NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Montreal - 19. října 2017   04:30

Kings
Kings
17:12' Cammalleri (Muzzin, Fantenberg) • 47:34' Kempe (Lewis, Cammalleri) • 50:17' Cammalleri (Kempe, Toffoli) • 56:42' Kempe (Pearson, Lewis) • 58:24' Kempe (Cammalleri)
Montreal
Montoya (Price) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn – Pacioretty, Drouin, Lehkonen – Byron, Plekanec, Gallagher – Hudon, Danault, A. Shaw – Galchenyuk, J. de La Rose, Hemský.

1. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 1 gól, 97,3%
Domácí hokejisté díky výborné třetí třetině, kterou vyhráli 4:0 dokázali tento duel vyhrát 5:1. Velkou zásluhu na tom měl Adrian Kempe, který zaznamenal hattrick. Spolehlivý výkon podal brankář Jonathan Quick.
59:53'
Shea Weber znovu zakončoval, tentokrát z lepší pozice, ale gólmana nepřekonal.
59:27'
Shea Weber od modré čáry napálil kotouč na bránu, jeho pokus raději kryje brankář domácího celku.
59:08'
Andrew Shaw dobře vypálil, jeho pokus končí mimo.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:50'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alec Martinez – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
58:41'
Justin Auger minul branku, nedokázal přesněji zamířit.
58:24'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
ADRIAN KEMPE dává svou třetí branku v zápase, a tak dokonal hattrick. Michael Cammalleri poslal výborně puk do druhé vlny, kde byl najetý právě Kempe, který se opřel do kotouče a překonal brankáře Canadiens. Asistence: Michael Cammalleri.
58:06'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku.
57:40'
Alex Iafallo ještě jednou vypálil, střelecký pokus ztablokoval Jacob de La Rose.
57:32'
Alex Iafallo mohl přidat pátou branku domácích, ale jeho pokus bez přípravy končí mimo branku.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:42'
Domácí hokejisté nepřipouští žádné drama a navyšují své vedení. Výborně to udělal ADRIAN KEMPE, který se dostal do brejku. Položil si brankáře, podržel kotouč a následně výborně zakončil. Krásná individuální akce. Asistence: Tanner Pearson, Trevor Lewis,
55:34'
Další vhazování vyhrál Montreal, jmenovitě Tomáš Plekanec.
55:21'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku, následně se hosté dostali do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
55:20'
Alex Galchenyuk a Tomáš Plekanec se propracovali do zajímavých pozic, ale ani jeden z nich nedokázal přesněji zamířit. Jonathan Quick zasahovat nemusel.
54:34'
Hra je momentálně přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Jonathan Drouin byl sice úspěšnější, ale jeho pas byl nepřesný. Icing.
53:30'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Los Angeles hraje takticky velmi dobře. Canadiens se nemohou probojovat do šance.
52:35'
Vhazovat se sice bude před brankou Kings, ale domácí hokejisté puk vybojovali a hrají aktivně.
52:10'
Sledujeme rychlý hokej, ale Montreal se nemůže propojovat do výraznějších šancí. Domácí celek hraje takticky velmi dobře.
51:59'
Artturi Lehkonen dobře vypálil, jeho pokus kryje brankář domácího celku.
51:21'
Drew Doughty to zkoušel střelou zápěstím, ale jeho pokus nebyl přesný. Al Montoya kryje.
50:57'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Kings.
50:17'
Kinga navyšují své vedení. Příliš prostoru dostal od obrany Canadiens MICHAEL CAMMALLERI, který si poradit s brankářem i obránci a svou akci zakončil velmi elegantně. Asistence: Adrian Kempe a Tyler Toffoli.
50:01'
Trevor Lewis se neprobojoval do zakončení, na poslední chvíli jej od puku odstavil soupeř.
49:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
49:08'
Tyler Toffoli dobře vypálil, jeho pokus zablokoval Shea Weber.
48:35'
Domácí celek se dostal do vedení, nyní jsou na řadě hosté, aby se pokusili s výsledkem něco udělat.
47:34'
Domácí celek se dostává do vedení, díky důrazu před brankou dostal kotouč za brankovou čáru ADRIAN KEMPE. Na první pohled byla situace nepřehledná,kotouč ale byl v bráně, hostující brankář jej pak vykopl. Asistence: Trevor Lewis a Michael Cammalleri.
