Talbot ještě musel vytáhnout jeden zákrok proti střele Jakuba Voráčka.
59:49
Talbot vytáhl další vynikající zákrok proti nahození Streita od modré čáry. Philadelphii už nezbývá čas, Rangers dnes zvítězí!
59:24
Přihrávka rukou vyžene vhazování do středního pásma, posledních pár minut se hra opravdu hodně zdržuje.
59:16
Početní výhoda se pro Flyers ještě zvýší, za podražení Voráčka je vyloučen norský útočník Mats Zuccarello.
59:04
Derick Brassard mířil na prázdnou branku, kterou ale o kousek minul.
58:45
Po Streitově střele měl snížení na své hokejce Brayden Schenn, z dorážky z bezprostřední blízkosti branky ale neuspěl.
58:34
St. Louis ani Stepan nedokázali dostat puk do středního pásma, a tak se host opět usazují v útočné třetině.
58:06
Oddechový čas si tentokrát vybírá hostující trenér Craig Berube.
58:06
Claude Giroux zbytečnou kličkou před útočnou modrou čarou zmátl své spoluhráče a je odpískáno další postavení mimo hru v podání Flyers.
57:39
Voráček nyní ani v pádu už neudržel útočné pásmo, následný rychlý přechod zpět se hostům nepovedl a je odpískán ofsajd.
57:11
Ani domácímu trenérovi Vigneaultovi se zřejmě situaci na ledě úplně nelíbí, a tak si bere oddechový čas, aby vysvětlil svým svěřencům, jak by si představoval bránit.
57:11
Po Girouxově střele se k dorážce cpal Vincent Lecavalier, Talbot ale udržel puk. Flyers si každopádně vytváří velmi slušný tlak, čas na případné vyrovnání ještě existuje.
56:46
Streitovu ránu od modré čáry sbírá Talbot do své lapačky.
56:27
Hosté už riskují a při vhazování v útočném pásmu nechávají Masona na střídačce!
56:12
Sean Couturier z úhlu opět nahodil puk do brankoviště Rangers a Talbot měl s krocením černého kusu gumy znovu problémy.
55:46
Cam Talbot nyní zastavil tvrdou ránu Braydena Schenna z mezikruží! Puk poté zůstal ležet někde v brankovišti, Talbot společně se svými spoluhráči ale dokázali uhájit vlastní branku!
55:19
Při dalším přechodu do útočného pásma se Rangers dostali do postavení mimo hru.
54:59
Rick Nash už si rovnal puk na střelu, na poslední chvíli mu jej ale ustřelil od hokejky Voráček.
54:20
Hostům čas na případné vyrovnání už neúprosně mizí před očima, do konce třetí třetiny zbývá ještě něco málo přes 5 minut.
53:55
Jakub Voráček se zkusil prosadit individuálně, proti jeho střele stál dnes skvělý Cam Talbot.
53:34
VandeVelde se vrací na ledovou plochu, Flyers hrají v plném počtu.
53:17
Letcům se podařilo vyhodit, a tak domácí musí začít nový postupný útok až od vlastní branky.
52:54
Derek Stepan nyní dostal ideální přihrávku, jeho střelu ale vynikajícím zákrokem zastavil Steve Mason!
52:30
Pohlednou kombinaci domácích zakončoval opět Dan Boyle, jeho dělovku ale zblokoval Coburn.
52:09
John Moore zavezl kotouč do útočného pásma a když zjistil, že proti němu nikdo nevystoupil, tak i vystřelil, Mason lapí jeho pokus do své lapačky.
51:45
Laughton je na ledě, Philadelphia se brání už ve čtyřech.
51:34
Další vyloučení na straně Flyers, za faul kolenem je vyloučen Chris VandeVelde. Domácí si tak zahrají krátkou, 12 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3.
51:07
Po další Stepanově střele a pokusu St. Louise o dorážku se hosté konečně osvobozují.
50:42
Derek Stepan to tentokrát od modré čáry zkusil sám, Mason opět zasahuje.
50:19
Dan Boyle dostal vynikající přihrávku od Stepana do exkluzivní šance, Mason se ale stihl velmi rychle přesunout a střelu domácího obránce zneškodnit!
49:45
Za podražení je vyloučen Scott Laughton, třetí přesilová hra pro Rangers v dnešním zápase.
49:38
Duclair vyslal vysoký oblouček do útočného pásma, za kterým se hnal Hagelin, který se ale přes Grossmanna k puku nakonec nedostal.
49:09
Zakázané uvolnění na straně newyorské týmu, vhazovat se bude opět před Talbotem.
48:35
Jakub Voráček se nyní špatně zorientoval na útočné modré čáře a puk odevzdal soupeřům.
48:04
Girardiho zblokovaná střela od modré čáry končí v rohu kluziště.
47:46
Cam Talbot nyní musel předvést rutinní zákrok, když lapačkou zastavil střelecký pokus Girouxe, který bekhendem pálil z velkého úhlu.
47:10
Domácí hráči se nyní sami vyhnali z útočného pásma, Hunwick uklidňuje hru za vlastní brankou, oba týmy střídají.
46:37
Brassard je na ledě, Rangers přestáli i další oslabení bez újmy na skóre.
46:20
Až nyní vypálil z pravé strany Vincent Lecavalier, branku ale vysoko přestřelil.
46:00
Flyers ještě v této početní výhodě nedokázali vystřelit.
45:28
Rick Nash opět vyhazuje přes všechny čáry, Rangers se v početní nevýhodě brání skvěle.
45:03
Hostům se nedaří, nyní zbytečně odevzdal kotouč i kapitán Giroux.
44:37
Derick Brassard ale nyní fauloval Grossmanna a míří tak na trestnou lavici za podražení.
44:16
Na druhé straně se po zaváhání Colaiacova málem do velké šance dostal Derick Brassard, Mason ale utěsnil prostor u tyčky.
43:51
Nick Schultz vypálil dobrou střelu, po které zůstal puk ležet volný v brankovišti, než jej St. Louis dostal do bezpečí.
43:05
Tanner Glass s Dominicem Moorem moc času s pukem v útočném pásmu nestrávili, čtvrtá formace Rangers se musí bránit.
42:23
Coburn dnes opravdu nemá den, špatnou přihrávkou opět pouze odevzdal puk Hayesovi, který se pak ale společně s Duclairem dostali do ofsajdu.
41:35
Stepan se společně se St. Louisem dostali do přečíslení dva na jednoho, prvně jmenovaný vypálil sám, Mason ale vytáhl výborný zákrok!
41:02
Icing domácího týmu se píská až nyní, vhazovat se bude před Tabotovou brankou.
40:40
Streit byl nyní sice dříve u kotouče než Zuccarello, zakázané uvolnění se ale nepíská.
40:14
Streit o mantinel vyhodil puk až na tribunu, vhazovat se bude v obranném pásmu Flyers.

