KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : OMSK - 30. listopadu 2019   08:00

Red Star Kunlun
20:37' T. Murphy (Cracknell, T. Murphy) • 38:12' Foo (Wong, Kane) • 60:33' T. Murphy
3:2
(0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
OMSK
OMSK
26:17' Košelev  (Pokka, K. Semjonov) • 33:57' A. Potapov  (Gračjov)
Běljajev, Fatějev – Lazarev, Šalagin
Sportoviště univerziády Šen-čen
2955 diváků
OMSK

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 2955 diváků.
Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:56
Dávid Bondra (KUN) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:23
Střely na branku: 40 – 31
Je konec! Čínský Kunlun nakonec zvládl prodloužení lépe a zajistil si bonusový bod! O výhře domácího celku rozhodl hned v úvodu prodloužení Trevor Murphy! Domácí celek se tak dnešní výhrou dotáhl na osmou pozici Východní konference.
60:33'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Je rozhodnuto! Kunlun vítězí! Čínský celek rozhodl o svém triumfu hned v úvodu prodloužení. TREVOR MURPHY ujel po pravém křídle do útočného pásma a střelou zápěstím rozhodl o výhře domácích! Bez asistence.
60:10'
Omsk uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek se vydal do útoku, jenže nikdo v bílém nezakončil.
60:01'
Střely na branku: 39 – 31
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Kunlun byl ve třetí třetině mnohem aktivnějším celkem, ale nenašel recept na fantastického Bobkova. O držiteli druhého bodu tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.
60:00'
59:38'
Andrew Miller střílel ve velké rychlosti, jeho dělovka příklepem mířila do horního rohu, ale Bobkov vytáhl dobrý zákrok ramenem.
59:10'
Jake Chelios dostal přihrávku na modrou čáru, ale dotírající Gračjov jej okamžitě odstavil od kotouče. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
58:26'
Rob Klinkhammer se před brankou Kunlunu natáhl po odraženém kotouči, ale forhendem neuklidil puk pod břevno domácí branky.
58:04'
Kunlunu se nepovedla rozehrávka a kotouč skončil na zakázaném uvolnění. Vhazování se opět přesune před domácí klec.
57:35'
Andrej Šustr udržel pro Kunlun útočné pásmo a zakončil zápěstím. Bobkov jeho pokus vyrazil betonem. K odraženému puku se pak dostali hosté.
57:05'
Semjon Košelev střílel od modré čáry, ale ani jeho pokus nenašel cestičku mezi tři tyče. Omsk se v posledních minutách zvedl a žene se za rozhodnutím.
56:35'
Jegor Martynov objel ve středním pásmu domácího Brulého a hnal se do zakončení. Při pokusu o střelu však zlomil hokejku a odjel na střídačku.
56:10'
Andrej Stas nahodil puk na branku Kunlunu. Smith kotouč pouze vyrazil před sebe, ale nikdo v bílém se nedostal k dorážce.
55:23'
Kotouč se po souboji u mantinelu ztratil rozhodčímu z dohledu. Sudí proto přerušil hru. Vhazuje se před brankou čínského mužstva.
55:10'
Ethan Werek spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma, dojel kotouč za brankou, jenže z rohu ledové plochy už nepřihrál přesně.
54:21'
Bobkov musel po delší době zasahovat. Spencer Foo jej chtěl překvapit střelou z levé strany, nicméně hostující brankář měl lapačku připravenou.
54:10'
Cody Franson dostal pobídku na pravou stranu, projel do útočného pásma, jenže svým nahozením trefil prvního hráče v červeném dresu.
53:35'
Victor Bartley nahodil puk do útočného pásma, jenže ani za jeho pobídkou se nikdo ze spoluhráčů nedostal. V posledních minutách sledujeme velký boj.
53:05'
Cody Franson dostal přihrávku do jízdy, jenže jeho průnik skončil u pozorného obránce. Hokejisté Kunlunu teď hrají velmi dobře.
