KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Minsk - 30. srpna 2017   19:00

Slovan Bratislava
19:59' Co. Genoway (Smoleňák) • 46:09' Meszároš (Co. Genoway, Řepík) • 53:38' Řepík (Co. Genoway, Meszároš) • 58:38' Smoleňák
4:2
(1:1, 0:1, 3:0)
Minsk
Minsk
13:15' Pavlovič  (Matěruchin) • 31:30' Kovyršin  (Šarangovič)
Gofman, Gusev – Sadovnikov, Sazonov
Aréna Ondreja Nepelu
7 406 diváků
Minsk

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Oslabení: 1 – 0
Je dobojováno. Ve třetí třetině srovnal Andrej Meszároš, jenž od modré čáry propálil Enrotha. Šest minut před koncem třetí třetiny strhl poprvé vedení na stranu Slovanu Michal Řepík a hala v Bratislavě bouřila. Hosté se něco málo přes dvě minuty před koncem třetího dějství odhodlali k powerplay a Radek Smoleňák trefil prázdnou klec. Definitivně tak rozhodl o první výhře Slovanu v nové sezóně a také díky tomu Slovan zahájil první domácí zápas před svými diváky výhrou.
59:50'
Hosté se ještě dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před Enrotha. Zdá se, že se už nic nestane. Slovan tak dokráčel k první výhře v sezóně poprvé před svými diváky.
59:01'
Hosté to ještě zkusili v pásmu Slovanu a chystali se znovu odvolat Enrotha. Jenže domácí hráči brzy získali kotouč a spěchali s ním před branku hostů.
58:38'
Slovan právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. RADEK SMOLEŇÁK vypíchl Klinkhammerovi kotouč kousek před modrou čárou a poté z levé strany trefil prázdnou klec – 4:2. Bez asistence.
58:08'
Slovan mohl projít do středního pásma po tom, co vyhrál buly, ale hosté podržel střední pásmo a kotouč zachytili.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté hrají stále v šesti.
57:59'
Dinamo Minsk si vyžádalo oddechový čas.
57:59'
Ve skrumáži před domácí brankou došlo k posunutí branky Mazance a hra je tak přerušena.
57:39'
Hosté hrají bez brankáře se šesti bruslaři v poli.
57:09'
Hrnka hledal Buchteleho, tomu ale přihrávka nesedla, takže se ke střele nedostal. Nicméně to byla další pěkná souhra domácího celku.
56:33'
Hosté se dostali do útočného pásma, odkud je ale rychle vykázala obrana Slovanu. Domácí hráči jdou do další akce po tom, co nepustili ty běloruské do šance.
55:14'
Švarný nahodil puk do útočného pásma a šel vystřídat stejně tak, jako jeho spoluhráči. Na ledě jsou tak čerstvé síly hráčů Slovanu.
54:31'
Hráči Slovanu ještě více ožili a natlačili se znovu před Enrotha. Ale tentokráte si brankář hostů celou situaci pohlídal a neinkasoval.
53:38'
Přesilovka je využita a Bratislavané jdou poprvé v utkání do vedení. MICHAL ŘEPÍK potáhl kotouč podél levého mantinelu a z prostoru levého kruhu svou střelou švihem nedal Enrothovi vůbec žádnou šanci – 3:2. Asistence: Colby Genoway a Andrej Meszároš.
53:25'
Mazanec rozehrál puk na Eberta a ten ho posunul Meszárošovi. Je tu další akce domácích hráčů.
52:52'
Hosté po vhazování ve vlastním pásmu získali puk a hned ho vyhodili až před domácí branku, Slovan tak musí zakládat svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
52:29'
Barker nahazoval puk před hostující branku, ale Enroth raději kotouč ukryl pod svojí lapačkou a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
51:59'
Matěruchin podrazil Buchteleho a dostává dvě minuty. Velká šance pro Slovan, který by mohl strhnout poprvé v utkání vedení na svou stranu.
