NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Anaheim - 15. října 2018   01:00

St. Louis
St. Louis
31:49' Steen (Edmundson, Tarasenko) • 35:52' Bozak (Maroon, Tarasenko)
2:3
(0:1, 2:0, 0:2)
Anaheim
Anaheim
18:21' Silfverberg  (Comtois) • 47:14' Street  (Manson, Fowler) • 54:44' Cogliano  (Kesler)
St. Louis
Pochmara, Luxmore – Murray, Nagy
Enterprise Center, St. Louis
16 562 diváků
Anaheim
R. Miller (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Manson, Fowler, L. Schenn, M. Pettersson, Šustr – Silfverberg, Henrique, Comtois – Rakell, Kesler, Cogliano – Sherwood, Steel, Lundeström – Terry, Rowney, Street.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 16 562 diváků!
Střely na branku: 30 – 31
Je konec! Anaheim vítězí 3:2 na ledě St. Louis a potvrzuje povedený vstup do nového ročníku NHL! Jakob Silfverberg poslal Kačery do vedení na konci první třetiny. V prostřední části sice Alexander Steen a Tyler Bozak otočili vývoj utkání, jenže Anaheim si poslední slovo vzal ve třetí třetině. Ve 48. minutě dokázal šťastnou tečí vyrovnat Ben Street! Pět minut před koncem navíc využil přesilovou hru Andrew Cogliano! St. Louis poté hrálo dlouho bez brankáře, ale obrana Ducks v čele s Millerem už neinkasovala.
59:42'
Tarasenko nahodil puk na brankoviště, kde kotouč neposedně poskakoval po hraně. Hostující brankář Miller se roztáhl a nepustil puk za svá záda!
59:15'
Perron dostal přihrávku na pravý kruh, ale měl jej daleko od těle a nedokázal zakončit. Domácí se hodně rychle krátí čas.
58:16'
Pietrangelo si nabruslil do střelecké pozice, ale do rány se mu na poslední chvíli položil obránce, který jeho pokus zablokoval. Hosté zatím brání skvěle.
58:00'
Chad Johnson už je na střídačce! Domácí zkouší vyrovnat bez brankáře!
57:23'
Obrana Anaheimu zlikvidovala další rychlou přihrávku domácího celku. Zadáci Ducks hrají blízko u sebe a nenechávají střelcům v modrém prostor.
57:01'
Anaheimu se znovu nepovedla rozehrávka. Přihrávka na pravé křídlo byla příliš prudká a puk prolétl na zakázané uvolnění. Millera ještě čekají těžké časy.
56:35'
Další akci domácího mužstva zakončil Vladimir Tarasenko. Ruský střelec se natlačil před Millera, ale ten předvedl fantastickou práci hokejkou.
56:06'
Mohlo být vyrovnáno! Brayden Schenn střílel zápěstím z levého kruhu, jenže hostující brankář proti němu povyjel a reflexivním zákrokem betonem udržel Anaheim ve vedení!
55:32'
Miller si musel dávat pozor na prudkou přihrávku z rohu útočného pásma. Hostující brankář prudkou pobídku vykopl betonem do bezpečí.
55:15'
St. Louis se ihned vrhlo do útoku. Vyhození hostujícího hráče prolétlo přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Millerem.
54:44'
Anaheim právě vstřelil branku!
Anaheim vteřinu před koncem přesilové hry přidává další branku a znovu se dostává do vedení! Na přihrávku z levého kruhu si nabruslil nehlídaný ANDREW COGLIANO, který díky svému důrazu vrátil Anaheimu vedení! Asistence: Ryan Kesler.
54:00'
St. Louis se zatím brání ve velkém stylu. Domácí hráči totiž vybojovali puk a bez váhání jej poslali přes všechny čáry za branku Anaheimu Ducks.
53:28'
Rakell také poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže ani tentokrát jeho spoluhráč neudržel pro Kačery útočné pásmo.
53:06'
Hostům se úvod přesilové hry vůbec nevydařil. Hráči Anaheimu se nepřesnou přihrávkou na modrou čáru sami vyhnali z útočného pásma.
