KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Minsk - 1. února 2020   11:30

Novosibirsk
Novosibirsk
26:45' Milovzorov (Torčeňuk) • 32:44' Romancev (Puustinen) • 35:57' Romancev (Jokipakka, Ruohomaa)
3:2
(0:0, 3:1, 0:1)
Minsk
Minsk
39:58' Denisov  (Spooner) • 48:33' Drozdov  (Spooner, Děmkov)
Novosibirsk
Säteri (Krasikov) – Loginov, Jokipakka, Jermakov, Děmidov, Timašov, K. Alexejev, Ilja Morozov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, Šaškov – I. Makarov, V. Komarov, Česalin – Romancev, Romajev, Torčeňuk – Michajlov.
Birin, Olenin – Bitjukov, Parikov
Ledovyj dvorec sporta, Sibir
7420 diváků
Minsk
D. Taylor (Osipkov) – Jerjomenko, Gragnani, Gotovec, Morrow, Denisov, Znacharenko, Dostanko – Pavlovič, Paré, Dadonov – Drozdov, Spooner, Prince – Greckij, Děmkov, Martynov – Stefanovič, Kovyršin, A. Kosticyn – Anosov.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
V tomto utkání nehrál žádný český nebo slovenský hokejista.
Sibir Novosibirsk dokázal na svém ledě pokořit Dinamo Minsk 3:2 a potvrdit role favoritů. Ale vítězství se nerodilo snadno, Minsku se podařilo ve třetí třetině snížit a zabojovat o body. Dobrá obrana Sibiru a brankář Sateri ovšem byli proti snahám o vyrovnání.
59:57'
Ještě jedno zakázané uvolnění, jedno buly před Saterim.
59:47'
Dvě zakázaná uvolnění domácího týmu. Jokipakka se marně snažil zakončit přes celé kluziště.
59:26'
Zakázané uvolnění Sibiru, který se snažil zakončit přes celé kluziště.
59:16'
59:03'
Sateri svou lapačku zastavil letící puk z pravé strany a přerušil hru. Hosté si berou oddechový čas.
58:50'
Hosté odvolali brankáře!
58:15'
Sibir ale poctivě brání a vyhazuje puk ze svého pásma.
57:16'
Ještě obrovská šance pro hosty, kteří si zahrají v závěru utkání přesilovku.
57:11'
Makarov se dostal s pukem do levého kruhu, prudce vypálil, ale trefil jen lapačku Taylora.
55:45'
Třetí třetina se pomalu chýlí ke svému konci. Domácí hájí své pásmo a zdá se, že se snaží výsledek hlavně ubránit.
54:29'
Oba týmy jsou v plném počtu.
53:30'
Hra ve čtyřech zatím nenabízí žádnou zajímavější situaci.
52:29'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Kosticyn – 2 min., hrubost).
51:15'
Momentálně je to z obou stran jakási vyčkávaná na chybu soupeře.
49:30'
Rázem je zase o co hrát. Domácí se potřebují vrátit ke hře ze druhé třetiny, jelikož tehdy měli převahu. Nyní tomu ani zdaleka není.
48:33'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! IVAN DROZDOV dokázal vstřelit kontaktní gól. Asistence: Ryan Spooner, Arťom Děmkov.
47:30'
Komerční přestávka.
46:45'
Zakázané uvolnění Dinama.
46:36'
46:29'
Puustinen se z levé strany dostal do střelecké pozice, Taylora trefil do hrudníku. Hostující brankář přerušuje hru.
45:59'
Domácí před brankovištěm rozjeli hodně divokou kombinaci, Taylor jejich náporu dokázal odolat.
45:26'
Hosté jsou ve čtyřech, pokračuje klasická přesilovka domácích.
45:10'
Domácí se snaží ostřelovat branku hostí, ale na Taylora zatím recept nenašli.
44:36'
Hostující střídačka se dopustila hrubky. Na ledě bylo pět hráčů v poli při oslabení, následuje tak trest za příliš mnoho hráčů.
