KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Red Star Kunlun - 18. ledna 2018   17:30

Minsk
Minsk
36:32' Fontaine (Korobov, Gragnani)
1:3
(0:1, 1:2, 0:0)
Red Star Kunlun
03:52' Brulé  (Blacker) • 37:56' Kane  (Yip, Vorobej) • 38:34' Chipchura  (Brulé)
Minsk

A je konec tohoto utkání. V závěrečném dějství fanoušci nebyli svědky žádné branky, ale šanci vůbec nebylo málo! Po necelých pěti minutách střílel MArc-Andre Gragnani, ale mířil pouze kolem levé tyče. Výborný výkon v poslední třetině převedl hostující brankář Magnus Hellberg, Kunlun i díky němu dnes získává tři body a v tabulce se posunul na jedenácté místo. Dynamo Minsk už ztrácí celkem 12 bodů na osmý Čerepovec a postup do vyřazovací části je tedy daleko. To je z dnešního přenosu vše, přeji pěkný večer.
59:05'
Domácí už nemají co ztratit a rozhodli se k hře bez brankáře!
57:50'
Minsk se drží v útočné třetině a snaží se dostat k nějakému pořádnému zakončení, jejich snahu překazil Kyle Chipchura, který poté odjel vystřídat.
56:55'
Taylor Beck se sice dostal k puku, ale už neměl sílu na to, aby s ním udělal něco světoborného a velice rychle o kotouč přišel.
55:33'
Dinamo už nemá moc času na to, aby s výsledkem něco udělal a hráči už páli z každé vzdálenosti, zatím ale ovoce nenese.
54:40'
Denis Osipov dokonale přečetl soupeřovu rozehrávku a dostal se do zakončení, jeho rána ale neměla gólové parametry a brankář se moc nezapotil.
53:52'
53:25'
I přesto, že domácí jsou v početní výhodě, tak si vlastně nevypracovali žádné přímé ohrožení branky a děal jim problém vůbec získát útočné pásmo.
51:52'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., podražení).
51:30'
Tohle byla zřejmě největší tutovka hostující celku v třetí třetině! Joonas Järvinen vyjel ze své střídačky a takřka okamžitě se dostal do samostatného úniku! Brankář Jhonas Enroth ale drží naděje svého týmu a zasáhl skvěle svou lapačkou!
51:19'
51:00'
Marc-Andre Gragnani tentokrát přenechal střelu Jacku Skillemu, který rovněž nebyl úspěšný, jeho rána bekhendem letěla kolem levé tyče.
49:58'
Po dlouhé kombinaci se ke střele nakonec odhodlal Marc-Andre Gragnani, ale brankář Magnus Hellberg měl dobrý výhled a tento pokus zlikvidoval.
49:25'
Domácí tým bude mít šanci vstřeli kontaktní branku z přesilové hry, uvidíme, co z toho nakonec bude.
49:19'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., sekání).
48:10'
Alexandr Kitarov se poměrně snadno dostal až do útočného pásma, kde mu ovšem dal ostrý direct jeden z obránců a útočník se bude muset vzpamatovat.
47:40'
I hosté na sebe upozornili. Nikita Chlystov se zničehonic dostal k puku a vůbec nic nevymýšlel, jeho rána z první ale nemířila mezi brankovou konstrukci.
47:00'
Andrej Stěpanov a jeho pumelice! Útočník si všiml malé škvírky mezi nohama a málem tam puk také procpal. Hellberg na poslední chvíli ale zasáhl, hodně důležitý zákrok!
46:30'
Zakázané uvolnění Kunlunu. Bude se vhazovat, Magnus Hellberg nebude mít ani teď chvilku odpočinku.
46:30'
Magnus Hellberg opět v akci. Teď si brankář vedl ale hodně zbrkle a puk mu vypadl z lapačky. Situaci museli hasit hostující obránci, kteří kotouč poslali daleko od branky.
45:32'
Marc-Andre Gragnani to nemyslel vůbec zle a jeho rána z dobré vzdálenosti letěla těsně kolem levé tyče! Brankář Magnus Hellberg se za ránou pouze ohlédl a poté si zřejmě oddychl.