52:45'
Hosté si zahrají přesilovou hru. Joel Edmundson totiž dostává dvě minuty za podrážení.
52:26'
Alex Pietrangelo rozehrál za brankou odrazem o mantinel. Nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil. Podobně na tom byli i hráči Anaheimu.
52:02'
Hráči St. Louis se z tlaku soupeře vymanili jen za cenu vyhození puku přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí zpátky před Chada Johnsona.
51:40'
Henrique si na modré čáře nezpracoval prudkou přihrávku z rohu útočného pásma a puk mu utekl do středního pásma. Hosté tak musí vyklidit třetinu.
51:12'
Maxime Comtois dojel prudkou přihrávku na pravé křídlo, jenže z rohu útočného pásma neoslovil nikoho v bílém dresu.
50:38'
Brayden Schenn projel s pukem do útočného pásma a od modré čáry jej nahodil na branku soupeře. Jeho pokus však obrana Anaheimu srazila k mantinelu.
50:08'
Pietrangelo v kleče zkoušel udržet kotouč v útočném pásmu. Domácí hokejista ale neuspěl a Anaheim mohl zaútočit. Ani hostům se však nedařílo.
49:35'
Alex Pietrangelo Alex Pietrangelo vybojoval puk za vlastní brankou. Nikdo v bílém dresu jej poté neatakoval a Pietrangelo s přehledem kotouč vyvezl.
49:10'
Domácí brankář vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl svým obráncům s rozehrávkou.
48:20'
Ryan O'Reilly odvedl skvělou práci v útočném pásmu. Domácí útočník se dokonce probil do zakončení, jenže Miller jeho ránu na přední tyč zastavil.
48:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních dvanáct minut. Domácí hokejisté jsou po obdržení další branky jako opaření.
47:39'
Chad Johnson předvádí dobrý výkon. Domácí brankář si dal pozor na dělovku od modré čáry a ukryl kotouč mezi betony. Vhazuje se po jeho levici.
47:14'
Je vyrovnáno! Anaheim přeci jen dotahuje krok! Po vyhraném vhazování se do kotouče od modré čáry opřel Josh Manson, jehož ránu do sítě tečoval BEN STREET! Asistence: Josh Manson, Cam Fowler.
47:06'
Právě Parayko nyní na modré čáře neudržel kotouč v útočném pásmu. Domácí hokejisté tak museli vyklidit pásmo.
46:28'
Tarasenko vymyslel zajímavou zadovku na levou stranu. Do útoku se vydal obránce Parayko, který ale ukázal, že střelba není jeho hlavní předností.
46:07'
Chad Johnson měl zcela odkrytý výhled a bez problémů zlikvidoval dělovku Andreje Šustra od modré čáry. Vhazuje se po jeho levé ruce.
45:29'
Jordan Kyrou fantastickou přihrávkou oslovil jednoho ze spoluhráčů, který pohotově zakončil, jenže ani tento projektil nesměřoval do prostoru branky.
45:06'
Ryan O'Reilly dostal zajímavou přihrávku do jízdy, posunul si puk do útočného pásma, ale střelou zápěstím neuklidil puk mezi tři tyče.
44:30'
Rakell se z těsné blízkosti pokusil překvapit domácího brankáře, nicméně Chad Johnson byl rychle na zemi a ukryl puk pod svůj beton.
44:05'
Johnson vyjel ven z branky, aby zastavil prudké nahození po mantinelu. Domácí brankář následnou přihrávkou rozjel útok St. Louis.
43:35'
Andrej Šustr byl jako první u nahození za brankou Anaheimu. Český obránce si pomohl zadovkou a podobně jako jeho spoluhráče odjel střídat.
43:06'
Andrej Šustr vypálil od modré čáry. Zakončení českého obránce před domácí brankou zastavil obránce Parayko. Domácí mohou uklidnit hru.
42:35'
Miller pouze pohledem kontroloval nahození ze středního pásma. Kotouč se odrazil o hranu mimo tři tyče. Hosté mohou rozjet další útok.
42:10'
Pietrangelo obětavým zákrokem zastavil nepřesnou přihrávku do útočného pásma a vyhodil kotouč ven za modrou čáru.
