Jekatěrinburg - Kazaň | ONLINE | 21.10.2019 16:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Kazaň - 21. října 2019   16:00

Ukončeno
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
20:52' Trjamkin 
1:6
(0:2, 1:1, 0:3)
Kazaň
Kazaň
04:08' O. Li  (Osnovin, M. Gluchov) • 08:57' Zaripov   • 26:22' Azevedo  (Wikstrand, K. Petrov) • 47:08' E. Galimov  (Pedan) • 53:24' Galijev  (Jarullin, Zaripov) • 55:11' Wikstrand  (Azevedo, Frattin)
Jekatěrinburg
Sestavy:
Gross (56. Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov – Golyšev, Macek, Dawes (C) – Sexton, Holland, Litovčenko – Setdikov, Dacjuk (A), Bělousov – Suslov, Obidin, Kučerjavenko – A. Garejev.
Rozhodčí
Birin, Romaško – Bersenjov, Judin
Uralec Arena, Jekatěrinburg
5 435 diváků
Kazaň
Sestavy:
Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Ljamkin, Judin, Chenkel, Pedan, Žuravljov – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Galimov, Galijev – Voronkov, Osnovin, O. Li – Frattin, Tkačjov (A), E. Galimov – M. Gluchov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.
Střely na branku: 29 – 27 (12:7, 8:11, 9:9).
Je dobojováno! Jekatěrinburg, zdá se, zabředl do velké výsledkové i herní krize. Počtvrté z posledních pěti zápasů nedal více než jeden gól a nemohl tak konkurovat v dobré formě hrající Kazani, která měla utkání od své první střely na branku naprosto pod kontrolou. Domácí šli do třetí části s dvougólovým mankem, které mnohdy nemusí nic znamenat. Avtomobilist ale působil naprosto odevzdaným dojmem a jeho ztráta nakonec narostla na konečných 1:6.
Konec zápasu.
59:57'
Jefim Gurkin měl vše připraveno na poslední střelu od modré čáry. Zřejmě ale nevěděl, kolik času zbývá, a zbytečně přihrával Trjamkinovi, zatímco zazněl závěrečný klakson.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:46'
Daniil Žuravljov převzal puk na modré a posunul se do úplně volného levého kruhu, nicméně Fomin svým prvním zákrokem střelu vyrazil.
58:06'
Zbytek zápasu se odehraje ve čtyřech na obou stranách. Dvouminutové tresty za hrubost dostali Maxim Berezin a Dmitrij Voronkov.
58:05'
Macek hned dvakrát střílel z levého kruhu. Reideborn ho ale vychytal a pak opustil brankoviště, u kterého vznikla hromadná šarvátka.
57:34'
Podivný nástřel z obranného pásma končí zakázaným uvolněním Kazaně, kterou tato drobnost ale nemusí vůbec mrzet.
56:53'
Mikael Wikstrand si vedle vlastní branky vzal volně ležící kotouč, o který se teď bojuje mezi oběma střídačkami na červené čáře.
56:14'
Domácí se trápí a nejraději by se už viděli v kabině. Po ofsajdu se další desítky diváků vydaly k východům.
55:11'
Střídání v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg: ze hřiště odchází Vladislav Gross, přichází Leonid Fomin.
55:11'
Kazaň vstřelila branku!
Bars po deseti vteřinách využívá doslova darovanou přesilovou hru a zvyšuje už na rozdíl pěti branek. Jednoduchou přesilovkovou souhru završil gólovou střelou od modré čáry MIKAEL WIKSTRAND. Asistence: Justin Azevedo, Matthew Frattin.
55:00'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Pavel Dacjuk.
54:42'
Něco na tom chtěl změnit Bělousov, který se blýskl hezkým průnikem, ale bekhendovým blafákem nakonec netrefil odkrytou horní část branky.
54:22'
Znovu jsou to hosté, kteří operují v útočném pásmu. Výkon Jekatěrinburgu je v posledních minutách hodně mizerný.
