KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Jaroslavl - 18. prosince 2018   13:30

Novosibirsk
Novosibirsk
01:53' Milovzorov (Sajustov, Kazakov) • 05:03' Caron (V. Komarov) • 30:08' Pervušin (Demidov) • 57:03' Romancev
4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
Jaroslavl
Jaroslavl
08:42' Kozun  (Kudrjavcev) • 48:50' Kronwall  (J. Korotkov)
Novosibirsk
Rogačov, Morozov – Maitak, Strelcov
Sibir Arena
5 220 diváků
Jaroslavl
Salák (6. Konovalov) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, M. Osipov, Afanasjev, Kutuzov – Kozun, Kontiola, Kudrjavcev – Sannikov, J. Korotkov, J. Averin (A) – Kartajev, Alexejev, Apalkov (C) – Beljajev, Ivanov, Deněžkin – Fatějev.

Z tohoto utkání je to vše, děkujeme za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Jakub Nakládal (JAR)
0+0, 7 střel, čas na ledě 18:54.
Alexander Salák (JAR) 5 minut, 2 inkasované góly.
Střely na branku: 16:56 (6:14, 7:18, 3:24).
Je dobojováno! Výtečná forma obou týmů se odrazila i na předvedené hře, která musela přes pět tisícovek přítomných fanoušků bavit. Lokomotiv měl ve všech třech třetinách střelecky výrazně navrch, ovšem v produktivitě byl mnohem lepší domácí Novosibirsk, který z prvních dvou střel dal dva góly a velmi brzy vyhnal z branky Alexandera Saláka. Jeho náhradník poprvé inkasoval v 31. minutě, kdy Pervušin zvyšoval na 3:1. Za tohoto stavu se šlo do třetí části, ve které Jaroslavl pálila ze všech možných pozic, až v 49. minutě snížil kapitán Kronwall. Sibir si mohl oddechnout až tři minuty před koncem, když na startu zkráceného oslabení ujel Romancev a upravil stav na končených 4:2.
59:41'
Puk přeskočil hokejku Osipova a vyletěl do středního pásma. Jaroslavl musí vyklidit prostory před Krasikovem a už je asi bez šance.
59:33'
Petri Kontiola v posledních chvílích vyhrává jedno buly za druhým. Právě po přihrávce finského útočníka střílel bez přípravy Sannikov. Puk ale vůbec netrefil a ani na druhý pokus ho neprotlačil za Krasikova, jenž se mezitím přesunul k levé tyči.
59:08'
Další zakázané uvolnění, se kterým domácí střídačka vůbec nesouhlasí. Na tom, že se bude vhazovat u Krasikova, se přesto nic měnit nebude.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:48'
Nakládal si povyjel k pravému kruhu, odkud měl lepší výhled na branku. Střela však byla zablokovaná a puk skončil u Brulého, jenž místo trefy do prázdné branky vyhodil na icing.
58:41'
58:30'
Ilja Konovalov odjel na střídačku. Lokomotiv to zkusí v šesti hráčích!
58:15'
Lokomotiv pěkně kombinoval. Krasikov se ale přesunul k levé tyči a nepustil za svá záda střelu z bezprostřední blízkosti.
57:51'
Teď už to budou mít hosté hodně složité. Na dva góly mají jen dvě minuty, avšak k dispozicí mají přesilovou hru.
57:03'
Sibir právě vstřelil branku!
Obrovská radost domácích fanoušků a hráčů, kteří na začátku oslabení dávají dost možná rozhodující branku! DANIL ROMANCEV v obranném pásmu obral o puk Kozuna. Poté nabral vynikající rychlost a z pravé strany bekhendem zvedl svou střelu pod břevno Konovalovy brány. Bez asistence.
57:02'
56:53'
Jakub Nakládal se pokusit svého kolegu z obrany Kronwalla, když vystřelil tahem z vrcholku pravého kruhu. Krasikov byl tentokrát pozorný a zakročil.
56:41'
Tři minuty před koncem další změna zápletky. Velká výhoda se přesouvá na stranu Lokomotivu, neboť za držení byl na trestnou lavici vyhozen domácí útočník Brulé.
56:39'
Gilbert Brulé o osudu zápasu rovněž nerozhodl. Svižná střela z levého kruhu se od horní tyče odrazila do ochranné sítě!
56:11'
Tak učinil Alexandr Kutuzov, který však nechal puk za sebou a musel se velmi rychle vracet do obrany.
55:46'
