KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nižněkamsk : Petrohrad - 17. října 2019   18:00

Petrohrad

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 4 179 diváků.
Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Neftěchimik Nižněkamsk: 26

SKA Petrohrad: 29.
Závěrečný hvizd ukončil marnou snahu Petrohradu o vyrovnání. Hosté dnes neměli dostatek potřebného štěstí v koncovce a s jediným vstřeleným gólem těžko mohli pomýšlet na body.
59:20'
Puk ve třetině SKA, hosté formují jednu z posledních útočných akcí.
59:00'
Oddechový čas pro domácí.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry, je z toho icing.
58:50'
Díky vyhranému vhazování se Petrohrad udržel v útočném pásmu.
58:35'
Na Alexandra Šaryčenkova (Nižněkamsk) najelo hned několik borců v bílých dresech, puk ale držel domácí gólman pevně ve své lapačce.
58:30'
Nyní jsou již opět hosté v útočném pásmu.
58:10'
Puk míří ze třetiny Neftěchimiku, domácí ale nebudou u puku první, aby trefili prázdnou branku.
57:50'
A Alexej Melničuk (Petrohrad) zůstal na střídačce, hosté to zkouší v šesti!
57:45'
Oddechový čas pro hosty.
57:18'
Petrohradu se čas povážlivě krátí, hra se vrací pět Šaryčenkova, vhazuje se po jeho pravici.
56:15'
Puk za brankou Neftěchimiku, domácím se nedaří vyhodit.
56:02'
Marat Chajrullin (Nižněkamsk) to zkusil od modré, ale branku minul, hrají hosté.
55:41'
Poslední pětiminutovka, Neftěchimik začíná hru vyrovnávat.
54:48'
Puk míří za branku Neftěchimiku, je odpískáno zakázané uvolnění Petrohradu.
54:02'
Arťom Zub (Petrohrad) rozehrává na pravou stranu, ale nepřesně, puk získávají domácí.
53:40'
Neftěchimik po nějaké době opět v útočném pásmu, ale domácí se nedostali ke střele.
52:52'
SKA opět v útočném pásmu, hosté nyní tlačí Neftěchimik.
52:28'
Puk míří ze třetiny Neftěchimiku, hosté se chtějí bleskově vrátit zpět, ale uspěchali to a je odpískán ofsajd.
50:30'
Poslední desetiminutovka slibuje napínavou podívanou, dokáží domácí ubránit těsné vedení?
49:32'
Souboj za brankou Melničuka, puk získávají hosté.
48:52'
Neftěchimik s pukem ve středním pásmu, domácí se nyní zmohou jen na nahození puku.
47:56'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Využitá přesilová hra Petrohradu! Odražený kotouč se odráží na pravou stranu, kde u branky číhal volný ANTON BURDASOV, který pohotově dokázal poslat puk pod horní tyčku domácí branky. Asistence: Jori Lehterä a Vladimir Tkačjov.
47:50'
Petrohrad od úvodních vteřin v útočném pásmu.
47:23'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Stěpan Zacharčuk – 2 min., sekání).
47:09'
SKA v útočném pásmu, ale domácí rychle přistupují a nedávají soupeři příliš prostoru.
46:10'
Vhazování po levici Šaryčenkova, puk získávají domácí, kteří jdou dopředu po pravé straně.
45:15'
44:52'
Krátká přesilová hra Neftěchimiku, domácí se ale nikam dopředu neženou.
44:29'
44:15'
SKA opět v útočném pásmu.
43:40'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, hosté prověřili z levé strany Šaryčenkova, jmenovitě Roman Rukavišnikov.
43:15'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nail Jakupov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
42:29'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Zack Mitchell – 2 min., podrážení).
41:45'
Až nyní registrujeme střelecký pokus hostů, z levé strany, Alexandr Šaryčenkov (Nižněkamsk) sráží do rohu.
41:30'
Petrohrad má opět aktivní vstup do třetiny, ale zatím bez jakéhokoliv efektu.
40:38'
Roman Rukavišnikov (Petrohrad) s pukem za vlastní brankou, hosté rozehrávají po levé straně.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:42.
Ve druhé třetině domácí dokázali odskočit Petrohradu na rozdíl dvou gólů, což může být pro další průběhu zápasu rozhodující. Hosté nehráli v této třetině vůbec špatný hokej, dokonce byli aktivnější, mnohem více, než ve třetině první, ale paradoxně při zlepšeném výkonu dvakrát inkasovali... Neftěchimik má tak nakročeno k velmi cenným třem bodům.
40:00'
39:42'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Další dobrá individuální akce domácích, kdy MATT WHITE získal puk ve středním pásmu, najel si do třetiny SKA, kde si z pravé strany stáhl puk blíže na střed a z mezikruží parádní ranou nad vyrážečku překonává Melničuka. Bez asistence.
39:33'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Puk opět opouští třetinu Neftěchimiku.
38:00'
SKA stále v útočném pásmu, Kirill Marčenko (Petrohrad) nyní marným gestem doprovází cestu puku mimo branku Neftěchimiku, po své střele z voleje, z pravé strany.
37:40'
Hosté vyhrávají vhazování před Šaryčenkovem a zůstávají tak v útočném pásmu.
37:33'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Arsen Chisamutdinov – 2 min., vysoká hůl).
37:02'
SKA se při signalizovaném vyloučení drží v útočném pásmu.
36:13'
V závěru druhé třetiny padl konečně gól! Celý ho vlastně udělal PAVEL PADAKIN, který skvělým napadáním rozehrávky soupeře obral o puk dvojici obránců, za brankou Melničuka, z pravé strany si vybruslil před branku, kde pohotovou střelou zaskočil gólmana Petrohradu. Bez asistence.
35:01'
SKA stále aktivnější, ale platí, že hosté si nějakou vyloženou šanci vytvořit nedokázali.
34:12'
Alexandr Šaryčenkov (Nižněkamsk) vyráží střelu z pravé strany, poté domácí dostávají puk ze třetiny.