46:13'
Nick Shore se propracoval do výborné střelecké pozice, dostal rychlou přihrávku od spoluhráče, ale gólmana nepřekonal.
45:39'
Joe Morrow ani Alex Galchenyuk nedokázali prostřelit z dobrých pozic domácího brankáře, Jonathan Quick podává dobrý výkon.
44:27'
Max Pacioretty zakončoval rychlou střelou, jeho pokus kryje domácí brankář.
44:03'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Christian Folin – 2 min., držení protihráče).
43:35'
Al Montoya má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil se zakončením Lewise.
43:00'
Jake Muzzin stál na konci další domácí akce, kotouč ale končí mimo bránu.
42:45'
Sledujeme rychlý hokej ve třetí třetině, oba brankáři mají poměrně hodně práce, fanoušci sledující tento duel se rozhodně nenudí.
41:50'
Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu, Alex Iafallo nedokázal překonat hostujícího brankáře.
41:21'
Další práce pro domácího gólmana, od modré vypálil Brendan Gallagher.
41:00'
Jeff Petry dobře zakončoval z předbrankového prostoru, jeho pokus kryje brankář Jonathan Quick.
40:46'
Tyler Toffoli se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána ale postrádala přesnost.
40:01'
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, a tak platí stále nerozhodný stav, který stanovila první část hry.
40:00'
39:43'
Ještě jedno vhazování, Alec Martinez dobře vypálil, jeho ránu kryje hostujíc brankář.
39:10'
Kings se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
38:46'
Oscar Fantenberg vypálil od modré čáry, jeho pokus postrádal přesnost.
38:37'
Drew Doughty se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Montrealu.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, kotouč mají pod kontrolou domácí hokejisté.
37:23'
Al Montoya kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
36:33'
V poklidném tempu se dohrává tato třetina, ani jeden celek se nikam nežene.
Jeff Carter má podle dostupných informací nespecifikované zranění v dolní části těla. Do dnešního zápasu už pravděpodobně nezasáhne.
36:16'
Al Montoya přerušuje hru, vhazovat se bude po střele Doughtyho před jeho bránou. Nejprve ale komerční přestávka.
36:00'
Mnoho času už ze druhé třetiny nezbývá, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
35:03'
Vhazovat se bude před brankou Montrealu. Střely na branku 24:25.
34:40'
Alec Martinez se propracoval do zakončení, jeho ránu zablokoval obránce.
34:05'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Oba týmy střídají ze hry, zbytečně se nepřerušuje.
33:25'
Sledujeme rychlou pasáž hry bez přerušení, Brendan Gallagher se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Jonathan Quick.
32:00'
Alec Martinez to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl sice rychlý, ale postrádal přesnost, snadno tak zasáhl Al Montoya.
31:45'
Dustin Brown výborně zakončoval, ale trefil jen beton, který dobře do střely vložil brankář Canadiens.
31:29'
30:49'
Montreal se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, domácí celek se brání velmi dobře.
29:54'
Dustin Brown šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.
29:40'
Max Pacioretty tečoval kotouč v předbrankovém prostoru, domácí Jonathan Quick byl pozorný.
29:29'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Oscar Fantenberg – 2 min., sekání).
29:15'
28:48'
Jake Muzzin vypálili znovu, ale i tentokrát kotouč končí v místech, kde je hostující brankář.
28:23'
Drew Doughty od modré čáry zakončil, jeho rychlou střelu kryje Al Montoya.
27:47'
Přesilovou hru mají k dispozici domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
27:15'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joe Morrow – 2 min., hákování).
27:15'
Andy Andreoff z kruhu zakončoval, ale nepřekonal brankáře.
26:57'
Brankář Montrealu se rozhodně nenudí, nyní musel znovu zasahovat, zastavil ránu Martineze.
26:15'
Al Montoya musel být znovu pozorný, k zakončení se dostal Brown. Střelecký pokus ale nebyl podle představ domácího hráče.
26:03'
Adrian Kempe dobře vypálil z horní hranice kruhu, jeho ránu zápěstím kryje gólman. Komerční přestávka.
25:55'
Souboj obou hokejistů se opakoval ještě jednou a i nyní vyhrál maskovaný muž.
