KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Novgorod - 23. ledna 2019   17:30

Vitaz
Vitaz
0:6
(0:1, 0:2, 0:3)
Novgorod
Novgorod
08:52' Varnakov  (Nazarevič, Urakov) • 28:04' Urakov   • 36:33' Calof  (Varnakov, Bodie) • 40:35' Calof  (Varnakov, Miele) • 51:30' Varnakov  (Miele, Calof) • 52:52' Nazarevič  (Barancev, Šenfeld)
Vitaz
Fatějev, Odinš – Golovlev, Savenkov
Viťaz Ice Palace
3286 diváků
Novgorod

S konstatováním, že Torpedo Nižnij Novgorod rozdrtilo Viťaz na jeho ledě jednoznačně 6:0 a po třech porážkách v řadě tak opět zapisuje vítězství, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý.
Jasné deklasování domácího týmu. Jinak se to ani nedá nazvat. Domácí byli Torpedu vyrovnaným soupeřem snad jen první třetinu. Druhá jim nevyšla vůbec a po čtyřiceti minutách prohrávali již 0:3. Do třetí třetiny navíc Nižnij Novgorod vstoupil skvěle, když se po 35 sekundách hry trefil Andrew Calof a prakticky rozhodl o zápasu. Poté už domácí neměli vůbec šanci na zvrat a spíše se začalo faulovat. Viťaz nepříznivý stav neunesl, kolem padesáté minuty šel do tří a v pohodě hrající hosté obě přesilovky využili. Při hře pět na tři se prosadil Michail Varnakov po parádní akci na jeden dotek a zkompletoval nejen hattrick, ale podílel se do té doby na všech brankách. O minutu a 22 sekund později uzavřel gólový účet Ilja Nazarevič, který zakončil další akci na jeden dotek – 0:6.
59:23'
Jedna z posledních akcí pro Viťaz, když se pokusil zaútočit a posléze i z pravého kruhu vystřelit Komarov, ale tohle určitě čisté konto Brustovi nevezme.
59:00'
Posledních šedesát sekund domácího trápení je zde.
58:23'
Hosté ještě nemají dost a snaží se ještě o jednu branku, ale přece jen už nejsou tak důslední v zakončení.
58:00'
Ohlášeny jsou poslední dvě minuty zápasu i základní hrací doby.
56:25'
Hosté nyní hlavně chtějí ubránit nulu pro Barryho Brusta který nyní dobře vyráží střelu Mozíka od modré.
55:52'
Domácí by se asi už nejraději viděli v kabině, ale ještě musí přestát čtyři minuty hry. Tohle je naprostý debakl před publikem, které už pomalu odchází domů.
54:15'
Po sérii vyloučeních se bude pokračovat v pěti na obou stranách.
54:06'
Žafrajov sekl Stasenka, který si to nenechal líbit a oba dva jdou ven za sekání. Poté ještě vznikla menší rozmíška, při které sudí posílají na dvě minuty za katr kluky Sjominy, tedy domácího Alexandra a v tuto chvíli jistě spokojenějšího Dmitrije.
52:52'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté využívají i pokračující početní výhodu, a to další pohlednou kombinací. I přes Švec-Rogovojovo dobré napadání udržel Šenfeld puk na modré. Dal přihrávku na pravou stranu pro Baranceva, který výborně našel u levé tyče ILJU NAZAREVIČE a ten se z první nemýlil. Ortio se nemohl stačit přemístit. Asistence: Denis Barancev, Anton Šenfeld.
51:30'
Naprostá destrukce domácích. Hosté sice s potížemi udrželi puk na modré, ale povedlo se jim to. Calof dával křížem puk na levou stranu před branku pro Mieleho, který z první našel u druhé tyče MICHAILA VARNAKOVA, jenž pohodlně zametl puk do sítě a dává svůj hattrick, ke kterému dnes má i dvě přihrávky a je tak u všech gólů svého týmu. Asistence: Andy Miele, Andrew Calof.
51:05'
Ilja Šinkevič jde ven za podrážení a hosty tak čeká 51 sekund dlouhá přesilovka pět na tři.
50:45'
Tohle byl překrásný slalom, který ukázal Denis Kokarev. Osou hřiště si najel do útočného pásma, kde si udělal jedním krásným manévrem dobrý den ze tří protihráčů, ale poslední z nich mu těsně před brankou při zakončení vypíchl puk. Domácím dnes prostě není přáno.
50:00'
Domácí už mají pouze deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali.
