KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Vladivostok - 12. října 2017   14:30

Novosibirsk
Novosibirsk
23:21' Jermakov  • 35:56' Bergström (Osnovin)
2:4
(0:2, 2:2, 0:0)
Vladivostok
Vladivostok
14:36' Tkačov  (Wright, Alexandrov) • 18:59' Sajustov   • 24:47' Makarenko   • 35:05' Tkačov  (Blum, V. Butuzov)
Novosibirsk
Salák (26. Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Ignatovič, K. Alexejev, Beljakov, Jermakov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Koňkov, Enlund, Önerud – Šarov, Zyrjanov, Sannikov – Pervušin, Tkačenko, Osnovin.
Vladivostok

Hostující celek vyhrává tento zápas 4:2. Admiral podal zejména ve třetí třetině velmi dobrý taktický výkon. Domácí hokejisté se do výraznější střelecké pozice přes dobře hrající obranu nedostali.
Československá stopa v zápase
Alexander Salák (SIB) 3 inkasované branky, čas 26 minut.
59:47'
Vladivostok se pokouší skórovat do prázdné branky, ale domácí beci blokují střely.
59:28'
Nikolaj Demidov se dostal v útočném pásmu do zakončení, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:52'
Maxim Ignatovič se pokoušel ve spolupráci s Alexanderem Bergströmem překonat brankáře soupeře, ale Igor Bobkov drží své spoluhráče.
58:25'
Domácí hrají bez brankáře.
57:26'
Alexej Krasikov musel být pozorný, hosté se dostali do útočného pásma, třetí formace Admiralu ale vypálit nedokázala.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hosté vedou o dva góly a míří za výhrou.
56:10'
Simon Önerud se střetl ve středním pásmu se soupeřem, oba jsou mírně otřesení, ale v zápase budou pokračovat.
55:35'
Vladivostok drží momentálně hru daleko od své branky, Sibir se nemůže propracovat do střelecké pozice.
54:50'
Alexej Krasikov předvedl své schopnosti, dokázal si poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.
54:00'
Domácím hráčům už mnoho času nezbývá, prohrávají o dvě branky a hosté hrají takticky velmi dobře.
53:10'
Stěpan Sannikov neudržel útočné pásmo, a tak musí hráči Novosibirsku zakládat ze středního pásma.
52:30'
Sibir drží kotouč, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu. Domácí se pokouší něco udělat, ale nemohou najít recept na obranu Admiralu.
52:09'
Igor Bobkov má na svém kontě další zákrok po střele Vladimiar Pervušina.
51:23'
Robert Sabolič se propracoval k puku v útočném pásmu, ale vystřelit nedokázal.
51:09'
Znovu zasahuje hostující brankář, vypálil Patrik Zackrisson. Jeho pokus do středu branky kryje gólman.
50:26'
Igor Bobkov byl pozorný, dokázal si poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslal Stěpan Sannikov.
49:30'
Vladivostok hraje takticky velmi dobře, drží dvoubrankové vedení. Do další výborně šance se dostal James Wright, jehož pokus kryje domácí brankář.
48:42'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice, velmi dobře hrají obě obrany.
47:11'
Vjačeslav Osnovin vybojoval kotouč, pokusil se vypálit z otočky, ale jeho pokus kryje hostující brankář Igor Bobkov.
46:16'
Igor Bobkov musel zasahovat po střele domácího hráče. Alexander Bergström dobře vypálil, ale neuspěl.
45:22'
Domácí se probojovali do útočného pásma, Konstantin Alexejev byl připravený pro zakončení na modré, ale kotouč se k němu nedostal.
44:30'
43:36'
Admiral se stabilněji nemůže udržet probojovat do útočného pásma.
42:55'
Hostující celek má k dispozici přesilovku, aktivně hraje zejména Robert Sabolič, jehož zakončení se mezi tři tyče nevešlo.
42:30'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Bergström – 2 min., držení protihráče).
41:46'
Nikolaj Demidov čeká na dostřídání spoluhráčů, následně se do střelecké pozice dostal Simon Önerud, který trefil jen rukavici brankáře.
41:26'
Sledujeme klidnější pasáž hry.
41:03'
Sibir získal kotouč ve svém obranném pásmu, ale nedokázal se probojovat do zakončení.
40:42'
Admiral je již v plném počtu a podniká rychlou protiakci, vedl ji James Wright.
40:18'
Domácí celek dohrává přesilovou hru, propracoval se do útočného pásma, ale nemůže zakončit.
40:01'
40:00'
39:30'
Sibir má sice přesilovou hru, ale stabilněji se před branku Admiralu nemůže propracovat.
