KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Red Star Kunlun - 5. září 2018   18:30

Soči
Soči
55:07' D. Musin (Bočarov) • 61:24' R. Rosén (Šmeljov)

Tomáš Kundrátek (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:28
Mno branek tento zápas nenabídl. Úvodní branka v Ledovém paláci Bolšoj padl v čase 46:39, kdy se trefil hostující Victor Bartley. Necelých pět minut před koncem zápasu vyrovnal Damir Musin. V prodloužení o zisku druhého bodu pro domácí rozhodl Robert Rosén. Hosté mají bod, domácí dva.
61:24'
Soči právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Prodloužení vyhrává domácí celek. Tvrdou ránou poslal kotouč ke vzdálenější tyčce ROBERT ROSÉN. Na jeho ránu brankář Nalimov nedosáhl. Asistence: Sergej Šmeljov.
61:10'
Oleg Pogorišnyj rozehrává od své branky, na výraznější šanci v prodloužení čekáme.
60:50'
Oba týmy mají bod z tohoto zápasu. O ten bonusový se hraje.
60:01'
60:00'
59:00'
Nikita Ščitov rozehrává od své branky, začala poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:12'
Taylor Beck držel kotouč v útočném pásmu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v pozici pro zakončení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Zdá se, že uvidíme prodloužení. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
56:46'
Marc-Andre Gragnani udržel kotouč v útočné třetině. Cory Kane číhal před brankou, ale jeho pokus byl nepovedený.
56:17'
Jyrki Jokipakka mohl rozhodnout zápas, ale jeho projektil kryje brankář Ivan Nalimov.
55:07'
A je vyrovnáno, domácí hráči i fanoušci se dočkali. DAMIR MUSIN obkroužil branku a zakončil. Jeho projektil si nešťastně srazil gólman do branky. Asistence: Stanislav Bočarov.
54:15'
Jyrki Jokipakka nahazuje puk do útočného pásma a rychle za nim pospíchá. Nestihl to, a tak Kunlun vyhazuje.
53:52'
Domácí hrají přesilovou hru, rozehrávají od své branky, ale nemohou se stabilněji propracovat do střelecké pozice.
53:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., hrubost).
53:24'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy. Mnoho šancí k vidění není.
53:07'
Komerční přestávka.
52:25'
Domácí obránce se musel vracet, Jyrki Jokipakka rozehrává od své branky. Následně zakončoval Sean Collins. Jeho projektil končí mimo.
51:08'
Vadim Chlopotov rozehrává od své branky, do útočného pásma se dostal Kirill Kapustin. Jeho projektil zblokoval jeden z beků.
51:00'
Vhazovat se bude před brankou Kunlunu, ale hostující celek rychle o puk přišel.
50:35'
Ivan Nalimov kryje kotouč, navíc jeho branka vypadla z předepsaného postavení. Hra je přerušená.
49:28'
Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat, ale nemohou si vypracovat výraznější šanci.
49:02'
46:39'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hostující celek se dostává do vedení. Justin Fontaine vypálil od modré čáry, jeho projektil před brankou výborně mimo dosah brankáře tečoval VICTOR BARTLEY. Asistence: Justin Fontaine.
46:14'
Eric O'Dell byl připravený na teč před brankou, ale nedokázal trefit kotouč.
45:36'
Kunlun se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho akce končí postavením mimo hru.
45:02'
Ivan Nalimov byl pozorný a Alexandr Polunin nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
44:16'
Sergej Šmeljov kombinuje se spoluhráči na útočné části hrací plochy. Vypálit ale nikdo nedokázal.
43:44'
Nikita Ščitov rozehrává od své branky, dostal se do útočné třetiny, ale vypálit na branku nedokázal.
43:10'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy. Na výraznější šanci ve třetí třetině čekáme.
42:32'
Blake Parlett rozehrává od své branky, následně se k puku dostal domácí celek a hraje Jyrki Jokipakka.
41:12'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany.
40:01'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na gól, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
I druhá třetina přinesla šance na obou stranách. Více ze hry měli domácí a jejich největší šanci měl Vadim Chlopotov měl před sebou odkrytou část branky a ležícího brankáře. Jenže pukem trefil obránce. Po čtyřiceti minutách hry platí stav 0:0.
40:00'
39:35'
Sean Collins zůstal volný před brankou, kotouč k němu spoluhráči nedostali.
39:10'
Sergej Šmeljov zakončoval a jeho projektil kryje pozorný brankář hostujícího celku.
38:10'
Nikita Ščitov to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou ještě tečovaný. Následně Red Star vyhazuje na icing.
38:00'
Dvě minuty hry zbývají do konce druhé třetiny.
37:25'
Rok Tičar přišel za brankou o puk, a tak hrají domácí.
36:22'
Greg Squires se svými kolegy zkoušel rozebrat obranu Soči, ale marně. Následná střela Tomáše Kundrátka končí v náruči brankáře.
36:05'
Brayden Jaw si nedokázal poradit se dvěma obránci, a tak přišel o puk.
35:03'
Domácí celek přečkal oslabení a nyní se snaží něco vymyslet před brankou soupeře. Kunlun se musí bránit tlaku soupeře.
34:47'
34:28'
Brandon Yip se po pěkné individuálně akci dostal do šance, ale minul. Následně ani domácí neproměnili brejk dva na jednoho.
33:41'
Victor Bartley rozehrává od své branky, znovu se snaží Kunlun vypracovat si souvislejší tlak.
33:00'
Hostující celek to nyní sehrál špatně. Vadim Chlopotov měl před sebou odkrytou část branky a ležícího brankáře. Puk ale zblokoval poslední obránce.
Dnešní utkání sleduje 3 457 diváků.
32:47'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Laričev – 2 min., podrážení).