Největší čas na ledě: Staal 14:36 – Giroux 15:35
Druhá třetina nabídla téměř stejnou podívanou jako první část hry, domácí Rangers snad ještě o něco více dominovali, a to především v první polovině druhého dějství.

Hned na začátku třetiny nastřelil Zuccarello břevno. Skóre se měnilo až ve 28. minutě, kdy se po parádní kombinaci v přesilové hře prosadil Rick Nash.

V závěru druhé periody pak ujel Lecavalier, Talbot si ale s jeho zakončením dokázal poradit. Rangers tak po čtyřiceti minutách hry vedou nad Philadelphií zaslouženě 2:0.
40:00
39:43
Mason možná lehce otřesen ale bude pokračovat dál ve hře.
39:43
Steve Mason nyní zůstává ležet za vlastní brankou s bolestivou grimasou ve tváři, úder ovšem inkasoval od vlastního spoluhráče Braydona Coburna, který svého brankáře nechtěně udeřil loktem do masky.
39:09
Další icing domácích vrátí hru opět před branku Cama Talbota, který zatím drží v dnešním zápase čisté konto.
38:40
Zuccarello obětavým způsobem zblokoval střelecký pokus Michaela Del Zotta od modré čáry.
38:18
Po zakázaném uvolnění Rangers se bude vhazovat před Talbotovou brankou.
38:04
Brassard musel vyklidit útočné pásmo, protože se jinak nacházel v ofsajdovém postavení.
37:31
Akce hostů zastavena pro hru vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:05
Opět rušno před domácí brankou, Simmonds se ale z dorážky neprosadil.
36:36
První větší šance Flyers ve druhé třetině! Zapomenutý Vincent Lecavalier se řítil sám na Talbota, který vytáhl výborný zákrok betonem!
36:11
Cam Talbot v naprostém klidu srazil nahození Carla Colaiacova od modré čáry.
35:34
Duclair s Hayesem se přihrávkami u mantinelu sami připravili o kotouč, na druhou stranu už míří Matt Read.
34:48
Mason nyní musel předvést hned několik zákroků během krátké doby, stříleli Glass nebo Klein.
34:29
Rick Nash nemohl pokračovat ve svém útoku, jelikož Zuccarello před ním zasáhl kotouč vysokou hokejkou.
34:02
Simmonds se jako tank prodíral směrem k brance Rangers, v poslední chvíli ale ztratil puk ze své moci a Talbot opět přerušuje hru.
33:33
Po zaváhání Boyla s Talbotem se nyní Wayne Simmonds mohl prosadit na druhé straně, domácí brankář se ale stihl rychle vrátit mezi tři tyče.
33:06
Derick Brassard se zajímavou přihrávkou mezi nohami pokusil uvolnit Duclaira, se kterým se ale dobře vrátil Simmonds.
32:25
Dan Boyle vyslal z vrcholu pravého kruhu tvrdý projektil, který si Mason dokázal najít a oku lahodícím zákrokem lapačkou uchránil svůj tým od další inkasované branky.
32:10
Brassardova střela z předbrankového prostoru byla hodně nepřesná.
31:38
Martin St. Louis se i při svém vysokém věku drží skvělou rychlost, kterou nyní prokázal v souboji se Schultzem, domácí se usazují v útočném pásmu.
31:03
Tentokrát Talbot už přerušuje hru, po přechodu do útočného pásma rychle pálil Brayden Schenn.
30:34
Cam Talbot rychle vytřepal puk ze své lapačky a i před atakujícím Girouxem rozehrál puk.
30:00
Máme přesně polovinu dnešního zápasu, ve druhé třetině Rangers zatím vedou na střely 11:2!
29:30
Domácí hokejisté ale hrají výborně, Staal nyní sice neudržel útočné pásmo, fanoušci se ale v Madison Square Garden baví.
29:03
Marc Staal skryl svou střelu hned přes několik hráčů před brankou, z následné dorážky Fasta také nic nebylo.
28:27
Hosté se pokusili o rychlou odpověď, v útočném pásmu se s pukem ale moc neohřáli.
27:43
Rangers právě vstřelili branku!
Následná akce už ale gólem končí! Derek Stepan na vrcholu levého kruhu naznačil střelu, přihrávkou ale našel u levé tyče volného St. Louise, který rychle předal puk na druhou stranu, kde RICK NASH dorážel puk do zcela volné branky! Parádní přesilovková kombinace v podání Rangers! Asistence: Martin St. Louis a Derek Stepan.
27:36
Rick Nash se pokusil prosadit sám, jeho nájezd před branku ale gólem nekončí.
27:07
Navíc si Jezdci zahrají druhou přesilovou hru v dnešním zápase, na trestnou lavici míří Nick Schultz, který inkasuje menší trest za sekání.
26:40
Rangers hrají ve druhé třetině skvěle, hosty v podstatě k ničemu nepouští.
26:04
Icing na straně Flyers, vhazovat se tak bude opět před Masonem.
25:42
Fast se z ničeho nic dostal do obrovské šance, když se k němu odrazil puk po nedůrazné práci Coburna v obraně, Mason ale vytáhl bravurní zákrok!
24:48
Po zakázaném uvolnění Rangers se bude vhazovat po Talbotově levici.
24:16
Martin St. Louis se zkusil prosadit individuálně, dostal se až ke střele, kterou ale Mason bez problému likviduje.
23:54
Zuccarello dobře vybojoval puk ve středním pásmu, Brassard s Johnem Moorem jej pak ale ztratili.
23:20
Po vzrušujících chvílích před Msaonovou brankou se bude vhazovat také na druhé straně poté, co Laughton nedal Talbotovi možnost rozehrát.
22:45
Zuccarello v další akci opět vypálil, tentokrát jeho pokus míří těsně nad branku.
22:18
Po výborné akci prvního útoku domácích po ose Nash – Brassard a zakončující Mats Zuccarello končí břevnem Masonovy branky!
21:47
Rinaldovi se vůbec nepovedla střela z úhlu, puk skončil hodně mimo tři tyče.
21:12
Steve Mason si v klidu poradil se střeleckým pokusem Dereka Stepana z levé strany.
20:54
Girardi se vrací na led, Rangers přestáli i své druhé oslabení v dnešním zápase.
20:17
Hosté pokračují i na začátku druhé třetiny v přesilové hře, Jakub Voráček se ale dostal do ofsajdu.