53:24'
Kazaň vstřelila branku!
Trochu odevzdaně působící Avtomobilist kapituluje i popáté! Zaripov vychytralou zadovkou posadil puk na hokejku rozjetého Jarulina, který okamžitě přihrával z pravého křídla a Gross nenašel odpověď na střelu z první od STANISLAVA GALIJEVA. Asistence: Danis Zaripov.
52:53'
Azevedova přihrávka na Petrova byla příliš prudká, druhý jmenovaný si tak musel nechat zajít chuť na zakončení brejkové situace.
52:22'
Chenkelovo nahození letělo hodně vedle branky, Gross přesto natáhl svou levou paži a schoval kotouč do lapačky.
51:42'
Dnešní utkání sleduje 5 435 diváků.
51:17'
Nikita Setdikov sice nabral slušnou rychlost, ale dotěrný obránce ho okamžitě zahnal až na zadní mantinel, odkud Reidebornovi nic nehrozí.
50:50'
Dmitrij Voronkov se musel trochu vracet pro přihrávku od Petrova, ale z mezikruží nedokázal vystřelit tak kvalitně, aby mohl pomýšlet na pátý gól Barsu.
49:21'
Emil Galimov přitlačil na mantinel Trjamkina, kterému museli přijet na pomoct spoluhráči, se kterými se pokusil i zaútočit, ale domácí se sami vyhnali z útočného pásma.
48:18'
Velká chyba v hostující rozehrávce! Jeden z beků namazal na hůl Kučerjavenka, ale ten nikým nehlídán Reideborna nepřekonal.
47:59'
Dmitrij Judin od modré jen slabě nahodil, Gross schoval puk do lapačky a rychle rozehrál, aby se u něj nemuselo vhazovat.
47:08'
Kazaň vstřelila branku!
Necelých třináct minut před koncem už je asi definitivně rozhodnuto! Andrej Pedan při akci tři na dva projel do útočného pásma a po hezké kličce shodil puk doprava na EMILA GALIMOVA, na jehož rychlou střelu nedokázal Gross nijak zareagovat. Asistence: Andrej Pedan.
46:40'
Hráči Kazaně propadli v přechodové fázi, ale následný brejk dvou na jednoho přežili bez úhony, protože Sexton na finální přihrávku nedosáhl.
46:09'
Berezinův pas z pravého mantinelu nikdo v červeném nezachytil a Jekatěrinburg přišel o útočné pásmo, aniž by vystřelil, což je vcelku běžný jev.
45:31'
Hosté už hrají hodně jednoduše a mnohdy si vystačují s tím, že se puk nachází hodně daleko od jejich vlastního brankoviště.
44:57'
Albert Jarullin přijel z poslední vlny do útočného pásma Kazaně, ale střela bez přípravy skončila jen v lapačce Vladislava Grosse.
44:17'
Holland převzal puk od Sextona, poté objel hostující branku, ale přihrávkou do lepšího úhlu na střelu nenašel žádného ze spoluhráčů.
43:34'
Reideborn vyřešil střelu z pravého kruhu, ke které se Bars dostal velice jednoduchým způsobem. Domácí mohou jenom závidět...
42:46'
Nigel Dawes byl ve středním pásmu sražen k zemi, zatímco spěchal za volným kotoučem. Další faul se ale nepíská.
42:16'
Hosté v plném počtu.
41:20'
Kotouč se jako bumerang vrací k brance Grosse, což začínají domácí fanoušci nést hodně nelibě. Přesilovky se Avtomobilistu opravdu nedaří.
40:38'
Dacjuk ale znovu nezvládl důležité vhazování a po dvou vyhozeních se už první vyloučený pomalu chystá zpět na led.
40:16'
Justin Azevedo podrazil jednoho z protihráčů a domácí budou hrát více než půlminutu v pěti proti třem!
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku po 2. třetině: 20 – 18 (12:7, 8:11).
