KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Jaroslavl - 3. listopadu 2018   17:30

Slovan Bratislava
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
Jaroslavl
Jaroslavl
38:09' Loktionov  (Apalkov) • 38:29' Sannikov  (Averin) • 50:12' Apalkov  (Kronwall, Kutuzov)
Andris Ansons, Sergej Gusev – Maxim Berseněv, Jevgenij Judin
Aréna Ondreja Nepelu
8 587 diváků
Jaroslavl

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera!

Trestné minuty: 14 – 12
Lokomotiv Jaroslavl potvrdil v dnešním utkání roli favorita a zvítězil na ledě Slovanu Bratislava 3:0. Jeho góly přitom postupně obstarali útočníci Andrej Loktionov, Stěpan Sannikov a Daniil Apalkov.

Duel byl jinak herně celkem vyrovnaný. Slovan nepodal vůbec špatný výkon.
59:49'
Závěr utkání se odehrává v útočném pásmu hostů.
59:33'
Nakládalovo nahození od pravého mantinelu na bránu neprošlo.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také celého dnešního utkání.
58:48'
Zakázané uvolnění Bratislavy.
58:06'
Osipov vyzkoušel od modré čáry Čiliakovu pozornost.
57:45'
Salák zastavil akci Lišky, hra je přerušena.
56:50'
Hokejisté Jaroslavli po celý zápas dobře brání vlastní modrou čáru.
56:43'
56:00'
Vyhození od Lokomotivu.
55:44'
První minuta z trestu Afanasjeva je minulostí, Salák zatím zasahovat nemusel.
55:01'
Červeného střela z pravého kruhu pro vhazování zablokována mimo Salákovu svatyni.
54:43'
Početní výhoda domácích může začít. Vhazuje se po pravici Saláka.
54:43'
V Bratislavě právě probíhá poslední reklamní přestávka tohoto střetnutí.
54:43'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxim Afanasjev – 2 min., podrážení).
54:01'
Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny, podaří se ještě Slovanu nějak zdramatizovat tento duel?
53:54'
Kozun útočil po pravé straně, daleko se ale nedostal.
53:11'
Střely na bránu: 15 – 25
52:58'
51:57'
Slovenský celek se osvobozuje, jeho bránící čtveřice tak může vystřídat.
51:37'
Nebezpečný střelecký pokus Kozuna z pravé strany vyrazil Čiliak svou vyrážečkou do ochranné sítě.
50:58'
Toto už je velmi obtížná situace pro Slovan. Namísto snahy vstřelit první gól se domácí budou muset dvě minuty bránit.
50:58'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Adam Liška – 2 min., sekání).
50:21'
Ofsajd v podání hostů.
50:12'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Třetí gól Lokomotivu! Po pěkné přihrávce Kutuzova se trefil nekompromisně pod horní tyč DANIIL APALKOV. Jeho druhý bod v dnešním zápase, 3:0! Asistence: Staffan Kronwall, Alexandr Kutuzov.
49:55'
Nacházíme se těsně před polovinou třetí třetiny, Slovan stále doma prohrává s Jaroslavlí 0:2.
49:06'
Velmi dobrý zákrok Čiliaka lapačkou proti střele Denisenka.
48:56'
Střely na bránu: 15 – 22
48:51'
48:15'
Salák přikryl puk pod lapačku před dotírajícím Červeným, hra je přerušena.
47:52'
První polovina z trestu Kutuzova je pryč. Salák zatím bez práce.
47:28'
Kajumov ujel obraně domácím, na Čiliaka si ale nepřišel. Důležitý zákrok gólmana Slovanu!
46:51'
Podaří se Slovanu dostat na dostřel? Vhazování opět po pravici Saláka.
46:51'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Kutuzov – 2 min., nedovolené bránění).
46:17'
Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Baileyho a Iljenka po pravici Saláka.
46:17'
Kotouč vyletěl mimo hrací plochu, pokračovat budeme po reklamní přestávce.
45:59'
Denisenko to zkusil zleva po pasu od Kartajeva, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Čiliakovo náručí.
44:56'
Icing v podání Lokomotivu, vhazovat se tedy bude před Salákem.
44:32'
Oba týmy v plném počtu.
44:08'
Řepík a jeho pokus z pravého kruhu, Salák byl ale u své levé tyče včas připraven.
42:59'
Grmanova střela z pravé strany, kotouč končí v Salákově náručí.
42:32'
Hrát se bude ve čtyřech, vhazování ve střední třetině, poblíž trestné lavice domácích.
42:32'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Eric Gelinas – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., hrubost).
42:16'
Kajumov z levého kruhu přestřelil Čiliakovu bránu.
41:56'
41:55'
Zakázané uvolnění Jaroslavli, do návratu Grmana zbývá už pouze jedna vteřina.
41:22'
Slovanu se ještě následně podařilo nasbírat cenné vteřinky v útočném pásmu.
41:08'
Liška zkoušel štěstí zprava při vlastním oslabená, Salák vyrazil puk betonem.
40:50'
Kozunova střela z pravé strany, Čiliak ji dokázal vyrazit před sebe.
40:02'
Lokomotiv hraje na začátku třetí třetiny přesilovku.
40:01'
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli!