Největší čas na ledě: Boyle 7:04 – Giroux 7:37
První třetina nabídla opravdu exkluzivní hokejovou podívanou, což se od dnešního zápasu konec konců dlouho předpokládalo. Parádní hokejové představení pak zatím lépe vyznívá pro domácí Rangers.

Domácí se dostali do vedení v 6. minutě, když si na Hagelinovu přihrávku před branku sjel Kevin Klein a prostřelil Masona. Hostující brankář pak zastavil několik dalších slibných šancí Rangers v čele s Nashovým únikem v oslabení.

Newyorský tým vyhrál první část hry na střely 13:9, zaslouženě se dostal do vedení a po prvních dvaceti minutách hry tak Rangers vedou nad Flyers 1:0.
20:00
19:49
Rick Nash se po špatné práci Streita na modré čáře dostal do samostatného úniku, který ale nedokázal vyřešit gólem, Mason s jeho kličkou počítal!
19:16
Voráček mohl po přihrávce od Girouxe střílet, ještě ale hledal Schenna se Simmondsem před brankou, domácí následně vyhazují.
18:54
Druhá přesilovka pro Philadelphii, za podražení je vyloučen domácí obránce Dan Girardi.
18:42
Mats Zuccarello se dostal k odraženému puku a z vrcholu levého kruhu rychle vypálil, Mason si s jeho štiplavým pokusem ale dokázal poradit.
18:20
Hosté jsou s pukem opět v útočném pásmu, v posledních minutách hry jsou aktivnějším týmem.
17:48
Voráček dlouho držel puk ve své moci, po jeho akci nakonec pálil Coburn mimo tři tyče.
17:07
Zuccarello se snažil ukrýt co nejlépe svou přihrávku, na St. Louise puk ale stejně neprošel.
16:41
Hunwick se vrací na led, Rangers hrají v plném počtu.
16:13
Talbot se nyní musel hodně roztáhnout, aby zabránil dělovce Wayna Simmondse od pravého mantinelu v cestě do branky.
15:55
Streitovi se nepovedlo zavézt kotouč do útočného pásma a domácí podruhé během krátké chvíle vyhazují.
15:26
Až nyní vypálil od modré čáry Mark Streit, jeho pokus se stal ale snadnou kořistí pro Talbota.
15:10
Série přihrávek v podání elitního přesilovkového komanda Philadelphie zatím k žádnému zakončení nevedla.
14:41
Přesilovou hru si tentokrát zahrají Flyers, za zdržování hry je vyloučen Matt Hunwick.
14:35
Před dotírajícím Readem domácí brankář Cam Talbot raději přikrývá puk i za cenu vhazování před jeho brankou.
14:06
Dominic Moore se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, z levé strany se s ničím nepáral a největší silou vyslal kotouč na Masona, puk končí sražen v rohu.
13:25
Carl Hagelin vyslal nečekanou střelu po rychlé otočce, Mason si ale s jeho pokusem dokázal poradit.
12:41
Coburn se vrací na ledovou plochu, hosté hrají v plném počtu.
12:30
Hosté nyní dobrou prací v početní nevýhodě šetří vteřiny, obránci si dokonce několikrát přihráli kotouč mezi sebou.
12:01
11:40
Výborně sehraná situace v podání domácích hráčů nyní skončila dělovkou Dana Boyla z mezikruží, za Masona zaskočil jeden z jeho spoluhráčů.
11:12
Hosté zatím nepřipomínají absolutně nejhorší tým v letošní sezóně při vlastním oslabení, Grossmann už podruhé vyhazuje.
10:41