49:56'
Dlouho se v pěti nehrálo, jelikož Alexandr Nikulin z domácí ekipy dostává dvě minuty za podrážení. Další to nepříjemnost pro Viťaz.
49:03'
Mozík to myslel velice dobře, střílel od modré do mlýnice před brankou, kde puk může zapadnout kamkoliv. Naneštěstí pro domácí a českého obránce šel přesně do míst, kde byl Barry Brust.
48:38'
Když už domácí podniknou nějaký ten rychlý výpad, tak jako nyní ještě jednou přihrávkou navíc zbytečně svůj kontr zbrzdí.
47:56'
Oba týmy hrají v pěti.
47:50'
Mezi dvěma hráči dokázal v útočném pásmu udržet chvilku puk Calof a i tohle ukazuje, jak si nyní hosté věří. Poté přijel do souboje třetí domácí hráč a svým dvěma parťákům pomohl.
46:47'
O nějaký ten dílčí tlak se domácí snaží, leč za tohoto stavu by honem rychle potřebovali snížit nejlépe dvěma brankami, což zatím s jejich výkonem není reálné.
45:56'
Máme tu dvě minuty na obou stranách. Zatímco Igor Golovkov sekl po Arťomu Aljajevovi holí, tak druhý jmenovaný svůj pád přifilmoval a jde ven za simulování. Nemají si tedy tak co vyčítat.
45:20'
Domácí ani tuto přesilovou hru nevyužili a Torpedo hraje ve čtyřech.
44:55'
Barry Brust v pohodě chytá střelu z pravé strany a dále deptá domácí střelce.
44:26'
Od modré se jal vypálit Nikolaj Stasenko a jeden z hráčů Novgorodu pocítil, jak tvrdý je projektil domácího beka. Což ale bylo pro hosty dost zásadní, jelikož se poté osvobozují.
44:13'
Jenže máme za sebou skoro minutu domácí přesilovky a ta je hodně pasívní.
43:20'
Řepík ale pokračoval v akci a zavezl puk do pravého rohu, kde jej držel tak šikovně, že Ilja Nazarevič musel vytáhnout podrážení a to samozřejmě neušlo pozornosti sudích.
43:20'
Tři na dva pro domácí. Od Makajeva přebral puk u levé tyčky branky Michal Řepík, ale byl už z nulového úhlu a nemohl tak proti přemísťujícímu se gólmanovi zakončit. Dobrá šance tak vychází do ztracena.
42:53'
Finský gólman Ortio nyní raději schoval puk ve výstroji a zastavil tak soupeřův tlak, který byl před několika desítkami sekund umocněný tím, že Damir Žafjarov se řítil sám na tohoto rodáka z Turku. Ale střelou mezi betony neuspěl a Ortio si pohlídal i následnou dorážku.
41:45'
Domácím se v této fázi zápasu nedaří vůbec nic a tohle už zavání pořádným debaklem.
40:56'
A další velké komplikace domácích. Zcela nepřesná rozehrávka gólmana Ortia šla na levou stranu, kde si pro ní přišel Anton Šenfeld, ale při zmatcích v brankovišti domácích nedokázal po obrkoužení branky lépe zakončit.
40:35'
Jestli si domácí zadali do třetí třetiny nějaký plán, jako je třeba alespoň první gól a poté snaha o kontaktní, tak mají hotovo. Tedy s tímto plánem. Viťaz sice hned po buly zaútočil, ale střela od modré v podání Golovkova šla jen do bránícího hráče. Hosté poté zaútočili Mielem, na útočné modré přebral kotouč Varnakov, který i zády k brance dokázal najít spoluhráče ANDREW CALOFA, který se s ničím nerozpakoval a rychlou, tvrdou a hlavně přesnou střelou poslal Ortiovi čtvrtou navštívenku. Asistence: Michail Varnakov, Andy Miele.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:20.
Na druhou třetinu asi budou chtít domácí co nejrychleji zapomenout, neboť jim vůbec nevyšla. Nějaké šance sice Viťaz měl, ale zatím nedokáže překonat kanadského gólmana Torpeda Barryho Brusta. Naopak hosté se prosadili hned dvakrát.Ve 29. minutě nestačily domácím dvě výrazná upozornění v podobě protiútoku soupeře, až přišel třetí a v něm se dobře trefil z levého kruhu Kirill Urakov, který již asistoval u první branky Torpeda. No a třetí gól hostí již ukázal jasnou nedůslednost Viťazu, když Varnakov nahodil puk na branku, Ortio ho nezachytil a přes dva bránící hráče se dostal k úspěšnému zakončení Andrew Calof 0:3.