39:15'
Nikolaj Demidov špatně přihrál, kotouč se tedy znovu vrací do domácího obranného pásma.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, hostující celek dokázal kotouč vyhodit přes všechny čáry.
38:35'
Igor Bobkov kryje střelecký pokus od modré čáry, pálil Andrej Jermakov, ale brankáře nepřekonal.
38:33'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shaone Morrisonn – 2 min., nedovolené bránění).
38:00'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
35:56'
Sibir právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté bleskově odpovídají a snižují náskok soupeře na dva góly. ALEXANDER BERGSTRÖM se dobře zorientoval v mezikruží a poslal puk mezi tři tyče.. Asistence: Vjačeslav Osnovin.
35:11'
Hostující celek vede o tři branky a pokouší se ještě své vedení zvýraznit.
35:05'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Před brankou zůstal úplně osamocený VLADIMIR TKAČOV, který snadno překonal domácího gólmana Alexeje Krasikova. Asistence: Jonathon Blum a Vladimir Butuzov.
34:30'
Novosibirsk hraje oslabení zkušeně. Vypálil od modré Robert Sabolič, jehož pokus končí mino branku.
34:14'
Vladislav Naumov vyhazuje přes všechny čáry, následně se k puku dostal jeho kolega, který šetří cenné vteřinky.
34:00'
Admiral se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Domácí celek se musí bránit.
33:45'
Viktor Alexandrov zakončoval přesilovkovou akci, jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před Krasikovem.
33:13'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jonas Enlund – 2 min., podražení).
32:14'
Domácí hokejisté se mohou spolehnout na podporu z hlediště.
30:50'
Na hře domácího celku je vidět snaha s výsledkem něco udělat. Vjačeslav Osnovin neuspěl z předbrankového prostoru.
30:22'
Novosibirsk má kotouč za svou brankou, Nikolaj Demidov rozehrává akci od své branky, pokračoval Alexander Šarov, jehož pokus postrádal přesnost.
30:17'
30:01'
Alexej Krasikov kryje kotouč, následně domácí rozehrávají od své branky. Přesilovka končí.
29:03'
Domácí hokejisté nedokázali proměnit přesilovou hru pět na tři, Admiral se výborně dokázal ubránit.
28:17'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nazir Gičibekov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
27:00'
Domácí hrají přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.
26:32'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 2 min., držení protihráče).
26:00'
Fjodor Beljakov byl připravený pro zakončení na útočné modré, ale přihrávka se k němu nedostala.
25:37'
Střídání v týmu HK Sibir Novosibirsk: ze hřiště odchází Alexander Salák, přichází Alexej Krasikov.
25:37'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankovou domácího celku. Výhodu útočného pásma mají hosté.
25:14'
Stěpan Sannikov se pokoušel založit brejkovou situaci, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.
24:51'
Domácí hokejisté znovu prohrávají o dva góly a musí dotahovat náskok soupeře.
24:47'
Domácí obrana chybovala, k puku se dostal hostující celek, který se střelou z velké dálky. Výborně vypálil PAVEL MAKARENKO.
23:21'
V samotném závěru přesilovky pět na tři se prosazuje domácí celek. Povedenou ránou překonal brankíře Bobkova ANDREJ JERMAKOV.
22:09'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Robert Sabolič – 2 min., vysoká hůl).
21:29'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., hrubost + 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Gleb Zyrjanov – 2 min., hrubost).
21:25'
Igor Bobkov kryje dorážku domácího hráče, Sibir se dostal do dobré pozice, ale Alexander Bergström neprostřelil gólmana.
21:04'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, Robert Sabolič vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář.
20:01'
Vhazování získal domácí celek, který si z první třetiny přináší dvoubrankový deficit.
20:01'
Admiral vede po první třetině na ledě Sibiru o dva góly. Domácí celek si mnoho šancí vypracovat nedokázal, naopak hosté udeřili hned dvakrát.
20:00'
18:59'
K puku se dostal DMITRIJ SAJUSTOV, jehož první pokus byl zablokovaný, následná dorážka zapadla přesně za brankáře Saláka. Hosté navyšují své vedení.
18:41'
18:20'
Maxim Ignatovič vypálil od modré, branku minul.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetiny, až nyní se domácí dostali před branku soupeře.
17:40'
Sibir sice hraje přesilovku, ale nemůže se probojovat do útočného pásma. Fanouškům se to nelíbí, což dávají najevo pískotem.
16:41'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., nedovolené bránění).
16:21'
Vladimir Butuzov dostal hru před českého brankáře, ale nevystřelil, protože kotouč nedokázal zpracovat.