Po několika vzrušujících chvílích před Masonovou brankou se bude poprvé v dnešním zápase také vylučovat, za hákování míří na trestnou lavici Braydon Coburn.
10:17
Chris Kreider se dostal opět za obranu Flyers, krátkou kličkou zmátl i Masona, nastřelil ale pouze tyčku!
10:03
Hunwickovu zblokovanou střelu Mason raději pokryje ve své lapačce než by si zadělával na zbytečné problémy před vlastní brankou.
09:30
Hraje se zatím hodně plynulý hokej, rozhodčí ještě neměli důvod vylučovat.
08:56
Po několika ztrátách puku ve středním pásmu z obou stran se po Hayesově přihrávce dostal ke střele Duclair, jeho pokus likviduje Mason betonem.
08:13
Simmondsovu přihrávku sice zachytil ve středním pásmu St. Louis, hráči Philadelphie se ale dostali zpátky k puku.
07:41
Jakub Voráček našel v dobré pozici Girouxe, ten mu ale ještě nepochopitelně vracel přihrávku zpátky.
07:15
Na druhé straně se v zatím největší šanci hostů v zápase ocitl Claude Giroux, ani on si ale se svou střelou zápěstím na Talbota nepřišel.
06:54
Kreider vystihl rozehrávku hostů a rychle poslal kupředu Martina St. Louise, který v úniku se svou bekhendovou střelou neuspěl!
06:38
05:57
Vstřelená branka domácím hráčům rozhodně pomůže po psychické stránce, nyní jsou opět na puku v útočném pásmu.
05:10
Na další pokus domácích už je ale Mason krátký! Brassard dokázal udržet puk za brankou v souboji s Couturierem, se štěstím jej nakonec předal Hagelinovi, který rychlou přihrávkou našel před branku sjíždějícího KEVINA KLEINA, kterému se povedlo prostřelit Masona! Asistence: Carl Hagelin.
04:44
Na Brassardovu přihrávku si tentokrát v situaci 3 na 1 najel Matt Hunwick, jeho pokus ale vynikajícím zákrokem likviduje Steve Mason!
04:29
Brassard hledal před brankou Nashe, ten byl ale dobře bráněn.
04:08
Chris Kreider sice dokázal vystřelit přes bránícího Coburna, pro Masona ale jeho pokus nebyl problém.
03:40
Giroux předal puk Streitovi, jemuž střela od pravého mantinelu moc nesedla, Flyers se ale usazují v útočném pásmu.
03:00
První práce pro Steva Masona v dnešním zápase, hostující brankář nejdříve srazil nahození Johna Moora od modré čáry, aby pak ještě musel utěsnit beton u své tyčky proti dorážce jmenovce Dominica Moora.
02:34
Hostům odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:19
Na druhé straně se svou střelou neuspěl Jimmy Hayes, utkání má od úvodu vynikající tempo.
01:46
Talbot sice dobře rozehrál, hosté ale ještě lepším forčekingem vybojovali puk na své hokejky a Sean Couturier rychle střílel, Talbot připraven.
01:14
Aktivněji do dnešního zápasu vstoupili hosté z Philadelphie, domácí se až nyní dostali s pukem poprvé do útočného pásma.
00:45
Jakub Voráček si ukousl až moc velké sousto, proti třem soupeřům se mu nepovedlo prokličkovat.
00:22
Claude Giroux se nakonec zapojil do zápasu a rychle po úvodním vhazování protestoval Talbotovu připravenost, hosté následně vyhazují na zakázané uvolnění.
00:01