Jaroslavl dvakrát vyhodila puk přes všechny čáry. Za nepříznivého stavu by však potřebovala i zaútočit.
55:20'
Maxim Ignatovič měl volno na tvrdou střelu golfákem. Konovalov ji zřejmě schytal do masky a sudí přerušili hru.
55:02'
Velká komplikace pro Lokomotiv. Za podražení jde na trestnou lavici Jegor Fatějev a jeho tým tak přichází o drahocenný čas na vyrovnání.
54:24'
Caron promarnil solidní postavení a z levé strany jenom slabě nahodil puk do Konovalova, který nijak nezaváhal.
53:58'
Protiakce Sibiru měla jen jepičí život. Caron byl odzbrojen a muži v modrém pak zahráli na další icing.
53:18'
Krasikov byl vyjetý ze své branky, která zůstala chvíli prázdná, ale jeden z hostů do ní puk stejně nestihl zasunout.
52:51'
Dvě špatné rozehrávky od obou týmů. Novosibirsk tu soupeřovu nepotrestal a sám vyhodil na icing.
52:23'
Domácí bojovali o puk i během signalizovaného ofsajdu, který musel mít odpískán. Nastává čas na reklamní přestávku.
51:52'
Po střele Ignatoviče vyletěl puk mimo hrací plochu. Hra je přerušena a vhazovat se bude před Konovalovem, který už v šesté minutě nahradil Alexandera Saláka.
51:24'
Brulé trochu zkomplikoval rozehrávku Lokomotivu, který dostal puk jen k domácím obráncům. Ti rovněž čelí nepříjemnému napadání.
50:43'
Konovalov dobře přečetl hru a vystartoval daleko před své brankoviště, aby zamezil možný únik jednoho z domácích.
50:25'
A málem už bylo vyrovnáno! Georgij Ivanov dostal od Kronwalla přihrávku zpoza koncové čáry a z dobré šance neprotlačil puk za pravý beton gólmana Krasikova!
49:44'
Nervozita by se v hledišti dala krájet. Asi všichni fanoušci tuší, že domácí hokejisté budou mít ve zbývajících deseti minutách obrovské problémy.
48:50'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Sibir si koledoval tak dlouho, až Krasikov jednu z mnoha střel propustil. Jaroslavl vrátil do hry švédský obránce STAFFAN KRONWALL, který dlouho míchal s pukem před pravým kruhem a nakonec si připravil střelu švihem, na kterou domácí gólman neviděl a neměl šanci nějak zasáhnout. Asistence: Jevgenij Korotkov.
47:49'
Lokomotiv velmi rychle přepnul do ofenzivy v momentě, kdy domácí střídali. Ivanov zprava neuspěl a po dorážce akorát hrozilo přečíslení na druhé straně.
47:09'
Po dlouhé době se do ofenzivy dostal také Novosibirsk. Caron však měl v osudný okamžik zablokovanou hokejku a nemohl zakončovat.
46:35'
Kudrjavcevovu střelu švihem z osy hřiště Krasikov vyrazil před sebe, kde vznikl velký chumel hráčů, ale dorážka už nepřišla.
46:06'
Teď už musel strážce domácí branky zasahovat proti pokusu Rušana Rafikova zpoza levého kruhu. Krasikov přešel do pokleku a puk zastavil.
45:35'
Fatějev přenesl hru přihrávkou podél modré čáry. Afanasjev trochu naivně vystřelil a puk se vůbec nedostal k brance.
45:01'
Plynulý přechod přes střední pásmo znamenal další hostující zakončení, které Krasikov bezpečně vyrazil svým levým betonem.
44:39'
44:33'
Od Loginova se puk nebezpečně odrazil k brankovišti. Klečící Krasikov však dával pozor a po krátké chvíli zase přerušil hru.
44:24'
Krasikov potěšil fanoušky pěkným semaforem, kterým zlikvidoval Kozunovu střelu švihem z vrcholku pravého kruhu.
43:41'
Další střela z delší vzdálenosti od Nakládala, jenž trefil ze svého pohledu levou tyč! Ta o vteřinu později zlikvidovala také dorážku Kronwalla!
43:24'
Ani Rafikov nepropálil několik clonících protihráčů, kteří jeho tvrdou střelu přesměrovali až do ochranné sítě.
42:57'
Střela od modré od Osipova neprošla, ale puk se odrazil zpět na hokejky hráčů Jaroslavle.
42:39'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladislav Naumov – 2 min., podrážení).
41:57'
Caronovo přenesení hry na pravou stranu se úplně nepovedlo a Lokomotiv vrátil puk do blízkosti domácí branky.
