KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Nižněkamsk - 22. září 2017   16:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
08:48' Bryncev  (P. Kulikov) • 09:01' Rau  (Sexton, Šaripzjanov) • 59:25' Jakimov
Čeljabinsk
Andris Ansons, Alexandr Sergejev – Nikita Viljugin, Alexandr Nikolajev
Traktor Arena
6 100 diváků
Nižněkamsk

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního dne!

Trestné minuty: 4 – 6
Utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk právě skončilo. Hosté v něm byli od začátku lepším týmem a vítězí tak zaslouženě 3:0. Gólman Ilja Ježov pochytal všech devětadvacet střel soupeře a připsal si třetí čisté konto v sezoně! Branky Neftěchimiku vstřelili Alexandr Bryncev, Chad Rau a Bogdan Jakimov.
59:50'
Utkání se již jen dohrává z povinnosti.
59:25'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! BOGDAN JAKIMOV trefuje prázdnou branku Traktoru. Člen třetí formace Neftěchimiku se prosazuje poprvé v tomto ročníku. Bez asistence.
59:05'
Domácí vyhráli vhazování a drží se v útočném pásmu.
58:57'
Vhazování po levici gólmana Neftěchimiku.
58:57'
Francouz míří na střídačku, Traktor to zkusí v šesti!
58:57'
Icing hostujícího celku.
58:01'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:59'
Puk opustil hrací plochu, vhazovat se bude opět v obranném pásmu domácích.
57:52'
Francouz přikryl touš pod svou rukavici, hra přerušena.
57:11'
Galimov měl na holi snížení, avšak po přihrávce Jakuceňa nedokázal trefit prázdnou branku!
57:10'
56:16'
Nyní už musel být Ježov po útočné akci Jakuceňa pozorný. Buly po pravici brankáře Neftěchimiku.
56:11'
První minuta z trestu Kilikova za námi, Ježov zatím bez práce.
55:30'
Bailen již nedokázal udržet útočné pásmo, hosté se osvobozují.
55:13'
Traktor vyhrál vhazování.
55:10'
Dokáží domácí využít tuto přesilovou hru a dostat se tak na dostřel? Vhazování po pravé ruce Ilji Ježova.
55:10'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Kulikov – 2 min., hákování).
54:45'
Signalizovaný trest pro Nižněkamsk.
54:18'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
53:54'
Střela Kokujova zblokována, Ježov tak zasahovat nemusel.
53:30'
K puku se ale ve střední třetině dostali hokejisté Neftěchimiku. Následná nebezpečná střela Sextona skončila v lapačce Pavla Francouze.
53:12'
Bailen rozjíždí další útočnou snahu domácích od vlastní branky.
52:00'
Velký závar před brankou Ježova! Šipin ani Šolochov však nedokázali dostat puk za brankovou čáru.
51:40'
Mamajev s kotoučem za vlastní brankou čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.
51:25'
Střela Klimontova od modré z první míjí tři tyče.
51:01'
Čeljabinsk úspěšný na vhazování a drží se v útočném pásmu.
50:54'
Ježov přikryl kotouč pod lapačku a vynutil si tím přerušení hry.
50:29'
Sergejev s pukem ve vlastní třetině.
50:01'
Střely na branku: 25 – 24
49:58'
Pokus z hole Arkalova sražen do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Čeljabinsku.
48:52'
Buly ve střední zóně.
48:30'
48:19'
Hokejisté Traktoru opět posílají puk až k brance Ježova a zdá se, že i druhou početní převahu soupeře ubrání.
47:43'
Kotouč končí mimo ledovou plochu, hra je tak přerušena. Vhazovat se bude ve střední třetině.
47:31'
Začíná druhá minuta z trestu Gyngeho.
46:35'
Domácí úspěšní na vhazování a ihned posílají puk pryč z vlastního pásma.
46:30'
Konec reklamní přestávky, buly po levici Pavla Francouze.
46:30'
Po reklamní přestávce si Neftěchimik zahraje druhou přesilovou hru v utkání.
46:30'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Richard Gynge – 2 min., sekání).
46:30'
Od modré nyní nahazoval jeden z beků Čeljabinsku, Ježov znovu obstál. Po přerušení se strhává menší potyčka.
45:32'
Zdunov ztratil kotouč, zaútočit tak mohou nyní domácí.
44:56'
Sergejev zakládá další útočnou akci svého týmu z vlastní třetiny.
44:11'
Puk skončil v ochozech Traktor Areny, vhazování nařízeno do obranného pásma Nižněkamsku.
43:52'
Dobrá střela Vidella, Ježov byl ale připraven na správném místě.
43:06'
Hanzl hledal před brankou Sextona, avšak neúspěšně.
42:37'
Traktor vyhrál buly, ke střele ihned napřáhl Klimontov, Ježov vyrazil betonem mimo.
42:34'
Zakázané uvolnění hostujícího mužstva, vhazovat se tak bude poblíž Ježova.
42:14'
Špatná rozehrávka Traktoru, k puku se dostal Zdunov, jeho následná střela byla zblokována do ochranné sítě.
41:08'
Bailen s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.
40:39'
Sexton se po přihrávce od Raua ke střele nedostal, hosté však zůstanou na puku.
40:18'
Piganovič vyslal na Francouze svůj střelecký pokus již ze střední třetiny, gólman Čeljabinsku si kotouč ponechal ve své rukavici.
40:01'
Hokejisté se vrací zpět na led Traktor Areny, před námi je třetí dvacetiminutovka.

