KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Nižněkamsk - 17. října 2017   18:30

Petrohrad
Petrohrad
16:03' Koskiranta (Rykov, Tichonov) • 46:16' Ketov (Vojnov) • 55:25' Tichonov (Chafizullin, Kablukov) • 59:40' Tichonov (Chafizullin, S. Plotnikov) • 59:52' Kalinin
5:2
(1:1, 0:1, 4:0)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
12:23' Avcin  (Šaripzjanov, Nestrašil) • 22:16' Šiksatdarov  (P. Kulikov)
Petrohrad
Šesťorkin (Koskinen) – Hersley, Chafizullin, Zub, Rukavišnikov, Rundblad, Vojnov, Gavrikov, Rykov – Prochorkin (A), Kovalčuk, S. Plotnikov (A) – Širokov, Kablukov, Ketov (C) – Dacjuk, Kalinin, N. Gusev – Koskiranta, Tichonov, Barabanov.
Belyaev, Ravodin – Palei, Pnamarenko
Ice Palace
Nižněkamsk
I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev (C), Piganovič, Ogurcov, Bryncev, Volgin (A), Šaripzjanov, Fazylzjanov – R. Hanzl, E. Galimov, Zdunov – Nestrašil, Porjadin, Avcin – Arkalov, Šiksatdarov, Jakimov – Chajrullin, P. Kulikov, Šafigullin.

