KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Nižněkamsk - 1. března 2018   15:00

Magnitogorsk
33:44' Ellison (Jan Kovář) • 43:47' Timkin (S. Těreščenko, Wolski) • 57:01' Kokarev (Timkin, Pivcakin)
3:2
(0:1, 1:1, 2:0)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
09:13' Chajrullin  (An. Sergejev) • 25:00' Filatov  (An. Sergejev, Volgin)
Nikolai Akuzovsky, Maxim Sidorenko – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov
Arena Metallurg
Nižněkamsk

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Jan Kovář zaznamenal jednu asistenci. Na druhé straně hrál Andrej Nestrašil, který dnes nebodoval.
Je dobojováno! Třetí třetina byla v režii Magnitky, která otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 a bere tak tři body! Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem základní hrací doby Denis Kokarev!

Střely na branku: 39:25
59:57'
Domácí vyhráli vhazování a dnes vyhrají!
59:55'
Oddechový čas pro Nižněkamsk.
59:55'
Zakázané uvolnění zastavuje hru! Nižněkamsk bude mít šanci na vyrovnání!
59:39'
Dmitrij Ogurcov nahodil na branku, ale tenhle puk zablokoval domácí obránce.
59:20'
Nižněkamsk to zkouší v šesti!
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:53'
Nižněkamsk je v útočném pásmu a kombinuje.
58:31'
Teč před Samsonovem nadělala domácí brankáři hodně práce, ale nakonec vše vyřešil.
57:01'
Metallurg právě vstřelil branku!
Magnitka otáčí stav utkání a jde poprvé do vedení! Domácí vyhráli vhazování v útočné třetině a jeden z domácích beků vystřelil na branku. Letící kotouč tečoval domácí útočník, ale kotouč letěl vedle branky! Naštěstí pro domácí tým se k puku dostal DENIS KOKAREV, který tečovaný kotouč uklidil do prázdné branky! Asistence: Jevgenij Timkin a Nikita Pivcakin.
56:56'
Sergej Těreščenko vystřelil od modré a na tomhle projektilu si smlsnul Ježov.
56:20'
Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj tým a ženou ho za vítězstvím!
56:09'
Chris Lee se dostal aý za branku soupeře, ale puk nezískal.
55:47'
Domácí jsou v pěti a pokoušejí se ohrozit Ježova.
55:35'
55:14'
Další vyhození domácích, kteří tohle oslabení hrají výborně nebo spíše Nižněkamsk hraje přesilovou hru otřesně.
54:18'
Domácí se dobře brání a vyhodili už poněkolikáté puk až za branku Nižněkamsku.
53:35'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min.).
53:30'
Jevgenij Timkin tečoval puk před brankou, ale domácí brankář byl hodně vyjetý a střelu zneškodnil.
53:20'
Chris Lee hodně zavařil domácím a ztratil puk před svou brankou, ale než se útočník Nižněkamsku dostal ke střele, tak u něj byli tři hráči domácích, kteří mu puk vzali.
52:49'
Vladislav Kaletnik se dostal do útočného pásma, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel na pomoc, a tak se puku ujali hosté.
52:30'
Ildar Šiksatdarov to zkusil z velkého úhlu, ale trefil pouze zadní plexisklo.
51:57'
Matt Ellison se vydal vysoko napadat, ale tížené ovoce to nepřineslo a domácí útočník musí rychle zpět.
51:26'
Nižněkamsk drží delší dobu kotouč a trochu utlumil nápor domácího celku.
50:56'
Nižněkamsk se osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.
50:48'
Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.
50:30'
U střídačky hostů se vzájemně potkali dva hráči a oba spadli na zem. Žádný nedovolený zákrok ovšem nepřišel a pokračuje se v pěti.
49:59'
Alexandr Avcin vystřelil z levé strany a Samsonovi puk vypadl, a tak jsou hosté stále v útočném pásmu.