Trestné minuty: 2 – 4
Také druhá třetina tohoto utkání je již minulostí. Hosté jsou i nadále lepším celkem a jejich vedení mohlo být navýšeno. Ve 25. minutě se dokonce podařilo Šaripzjanovi překonat Francouze při přesilové hře, branka však nemohla platit pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Neftěchimik měl však i další šance, Francouz ale drží svůj tým stále ve hře. Po čtyřiceti minutách tak platí nadále skóre 0:2.
40:00'
39:35'
Polygalov našel přihrávkou spoluhráče Klimontova, střela druhého jmenovaného ale byla sražená mimo.
39:01'
Ohlášena poslední minuta druhé periody.
38:42'
Zakázané uvolnění domácích.
38:34'
38:29'
Hokejisté Nižněkamsku posílají kotouč z obranné třetině až k Francouzově brance a je tak jisté, že i druhou početní převahu soupeře ubrání.
38:00'
Nyní už musel Ježov zasahovat. Z prostoru mezi kruhy totiž vystřelil na jeho branku Jakimov.
37:35'
První polovina z trestu Sergejeva je minulostí, Ježov zatím bez práce.
37:29'
Tvrdá rána Szczechury zblokována obranou soupeře.
36:34'
Bude druhá přesilová hra Čeljabinsku tentokrát úspěšná? Vhazuje se po levé ruce brankáře Ježova.
36:34'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., nedovolené bránění).
36:03'
Buly ve středovém kruhu.
35:53'
Hokejisté domácího Traktoru toho zatím útočně moc nepředvedli. Nyní zastavuje jejich přechod do útočného pásma ofsajd.
34:41'
Neftěchimik vyhrál vhazování, ke střele se ihned odhodlal kapitán Piganovič, Francouz ponechal puk v náručí.
34:36'
34:36'
Francouz má puk v rukavici, hra přerušena, následuje další z reklamních přestávek.
34:01'
Na druhé straně to zkusil z první Rybakov, Ježov připraven.
33:47'
Střela Sextona zblokována mimo branku, Francouz tak zasahovat nemusel.
32:50'
Ogurcov, vracející se z trestné lavice, se objevil za obranou Traktoru zcela osamocen. Zakončit se mu však v samostatném úniku nepodařilo.
32:42'
31:43'
Začíná druhá minuta z trestu Ogurcova, k ohrožení soupeřovy branky se zatím domácí nedostali.
31:20'
Traktor kombinuje v útočném pásmu.
30:42'
První početní výhoda pro domácí Traktor. Vhazování po pravici Ilji Ježova.
30:42'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., držení protihráče).
30:32'
Hanzl vybídl střílenou přihrávkou k teči Sextona, Francouz předvedl skvělý zákrok pravým betonem.
30:01'
Střely na branku: 9 – 16
29:29'
Rozehrávka hostujícího mužstva končí icingem, vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.
29:20'
Videll jen odevzdal puk soupeři a odchází střídat.
28:16'
Ježov vyráží střelu Gyngeho do rohu mimo nebezpečí.
27:48'
Galimov si nerozuměl s Nestrašil, kupředu tak mohou domácí.
27:19'
Zakázané uvolnění se nepíská, Isajev tak musí hrát kotouč.
27:00'
Vhazuje se ve střední zóně před střídačkou domácího Čeljabinsku.
26:49'
Prudká rána beka Klimontova od modré čáry zamířila mimo tři tyče.
26:21'
Konec reklamní přestávky, buly po levici gólmana Traktoru.
26:21'
Charjullinova střela z pravého kruhu pro vhazování končí v lapačce Pavla Francouze, následuje reklamní přestávka.
25:55'
Chyba v rozehrávce Čeljabinsku, ke střele se dostal v prostoru mezi kruhy Jakimov, Francouz však dokázal podržet svůj tým.
25:33'
Domácím hokejistům nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají ofsajd.
24:47'
Další vyhrané vhazování Traktoru a nyní od modré pálil obránce Bailen, gólman Neftěchimiku tak musel znovu zakročit.
24:42'
Domácí vyhráli buly, ke střele na modré napřáhl Višněvskij, Ježov má tak další zásah.
24:38'
Gynge to zkusil z pravého kruhu pro vhazování, Ježov má puk v náručí.
24:24'
Šaripzjanov již nestihl udržet puk v útočné zóně, píská se ofsajd.
24:22'
23:40'
Vhazování ve středním pásmu.
23:40'
Neftěchimiku, konkrétně Damiru Šaripzjanovi, se podařilo překonat gólmana Traktoru, branka však neplatí pro postavení útočícího hráče (Avcina) v brankovišti.
23:25'
Sexton to nyní zkusil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale byla zblokována obranou domácích do ochranné sítě.
22:45'
Domácím se daří vyhodit kotouč z obranné třetiny až k brance Ježova.
22:33'
Francouz se musel mít na pozoru poté, co na jeho brankovišti dotíral Sexton.
22:22'
Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání. Dokáží při ní navýšit své vedení? Vhazování po pravici Pavla Francouze.
22:22'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Maxim Šipin – 2 min., držení protihráče).
22:15'
Neftěchimik stále na kotouči.
21:50'
Signalizovaný trest pro Traktor, rozhodčí zatím ponechávají hostům výhodu.
21:38'
Hokejisté Neftěchimiku se provinili icingem.
21:15'
Sudí pískají domácím přihrávku rukou, vhazovat se následně bude ve střední třetině.
20:50'
Ogurcov s kotoučem ve vlastní třetině, oba týmy prostřídávají své řady.
20:26'
Videllova střela z mezikruží, Ježov vyráží vyrážečkou.
20:07'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu před střídačkou Neftěchimiku.
20:01'
Obě mužstva se vrací zpět na ledovou plochu Traktor Areny, druhá třetina nám začne za malou chvíli.