25:25'
Domácí gólman předvedl své umění proti střele soupeře, Karl Alzner neuspěl.
25:05'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Tyler Toffoli, ale hostujícího brankáře překonat nedokázal. Al Montoya kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
24:23'
Na druhé straně musel zasahovat Al Montoya, který zneškodnil pokus Dustina Browna.
23:53'
Charles Hudon to vzal na sebe, jeho pokus kryje domácí brankář. Jonathan Quick na střelu viděl, a tak neměl problém.
23:35'
Adrian Kempe minul hostující bránu z mezikruží, dobrá pozice, zakončení špatné.
23:18'
Jonathan Quick si dokázal poradit s pokusem od modré čáry, který vyslal Jeff Petry.
22:56'
Paul Byron z dobré pozice před brankou minul.
22:32'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže na delší dobu dostat před branku, nyní vypálil Michael Cammalleri. Jeho pokus končí nad brankou.
21:48'
Alec Martinez se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus ale kryje hostující brankář.
20:55'
Kings mají nejlepší oslabení v lize a nyní to dokazují. Hrají velmi dobře v početní nevýhodě, nenechávají soupeře se probojovat stabilněji do útočného pásma.
20:23'
Hostující celek hraje přesilovku. Nejprve Weber minul branku, a pak Drouina vychytal Quick.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se hosté dostali do vedení, odražený kotouč do brány poslal Byron, a pak v přesilovce vyrovnal Michael Cammalleri.
20:00'
19:56'
Plekanec sice vhazování v útočném pásmu vyhrál, ale následná střela Webera byla zablokovaná.
19:56'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., nedovolené bránění).
19:28'
Derek Forbort sestřelil ve středním pásmu Soupeře. Oba hokejisté jsou otřesení, ale v zápase pokračují.
19:20'
Los Angeles se pokoušelo něco vymyslet, rozhodlo se pro rychlou protiakci, kterou ovšem zastavilo postavení mimo hru.
18:50'
Max Pacioretty se po delší době dostal do šance, jeho pokus kryje domácí maskovaný muž.
18:21'
Domácí gólman Jonathan Quick musel zasahovat po střele Webera, hostující hráč se ale prosadit nedokázal.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí hokejisté hrají momentálně aktivněji.
17:12'
Gól v přesilové hře, je vyrovnáno. Jake Muzzin našel před brankou stojícího MICHAELA CAMMALLERIHO, který baseballovým způsobem trefuje letící kotouč a skóruje. Krásná branka. Asistence: Jake Muzzin a Oscar Fantenberg.
16:59'
Kings sice hrají aktivně, ale nemohou se dostat do výraznější střelecké pozice. Hosté hrají velmi dobře.
15:49'
Los Angeles má možnost přesilové hry, Alec Martinez ani Drew Doughty nedokázali překonat brankáře soupeře. Ten přerušuje hru. Vhazovat se bude před jeho bránou.
15:39'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Alex Galchenyuk – 2 min., sekání).
15:30'
Na střelecké příležitosti je zápas vyrovnaný 8:8.
15:08'
15:07'
Jordie Benn zablokoval ránu Muzzina, přesilovka končí.
14:28'
Alec Martinez to zkoušel od modré čáry, jeho rána ale minula bránu.
14:19'
Dustin Brown ani Anže Kopitar nepřekonali gólmana Montrealu. Domácí hrají přesilovku velmi dobře.
14:00'
Anže Kopitar dobře vypálil, brankáře soupeře ale překonat nedokázal.
13:37'
Drew Doughty dobře vypálil, hostující brankář vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale brankovou čáru nepřešel.
13:08'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Alex Galchenyuk – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
13:08'
Tyler Toffoli vypálil, jeho pokus kryje Al Montoya. Následně byl ale domácí hráč nešetrně hitován soupeřem.
12:54'
Karl Alzner to zkoušel od modré, jeho rána minula branku, Jonathan Quick zasahovat nemusel.
12:15'
Christian Folin výborně vypálil, jeho zakončení zablokoval Tomáš Plekanec, následně Tyler Toffoli vystřelil vysoko nad.
11:36'
Jonathan Quick si snadno dokázal poradit se střeleckým pokusem soupeře, vhazovat se bude před brankou domácích. Shea Weber se rychle dostal k puku, jeho ránu domácí brankář vyrazil.