32:27'
Hostující celek rozehrává od své branky, Rok Tičar dostal puk do útočného pásma. Tam ale výborně zapracoval domácí bek.
31:53'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Soči. Hosté vyhráli souboj o puk, ale rychle o něj přišli.
31:21'
Hostující celek vypálil od modré čáry. Ville Lajunen spíše nahazoval kotouč než přímo střílel, ale i tak musel domácí brankář zasahovat.
30:04'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stále platí bezbrankový stav. Optickou převahu mají domácí.
29:41'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže stabilněji zabydlet před brankou soupeře.
29:09'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Tomáš Kundrátek – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexandr Polunin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
27:50'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Na výraznější příležitost čekáme.
27:05'
Ondřej Vitásek vyhazuje přes všechny čáry.
26:30'
Početní výhodu hraje domácí celek, ale nemůže se propracovat na útočné třetiny. Jyrki Jokipakka pálil od modré čáry. Jeho pokus snadno zastavil Ivan Nalimov.
25:58'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alexandre Picard – 2 min., hákování).
25:37'
Domácí celek se propracoval do útočného pásma, ke střele se přes dobrou obranu Kunlunu nedostal.
25:08'
Ondřej Vitásek rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se dostali do střelecké pozice, ale Alexandre Picard pálil mimo.
23:40'
Patrik Lundh to zkoušel bekhendovou střelou, jeho projektil postrádal přesnost.
23:01'
Ivan Nalimov měl nyní velké štěstí, ležel již na zádech a jeho spoluhráči dokázali Soči připravit o puk. Následovala by pravděpodobně gólová střela.
22:30'
Veli-Matti Savinainen pálil od modré čáry, jeho ránu jemně tečoval domácí brankář mimo branku.
22:12'
Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu. Ani jeden celek se nikam nežene.
20:42'
Eric O'Dell vypálil, jeho rána byla nepřesná, následně zakončoval jeho spoluhráč a Ivan Nalimov byl pozorný.
20:01'
Velkou šanci měl v první třetině domácí celek, Denis Alexandrov prostřelil brankáře, ale puk z brankové čáry vytáhl obránce. Další velkou příležitost jsme neviděli ani v přesilových hrách, a tak platí bezbrankový stav.
20:00'
19:47'
Kirill Kapustin pálil nepřesně z mezikruží.
19:00'
Mnoho času už z první třetiny nezbývá, Dmitrij Šikin rozehrává od své branky.
18:40'
Kunlun se dostal do útoku, Marc-Andre Gragnani byl před brankou, ale puk se k němu nedostal.
18:00'
Oznámena byly poslední dvě minuty hry v první třetině.
16:46'
Mnoho šancí v přesilové hře k vidění není. Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma, ovšem na střeleckou příležitost čeká.
15:45'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Justin Fontaine – 2 min., vysoká hůl).
15:09'
14:40'
Robert Rosén udržel puk na útočné modré, a tak může akce HK pokračovat dál. Následně ale Red Star vyhazuje.
13:50'
Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
13:25'
Nikita Ščitov rozehrává od své branky, nikam se nežene. Snaží se chytře rozehrát na spoluhráče.
13:09'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alexandre Picard – 2 min., podrážení).
13:02'
12:20'
Marc-Andre Gragnani byl připravený na střelu, ale jeho ránu zblokoval obránce.
11:43'
Alexandre Picard dobře vypálil z mezikruží, jeho ránu vyrazil domácí brankář. Hra pokračuje dál, následně Soči vyhazuje přes všechny čáry.
11:20'
Dmitrij Šikin byl pozorný a dokázal si poradit s projektilem, který z bezprostřední blízkosti vyslal Veli-Matti Savinainen.
11:02'
Vyloučení v týmu HK Soči (Robert Rosén – 2 min., sekání).
10:40'
Denis Alexandrov výborně vypálil, jeho rána propadla hostujícímu brankáři. Puk mířil do branky, ale obránce na poslední chvíli z brankové čáry vytáhl puk.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:19'
Vadim Chlopotov byl připravený před brankou pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal. Dobře zapracovala defenziva Kunlunu.
08:34'
Nikita Točickij vypálil a jeho bekhendovou ránu kryje Ivan Nalimov.
08:00'
Osm minut hry je pryč, na výraznější příležitost stále čekáme. Obrany zblokují mnoho střel, gólmani příliš práce nemají.
07:40'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Kunlunu.
07:08'
Delší dobu se nepřerušovala hra, střídá se za hry.
06:30'
Jyrki Jokipakka rozehrával za svou brankou, jeho spoluhráči přišli o puk, a tak se do šance dostal Kunlun.
05:48'
Sergej Šmeljov rozehrává od své branky, Kunlun se nikam nežene a čeká na chybu ve hře soupeře.
04:46'
Tomáš Kundrátek vypálil a jeho projektil ramenem vyrazil domácí brankář mimo branku.
03:58'
Mnoho velkých šancí k vidění momentálně není. Domácí se ale dostali do útočného pásma, ovšem bez zakončení.
02:55'
Eric O'Dell zakončoval hostující šanci, ale s jeho pokusem si brankář poradil.
02:10'
Soči rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej. Následně zakončoval Stěpan Starkov a jeho ránu kryje brankář Ivan Nalimov.
01:31'
Veli-Matti Savinainen byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Hosté se do střelecké pozice nedostali.
01:00'
Sledujeme rychlý hokej, domácí rozehrávají od své branky.
00:34'
Marc-Andre Gragnani se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho projektil dokázal zblokovat obránce.
00:01'
Zápas začíná, domácí v modrém, hosté v bílém.
00:01'