49:41'
Matt Ellison byl sám před brankou, ale branku Ježova minul!
49:04'
Alexej Volgin vystřelil od modré přímo do lapačky Samsonova.
48:45'
Osala dostal střílenou přihrávku před branku, ale byl dobře bráněný a nedokázal tečovat puk do branky!
48:00'
Nikita Filatov neudržel útočné pásmo a domácí dokázali procpat puk ven ze třetiny.
47:29'
Domácí jsou jasně aktivnější a pokoušejí se obrátit stav utkání ve svůj prospěch.
46:01'
Matt Ellison dostal puk na levý kruh a měl poloodkrytou branku, ale puk mezi tři tyče neusměrnil!
45:34'
Domácím se úvod přesilové hry nedaří a Nižněkamsk už dvakrát vyhodil.
45:09'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., podražení).
43:47'
Je vyrovnáno! Sergej Těreščenko vystřelil od modré čáry a v pádu před brankou tečoval JEVGENIJ TIMKIN, který srovnává na 2:2! Asistence: Sergej Těreščenko a Wojtek Wolski.
43:44'
43:32'
Domácí jsou stále v útočném pásmu.
43:04'
Kovářova dělovka od modré nedoletěla na Ježova, protože skončila v klubku hráčů před ním.
42:32'
Matt Ellison vystřelil z mezikruží a Ježov opět kryje!
42:08'
Chris Lee vystřelil od modré a Ježov puk vyrazil betonem.
41:48'
Domácí vyhráli vhazování a mají puk ve své moci.
41:43'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ilja Arkalov – 2 min., podražení).
41:16'
Pavel Zdunov držel puk v útočné třetině, ale ke střele se nedostal.
40:45'
Domácí drží kotouč ve svém pásmu a pokoušejí se rozjet útočnou akci.
40:20'
Andrej Nestrašil vystřelil po vhazování a Samsonov musel zasahovat.
40:13'
Domácí hned v úvodu třetiny dvakrát za sebou vyhodili na zakázané uvolnění.
40:01'
Druhá třetina je za námi a skončila remízou 1:1. Nižněkamsk byl jasně lepší a dostal se do vedení 0:2. Jenže pak se zbytečně nechal vyloučit Dan Sexton a domácí dostali výhodu pětiminutové přesilové hry. Tu se jim podařilo využít a vstřelit kontaktní branku! Třetí třetina bude ještě hodně zajímavá.
Střely na branku po druhé třetině 26:13
40:00'
39:55'
Nižněkamsk získal puk a ve druhé třetině se už nic nestane.
39:29'
Chris Lee se dostal opět mezi kruhy a napřáhl až ke stropu, ale branku přestřelil!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:44'
Domácí jsou stále u puku a ke střele se dostal Denis Kazionov, Ježov připraven.
38:03'
Vladislav Kaletnik se pokusil překvapit Ježova objetím branky a zasunutím puku k tyčce, ale Ježov byl pozorný a včas dal k tyčce beton.
37:39'
Hostům se podařilo vyhodit za branku Samsonova a mohou vystřídat.
37:02'
Nižněkamsku se bude hodit přestávka mezi třetinou, protože domácí Magnitka je teď jasně lepší a Ježov musí být ve střehu.
36:29'
Domácí jsou po vstřelené brance jasně lepší a nyní si vypracovali velký závar před brankou Nižněkamsku, ale Ježov byl pozorný a puk včas ukryl do své lapačky.
36:04'
Andrej Čibisov měl dobrou střeleckou možnost z pravé strany, ale puk mu poskočil a tenhle útočník netrefil branku.
35:49'
35:07'
Domácí musí s dalším útokem začít od své branky.
34:35'
Nižněkamsk se statečně brání a Magnitka toho zatím moc nevymyslela.