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 11 – 15
Zablokované střely: 15 – 7
Vhazování (%): 50.00 – 50.00
Hity: 10 – 3
Trestné minuty: 10 – 6
Lokomotiv vede po druhé třetině na ledě Slovanu 2:0. Prosadit se přitom jeho hokejisté dokázali v obou případech v 39. minutě. Góly Andreje Loktionova a Stěpana Sannikova mimochodem dělilo pouze 20 vteřin. Duel je ale jinak herně naprosto vyrovnaný.
40:00'
39:56'
Necelé čtyři vteřiny od konce třetiny, vhazování po levici Čiliaka.
39:56'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Grman – 2 min., krosček).
39:19'
Pokus Řepíka z ostrého úhlu, Salák bez práce.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:46'
Zakázané uvolnění od Lokomotivu.
38:29'
Netrvalo dlouho a hosté jdou do dvougólového vedení! Kotouč do brány dostal z levé strany, z úhlu, STĚPAN SANNIKOV. Osmadvacetiletý útočník se prosadil letos počtvrté, 2:0 pro Jaroslavl! Asistence: Jegor Averin.
38:09'
Začátek devětatřicáté minuty utkání, Lokomotiv otevírá skóre! Po zaváhání obrany Slovanu se prosadil z těsné blízkosti, poněkud se štěstím, ANDREJ LOKTIONOV. Jeho sedmý gól, čtyřiadvacátý bod v sezoně 2018/2019! Asistence: Daniil Apalkov.
37:30'
37:23'
Meszárošova střela od modré bez přípravy zablokována, Salák tedy zasahovat nemusel.
36:50'
Po zaváhání Meszároše útočil Iljenko, Čiliak ale obstál.
36:28'
Slovanu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
35:40'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
35:30'
10 vteřin se bude hrát ve čtyřech. Poté začne početní výhoda Slovanu.
35:30'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Stěpan Sannikov – 2 min., držení hole).
35:10'
Bude pokračovat přesilovka Jaroslavli 5 na 4. Vhazování v neutrální zóně, před střídačkou hostů.
35:10'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Bačik – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., hrubost).
35:10'
Na opačné straně zase střela od Rafikova, Čiliak ale připraven na správném místě. Po přerušení se strhává u brány Slovanu menší šarvátka.
34:41'
Řepíkovi začíná běžet druhá trestná minuta.
34:35'
Červený to zkusil zleva při vlastním oslabení, jeho spoluhráči mezitím stihli vystřídat.
34:20'
Loktionov mířil zprava nepřesně.
33:40'
6 minut a 20 vteřin do konce druhé třetiny, vhazování po levici Čiliaka.
33:40'
Po reklamní přestávce budeme sledovat třetí přesilovou hru Jaroslavli.
33:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Řepík – 2 min., nedovolené bránění).
33:21'
Střely na bránu: 10 – 9
32:53'
Ostrá rána od Jánošíka, za Salákem zazvonila branková konstrukce!
32:19'
32:06'
Další vyhození slovenského týmu.
31:48'
Slovanu se podařilo osvobodit.
31:20'
Začíná druhá minuta z Meszárošova trestu.
31:07'
Na druhé straně útočili dobře při vlastním oslabení Červený a Chipchura, Salák ale odolal.
30:48'
Kronwall nabil doleva Nakládalovi, proti jeho střele se ale Čiliak stačil přesunout.
30:25'
Domácím se znovu na úvod oslabení daří vyhodit puk z obranné třetiny.
30:19'
Druhá přesilovka pro Jaroslavl. Dočkáme se prvního gólu?
30:19'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., vysoká hůl).
29:58'
Jsme těsně před polovinou utkání, gól jsme ale stále ještě neviděli.
29:28'
Bailey se snažil prosadit po levé straně, Saláka ale neohrozil.
28:21'
Prudká střela Kartajeva z pravého kruhu, Čiliak dokázal vyrazit.
27:44'
Střelecký pokus Loktionova z levé strany nebyl z nejpřesnějších.
27:06'
Střely na bránu: 6 – 7
26:58'
26:58'
Po přerušení je na řadě reklamní přestávka.
26:58'
Těžký zákrok pro Čiliaka! Přihrávku Iljenka z levého kruhu tečoval na bránu Averin.
26:47'
Čároví pískají zakázané uvolnění Jaroslavli.
26:31'
Averinova střela z levé strany byla zablokována, kupředu mohou hokejisté Bratislavy.
25:37'
Kraskovskij vyčkává s toušem v rohu, ve vlastní zóně, obě mužstva prostřídávají své formace.
24:40'
24:32'
Osipov střílel z první nepřesně, Slovan se už zřejmě ubrání.
23:41'
První polovina z trestu Bačika je minulostí, Čiliak zatím může být relativně v klidu.
23:27'
Vhazovalo se ve střední třetině, před střídačkou hostů.
23:25'
Puk opustil hrací plochu.
22:53'
Slovanu se daří na úvod oslabení vyhodit.
22:40'
První početní převahu v dnešním zápase si nyní zahrají hokejisté Lokomotivu. Vhazuje se po pravici Čiliaka.
22:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Bačik – 2 min., podrážení).
22:24'
Dobrá akce od Lišky, Salák se musel mít na pozoru.
21:38'
Kartajev střílel z levé strany, avšak nepřesně.