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Staal, Boyle, J. Moore, Girardi, Hunwick, Klein – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stepan, St. Louis – Hagelin, Hayes, Duclair – Glass, D. Moore, Fast. Trenér: Alain Vigneault.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossmann, Streit, Del Zotto, Coburn, Colaiacovo, Schultz – B. Schenn, Giroux (C), Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Bellemare, Umberger, Lecavalier – Rinaldo, Vande Velde, Laughton. Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Pochmara, St. Laurent – Cherrey, Alphonso.
Československá stopa v dnešním utkání:

Jakub VORÁČEK (PHI) – 16 zápasů, 26 bodů (7+19)
PHILADELPHIA FLYERS

Poslední 3 zápasy:
Montreal – PHILADELPHIA 6:3
PHILADELPHIA – Columbus 3:4
PHILADELPHIA – Colorado 4:3

Nejproduktivnější hráč: Jakub Voráček – 26 bodů (7+19)
Nejlepší střelec: Jakub Voráček a Wayne Simmonds – 7 gólů
Nejproduktivnější obránce: Mark Streit – 11 bodů (2+9)
Brankářská jednička: Steve Mason – 10 zápasů, 3 výhry, úspěšnost zásahů 91,1%, průměr obdržených branek na zápas 3,02
NEW YORK RANGERS

RANGERS – Tampa Bay 1:5
Pittsburgh – RANGERS 3:2 po náj.
RANGERS – Colorado 3:4 po náj.

Nejproduktivnější hráč: Rick Nash – 19 bodů (12+7)
Nejlepší střelec: Rick Nash – 12 gólů
Nejproduktivnější obránce: Dan Girardi – 6 bodů (1+5)
Brankářská jednička: Henrik Lundqvist – 15 zápasů, 7 výher, úspěšnost zásahů 91,0%, průměr obdržených branek na zápas 2,68
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta nedávno odstartovala svůj 98. ročník, dnes jsou na programu dva zápasy, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi New York Rangers a Philadelphia Flyers, zápas začíná ve 2:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.