Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Trestné minuty: 8-6
Ubráněné oslabení: 75% – 33,33%
Bodyčeky: 21-21
Vyhraná buly: 26-34.
Neskutečný obrat domácího celku jsme mohli vidět v podání HK Soči, jejíž hráči tak napravili totální výpadek v 5.-18. minutě utkání. Domácí nastupovali do poslední části při skóre 2:3, ale jejich centryfugu, díky které otočili klání na svoji stranu, zastavila až třetí třetina.
59:11
Amur hraje bez brankáře. To už je zřejmě jen zoufalý pokus o vybojování jakéhokoliv bodu.
57:15
Soči právě vstřelilo branku!
Kosticin využil zmatků v obraně Amuru a po srážce dvou spoluhráčů předložil přihrávku zpoza branky IGORU IGNATUSHKIN. Asistence: Andrej Kosticin.
56:50
Chabarovsk právě vstřelil branku!
NICLAS BERGFORS potrestal zbytečnou chybu domácího celku a využívá přesilovou hru. Snižuje tak na 5:4 a vrací Amur do hry. Asistence: Jan Kolář.
54:56
Hosté mají šanci snížit. Domácí budou hrát v oslabení, jelikož jich najednou hrálo příliš mnoho.
50:08
Oddechový čas pro hosty.
50:08
Tak tomu se říká geniální obrat. MICHAIL ANISIN zvyšuje stav zápasu na 5:3. Asistence: Max Warn.
45:00
Domácí využili již druhou přesilovou hru a vypadá to, že hrají ve velké pohodě.
44:06
Velký nápor vyústil ve vedoucí branku HK Soči. O vrácení vedení domácímu týmu se postaral ANDREJ KOSTICIN.
43:01
Maxwell ohrozil branku soupeře. Neúspěšně.
42:54
Domácí vyrovnávací gól nabudil a Železnov stačí bránit pouze za pomocí držení hole. Soči si tak zahraje další přesilovou hru.
42:31
JEVGENIJ SKAČKOV využívá přesilovou hru a je srovnáno. Asistence: Andre Petersson, Zijat Pajgin.
41:30
Kolář je vyloučen hned v úvodu třetiny za držení a Soči tak může srovnat v přesilovce.
Vyhraná buly: 18-20.
Ačkoliv byli domácí častěji vyloučení než hosté, v porovnání s první třetinou zvýšili svoji aktivitu. Ke srovnání to však nevedlo a tak do třetí části hry budou oba týmy nastupovat za stejného stavu jako do teřtiny předchozí.
40:00
35:44
Dnešní utkání sleduje 4387 diváků.
31:00
30:15
Paigin se dostal ke střele, ale srovnat se mu nepodařilo.
29:00
Ušenin nedovoleně přidržel soupeře a pro Soči se tak naskýtá první možnost přesilové hry a tím pádem i šance na srovnání.
27:40
26:40
Gračjov se neprosadil ani svojij pátou střelou.
25:40
Semenov posílá svůj tým do oslabení a Soči se tak bude muset již potřetí bránit přesile.
23:26
22:50
Kolářova střela se do branky domácího celku nevešla.
21:26
Domácí jdou opět do oslabení. Anisin držel soupeřovu hůl a bude za to sedět dvě minuty na trestné lavici.
Další třetina začne přibližně v 18:20.
Ačkoliv do utkání vstoupili lépe domácí, jejich pasivita vedla k obratu, kterého se zmocnil Chabarovsk. Během jedné minuty se však domácí stačili oklepat z velkého obratu a vrátit se do hry. Do šaten se tedy oba týmy odebraly za stavu 2:3.
20:00
18:50
ZIJAT PAJGIN rychle snižuje a vrací domácí tým do hry. Asistence: Pjotr Sčastlivij.
18:09
Domnácí reagují na průběh střídáním brankáře. Do branky Soči se místo Metsoly postaví Šikin.
18:09
MICHAIL ŽELEZNOV přidává třetí zásah do domácí sítě a navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Alexej Byvalcev, Vitalij Aťušov.
17:17
16:53
Grachyov neproměnil svoji šanci.
15:17
Kazionov si půjde odpykat dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.
14:09
Domácí stále nedokázali pořádně vystřelit na branku, když poslední střelecký (celkově třetí) pokus můžeme datovat zhruba k šesté minutě utkání.
12:34
A je to další český příspěvek, když Zohornovu asistenci přetavil ve vedoucí branku VITALIJ ŠULAKOV. Asistence: Tomáš Zohorna, Tom Wandell.
9:39
Hosté jsou aktivnější, ale stejně jako ostatní se ani Wandell neprosadil zatím z žádné ze dvou příležitostí.
06:04
Domácí se ještě nepřestali radovat z úvodní branky a VJAČESLAV UŠENIN za podpory českého obránce srovnává na 1:1. Asistence: Vladislav Ušenin, Jan Kolář.
04:05
BEN MAXWELL zužitkoval parádní přihrávku Peterssona zpoza brány a střelou pod výko rychle otevírá skóre utkání. Asistence: Andre Petersson, Jevgenij Skačkov.
00:01

HK Soči: Barulin (Šikin) – Bernatskij, Semjonov, Pajgin, Jalasvaara, Malevič, Mamašev – Kositsyn, Ignatuškin, Krikunov – Petersson, Maxwell, Skačkov – Anisin, Sčastlivij, Warn – Kazionov D., Kazionov, Ščegolkov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurski) – Kolář, Čerepanov, Šulakov, Zub, Aťušov, Ibragimov, Kurbatov – Zohorna, Wandell, Bergfors – Litovčenko, Gračjov, Dědunov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Byvalcev, Železnov, Pervušin.

Rozhodčí: Gamalej, Cyplakov – Aljošin, Ivanov.
Dnešníé soupeři se dosud proti sobě postavili pouze dvakrát. Minulý rok odešel vítězně týmy Soči po výhře v Chabarovsku 0:2. V letošním září tento úspěch však nedokázal zopakovat a a Chabarovsku podlehl 1:0.
Sérii dvou proher v řadě má i Chabarovsk. Situace Amuru je však mnohem složitější, jelikož jelikož z jedenácté pozice se do play off nepostupuje a na osmý Nižněkamsk, který má navíc 2 utkání k dobru, ztrácí šest bodů.
Tým z olympijského města si v soutěží zatíám nevede špatně a aktuálně se pohybuje na šesté pozici západní konference. Chuť vítězství však naposledy ochutnal 9.12. a ze dvou posledních zápasů vytěžil pouhý bod.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z hokejového utkání, ve kterém se proti sobě postaví týmy HK Soči a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.