52:27'
Adam Cracknell poslal puk po mantinelu do útočného pásma, jenže to udělal ještě před červenou čárou a dopustil se zakázaného uvolnění. Hra se vrátí před Smithe.
51:35'
Jegor Martynov střílel od modré čáry, jenže před Smithem neclonil nikdo v bílém dresu. Kotouč tak prosvištěl kolem vzdálenější tyče.
51:05'
Kirill Semjonov dostal přihrávku na modrou čáru, ale protečoval puk pouze za branku soupeře. Hokejisté domácího mužstva už opět hrají s pukem.
50:25'
Omsk znovu vyhodil puk za modrou čáru a nikdo v bílém dresu za pukem nespěchal. Oba týmy posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
50:05'
Spencer Foo se před brankou Omsku krásně otočil do bekhendu a snažil se zasunout puk kolem betonu brankáře Bobkova. V poslední chvíli se mu kotouč svezl po čepeli!
49:21'
Smith si dal pozor na zakončení Dědunova od mantinelu. Gólman Kunlunu měl čistý výhled a slabou střelu bez problémů ukryl do lapačky.
49:05'
Omsk se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče před branku domácího Kunlunu. Čínský celek je v závěrečné periodě mnohem aktivnější.
48:25'
Adam Cracknell dostal krásnou přihrávku před branku soupeře, jenže jeho bekhendový pokus skončil na betonu hostujícího brankáře Bobkova!
48:03'
Hostující brankář Bobkov musel vytáhnout další dobrý zákrok. Andrew Miller dorážel z ostrého úhlu, ale hostující brankář přilepil beton k brankové konstrukci.
47:28'
Semjon Košelev se při zpracování prudké přihrávky otočil do střelecké pozice a jeho dělovka skončila na betonu pozorného brankáře.
47:10'
Rob Klinkhammer vybojoval puk v souboji za brankou čínského mužstva, ale už nedokázal přesně přihrát na modrou čáru. Omsk však zůstává na puku.
46:32'
Právě Sproul se dokázal rychle vrátit do obranného pásma a zabloval přihrávku na rozjetého Potapova. Omsk podle všeho bude spoléhat na protiútoky.
46:10'
Ryan Sproul číhal na přihrávku od modré čáry, jenže se přesné pobídky nedostal. Naopak zadáci Avangardu nyní odvedli skvělou práci.
45:41'
Cory Kane se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho bekhendová přihrávka skončila mezi kruhy, kde nebyl nikdo v červeném dresu Kunlunu.
45:10'
Spencer Foo poslal přihrávku na modrou čáru, jenže nikdo v červeném dresu na přihrávku nedosáhl. Omsk teď může uklidnit hru.
44:35'
Andrew Miller si nabruslil na přihrávku na modrou čáru, ale nepotykal si se zpracováním a puk mu utekl za branku Avangardu. Domácí fanoušci ženou Kunlun za vstřelením branky.
44:02'
Bobkov vyjel za brankou a zastavil nahození domácího celku. Brankář Avangardu následně rozehrál, ale domácí hokejisté rychle vybojovali puk zpět.
43:31'
Dávid Bondra si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, ale špičkou čepele tečoval kotouč mimo tři tyče hostující klece. Kunlun pokračuje v tlaku.
43:16'
42:32'
Alexandr Jaremčuk dostal přihrávku mezi kruhy, jenže měl problémy se zpracováním a kotouč mu uskočil mimo nebezpečný prostor.
42:10'
Dávid Bondra přitvrdil v souboji u mantinelu a odehrál kotouč za branku Omsku. Hokejisté v červeném zůstávají u kotouče a derou se do zakončení.
41:25'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., podrážení).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 9:46.