40:00'
39:29'
Hosté sbírají kotouč za brankou a vyvážejí ho daleko od Brusta, čímž pravděpodobně udrží tří brankový náskok do startu třetí periody.
39:00'
Do konce druhé periody zbývá minuta.
38:47'
Buly před Brustem, nyní se po zámku Viťazu trošku probouzí i domácí fanoušci.
37:48'
Domácí celek je nyní zase o něco aktivnější, ale otázka je, jak moc se hosté soustředí na udržení tříbrankového náskoku do přestávky. Chybí do ní něco málo přes dvě minuty.
36:33'
Tohle je pro domácí ekipu již hodně neveselé. Nejprve střílel hned po buly Bodie, poté Varnakov z otočky z levé strany nahodil kotouč na branku a Ortio ho nestihl zastavit. Puk tak poskakoval na brankovišti. Přes dva přihlížející domácí beky se k němu dostal ANDREW CALOF a zvedl ho nad gólmana do sítě. Asistence: Michail Varnakov, Mat Bodie.
35:38'
A výrazná šance také na druhé straně. Po Šenfeldově dobré práci se už zřejmě Vladimir Galuzin radoval, jak doráží puk do volné části branky, jenže na poslední chvíli mu ho svojí hokejkou vypíchl obránce Jevgenij Katičev. To byly dvě dobré situace na obou stranách.
34:59'
Michal Řepík dnes nemá střelecký den. Nejprve zkoušel střílet z kruhů, kde byla jeho střela zblokována. Ale opět se odrazila domácímu útočníkovi na hokejku, leč český forvard se neradoval ani z dorážky, protože proti neměu zasáhl Brust koncem svého betonu.
33:45'
A hned mohlo být v čechovské aréně veseleji. Jenže jeden z domácích hráčů u levé tyče Brusta nedokázal zakončit tak, jak by si představoval, a kanadský brankář neměl tak těžkou úlohu, jak to mohlo zprvu vypadat.
33:25'
Domácí tým hraje opět v pěti hráčích.
32:58'
Ohrozit Ortiovu klec se hostům pvoedlo až vzápětí. Denis Paršin totiž z ideální pozice před brankou netrefil kotouč dokonale, takže ho gólman domácích dokázal vyrazit. Přes několik hokejek se puk dostal na Nazareviče, který se opřel do černé gumy a pořádně vyprášil výstroj finského gólmana z Turku.
32:48'
Mozík nedovolil před brankou žádnou dorážku ani teč soupeři, tenhle prostor nyní český bek dobře vyčistil.
32:29'
Hosté jsou opět nastěhováni v útočném pásmu.
31:49'
Michail Varnakov vyjel zpoza branky k levé tyči, odkud dával střílenou přihrávku brankovištěm na spoluhráče. Ten sice puk nedostal, ale nechybělo moc k tomu, aby si domácí bek Ilja Šinkevič sklepl puk za záda Joni Ortia.
31:25'
Pavel Černov bude jistě rád, pokud si nyní odsedí na trestné lavici celé dvě minuty za hákování, což je dnes zatím hodně častý trest.
31:10'
Výborná práce Danila Verjajeva. Ten si to namířil mezi třemi protihráči do útočného pásma a byť kotouč nedokázal udržet, z druhé vlny ho na modré přijal číhající Denis Barancev. Po jeho střele se útočník Torpeda ihned hnal k dorážce a za svojí aktivitu byl odměněn přesilovou hrou.
30:40'
Po vyhraném buly se Miro Aaltonen snažil za brankou zbavit spoluhráče, čímž by měl poté dostatek možností, co s pukem udělat. Ale nepovedlo se mu to.
30:35'
Tuhle dlouho přihrávku by Denis Paršin nemohl stihnout v žádném případě, proto je pískáno zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Brusta.
29:32'
Mohlo tu být snížení. Přihrávka zpoza vlastní klece středem pásma je vždycky extrémně nebezpečná. Arťon Švec-Rogovoj jí nyní vystihl a na pozici mezi kruhy se tak snadno dostal ke střele, kterou si ale vylámal zuby na zatím výborně chytajícím Barry Brustovi.
29:19'
Uvidíme, zda domácím pomůže třeba komerční přestávka.
