vstřelil už pátý gól Omsku! Asistence: Michail Fisenko, Anton Kovaljov.
56:32'
Hosté se dostali k puku, ale následně jej pouze odevzdali.
54:46'
O dnešním vítězi už je pravděpodobně rozhodnuto. I když domácí drží puk, ke střele se dostat nemohou.
52:35'
Domácí se dostali ke střele hostů, ale Dominik Furch si opět poradil.
50:41'
Tak tohle už je debakl! SEMJON KOŠELEV dostal přihrávku u modré čáry a skvělou ránou přidal už čtvrtou branku Omsku! Asistence: Maxim Čudinov.
49:10'
PJOTR CHOCHRJAKOV se dostal k bráně po pravé straně a následně posunul puk před bránu kde si ho do vlastní klece srazil Denis Ježov.
49:03'
Omsk může jít do vedení už o tři branky, když využije přesilovou hru.
48:34'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rafael Achmetov.
47:46'
Domácí Charles Genoway vypálil z levé strany, ale Dominik Furch byl opět připraven.
46:38'
Omsk jde už do dvoubrankového vedení! JONAS AHNELÖV se dostal ke kotouči a zpoza modré čáry vypálil tvrdou ránu, která skončila za zády Krasotkina. Asistence: Semjon Košelev, Kirill Semjonov.
44:26'
Dmitrij Kugryšev se dostal ke střele, ale skvělý zákrok vytasil Anton Krasotkin.
44:07'
43:35'
Hosté se nyní zmocnili kotouče a jeli dopředu, ale následná rána skončila vedle brány.
42:49'
Ovšem se střelou domácího hráče Denise Zernova si opět poradil Dominik Furch.
42:31'
Domácí mohou využít už čtvrtou přesilovou hru v dnešním utkání.
42:07'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Dmitrij Kugryšev – 2 min., hákování).
41:54'
Anton Krasotkin musel zasáhnout proti následné střele Jonas Ahnelöva.
41:41'
Domácí nyní jsou u kotouče, ale následně o něj přišli u vlastní svatyně.
41:03'
Nyní následuje buly před českým brankářem Furchem.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:42.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé dvacetiminutovce jsme se nedočkali ani jedné branky a Omsk tak stále vede 1:0. Lada nevyužila ani jedné ze dvou přesilovek, zatím co Omsk nevyužil pouze jednu. Nevidíme dnes příliš atraktivní hokej a střely na branku po dvou třetinách jsou 19:15.
40:00'
38:22'
Domácí se dostali dopředu, ale následná rána byla zblokována a Omsk tak stále vede o jeden gól.
36:11'
35:03'
Domácí drží puk v pásmu Omsku, ale následná rána byla zblokována.
34:45'
Lada má třetí přesilovou hru, ale zatím branku stále nedala.
34:11'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jevgenij Medveděv – 2 min., držení hole).
33:06'
Rána domácího hráče opět skončila na zákroku Furcha.
32:01'
Dominik Furch je dnes ve skvělé formě a poradil si se střelou domácího hráče.
31:35'
Alexandr Pěrežogin ujel po levé straně, ale jeho následná rána skončila pouze v skvělého zákroku Antona Krasotkina.
30:06'
Hosté získali puk ve vlastní třetině a následně ho nahodili před bránu Krastokina kde ho získala domácí Lada.
29:28'
Další nebezpečná střela domácích, tentokrát to byl Alexandr Strelcov, ale hostující brankář si opět poradil a chytil kotouč do své moci.
27:28'
Ve druhé dvacetiminutovce je domácí Lada jasně lepší, ale stav je stále 1:0 pro Omsk.
27:07'
26:17'
25:37'
Domácí se dostali ke střele, ale Furch si sní poradil.
25:07'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jegor Martynov – 2 min., hákování).
25:03'
Denis Zervov se dostal do zakončení, ale přitom byl zfaulován a poměr hráčů na ledě se vyrovná.
24:17'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexandr Strelcov – 2 min., podražení).
22:44'
Jiří Novotný nevybojoval puk u mantinelu ve vlastním pásmu.
21:46'
Hosté nyní drží puk před bránou Krasotkina.
21:04'
20:34'
Domácí vyhodili puk ze svého pásma do bezpečí.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:49.
První třetina nám nenabídla příliš atraktivní hokej, ovšem branky jsme se přece jenom dočkali. Ve 14. minutě Ilja Michejev ukradl puk ve vlastním pásmu, následně se sám dostal přes celou hrací plochu a střelou mezi betony Furcha poslal Omsk do vedení 1:0.
20:00'
19:50'
Hosté ještě mohou ohrozit bránu po vhazování v pásmu Lady.
19:04'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Alexandr Něstěrov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
18:22'
Hráči Lady jsou poslední minuty velmi aktivní, ale nynější střela skončila zblokována v ochranné síti.
17:22'
Nyní skončil puk mimo hrací plochu a následuje buly v pásmu Omsku.
16:57'
Opět se domácí dostali ke střele, ale tento pokus šel mimo tři tyče Furchovy brány.
16:45'
Po levé straně se dostali dopředu domácí, ale přihrávka směřována před bránu byla zblokována.
15:09'
Ilja Michejev prověřil domácího brankáře, který byl ale připraven a puk lapil do lapačky.
14:35'
I když jsou v první třetině o něco lepší domácí, tak první branku vstřelili hosté. Nyní se snažil srovnat stav utkání Alexej Mastrjukov, ale Furch si opět poradil se střelou domácího hráče.
13:09'
Avangard Omsk jde do vedení! ILJA MICHEJEV se dostal k puku ve vlastní třetině, odkud se dostal sám přes celou hrací plochu a následně prostřelil Antona Krasotkina střelou mezi betony! Asistence: Kirill Semjonov.
12:41'
Dominik Furch si poradil s pokusem Georgije Bělousova a chytil kotouč.
11:26'
Nyní rozjíždějí domácí novou akci do své brány, následně ale v pásmu Omsku přišli o puk.
10:35'
Nyní se hosté opět dostali ke střele, ale pokus Kovaljova nebyl úspěšný.
09:49'
Poté se dopředu rychle dostali domácí, ale šanci 2 na 1 nevyužili a kotouče jsou nyní hosté.
09:35'
Nyní puk skončil zblokován v ochranné síti a následuje buly před domácí bránou.
08:06'
Až nyní chytil puk do své moci český brankář Dominik Furch, když zlikvidoval střelu z levé strany.
07:34'
Hraje se již dlouho bez přerušení, ale nevidím příliš atraktivní hokej. Hra se přelívá z jedné strany na druhou.
06:45'
Lada sice prošla až k bráně Furcha, ale následně se ke střele nedostala dopředu jdou opět hosté z Omsku.
05:44'
Hosté se nyní dostali do pásma Lady a drží puk na svých holích.
04:48'
Zatím jsou jasně lepší domácí, kteří se dostali do větší šance, ale gól nevstřelili.
03:57'
Hráči Lady se dostali před hostující bránu, ale následně se jim nepodařilo doťuknout skákající puk do svatyně Omsku.
03:00'
01:49'
Domácí se sice v přesilové hře drželi v pásmu Omsku, ale nijak vážněji neohrozili hostující bránu.
01:00'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vitalij Meňšikov – 2 min., držení hole).
00:58'
Nyní následuje buly v třetině hostů před brankářem Furchem.
00:37'
Domácí se dostali do třetiny Omsku, ale střela nepřišla.
00:01'

Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (A), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov, Morenec – Skorochodov, Zernov, Bělousov – Kapustin, Novotný (C), Harper – Achmetov, Mastrjukov, Něstěrov – Bočarov, V. Strelcov, A. Strelcov – Žuravljov.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Ahnelöv, Čudinov, Martynov, Minejev, Meňšikov, J. Medveděv (C), Berezin, Nazarkin – Kugryšev, Stas (A), Purcell – I. Michejev, K. Semjonov, Košelev – Pěrežogin, Chochrjakov, Fajzullin – Samochvalov, Fisenko (A), Kovaljov.

Rozhodčí: Alexei Vasilyev, Maxim Sidorenko – Alexei Maitak, Evgeny Streltsov.
Avangard Omsk:

Omsku se zatím daří a nachází se na druhém místě ve Východní konferenci s šedesáti šesti body a skóre 100:74. V posledním zápase nestačil na Jekatěribnurg, kde prohrál 2:3. Nejlepším střelcem je s deseti góly Mikhejev.
Lada Toljatti:

Lada se momentálně nachází na třináctém místě ve Východní konferenci s třiceti pěti body a skóre 76:106. V posledním utkání se střetla právě v Omskem, se kterým tedy prohrála 2:4. Nejlepšími střelci jsou s deseti góly Kapustin a Zernov.
V dalším utkání KHL se proti sobě utkají týmy Lada Toljatti a Avangard Omsk. V posledním vzájemném utkání se na domácí půdě dostal Omsk do vedení, ale těsně před první přestávkou hosté srovnali. Ve druhé třetině vstřelil Omsk jeden gól. V poslední třetí periodě sice hosté opět srovnali, ale na následné dva góly Omsku už odpovědět nedokázali. Nyní se bude hrát v Lada Aréně, která nabídne kapacitu pro 6122 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.