20:54'
20:25'
Jaroslavl se dostala při vlastním oslabení do přečíslení 2 na 1! Loktionov zprava bez přípravy ale minul bránu.
20:02'
Slovan zahajuje druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Hokejisté Bratislavy a Jaroslavli jsou zpět na ledě. Druhá část bude zahájena za několik málo okamžiků.
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 5 – 4
Zablokované střely: 9 – 3
Vhazování (%): 57.14 – 42.86
Hity: 7 – 2
Trestné minuty: 0 – 2
Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Slovanem a Lokomotivem skončila bez branek – 0:0. Největší příležitost skórovat měl na konci 5. minuty hostující Kozun, z těsné blízkosti ale přestřelil Čiliakovu bránu. Jinak se ale hraje poměrně klidný hokej. Celkově jsme viděli pouze devět střel na bránu.
20:00'
19:59'
V posledních vteřině to ještě zkoušel Řepík od levého mantinelu, Salák ale neinkasoval.
19:51'
Nahození Sersena od modré čáry zablokováno mimo Salákův dosah.
19:12'
Sersen nezpracoval na modré, kotouč míří do střední třetiny.
19:01'
Probíhá poslední minuta úvodní periody.
18:54'
66 vteřin do konce první třetiny, Slovan si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazování po pravici Saláka.
18:54'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Danil Jurtajkin – 2 min., podrážení).
17:54'
Kozun na modrou pro Rafikova, ten ovšem následně minul Čiliakovu bránu.
17:03'
Grman vypálil od modré bez přípravy, Salák měl plné ruce práce. Před bránou mu totiž bránil ve výhledu Lunter.
16:39'
Slovenský tým vyhodil puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tak za malý moment bude před Čiliakem.
16:31'
Řepík zablokoval Afanasjevu střelu od modré čáry, Čiliak tak mohl zůstat v klidu.
15:35'
Útočná akce Hrnky neměla dlouhého trvání, domácí ale zůstanou na kotouči.
13:55'
Jaroslavl už nějakou dobu drží puk v útočném pásmu, Čiliaka ale ještě neohrozila.
13:16'
Střely na bránu: 2 – 4
12:54'
Zpět do akce! Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Slovanu, mezi hole Taffeho a Kraskovského.
12:54'
Hra přerušena, je tu druhá reklamní přestávka.
12:42'
Červený zkoušel štěstí zprava z otočky, Salák ale dával pozor a vyrazil.
11:40'
Rau se snažil zleva natlačit před bránu, obrana Jaroslavli ovšem byla pozorná.
10:53'
Ofsajd domácích hokejistů.
10:30'
Individuální snaha Kartajeva, obrana Bratislavy ale odvedla dobrou práci.
10:01'
Máme za sebou polovinu první třetiny, Slovan zatím hraje doma s Lokomotivem bez branek.
09:38'
Kotouč si to namířil na střídačku Slovanu, je tu tak další přerušení hry.
09:32'
Další útočná snaha slovenského týmu končí postavením mimo hru.
09:08'
Dobrá šance Chipchury, Salák ale vytáhl svůj pravý beton.
08:49'
Slovanu odpískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude podle signalizace sudích ve střední třetině, poblíž trestné lavice domácích.
08:23'
Střela Nakládala od modré čáry, Čiliak ale bez práce.
07:01'
Střely na bránu: 1 – 4
06:53'
Konec reklamní přestávky, Taffe a Loktionov v souboji na vhazování po pravici Čiliaka.
06:53'
Rozhodčí hru přerušili, proběhnout může první reklamní přestávka.
06:53'
Další nebezpečí pro Čiliaka. Střela Kajumova z levého kruhu pro vhazování jej trefila do masky.
05:59'
Čiliak lapil pokus Kraskovského z levé strany do své rukavice, sudí hru přerušují.
05:33'
Až na poslední akci nabízejí úvodní minuty zápasu poměrně klidný hokej.
04:57'
Kozun měl velkou příležitost vstřelit úvodní gól tohoto utkání, z těsné blízkosti ovšem přestřelil bránu.
03:59'
Na opačné straně jsme mohli vidět nahození Gelinase od modré čáry, Salák byl ale připraven.
03:15'
Rafikov to zkusil od modré, od pravého mantinelu, Čiliaka ovšem nezaměstnal.
02:44'
Ofsajd v podání hokejistů Bratislavy, hra je poprvé přerušena.
02:18'
Střelecký pokus Nakládala od modré čáry zablokoval hned první bránící hráč.
01:36'
Příležitost Gutuzova, kotouč ale minul tři tyče.
00:52'
Sannikov se zprava dobře dostal před bránu, zde ale narazil na Čiliakův levý beton.
00:42'
Lokomotiv s pukem u vlastní brány, oba týmy poprvé střídají.
00:22'
První útočná akce Slovanu nepřinesla žádné ohrožení Salákovy svatyně.
00:03'
Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté.
00:01'
Ve středovém kruhu je vše připraveno na vhazování, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, utkání mezi Slovanem a Lokomotivem začne co nevidět.
Oba týmy už stojí na modrých čarách, zazní ruská a slovenská státní hymna.
Startující brankáři
(Statistiky: Kontinentální hokejová liga 2018/2019)