43:40'
Ani domácím se nepovedlo udržet kotouč v útočném pásmu na začátku přesilovky.
43:26'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Igor Martynov – 2 min., podrážení).
43:10'
42:47'
Domácí vyčistili své pásmo, toto oslabení by už měli zvládnout.
42:17'
Gragnaniho rána byla sražena do ochranné sítě.
42:01'
Zajímavá kombinace Minsku, jenže místo střely se puk z chumlu v mezikruží odrazil k brankáři Saterimu, který přerušil hru.
41:16'
Domácí rychle vyhazují puk ze svého pásma.
41:10'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Juuso Puustinen – 2 min., vysoká hůl).
40:50'
Sateri přerušuje hru po střele zpoza kruhů. Bude se vhazovat po jeho levici.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 13:16.
Ve druhé třetině se povedlo hokejistům Novosibirsku třemi góly nasměrovat za vítězstvím. Minsk sice v závěru dokázal snížit, ale na ledě je jasně lepší v těchto chvílích Sibir.
40:00'
39:58'
Ale přeci jen se povedlo hostům střelecky prosadit a snížit na 1:3! Střelu Spoonera od modré čáry protečoval za záda Sateriho PAVEL DENISOV. Asistence: Ryan Spooner.
39:38'
39:02'
Hosté se ve snaze o rychlý návrat do útoku dopustili postavení mimo hru.
38:43'
Prince se dostal do Sateriho, který dorážku nepřipustil.
38:24'
Další vyhození Sibiru, který v oslabení zatím soupeři nic nepovolil.
37:55'
Domácí dostali kotouč mimo své pásmo.
37:38'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Mikael Ruohomaa – 2 min., krosček).
37:17'
37:03'
Až nyní se to domácím povedlo.
36:30'
Pokračuje klasická přesilovka Sibiru, který se ale zatím nedostal do útočného pásma.
35:57'
Sibir právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobnou početní převahu a zvyšují na 3:0! Po rychlé kombinaci se puk dostal až mezi kruhy k DANILU ROMANCEVOVI, který střelou k levé tyči prostřelil Taylora. Asistence: Jyrki Jokipakka, Mikael Ruohomaa.
35:35'
Hostům se povedlo vyhodit puk ze svého pásma.
35:17'
Hosté mají velký problém. Na trestnou lavici putuje za krosček i Francis Paré.
34:52'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Dostanko – 2 min., držení hole).
33:41'
Postavení mimo hru pozastavilo rodící se útok domácího týmu.
32:55'
32:44'
V samém závěru početní převahy dokázali domácí využít svou přesilovku! Od modré čáry vyrazil k brance DANIL ROMANCEV, který před brankovištěm přehodil puk do bekhendu a přehodil beton Taylora. Asistence: Juuso Puustinen.
32:21'
Dobré zakončení z levého kruhu, které ovšem bylo sraženo do ochranné sítě. Puustinen ovšem nebyl vůbec ve špatné pozici.
31:50'
Domácí drží dlouze útočné pásmo, jejich kombinaci ale chybí střelba.
31:15'
Minsk se dokázal osvobodit.
30:46'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Dostanko – 2 min., podrážení).
29:45'
Hosté to mají dost složité, jejich útočné snahy se zdají být zcela bez nápadu, bez energie a tahu na branku. To vyhovuje domácím, kteří naopak předvádí velmi dobrý výkon ve druhé třetině.
28:50'
Domácí jsou po vstřelené brance hodně nabuzení a znovu se tlačí do brankoviště soupeře. Jejich útok dokázal Taylor odvrátit.
27:25'
Proběhla komerční přestávka. Vhazuje se před domácí brankou.
26:45'
Aktivita se Sibiru vyplatila! Domácí se dokázali prosadit po rozehrávce od mantinelu. Před brankou byl výborně postavený JEGOR MILOVZOROV, který propasíroval puk z otočky mezi betony Taylora. Asistence: Alexandr Torčeňuk.
25:50'
Hosté se snaží usilovně bránit, do hry se sami přitom moc nedostávají.
24:15'
Zakázané uvolnění hostů.