29:13'
Dva na dva. Tentokrát měl Viťaz štěstí, že dva hráči Torpeda nedokázali lépe zakombinovat a Sjomin už byl za brankou ve velkém úhlu.
28:43'
Ani druhý inkasovaný gól zatím domácí celek nedokázal úplně probrat.
28:04'
Domácí celek si opět nedal pozor na rychlý protiútok, tentokrát v podání tři na dva ve prospěch Torpeda, a to trestá druhou brankou. KIRILL URAKOV po levé straně přejel do pásma a protože dva jeho spoluhráči byli krytí, nabruslil si přesně na kruh, odkud nekompromisně propálil Joni Ortia.
26:52'
Situace dva na jednoho v podání Torpeda šla určitě vyřešit lépe! Anton Šenfeld z pravé strany viděl před brankou najíždějícího spoluhráče, ale jeho přihrávku výborně srazil domácí bek Ilja Šinkevič.
26:38'
Domácí hrají v plném počtu.
26:25'
Denis Barancev vystřelil od modré, přes klubko hráčů se puk dostal až k Ortiovi, který opět vyráží a po chvilce pokrývá kotouč.
26:01'
Další úspěšné vyhození domácích, po kterém ještě zřejmě Petrakov ušetřil napadáním rozehrávky soupeře za brankou Brusta cenné sekundy.
25:26'
Zakončoval ho Alexej Makejev, který přebruslil obránce a získal nad ním výhodu, takže pokus z levého kruhu poblíž branky byl logickým vyústěním. Ale Brust byl pozorný a kotouč vytěsnil za svojí klec.
25:16'
Ačkoliv na začátku přesilové hry byli hosté usazeni před Ortiem, nyní si museli dát pozor na protiútok dva na dva.
24:38'
Druhá třetina se zatím domácím nedaří, ostatně jako výsledkově celý dosavadní zápas. A navíc se nyní bude Viťaz bránit, když dvě minuty za nesportovní chování obdržel Vojtěch Mozík.
24:02'
Ve druhé třetině vidíme zatím hokej nahoru dolu, který je hodně rozlítaný, ale bez výraznějších šancí.
23:34'
Ta ale nebyla úspěšná a naopak nyní se musí domácí opět bránit.
22:51'
Nyní už domácí ekipa uklidňuje hru, obránce Šinkevič má kotouč za brankou a je na počátku další rozehrávky.
22:13'
Velice slušně to zkoušel od modré i hostující bek Ilja Nazarevič. Viděl, že před brankou je několik hráčů, takže nahodil puk na Ortia, který byl pozorný.
20:47'
Hosté hrají v plném počtu a už začínají napadat rozehrávku Viťazu.
20:46'
Alexandr Jevsejenkov vytáhl od modré pořádně tvrdou střelu, kterou asi Brust úplně neviděl, ale stačil zasáhnout.
20:21'
Druhá třetina ukrajuje první sekundy a domácí hrají přesilovku z konce první části.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:25.
První třetina je za námi. Viděli jsme několik zajímavých momentů, první z nich už ve druhé minutě, kdy byl bohužel zraněn sudí Edvard Odinš a zápas pro něj skončil – od této chvíle píská zápas jen jeden hlavní. Ještě před touto nemilou událostí se ke střele dostal domácí Řepík, ale Brust ukázal první dobrý zákrok, ve kterých pokračoval po celé první třetině. Domácí se mohli radovat v osmé minutě, kdy u levé tyče volné klece promáchl Alexej Makejev a z protiútoku se trefili hosté, když Michail Varnakov doklepl do sítě puk po dobré akci Urakova. Další šanci, nyní již na srovnání, měl Michal Řepík, ale v úniku Brusta nepřekonal, neboť byl i trošku zahákován. Spokojenější do kabin tak jdou hosté.
20:00'
19:35'
Domácí zatím nejsou v této přesilové hře příliš nebezpeční.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47'
A zbytečná chyba v rozehrávce nyní přichází hosty draho v podobě oslabení. Golovkov mezi kruhy promáchl opuštěný puk, ale jen kvůli tomu, že mu Dmitrij Sjomin nadzvedl hokejku. Dovoleně, ale vzápětí týž hráč ukázal dalšímu domácímu hokejistovi jemný háček a jsou z toho dvě minuty.
18:28'
Torpedo zastavuje nahození soupeře za brankou, ale rozehrávka, ta se tedy nyní hostům vůbec nepovedla. Což je důvod, že domácí jsou opět před brankou Brusta.