33:44'
Domácí snižují na rozdíl jedné branky a stále pokračují v přesilové hře! MATT ELLISON chtěl najít volného Wojteka Wolskiho před branku, ale puk se odrazil od obránce a skončil v brance! Asistence: Jan Kovář.
33:18'
Chris Lee je zpět na hřišti a hned se zapojuje do přesilovkové kombinace.
33:04'
Oskar Osala vystřelil od modré čáry a Ježov puk vyrazil do ochranné sítě.
32:44'
Andrej Čibisov se pokusil dorazit puk bekhendem, ale vystřelil příliš vysoko nad branku.
32:19'
Nižněkamsk se zatím v pohodě brání a odpaluje jeden kotouč za druhým. To se nelíbí domácím fanouškům, kteří hlasitě pískají.
31:49'
Domácím se první minuta přesilové hry příliš nepovedla, ale mají ještě další čtyři nekončící minuty přesilové hry.
30:50'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dan Sexton – 5 min. + osobní trest do konce utkání, podražení).
Chris Lee byl bez kotouče atakován a ještě k tomu zezadu! Hráč hostujícího týmu dostane pravděpodobně vyšší trest!
30:15'
Dmitrij Ogurcov nahrál svému spoluhráči na pravý kruh a ten chtěl vystřelit z první, ale při střele příklepem mu praskla hokejka.
29:40'
Andrej Sergejev drží puk za svou brankou a nikam nespěchá.
29:04'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Matt Ellison – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., hrubost).
28:56'
Nikita Pivcakin byl pod velkým tlakem za svou brankou, a tak puk pouze vyhodil.
28:27'
Andrej Nestrašil kontroluje puk za domácí brankou a pokouší se najít lépe postaveného spoluhráče.
27:56'
Nyní se domácí osvobodili vyhozením až k brance hostů a míří střídat. Nižněkamsk kontroluje hru a domácí do ničeho nepouští.
27:27'
Magnitka je zaskočena dvoubrankovou ztrátou a Nižněkamsk hraje velmi dobře.
27:21'
26:32'
Chris Lee se dostal do pozice mezi kruhy a trefil pouze Ježova! Tohle byla dobrá střelecká možnost domácího obránce!
25:59'
Domácí se drží v útočné třetině, ale chybí jim střelba.
25:21'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Nestrašil – 2 min., podražení).
25:00'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Nižněkamsk jde do vedení o dvě branky! Andrej Sergejev vystřelil od modré čáry a puk plachtil ve vzduchu. NIKITA FILATOV čekal před brankou a puk sklepl ze vzduchu přímo mezi Samsonovy betony! Asistence: Andrej Sergejev a Alexej Volgin.
24:40'
Nikita Filatov se dostal ke střele z pravé strany, ale jeho rána byla hodně nepřesná.
24:10'
Denis Kokarev se dostal do ofsajdu a to se mu dost nelíbí a dává to najevo čárovému rozhodčímu.
24:02'
Magnitka je stále v útočné třetině, ale Ježov nemusí skoro vůbec zasahovat.
23:43'
Andrej Čibisov získal puk v útočné třetině a ke střele z pravého kruhu se dostal Matt Ellison, který trefil Ježova do hrudníku.
23:14'
Kovářova formace se dostala do útočné třetiny, ale žádnou akci na ohrožení branky nevymyslela.
22:55'
Andrej Nestrašil nahodil puk do útočného pásma a kompletní pětka hostujících hráčů odchází střídat.
22:36'
Domácí hráči jsou dobře napadáni a to jim dělá velké problémy.
22:16'
Nahození z levé strany si v poklidu pokryl Ježov a vyrazil puk do rohu.
21:54'
21:53'
Další útok domácích zastavuje ofsajd.
21:44'
21:28'
Timur Chafizov vyhodil puk a odchází střídat.
21:14'
Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale chybí jim střelba.
20:39'
Kovář hledal krosovou nahrávkou své spoluhráče na pravé straně, ale puk byl tečovaný a poté ho hosté vyhodili.