51:59'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Matěruchin – 2 min., podražení).
51:40'
Je tu další komerční přestávka.
51:21'
Slovan přišel o kotouč v útočné třetině a hned na to se směrem před Mazance vydali hosté. Tam ale nic nevymysleli a znovu je tu přečíslení hráčů v tmavě modrých dresech.
50:33'
Stěpanov se dral za pukem do útočného pásma, Švarný mu ale svým obranným zákrokem vystavil stopku. Slovan míří na opačný konec kluziště.
50:11'
Mohutný potlesk zní nyní bratislavskou halou, divákům se bojovnost hráčů Slovanu líbí a za to je odvděčili.
49:41'
Drozd hledal Lingleta svou zpětnou přihrávkou, ale druhý jmenovaný ji nepřevzal. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo.
49:21'
Ale také Gragnani je už zpět ve hře a hraje se tak v plném počtu na obou stranách.
49:01'
Buchtele je na ledě a Slovan čeká zkrácená přesilová hra.
48:15'
Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden tým nechce udělat chybu. Nyní už ale mají puk domácí a míří do útočného pásma.
47:47'
Hra je přerušena. Branka Marka Mazance se vychýlila ze svého postavení a je posunutá. Vhazovat se za chvíli bude ve středním pásmu.
47:21'
Jenže síly na ledě se rychle srovnají. Gragnani dostává dvě minuty za nedovolené bránění a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
47:21'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., nedovolené bránění).
47:01'
Jan Buchtele ale oslabuje svůj tým, když chtěl pomstít svého spoluhráče, který zůstal po zákroku hostů ležet na zemi. Minsk tak má k dispozici přesilovou hru.
47:01'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jan Buchtele – 2 min., hrubost).
46:09'
Je znovu vyrovnáno. Tentokráte to už ANDREJI MESZÁROŠOVI vyšlo. Od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě a doslova trhal síť za zády Enrotha – 2:2. Na domácí straně tak propukla obrovská radost. Asistence: Colby Genoway a Michal Řepík.
45:57'
Meszároš a ani Řepík nedokázali překonat Enrotha, před kterým byl obrovský tlak.
45:12'
Šinkevič zastavil střelu Hecla a následně pak Drozd vyhodil puk z pásma pryč. Hosté pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
44:40'
Je tu přesilovka pro Slovan. Chenkel dostává dvě minuty za hákování a možnost pro Bratislavany srovnat.
44:40'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kristian Chenkel – 2 min., hákování).
44:03'
Slovan si ale vypracoval souvislejší tlak a znovu se dostali domácí hráči ke střele před Enrothem, tomu ovšem nyní pomohla obrana jeho celku.
43:34'
Smoleňák našel volného Michala Řepíka před hostující brankou, jeho střela ovšem našla pouze vyrážečku Jhonase Enrotha.
42:46'
Lukáš Kašpar střílel z bekhendu ke vzdálenější tyči, ale ani tato dobrá střelecká pozice vyrovnání nepřinesla. Nicméně domácí útočnou třetinu udrželi i nadále.
42:16'
Nyní už ale mají kotouč v péči domácí hráči. Švarný našel přihrávkou Hecla, ale ten ji nezachytil a rázem tak skončila další akce domácích.
41:15'
Po chybě Bratislavanů v obranném pásmu se před Mazancem málem zjevil jeden z hostů, který ale kotouč, který dlouho stál před brankou Slovanu, netrefil.
40:47'
Ilja Šinkevič vystřelil nebezpečně na Mazance a druhý jmenovaný si tak připisuje další svůj zákrok. Hosté jsou hodně aktivní i v úvodu třetí třetiny.