10:43'
Brendan Gallagher to zkoušel individuálně, jeho pokus ale postrádal přesnost.
10:31'
Montreal právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává v polovině první třetiny do vedení. Phillip Danault dobře vypálil a odražený kotoč dorazil za záda domácího brankáře celkem snadno PAUL BYRON. Asistence: Phillip Danault a Andrew Shaw.
10:03'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
09:40'
Tanner Pearson se pokoušel prostrčit kotouč na spoluhráče, ale přihrávka se nepodařilo, výborně zasáhl jeden z obránců.
09:07'
Anže Kopitar se pokoušel vstřelit první branku zápasu, jeho zakončení z mezikruží postrádalo přesnost, Al Montoya pozorný.
08:44'
Nejprve Tomáš Plekanec nepřesně zakončil, a pak Artturi Lehkonen nedokázal překonat domácího maskovaného muže.
08:30'
Dustin Brown to vzal na sebe, jeho pokus ale obránce Canadiens tečoval mimo hrací plochu,
08:14'
Victor Mete zkoušel rychle vypálit, ale pokud byl zablokovaný domácím hráčem.
08:10'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.
07:39'
Oscar Fantenberg zakončoval od modré čáry, jeho pokus postrádal přesnost. Gólman zasahovat vůbec nemusel.
07:09'
Artturi Lehkonen spíše nahazoval kotouč na branku než zakončoval, ale i tak musel puk zastavit a přidržet domácí brankář. Montreal má tak k dispozici vhazování v útočném pásmu.
06:42'
Tentokrát musel zasahovat Al Montoya. Z mezikruží vypálil Derek Forbort.
06:30'
Hostující Alex Galchenyuk dobře vypálil, jeho projektil zablokoval Derek Forbort.
06:07'
Andrew Shaw elegantně obkroužil branku, ale nedokázal poslat kotouč k tyčce.
05:39'
Autorem další rány na bránu je Jeff Carter, ale ani on nedokázal přesněji trefit zařízení.
05:12'
Další zakončení domácích, Christian Folin to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl. Jeho rána končí mimo bránu.
05:04'
Tyler Toffoli nedokázal ani nadvakrát překonat brankáře soupeře. Více práce má gólman Montrealu v úvodu zápasu.
04:32'
Dustin Brown se dostal až do předbrankového prostoru, rychlou střelou zakončil. Jeho pokus spolehlivě kryje Al Montoya.
03:03'
Oscar Fantenberg se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář Canadiens poradit.
02:32'
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat ve středním pásmu.
02:07'
Aleš Hemský to zkoušel od modré čáry, ale jeho nahození postrádalo přesnost i důraz.
01:57'
Sledujeme rychlý hokej, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.
01:29'
Dustin Brown obětavě zablokoval střelecký pokus Webera, který to zkoušel z kruhu.
01:20'
V posledních zápasech velmi dobře hrající domácí Anže Kopitar od modré čáry nyní vypálil, jeho pokus kryje hostujíc brankář Al Montoya.
00:33'
Jako první se do střelecké pozice dostal hostující Jeff Petry. S jeho pokusem si domácí brankář dokázal poradit.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Folin, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – Cammalleri, Kempe, Auger – Andreoff, N. Shore, Lewis.

Montreal Canadiens: Montoya (Price) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Morrow, Davidson – Pacioretty, Drouin, Lehkonen – Byron, Plekanec, Gallagher – Hudon, Danault, A. Shaw – Galchenyuk, T. Mitchell, Hemský..
Zápas za malý moment začne.
Kanadské bodování domácího týmu táhne Anže Kopitar s osmi body (4+4), Casey Cizikas vede produktivitu Islanders s pěti body (3+2).
Los Angeles Kings odehrálo pět zápasů (4-0-1-0) a má 9 bodů. Díky tomu je na druhém místě Západní konference. Poslední dva zápasy tento tým vyhrál. Poradil si s Buffalem Sabres 4:2 a New Yorkem Islanders 3:2.
Montreal Canadiens odehrál šest zápasů, bilanci má 0-1-1-4. Vybojoval tři body, a tak se nachází na předposledním místě východní konference. Montrealu se vstup do soutěže vůbec nepovedl, na výhru v základní hrací době stále čeká.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.