Střely na branku: 27 – 25
Druhá třetina končí! Prostřední dvacetiminutovce nabídla mnohem zábavnější hokej. Hned v jejím úvodu se do vedení dostal Kunlun, když se prosadil Gilbert Brulé! Hosté ale dokázali vyrovnat, když nahození Villeho Pokka tečoval Semjon Košelev! Šest minut před přestávkou navíc poslal Omsk do vedení v oslabení Alexej Potapov! V závěru třetiny však opět vyrovnal Spencer Foo! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:2.
40:00'
39:35'
Gilbert Brulé si nabruslil na přihrávku na levé křídlo, jenže se nedostal do útočného pásma a musel se rychle vrátit. Ani Omsk však neudeřil.
39:02'
Tyler Wong si nejrychleji všiml odraženého kotouče a snažil se jej dorazit do sítě. Brankář Bobkov se však roztáhl a betonem vytěsnil puk do bezpečí.
38:35'
Ethan Werek poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, kde znovu číhal Spencer Foo, jenže tentokrát se kolem obránce neprosmýkl do zakončení.
38:12'
Je vyrovnáno! Kunlun ještě před přestávkou dokázal srovnat krok! Tyler Wong vyvezl puk z rohu útočného pásma, poslal přihrávku na kruh a SPENCER FOO pohotově vyrovnal! Asistence: Tyler Wong, Cory Kane.
37:25'
Pavel Dědunov se dostal do úniku, řítil se sám na Smithe, ale jeho zakončení zápěstím prolétlo kolem horního rohu branky!
37:05'
Dávid Bondra projel s pukem do útočného pásma, kde si kotouč přehodil na bekhend, jenže jeho pokus skončil na hrudi pozorného Bobkova.
36:25'
Alexandr Jaremčuk nahodil puk od červené čáry za branku soupeře, nicméně nikdo v bílém kotouč nedojel. Kunlun může rozjet další útok.
36:05'
Bobkov vyjel za branku, kde zastavil nahození domácího mužstva. Hokejisté Kunlunu rozehrávku Omsku vůbec neatakovali.
35:17'
Na opačné straně zakončoval Adam Cracknell, který střelou z ostrého úhlu trefil Bobkova do masky. Hostujícímu gólmanovi poté helma spadla a sudí musel přerušit hru.
35:05'
Andrej Stas se prodral do útočného pásma, ale měl proti sobě dva obránce, kteří mu nedovolili projít do střelecké pozice. Kunlun ale potřebuje útočit.
34:28'
Jake Chelios se prosmýkl mezi kruhy, jenže jeho rána zápěstím byla hodně nepřesná a skončila na mantinelu za brankou.
34:13'
Yip nahodil puk z levé strany, jenže Bobkov si připsal další snadný zákrok. Hokejisté Kunlunu zatím gólmana Avangardu spíše rozchytávají.
33:57'
Avangard právě vstřelil branku!
Hostující celek se dočkal branky ve vlastním oslabení! To je pro Kunlun obrovská rána! Jevgenij Gračjov objel v útočném pásmu branku Kunlunu, předložil kotouč na brankoviště a ALEXEJ POTAPOV poslal hosty do vedení! Asistence: Jevgenij Gračjov.
33:35'
Trevor Murphy chtěl překvapit Bobkova střelou od modré čáry, jenže hostující brankář jeho pokus viděl a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
33:10'
Yip opět nahodil puk od modré čáry na branku soupeře, jenže hokejisté Omsku brání těsně před brankou a další dělovku dokázali zablokovat.
32:24'
Brandon Yip číhal na přihrávku na levý kruh, jenže jeho dělovka skončila vedle branky Omsku. Hokejisté Kunlunu však zabojovali a udrželi útočné pásmo.
32:07'
Kunlun si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Ville Pokka.
31:45'
Dávid Bondra projel po levém křídle do útočného pásma, přenechal puk za sebou, ale Spencer Foo krásnou střelou trefil jen obránce v bílém.
31:31'
Hokejisté Omsku po dlouhé bruslivé pasáži nahodili puk na branku Kunlunu, ale domácí brankář nemohl mít s jeho pobídkou problémy.