Trestné minuty: 0 – 0
První třetina utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk je u konce. Hosté zatím dominují a zaslouženě vedou o dvě branky. V 9. minutě nejprve otevřel skóre obránce Alexandr Bryncev, o pouhých 13 vteřin později zvyšoval na 2:0 po přihrávce Sextona Chad Rau.
20:00'
19:58'
V první třetině se již nic dalšího nestane.
19:26'
Střela Bailena zblokována obranou Nižněkamsku, Ježov tak zasahovat nemusel.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:48'
Bailen čeká s pukem za vlastní brankou, jeho spoluhráči i soupeř střídají.
17:50'
Střela Galimova postrádala razanci, Francouz bez problémů vyrazil.
17:09'
Nestrašil hledal před brankou svého spoluhráče, avšak neúspěšně.
16:55'
Další postavení mimo hru pro Neftěchimik, vhazovat se tak bude opět ve střední třetině.
16:29'
Zpět do akce. Vhazuje se ve středním pásmu.
16:29'
Ofsajd hostujících hokejistů, následně je tu další reklamní přestávka.
15:17'
Nyní musel být Francouz opět pozorný poté, co na jeho branku vyslal střelecký pokus jeden z beků Neftěchimiku.
14:46'
Sexton dostal ve střední třetině přihrávku od Hanzla a následně nabral dobrou rychlost. V obrovské příležitosti pak těsně minul Francouzovu branku!
14:11'
K ohrožení Ježovovy branky se však domácí nedostali, hrát nyní může opět soupeř.
13:52'
Hokejisté Traktoru se po delší době usazují v útočné třetině.
12:56'
Šiksatdarov narazil na dobře připravenou obranu soupeře a jeho útočná akce tak končí.
12:22'
Čeljabinsku se zatím příliš nedaří ohrozit Ježovovu branku.
11:49'
Obránce Mamajev rozjíždí útočnou akci svého týmu zpoza vlastní branky.
11:12'
Neftěchimik vyhrál buly a od modré ihned střílel bek Sergejev. Gólman domácích podržel kotouč v náručí a vynutil si tím tak další přerušení hry.
11:09'
Chajrullinova střela od pravého mantinelu končí v lapačce Pavla Francouze.
10:50'
Zdunov to nyní zkusil z levé strany přízemní střelou, Francouz má puk pod kontrolou.
10:34'
Domácím nevyšel přechod do útočné třetiny – píská se postavení mimo hru.
10:01'
Střely na branku: 3 – 7
09:43'
Sudí přerušují hru pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
09:01'
Oddechový čas pro domácí.
09:01'
Netrvalo dlouho a Neftěchimik jde do dvoubrankového vedení! Skvělou přihrávku Sextona zužitkoval CHAD RAU. Americký útočník vstřelil tak svou čtvrtou branku v sezoně! Asistence: Dan Sexton, Damir Šaripzjanov.
08:48'
Je tu úvodní branka utkání! Kulikov vyhrál vhazování v útočné třetině, ke střele se následně dostal obránce ALEXANDR BRYNCEV a svou střelou nedal Francouzovi šanci. Pro dvaadvacetiletého rodáku ze Seversku je to první branka, třetí bod v letošní sezoně! Asistence: Pavel Kulikov.