Druhé dějství bylo o něco málo zajímavější. Jekatěrinburg po necelé minutě snížil zásluhou Trjamkina a směle pomýšlel i na vyrovnání. Nabídnutou přesilovku ale nevyužil a v sedmadvacáté minutě už domácí zase prohrávali o dva góly, protože střelu Wikstranda šikovně protečoval do branky Justin Azevedo. Obraz hry byl naprosto vyrovnaný, ale to už nic nemění na tom, že Kazaň je dvacet minut od zisku cenných dvou bodů.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:55'
Trjamkinova rána byla sražená a sám se musel rychle vracet, protože Petrov s Azevedem měli chuť na další rychlý kontr.
39:18'
Kazaň bez problémů dvakrát vyhodila puk ven z obranného pásma. Z tribun se kvůli tomu ozval první nesmělý pískot.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:42'
Mikael Wikstrand odhodil na mantinel Bělousova, který pospíchal za volným kotoučem. Bylo to posouzeno jako držení a následuje přesilovka Avtomobilistu.
38:04'
Ještě jeden poměrně snadný zákrok pro domácího gólmana, na jehož hruď zpoza levého kruhu tentokrát pálil Dmitrij Judin.
37:43'
Až po návratu obou hříšníků na led se tvrdou ranou z dálky prezentoval Andrej Pedan. Gross však byl nachystaný a raději přerušil hru.
37:31'
Oba týmy v plném počtu.
37:15'
Snad minutu se teď hrálo jen v útočném pásmu Kazaně. Bylo to ale jen o soubojích a Gross nemusel řešit žádné zakončení.
36:01'
Brooks Macek přihrál zpoza branky před Reideborna, kde byl hodně aktivní Golyšev, jenže ten několika dorážkami nedotlačil kotouč tam, kam si to nejen on přál.
35:31'
Po odpískání se před Grossem dostali do menšího křížku Alexej Vasilevskij a Dmitrij Voronkov, kteří shodně dostali dvě minuty za krosček.
35:26'
Žuravljov nabil parťákovi před levý kruh. Kotouč ale letěl mimo branku a hned vzápětí byla pískána přihrávka rukou.
34:57'
Spolupráce mezi Petrovem a Azevedem dnes opravdu funguje. Druhý jmenovaný se dostal k další střele, ale ta byla tentokrát zablokovaná.
34:14'
Osnovin chyboval na útočné modré, ale rychlým návratem alespoň částečně zastavil zprvu nebezpečně vyhlížející brejk jednoho z domácích.
33:55'
Ljamkinovo nahození od modré čáry fungovalo i jako pobídka k teči, nicméně puk skončil v lapačce domácího gólmana.
33:24'
Peter Holland si trochu komplikovaně zpracovával jednu z přihrávek a jeho spoluhráč mezitím zavinil postavení mimo hru.
32:55'
Znovu měl Jekatěrinburg solidní pohyb v útočném pásmu. Soupeře ke kotouči vůbec nepustil, ale přesto se k zakončení nepropracoval.
32:08'
Kirill Petrov před pravým kruhem zastavil puk pro Azeveda, který jej kousek za ním, ale ve finále vystřelil nepřesně.
31:22'
Teď měl domácí tým i trochu štěstí, že si Petrov nezpracoval parádní pas z obranného pásma. V opačném případě by se konal samostatný únik.
30:45'
Domácí ani náznakem nezakončili několik desítek vteřin trvající zámek poblíž branky Adama Reideborna.
29:42'
Zakázané uvolnění Avtomobilistu automaticky vrací pozornost fanoušků do hostujícího útočného pásma.
29:27'
Pavel Dacjuk vydoloval puk ze souboje na pravém mantinelu a rychle jej přihrál na vrcholek pravého kruhu Dawesovi, jehož pokus Reideborn vyrazil nad mantinely.
28:55'
Dacjuk a Bělousov vyrazili do protiútoku dva na dva. Kvůli nepřesné finální přihrávce však střela na branku Reideborna neletěla.