Oslabení: 0 – 0
I druhé dějství je minulostí. V něm se ve dvaatřicáté minutě dostali hosté zpět do vedení, když v obrovské skrumáži před Mazancem sklepl kotouč za jeho záda Jevgenij Kovyršin a na tuto trefu už domácí neodpověděli, ani v posledních vteřinách, když se dobrou střelou prezentoval Lukáš Kašpar. Uvidíme, co nám přinese další část hry, která začne přibližně ve 20:50.
40:00'
39:56'
V závěru druhé třetiny ještě z mezikruží střílel Lukáš Kašpar, ale Jhonas Enroth byl opět nedobytný. Jeho další zákrok znamená, že jeho tým půjde do kabin s jednobrankovým náskokem.
39:34'
Voráček si sklepl kotouč na svoji hůl a poté šli domácí do útoku, ale Kašparova střela mezi třemi tyčemi neskončila. Vyznamenal se znovu Jhonas Enroth.
39:14'
Mazanec srazil před sebe střelu hostů, kteří se ještě snažili o navýšení skóre.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Tlak hostů nekončí, stále jsou v pásmu Slovanu a Mazance doslova ostřelují. Následně pak je pískáno a vhazovat se bude před Mazancem.
38:11'
Rob Klinkhammer se dostal k odraženému kotouči a z levé strany vystřelil na Mazance, ale ten včas sklapl své betony a neinkasoval.
37:14'
Dnešní utkání v Bratislavě sleduje 7 406 diváků.
37:14'
Domácí získali zadarmo útočné pásmo. Hosté se totiž dopustili zakázaného uvolnění a v závěru druhé třetiny mohou hráči Slovanu opět zahrozit před Enrothem.
36:40'
Po nahození puku do útočného pásma domácími hráči se k němu nikdo nedostal a hosté tak mohou založit další útočnou akci.
36:15'
Hosté se opět natlačili do pásma Slovanu, kde na Mazance letěla další střela, ale tentokráte mu pomohla obrana Slovanu Bratislava.
35:45'
Na druhé straně pálil z levého kruhu Matěruchin, ale také Mazanec ukázal svůj um. Svým příložníkem kotouč zachytil a hned ho poslal svým spoluhráčům.
35:15'
Mikúš našel v prostoru mezi kruhy Hrnku, který bez přípravy vystřelil, ale Enroth byl opět pozorný. Raději pak přerušil hru a bude se tak vhazovat v jeho těsné blízkosti.
35:06'
Přichází další komerční přestávka.
34:18'
Chenkel je na ledě a hosté jsou kompletní. Drtivý tlak domácích hráčů ustáli a mohou tak pokračovat už v klasickém počtu hráčů.
33:55'
Další vyhození puku přes celé kluziště a přesilovka Slovanu se už rapidně krátí.
33:17'
Domácí hráči drží útočné pásmo a mačkají hosty jako citrón. Zatím se ale nedaří najít recept na výborně chytajícího Jhonase Enrotha. Následně pak se hosté osvobozují.
32:42'
Cam Barker pálil od modré čáry, ale Enroth v pokleku jeho střelu chytil. Následně pak střílel i Tommi Taimi, ale i ten svou střelu mezi tři tyče neposlal.
32:18'
Domácí mají šanci znovu srovnat, když na dvě minuty putoval na trestnou lavici Chenkel, jenž vyhodil puk do hlediště.
32:18'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kristian Chenkel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
31:30'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Obrovská skrumáž před domácí brankou, kotouč létal ze strany na stranu ve vzduchu a už to vypadalo, že se domácí ubrání. Nakonec ale kotouč propadl za záda Mazance, kam ho usměrnil JEVGENIJ KOVYRŠIN – 1:2. Hosté tak jdou znovu do vedení. Celou situaci ještě musel ale posvětit videorozhodčí. Asistence: Jegor Šarangovič.
31:01'
Tommi Taimi posunul puk Hrnkovi a ten bez čekání posílá černou gumu až před branku běloruského Minsku.
30:45'
Alexandr Stěpanov si nabruslil z levého kruhu blíže Mazancovi a svou střelou ho nechal vyniknout. Gólman Slovanu si tak připsal další hodně důležitý zákrok, kterým svůj tým podržel.