41:37'
Domácí celek se nyní dopustil zakázaného uvolnění. Hra se tak přestěhuje zpátky před brankáře St. Louis.
41:25'
Alexander Steen spěchal za přihrávkou do středního pásma, kde si nepotykal se zpracováním kotouče. Anaheim může zaútočit.
40:45'
Ryan Kesler si kolem mantinelu vybruslil na levý kruh, odkud vyslal zajímavou střelu zápěstím, kterou s přehledem zastavil obránce.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se vydali do útoku. Obrana St. Louis první výpad Anaheimu ve třetí části ubránila.
40:01'
Střely na branku: 21 – 21
Druhá třetina končí! St. Louis ve druhé dvacetiminutovce dokázalo otočit vývoj dnešního utkání! Ve 32. minutě nejprve dokázal šikovnou tečí vyrovnat Alexander Steen a o čtyři minuty později poslal domácí celek do vedení v přesilové hře Tyler Bozak, jež vsítil svou první branku v dresu Blues. Anaheim se už do konce třetiny nezmohl na odpor a do kabin se proto odchází za stavu 2:1.
40:00'
39:25'
Colton Parayko se skvěle vrátil do rohu obranného pásma, kde poslal na mantinel Rakella. Hostující útočník tak neměl prostor k rozehrávce.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:40'
Joel Edmundson dostal přihrávku na levé křídlo, odkud nahodil puk do útočného pásma. Povzbuzený Bozak vybojoval puk, ale jeho přihrávka už byla o něco horší.
38:05'
Ryan O'Reilly dostal prudkou přihrávku do jízdy. Posila domácího celku zvolila zakončení příklepem, jenže puk prosvištěl vysoko nad břevnem.
37:35'
Anaheim se po delší době usadil v útočném pásmu. Hosté sice zajímavě kombinovali v předbrankovém prostoru, ale chybělo tomu zakončení.
37:04'
Jordan Schmaltz dostal od Tarasenka krásnou přihrávku na modrou čáru a okamžitě se opřel do kotouče. Jeho ránu ukryl Miller mezi betony.
36:40'
Sammy Blais dostal přihrávku do útočného pásma, kde si vybruslil k mantinelu, jenže z úhlu už neměl dostatek sil na zakončení.
36:15'
Andrej Šustr pokazil rozehrávku v obranném pásmu. Jeho pobídku zastavil hned na modré čáře jeden z hokejistů St. Louis.
35:52'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí celek využívá přesilovou hru a otáčí vývoj dnešního utkání! TYLER BOZAK se nejlépe zorientoval v útočném pásmu, kde se dostal k odraženému puku a pohotově vsítil svou první branku v barvách Blues! Asistence: Patrick Maroon, Vladimir Tarasenko.
35:35'
Domácí musí rozjet svou přesilovkovou akci od vlastní branky. Nikdo v modrém dresu zrovna nehýří aktivitou.
35:11'
34:35'
Pozor! Přesilovka končí! Kesler totiž dostává dvě minuty za sekání.
34:08'
Silfverberg v rohu útočného pásma neudržel kotouč a domácí zadáci opět vyhodili kotouč až za Millerovu branku. Anaheim musí začít nanovo.
33:30'
Domácí obrana zahájila oslabení ve velkém stylu. Hráči v modrém uspěli na vhazování a vyhodili kotouč přes celou ledovou plochu.
33:11'
Svou první přesilovku si zahrají také hosté. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Joel Edmundson.
32:30'
Anaheim se okamžitě nastěhoval do útočného pásma, jenže hosté nedostali prostor ke kombinaci. Domácí obrana se zmocnila kotouče.
31:49'
Je vyrovnáno! St. Louis po dlouhé době nakonec našlo recept na obranu Anaheimu! Joel Edmundson nahodil puk od modré čáry a ALEXANDER STEEN šikovnou tečí překonal Millera! Asistence: Joel Edmundson, Vladimir Tarasenko.
31:23'
Miller nyní musel dávat pozor na dělovku od modré čáry. Kotouč nakonec prolétl kolem hostující branky a zaduněl o zadní mantinel.