20:13'
Domácí se dostali do útočné třetiny a mohou začít kombinovat proti čtveřici hráčů v bílém.
20:01'
První třetina je za námi a nabídla pouze jednu branku, o kterou se postaral Nižněkamsk, který využil přesilovou hru. Hosté se po vstřelené brance dostali do tempa a byli jednoznačně lepším týmem.
Střely v první třetině 9-8.
20:00'
19:53'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., držení).
19:34'
Pavel Zdunov vystřelil z pravého kruhu a jen těsně minul branku.
19:07'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54'
Dan Sexton dlouho míchá s kotoučem a pokouší se něco vymyslet.
18:34'
Chris Lee vzal puk na vidle a chtěl vyhodit, ale to se mu nepovedlo a hosté jsou v útočném pásmu.
18:18'
Další vyhození domácích.
17:50'
Úvod přesilové hry se hostům nedaří, ale to jsme viděli i v první přesilové hře, která nakonec skončila brankou.
17:30'
Domácí vyhazují až za branku soupeře.
17:07'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Oskar Osala – 2 min., hákování).
16:58'
Hosté jsou zpět u branky Samsonova a kombinují.
16:20'
Střela od modré čáry provětrala Ježovovy betony.
16:06'
Pavel Kulikov nahodil na Samsonova, který puk podržel. Nižněkamsk se tak zadarmo dostal do útočného pásma.
15:43'
Nižněkamsk je po vstřelené brance aktivnější a hraje se především před Samsonovem.
15:13'
Samsonov jel za branku pomoc svým obráncům a to se mu povedlo, protože domácí dostali puk ven z pásma.
14:48'
Na levém kruhu před Ježovem se objevil hráč Magnitky, který měl dost času na zamíření, ale mířil tak dlouho až branku minul!
14:13'
Alexandr Igošev dostal tvrdý hit od jednoho z hostujících útočníků a to se značně nelíbilo domácím fanouškům, kteří si žádali vyloučení.
13:49'
Denis Kazionov bojuje za brankou proti převaze soupeřů a pokouší se vydolovat puk.
13:24'
Ilja Samsonov musel zasahovat proti střele z pravé strany.
13:07'
Chris Lee vybojoval puk a uklidnil hru.
12:38'
Alexej Volgin udržel útočné pásmo pro hostující celek, který teď motá hlavy domácím obráncům.
12:11'
Domácí hráči se dostali do útočného pásma, ale o puk bleskurychle přišli.
11:51'
Jeden z domácích hráčů se dostal do ofsajdu a hra se musela přerušit.
11:27'
Hosté se dostali do útočného pásma a pokoušejí se navýšit své vedení.
10:55'
Domácí jsou více na kotouči, ale branku Nižněkamsku příliš neohrožují.
09:13'
Máme tu první branku! Nižněkamsk zahrál tuhle přesilovku tragicky, ale i tak ji využívá! Andrej Sergejev vystřelil v posledních vteřinách přesilové hry od modré čáry a MARAT CHAJRULLIN zastavil tuhle střelu a následnou dorážkou poslal puk do sítě! Asistence: Andrej Sergejev.
09:03'
Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu.
08:34'
Nižněkamsku se první přesilová hra utkání vůbec nedaří a má problémy se ubránit dobré hře ve čtyrech domácích.
08:10'
Andrej Sergejev dorážel před Samsonovem, ale domácí brankář byl pozorný!
07:38'
Chris Lee podržel puk ve své třetině a nasbíral pár cenných vteřinek z oslabení.
07:18'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
07:10'
Alexandr Bryncev získal kotouč a nahrál do útočného pásma. Hra je přerušena, protože domácí hráli v šesti.
06:44'
Wojtek Wolski byl sám před Ježovem, ale branku minul!
06:03'
Andrej Čibisov objel branku a pokoušel se najít někoho ze svých spoluhráčů před brankou, ale to se mu nepovedlo.
