NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Carolina - 6. března 2020   01:00

Flyers
Flyers
18:23' Provorov (Laughton, D. Grant) • 29:34' M. Raffl (Pitlick, Laughton) • 44:32' Aube-Kubel (N. Thompson) • 44:54' Couturier (Voráček, Giroux)
Carolina

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji klidný zbytek noci.
3. Nicolas Aube-Kubel (PHI) 1+0
Zápas skončil, Philadelphia potvrdila skvělou formu a vyhrála už poosmé po sobě, tentokrát porazila na domácím ledě 4:1 Carolinu. První třetina byla ještě vyrovnaná a až na jejím konci se domácí dostali do vedení zásluhou Ivana Provorova. Druhá část už byla ve prospěch domácích jednoznačnější, ale ti přidali opět jen jednu branku, tentokrát se trefil Michael Raffl. Ve třetí části to nejprve vypadalo na drama, když dokázal snížit Justin Williams, ale nic takového se nakonec nekonalo, protože domácí rychle odpověděli slepenými góly Nicolase Auba-Kubela a Seana Couturiera.
59:27'
Philadelphia tráví poslední minutu v útočném pásmu a není už pochyb, že vyhraje.
59:00'
Kotouč opustil hrací plochu a pokračovat se bude po buly ve střední třetině.
57:46'
Sanheimova střela od levého hrazení netrefila branku Hurricanes.
57:12'
Konecny našel pěknou přihrávkou Farabeeho, toho ale fantasticky vychytal Alex Nedeljkovic, který se dokázal bleskově přesunout.
56:23'
Ke střele se dostal Trevor van Riemsdyk, ale kotouči se do cesty postavil obránce Niskanen a zablokoval ho.
55:26'
Píská se postavení mimo hru, domácí nezvládli přechod do útočného pásma.
54:25'
Píská se zakázané uvolněn hostujícího mužstva.
54:05'
Carolina se snaží vrátit do zápasu, ale ani obránce Jake Gardiner se svou ranou z dálky proti Hartovi neuspěl.
52:52'
Williams vrátil puk na modrou pro Edmundsona. Jeho rána byla tečovaná, ale Hart si s ní poradil.
52:12'
Hned dva velká zákroky během pár sekund předvedl brankář Flyers Carter Hart. Nejprve vychytal Dzingela a vzápětí také Slavina.
51:05'
Kotouč skončil v ochranné síti a vhazovat se bude před Hartem.
50:39'
Raffl si dnes věří a teď překvapivě vypálil z levého kruhu. Svou druhou branku v zápase však nepřidal.
50:04'
Proti další Edmundsonově střele už musel Hart zasahovat a předvedl výborný zákrok betonem.
49:40'
Joel Edmundson nebyl daleko snížení, ale jeho dobrá rána jen těsně minula domácí branku.
48:24'
Skjei se vyhnu Myersovi a z levé strany vypálil, Harta však překonat nedokázal.
47:20'
Aho pěkně přihrával před branku, kdy byl Svečnikov, ale tomu ve střele zabránil Niskanen.
46:59'
Z levého kruhu z rychlé jízdy vypálil Travis Konecny, ale branku Caroliny netrefil.
46:19'
K nahozenému puku se dostal Myers a hned vypálil. Branku však z úhlu netrefil.
44:54'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Další trefa domácího týmu a Philadelphia rázem vede už 4:1, poprvé v zápase o tři branky. Před branku Caroliny se natlačil Voráček, ale ani na dvakrát Nedjelkovice nepřekonal. S další dorážkou přispěchal SEAN COUTURIER, a tomu se to už povedlo. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.
44:32'
Philadelphia si velmi rychle bere zpět dvou brankové vedení! Thomson už mohl střílet, ale ještě našel NICOLASE AUBA-KUBELA, a ten překonal Nedeljkovice se štěstím už ze záporného úhlu. Asistence: Nate Thompson:
44:07'
Na modrou čáru dostal nabito Sanheim, ale jeho tvrdá rána neprošla za Nedeljkovicova záda.
42:55'
Carolina právě vstřelila branku!
Hosté se vrací zpět do utkání! A v těžké chvíli se o slovo postaral jejich nejstarší a nejzkušenější hráč JUSTIN WILLIAMS, který z blízka překonal Harta po přihrávce Staala. Asistence: Jordan Staal, Brock McGinn.
42:40'