SBA: Marek Čiliak – 28 let, SVK
Z:15 V:6 OG:44 PR:3.11 %ÚS:89.9 SO:0

JAR: Alexander Salák – 31 let, CZE
Z:9 V:6 OG:13 PR:1.46 %ÚS:94.2 SO:2

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gelinas, Meszároš, Grman, Švarný, Bačik, Jánošík – Červený, Taffe, Řepík – Lunter, Sukel', Liška – Lamper, C. Bailey, Rau – Jeglič, Chipchura, Hrnka.

Lokomotiv Jaroslavl: Salák (Konovalov) – Afanasjev, Nakládal, Čerepanov, Rafikov, Kutuzov, Kronwall, M. Osipov – Apalkov, Loktionov, Kozun – Averin, Iljenko, Sannikov – Jurtajkin, Kraskovskij, Kartajev – Kajumov, Ivanov, Kovalenko – Denisenko.

Rozhodčí: Andris Ansons, Sergej Gusev – Maxim Berseněv, Jevgenij Judin.
Příjemný sobotní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání KHL mezi týmy HC Slovan Bratislava a Lokomotiv Jaroslavl.

LOKOMOTIV JAROSLAVL

Lokomotiv zaznamenal v posledních dvou zápasech dvě prohry. Nejprve nestačil doma na HK Soči 1:2, poté neuspěl na hřišti Dinama Riga 2:3.

V tabulce Západní konference se hokejisté Jaroslavli v tuto chvíli nacházejí na čtvrtém místě, přičemž mají na svém kontě bilanci 15-7-2 a celkem 32 bodů.

Lídr týmu

Andrej Loktionov (Ú)
24 záp., (6+17), 23 kanadských bodů
SLOVAN BRATISLAVA

Slovan nastupuje do dnešního utkání proti Lokomotivu s bilancí 1-4-0 z posledních pěti zápasů. Ve svém posledním utkání zdolal na domácím ledě Sibir Novosibirsk 3:2. Vítězný gól tohoto duelu přitom obstaral v 55. minutě americký útočník Chad Rau.

V tabulce Západní konference slovenskému týmu momentálně patří se ziskem 20 bodů desáté místo.

Lídr týmu

Jeff Taffe (Ú)
25 záp., (5+13), 18 kanadských bodů
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování Kontinentální hokejové ligy! Druhá nejlepší hokejová soutěž světa nabídne v sobotu, 3. listopadu, celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy HC Slovan Bratislava a Lokomotiv Jaroslavl. Úvodní vhazování bude v Ondrej Nepela Areně vhozeno v 17:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.