28:39'
Kirill Petrov znovu přihrával z blízkosti krátkého mantinelu. Krátký pas do pravého kruhu dostal Cormier, ale mezírku v postoji Grosse nenašel.
27:58'
Nikita Ljamkin nezpracoval přihrávku na modré čáře a Kazaň jeho vinou musela na pár vteřin vyklidit útočnou třetinu.
27:32'
Hosté získali puk v útočném pásmu, avšak Oleg Li svou střelou z levého kruhu rozvlnil jenom ochrannou síť.
26:22'
Kazaň vstřelila branku!
Bílozelení si berou zpět dvougólový náskok! Byla to trochu šťastná situace, neboť Petrovův původní úmysl nevyšel. Přihrávka z úrovně brankové čáry ale propadla před levý kruh a Wikstrandovu střelu zápěstím dokázal lehce protečovat za Grossova záda kanadský útočník JUSTIN AZEVEDO. Asistence: Mikael Wikstrand, Kirill Petrov.
25:31'
Hosté v plném počtu.
25:12'
Trjamkinova střela k brance neprošla a hosté opět vyrazili do rychlého kontru, jenž po střele Galijeva zastavil až Vladislav Gross.
24:59'
Zatím je to hodně nepovedená přesilovka v domácím podání. Reideborn ještě nemusel řešit ani jeden náznak šance.
24:21'
Domácí se napodruhé usadili v útočném pásmu. V předbrankovém prostoru ale kotouč neudrželi a Bars se dokázal vysvobodit.
23:46'
Azevedo vyrazil s jedním ze spoluhráčů do protiútoku dva na dva, ale Gross proti střele z levé strany nakonec zasahovat nemusel.
23:31'
Domácí mohou zaútočit na vyrovnání ve své první přesilovce! Za hákování Macka míří na trestnou lavici Andrej Pedan.
22:47'
Teď pro změnu zakázané uvolnění, kterému se snažil vehementně zabránit Andrej Obidin, ale hráč Kazaně byl podle sudích o něco rychlejší.
22:12'
A znovu stejný přestupek hostů na modré čáře, s jehož přechodem mají oba týmy až nezvykle velké problémy.
21:58'
Postavení mimo hru Barsu.
20:52'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Parádní individuální představení také na straně Avtomobilistu, který díky němu dokonce snižuje na 1:2! Ofenzivně laděný obránce NIKITA TRJAMKIN nabral rychlost na vlastní polovině a poté, co kličkou překonal také Judina, stál už jenom před Reidebornem, který hostující tým rovněž od inkasovaného gólu neuchránil. Bez asistence.
20:21'
Justin Azevedo si udělal kužel z jednoho z obránců, ale z pravého křídla pak vypálil kousek vedle vzdálenější tyče.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku po 1. třetině: 12 – 7.
Je za námi první třetina, která se pro Jekatěrinburg rozhodně nevyvíjela podle představ domácích fanoušků. Kazaň skórovala z první i druhé střely na Grossovu branku, když se postupně prosadili Oleg Li a Danis Zaripov. Avtomobilistu pak pomohlo ubráněné oslabení, po kterém trávil dost času v útočném pásmu, ale na snížení dvougólového manka se zatím nezmohl.
20:00'
První třetina skončila.
19:31'
Kučerjavenko vrátil puk na modrou čáru, kde stál Berezin, jenže následné nahození bylo v mezikruží protečováno jen do rohu.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:19'
Voronkov sebral puk rozehrávajícímu protihráči, který vyvážel puk od vlastní branky. O faul se trochu nečekaně nejednalo, ale střela zblízka neměla gólové parametry.
17:57'
Golyšev přenechal puk Macek, který nabral rychlost na křídle, ale zprava znovu nedokázal vytvořit žádnou palebnou pozici.
17:13'
Tradičně aktivní Trjamkin vyrazil na útočný výlet po pravém křídle. Vše se ale obešlo bez přihrávky na lépe postavené spoluhráče.
16:35'
Andrej Obidin zkoušel zakončit po rychlém vyjetí zpoza branky, ale Reideborn si prostor u své levé tyčky dobře pokryl.