30:05'
Colby Genoway vyšťoural kotouč u mantinelu ve vlastním pásmu a hned ho poslal do bezpečí. Hosté tak spěchají zpět a pro domácí je tu úspora cenných vteřin.
29:43'
Juraj Mikúš podrazil soupeře a dostává za to dvě minuty. Hosté tak mají šanci v přesilové hře jít opět do vedení. Ubrání se domácí hráči další početní výhodě Minsku.?
29:43'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Juraj Mikúš – 2 min., podražení).
29:01'
Z těžkého úhlu střílel Radek Smoleňák, přesto donutil Enrotha k zákroku. Ten sklapl své betony a kotouč za svá záda nepustil. Následně pak hru nechal plynout a kotouč rozehrál mezi své spoluhráče.
28:04'
Hosté se po vhazování v pásmu bratislavského Slovanu dostali k puku, který poté chtěl poslat za záda Mazance Justin Fontaine, ale kapitán Minsku pálil pouze vysoko nad.
27:44'
Na řadu přichází další komerční přestávka.
26:59'
Trochu nepřesnosti na straně Minsku, jejich souhra se nepovedla a domácí hráči tak mohou založit další útočnou akci v útočné třetině.
26:24'
Gragnani se zapojil do hry, vybídl do jízdy Pavloviče, ale druhý jmenovaný přes útočnou modrou čáru neprošel.
26:02'
Také Gragnani skáče na ledovou plochu a hosté jsou v plném počtu. Dvojnásobné oslabení tak i po velkém tlaku Slovanu, zvládli.
24:50'
Dobrá šance pro Radka Smoleňáka, ten ale z vrcholu pravého kruhu Enrotha nepřekonal. Byla to ale pořádná pumelice.
24:47'
Linglet je na ledové ploše a Minsk je ve čtyřech hráčích. Pokračuje už klasická početní výhoda pro Slovan Bratislava.
24:36'
Hosté dlouhému tlaku Slovanu dokázali čelit a následně pak vyhodili kotouč do středního pásma. Tam se poté bude také vhazovat.
24:02'
A pozor. Domácí budou hrát pětačtyřicet vteřin pět na tři. Gragnani dostává dvě minuty za podražení Kašpara a je tu velká šance pro domácí.
24:02'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., podražení).
23:37'
Lukáš Kašpar našel svou přehrávkou Skalického, který střílel na Enrotha, ale hosté se zatím po tlaku Slovanu drží.
22:47'
První přesilovka pro Slovan. Linglet inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a už sedí na trestné lavici.
22:47'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Charles Linglet – 2 min., nedovolené bránění).
22:47'
Dvě zakázaná uvolnění za sebou pro Slovan, hra je znovu před Mazancem, kde se bude vhazovat po pravici Marka Mazance.
22:29'
Andrej Stěpanov střílel z úhlu z levé strany a Mazanec svými betony posunul kotouč do bezpečí.
21:36'
Juraj Mikúš dobře zapracoval za hostující brankou, poté našel Jana Buchteleho, jenž se snažil o střelu, ale nakonec kotouč letí do středního pásma, kam ho poslal Lisovec.
20:56'
Smoleňák poslal kotouč Genowayovi do jízdy, ale druhý jmenovaný zvolil ještě zpětnou přihrávku, další akce se už ale nenarodila a u puku tak budou v tuto chvíli hosté.
20:05'
Michal Řepík je na ledě a Slovan je kompletní. Toto oslabení zvládli domácí hráči na jedničku, nejen, že ho ubránili, ale dokázali také vsítit branku. To je může nakopnout.