HK Soči: Šikin (Barulin) – Jokipakka, Pogorišnyj, Ščitov, Alexandrov, Budkin, D. Musin – Collins, O'Dell, Mosaljov – Šmeljov, Bočarov, R. Rosén – Kapustin, Archipov, Chlopotov – Laričev, Starkov, Točickij – Polunin.

Red Star Kunlun: Nalimov (Lazušin) – Kundrátek, Vitásek, Gragnani, V. Lajunen, Bartley, Parlett – Palola, Savinainen, Lundh – Fontaine, Tičar, Beck – Squires, Yip, Kane – Jaw, Picard, Nicholls.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Kuchava, Novikov.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Soči a Red Star Kunlun.

HK Soči hrálo svůj zápas na domácí půdě. . Jokipakka poslal HK do vedení, pak se ale třikrát prosadili hosté a vedli 3:1. Ve druhé třetině Colins snížil, jenže pak znovu odpověděl v přesilovce Voronin. Pogorišnyj a Točickij poslali zápas do prodloužení. Rozhodující nájezd pak proměnil Vicharev.

Red Star Kunlun má na svém kontě zatím jediný odehraný zápas. Nastoupil v Helsinkách proti Jokeritu, kterému podlehl 3:6. Bartley poslal Red Star do vedení, pak se ale čtyřikrát prosadil domácí celek. Na 2:4 snížil při vlastním oslabení Beck, a pak na rozdíl jediné branky upravil Gragnani. V závěru zápasu Jokerit přidal dvě branky a celkově vyhrát 6:3.