44:25'
Lucas Lessio se řítil do samostatného úniku, ale tři obránci už byli nad jeho síly, tak raději přibrzdil.
43:22'
Hráči podstupují několik soubojů o kotouč uprostřed hrací plochy. Šťastnější byli hosté a rychlými přihrávkami přechází až do útočného pásma.
42:40'
Hra se pro změnu přesunula před domácího brankář. Brendan O'Donnell napřáhl od modré čáry, ale jeho rána neměla naději na úspěch a skončila mimo tři tyče.
42:30'
Magnus Hellberg musel zasahovat, překonat se ho snažil Dmitrij Bujnickij, který miříl mezi betony. Strážce hostující svatyně byl připraven.
41:42'
Dmitrij Korobov si vedl vskutnu perfektně a svou hokejkou dokonale překazil rozehrávku soupeře, poté se kotouč přemístil do pravé strany hřiště. Domácí míři do útoku.
40:40'
Marc-Andre Gragnani si zpracoval puk u své vlastní branky a rychlou přihrávkou se ho snažil přesunout až před soupeřovou obranu, to se mu ale nakonec nepovedlo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:18.
Je tady konec prostřední části hry. Hosté dokázali vstřelit dvě branky a již podruhé v utkání vedou. Skóre tomu sice nenasvědčuje, ale domácí celek byl v této třetině střelecky aktivnější a místy si dokázal vytvořit tlak. Hráči také měli výhodu jedné přesilové hry, ale,bohužel pro ně, branku nevstřelili. Uvidíme, co nám nabídné poslední dvacetiminutovka.
40:00'
38:34'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Autorem branky je KYLE CHIPCHURA. Asistence: Gilbert Brulé.
37:56'
Autorem branky je CORY KANE. Asistence: Brandon Yip a Pavel Vorobej.
36:32'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JUSTIN FONTAINE. Asistence: Dmitrij Korobov a Marc-Andre Gragnani.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí celek se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím hraje dobře obrana Red Staru.
32:19'
30:19'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Pavel Vorobej – 2 min., nedovolené bránění).
29:00'
Jegor Šarangovič byl volný před brankou, spoluhráč jej viděl a pokoušel se mu přihrát. Neúspěšně.
28:03'
Domácí rozehrávají od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.
27:32'
Vladimir Děnisov jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil byl zablokovaný ještě před brankou.
26:47'
Dmitrij Korobov měl obrovskou šanci, propracoval se do dobré pozice, ale hostujícího brankáře prostřelit nedokázal. Magnus Hellberg drží čisté konto.
25:42'
Čínský celek rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
24:47'
Marc-Andre Gragnani nedokázal najít před brankou stojícího spoluhráče, následně se Kunlun osvobodil.
24:21'
Dinamo se delší dobu drželo v útočném pásmu, ale do výraznější šance se propracovat nedokázalo.
23:40'
Nadvakrát musel domácí brankář krotit střelecký pokus, kterým se prezentoval Alexej Ponikarovskij.
23:12'
Domácí hokejisté mají převahu, pokouší se něco vymyslet, ale zatím se do výraznější šance nemohou dostat.
22:22'
Jack Skille zakončoval od modré čáry. Jeho pokus musel vyrazit brankář. Následně Kunlun vyhodil přes všechny čáry.
22:07'
Marc-Andre Gragnani se elegantně obtočil okolo branky a zakončoval. Jeho projektil byl ale zablokovaný brankářem.
21:24'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden tým nechce chybovat. Mnoho vyložených šancí nevidíme.
21:06'
Jevgenij Lisovec vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář soupeře.
20:50'
Jack Skille dobře vypálil, jeho projektil kryje brankář Kunlunu. Buly před jeho brankou.
20:01'
Zápas pokračuje druhou třetinou. Hosté vedou o jednu branku.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o jednu branku, prosadil se v přesilové hře.
20:00'
19:20'
Justin Fontaine se musel pro kotouč vrátit za svou branku, mnoho času už nezbývá z této třetiny.