33:43'
Brankáři moc práce nemají... hraje se sice rychlý hokej, ale většinou je to o soubojích u mantinelu nebo střely z dálky.
32:33'
Po nájezdu Pavla Padakina (Nižněkamsk) a bránícího Arťoma Zuba je posunuta branka za zády Melničuka.
31:49'
31:19'
Ještě půl minuta zbývá SKA z přesilové hry, statečně bránící čtveřice domácích stále odolává.
30:56'
Domácí se osvobozují, ale ve druhé třetině to mají dál na střídačku, takže všichni nestihli vystřídat.
30:05'
Jsme ve druhé polovině tohoto zápasu, stále nepadl gól, bude to platit i při této přesilové hře SKA?
29:49'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Rybakov – 2 min., hákování).
29:12'
Alexandr Šaryčenkov (Nižněkamsk) má puk ve své lapačce, po střele Jori Lehteräho (Petrohrad), hra přerušena.
27:50'
Puk ve třetině Petrohradu, ale je na hokejkách hráčů SKA.
27:38'
A Neftěchimik pouze vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
27:10'
SKA opět v útočném pásmu, přesilová hra hostům viditelně pomohla a nyní se Petrohrad čím dál více žene do útočení.
26:24'
26:10'
Další vyhozený kotouč míří ze třetiny Neftěchimiku a již to vypadá, že se domácí ubrání.
25:16'
Hosté udrželi útočné pásmo, ale jen na chvíli, nyní se již domácí osvobozují.
25:00'
Anton Burdasov (Petrohrad) střelou z voleje, z pravé strany, netrefuje branku Neftěchimiku.
24:48'
SKA v útočném pásmu, domácí se zatím úspěšně brání.
24:24'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexej Volgin – 2 min., hákování).
23:23'
SKA v útočném pásmu, za pískotu diváků se hosté snaží ohrozit branku, což se jim stále nevede.
22:19'
Stejně si ale vedou i hosté nyní v útočném pásmu.
21:48'
Neftěchimik se dostal konečně do útočného pásma SKA, ale domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
20:43'
Neftěchimik s pukem ve vlastní třetině, hosté úspěšně napadají rozehrávku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:52.
Je to tak, v samém závěru první třetině již hosté pouze podrželi puk na svých hokejkách. První třetina skončila nerozhodným výsledkem 0:0, což je asi ten nejhorší možný výsledek v hokeji... bohužel, v letošní KHL až příliš často se opakující. Dnešní duel tak zapadá svou úrovní mezi celou řadu průměrných duelů, které diváky příliš uspokojit nemohou. Více ze hry měli domácí, SKA si v podstatě nevypracovalo jedinou šanci.
20:00'
19:43'
Vhazování ve střední třetině, puk získávají hosté a třetina se již pravděpodobně jen dohraje.
19:24'
Alexandr Rybakov (Nižněkamsk) také neuspěl v minisouboji s Melničukem, vhazování ve třetině Petrohradu.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:55'
Neftěchimik nyní nerozehrál, puk končí na zakázaném uvolnění.
17:23'
Radel Fazlejev (Nižněkamsk) si sjel před Melničkuka, kterého ale z pravé strany bekhendem nedokázal překonat.
16:38'
Damir Šaripzjanov (Nižněkamsk) netrefuje z pravé strany branku, hosté dostávají puk ze třetiny.
16:05'
Stále čekáme na první gól... bohužel, i toto utkání pravděpodobně nevybočí z průměru zápasů v KHL, v nichž padá obecně málo gólů.
15:37'
Probíhá poslední pětiminutovka, SKA se snaží rozehrát, ale puk končí na hokejkách domácích borců.
14:27'
Neftěchimik v podstatě jen odevzdává kotouč soupeři a domácí spěchají vystřídat.
13:35'
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hosté.
12:55'
SKA opět na puku, ale domácí akce soupeře rozbíjejí již ve středním pásmu.
12:23'
12:05'
Hodně nepovedená přesilová hra Petrohradu, který se nemůže usadit v útočném pásmu.
10:58'
Zatím nic moc... či spíše nic, hosté brankáře Šaryčenkova ještě neohrozili.
10:38'
Nyní nám hosté mohou předvést svůj um při přesilové hře.
10:23'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Padakin – 2 min., vysoká hůl).
10:08'
Puk míří za branku Neftěchimiku, domácí rozehrávají.
09:50'
09:20'
Neftěchimik sice dlouhou dobu drží útočné pásmo, ale je to stále bez šancí.
08:37'
Hosté jsou již ve čtyřech.
08:20'
Dvojnásobná přesilová hra je dobrou příležitostí ke skórování, využijí toho domácí?
07:50'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
07:25'
SKA opět vyhazuje kotouč, spěchá za nám Damir Šaripzjanov (Nižněkamsk).
06:56'
Petrohrad se zatím úspěšně brání při dlouhém oslabení, nyní puk míří opět ze třetiny.
06:00'
Hra opět přerušena, bude se vhazovat ve třetině Neftěchimiku.
05:42'
Alexandr Rybakov (Nižněkamsk) vybojoval puk v rohu a domácí tak udrželi útočné pásmo.
05:20'
Alexej Melničuk (Petrohrad) chytá puk a raději přerušuje hru, po střele Sergejeva.
04:37'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Burdasov – 2+2 min, vysoká hůl).
03:56'
Naopak zaútočili domácí, kteří vytvořili závar před brankou SKA, Alexej Melničuk nakonec puk ukryl kdesi ve své výstroji.
03:33'
Jori Lehterä (Petrohrad) se pokusil vybojovat puk v rohu útočné třetiny, ale nebyl úspěšný.
02:40'
Puk za brankou Melničkuja, Danila Galeňuk trochu váhá s rozehrávkou.
01:34'
SKA opět ve vlastní třetině, Neftěchimik má velmi dobrý vstup do zápasu.
01:01'
SKA se osvobozuje pouze za cenu vyhození na zakázané uvolnění.
00:32'
Hned v úvodu zápasu se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho, které zakončil Zack Mitchell, jenže Alexej Melničuk (Petrohrad) udržel puk před brankovou čárou.
00:01'

Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (Ozolin) – An. Sergejev, Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Pajgin, Volgin – Porjadin, White, Z. Mitchell – Chajrullin, P. Kulikov, Denis Kazionov – Padakin, Rybakov, Šiksatdarov – Šarifjanov, Fazlejev, Grošev – Chisamutdinov.

SKA Petrohrad: Melničuk (Hellberg) – Rundblad, Tokranov, Dyblenko, A. Bělov, Zub, Rukavišnikov, Galeňuk – Tkačjov, S. Plotnikov, Lehterä – Barabanov, Kemppainen, Burdasov – Jakupov, Kagarlickij, Koskiranta – Kuzmenko, Marčenko, Ketov – Kablukov.

Rozhodčí: Birin, Rogačjov – Maximovskij, Osipov.
Možná československá stopa v utkání

Na soupiskách obou klubů nefiguruje žádný český nebo slovenský hokejista.
SKA PETROHRAD
Petrohrad se, jako vždy, drží opět ve špičce Západní konference, byť to zatím nějaká velká hitparáda v podání SKA zatím není. Hned čtveřice týmů, v rámci celé ligy, již nasbíralo více bodů, než bohatý klub z Petrohradu (CSKA Moskva, Viťaz, Kazaň a Omsk). Navíc se v posledních zápasech nepotýká Petrohrad zrovna se skvostnou formou... z šesti posledních duelů vyhráli pouze dva (jednou v normální hrací době, jednou v prodloužení), hned čtyři zápasy Petrohrad prohrál, což není zrovna lichotivá bilance pro tento velkoklub.
NEFTĚCHIMIK NIŽNĚKAMSK
Neftěchimik se nachází na samé dně Východní konference, ale ztrátu na příčky play off má pouze tříbodovou. I to naznačuje, jak velká tlačenice v tomto ročníku ve Východní konferenci bude. Na dno tabulky vrhla Neftěchimik velmi nepříjemná série šesti proher v řadě, kterou Neftěchimik přerušil v posledním kole, kdy doma porazil doma Novosibirks 2:1 v prodloužení. Ještě delší je čekání na výhru v normální hrací době, z níž se hráči Neftěchimiku radovali naposledy 23. září, kdy vyhráli 2:1 v Čeljabinsku. V následujících devíti ligových zápasech se to Neftěchimiku nepodařilo.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž NEFTĚCHIMIK NIŽNĚKAMSK přivítá na svém stadionu SKA PETROHRAD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.