18:10'
Po dlouhém času se ohřál také Ortio, který likviduje snadné nahození hostí.
16:40'
No tak tohle byla velká šance domácího celku na srovnání stavu! Gennadij Stojlarov přebral na pravé straně kotouč a nahrál přesně na střed, kde pořádně tvrdou ranou vypálil Alexandr Sjomin. Brust měl co dělat, aby předvedl úspěšný zákrok. Vyrazil puk a hned poté jej posílají jeho spoluhráči ven z pásma.
14:55'
Michal Řepík dostal puk za obranu a řítil se na Brusta. Českého útočníka ještě stíhal obránce Ilja Nazarevič, který ho možná trošku zahákoval a rozhodil, a proto dokázal gólman hostí vyrazit puk. Řepík navíc při zakončení spadl a trošku se zlobí, že z toho není alespoň vyloučení a tudíž přesilová hra domácích.
14:35'
A nyní hrají také v plném počtu.
13:59'
Další část přesilové hry domácího celku už není tak dobrá a hosté v pohodě brání hubený náskok.
12:55'
Mozík dokázal dvakrát udržet kotouč na modré a poté rozehrát pro své spoluhráče. Ale kanadský gólman ze Swann River Barry Brust s několika starty v NHL stále drží nulu.
12:35'
Denis Barancev putuje na trestnou lavici za hákování a také domácí si vyzkouší přesilovou hru.
12:35'
Brust má puk ve své moci, přerušuje hru a následuje komerční přestávka.
12:12'
Torpedo se napodruhé dokázalo osvobodit a na chvilku se také usadit před klecí soupeře.
11:41'
Zároveň je třeba říct, že tímto momentem domácí opět ožili a svírají soupeře před jeho klecí. Jenže nepřichází žádný moment překvapení.
10:39'
Alexandr Sjomin přijal na pravém kruhu blízko branky ideální přihrávku, po které ihned vystřelil, ale Brust byl ve své kleci opět pozorný a pokus útočníka domácích vyráží nad branku.
09:46'
Domácí ekipa je obdrženou brankou hodně zaskočena, zatím se tak Viťaz nezmáhá na nějaké výrazné ohrožení branky Brusta.
08:52'
Hlavní sudí Ivan Fatějev nyní zdůvodňuje, proč branka platí a hosté jdou tak do vedení.
08:52'
Respektive o toto prozkoumání požádal domácí kouč.
08:52'
Rozhodčí ale nyní zkoumají, zda se nejednalo o postavení útočícího hráče v brankovišti v podání Urakova, kvůli kterému by Ortio nemohl zasáhnout. Těžko říct.
08:52'
Urakov ukázal obránci Vojtěchu Mozíkovi na levém kruhu kolotoč, když si ho dvěma fintami s pukem povodil a český bek neudržel stabilitu. Poté si to namířil před branku, kde sice skoro nezakončil, ale vylákal Joni Ortia z branky. MICHAIL VARNAKOV dostal přiťuknutý puk od Nazareviče a zakončil do volné části klece. Asistence: Ilja Nazarevič, Kirill Urakov.
08:34'
Hosté hrají v pěti.
07:51'
Nyní to byl už pořádně dobrý pokus. U levé tyče Brusta číhal Alexej Makejev, který už chtěl zasunout kotouč do sítě po dobré přihrávce od spoluhráče, ale trestuhodně promáchl do prázdna.
07:43'
Minuta přesilové hry je pryč a domácí rozjíždí třetí útočnou akci.
07:19'
Nyní za obranné modré dobře zabojoval Andy Miele a také po jeho úsilí se Torpedo osvobozuje.
06:57'
Buly nevyšlo domácím vůbec, hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.
06:34'
Nyní šlo vyloučit na obou stranách. Ilja Šinkevič totiž držel hokejku Kirillu Urakovovi, který jej podrazil. Ale dle sudího bude vyloučení pouze na straně hostí a již zmiňovaný Urakov tak míří na trestnou lavici.
05:31'
Snadný přechod do útočného pásma v podání Viťazu, jenže před Brustovou brankou se nikdo nedostal ke střele. Sjomin si klepal mezi kruhy o přihrávku, ale nepřijal jí. Mozík následně ještě udržel puk na modré, ale ani poté po jeho pasu nedokázali hráči v modrém ohrozit Brusta.
05:00'
Lehké nahození Michaila Varnakova neudělalo Ortiovi žádné problémy, přesto se domácí posléze osvobozují a vyhazují puk na zakázané uvolnění.