31:05'
Andrej Šustr nahodil puk do útočného pásma. Jeho přihrávku ale nepochopil nikdo v bílém dresu. Šustr tak pouze odevzdal puk domácím.
30:32'
30:08'
Brayden Schenn nahodil puk do rohu útočného pásma, kde jej vybojoval jeden z hostů a bez problémů vyhodil puk ven z obranného pásma.
29:32'
Silfverberg měl kotouč na hokejce, ale v tísni jej nedokázal vyhodit ven z obranného pásma. Hokejité St. Louis svého soupeře pořádně mačkají.
29:00'
Alex Pietrangelo dostal přihrávku na modrou čáru a vypálil příklepem. Brankář Miller měl úplně čistý výhled a dělovku od modré čáry ukryl mezi betony.
28:32'
Bude se vylučovat! St. Louis si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Pettersson.
28:06'
Isac Lundeström se krásně prosmýkl ven z rohu útočného pásma, oslovil spoluhráče na modré čáře, jenže Fowlerova rána skončila na brusli prvního obránce.
27:21'
Anaheim se nyní z tlaku St. Louis vymanil jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před Millerem.
27:03'
Parayko se vydal podpořit domácí ofenzívu, nabruslil si na krásnou zadovku, ale nechal kotouč pod sebou a už neměl sílu na zakončení.
26:26'
Brandon Montour obdržel parádní přihrávku do jízdy, měl moře času na zakončení, ale zápěstím našel připravenou lapačku domácího brankáře!
26:08'
Jakob Silfverberg dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud rychle vypálil příklepem, ale Johnson měl připravenou lapačku.
25:24'
Další útočný výpad St. Louis zastavuje postavení mimo hru. Patrick Maroon byl tentokrát příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem.
25:06'
Před branku Ducsk přilétla zajímavá přihrávka. Mezi kruhy se tlačil Brayden Schenn, ale obránce v bílém před ním odehrál puk do bezpečí.
24:25'
Ryan O'Reilly dostal přihrávku do útočného pásma, jenže v tísni se nedokázal otočit kolem obránce a bekhendem nezakončil s dostatečnou razancí.
24:09'
Joel Edmundson dostal přihrávku na modrou čáru, odkud vybídl nahozením k teči Tarasenka. Ruský útočník na jeho pobídku nedosáhl.
23:26'
Alex Pietrangelo si nabruslil na krásnou přihrávku na levý kruh, jenže rána mu vůbec nesedla a domácí obránce zakončil jen do boční sítě.
23:10'
Andrew Cogliano projel s pukem za branku domácího celku, kdej jej ve tvrdém souboji poslal na mantinel Bouwmeester.
22:29'
Parayko poslal pomalou přihrávku do útočného pásma. Jeden z domácích hráčů byl naopak moc rychlý a projel do ofsajdu.
22:09'
Brandon Montour poslal od mantinelu prudkou přihrávku bekhendem před branku St. Louis. Chad Johnson před dotírajícím soupeřem ukryl puk do lapačky.
21:49'
Miller si na úvod druhé třetiny připsal snadný zákrok. Hostující brankář si povyjel proti střele od mantinelu a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
21:15'
Ryan Kesler projel s pukem do útočného pásma, kde upadl po souboji s obráncem a ohlédl se na arbitra. Sudí jasným gestem ukazuje, že se vylučovat nebude.
20:38'
Colton Parayko dostal přihrávku k mantinelu, kde se rychlou kličkou zbavil svého strážce a dostal se do zakončení. Miller jeho pokus vyrazil.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Anaheim se ihned vydal do útoku, ale akce Kačerů skončila v rohu kluziště.
20:01'
Střely na branku: 10 – 7
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější hostující Anaheim. Domácí celek sice vstoupil do zápasu hodně aktivně, ale svůj tlak v úvodní branku nepřetavil. Postupně se začal oklépavat také Anaheim, ale také domácí obrana hrála hodně dobře. Až v závěru třetiny ujel obráncům Jakob Silfverberg , který otevřel skóre. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:26'
Vladimir Tarasenko se hnal do útočného pásma s pokusem o odpověď. Jeho přízemní střelu však brankář Miller vykopl pravým betonem.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:21'
Anaheim se možná trošku překvapivě dostává do vedení! JAKOB SILFVERBERG si nabruslil na dlouhou přihrávku, dostal se do úniku a bez problémů překonal bezmocného brankáře! Asistence: Maxime Comtois.
18:09'
Ryan Kesler dohnal prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale včas k němu přistoupil obránce, který jej v souboji u mantinelu obral o kotouč.
17:15'
St. Louis se vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na pravé křídlo propadla až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí klecí.
17:03'
Brandon Montour se tlačil mezi obránce domácího celku, jenže zadáci St. Louis byli blízko u sebe a nedovolili Montourovi zakončit.
16:28'
Marcus Pettersson projel s pukem do útočného pásma, jenže z ostrého úhlu nenašel mezírku v postoji připraveného brankáře Johnsona.
16:05'
Brayden Schenn dostal krásnou přihrávku zadovkou, připravil si kotouč na forhend, jenže jeho svižná střela zápěstím prolétla kolem branky.
15:19'
Miller se skvěle přesunul k levé tyči své branky a vyrazil dělovku od modré čáry. Odražený puk vybojovali obránci Ducks, kteří jej vyvezli do bezpečí.
15:03'
Hampus Lindholm neuspěl v přetlačované v rohu obranného pásma. Hokejisté Anaheimu hrají hodně aktivně a nedávají domácím střelcům prostor.
14:26'
Alex Pietrangelo vystřelil od modré čáry, nicméně do jeho střely vložil jeden z obránců svou hokejku, od které se puk odrazil mezi diváky.
14:12'
Robert Thomas dojel vlastní nahození do rohu útočného pásma. Domácí hráč byl sám proti přesile obránců v bílém a přišel o kotouč.
13:30'
13:04'
Alexander Steen dostal pěknou přihrávku mezi kruhy, ale rána mu vůbec nesedla. Švédský hráč příklepem trefil hned prvního obránce Anaheimu.
12:20'
Bozak protečoval kotouč za branku hostujícího mužstva, kde puk získal Cam Fowler a bez problémů jej vyhodil přes všechny čáry za Johnsona.
12:03'
Anaheim zvládá úvod oslabení ve velkém stylu. Hosté dvakrát uspěli na vhazování a pokaždé vyhodili puk až za branku domácího výběru.
11:30'
Bude se poprvé vylučovat. Sam Steel vyhodil puk přes hrazení mezi diváky a dostává dvě minuty.
11:01'
Hokejisté St- Louis se z rostoucího tlaku soupeře vymanili jen za pomoci vyhození kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Johnsona.
10:38'
Rickard Rakell se skvěle vrátil do obranného pásma a na modré čáře vypomohl obráncům získat kotouč. Anaheim je nyní lepším týmem.
10:05'
Cam Fowler projel za branku domácího celku, kde se dostal pod tlak, ale prudkou brzdou se z něj vymanil. Hosté stále drží útočné pásmo.
09:26'
Joel Edmundson dostal moře prostoru k zakončení. Domácí obránce zápěstím vůbec netrefil branku Anaheimu. Hosté mohou uklidnit hru.
09:06'
Brayden Schenn se krásně otočil v rohu útočného pásma, odkud pěkně přihrál na modrou čáru. Následná rána však pouze zaduněla o zadní mantinel.
08:29'
Tyler Bozak spěchal za prudkou přihrávkou do rohu útočného pásma. Obránce se před ním skvěle vrátil do rohu obranného pásma a puk odehrál do bezpečí.
08:03'
Miller si všiml dotírajícího útočníka domácího celku a prudké vyhození raději přikryl lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
07:32'
Joel Edmundson zkusil vyhodit puk z obranného pásma prudkým bekhendem podél mantinelu. Jeho nepovedené vyhození zastavil na modré čáře obránce.
07:06'
Alex Pietrangelo vyslal prudkou přihrávku mezi kruhy. Do zakončení se hnali hned dva domácí útočníci, nicméně Steenovi scházely dva kroky.
06:06'
Ivan Barbašev ujel obraně Anaheimu, forhendem obešel rozjetého brankáře Millera, jenže z ostrého úhlu už neuklidil puk do odkryté klece!