30:25'
Rob Klinkhammer našel krásnou přihrávkou Vjačeslava Vojnova, který pohotově zakončil, ale jeho pokus skončil na horní tyči!
30:10'
Dávid Bondra poslal v rohu obranného pásma k zemi jednoho ze soupeřů. Hráči v bílém se dožadovali odpískání faulu, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
29:28'
Ville Pokka znovu nahodil puk na branku domácí mužstva, jenže nikdo v bílém dresu jeho pobídku netečoval a Smith puk vyrazil do bezpečí.
29:10'
Andrej Šustr si dal pozor na nahození za branku soupeře a bekhendem odehrál puk na modrou čáru. Hráči Kunlunu mají velký problém se zakončení.
28:30'
Smith vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu. Domácí brankář poté rozehrál na pravou stranu, ale Gilbert Brulé rychle přišel o puk.
28:05'
Domácí fanoušci ženou čínský celek do útoku, jenže obrana Omsku skvěle napadá už od červené čáry a nenechává hráčům čínského klubu prostor.
27:28'
Alexej Potapov projel přes modrou čáru, jenže proti trojici hráčů v červeném neměl sebemenší šanci na úspěch. Kunlun teď brání pozorně.
27:05'
Semjon Košelev nahodil puk před branku Kunlunu, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal k odraženému kotouči. Kunlun může uklidnit hru.
26:17'
Je vyrovnáno! Omsk se rychle dokázal vrátit zpátky do hry! Kirill Semjonov poslal přihrávku na modrou čáru, odkud puk nahodil Ville Pokka a jeho pokus tečoval do branky SEMJON KOŠELEV! Asistence: Ville Pokka, Kirill Semjonov.
26:01'
Bobkov si dal pozor na střelu Millera od modré čáry a udržel kotouč mezi betony. Bude se opakovat vhazování po jeho pravé ruce.
25:22'
Jegor Martynov střílel od modré čáry, nicméně Smith měl čistý výhled a bez problémů schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
25:10'
Trevor Murphy poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, jenže nedokázal projet do střelecké pozice. Obrana Omsku tentokrát hrála důrazně.
24:35'
Omsk se ubránil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se opět přestěhuje zpátky před Bobkova.
24:10'
Dávid Bondra střílel od modré čáry, jenže jeho pobídka skončila vedle branky soupeře. Kunlun však nadále drží útočné pásmo.
23:15'
Omsk uklidnil hru rozehrávkou na vlastní polovině. Hokejisté domácí celku nyní rozehrávku soupeře napadají až od vlastní modré čáry.
22:29'
Dávid Bondra objel branku hostujícího celku a snažil se zakončit k přední tyči. Brankář Bobkov se dokázal rychle přemístit a betonem vykopl puk.
22:10'
Gilbert Brulé se na poslední chvíli natáhl po nepřesné rozehrávce soupeře a protečoval kotouč na střídačku Omsku. Vhazuje se ve středním pásmu.
21:35'
Cody Franson poslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže nikdo v bílém jeho pobídku neprotečoval do nebezpečného prostoru.
21:10'
Kunlun je po vstřelení úvodní branky pořádně nabuzený a tlačí se do útoku. Hokejisté v červeném jsou nyní mnohem dříve u odražených kotoučů.
20:37'
Domácí celek se ujímá vedení! Kunlun nakonec dokázal zužitkovat přesilovku! TREVOR MURPHY dostal přihrávku nahoru na modrou čáru a dělovkou příklepem vymetl horní roh! Asistence: Adam Cracknell, Trevor Murphy.
20:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek bude v jejím úvodu dohrávat přesilovku z první třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 8:50.
Střely na branku: 11 – 14
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali obrovský boj. Ani jeden z týmů si totiž nebyl schopen vypracovat nějaký souvislý tlak. Dlouhou dobu se bojovalo o každý metr ledu. Až v závěru třetiny si oba týmy připravily nějakou šanci, ale Bobkov a Smith zatím drží čisté konto.