05:46'
Matt Ellison podržel puk ve svém pásmu a zakládá útočnou akci.
05:22'
Ilja Arkalov prověřil pozornost Samsonova nahozením z levé strany.
04:49'
Nikita Pivcakin měl problémy s rozehrávkou, a tak kotouč vyhodil do středního pásma, kde byli hráči hostujícího celku.
04:23'
Domácí hokejisté jsou velmi hlasitě povzbuzováni vlastními fanoušky a zápas má velmi dobrou kulisu.
03:45'
Marat Chajrullin osvobodil Nižněkamsk a pokouší se sám zaútočit.
03:25'
Denis Kokarev zavezl kotouč do útočného pásma a Magnitka rotuje okolo branky hostujícího týmu.
02:59'
Chris Lee to zkusil od modré, ale branku o dost minul.
02:29'
Alexandr Avcin nahodil do útočného pásma, ale zpět ke kotouči se nedostal a domácí mohou dopředu.
01:56'
Denis Děnisov se pokoušel rozjet útočnou akci, ale Nižněkamsk jeho přihrávku zastavil na modré a hosté se udrželi v útočné třetině.
01:35'
Magnitka je v útočné třetině, ale kombinuje pouze okolo mantinelů.
00:55'
Samsonov vypomohl obráncům s rozehrávkou, ale v dobře napadá a dělá problémy v domácí rozehrávce.
00:45'
Nyní už musel Ježov zasahovat, ale střela z velké dálky mu problém nedělala.
00:21'
Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, který se do útočného pásma nedostal a následně byl odpískán ofsajd Magnitky.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Kamyšnikov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Pivcakin, Igošev – Wolski, Jan Kovář, De. Kazionov – Ellison, Osala, Čibisov – Kaletnik, Kokarev, Timkin – Švyrjov, Berestennikov, Platonov – Sirotkin.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Volgin, Fazylzjanov – Filatov, Sexton, R. Hanzl – Nestrašil, Everberg, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, Avcin, P. Kulikov – Chafizov.

Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Maxim Sidorenko – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov.
Vzájemné zápasy
Neftěchimik Nižněkamsk 5:2 Metallurg Magnitogorsk
Neftěchimik Nižněkamsk 3:1 Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk 3:2pp Neftěchimik Nižněkamsk
Neftěchimik Nižněkamsk 0:1 Metallurg Magnitogorsk
Neftěchimik Nižněkamsk
Hosté jsou na třetí pozici se ziskem 94 bodů po 55 utkáních. Nižněkamsk dnes bude bojovat o své třetí místo v tabulce, které by mu zaručovalo zahájení vyřazovacích bojů na domácí půdě. Nižněkamsk ve svém posledním utkání prohrál s Ladou 0:4 a dnes má co odčinit.
Čeká nás zajímavé utkání, které rozhodne o postavení týmů v play-off.

Nejproduktivnější hráči
Dan Sexton 12+34
Andrej Nestrašil 10+20
Emil Galimov 15+14
Metallurg Magnitogorsk
Magnitka si v minulém kole zajistila místo v play-off, ale bude bojovat o lepší pozici. Magnitka má 92 bodů stejně jako pátý Jekatěrinburg. Na čtvrtý Traktor ztrácí domácí jeden bod a dnes tak budou bojovat o lepší výchozí pozici do play.off. V posledním utkání vyhrála Magnitka 4:0 na Jugrou. Na třetí Nižněkamsk ztrácí Mettalurg dva body, a tak může svěho dnešního soupeře přeskočit.

Matt Ellison 19+24
Sergej Mozjakin 19+23
Wojtek Wolski 12+27
Krásné čtvrteční odpoledne všem hokejovým fanouškům! V dnešním textovém přenosu se společně podíváme na souboj mezi domácí Magnitkou a hosty z Nižněkamsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.