41:19'
Domácí tým určitě nebude nikam spěchat. Znát je to už nyní, kdy hodně pozvolna rozehrává zpoza Krasikova.
40:52'
Kozun zavezl puk do hostujícího útočného pásma. Po několika soubojích u mantinelu se však Sibir snadno ubránil.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 13 – 32 (6:14, 7:18).
Ani prostřední dějství rozhodně nebylo skoupé na zajímavé momenty. Lokomotiv měl chvílemi výrazný tlak a několikrát hrozil i během vlastního oslabení. Vyrovnat ale nedokázal a naopak inkasoval třetí gól z hokejky Pervušina. Novosibirsk měl od té chvíle více ze hry, počtvrté se ale neprosadil a ve třetí třetině ještě bude mít plné ruce práce s houževnatým soupeřem.
40:00'
39:47'
Korotkov prohrál buly s Romancevem. Domácí tak neměli po zakázaném uvolnění žádné problémy.
39:25'
Dnes nepříliš výrazný Kronwall naznačil, že zajede za branku. Vedle ní ještě přihrával na Kozuna, ale ten se v zahuštěném prostoru neprosadil.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:14'
Pavel Kudrjavcev nabral rychlost ve středním pásmu a nahodil puk do Krasikova, čímž získal alespoň buly v útočné třetině.
37:43'
Další nahození ihned po vhazování už bylo o něco nebezpečnější. Tečovaný puk proletěl kousek vedle pravé tyče, kam by Krasikov neměl šanci dosáhnout.
37:35'
Afanasjevova střela švihem od modré čáry nebyla moc razantní. Krasikov si letící kotouč našel a schoval ho do lapačky.
37:13'
Šarov vyjel zpoza branky a zleva ještě přihrával na dva spoluhráče stojící před Konovalovem. Obránci Lokomotivu je však uhlídali.
36:57'
Vladislav Naumov byl u nahozeného puku ještě dříve než Brandon Kozun a je z toho další hostující icing.
36:23'
Přesilovka Sibiru už je dávno u konce, takže vyhození Jaroslavle už je posouzeno jako zakázané uvolnění.
35:32'
35:24'
Romancev si řekl o přihrávku na vrcholek pravého kruhu. Místo střely ještě dával Princeovi pobídku na teč, která neměla gólové parametry.
34:41'
Teď už se povedlo Afanasjevovi odpálit puk do bezpečí a utekl na střídačku, která je ve druhé třetině hodně daleko od obranného pásma.
34:11'
Další zákrok pro hostujícího gólmana, který vyrazil dělovku z osy hřiště a ještě si musel dávat pozor na dorážku z pravého kruhu od Milovzorova.
33:59'
Komarov se zprava blížil k brankovišti a bekhendem vystřelil do hrudníku Konovalova. Ten ihned schoval puk pod lapačku a přerušil hru.
33:32'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Georgij Ivanov – 2 min., faul kolenem).
32:57'
32:07'
Nepříjemný závar u Krasikova hosté nedotáhli do gólového konce a Sibiru se povedlo dostat puk do středu hřiště.
31:57'
Opět domácí vyhoazují a okamžitě prchají na střídačku, aby mohly naskočit čerstvé síly.
31:21'
Půlminuta z přesilovky je pryč a Lokomotiv se po brzkém vyhození ještě nestihl dostat zpět do útočné třetiny.
30:57'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., sekání).
30:29'
Některý z domácích hráčů ihned po rozehrávce fauloval. Jaroslavl zatím může útočit při hře v šesti proti pěti.
30:08'
Konovalov je poprvé překonán a domácí opět vedou o dva góly! Skvěle to udělal zejména Nikolaj Demidov, který se vydal podpořit útok. Na pravé straně se přes Rafikova uvolnil k přihrávce na zadní tyč a tam už to měl VLADIMIR PERVUŠIN hodně snadné. Asistence: Nikolaj Demidov.
29:24'
Maxim Ignatovič nezpracoval přihrávku na modrou čáru. Domácí přišli o útočné pásmo a vrátili se až za Krasikova.
28:13'
Ani po kontrole u videa nebyl puk viděn za brankovou čarou. Novosibirsk tak velké problémy přečkal bez úhony a jeho vedení 2:1 trvá.
28:13'
Domácí gólman utrpěl zranění ruky, ovšem po ošetření asi bude moci pokračovat. Mezitím se hlavní sudí šel poradit s kolegou u videa, zda puk náhodou nepřekročil brankovou čáru.
