KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : Čerepovec - 29. listopadu 2018   17:30

Spartak Moskva
09:14' Nikoncev (Grigorev, Zlobin) • 51:02' Nikoncev (Karsums, Kalinin) • 53:56' Zubov (Daugavinš, Chochlačov)
Čerepovec

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (Spartak Moskva) – 0+0 čas na ledě: 14:58, vhazování: 10/5.
Július Hudáček (Spartak Moskva) – pouze jako druhý brankář.

Dominik Furch (Čerepovec) – 22 úspěšných zásahů – 88%.
Matěj Stránský (Čerepovec) – 1 střela na branku, čas na ledě: 13:43.
Spartak bere z dnešního utkání dva body a může být moc rád. Zhruba polovinu utkání držel jejich špatný výkon nad vodou brankář Nikita Bespalov. Ve třetí části přeci jen Spartak zrychlil a přidal dvě branky, které nakonec znamenali výhru 3:0!
59:11'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., vysoká hůl).
59:05'
Ilja Zubov netrefil z útočné modré prázdnou branku Severstalu!
58:40'
Severstal s pukem v útočné třetině a s šesti hráči. Dominik Furch na střídačce!
58:14'
Severstal to chtěl zkoušet v šesti, ale Dominik Furch byl na střídačce tak 10 vteřin, poté bylo přerušeno a díky vhazování ve střední třetině se český brankář vrátil do branky.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:56'
Ben Maxwell se málem prodral až sám před brankáře, na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole, Severstal už nevyvíjí příliš velký odpor.
57:21'
Spartak si teď již hraje s kotoučem v útočné třetině a ví, že dnešní utkání už zvládne.
56:25'
Kaspars Daugavinš se opět snažil něco pěkného vykouzlit, tentokrát byla jeho přihrávka zablokována.
55:46'
Vjačeslav Leščenko se ocitl v ofsajdovém postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:11'
Dominik Furch si dovolil rozehrávat zpoza své branky. Třetí branka, jak se zdá tak uklidnila domácí tým.
53:56'
Spartak právě vstřelil branku!
V signalizované výhodě přišla opravdu lahůdka v podání domácích! Nádhernou akci na jeden dotek zakončil po přihrávce Kasparse Daugavinše do odkryté branky ILJA ZUBOV – 3:0! Asistence: Kaspars Daugavinš a Alexandr Chochlačov.
53:10'
Domácí zahráli na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Bespalovem.
52:36'
Anton Zlobin pálil snad potřetí v této třetině, ale ani tento pokus se do branky Severstalu nevešel.
52:00'
Ruslan Karlin vjel s pukem do ofsajdu a akce hostů byla zastavena.
51:02'
Spartak využívá přesilovku velmi rychle! Martinš Karsums našel dokonalou přihrávkou u pravé tyče hokejku ANATOLIJE NIKONCEVA, jenž se nemohl mýlit a dává dnes svou druhou branku v zápase – 2:0! Asistence: Martinš Karsums a Dmitrij Kalinin.
50:48'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ilja Chochlov – 2 min., hákování).
50:26'
Spartak hraje třetí třetinu přeci jen v lepším tempu a je lepším týmem. Anton Zlobin minul z mezikruží svůj cíl.
49:38'
Jako malinu sebral ze vzduchu Dominik Furch kotouč letící od modré.
48:20'
Anatolij Nikoncev našel mezi kruhy pěkně Antona Zlobina, který svou ránu lehce otřel o Dominika Furcha a to bylo klíčové pro to aby kotouč skončil vedle hostující branky.
47:55'
Oba týmy hrají v plném počtu.
47:11'
Jurij Trubačjov se vřítil do pásma Spartaku, jeho střelecký pokus byl však sražen do ochranné sítě.
46:24'
Jevgenij Grigorenko si dobře vybruslil s pukem z rohu kluziště, jeho bekhendový pokus však kryl, dnes výborný, Nikita Bespalov.
45:55'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Dnešní utkání sleduje 5985 díváků.
45:23'
Nikita Bespalov na druhé straně tlumil pokus Ivana Zacharčuka přes obránce.
44:58'
Andrej Kutějkin mohl dodat Spartaku klid, nicméně jeho bomba po přihrávce Robina Hanzla jen těsně minula pravý horní růžek!
44:13'
Arťom Fjodorov byl v útočné třetině Spartaku příliš brzy a tak byl odpískán ofsajd.
43:21'
Mdlé domácí hokejisty se snažil probrat svým dravým průnikem Kaspars Daugavinš, ale před brankou následně spoluhráče nenašel.
42:34'
Přihrávka Arťoma Voronina byla absolutně na slepo, a tak se ji ujali pochopitelně hosté.
41:25'
Na ledovou plochu přiletěl z hlediště fotbalový míč, jakoby si domácí fanoušci vyvolávali své úspěšné fotbalové miláčky.