19:00'
Poslední minuta hry, hostující celek vyhodil přes všechny čáry.
18:50'
Magnus Hellberg kryje kotouč po střele od modré čáry a následné teči před brankou.
18:07'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., sekání).
17:00'
Probíhají poslední tři minuty první třetiny. Nyní se v pásmu usadil hostující celek, ale na branku nevystřelil.
16:33'
Dinamo hraje aktivně, další střelecký pokus tohoto týmu byl zablokovaný.
16:10'
Denis Osipov poslal puk na kruh, kde byl Jack Skille. Jeho pokus byl zablokovaný.
15:53'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, optickou převahu mají domácí.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny. Hostující celek stále vede o jednu branku.
14:40'
Andrej Stěpanov hraje dál aktivně, ale za brankou Kunlunu přišel o kotouč, a tak hrají hosté.
14:15'
Andrej Stěpanov se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho ránu velmi dobře zablokoval obránce.
13:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.
13:21'
Kirill Lebeděv se dostal do brejku, ale nedokázal přesněji vypálit. Výborně se vrátil jeden z obránců.
13:00'
Kristian Chenkel pálil od modré čáry, jeho projektil byl zablokovaný hostujícím obráncem.
12:17'
12:10'
Domácí celek hraje ve čtyřech. To nejhorší má za sebou.
11:52'
Početní výhoda o dva hráče je z pohledu Red Star hodně nepovedená.
11:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v neutrální zóně.
11:05'
Hostům se rána od modré čáry nepovedla, a tak puk získali domácí. Ti tak mohli vyhodit a vystřídat.
10:51'
Kunlun se propracoval do útočného pásma, kde kombinuje.
10:23'
Prakticky dvě minuty hrají hosté přesilovou hru pět na tři.
10:17'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Korobov – 2 min., vysoká hůl).
09:31'
Kyle Chipchura vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje domácí brankář.
09:20'
Sergej Pereťagin hraje od svého brankáře, hosté musí o pásmo bojovat.
08:34'
Domácí celek se osvobozuje, vyhazuje puk přes všechny čáry. Kunlun rozehrává od své branky.
08:10'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
07:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme takticky vedenou bitvu.
07:33'
Jhonas Enroth vyjel za svou branku, kde rozehrál kotouč, a tak pomohl obráncům.
07:03'
06:50'
Jesse Blacker pálil nad branku od modré čáry.
06:20'
Další přesilovou hru má k dispozici hostující celek, tu první proměnit dokázal. Nyní se zatím nemůže dostat ke střele.
05:03'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Bujnickij – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
03:52'
Hostující celek se díky úspěšné přesilové hře dostává do vedení. Rychlou a přesnou ránou se prosazuje GILBERT BRULÉ. Asistence: Jesse Blacker.
03:29'
Hra je nyní přerušena, kotouč má domácí brankář ve své výstroji, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:20'
Početní výhodu si nyní zahraje hostující celek, který se tak může pokusit vstřelit první branku v zápase.
03:20'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Lisovec – 2 min., podražení).
02:36'
02:25'
Kunlun hraje zodpovědně, v pohodě se brání. Dinamo se zatím do zakončení nedostalo.
01:50'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se dostat do útočného pásma.
00:36'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., hrubost).
00:30'
Magnus Hellberg musel zasahovat po střele domácího hráče. Dinamo začalo aktivně.
00:01'

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Linglet, Kitarov, Šarangovič – Drozd, Karaban, Pavlovič.

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Graborenko, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Pereťagin, N. Chlystov, Vorobej – Brulé, DeFazio, Beck – Yip, Lessio, Kane – Ponikarovskij, Chipchura, Rissanen – Lebeděv, O'Donnell, Lockhart..
Red Star Kunlun je v tabulce Východní konference na dvanácté pozici. Odehrál 50 zápasů s bilancí 14-4-8-24. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva a tři pohrál.
HC Dinamo Minsk je v tabulce Západní konference na desáté pozici s bilancí 17-5-3-25 a 64 body. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva a třikrát odešlo jako poražené mužstvo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Dinamo Minsk a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.