Vyhrané buly: 6 – 14
První třetina je minulostí. V ní se hosté ujali vedení ve čtrnácté minutě, když se z mezikruží přesně trefil Alexandr Pavlovič. Už to vypadalo, že hráči Minsku půjdou s vedením v zádech poprvé do kabin, ale pouhou vteřinu před vypršením první části hry ujel ve vlastním oslabení Colby Genoway, jenž tváří v tvář Enrothovi uspěl. Před druhou třetinou, která začne přibližně ve 15:55, je tak skóre zápasu vyrovnané.
20:00'
19:59'
A je vyrovnáno. Pouhou vteřinu před vypršením první periody se ve vlastním oslabení po chybě hostů řítil COLBY GENOWAY až před Jhonase Enrotha, kterého poté dokázal překonat. Tomu všemu ale předcházel faul na domácího hráče za vlastní brankou, který sudí nepískli, poté hned na to nastřelili hosté břevno. Genoway ovšem svým únikem srovnal – 1:1. Asistence: Radek Smoleňák.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:46'
Tlak hostů v domácí třetině utnul až Jan Buchtele, který vyhodil puk až před Jhonase Enrotha.
18:05'
Řepík dostává dvě minuty za vražení na hrazení a Slovan je už potřetí v této části hry vyloučen. Hosté mají další přesilovku.
18:05'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Řepík – 2 min., vražení na hrazení).
17:59'
Řepík vypálil z prostoru mezi kruhy, Smoleňák jeho střelu tečoval před Enrothem, který pak svým zákrokem podržel minský tým.
17:05'
Skalický je na ledové ploše a domácí celek je v plném počtu.
16:50'
Závěrečný přesilovkový tlak ukončil Marek Mazanec dalším přesným zákrokem a raději pak opět přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
16:06'
Slovan se osvobozuje, posílá puk až před Enrotha a hosté tak budou muset svou další přesilovkovou akci založit z hloubi vlastního obranného pásma.
15:29'
Dobrá střela Lisovce, který pálil na Mazance, ale brankář Slovanu našel prostor ve své lapačce a puk do ní ukryl. Hra je následně pak přerušena.
15:05'
Domácí jdou znovu do čtyř. Je tu trest pro hráčskou lavici za špatné střídání, který odsedí Skalický. Hosté mají další početní výhodu.
15:05'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pavol Skalický.
13:15'
A hosté se ujímají vedení. ALEXANDR PAVLOVIČ si nabruslil do prostoru mezi kruhy a odtud pak svou střelou švihem poslal kotouč za záda Marka Mazance – 0:1. Asistence: Alexandr Matěruchin.
13:03'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní se už ale dostali k puku hosté a míří do útočného pásma.
12:30'
Tommi Taimi nyní dalším přesným obranným zákrokem zlikvidoval akci hostů a Mazanec tak nemusel vůbec zasahovat.
11:40'
Jan Buchtele střílel z výskoku mezi kruhy, následně se dostal i k dorážce, ale nic z toho nebylo. Poté ještě pálil z dálky Tomáš Voráček, ale Enroth svými betony kotouč vytěsnil vedle.
10:40'
Nenápadná akce Minsku byla nakonec docela nebezpečná. Puk po přihrávce Alexandra Pavloviče prosvištěl těsně před Mazancem, u kterého bylo chvíli odkryto. Jeden z obránců však vložil do dráhy puku svoji hůl a zabránil tak nebezpečí.
09:42'
Viedenský se ocitl v prostoru mezi kruhy, dostal tam i přihrávku, ale z otočky se znovu netrefuje za záda Jhonase Entrotha.
08:49'
Hecl našel svou přihrávkou zpoza hostující branky Sádeckého, ale ten poté svou střelu poslal mimo tři tyče.
08:23'
Justin Fontaine si po vhazování před Mazancem sebral kotouč a nabruslil si před českého brankáře, jenže obrana Slovanu byla opět velmi pozorná a do šance se tak Minsk nedostal.
07:29'
A neporozuměli si ani hosté na opačném konci kluziště. Ti se také dopustili ofsajdu a hra je přerušena. Za malý okamžik se bude vhazovat ve středním pásmu.
