To je z mé strany vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Jakub Nakládal (JAR) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:50
Je hotovo! Ve třetí třetině už branka nepadla, hokejisté Dinama Minsk si tak připisují první bod a snižují stav série na 1:2 na zápasy. Závěrečná dvacetiminutovka byla hodně vyhecovaná, hráči Lokomotivu se ale na dostřel už nedostali.
59:34
Jaroslavlští si ještě vybírají oddechový čas, mnoho času už jim ale nezbývá.
58:58
Minutu před koncem třetí třetiny je svatyně Lokomotivu prázdná, Alexej Murygin zamířil na střídačku!
58:04
Domácí drží puk ve středním pásmu a každým střídáním jsou blíže k zisku vytouženého vítězství.
57:15
Rob Klinkhammer a Matt Ellison sbírají cenné vteřinky v útočném pásmu a vyměňují si kotouč v rohu kluziště.
56:43
Komplikace pro Lokomotiv. Michail Pašnin (JAR) vyhodil kotouč bekhendem až mezi diváky, za což vyfasoval trest za zdržování hry.
55:24
Dmitrij Lugin si sjel do mezikruží pro přihrávku od Averina, jeho následná střela ale postrádala gólové parametry a Scrivens si snadno poradil.
54:38
Kristian Chenkel už byl v dobré palebné pozici, přihrávka na něj ale byla nepřesná. Domácí ale v útočném pásmu zůstanou, jelikož hráči Lokomotivu posléze vyhodili kotouč na další icing.
53:50
V obou táborech to začíná vřít. Max Talbot (JAR) byl vyloučen na 2+2 minuty za krosček a hrubost, zatímco na domácí straně vyfasovali menší tresty za hrubost Lisovec (MIN) s Gotovcem (MIN).
53:50
53:50
53:27
Jegor Averin se dral do zakončení, ale daleko se nedostal, jelikož se ocitl v postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:46
Hosté se nyní puku snadno zbavili a vyhodili ho přímo na hůl Gragnaniho, bývalý zadák pražského Lva už pomalu zakládá další protiútok domácích.
51:58
Na jejím konci byl právě Kronwall a jeho střela z levého kruhu, se kterou si ovše Ben Scrivens bez potíží poradil a nikoho v bíločerveném k dorážce nepustil.
51:19
Nepovedená rozehrávka Dinama skončila až u Staffana Kronwalla, hosté v poklidu zakládají další protiakci.
50:30
Domácím neuznaný gól paradoxně vlil čerstvou krev do žil. V zajímavé palebné pozici se teď ocitl Jevgenij Lisovec, který ale puk na poslední chvíli ztratil.
49:37
Hokejisté Dinama rozvlnili síť soupeřovy svatyně popáté, o což se postaral Ilja Šinkevič, jeho gól ale nakonec po prohlédnutí videa nebyl uznán!
49:02
Dnešní utkání sleduje 15086 diváků.
48:19
Alexandr Matěruchin se po přihrávce od Stěpanova vytočil do předbrankového prostoru, nicméně nepodařilo se mu přizvednout kotouč nad Muryginův beton.
47:51
Hokejisté Lokomotivu se osvobodili, Jevgenij Lisovec se musí vrátit pro puk až k vlastnímu brankáři Scrivensovi.
47:05
Dmitrij Lugin (JAR) si v souboji u mantinelu pomohl vysokou holí, a stráví tak příští dvě minuty za katrem.
46:14
Sledujeme hlušší pasáž hry, což samozřejmě vyhovuje spíše Dinamu, které necelou čtvrthodinku před koncem drží dvoubrankový náskok.
45:22
Denis Mosaljov se na druhé straně ocitl v dobré palebné pozici, ale v klíčový moment mu puk ujel z čepele a o chvilku později byl hostům odpískán ofsajd.
44:33
Jevgenij Kovyršin přenechal ve středním pásmu kotouč Lisovcovi a odjel střídat, domácí hokejisté se nikam neženou a v poklidu zakládají další akci.
43:50
Po souboji s Dmitrijem Luginem se u mantinelu skácel k zemi Ellison, což sudím nejspíš uniklo, a hra tak může plynout vesele dál. To už hraje Dinamo v plném počtu.
42:57
Domácí opět vyhodili kotouč do bezpečí, hráči běloruského celku se zatím bez problémů brání.
42:10
Ve vlastním oslabení ujel do rychlého protiútoku Rob Klinkhammer, který se natlačil až do soupeřova brankoviště, povalil Murygina a posunul jeho svatyni. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:23
Jevgenij Lisovec (MIN) vyfasoval dvě minuty za držení hole, Jaroslavl si tak zahraje další přesilovku.
40:47
Hosté jsou v úvodu třetí periody aktivnějším týmem, další akci ale musí Jaroslavl zakládat až z hloubi vlastní třetiny.
40:01
Třetí třetina začne v 19:19.
Druhá třetina přinesla gólové hody a celkem čtyři branky. Hostům se sice zásluhou Apalkova podařilo snížit na 1:2, domácí si však poté vzali dvougólový náskok zpět. Ten jim sice vydržel ani ne minutu a půl, když opět snížil Kadějkin, jenže Andrej Stas poté znovu překonal Murygina, a tak Dinamo vede opět o dva góly.