16:15'
Další cenný suvenýr pro přítomné obecenstvo. S novým kotoučem se bude vhazovat ve středovém kruhu.
15:58'
Mamkin spíše jenom nahazoval od modré čáry a vysoko letící puk doplachtil až do lapačky Reideborna, který přerušil hru.
15:24'
Azevedo ztratil puk ve středu hřiště, ale domácí se do protiútoku natolik zamotali, že brankář Reideborn mohl zůstat v naprostém klidu.
14:21'
Domácí v plném počtu.
13:49'
Vladimir Tkačjov si rozmyslel útok po otevřené levé straně. Po nějakých třech vteřinách to přeci jen zkusil, ale domácí se již stihli vrátit.
13:34'
Díky vyhranému vhazování muži v červeném odpálili puk na druhý konec hřiště a z jejich oslabení díky tomu zbývá posledních padesát vteřin.
13:15'
Vše se ale obešlo bez střely a domácí znovu vyhodili do bezpečí, načež kotouč vyletěl až k jednomu z viditelně spokojených diváků.
12:45'
Jekatěrinburg rychle vyhodil, ale teď už čelí zatím solidní kombinační akci usazených hráčů Barsu.
12:21'
Nikita Trjamkin vysekl hůl z rukou Vladimira Tkačjova. Kazaň si tak poprvé vyzkouší hru v početní převaze.
12:01'
Ze stejného místa to zkoušel také Albert Jarulin, ale domácí gólman díky ideálnímu výhledu znovu jistě zakročil.
11:45'
Až teď si Gross připsal první úspěšný zákrok, když neměl problém se zkrocením Pedanovy dělovky od modré čáry.
11:22'
Zaripov vrátil puk Setdikovovi, který ho vteřinu předtím ztratil. Domácí mohli vyrazit vpřed, ale nedostali se ani k útočné modré čáře.
10:30'
Hosté ve třech aktivně forčekovali rozehrávku Barsu, jehož hráče nakonec donutili kotouč na jistotu odevzdat. Následná snaha Jekatěrinburgu ale znovu skončila ofsajdem.
09:38'
Avtomobilist se zatím trochu hledá, po nepřesné rozehrávce je pískán icing a vhazovat se bude před dvakrát pokořeným Grossem.
08:57'
Kazaň vstřelila branku!
V deváté minutě vedou hosté už o dva góly! Bodrov po nepřesné střele Mamkina propadl u útočné modré čáry a pak už se nestíhal vrátit s protiútokem dvou na jednoho, který zprava zakončil přesnou střelou zápěstím DANIS ZARIPOV. Bez asistence.
08:19'
Andrej Pedan se zajímavě rozjížděl po levé straně, jenže důležitá přihrávka do jízdy k němu přes jednoho z domácích hráčů nakonec neprošla.
07:57'
Snadná práce pro strážce hostující klece, který moc dobře viděl na Trjamkinovu střelu od modré čáry, při které mu puk přistál na břiše.
07:12'
Zakázané uvolnění Barsu ještě jednou vrací hru do domácího útočného pásma. Doufejme, že se utkání co nejrychleji trochu rozjede, jinak se bude hrát do pozdních večerních hodin.
07:01'
Reideborn neriskoval rozehrávku poté, co zachytil neškodně nahozený puk. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.
06:22'
Hra je zatím hodně rozkouskovaná. Opět se hrálo jen pár vteřin, protože pravidlo o ofsajdu premiérově porušili také hráči Kazaně.
06:11'
Kvůli přihrávce rukou hosté přichází o postavení v útočném pásmu. Pokračovat se bude po krátké reklamní přestávce.
05:34'
Nikita Setdikov si troufl na individuální akci, při které ale skončil jen na krátkém mantinelu a tam po srážce s dvěma hráči zároveň puk ztratil.
04:08'
Kazaň vstřelila branku!