Z levého kruhu ostře vypálil Nate Thompson, ale Alex Nedeljkovic znovu zasáhl a kotouč z něj ani nevypadl.
42:12'
Na druhé straně poprvé ve třetí třetině zasahoval také Hart. Nejprve chytil střelu od modré čáry a pak nedovolil dorážku Niederreiterovi.
41:24'
Tentokrát už musel Alex Nedeljkovic předvést o poznání těžší zákrok, ale i s tečovanou střelou si poradil.
40:56'
Giroux ze středního pásma nahodil puk na Nedeljkovice, ten ho hned rozehrál.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně ve 2:53.
Druhá třetina je za námi a Philadelphia v ní dokázala zvýšit svůj náskok, vede doma nad Carolinou už 2:0. Druhá třetina se většinu času nesla v duchu převahy Flyers, brankář Caroliny Alex Nedeljkovic musel předvést několik výborných zákroků. Na jeden puk byl přeci jen krátký, to když ho překonal z protiútoku po Pitlickově přihrávce z mezikruží Michael Raffl.
40:00'
38:39'
Nečas si chtěl nabruslit mezi kruhy a vypálit, v tom mu však obránci domácího týmu dokázali zabránit.
37:28'
Nicolas Aube-Kubel nemohl proniknout do útočného pásma, protože jeho spoluhráč Rafflovi trvalo dlouho střídání.
36:47'
Kotouč vypadl ze hřiště, vhazovat by se mělo před Hartem.
35:22'
Staal poslal puk jako na zlatém podnose Skjeiovi, ale ten v obrovské šanci minul branku!
34:20'
Hayes našel pěknou přihrávkou Konecného, ten však střelou z blízka Nedeljkovice nepřekonal.
33:50'
Philadelphia tentokrát jen poslala puk za branku Canes, kde dojel Alex Nedeljkovic a pomáhá s rozehrávkou.
32:05'
Voráček už klidně mohl pálit, ale tradičně ještě přihrával. Tentokrát hledal Couturiera, ale ten nedokázal vystřelit ani mu vrátit puk zpátky.
31:40'
Martinook z levé strany nahodil puk před branku, ale Hart nakonec zasahovat nemusel.
30:50'
Už jsme za polovinou utkání a dá se očekávat, že Carolina teď protlačí na pilu, protože v boji o play-off je už takřka přitlačena ke zdi a musí bodovat.
29:34'
Krátce po neproměněné přesilovce se domácí přeci jen prosazují a jdou do vedení 2:0! Branka padla z rychlého protiútoku. Pitlick posunul puk před branku na MICHAELA RAFFLA, a ten vstřelil svůj osmý gól v sezoně. Asistence: Tyler Pitlick, Scott Laughton.
29:16'
28:38'
Aho dokázal vyhodit kotouč, tři čtvrtiny oslabení už mají hosté za sebou.
28:05'
Voráček našel fenomenální přihrávkou přes celou šířku pásma Girouxe, ale kapitán Philadelphie se neprosadil, protože fantasticky zasáhl Alex Nedeljkovic.
27:25'
Hurricanes i tohle oslabení zahájili vyhozením puku a jen potvrzují, že početní nevýhody brání velmi dobře.
27:16'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Martinook – 2 min., podrážení).
27:16'
A znovu se musel činit Alex Nedeljkovic, který vychytal z dorážky ve velké šanci Farabeeho.
26:33'
Po pěkné Voráčkově přihrávce z mezikruží pálil Sean Couturier, proti jeho střele dokázal předvést skvělý zákrok Alex Nedeljkovic.
26:03'
Z pravého kruhu stihl vypálit obránce Flyers Matt Niskanen, jeho rána však byla přizvednuta do ochranné sítě.
25:33'
O icingy dnes rozhodně není nouze, další se píská v neprospěch domácího týmu.
24:58'
Rychlou střelou se prezentoval Tyler Pitlick, ale Alex Nedeljkovic dokázal výborně zasáhnout.
24:49'
Píská se ofsajd a vhazovat se bude před brankou Caroliny.
24:20'
Warren Foegele projel za modrou čáru, a také dokázal vypálit, Hart neměl vetší problémy zasáhnout.
24:00'
23:28'
Kevin Hayes tvrdě z velkého nápřahu vypálil z mezikruží, ale Nedeljkovice nepřekonal.
23:02'
Brady Skjei získal kotouč po přihrávce Couturiera a vyhodil ho co nejdál.
22:39'
Voráček posílal nahození před branku, ale Giroux zakončit nedokázal.
22:10'