Toto je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.
Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (NIZ) 0+0, čas na ledě 17:31
Andrej Nestrašil (NIZ) 0+1 , čas na ledě 16:51
Je konec! Domácí Petrohrad rozhodl o výhře 5:2 až v samotném závěru. Dnes byl poslední dvě třetiny lepším týmem na hřišti a zaslouženě vítězí.
Prohlíží se záznam hry!
59:52'
Petrohrad právě vstřelil branku!
A je to 5:2! SERGEJ KALININ dostal přihrávku před branku a s pomocí jednoho z obránců dostal puk do sítě. Bez asistence.
59:40'
Je rozhodnuto! VIKTOR TICHONOV získal puk ve středu hřiště a puk poslal do prázdné branky a trefil přesně její střed. Asistence: Dinar Chafizullin A Sergej Plotnikov.
59:35'
Hosté to zkoušejí v šesti!
58:00'
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!
55:25'
Je otočeno! Ilja Kablukov vystřelil od modré čáry. Ježov jeho střelu vyrazil do místa kde stál VIKTOR TICHONOV, který prostřelil Ježova a otáčí skóre zápasu. Asistence: Ilja Kablukov a Dinar Chafizullin.
54:21'
Hosté se teď dostali do přečíslení 3 na 2, které se jim nevydařilo, protože přihrávka Chajrullina byla nepřesná.
52:54'
Domácí stále usazeni v útočném pásmu.
51:26'
Domácí teď pálí jednu dělovku za druhou. Ježov zatím vše v oslabení pochytal.
50:08'
Domácí se usazují v útočném pásmu. Zatím jen bez střel kombinují.
49:27'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., držení protihráče).
A pozor! Kontroluje se záznam hry zřejmě kvůli ofsajdu!
46:16'
A je to gól! Je znovu srovnáno! Vjačeslav Vojnov poslal parádní přihrávku přímo na hůl JEVGENIJE KETOVA, který jel sám na Ježova. KETOV zkusil bekhendový blafák a podařilo se. Asistence: Vjačeslav Vojnov.
43:05'
Domácí stále usazeni v útočném pásmu. Ježov dnes výborně chytá.
42:32'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Ježova, který je zatím od 17. minuty neprůstřelný.
41:10'
U puku jsou stále domácí, kteří mají jen devatenáct minut na vyrovnání.
40:35'
Úvodní buly sice vyhráli hosté, ale k puku se za brankou dostal Zub, který založil akci, která končí usazením domácích v útočném pásmu.
40:01'
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny!
36:05'
Nyní se hosté dostávají z obrovského tlaku a zákládali protiútok, který nesehráli vůbec špatně, jenže Igor Šesťorkin ho zastavil.
34:10'
Domácí nepolevují a velkém nasazení okupují své útočné pásmo. Zatím bez úspěchu.
32:50'
A domácí si vytváří další tlak. Zatím jen kombinují v útočném pásmu.
32:29'
Hosté se teď dostali po dlouhé době ke střele konkrétně Galimov. Igor Šesťorkin jeho střelu schoval v klíně.
31:18'
Hosté teď několikrát vyhodili puk na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat v útočném pásmu Petrohradu.
30:45'
Domácí stále nepolevují v tlaku. Teď opět ostřelují Ježova zatím marně.
30:05'
Je tu polovina utkání a Nižněkamsk vede v Petrohradě 2:1 trochu překvapivě.
29:23'
Domácí si teď vytvořili menší tlak a snaží se co nejrychleji vyrovnat. Zatím neúspěšně. Ježov ve druhé třetině odolává.
28:51'
Nyní se hraje hokej nahoru dolu, který musí diváky v ledovém paláci bavit.
26:46'
Dacjuk se teď dostal mezi kruhy ke střele. Ježov jeho střelu viděl a vyrazil ji do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Nižněkamsku.
25:59'
A nyní jsou to hosté, kteří kombinují v útočné třetině. Zatím tomu však chybí to nejdůležitější. A to střela, která by ohrozila branku Šesťorkina.
25:08'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ze všech sil se snaží vyrovnat. Zatím neúspěšně.
22:46'
Hosté v plném počtu. Domácí se přesilovka vůbec nepodařila a navíc ještě inkasovala druhou branku.
22:16'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Ba naopak! Inkasují! ILDAR ŠIKSATDAROV dostal parádní křižní pas a z první prostřelil Šesťorkina. Asistence: Pavel Kulikov.
20:46'
Domácí si zahrají přesilovou hru! Emil Galimov je vyloučen na dvě minuty za hákování, uvidíme zda se jim jí podaří využít.
20:01'
Je konec, v první třetině jsme viděli dvě branky a stav utkání je tedy 1:1. Více ze hry měli v první třetině domácí, kteří jsou jasně aktivnějším týmem. Uvidíme zda se jim podaří otočit vývoj zápasu.
20:00'
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny!
18:00'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Ježova. Všechny střely zatím Ježov pokryl nebo šli mimo jeho branku.
16:03'
A je vyrovnáno! Jegor Rykov vystřelil od modré čáry. Ježov jeho střelu neudržel a propadla mu pod rukou do brankoviště, kde puk poslal do prázdné branky JARNO KOSKIRANTA. Asistence: Jegor Rykov a Viktor Tichonov.
15:45'
Tak to je neuvěřitelně co teď spálili domácí! Dacjuk se dostal před prázdnou branku, ale netrefil jí!
14:03'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Nižněkamsku, který zatím odolává a drží čisté konto.
12:23'
A je tu první branka! Před brankářem Petrohradu vznikl skrumáž ve kterém se nejrychleji zorientoval ALEXANDR AVCIN, který poslal puk do prázdné branky. Asistence: Damir Šaripzjanov a Andrej Nestrašil.
12:12'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Roman Rukavišnikov – 2 min., podražení).
11:00'
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici brankáře hostujícího Neftěchimiku.
09:42'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Nižněkamsku. Zatím neúspěšně.
09:17'
Střely na branku 6:2!
08:05'
Domácí mají nyní problém dostat se přes útočnou modrou čáru. Hosté poslední dobou perfektně uzamykají střední pásmo.
07:00'
Hosté také nevyužili přesilovou hru a domácí hrají v plném počtu a mají kotouč na svých hokejkách.
05:00'
Přesilovku si zahrají také hosté, protože je vyloučen Arťom Zub za Podražení.
04:50'
Daří se jim to až teď, když se pokusili založit protiútok, který zastavil hned první hráč Petrohradu.
04:11'
Hosté se stále nemůžou vymanit z tlaku, který vytváří hráči Petrohradu. Ti stále kombinují v útočném pásmu, zatím neúspěšně.
03:29'
Domácí promarnili šanci v podobě přesilové hry. Hosté hrají v pěti.
03:23'
Domácí se usazují v útočném pásmu a snaží se využít přesilovku, která se chýlí ke svému konci. Do konce přesilovky zbývá šest sekund.
02:57'
Ježov teď lapil střelu Vojnova do lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravici.
01:29'
A domácí si zahrají první přesilovou hru. Pavel Porjadin je vyloučen za držení protihráče. Uvidíme jak se jim povede přesilová hra.
00:20'
Úvodní buly dnešního utkání vyhráli hosté a ihned zahrozili, Ke střele se dostal Galimov, ale jeho nepovedenou střelu lapil Šesťorkin do lapačky.
00:01'
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Robin Hanzl (NIZ)
Andrej Nestrašil (NIZ)
Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky spolu utkaly v prosince loňského roku a Petrohrad tehdy vyhrál na ledě Nižněkamsku 4:0. Jak to dopadne dnes?
Neftěchimik Nižněkamsk

Hosté z Nižněkamsku si také nevedou špatně. Jsou ve Východní konferenci na šesté pozici s šestatřiceti body. Rozhodně je to pro hráče Neftěchimiku velmi dobrý start do sezóny a na ledě Petrohradu se pokusí urvat nějaký ten bod. Naposledy se povedlo Nižněkamsku porazit silné Dynamo Moskva na jeho ledě, když se zrodila těsná výhra 4:3.
SKA Petrohrad

Domácí hokejisté jsou letos suverénem nového ročníku KHL. V tabulce Západní konference jsou na prvním místě s dvaašedesáti body. Měl za sebou dlouhou šňůru výher, která se zastavila na jednadvaceti utkáních v kuse. Až Soči v minulém týdnu jízdu Petrohradu překazilo, když vyhrálo 3:2 po prodloužení. Naposledy doma Petrohrad také neuspěl, Ufa ho zdolala taktéž 3:2 v nastavené době. Dnes si budou chtít domácí spravit chuť a začít tak další šňůru výher. Povede se jim to proti Nižněkamsku?
Hezký večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu ruská KHL a my budeme sledovat utkání mezi týmy SKA Petrohrad a Neftěchimik Nižněkamsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.