28:13'
Obrovský závar v brankovišti Krasikova, který vychytal rozjetého Korotkova a pak se skoro celým tělem dostal do branky, kam ho natlačil spoluhráč Naumov. Čtveřice mužů v modrém se snažila zabránit dorážkám. Jedna z nich přišla od Nakládala z levého kruhu, ale ležící Krasikov ji rukou vyrazil!
27:49'
Krasikov rovněž nechytá vůbec špatně. Teď si pohlídal nahození ze středního pásma a neriskoval rozehrávku. Po buly přišla hostující sražení střela končící v ochranné síti.
27:36'
Střídající Konovalov stále drží čisté konto. Nyní si počíhal na tvrdou střelu Loginova od modré čáry a přerušil hru.
27:02'
Pricne přihrával zpoza koncové čáry před brankoviště, kde sice byl Gilbert Brulé, ale pod tlakem obrany nezakončil přesně.
26:33'
Nevynucené zakázané uvolnění přidělává Jaroslavli trochu práce navíc. Muži v bíločerveném nemohou střídat.
26:13'
25:42'
Osipov si vyměnil přihrávky s kolegou na modré. Střela golfákem šla hodně vedle a Lokomotiv pak přišel o útočné pásmo kvůli vypíchnuté přihrávce.
25:18'
Právě Krasikov si pokryl levou tyč a Kozunem byl trefen do masky. Rozhodčí nepřerušili a domácí gólman musel řešit další střelu zpoza kruhů.
24:56'
Jen co se Jaroslavl dostala do přesilovky, tak si puk našel Nikolaj Demidov a odpálil ho co nejdál od Krasikova.
24:40'
24:13'
Korotkov přihrál za obranu na Rafikova, který Krasikova neprostřelil, ale byl při zakončení faulován Milovzorovem, takže se poměr sil na ledě vyrovná.
23:56'
Stále se hraje v útočném pásmu Lokomotivu, který odvádí ve vlastním oslabení velmi dobrou práci.
23:36'
A znovu letí puk přes všechny čáry. Kudrjavcev u Krasikova aktivně napadal a málem se dostal do velmi slibné šance!
23:06'
Jaroslavl ve čtyřech rychle vyhodila a chytře pošetřila s pukem na hokejkách hned několik cenných vteřin.
22:40'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Denis Alexejev.
22:35'
Třetí útok Lokomotivu nadělal v domácí obraně trochu paseky. Střely zblízka ani z dálky však gólové parametry neměly.
22:01'
Zakázané uvolnění také v domácím podání.
21:36'
Ihned po buly to zkusil také Maxim Osipov, jehož střelu ještě tečovala hokejka Šarova, ovšem lapačka domácího gólmana byla znovu na místě.
21:31'
Denis Alexejev si najel na osu hřiště a od modré čáry vypálil do levé ruky Alexeje Krasikova, ve které už čekala jeho lapačka.
21:07'
Pokus o bleskový přechod k útočné modré čáře se hostům nevyplatil. Po icingu se bude vhazovat po levici Konovalova.
20:44'
Nakládal jel do rohu za sraženou přihrávkou Kontioly. Puk sice získal, ale Jaroslavl v pásmu přesto nevydržela.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 6 – 14.
Je za námi atraktivní první třetina, která přinesla rychlý útočný hokej. V dobrém na ni nebude vzpomínat bývalý český reprezentant Alexander Salák, který pustil za svá záda obě první střely a po gólech Milovzorova a Carona přepustil místo Konovalovi. Ten několik dalších nepříjemných střel pochytal a naopak se mohl radovat ze snížení, o které se v deváté minutě postaral Brandon Kozun.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:59'
18:56'
Znovu dobrá souhra končící v prostoru mezi kruhy. Stál tam Apalkov, ale obranný val u brankoviště nepropálil.
18:24'
Jeden z hostů dostal přesný pas do mezikruží, kde si připravil zakončení, jenže mezi tři tyče Krasikovovy branky ho nevtěsnal.
17:56'
Lokomotiv se už stihl zabydlet v útočném pásmu, nicméně pomalá kombinace je zatím naprosto neúčinná.
17:27'
Apalkovovi na modré čáře trvalo zpracování přihrávky rozjetého spoluhráče, který mu vjel do postavení mimo hru.
16:59'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Šarov – 2 min., sekání).