08:39'
Zdunov a Šiksatdarov nebezpečně doráželi na Francouzovu branku. Český brankář ve službách Traktoru dokázal puk přikrýt pod svou rukavici.
07:51'
Gólman domácích má puk v lapačce, hra přerušena.
07:24'
Francouz nyní musel vytáhnout dobrý zákrok proti šanci Sextona!
06:59'
Galimov se s pukem daleko nedostal, zaútočit tak nyní může soupeř.
06:29'
Konec reklamní přestávky, buly po pravici Pavla Francouze.
06:29'
Sergejev zachytil ve střední třetině rozehrávku domácích, následně přihrál na Sextona, jehož bekhend skončil v rukavici gólmana Traktoru. Na řadě první reklamní přestávka.
05:44'
Vhazování ve střední zóně.
05:37'
Francouz vyráží betonem pokus z hole Chada Raua.
04:39'
Střela Zdunova od modré zblokována do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
04:13'
Neftěchimik úspěšný na vhazování a může tak vyvést puk z obranné zóny.
04:08'
Buly po levici brankáře hostů.
04:08'
Rybakov se dokázal uvolnit a následně vyslal na branku střelecký pokus, Ježov však stál připraven na správném místě.
03:49'
Francouz přikryl puk pod svou rukavici, vhazovat se bude následně po jeho levé ruce.
03:26'
Gynge a Piganovič bojují o kotouč v rohu obranného pásma Nižněkamsku.
02:35'
Domácí vyhazují přes všechny na zakázané uvolnění.
02:26'
První zákrok pro Francouze poté, co jeho branku ohrozil jeden z útočníků Neftěchimiku.
01:45'
Obránce Klimontov s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.
01:00'
Čároví pískají hostům postavení mimo hru, vhazovat se tak nyní bude ve střední třetině.
00:30'
Vhazování po pravici gólmana Nižněkamsku.
00:30'
O první střelu tohoto utkání se postaral švédský útočník Gynge, Ježov připraven.
00:03'
Buly pro Traktor.
00:01'
Na úvodní vhazování se do středového kruhu staví Videll a Hanzl, jdeme na to!
Hymna za námi, kapitáni Kolcov a Piganovič se zdraví s rozhodčími, utkání mezi Traktorem Čeljabinsk a Neftěchimikem Nižněkamsk začne co nevidět!
Hokejisté jsou již nastoupeni na modrých čarách, následuje ruská státní hymna.

Z:11 V:7 OG:20 PR:1,95 ÚS(%):93,2 SO:2

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Bailen, A. Petrov (A), Kolcov (C), Klimontov, Mamajev, Isajev – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, Jakuceňa (A), Kokujov – Peňkovskij, Polygalov, Kručinin – Šipin, Šarov, Šolochov – Tridčikov.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič (C), An. Sergejev, Ogurcov, Bryncev, Graborenko, Šaripzjanov (A), Fazylzjanov – Rau, R. Hanzl, Sexton (A) – E. Galimov, Nestrašil, Avcin – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov.

Rozhodčí: Andris Ansons, Alexandr Sergejev – Nikita Viljugin, Alexandr Nikolajev.