40:00
39:20
Nepovedená rozehrávka Jaroslavle doletěla na zakázané uvolnění, v poslední minutě druhé třetiny se tak hra stěhuje před Murygina.
38:25
Nic na tom nezměnila ani střela Kadějkina z vrcholu kruhů, Ben Scrivens měl dobrý výhled a bez potíží zasáhl.
37:41
Hosté mají po čtvrtém inkasovaném gólu převahu, nicméně hokejisté Dinama svého soka do dalších šancí nepouštějí.
36:48
Nakonec z toho pramenila střela Petriho Kontioly, finský reprezentant ale z pravého kruhu napálil touš přímo do nastavené Scrivensovy lapačky.
36:01
Kirill Gotovec nedokázal vyhodit kotouč do bezpečí, tlak Lokomotivu v útočném pásmu tak ještě pokračuje.
35:07
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Běloruský celek si bere dvougólové vedení zpět. Sergej Drozd předložil přesnou přihrávku do předbrankového prostoru ANDREJI STASOVI, který nadvakrát uklidil kotouč za Muryginova záda! Asistence: Sergej Drozd a Alexandr Matěruchin.
34:08
Pavel Koledov zkusil štěstí od modré, puk ale netrefil podle svých představ a domácí poté dostali kotouč do bezpečí.
33:11
Sergej Drozd zkusil štěstí z pravého kruhu, jeho střela sice byla dostatečně přesná, ale postrádala razanci, a tak si Alexej Murygin bez potíží poradil.
32:34
Kitarov s Kovyršinem dojeli nahození druhého jmenovaného a přinutili Murygina k tomu, aby opět musel přerušit hru.
31:40
Tribunami to teď jen zahučelo, Alexandr Pavlovič totiž v dobré palebné pozici těsně nedosáhl na přihrávku od levého mantinelu.
30:56
Jaroslavlští vybojovali buly před Benem Scrivensem, k tomu ale dojde až po další komerční přestávce.
29:59
Hra je hodně rozkouskovaná, oba týmy se po sérii obrovských chyb v defenzívě na obou stranách snaží hrát hlavně ze zabezpečené obrany.
29:04
Hokejisté Dinama parádní kombinací na jeden dotek zcela vyšachovali hosty a na konci jejich akce stál Alexandr Kulakov, jenž ale nedokázal uklidit kotouč do sítě!
28:15
Před Scrivensem bylo opět pořádně rušno, strážce domácí svatyně ale tentokrát zasahovat nemusel a na opačnou stranu už míří Alexandr Matěruchin.
27:29
Jaroslavl právě vstřelila branku!
V Minsku se dějí věci, góly tady přibývají jako na běžícím páse! Domácí se zapomněli v útočném pásmu, do samostatného úniku se tak dostal ALEXANDR KADĚJKIN, který nabídnutou šanci suverénně proměnil. Asistence: Rušan Rafikov.
26:48
Hra byla opět přerušena, následovat bude komerční přestávka, po níž se bude vhazovat ve středním pásmu.
26:00
Tlak Dinama ale ještě pokračoval a je z toho třetí gól v Muryginově síti! Artur Gavrus objel hostující svatyni a poté povedenou zadovkou vyzval ke skórování JEVGENIJE KOVYRŠINA, jenž doklepl puk do sítě. Asistence: Artur Gavrus.
25:28
Jevgenij Kovyršin se prokousal až do mezikruží, ale ke střele jej nakonec bránící hráči v bílých dresech nepustili.
24:42
Jaroslavl hraje v plném počtu, hosté hokejisty Dinama v tomto oslabení k ničemu nepustili a ještě k tomu sami udeřili.
23:23
Jenže pozor, domácí naopak ve vlastní přesilovce naopak inkasovali, Lokomotiv snižuje na rozdíl jediné branky! Jegor Averin ujel po levém křídle a poté přenesl hru na volného DANIILA APALKOVA, který se z první nemýlil. Asistence: Jegor Averin.
22:42
Rušan Rafikov (JAR) vyfasoval dvě minuty za podražení, domácí tak budou mít šanci opět udeřit v přesilové hře.
22:23
Kulakov i Lugin se mimochodem již vrátili na led, oba týmy tak hrají opět v plném počtu.
21:59
Ofsajd a v něm Daniil Apalkov, následovat tak bude buly poblíž střídačky Lokomotivu.
21:05
Jaroslavlští hokejisté pomalu zakládají další akci z hloubi vlastního pásma, aktivně napadající domácí je momentálně k ničemu nepouštějí.
20:01
První třetina je za námi. Do kabin se jde za stavu 2:0 pro Dinamo, které je tak blízko k vykřesání reálné naděje na postup. Nedá se říct, že by domácí Jaroslavlské přehrávali, nicméně zatím jim udělují lekci z produktivity. Změní na tom něco druhá třetina? To začneme zjišťovat v 18:22.
20:00
19:47
Byli jsme svědky ještě jedné strkanice před Scrivensem, načež Kulakov (MIN) a Lugin (JAR) vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost.