23:40'
Sibir se znovu usadil v útočném pásmu a Romancev měl obrovskou šanci. Odražený puk se k němu dostal na levé straně brankoviště, ale brankář Taylor se proti dorážce stihl přesunout.
22:50'
Dá se říct, že na začátku druhé třetiny jsou o něco nebezpečnější domácí, kteří jsou více v útočném pásmu. Ale nestřílí, soupeř je nepouští do pozic.
22:05'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení puku.
20:50'
Domácí vedou na střely 7-5. Jedná se ale vesměs o střely z nepříliš nebezpečných pozic.
20:05'
Domácí hrají v plném počtu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 12:24.
Úvodní třetina branku nepřinesla a nepřinesla ani příliš pohledný hokej. Jedná se spíše o přetahovanou a marnou snahu o vytvoření příležitosti.
20:00'
19:35'
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, kombinují, ale ke střele se nedostávají.
18:50'
Domácí jsou ve čtyřech.
18:31'
Začíná krátká přesilovka hostů 5 na 3, která trvá 19 sekund. Poté bude pokračovat klasická přesilovka 5 na 4.
18:05'
Hosté budou hrát ve čtyřech proti třem. Loginov se dopustil faulu.
17:39'
Morozov vyslal střelu od modré čáry, ta zapadla do lapačky Taylora.
17:25'
Hra ve čtyřech na obou stranách sice nabízí více prostoru na ledě, ale zatím toho žádný ze soupeřů nevyužil.
16:50'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jevgenij Česalin – 2 min., podrážení).
16:31'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., vražení na hrazení).
16:11'
Nahozeny puk ze středního pásma brankář Taylor chytá do lapačky a přerušuje hru.
15:40'
Oba celky se stále prohání po celém kluzišti. Bez většího tlaku, bez šancí, bez střelby.
14:55'
Úvodní dvacetiminutovka se při stále trochu nudné podívané přehoupla do své závěrečné třetiny.
13:17'
Rodící se útok Minsku zastavilo postavení mimo hru.
12:18'
Velká šance domácích, kteří se po buly v útočném pásmu vrhli rychle do brankoviště, ale Taylor dokázal akrobatickým zákrokem puk zachytit.
12:12'
11:30'
Pokračuje tuhý boj obou týmů o území.
11:00'
Domácí vedou na střely 3-1. Zatím se skutečně nejedná o zápas, který by nabízel ofenzivní smršť.
09:22'
Stále bez výraznějších šanci na obou stranách se blíží polovina úvodní periody.
08:11'
Další zakázané uvolnění. Dlouhé přihrávky skrz střední pásmo zatím štěstí nenosí.
07:50'
Domácí se dopustili dvou zakázaných uvolnění v řadě.
06:50'
Šaškov se prosadil ke střele z pravé strany brankoviště, jeho pokus ovšem brankář dokázal vytěsnit na zadní mantinel.
06:13'
Hra je přerušena v útočném pásmu Minsku. Dadonov se sice rozčiluje, ale dopustil se postavení mimo hru. Komerční pauza.
05:35'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale nedostali se od mantinelu. Jejich útok skončil nezdarem.
04:20'
Romancevova střela byla sražena do ochranné sítě.
03:45'
Úvodní třetina má zatím hodně rychlý průběh. Oba týmy se zatím marně snaží vytvořit si nějaký souvislejší tlak.
02:18'
Zakázané uvolnění domácích.
01:30'
Oba celky zkouší první útoky, ale zatím bez výraznějších šancí.
00:39'
Hned zkraje utkání musel řešit Satteri nepříjemnosti před svou brankou. Podařilo se mu vytlačit puk ze svého pásma.
00:01'
Sibir je favoritem zápasu. Pátý tým Východní konference bojuje o co nejlepší pozici pro play off, zatímco Minsk je v Západní konferenci 21 bodů za postupovými příčkami a jeho šance na proniknutí do play off jsou už pouze v rovině teorie.
Hokejisté Novosibirsku přivítají na svém ledě běloruský Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.