20:00'
19:07'
Gilbert Brulé se při hře ve čtyřech dostal do samostatného úniku, zkoušel najít mezírku mezi betony, ale Bobkov předvedl fantastický zákrok!
19:03'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., hákování).
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Garet Hunt – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., hrubost).
18:29'
Po dalším útoku čínského klubu se do branky tlačil Ethan Werek, který ale neustál bruslařský manévr, upadl a vyrazil branku z jejího postavení.
18:05'
Spencer Foo dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže byl sám proti trojici hráčů v bílém, kteří mu nedali prostor pro zakončení. Zatím je to velký boj.
17:29'
Domácí hráči nemohli pokračovat v postupu do útočného pásma, jelikož čárový rozhodčí signalizoval ofsajd. Omsk má čas na další rozehrávku.
17:10'
Garet Hunt vybojoval puk v souboji u mantinelu v obranném pásmu, vyvezl jej na útočnou modrou a nahodil za branku. Oba týmy střídají.
16:19'
16:00'
Až nyní se hráči domácího výběru dostali ke kotouči a vyhodili jej přes všechny čáry. Omsk se ještě snaží rychle probít do útočného pásma.
15:18'
Znovu pálil Martynov. Jeho rána tentokrát mířila mezi tři tyče, ale Smith se dokázal skvěle přesunout a betonem kotouč vykopl do bezpečí!
15:02'
Jegor Martynov dostal krásnou přihrávku na levý kruh a zakončil příklepem! Jeho dělovka těsně minula horní roh domácí klece!
14:19'
Bude se vylučovat! Omsk si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Gilbert Brulé.
14:05'
Jegor Martynov se po vyhraném vhazování tlačil před branku, ale střelou na přední tyč domácího brankáře nepřekvapil. Smith si pohlídal prostor mezi tělem a tyčí.
13:35'
Rob Klinkhammer zakončoval příklepem od modré čáry. Domácí gólman měl tentokrát dobře zakrytý výhled, ale nemusel zasahovat. Omsk drží útočné pásmo.
13:10'
Semjon Košelev si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, protečoval puk do pásma útočného, nicméně tam opět kralovala obrana Kunlunu.
12:35'
Alexandr Jaremčuk uspěl v souboji v rohu obranného pásma a odrazem o mantinel uvolnil svého spoluhráče. Ani postup Omsku neměl dlouhého trvání.
12:05'
Ethan Werek se krásně prokličkoval do útočného pásma. Bývalý útočník Třince už mohl zakončovat, ale zvolil forhendový blafák, po kterém trefil beton pozorného Bobkova.
11:28'
Hostující hokejisté mě zřejmě vyslyšeli. Důrazný Gračjov se dral za odraženým kotoučem a snažil se jej zamést za brankovou čáru. Smith byl opět připraven.
11:10'
Smith si dal pozor na zakončení z levé strany útočného pásma a pravým betonem vykopl puk mimo nebezpečný prostor. Omsku v útočném pásmu schází větší důraz.
10:25'
Igor Makarov se natahoval po přihrávce do útočného pásma, ale kotouč tečoval jen špičkou čepele. Od jeho hokejky se puk následně odrazil mimo tři tyče.
10:05'
Jake Chelios dostal přihrávku na pravou stranu ledové plochy, jenže svým průnikem bleskově přišel o puk. Zatím se hraje velmi bojovný hokej s minimem zakončení.
09:25'
Kirill Semjonov dostal přihrávku do středního pásma, prosmýkl se na modrou čáru, jenže jeho zakončení skončilo na betonu domácího brankáře Smithe.
09:02'
Andrej Šustr nyní projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Kunlun se tak dopustil postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
08:35'
Po delší době se přerušuje hra! Domácí brankář Smith si dal pozor na střelu zápěstím z ostrého úhlu a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
08:10'
Alexej Bondarev střílel od modré čáry, nicméně jeho dělovka příklepem pouze prolétla kolem levé tyče a kotouč zaduněl o zadní mantinel.
07:40'
Gilbert Brulé si nabruslil na levé křídlo, prosmýkl se do útočného pásma, jenže důrazný Alexej Bondarev jej poslal k mantinelu, odkud už jej nenechal rozehrát.
07:15'
Wong poslal přihrávku na modrou čáru, nicméně domácí si opět neporozuměli a nechali se zatlačit zpět do obranného pásma.
06:40'
Spencer Foo dostal krásnou přihrávku mezi obránce, zkoušel kotouč přehodit na bekhend, ale brankář Bobkov jeho slabé zakončení bez problémů vyrazil.
06:10'
Další nepovedená rozehrávka domácího celku. Příliš prudkou přihrávku dojel hostující zadák Cody Franson, který následně otočil hru.
05:38'
Cory Kane dostal krásnou přihrávku do jízdy, jenže místo zakončení hledal lépe postaveného spoluhráče, který se nedostal do zakončení.
05:15'
Roman Manuchov poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže Rob Klinkhammer měl velké problémy s převzetím kotouče a nechal se o něj připravit.
04:30'
Jake Chelios rozjel další akci čínského celku zpoza vlastní branky. Jeho přihrávka na levé křídlo byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění.
04:10'
Taylor Beck si nabruslil na dlouhou přihrávku na modrou čáru, jenže měl velký problém se zpracováním a kotouč mu uskočil k obráncům Kunlunu.
03:31'
Igor Bobkov si dal pozor na zakončení od modré čáry a raději vyrazil kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
03:15'
Jegor Martynov uklidnil rozehrávku hostujícího celku za brankou a počkal na kompletní vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i domácí kouč.
02:50'
Ryan Sproul střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem prosvištěla kolem vzdálenější tyčky. Odražený kotouč následně sebrala obrana Omsku.
02:20'
Cory Kane projel do útočného pásma, kde si přehodil kotouč na bekhend, jenže jeho nahození skončilo u prvního obránce v bílém dresu.
01:20'
Andrej Šustr poslal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pobídka skončila u prvního obránce v bílém dresu Avangardu.
00:45'
Kunlun se také poprvé v utkání vydal do útoku, jenže hokejisté v červeném nedokázali přejít do útočného pásma. Omsk brání v úvodu duelu pozorně.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Avangard se ihned vydal do útoku, ale obrana domácího celku získala kotouč na modré čáře.
00:01'

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Bartley, Chelios, Šustr, G. Reinhart – Brulé, Miller, Yip – Lockhart, Cracknell, Bondra – Foo, Kane, Wong – Palola, Werek, Hunt.

Avangard Omsk: Bobkov (D. Kostin) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Martynov, Franson, Manuchov – Andrighetto, Gračjov, Beck – Jaremčuk, K. Semjonov, Šumakov – A. Potapov, Stas, Dědunov – Košelev, Klinkhammer, I. Makarov – Mizjurin..

22.9.2019 Omsk – Kunlun 5:2

Jediný čínský zástupce v Kontinentální hokejové lize zatím odehrál třicet dva zápasů a vybojoval v nich dvaatřicet bodů. S tímto ziskem je Kunlun na desáté pozici Východní konference. Na osmou pozici zaručující účast v bojích o Gagarinův pohár ztrácí aktuálně jen dva body. V posledním duelu doma prohrál po nájezdech právě s Omskem. Nejproduktivnějším hráčem je s osmnácti body Miller.
Avangard Omsk

Omsk patří tradičně mezi největší favority celé soutěže. Dnešní hostující celek zatím odehrál třicet tři zápasů a patří mu druhá pozice Východní konference. Na vedoucí Kazaň však ztrácí šest bodů. Avangard v posledním duelu vyhrál právě na ledě Kunlunu 3:2 po nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem je s třiadvaceti body Beck.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Kunlunem a Avangardem Omsk. Utkání začíná v 8 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.