Hosté ze hned z prvního útoku dostávají do vedení! Michail Gluchov byl na zadním mantinelu zdvojený, ale kotouč se šťastně odrazil před branku, kde si OLEG LI vyměnil přihrávky s Osnovinem a střelou zblízka zaznamenal gól hned ve svém prvním utkání za Kazaň. Asistence: Vjačeslav Osnovin, Michail Gluchov.
03:38'
Buly ve středním pásmu se bude opakovat, protože čárový sudí viděl další postavení mimo hru v podání Jekatěrinburgu.
03:36'
Jeden z hostů nastřeloval ze středního pásma, ale sražený puk skončil v ochranné síti za brankou, kterou dnes hájí Vladislav Gross.
02:41'
Další útočná akce domácímu týmu nevyšla. Na vině byla špatná přechodová fáze a postavení mimo hru.
02:18'
První zákrok pro Reideborna, na kterého z pravého kruhu propagačním způsobem vystřelil bez podpory útočící Nigel Dawes.
01:50'
Zatím je to hodně neurovnané, žádný z týmů není schopen rozjet souvislejší útok a usadit se před brankou soupeře.
00:50'
První přerušení nastává po padesáti vteřinách hry, protože puk vyletěl mimo ledové kolbiště. Chvíli předtím na odkryté levé straně nezpracoval přihrávku Judin.
00:12'
Na úvodním vhazování uspěli domácí, kteří nastupují v červených, zatímco hosté v bílých dresech.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Avtomobilist Jekatěrinburg: Gross (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov – Golyšev, Macek, Dawes (C) – Sexton, Holland, Litovčenko – Setdikov, Dacjuk (A), Bělousov – Suslov, Obidin, Kučerjavenko – A. Garejev.

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Ljamkin, Judin, Chenkel, Pedan, Žuravljov – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Galimov, Galijev – Voronkov, Osnovin, O. Li – Frattin, Tkačjov (A), E. Galimov – M. Gluchov.

Rozhodčí: Birin, Romaško – Bersenjov, Judin.
Československá stopa v utkání:

Jakub Kovář (JEK)
do hry kvůli zranění nezasáhne.
Ak Bars Kazaň

Hosté vyhráli v základní hrací době jen jedno z posledních čtyř zápasů, ale i tak mohou považovat dosavadní průběh sezóny za velice úspěšný. Kazaň má na kontě čtrnáct výher a jen čtyři porážky, k tomu má nejlepší útok v v Západní konferenci, kde okupuje samotné čelo tabulky. Nejbližší pronásledovatelé však jsou hned v závěsu, druhý Omsk ztrácí jediný bod a o další bod vzadu je Barys Nur-Sultan. Kazaň minulý týden nestačila 2:5 na Kazaň, bez bodu odešla i před dvěma dny, kdy v poměru 1:3 prohrála na ledě Ufy. Mezitím každopádně porazila Jekatěrinburg a v prodloužení i Jokerit.

Nejproduktivnější hráči:
• K. Petrov – 15 bodů (7+8)
• P. Cormier – 15 bodůp (5+15)
• M. Wikstrand – 13 bodů (4+9).
Avtomobilist Jekatěrinburg

Domácí měli už tradičně solidní rozjezd do sezóny. Po patnácti zápasech jen čtyřikrát nebodovali a v poklidu se zabydleli na místech zaručujících postup do play-off. V posledních dnech se týmu českého obránce Jakuba Kováře ale nedařilo. Na vině byl i velice těžký kos, kvůli kterému Jekatěrinburg nestačil na Petrohrad, Dynamo Moskva, Kazaň a naposledy ani na Omsk. To okamžitě zapříčinilo pokles tabulkou na sedmé místo, z něhož ale ztrácí na čelo Východní konference jen šest bodů.

Nejproduktivnější hráči:
• B. Macek – 16 bodů (7+9)
• N. Dawes – 15 bodů (7+8)
• D. Sexton – 12 bodů (6+6).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy. Od šestnácti hodin se můžeme těšit na utkání mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a Kazaní!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud