NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Arizona - 27. října 2017   01:00

Rangers
Rangers
07:55' Kreider (Zuccarello, Zibanejad) • 15:57' Bučněvič (McDonagh, Nieves) • 25:59' Grabner (Nieves, Bučněvič) • 33:56' Bučněvič (Nieves) • 59:25' Grabner
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
Arizona
Arizona
25:13' Duclair  (Dvorak, Goligoski) • 43:52' Keller  (Ekman-Larsson, Domi)
Rangers
Joannette, Meier – Racicot, Mach
Madison Square Garden, New York
18 006 diváků
Arizona

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Československá stopa v utkání:
Ondřej Pavelec (NYR) 60 minut, 27 zákroků, 2 góly, 93,1%.
Tři hvězdy utkání:
1. Cristoval Nieves (NYR) 0+3
2. Pavel Bučněvič (NYR) 2+0
3. Michael Grabner (NYR) 2+0.
Střely na branku: 30 – 29.
Je dobojováno! Arizona ani na desátý pokus nevybojovala první vítězství v sezóně a už v jejím úvodu nabírá obrovskou ztrátu na vysněné play-off. Rangers, kteří mají za sebou pátý nejhorší start v historii klubu, také nebyli v lichotivé pozici, ale domácí zápas s Arizonou zvládli a potřetí slaví dvoubodový zisk. Coyotes neměli ve třetí třetině co ztratit a byli lepším týmem. Výborně chytajícího Pavelce v této periodě ale překonali jen jednou a na rozdíl jediné branky se už nedotáhli. O konečném stavu 5:2 navíc v poslední minutě rozhodl Michael Grabner. On a Bučněvič vstřelili po dvou gólech, ten zbývající dal Kreider, ovšem dalším hrdinou večera se díky třem asistencím stal Nieves, pro kterého to byl teprve druhý start v kariéře.
59:52'
Osm sekund před koncem ještě jedno vhazování, neboť puk vyletěl ven ze hřiště. Na výsledku už to ale nic nezmění.
59:25'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí potvrzují třetí výhru v sezóně! Kellerova přihrávka podél modré čáry směřovala na Ekmana-Larssona, jenomže ji přerušil MICHAEL GRABNER a namířil si to proti nikým nehlídané brance, do které neměl problém zakončit. Bez asistence.
59:09'
Lavička Arizony si po zakázaném uvolnění soupeře vyžádala oddechový čas.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:46'
Rangers ale kontrolují hru a nedostávají se pod žádný tlak, což přitomní fanoušci pochopitelně kvitují.
58:22'
Adin Hill míří na střídačku. Coyotes zkusí vyrovnat při hře šesti proti pěti!
57:45'
Chybělo pár centimetrů a bylo rozhodnuto! J. T. Miller tvrdě vypálil z vrcholku levého kruhu a trefil tyčku za již překonaným Hillem!
57:05'
Schennova střela od modré Pavelce sice nezaskočila, ale obránce Arizony alespoň získal buly v útočném pásmu.
56:38'
Čas nyní hraje výrazně proti hostujícímu týmu, který by se co nejrychleji potřeboval usadit v útočném pásmu.
56:09'
Chris Kreider a Jason Demers po dvou tvrdých zákrocích ve středním pásmu shodili rukavice a pustili se do bitky, která moc úderů nenabídla a vyzněla jasně ve prospěch domácího forvarda! Oba hráči dostávají pětiminutové tresty a k tomu dvě minuty za předchozí zákroky.
55:33'
Perlini z levého kruhu taktéž neuspěl. Kojoti vzápětí vybojovali puk zpět, jenže museli střídat, a tak ho odevzdali Pavelcovi.
54:59'
Znovu v akci bývalý brankář Winnipegu, jenž si pět minut před koncem třetí části vychutnal Domiho střelu zápěstím z osy hřiště.
54:25'
Stepanova teč Pavelce neohrozila. To už úplně neplatilo o následné střele z pravého mantinelu, ovšem český gólman sebejistě zasáhl lapačkou.
53:28'
Kojotům se momentálně nedá upřít snaha, nicméně sražená střela Hjalmarssona dostala puk do středního pásma a hosté poté jenom nahodili a odjeli střídat.
52:35'
Rangers propadli ve středním pásmu, kde se kotouče zmocnil Keller a zprava nahrál Domimu, jehož kvalitní zakončení Pavelec okrajem lapačky vytěsnil nad branku!
52:18'
Domi vrátil hosty do útočného pásma, jenže za Pavelcovou brankou byli znovu úspěšnější muži v modrých dresech.
51:27'
Hjalmarssonovo nahození si na druhé straně sebral Schenn, jenž poslal puk ke třem bojujícím hráčům u zadního mantinelu. Tam jej vydolovali domácí a vyhodili na icing.
51:00'
Po reklamní pauze se už znovu hraje. Jezdi díky předchozí přesilovce našli ztracený klid a už jsou znovu lepším týmem.
50:45'
Rangers se dvakrát jednoduše dostali mimo obranné pásmo a po druhém případě se ocitli v nadějném přečíslení dvou na jednoho. Chris Kreider měl v tandemu Zuccarella, který se přihrávky přes posledního beka ale nedočkal a jen sledoval střelu amerického útočníka a jistý zákrok Hilla.
50:07'
Rick Nash si nabruslil pro přihrávku ze zadního mantinelu a už se chystal vystřelit bez přípravy. V tomu mu zabránila hokejka Maxe Domiho.
49:28'
Zibanejad dostal trochu času ke střelu z mezikruží. Hill předvedl dobrý reflexivní zákrok a vyrazil ji do strany.
49:17'
Nevynucený icing Arizony vrací hru před Hilla, kterému dnes kryje záda Louis Domingue, ovšem během pár dní už by měl být v pořádku také Antti Raanta.
48:52'
48:17'
Kojoti dostali puk do bezpečí a domácí tým dobrých patnáct sekund trávil jenom na vlastní polovině, než se uchýlil k přechodu do útoku.
47:56'
J. T. Miller mířil z pravé strany k bližší tyči. Kotouč asi letěl do boční sítě, ale Hill ho raději ukryl do připravené lapačky.
47:26'
Pavel Bučněvič poprvé zaútočil na zkompletování hattricku, jenže z osy hřiště mířil až moc vysoko a Hill zasahovat nemusel.
47:03'
Miller křižným pasem oslovil Shattenkirka, který zpoza pravého kruhu vystřelil jen do padajícího Jordana Martinooka a od něj putoval puk do středního pásma.
46:52'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., podražení).
46:12'
Fanoušci mlčky sledovali útočné snažení Rangers, o které se pětice bránících Kojotů bezpečně postarala.
45:22'
Moc hezká souhra první útočné formace Kojotů! Domi z první vrátil puk ke Stepanovi, jehož střela ale skončila na Ondřeji Pavelcovi.
44:50'
Grabner mohl podruhé rychle zareagovat na branku Arizony. Chybu obránců ale nepotrestal, neboť ho vychytal Adin Hill.
43:52'
Arizona právě vstřelila branku!
Hostům ale stačilo na využití přesilovky jen pár sekund! CLAYTON KELLER po křižné přihrávce od Ekmana-Larssona nahrával zpět na levou stranu. Clonící Holden srazil puk zpět k mladičkému útočníkovi a ten se posedmé v sezóně raduje z gólu díky nechytatelné dělovce z pravé strany. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Max Domi.
43:43'
Kevin Shattenkirk se vrací na trestnou lavici za zbytečnou hrubost mimo hru. Kojoti dostávají další dvě minuty početní výhody.
43:36'
Brad Richardson se v ponechané výhodě zastavil u pravého kruhu. Pavelec tak měl dost času na reakci a přípravu dalšího úspěšného zákroku.
43:08'
Smith si vystačil jen s nahozením před Hillovu branku. Takováto hra na jistotu Jezdcům ve třetí třetině bohatě stačí.
42:33'
Rick Nash se poctivě vrátil a srazil střelu Niklase Hjalmarssona až do ochranné sítě v útočném pásmu Arizony.
41:39'
Český gólman dnes splácí důvěru za druhou šanci v zápase. V této chvíli si na něm vylámal zuby také Christian Dvorak, jenž zkoušel štěstí střelou z levé strany.
41:23'
41:13'
Ondřej Pavelec si vysloužil potlesk fanoušků za zásah lapačkou proti Perliniho rychlé střele zpoza pravého kruhu.
40:42'
Domi zpoza brankové čáry přihrál Duclairovi, proti kterému zasáhly dvě hokejky a ty se postaraly o vyhození puku k brance Hilla.
40:23'
Coyotes mají k dispozici ještě minutu početní výhody. Tu by potřebovali využít, aby oživili naděje na odvrácení desáté prohry v řadě.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 24 – 18.
Prostřední dvacetiminutovka nabídla skoro stejný obraz hry. Rangers měli více ze hry, ale ve 26. minutě inkasovali z hole Anthonyho Duclaira. Jen o pár sekund později ale upravil stav na 3:1 Michael Grabner, načež se ještě podruhé v zápase prosadil Pavel Bučněvič. Kojoti v dalších minutách dorovnali poměr střel ve druhé třetině, ovšem výborný Ondřej Pavelec všech jedenáct pokusů zlikvidoval.
40:00'
39:57'
Arizona se ještě jednou stihla usadit v ofenzivní třetině, nicméně Demersův nápřah z pravé strany nebyl dostatečně přesný.
39:31'
Po dalším zásahu Pavelce proti střele Kellera jeden z domácích hokejistů vyhodil puk z obranné poloviny do hlediště, ovšem vyloučen za to nebude.
39:18'
Domácí čtveřice rychle přistupuje k hráčům s kotoučem a nedává jim čas na zakončení. Kojoti přesto zůstávají v útočném pásmu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Kojoti to sehráli naprosto jednoduše. Rozjetý Domi nahrál k levému mantinelu na Duclaira, jenž okamžitě pálil, ale Pavelec prokázal dobrý postřeh a zapsal patnáctý zákrok.
38:14'
Ekman-Larsson ve vlastním pásmu úplně zbytečně přišel o puk. Kevin Hayes s ním naštěstí pro švédského obránce nic nevymyslel a hra už se stěhuje na druhou stranu.
37:46'
Goligoski vystřelil nepřesně a Rangers se dostali ke kotouči, se kterým Nash dojel až do útočného pásma zprava protáhl zasahujícího Hilla.
37:23'
Kevin Shattenkirk zasáhl hokejkou obličej Duclaira a vyfasoval dvojnásobný trest, neboť se ve tvářil hostujícího útočníka objevila krev.
37:15'
Zničehonic nic se Michael Grabner ocitl za obranou Arizony a nikým nehlídán se rychle blížil Hillovi, který svůj tým tentokrát podržel vynikajícím zákrokem.
36:36'
Hjalmarssonova střela po buly byla sražená a Jezdi ve čtyřech vyrazili do protiútoku, během kterého si vyměnili několik rychlých přihrávek, ale zakončující hráč už byl z úhlu a Hill zasahovat nemusel.
36:22'
Znovu se kotouč dostal nad mantinely, tentokrát vyletěl mezi diváky během domácího přechodu přes střední pásmo.
35:59'
Čtyři minuty před koncem druhé třetiny se puk ocitl v ochranné síti a rozhodčí tak museli přerušit hru. Následuje komerční přestávka a oddech pro oba týmy.
35:20'
Keller chtěl přihrávkou přes osu hřiště nabít Clendeningovi, jenž nahrávka to nebyla přesná a byla snadným soustem pro hráče Rangers.
33:56'
Hill znegoval předchozí vynikající zákrok obrovskou chybou při hře hokejkou. Mladý hostující brankář přihrál přesně na napadajícího Nievese, po jehož pasu PAVEL BUČNĚVIČ vystřelil jen do zadního mantinelu, ale od něj se odrazil puk zpět k ruskému útočníkovi a ten ho ještě stihl zasunout puk branky. Asistent Nieves tak ve svém druhém zápase v kariéře zaznamenal už třetí bod! Asistence: Cristoval Nieves.
33:40'
Ofsajd Rangers přerušuje hru, která bude pokračovat vhazováním ve střední třetině.
32:53'
Obrovská hrubice v rozehrávce Arizony namazala puk na hokejku Veseyho, jenž nezazmatkoval a bekhendem ještě přihrál do pravé strany Hayesovi. Před ním zívala úplně odkrytá branka, jenomže Hill se parádně natáhl a nepustil puk střelu do sítě.
32:31'
A další zakázané uvolnění Jezdců, kterým se nepovedlo zpracovat rychlou přihrávku do středního pásma.
32:21'
Ten poslední předvedli hráči z New Yorku, a tak se vhazovalo u Pavelce. Jeho branku měl v úmyslu ohrozit Schenn, ale Kreider zvedl puk do ochranné sítě.
31:57'
Hra se v posledních minutách začíná kouskovat. Nyní se dvakrát přerušovalo kvůli icingům.
31:45'
Nash se krásně mihl mezi dvěma soupeři, ale kotouč mu v nejdůležitější moment utekl do rohu. Rangers ještě pokračovali v akci a Hill musel zasahovat proti střelecky aktivnímu Holdenovi.
31:31'
Demersovo nahození Perlini vracel ze zadního mantinelu před branku, jenže přihrál jen na domácí hokejky.
30:46'
Goligoski dlouhou přihrávkou vzduchem neúspěšně hledal Stepana, před kterým dojel volný kotouč domácí obránce Brady Skjei.
30:20'
Nejzářivější hvězdička na arizonském nebi, jež nese jméno Clayton Keller, nabrala rychlost a po pěkné kličce vystřelila z vrcholku levého kruhu. Pavelec dával pozor a připsal si po delší době úspěšný zákrok.
29:52'
Shattenkirkova střela od modré se od Hjalmarssona odrazila přesně na Staala, jehož pokus z dálky letěl hodně vedle Hillovy branky.
29:19'
Špatná hostující rozehrávka darovala Jezdcům další šanci, při které Grabner nebezpečně tečoval letící puk, ale ten naštěstí pro Arizonu letěl do Hillovy výstroje.
29:12'
Desharnais posunul puk na Zuccarella, jenž zleva pouze nahodil do míst, kde neměl žádného spoluhráče v dobře známém modrém dresu.
28:31'
Brendan Smith stál proti dvěma protihráčům, ale z osy hřiště stejně vystřelil. Hill prakticky nereagoval a kotouč se za ním dost možná otřel o tyčku!
27:57'
Skjei s Millerem k ničemu nepustili Riedera a jednoho z jeho spoluhráčů, který byl definitivně obrán o puk u krátkého mantinelu.
26:59'
Clendening naznačil střelu od modré, kterou vyslal až o chvíli později. Vyjetý Pavelec měl zakrytý výhled, ale to mu nezabránilo v zákroku.
25:59'
Yotes se ani nestihli doradovat a už opět ztrácí dvě branky! Nieves na sebe natáhl dva protihráče a zprava jednou rukou přihrál do zcela nekrytého předbrankového prostoru, kde našel MICHAELA GRABNERA. Rakušan sice byl zády k brance, ale dostal spoustu času na přehození puku na forhend a tím pohodlně zakončil za vyjetého Hilla. Asistence: Cristoval Nieves, Pavel Bučněvič.
25:13'
Kojoti nachytali obranu Rangers ve velkých nedbalkách a snížili na 1:2! Další minisouboj mezi Dvorakem a Pavelcem opět skončil ve prospěch českého brankáře, který puk jenom vyrazil. Následný pokus o vyhození zastavil u levého mantinelu Goligoski a vrátil hru před českého gólmana, u kterého Dvorak s přispěním Desharnaise našel ANTHONYHO DUCLAIRA a ten bekhendovou střelou z mezikruží zrušil Pavelcovo čisté konto. Asistence: Christian Dvorak, Alex Goligoski.
25:01'
Perlini uprostřed hřiště přenesl těžiště do pravé strany na Dvoraka, který vystřelil zápěstím z vrcholku kruhu, avšak na překonání Pavelce to nestačilo.
24:41'
O nějakých čtyřicet metrů dál tečoval Hayes zakončení z levé strany, ale Hill byl opět na zemi včas a zasáhl.
24:14'
Domi se zasekávačkou zbavil jednoho obránce, který po břiše odjel takříkajíc na párek. Střela z toho stejně nebyla, protože muže s šestnáctkou na dresu parádním zákrokem odzbrojil Holden.
23:43'
Pavelec nemusel zasahovat proti tvrdé ráně od modré. Cousins na něj puk už poslal, ale jednalo se spíše o přihrávku než střelu.
23:12'
A znovu v akci Adin Hill, který zneškodnil také pokus McDonagha, jenž se jako obránce zjevil až u brankářovy pravé tyče.
23:01'
Hill toho moc neviděl, když na něj zpoza pravého kruhu vypálil Mika Zibanejad. Nezkušený gólman Arizony si stejně poradil.
22:43'
Clendening za sebe pro změnu nepustil střelu Smithe a posléze vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
22:22'
Holden už poněkolikáté vypálil od modré, ale ani teď nedostal puk až k Hillovi. Tentokrát jeho pokus zablokoval Rieder.
21:40'
Čtvrtá formace Arizony marně bojovala o puk v útočném pásmu, ze kterého se Rangers dostali bez toho, aby museli spoléhat na zákroky Pavelce.
20:17'
Kojoti kontrolovali vyhraným vhazováním a střelou od modré čáry, o kterou se postaral Ekman-larsson. Pavelec byl ale pozorný, stejně jako po dorážce Domiho.
20:09'
Druhou třetinu odstartovalo zakázané uvolnění, kterým se provinili hráči New Yorku Rangers.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 13 – 7.
První třetina se odehrála v obrovském tempu a díky minimálnímu počtu přerušení utekla hodně rychle. Do šaten odchází mnohem spokojenější hráči Rangers, kteří ustáli počáteční šance Arizony a poté převzali otěže, aby se v čase 7:55 ujali vedení zásluhou Kreidera. Na konci šestnácté minuty Rangers odskočili na 2:0, o což se tentokrát postaral Bučněvič. Také Kojoti si během úvodní dvacetiminutovky vytvořili nějaké šance, nicméně vynikajícího Pavelce dosud nepřekonali ani jednou.
20:00'
19:50'
Nepříjemnou srážku s Maxem Domim přečkal Ondřej Pavelec bez nějakého zdravotního problému. Branka byla posunuta a sudí vykázali hru mezi modré čáry.
19:27'
Grabnerův bekhendový pokus postrádal přesnost. Keller pak chytrou kolmici vysunul Domiho a ten ujížděl sám na Pavelce, jehož branku z vynikající šance vůbec netrefil!
19:06'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:46'
Hill zastavil puk za brankou a nechal ho Demersovi, jehož vyhození Jezdci nepustili ven z pásma. Hill proto musel zasahovat proti McDonaghově příklepu.
18:22'
Právě přihrávku od Shattenkirka jeden z domácích nezpracoval a puk se dostal k Rinaldovi, který jej odpálil do bezpečí.
17:56'
První oslabení Kojoti zatím zvládají na výbornou, po dalším vyhození přes všechny čáry musí Shattenkirk hrát až za Pavelcem.
17:38'
Ondřej Pavelec je zatím jistotou v brankovišti Rangers. Tentokrát si poradil s Demersovou střelou od modré, která rovněž přiletěla pár sekund po buly.
17:35'
Rieder to udělal chytře a poté, co vyvezl puk mimo obranné pásmo, jej nahodil na Pavelce, který radši přerušil hru.
17:16'
Kevin Shattenkirk napřáhl od modré okamžitě po vhazování, jenže Hill nemusel zasahovat díky bloku Dvoraka.
17:06'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., sekání).
16:59'
Jesper Fast posunul puk doleva na Millera, který stihl vystřelit zápěstím, ale kotouč neletěl moc rychle a za Hilla se nedostal.
16:20'
Arizona se pokusila rychle odpovědět, jenomže Kellerova střela z levého kruhu nenadělala zatím bezchybnému Pavelcovi žádné vrásky na čele.
15:57'
Jezdci odskakují do dvoubrankového náskoku! Nieves vybojoval puk ve vlastním pásmu a předal ho Ryanu McDonaghovi, jenž rychle založil protiútok dlouhou nahrávkou na PAVLA BUČNĚVIČE. Ten z levého mantinelu parádně vypálil přes Hjalmarssona a kotouč se od vzdálenější tyče odrazil za brankovou čáru. Asistence: Ryan McDonagh, Cristoval Nieves.
15:06'
Fanoušci v přerušené hře ocenili aplausem ve stoje hostujícího útočníka Dereka Stepana. Na sedm let strávených v MSG se zkrátka zapomenout nedá.
15:06'
Grabner už se rozmýšlel, komu pošle kotouč z levého mantinelu. K ničemu takovému ale nedošlo, protože byl pískán ofsajd a ten započal reklamní přestávku.
14:52'
Holden drží puk, který k němu doputoval po nepřesné dělovce Zaca Rinalda. Ten chvíli předtím čistě doslova odhodil Chrise Kreidera.
14:42'
Rider si dal puk daleko od hokejky a utekl mu až k Pavelcovi, který nerozehrál nejlépe, ale Arizona to nijak nepotrestala.
14:04'
Christian Dvorak zastavil přihrávku zpoza Hillovy branky a vyhodil puk do bezpečí, aniž by se musel pískat icing.
13:28'
Dvorak roztáhl hru doleva na Perliniho, který zkusil střílenou přihrávku před branku, ale tam objevil jen hokejku J. T. Millera.
13:05'
Max Domi zabojoval o puk, jenže byl na všechno sám a nakonec se rovněž rozhodl odjet na hráčskou lavici týmu z Glendale.
12:38'
Pavelec musel rychle reagovat proti svižné střele Stepana, který to na zdejším ledě moc dobře zná, neboť v New Yorku ještě nedávno působil.
11:59'
Holden vystřelil od modré, ale puk neprošel až k Hillovi, před kterým ho zastavil Clendening.
11:19'
Dnešní oslavenec Clendening uklidnil hru a rozjel poklidnou kombinaci v obranné linii Arizony, která se těžce dostává do útočné třetiny.
10:50'
Zuccarellovo nastřelení zastavil Demers a podél mantinelu prodloužil kotouč do středního pásma, kde je o něj sváděn velký boj.
10:22'
A další laciná ztráta Kojotů. Jeden z nich neměl šanci zpracovat zpětnou přihrávku na modrou čáru od Dvoraka.
09:58'
Domi pokazil přihrávku přes útočné pásmo a posadil puk na hůl Kreidera. Ten však zpomalil brejk tři na dva a sražený puk si nakonec našel Hill.
09:12'
Martinook se natáhl a bekhendem poslal puk před branku, kde tušil Richardsona. Ten to měl rovněž na dlouhou hůl a z těžké pozice posunul puk jen do Pavelce.
08:35'
Rangers pokračovali v aktivitě i po buly ve středovém kruhu. Zuccarellova teč spoluhráčovy střely však skončila na výstroji Hilla.
07:55'
Domácí tým jde do vedení! Clendening měl problémy s rozehrávkou a Stepan ve středním pásmu o kotouč přišel. Následovala Zibanejadova přihrávka na Zuccarrela, jenž byl Clendeningem vytlačený ze střeleckého úhlu, ale parádní zadovkou našel CHRISE KREIDERA a ten zblízka uklidil puk k zcela volné vzdálenější tyči. Asistence: Mats Zuccarello, Mika Zibanejad.
07:41'
Duclair rozjel hostující kontr přihrávkou o mantinel, kterou nastartoval Perliniho. Ten zakončoval mezi betony, ale Pavelec ucpal díru včas.
07:08'
Dvorak vyhrál buly nad Zibanejadem a poslal puk na Duclaira, jehož vyhození doletělo jen na červenou čáru k domácím obráncům.
07:07'
Hill se v těchto chvílích rozhodně nenudí! Kevin Hayes se natlačil před Hjalmarssona, ale puk za hostujícího gólmana neprotlačil. To platilo i o dorážejícím Grabnerovi a Nievesovi! Hill vleže několikrát zasáhl levým betonem!
06:19'
Schenn ještě vybojoval puk pro Cousinse, který jej nahodil za domácí branku, ale tam se jeho spoluhráči neprosadili.
06:12'
Rychlá akce domácího týmu. Hayes z bezprostřední blízkosti trefil Hilla, jehož branku vzápětí minul dorážející Jimmy Vesey.
05:51'
Domi podržel puk v mezikruží, jenže se nerozhodl pro žádnou přihrávku a jenom odevzdal puk do rohu kluziště.
05:32'
Zakázané uvolnění domácího týmu znamená vhazování po pravé ruce českého brankáře Ondřeje Pavelce.
05:07'
Kreider pálil z podobné pozice, ale Adin Hill byl znovu ve správný čas na správném místě a připsal si další úspěšný zákrok.
04:48'
Na druhé straně to zpoza levého kruhu zkoušel Rick Nash, leč Hilla nepřekonal. Hostující gólman raději přerušil hru.
04:31'
Perlini s Domim a Duclairem se na krátkou chvíli usadili v útočném pásmu. Prvně jmenovaný se zastavil v pravém kruhu a vystřelil z otočky do připraveného Pavelce.
03:56'
Stepan v rohu podrazil Veseyho, ale rozhodčí zůstali v klidu. Rangers přesto zakončili, ovšem střela z dálky Hilla neohrozila.
03:17'
Vyhození Ekmana-Larssona zastavil na modré čáře Hayes a domácí útok ještě pokračoval, nicméně Staalův pokus úspěšně zablokoval Nick Cousins.
03:18'
Jordan Martinook v obranném pásmu posunul kotouč na jednoho ze svých spoluhráčů, jehož špatná přihrávka doklouzala až na icing.
02:38'
Martinook nedosáhl na dlouhý pas na modrou čáru, puk skončil u zadního mantinelu a tam jej pohodlně dojel obránce Smith.
02:21'
Dobré střídání Jezdců završil Nick Holden, který tentokrát pálil z vrcholku levého kruhu, ale trefil jen Hillův hrudník.
02:03'
Až nyní poprvé zahrozil také domácí tým, nicméně Holdenova utažená střela zápěstím od modré čáry postrádala přesnost.
01:44'
Německý útočník Rieder se dostal mimo ideální úhel, ale přesto bekhendem vystřelil podél brankové čáry. Pavelec si musel dávat velký pozor, aby u své levé tyče zalepil všechny mezery.
01:16'
Duclair se štěstím udržel puk ve středním pásmu, jenže ihned po přejetí útočné modré vystřelil z dálky nepřesně.
00:44'
Další útočné snažení Kojotů se prozatím odkládá, protože čárový sudí viděl postavení mimo hru.
00:21'
Ondřej Pavelec na svůj první zákrok nemusel čekat dlouho. Už po dvaceti vteřinách ho střelou z pravého mantinelu prověřil Keller, který mířil mezi betony.
00:01'

New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – Br. Smith, McDonagh (C), Holden, Skjei, Shattenkirk, M. Staal (A) – J. T. Miller, Zibanejad, Rick Nash (A) – Fast, K. Hayes, Vesey – Zuccarello, Desharnais, Kreider – Bučněvič, Nieves, Grabner.

Arizona Coyotes: Hill (Domingue) – Demers, Ekman-Larsson (A), L. Schenn (A), Goligoski (A), Hjalmarsson, Clendening – Keller, Stepan, Domi – Rieder, Dvorak, Kempe – Duclair, Richardson, Martinook – Fischer, Cousins, Perlini.

Rozhodčí: Joannette, Meier – Racicot, Mach.
Arizona Coyotes

Vedení Arizony po dalším omlazení znovu slibovalo zlepšené výsledky a boj o play-off. To ale netušilo, že bude svědky nejhoršího startu do sezóny za poslední roky. Arizona z devíti zápasů nevyhrála ani jednou a má na svém kontě jeden jediný bod ze zápasu s Vegas. Není tak žádné překvapení, že ji nalezneme na posledním patnáctém místě Západní konference, přičemž na osmé místo ztrácí už devět bodů a to se jí bude jen těžko dohánět. Před sezónou Kojoti přivedli několik posil do zadních řad, kromě brankáře Raanty přišli i obránci Hjalmarsson a Demers, avšak i přesto mají s 39 inkasovanými góly jednoznačně nejhorší čísla v lize.

Nejproduktivnější hráči:
1. C. Keller – 10 bodů (6+4)
2. D. Stepan – 7 bodů (2+5)
3. M. Domi – 7 bodů (1+6).
New York Rangers

Slavný klub z Manhattanu zažívá až překvapivě špatný vstup do nové sezóny a společně s Montrealem uzavírá tabulku celé Východní konference. Trápení Jezdců začalo už v prvním utkání, kdy doma padli s Coloradem a následně inkasovali potupnou osmičku od Toronta. Z dalších osmi zápasů vytěžili alespoň pět bodů za výhry nad Montrealem a Nashvillem, poslední bodík Rangers získali za prohru v nájezdech s rivaly z Islanders. Naposledy se tým okolo nezvykle se trápícího Henrika Lundqvista představil doma v zápase se San Jose, které výrazně přestřílel, ale stejně padl 1:4.

1. J.T. Milller – 8 bodů (2+6)
2. M. Zibanejad – 7 bodů (6+1)
3. K. Shattenkirk – 7 bodů (2+5).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na souboj mezi New Yorkem Rangers a Arizonou Coyotes!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.