04:24'
Úspěšný zákrok Barryho Brusta, který zblízka chytá střelu Denise Kokareva a zastavuje tak slibnou šanci domácích.
02:18'
Edvard Odinš jede na lehátku do útrob stadionu a pokračovat se bude jen s jedním hlavním sudím – Ivanem Fatějevem.
02:18'
Sudí je stále ošetřován a nyní je na nosítkách odnášen do útrob stadionu. Tady bych řekl, že pokračování je vyloučeno.
02:18'
No, tak tohle určitě není hezký pohled. Na ledové ploše leží sudí Odinš, který se drží za pravé koleno a sténá. Tohle nevypadá moc dobře, soudce se za brankou srazil s útočníkem Danilem Verjajevem.
01:35'
V levém rohu za brankou dokázali domácí zakombinovat a Michal Řepík se mezi kruhy dostal ke střele, která ale nevedla k cíli, navíc jí Brust vyrazil. Dobrá šance bývalého útočníka Slovanu Bratislava a Liberce.
01:11'
Přesto se po chvilce hra opět přestěhovala k brance Ortia, kde bude probíhat buly.
00:39'
Andy Miele se jal napadat rozehrávku hostí, ale bez úspěchu.
00:10'
Krátce po prvním buly zahráli hosté na zakázané uvolnění, takže se hra stěhuje před Brusta, který dnes nastupuje v brance Torpeda.
00:01'
Stadionem zní ruská hymna, po které utkání začne.
Hosté už jsou venku z kabiny, domácí nastupují jeden po druhém na ledovou plochu.
Vše je připraveno na zahájení zápasu.

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Šinkevič, Golovkov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – A. Nikulin, Řepík, Makejev – A. Ševčenko, Petrakov, Kokarev – N. Komarov, P. Černov, Švec-Rogovoj – Gončarov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Holm, Bodie, Aljajev, Nazarevič, Rodionyčev – Miele, Varnakov, Calof – Šenfeld, Galuzin, Paršin – Urakov, Makarenko, Verjajev – D. Sjomin, Stalnov, Žafjarov.

Rozhodčí: Fatějev, Odinš – Golovlev, Savenkov.
Češi a Slováci v týmech:
Vojtěch Mozík (VTZ): 45 zápasů, 22 bodů (5+17)
Marek Hrivik (VTZ) 26 zápasů, 15 bodů (8+7)
Michal Řepík (VTZ) 7 zápasů, 3 body (2+1).
Torpedo Nižnij Novgorod:
Situace hostí je lepší minimálně v tom ohledu, že na postup do play-off mají náskok již devíti bodů. Torpedo je totiž v konferenci sedmé a na devátý Kunlun má tak dobrý bodový polštář, navíc tým z Číny nyní čtyřikrát za sebou prohrál. Ale ani Nižnému Novgorodu se nyní zcela nedaří, v posledních pěti utkáních vyhrál jen jednou a nyní odešel třikrát v řadě poražen bez bodu. Z 51 zápasů jich Torpedo vyhrálo 22.

HC Viťaz Moskevská oblast:
Domácí hokejisté potřebují každý bod, aby se dostali do play-off. Aktuálně jich mají 54, což znamená celkově sedmé místo v Konferenci a čtvrté v divizi. Avšak s náskokem pouze jednoho bodu na osmé Soči a čtyřbodovým náskokem na lotyšskou Rigu, která je aktuálně na první nepostupové pozici. Bývalý tým z Čechova v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrál a vyznačuje se tak dobrou formou. Celkem má Viťaz z 50 zápasů 25 výher.

Poslední zápasy Viťazu:
Nižněkamsk – Viťaz 1:2
Minsk – Viťaz 2:3 pr.
Petrohrad – Viťaz 3:1
Slovan Bratislava – Viťaz 1:3
Omsk – Viťaz 2:3 pr.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu Kontinentální hokejové ligy, nejlepší klubové hokejové soutěže v Evropě. V rámci dalšího soutěžního dne se mezi sebou utkají dva celky, které zatím úspěšně bojují o postup do play-off. HC Viťaz Moskevská oblast totiž drží ve své konferenci sedmé místo a čtyřbodový náskok na postup do vyřazovací části. U Torpeda Nižnij Novgorod je situace ještě lepší, jelikož je také na sedmém místě konference, ale jeho náskok na devátou a tedy první nepostupovou pozici je deset bodů. Utkání začíná přesně v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.