05:35'
Rickard Rakell napadal domácí zadáky za brankou St. Louis. Obránci domácího mužstva si vyměnili dvě přihrávky a s přehledem rozehráli.
05:03'
Tyler Bozak dostal prudkou přihrávu do rohu útočného pásma. Domácímu útočníkovi přeskočil kotouč přes čepel. Anaheim může zaútočit.
04:32'
Perron prošel o kotouč těsně za útočnou modrou. Domácí útočník se vrátil vypomoci do obranného pásma, kde vybojoval kotouč pro St. Louis.
04:00'
Hosté uklidňují rozehrávku za vlastní brankou. Nikdo jejich rozehrávku neatakuje. Anaheim může po nepříliš aktivním úvodu předvést nějakou akci.
03:29'
Tarasenko vybojoval puk za brankou soupeře a bekhendem jej poslal mezi kruhy. Před rozjetým Fowlerem odehrál kotouč do bezpečí jeden z obránců.
03:03'
Domácí brankář musel znovu zasahovat. Chad Johnson se přesunul k levé tyči a schoval do lapačky dělovku od mantinelu. Vhazuje se po levici domácího brankáře.
02:42'
Schwartz vyslal prudký pokus ze středního pásma. Po jeho zakončení nemusel Miller zasahovat. Domácí však zůstávají u kotouče.
02:12'
Jordan Kyrou protečoval kotouč do rohu útočného pásma, kde jej nedohnal nikdo v modrém dresu. Andrej Šustr mohl s přehledem rozehrát.
01:14'
Anaheim se z tlaku domácího mužstva vymanil jen za cenu vyhození puku přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před Millera.
01:01'
Alex Pietrangelo dostal přihrávku na modrou čáru, odkud okamžitě nahodil kotouč na branku Anaheimu. Ryan Miller byl pozorný a schoval puk do lapačky.
00:25'
Domácí brankář musel poprvé zasahovat. Objevil se před ním odražený kotouč, který maskovaný muž raději odehrál holí do bezpečí.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. St. Louis se ihned vydalo do útoku, jenže Schenn rozehrál na zakázané uvolnění.
00:01'
Jak už je tradicí, začne utkání o několik minut později.

St. Louis Blues: Ch. Johnson (Allen) – Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Schmaltz, Bortuzzo – Tarasenko, R. O'Reilly, Maroon – Perron, B. Schenn, Blais – Kyrou, Bozak, Steen – Thorburn, Thomas, Barbašev.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Manson, Fowler, L. Schenn, M. Pettersson – Silfverberg, Henrique, Comtois – Rakell, Kesler, Cogliano – Sherwood, Steel, Lundeström – Terry, Rowney, Street..
Češi a Slováci

Na soupice Blues figuruje Jeřábek. V opačném dresu se můžeme dočkat Šustra. Zraněný Kaše do zápasu nezasáhne.
St. Louis Blues

Domácí celek je na tom hůře. St. Louis dosud sehrálo čtyři duely a má v nich padesátiprocentní úspěšnost. Blues jsou se čtyřmi body na jedenácté pozici Západní konference. Jedinou výhru si připsali doma nad Calgary. V minulém utkání St. Louis padlo po prodloužení v Chicagu. Nejproduktivnějším hráčem je Schenn, který má na kontě pět kanadských bodů. Domácí trenér postrádá zraněné Fabbriho, Gunnarssona a Šošnikova. Nejistý je také start Schwartze.
Anaheim Ducks

Hostující Anaheim letos prožívá vydařený vstup do nového ročníku NHL. Anaheim v pěti duelech vybojoval sedm bodů a patří mu čtvrtá pozice západní konference. V minulém utkání však Anaheim prohrál 5:3 na ledě Dallasu. Nejproduktivnějším hráčem Ducks je šestibodový Silfverberg. Hostujícímu trenérovi však chybí zranění hráči. Mezi nimi jsou například Getzlaf, Perry, Holzer či Ondřej Kaše, který utrpěl otřes mozku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům kanadskoamerické NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi St. Louis Blues a Anaheimem Ducks. Utkání startuje hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.