Hosté začínají oslabená výborně, hned se jim povedlo vyhodit puk.
22:00'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., držení hole).
21:44'
Voráček vystřelil z dálky z otočky, jeho rána Nedeljkovicovi velké problémy neudělala.
21:13'
Slavin vystřelil od modré čáry, Hart ale na jeho ránu viděl a dokázal kotouč vyrazit betonem do rohu.
20:34'
Z pravé strany vypálil z pravé strany nový hráč Caroliny Vincent Trocheck, puk byl ale sražený vedle.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně ve 2:05.
První třetina skončila, Philadelphia po ní na domácím ledě vede nad Carolinou 1:0. První třetina nám ukázala hlavně bojovný hokej dvou kvalitních týmů, příliš mnoho zajímavých situací před oběma brankami se neudálo. Branky jsme se ale nakonec přeci jen dočkali, v 19. minutě poslal domácím tým do vedení z dorážky své vlastní střely obránce Ivan Provorov.
20:00'
19:28'
Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
19:19'
Carolina je v poslední minutě ještě aktivní a usadila se v útočném pásmu,
18:23'
Tak nakonec jsme se přeci jen v první třetině dočkali branky! Nedjalkovic nerozehrál vůbec dobře, k puku se dostal obránce Flyers IVAN PROVOROV a na dvakrát brankáře Caroliny překonal. Trefil se ve druhém utkání v řadě. Asistence: Scott Laughton, Derek Grant.
17:37'
Gardiner pouze nahodil kotouč do útočného pásma a Carolina střídá.
16:59'
Moc střeleckých pokusů jsme zatím dnes neviděli, ani velkých šancí. Obrany zatím vítězí nad útoky.
15:56'
Další zablokovaná střela. Tentokrát neprošel na branku pokus Brocka McGinna.
15:14'
Nino Niederreiter hned po přejezdu do útočného pásma vypálil, ale jeho střela byla sražena mimo.
14:20'
Z mezikruží nebezpečně vypálil Travis Sanheim, ale jeho rána byla nepřesná.
13:56'
Giroux nahodil kotouč do pásma, kde ho zastavil Nedjalkovic a hosté mohou rozehrávat.
13:19'
Konecny chtěl přenechat v útočném pásmu zadovkou za sebe Hayesovi, ale ten to nečekal, takže domácí o kotouč přišli.
12:17'
Od levého mantinelu tvrdě vypálil Derek Grant, ale nemířil přesně, takže Nedeljkovic nemusel zasahovat.
12:02'
Další zakázané uvolnění, tentokrát se zase pro změnu provinili hosté.
11:17'
Před branku Hurricanes se natlačil Nino Niederreiter, ale Hart byl přilepen u své pravé tyče a nedal mu prostor.
10:30'
Joel Farabee pouze nahodil puk do útočného pásma a stejně jako jeho spoluhráči míří na střídačku.
10:10'
Hodně přísné zakázané uvolnění teď rozhodčí odpískali Philadelphii.
09:12'
Na druhé straně střílel od modré Robert Hägg, ale jeho rána byla sražena mimo branku.
08:21'
Od modré čáry vypálil Jake Gardiner, ale jeho rána byla nepřesná. Hosté však zůstávají v útočném pásmu.
07:30'
Philadelphia se dopustila zakázaného uvolnění a vhazovat se bude před Hartem.
06:48'
Voráček posílal puk před branku, kde hledal GIrouxe, ale k tomu se kotouč nedostal.
06:09'
Konecny posunul puk na Farabeeho, který projel do útočného pásma a vypálil. Alex Nedeljkovic si připsal poměrně snadný zákrok.
05:21'
Thomson obloučkem nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči pak puk nezískali.
03:59'
Za brankou Philadelphie se semlela menší potyčka, ale rozhodčí ji dokázali ještě relativně rychle roztrhnout.
03:33'
Už třetí zakázané uvolnění, kterého se hosté umožnili. Rozehrávka se jim dnes moc nedaří.
03:04'
Píská se ofsajd domácího týmu.
02:28'
Hart si připsal dobrý zákrok proti střele od levého mantinelu a Philadelphia poté opustila obranné pásmo.
00:36'
Píská se už druhé zakázané uvolnění zápasu, vhazovat se bude před brankou Caroliny.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Pitlick, D. Grant, Laughton – Aube-Kubel, N. Thompson, M. Raffl.

Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (A. Forsberg) – Slavin, Edmundson, Skjei, H. Fleury, T. van Riemsdyk, Gardiner – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – Williams, J. Staal, Dzingel – Nečas, Trocheck, Svečnikov – B. McGinn, Martinook, Foegele.

Rozhodčí: Walsh, Morton – Barton, Kovachik.
Vzájemné zápasy

V této sezoně se tyto dva týmy utkaly už třikrát. První dva duely vyhrála Philadelphia – doma 4:1 a venku 5:3, ve třetím utkání uspěla Carolina doma 5:4 v prodloužení. Philadelphia vyhrála nad Carolinou doma v základní hrací době jen dvakrát z posledních sedmi zápasů.
Carolina Hurricanes

Carolina by také ještě ráda proklouzla do play-off a vzhledem k tomu, že už je tu klíčová část základní části, kdy do konce zbývá necelých dvacet zápasů, potřebuje pravidelně bodovat, což se jí ale nedaří. Hurricanes jsou aktuálně se 75 body na devátém místě Východní konference a na šestém místě Metropolitní divize. Na play-off ztrácí tři body. Carolině se ale nedaří a prohrála čtyři z pěti posledních zápasů, naposledy 3:4 v prodloužení na ledě Montrealu. Venku zatím Carolina odehrála 31 zápasů, z toho šestnáctkrát vyhrála, třikrát brala bod a dvanáctkrát prohrála. Z posledních šest venkovních střetnutí dokázali Hurricanes čtyřikrát vyhrát.
Philadelphia Flyers

Philadelphia v posledních sezonách vždy patřila mezi týmy, které do poslední chvíle bojovaly o play-off a často bez úspěchu. Letos to už ale vypadá velice nadějně. Flyers se rozjeli do výborné formy a po 66 odehraných zápasech se nachází s 85 body na čtvrtém místě Východní konference a na druhém místě Metropolitní divize. Ke vzestupu tabulkou jim pomohlo aktuálně už sedm výher v řadě, naposledy 5:2 na ledě Washingtonu. Doma zatím Philadelphia odehrála v této sezoně 32 utkání, z toho 23 vyhrála, čtyřikrát brala bod a pětkrát nebodovala. Posledních pět domácích zápasů Flyers vyhráli, naposledy 5:2 nad New York Rangers.
Zdravím a vítám všechny příznivce ledního hokeje u sledování on-line přenosu utkání základní části NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Carolina Hurricanes. Zápas se odehraje ve Wells Fargo Center v Philadelphii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.