16:05'
Samvel Mnacjan se propracoval do útočného pásma, jeho rychle zakončení likviduje brankář Alexander Salák.
15:42'
Domácí celek se pokouší co nejrychleji odpovědět, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočném pásmu.
14:36'
Hostující celek využil přesilovou hru a dostává se do vedení. James Wright našel zcela volného VLADIMIRA TKAČOVA, který se zakončením do odkryté brány neměl problém. Asistence: James Wright a Viktor Alexandrov.
14:12'
Robert Sabolič byl připravený na modré čáře, kotouč se k němu ale nedostal.
13:24'
Domácí se musí bránit, hosté hrají dobře, výborně zasáhl Alexander Salák proti střele z velké blízkosti.
12:50'
Další početní výhoda pro hostující celek, Admiral se rychle dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
12:40'
12:30'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
12:00'
Arťom Zemčonok rozehrává od své branky, hosté se rozhodli pro postupnou akci. Gleb Zyrjanov ale vybojoval puk, a tak se směr hry rychle otáčí.
11:33'
Stěpan Sannikov napřáhl z mezikruží, jeho pokus postrádal přesnost. Kotouč končí za bránou.
10:56'
Vladivostok se díky trpělivé hře sice do útočného pásma, dostal, ale nedokázal zakončit.
10:16'
Andrej Sigarjov vybojoval puk před brankou Admiralu, pokoušel se najít spoluhráče na modré, ale přihrávka neprošla.
09:48'
Domácí hokejisté se museli bránit tlaku soupeře, dobře vystřelil Jevgenij Grigorenko. Jeho pokus kryje brankář Salák.
08:31'
Sledujeme nyní hru ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho vyložených šancí v zápase zatím není.
08:14'
Dmitrij Sajustov se dostal do ofsajdu, komerční přestávka.
07:27'
Novosibirsk se dostal do útočného pásma, Gleb Zyrjanov vyslal od modré čáry střílenou přihrávku, jeho pokus ale nikdo ze spoluhráčů netečoval.
07:14'
Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou českého gólmana.
07:00'
Sedm minut hry z první třetiny je pryč, na výraznější střelecký pokus stále čekáme.
05:50'
Nikolaj Demidov vybojoval kotouč v obranném pásmu, pokusil se rozehrát rychlou akci na spoluhráče, ale domácí se do zakončení nedostali.
05:37'
05:10'
Vladivostok se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku.
04:10'
Robert Sabolič dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku. Alexander Salák zasahovat nemusel.
03:40'
Sibir se musí bránit přesilovce soupeře. Admiral se propracoval do útočného pásma, ale má problémy se zakončením.
03:37'
02:25'
Domácí hokejisté hrají aktivněji, pokouší se vstřelit úvodní branku zápasu, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou probojovat. Nyní po pěkní samostatné akci neuspal Nikolaj Demidov.
02:13'
Fjodor Beljakov to vzal na sebe, jeho střelecký pokus z mezikruží kryje Igor Bobkov.
01:18'
Vladislav Naumov od modré čáry zakončoval, gólman zasahovat nemusel.
00:50'
Domácí celek vstoupil aktivně do zápasu, spolehnout se může na podporu fanoušků. Zápas sleduje více než 7 tisíc fanoušků.
00:19'
Patrik Zackrisson byl připravený v útočném pásmu na zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.
00:01'
Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, zápas začíná.
00:01'
Nyní sledujeme slavnostní úvod zápasu.

HK Sibir Novosibirsk: Salák (Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Ignatovič, K. Alexejev, Beljakov, Jermakov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Koňkov, Enlund, Önerud – Šarov, Zyrjanov, Sannikov – Pervušin, Tkačenko, Osnovin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Kurašov, Mnacjan, Zemčonok, Gavrilenko – Alexandrov, Tkačov, Sajustov – J. Grigorenko, Makarenko, V. Butuzov – Wright, Kazakov, Žafjarov – Gičibekov, Sabolič, Machanovskij – Manukjan..
Poslední tři vzájemné zápasy vyhrál Novosibirsk. Bude se radovat i dnes?
HK Sibir Novosibirsk z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. V prodloužení porazil Soči 4:3. Nestačil na Petrohrad 0:3 a 2:3, Kazaň 2:3 a Ufu 0:3. V tabulce se nachází na devátém, prvním nepostupovém, místě ve Východní konferenci.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Poradil si Dinamem Riga 5:2 a s Čeljabinskem 3:2 v prodloužení. Nestačil na Jekatěrinburg 2:4, Ladu 0:2 a Magnitogorsk 1:3. Vladivostok má bilanci 3-2-4-10, získal 17 bodů a je na předposledním místě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Sibir Novosibirsk a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.