16:33'
Jaroslavl se vymanila z tlaku vyhozením, kvůli kterému se nepíská icing, takže Novosibirsk musí zakládat útok z hloubi vlastní třetiny.
15:42'
Milovzorov zadovkou nechal puk Kozunovi. Tito dva si v rychlosti vyměnili ještě další přihrávky, ale střela z bezprostřední blízkosti už skončila na Konovalovi.
15:17'
Teď se o to pokouší Lokomotiv. Z pravého křídla střílel Alexejev, nicméně trefil jen prvního clonícího soupeře.
14:41'
Hra se poprvé trochu uklidnila. Ani jeden týmů se není schopen pořádně usadit v útočném pásmu.
13:51'
Kontiolovo nahození neměl šanci Rafikov získat a opět se tak rozehrává zpoza domácího brankoviště.
12:51'
Maxim Ignatovič si dojel pro volný puk a schoval se za branku Krasikova, odkud hodně pozvolna rozehrává.
12:02'
A rušno bylo i na opačné straně, kde Konovalov lapačkou vyrazil prudkou střelu a jeho spoluhráči měli co dělat, aby nenechali domácí hokejisty dorážet.
11:43'
Rafikov a Nakládal pálili od modré čáry. Ani jeden z nich však neměl přesně seřízená mířidla.
11:01'
Petri Kontiola se pěkně uvolnil ke střele, která byla pro Krasikova snadno řešitelná. Vhazovat se bude po jeho pravici.
10:24'
Hosté se po svém zakázaném uvolnění velmi rychle přesunuli z obrany do útoku a pokračují ve snaze o rychlé smazání dvougólového manka.
09:58'
Šance přicházejí opravdu v hojném počtu! Puk teď skákal před domácí brankou, kam Krasikov vyrazil nahození z levého mantinelu. Beljajev se k dorážce ale nedostal.
09:35'
Velká chyba v rozehrávce Sibiru vyústila v šanci Beljajeva, který byl sám na pravém křídle, ale ani dvěma střelami Krasikova nepřekonal.
08:42'
Hosté šťastně snižují na rozdíl jediné branky! Kudrjavcev se dostal k další střele z vrcholku levého kruhu. Ta byla nepřesná, nicméně kotouč se od zadního mantinelu, pravé nohy slajdujícího Krasikova a brusle dojíždějícího BRANDONA KOZUNA odrazil až do sítě. Asistence: Pavel Kudrjavcev.
08:34'
Pavel Kudrjavcev dostal nabito do mezikruží. Po přihrávce z pravé strany ale vůbec netrefil branku.
07:49'
Romancev vracel puk k modré čáře, u kolegy z obrany ale byli dva hráči Lokomotivu a ti dostali kus gumy do středního pásma.
06:44'
Shane Prince byl na konci další rychlé akce Sibiru. Střídající Konovalov odolal a po přerušení následuje reklamní pauza.
05:03'
Střídání v týmu Lokomotiv Jaroslavl: ze hřiště odchází Alexander Salák, přichází Ilja Konovalov.
05:03'
Tak to je pořádně svižný úvod zápasu! Komarov se vydal z pravého křídla do mezikruží, odkud posunul puk doleva na JORDANA CARONA a Salák byl proti pohotové střele k odkryté pravé tyči bez šance. Asistence: Viktor Komarov.
04:57'
Tečované nahození od modré čáry od Ignatoviće proletělo napravo od Salákovy branky. Akce Novosibirsku však pokračuje.
04:24'
Ivanov si navedl puk na střed. Při pokusu o střelu ale promáchl a nechybělo moc, aby se Sibir utrhl do rychlého brejku.
03:15'
Rychlá souhra tří hostujících hráčů byla zakončena střelou Afanasjeva z levého kruhu, avšak přesunující se Krasikov proti ni nemusel zasahovat.
02:50'
Další trable pro Jaroslavl. Jeden z hráčů se zjevil úplně sám před Salákem, ale druhý gól tentokrát nepřidal.
01:53'
Domácí se hned ve druhé minutě dostávají do vedení! Sajustov se zastavil u pravého mantinelu, odkud přihrál jen na hokejku Afanasejeva. Ten na malou chvíli zaváhal a napadající JEGOR MILOVZOROV pohotově vypálil z mezikruží za překvapeného Saláka. Asistence: Dmitrij Sajustov, Maxim Kazakov.
01:13'
Hned na začátek velké problémy pro domácí obranu a brankáře Krasikova. Ten přežil nepříjemný závar a pak i Nakládalovu dělovku od modré.
00:11'
Úvodní buly vyhráli hosté, kteří nastupují v bíločerveních, zatímco domácí v modrých dresech.
00:01'