40:37'
Matěj Stránský si zpracoval kotouč pozdě a byl dříve třetině jak kotouč = ofsajd.
40:01'
Úvodní buly třetí částí vyhrál hostující Jurij Trubačjov.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:11.
Střely na branku ve druhé třetině: 3 – 12!
Ve druhé třetině se hrálo pouze na branku Spartaku, který hraje velmi špatné utkání a jen díky skvělému Nikitu Bespalovovi vede po 2. třetnách stále 1:0!
40:00'
39:26'
Po hodně dlouhé době zasahoval Dominik Furch, jenž kryl střelu z úhlu z hole Antona Zlobina.
39:00'
Poslední minuta druhé periody.
38:36'
Maxim Rybin nezpracoval prudkou přihrávku na útočné modré.
37:56'
Spartak se není schopný udržet v útočné třetině, opět hrají hosté.
37:00'
Ilja Chochlov našel v akci dvou proti jednomu Daniila Vovčenka, ten nechal vyniknout Bespalova, který lapačkou kotouč vyrazil do bezpečí. Toto byl další z mnoha tutovek Severstalu!
36:35'
Jevgenij Korotkov poslal na led Robina Hanzla, poté byl odpískán ofsajd.
36:12'
Zakázané uvolnění domácích hokejistů.
35:49'
Nikita Bespalov raději podržel nahození ze středního pásma a vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.
35:18'
Spartak hraje v plném počtu a Nikita Bespalov stále drží bezradný Spartak nad vodou.
34:50'
Daniil Vovčenko nakonec konečně vystřelil, levý horní roh domácí branky však minul.
34:15'
Jinak to snad ani dopadnout nemohlo, po sérii mnoha přihrávek kotouč utekl Lekomcevovi do středního pásma.
33:52'
Severstal si předává kotouč, ale nikomu se nechce do střely.
33:18'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Osipov – 2 min., nedovolené bránění).
33:11'
Ilja Chochlov tvrdou ranou od modrou přestřelil domácí svatyni. Spartak se de facto nedostává ze své obranné třetiny.
32:13'
Tohle nemůže pro domácí dobře dopadnou. Nejprve střílel osamocený před brankou Ruslan Karlin, brankář Nikita Bespalov kotouč vyrazil na hokejku Matěje Stránského, který malinko atakován minul odkrytou branku!
31:47'
Vladislav Kodola měl na hokejce vyrovnání, ale kotouč mu před prázdnou brankou sklouzl z hole!
31:12'
Spartak si koleduje o inkasovanou branku. Jurij Trubačjov z úhlu nedokázal procedit kotouč přes obránce a ten skončil v ochranné síti, nicméně Severstal mačká svého soupeře v útočné třetině.
30:15'
Ruslan Karlin nedokázal před brankou bekhendem umístit na branku prudkou přihrávku od levého mantinelu.
29:58'
Zakázané uvolnění Spartaku.
28:45'
Spartak nechává absolutně zbytečně hosty hrát a zaměřuje se na defensivu.
28:00'
Severstal ujel do akce dvou proti jednomu, ale Jevgenij Korotkov neodkázal puk poslat přesně na Sergeje Monachova.
27:21'
Spartak se de facto nedostal ze třetiny celé oslabení, ale zvládl jej bez inkasované branky.
26:45'
Severstal hraje dobrou přesilovku, nicméně Ilja Chochlov přihrával na pravou stranu na slepo a hůl spoluhráče minul.
26:00'
Severstal vyhrál vhazování a držel dlouho kotouč na holích až jej poslal směr branka Daniil Vovčenko a Nikita Bespalov předvedl výtečný zákrok pravým ramenem!
25:21'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Anton Zlobin.
25:20'
Alexandr Chochlačov vystihl rozehrávku hostů, našel Arťoma Fjodorova, který však svou zbytečnou nepovedenou kličkou připravil Spartak o dobrou šanci.
24:16'
Tentokrát se píská zakázané uvolnění Spartaku, sledujeme hodně nepřesnou část hry.
23:40'
Teď se však zakázané uvolnění hostujícího Severstalu píská. Vhazovat se bude před Furchem.
22:50'
Další případný icing hostů zrušil svou rychlostí Sergej Monachov, který kotouč dojel za brankou Bespalova.
22:15'
Nikita Bespalov musel být natlačený u své pravé tyče, aby utěsnil místo kam chtěl puk zasunout Ivan Zacharčuk.
21:43'
Severstal zahrál na zakázané uvolnění, hrát se bude tak stále před Dominikem Furchem.
21:26'
První ránu Spartaku ve druhé třetině měl na svědomí Jevgenij Kulik , ale jeho rána po ledě se odrazila od oblouku branky.
20:59'
Pokus Igora Geraskina z pravého kruhu už byl nebezpečnější a domácí brankář na dvakrát kotouč zkrotil a schoval v lapačce.
20:35'
Nikita Bespalov vyrážel první střelecký pokus druhé třetiny, ten mířil až ze střední třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:22 .