07:17'
Na řadě je první komerční přestávka tohoto utkání.
07:17'
Andrej Meszároš mohl jít do úniku na branku běloruského Minsku, ale nakonec z toho nic nebylo. Ocitl se znovu v ofsajdové pasti a hra je vykázána zpět do středu hřiště.
06:46'
A opět v akci Tommi Taimi, tentokráte ale předvedl své kvality v obraně, když zachytil puk letící na branku Marka Mazance.
06:13'
Na druhé straně nenápadnou střelou zahrozil před hostující brankou Tommi Taimi, ale Jhonas Entroth byl na svém místě připraven.
05:26'
Alexandr Pavlovič potáhl puk do útočného pásma, přes obranu domácích si nabruslil na levou stranu, jeho zpětná přihrávka ale zamířila pouze na hokejku domácího obránce, který tak nedovolil hostům jít do akce.
04:55'
Kovyršin střílel z dobré pozice, ale Andrej Meszároš kotouč zachytil a posunul ho do středního pásma. Do útoku míří domácí hokejisté.
04:21'
Už jsou u touše ale hosté a z vlastního pásma zakládají pomalu svou akci. Musejí ale počkat, až jim vystřídají všichni spoluhráči.
03:42'
Řepík našel přihrávkou Smoleňáka, druhý jmenovaný puk posunul ještě na Genowaye, ten ale svou střelu poslal mimo tři tyče.
03:16'
Smoleňák je na ledě a Slovan je v plném počtu.
02:52'
Hosté se v domácí třetině znovu uhnízdili a roztáhli přesilovkové rozestavení. Jenže ke střele se nikdo z hráčů nedostal a Voráček může kotouč vyhodit pryč z obranné třetiny.
02:13'
Dinamo Minsk se dlouho drželo v pásmu Slovanu, ale nakonec se k puku dostal Švarný a okamžitě ho posílá do bezpečí, tedy až před běloruskou branku.
01:16'
A Slovan pokračuje ve své nedisciplinovanosti z venkovního tripu. Radek Smoleňák inkasuje dvě minuty za hrubost a hosté mají k dispozici první přesilovou hru.
01:16'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Radek Smoleňák – 2 min., hrubost).
01:02'
Genoway se dostal do blízkosti běloruské branky, jenže se ke střele nedostal. Vše příliš uspěchal a rázem tak bylo po domácí šanci.
00:16'
Ale hra je přerušena, domácí hráči byli v pásmu hostů dříve, než puk a je z toho postavení mimo hru, která se stěhuje do středního pásma.
00:05'
Po vhazování ve středovém kruhu se puku ujali hosté a hned s ním zamířili do útočného pásma. Záhy ale o touš přišli a na řadě je útok Slovanu.
00:01'
A hala je ve varu, nyní právě zní slovenská hymna. Za malou chvilku tak utkání bude moci začít.
A nyní jsou už oba celky seřazeny tradičně na modrých čarách a vyslechneme si hymny obou zemí. Jako první přichází na řadu ta běloruská.
Hráči Slovanu nastupují na ledovou plochu a čeká je tak vůbec první utkání na domácím ledě v nové sezóně. Diváci v místní aréně jsou už nedočkaví.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), T. Voráček, Ebert, Švarný (A), Taimi, Hedera – Kašpar (A), Viedenský, Skalický – Smoleňák, Co. Genoway, Řepík – Hrnka, J. Mikúš, Buchtele – A. Šťastný, Sádecký, Hecl – M. Sloboda.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Korobov (A), Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Znacharenko, Bujnickij (A) – Klinkhammer, Howden, Fontaine (C) – Pavlovič, Šarangovič, Matěruchin – Kulakov, Kovyršin, An. Stěpanov – Gavrus, Kitarov, Linglet – Drozd.

Rozhodčí: Gofman, Gusev – Sadovnikov, Sazonov.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.