19:47
19:23
Nyní se jim to zásluhou Kozuna na chviličku podařilo, hokejisté Lokomotivu ale záhy o kotouč zase přišli.
18:41
V závěru první třetiny už se na ledě vlastně nic zajímavého neděje, hosté se marně pokouší usadit se v útočném pásmu.
17:52
Sergej Drozd zavezl kotouč do útočného pásma, hráči v modrých dresech o něj ale následně zase přišli.
17:05
Hosté jsou rázem pod dekou, nepovedená rozehrávka Lokomotivu skončila na zakázaném uvolnění.
16:11
Už v plném počtu hrající Dinamo podruhé udeřili, to je hodně studená sprcha pro hosty. ALEXANDR PAVLOVIČ se zmocnil puku ve vlastním pásmu, ujel do samostatného úniku a přesnou střelou z kruhu nedal Muryginovi šanci! Bez asistence.
15:25
Jaroslavlští hokejisté sice kombinují v útočném pásmu, chybí jim ale střelba a Scrivens je v tomto oslabení vlastně bez práce.
14:41
Domácí tlaku stále odolávají, nyní se navíc hráčům celku z běloruské metropole podařilo vyhodit kotouč do bezpečí.
13:45
Ta je nyní u konce, Alexandr Kulakov (MIN) vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.
13:16
Je tu ponechaná výhoda pro Lokomotiv.
12:09
S Kronwallovou dělovkou od modré si Ben Scrivens poradil, nicméně hráči v bíločervených dresech mají i nadále jasnou převahu a ženou se za vyrovnáním.
11:12
Alexandr Kadějkin už je zpět na ledě, hosté zbytek oslabení zvládli a v plném počtu už zakládají další protiakci.
10:20
Stěpanov se v pokračující klasické přesilovce ocitl znovu ve velmi dobré střelecké pozici, tentokrát se mu ale zakončit nepodařilo a hosté vyhodili puk do bezpečí.
09:28
No a domácí dvojnásobnou početní výhodu rychle využili! Skvěle to udělal Marc-Andre Gragnani, který přenesl hru na úplně volného ANDREJE STĚPANOVA, který z ostrého úhlu propálil přesouvajícího se Murygina! Asistence: Marc-Andre Gragnani a Sergej Kosticyn.
09:02
Lokomotiv jde do tří! Alexandr Kadějkin (JAR) omylem vyhodil puk až na tribunu, domácí si tak zahrají dvojnásobnou přesilovku.
08:13
Pavel Kraskovskij (JAR) vyfasoval dvě minuty za hákování, domácí si tak zahrají svou první přesilovou hru.
07:05
Staffan Kronwall vyčkává za vlastní svatyní na dostřídávající spoluhráče, hokejisté Lokomotivu se nikam neženou a v poklidu vyčkávají na svou šanci.
05:58
Domácí se osmělili a po ospalém startu se pokouší vytvořit si souvislý tlak v útočném pásmu.
05:02
Andrej Stěpanov ujel po levém křídle a poté vypálil, Alexej Murygin měl ale dobrý výhled a připsal si snadný zákrok.
04:05
Po Kronwallově pasu se po levém křídle rozjel Petri Kontiola, který následně přenechal kotouč Kozunovi, s jehož střelou zápěstím si ovšem Scrivens poradil.
03:09
Dalekonosný pas na rozjetého Maxe Talbota byl přizvednut až mezi diváky, následovat tak bude buly ve středovém kruhu.
02:20
Andrej Loktionov si najel do mezikruží a vypálil, Scrivens ale jeho projektil bez potíží zastavil.
01:27
Hraje se prakticky bez přerušení, úvod zatím patří hokejistům Lokomotivu, kteří jsou jasně aktivnější.
00:38
Jaroslavlští hokejisté se usadili v útočném pásmu a pramenila z toho střela Kronwalla od modré, která ale postrádala přesnost.
00:01

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Gragnani, Korobov, Šinkevič, Chenkel, Gotovec, Lisovec – Ellison, Klinkhammer, S. Kosticyn – Pavlovič, Kovyršin, Gavrus – Kulakov, An. Stěpanov, Kitarov – Drozd, Karaban, Stas – Matěruchin.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Koledov, D. Osipov – Kozun, Talbot, Kontiola – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Mosaljov, Kadějkin, Loktionov – Lugin, Averin, Apalkov.

Rozhodčí: Bondar, Rogačjov – Kučava, Misjur.
Série se stěhuje do Běloruska za stavu 2:0 pro Lokomotiv, favorizovaná Jaroslavl si dnes bude moci vytvořit mečbol. Zatímco první vzájemný zápas přinesl vyrovnanou bitvu a vítězství Lokomotivu 2:1, v tom druhém Minsk na Jaroslavl absolutně nestačil a prohrál 2:7, k demolici Bělorusů přispěl gólem i český zadák Jakub Nakládal.
Hezké odpoledne. Srdečně vás vítám u sledování textového přenosu z dalšího pokračování play-off Kontinentální hokejové ligy, HC Dinamo Minsk dnes od 17:30 přivítá Lokomotiv Jaroslavl. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.