Domácí Spartak vyhrál úvodní třetinu 1:0, a to díky brance Anatolije Nikonceva. Hosté se také prosadili, když se trefil Maxim Rybin patnáct vteřin před koncem první třetiny. Branka však nebyla uznána díky postavení útočícího hráče v brankovišti.
20:00'
19:45'
Branka není uznána pro postavení Maxima Rybina v brankovišti!
19:45'
Řeší se postavení útočícího hráče v brankovišti!
19:45'
Hlavní sudí si však ještě vyžádal kontrolu s videem!
19:45'
To se však Spartaku málem nepovedlo! Ruslan Karlin nahodil kotouč na Bespalova a poté vznikla v brankovišti domácího brankáře doslova valná hromada, z které jako vítěz vyšel Maxim Rybin , který kotouč dorazil do sítě.
19:38'
Spartak kotouč pouze prohodil do střední třetiny a chce již třetinu dohrát bez obdržené branky.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:45'
Diagonální přihrávka Trubačjova přeskočila jeho spoluhráči hokejku, tlak Severstalu v útočné třetině však stále trvá.
17:45'
Domácí si špatně předali kotouč za brankou a odevzdali jej na hokejky Severstalu.
16:50'
Bomba z hole Jevgenije Kulika od modré minula svůj o pořádný kus a zastavila se v rohu kluziště.
16:03'
Robin Hanzl měl u pravé tyče Furcha obrovskou šanci, ale ani na dvakrát nedokázal přehodit beton brankáře Severstalu, a tak z českého souboje vyšel lépe bývalý brankář pražské Slavie.
15:15'
Vladislav Kodola si našel odražený kotouč od brankáře Spartaku, nicméně nakonec se mu zamotal pod bruslemi a nedokázal jej poslat za Bespalova.
14:11'
Dominik Furch zastavil kotouč vedle své branky a pohotově jej rozehrál na své obránci.
13:33'
Dobrou práci odvedl v útočném pásmu Maxim Cyplakov, přihrávkou však nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
12:26'
Dominik Furch raději přerušil hru, když mu poslal kotouč po ledě, ne nijak nebezpečnou ranou Vladislav Provolněv.
11:34'
Severstal hraje v plném počtu.
11:29'
Dominik Furch se pouze ohlédl za ranou od modré, které chybělo dost.
10:58'
Až teď se povedlo Severstalu puk vyhodit ze své třetiny.
10:08'
Anatolij Nikoncev trefil pouze vyrážečku Furcha, ale domácí se stále drží v útočném pásmu s pukem na hokejce.
09:34'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Grigorenko – 2 min., vysoká hůl).
09:14'
Teď už se domácí radují! Anton Zlobin našel před brankou Grigoreva, jenž ještě Furcha nepřekonal, ale práci za něj bekhendovou dorážkou dokončil ANATOLIJ NIKONCEV – 1:0. Asistence: Michajl Grigorev a Anton Zlobin!
09:08'
Anton Zlobin ranou přes obránce mířil na zadní tyč a jeho ráně moc nechybělo!
09:01'
Zakázané uvolnění hostů znamená vhazování před Furchem.
08:28'
Dominik Furch nemusel zasahovat, přesto si raději sáhl pro střelu od modré, která mířila evidentně vedle jeho branky.
07:24'
Jevgenij Korotkov a Ruslan Karlin bojovali ve třetině Spartaku, ke střeleckému pokusu to však nevedlo. Hosté čekají stále na svou první možnost.
06:07'
Anton Zlobin se dostal jednou rukou do zakončení z levé strany, střele však scházela rasance a tak neměl český brankář, Dominik Furch problém puk vytěsnit mimo tyče.
05:12'
Nikita Bespalov toho moc neviděl, nakonec ránu od modré reflexivně vyrazil svými betony.
04:35'
Úvod zápasu patří jasně domácí, ale zatím je brzdí nepřesnost. Sklepnutí na Michajla Grigoreva mířilo pouze do střední třetiny.
03:45'
Příliš dlouhá byla přihrávka na pravé křídlo, kde byl najetý Martinš Karsums. Icing Spartaku.
03:00'
Vjačeslav Leščenko byl ostře poslán na led u mantinelu, hlavní sudí však vylučovat nebudou.
02:13'
Spartak si vypracoval slušný tlak, ale ani na dvakrát nepřekonal Furcha Vladislav Provolněv.
01:40'
První akce českého útočníka ve službách Spartaku Moskva, Robina Hanzla skončila v rohu kluziště.
01:05'
Ben Maxwell měl první slušnou možnost utkání! Dostal krásně nabito mezi kruhy, jeho dělovku však skvěle vyrazil Dominik Furch.
00:40'
Igor Geraskin vybojoval kotouč v rohu kluziště, jeho střelecký pokus však srazil do ochranné sítě Dmitrij Kalinin.