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ignatovič, Klimontov, D. Lukin, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Kazakov – Šarov, V. Komarov, Caron – Zyrjanov, Romancev, Pervušin – Michajlov.

Lokomotiv Jaroslavl: Salák (Konovalov) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Jelesin, M. Osipov, Afanasjev, Kutuzov – Kozun, Kontiola, Kudrjavcev – Sannikov, Korotkov, J. Averin (A) – Kartajev, Alexejev, Apalkov (A) – Beljajev, Ivanov, Denežkin – Fatějev.

Alexander Salák (JAR)

Brankář, 31 let, 17 zápasů, 1.80 gólu na zápas, 92,5%

Obránce, 30 let, 31 zápasů, 17 bodů (8+9).
Vzájemné zápasy

04.09.2018 Jaroslavl – Novosibirsk 5:0
02.12.2017 Jaroslavl – Novosibirsk 7:3
25.09.2017 Novosibirsk – Jaroslavl 4:3 pr.
03.01.2017 Novosibirsk – Jaroslavl 3:2 sn.
05.09.2016 Jaroslavl – Novosibirsk 3:1.
HK Sibir Novosibirsk

Není to tak dávno, co Novosibrisk patřil mezi elitu své konference a v jednom případě dokonce zdatně bojoval o účast ve finále play-off. Aktuálně to se Sibirem tak dobře rozhodně nevypadá. Už na jaře úplně chyběl ve vyřazovacích bojích a poměrně daleko to k nim má také v probíhajícím ročníku. S bilancí dvanácti výher a pětadvaceti porážek je tým ze Sibiře až na jedenáctém místě Východní konference, z něhož ztrácí na osmý Kunlun devět bodů. Před pár týdny na tom byl Novosibirsk ještě mnohem hůře, od 16. listopadu však v devíti zápasech jedinkrát nebodoval, naposledy urval alespoň bod za domácí prohru 1:2 s Čeljabinskem.

Nejproduktivnější hráči:
• N. Michajlov – 15 bodů (9+6)
• A. Šarov – 14 bodů (7+7)
• D. Romancev – 12 bodů (9+3).
Lokomotiv Jaroslavl

Zaměstnavatel českého brankáře Alexandera Saláka a obránce Jakuba Nakládala vyhrál za tři body jen jedno z posledních pěti zápasů. V předchozích dvou nebodoval vůbec, když doma nestačil 0:3 na Jokerit a před reprezentační přestávkou padl také v Nižném Novgorodu v poměru 2:4. Přesto všechno je to pro Jaroslavl naprosto poklidný průběh základní části. V Západní konferenci ji patří čtvrté místo, přičemž páté Dinamo Moskva na ni ztrácí sedm bodů. Ještě větší rozdíly jsou v Tarasovově divizi, kde je Lokomotiv druhý. Na první CSKA ztrácí propastných sedmnáct bodů a naopak má desetibodový náskok na třetí Soči.

• A. Loktionov – 31 bodů (12+19)
• B. Kozun – 21 bodů (9+12)
• P. Kontiola – 19 bodů (8+11).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy. Od třinácti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na duel mezi Novosibirskem a Jaroslavlí!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.