Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

LA Kings: 25

3. třetina:

San Jose: 9

LA Kings: 8
Nakonec se domácí nemusí trápit tím, že nedali třetí gól do prázdné brány, protože závěr zápasu dokázali odehrát ve třetině soupeře a dnešním těsným vítězstvím 2:1 si vybojovali sedmé a rozhodující utkání, které se odehraje na ledě Kings v Los Angeles.
60:00
59:32
Joe Thornton nyní doslova pohrdl nabídkou rozhodnout utkání gólem do prázdné brány a ještě přihrává Pavelskimu, ale nepřesně.
59:22
Kings jsou v šesti a nyní jsou již ve třetině Sharks.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, domácí vyhrávají vhazování a vyhazují puk do třetiny Kings.
58:48
A teprve nyní odjíždí Quick z branky, ale rozhodčí zároveň přerušují hru, bude se vhazovat po levici Niemiho, Quick zůstává na střídačce.
58:41
Vojnov střílí z pravé strany, Niemi chytá.
58:25
Kings ve třetině Sharks, Quick však stále zůstává v bráně.
57:50
Zatím k tomu není vhodný okamžik, domácí se nechtějí nechat "uzamknout" ve vlastní třetině.
57:40
Již se hraje, hosté se brzy odhodlají ke hře bez brankáře.
57:25
Oddechový čas pro domácí.
57:25
Ti se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
57:12
Kopitarovo střele míjí branku, hosté nyní sevřeli domácí před jejich brankou.
56:58
Vojnov odvedl dobrou práci v obraně a hosté mohou zaútočit.
56:29
Carter prodlužuje do útočného pásma, ale rozhodčí přerušují hru, Niemi svírá puk ve své výstoji.
55:40
Herní projev Sharks již není tak defenzivní, zřejmě to pochopili i sami hokejisté, že pasivitou si koledují o ztrátu svého jednobrankového náskoku.
54:58
Marleau se dostává do dobrého úniku, Muzzin jeho nájezd nezachytil, alespoň však vyrušil jeho zakončení.
54:20
Ale domácí si nyní hodně zahrávají, jejich pasivita dává spoustu prostoru soupeři.
53:51
Kopitar s Galiardim se dostávají do zakončení, Niemi však neměl příliš práce, zapracovala obrana Sharks.
53:04
Hra se v závěru třetiny nepříjemně kouskuje, což nevyhovuje hlavně hostům, kterým se tak krátí jejich čas, potřebný k vyrovnání.
52:24
Snaha hostů končí nepřesnou rozehrávkou a odpískaným zakázaným uvolněním, vhazovat se bude před Quickem.
51:25
Rozhodčí vykazují hru ze třetiny Kings, vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:35
Scuderiho střela z pravé strany od modré končí v lapačce Niemiho.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté jsou aktivnější a snaží se o vyrovnání.
49:42
Dnešní utkání sleduje 17 562 diváků.
49:18
Richards ztrácí v souboji s J. Thorntonem puk, útočná akce Kings končí.
48:10
Kopitar zaváží puk do třetiny Shars, nahazuje puk na Niemiho, ten ho raději podržel ve své lapačce.
47:31
Burns se dostává ke střele na levé straně, Quick vyráží jeho střelu do rohu.
47:05
Pavelski se snaží projít po pravém křídle, ale je zastaven Scuderim.
46:44
Vojnov protáhl Niemiho střelou od modré čáry.
46:15
Není to zakázané uvolnění, hosté musí hrát.
45:50
Puk za brankou Sharks, ale hosté se k němu nedostávají, domácí mohou rozehrát.
44:32
Couture střílí z pravé strany, Quick chytá.
44:05
Hostům se nedaří přejít střední pásmo.
43:35
Tato řada se ale dostávala pod tlak, hosté prostřídali, na led poslali Kinga, Lewise a Browna.
43:09
Hosté rozehrávají, na ledě mají řadu s Fraserem, Nolanem a Richardsonem.
42:18
Hosté ale puk vzápětí opět ztrácí, ledabylá rozehrávka, domácí šli do přečíslení a Burish se dostává k dorážce, jenže Quick měl puk pod kontrolou ve své lapačce, jenž měl přitisknutou k ledu.
42:05
Až nyní Doughty uklidňuje situaci a bude rozehrávat.
41:30
Kings nyní marně stíhají domácí hráče v bílém, kteří kombinují za jejich brankou.
40:35
Sharks se v úvodu třetí třetiny brání před vlastní brankou.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 4:04 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

San Jose: 9

LA Kings: 8
Již se nic nestane v této části, i když na konci se ještě do šance dostali hosté, ale Doughtyho střelu, kterou ještě dokázal tečovat Brown, Niemi dokázal pokrýt. Druhá třetina tak skončila nerozhodně 1:1, když nejprve na 2:0 pro San Jose zvýšil povedenou střelou ve 25. minutě Galiardi, ovšem naději pro Los Angeles vykřesal brankou ve 34. minutě Brown, který tak stanovil zatím konečné skóre po dvou třetinách – 2:1 pro Sharks.
40:00
39:27
Domácí pouze vyhazují na zakázané uvolnění, vhazování před Niemim.
39:22
Kopitar zaváží puk do třetiny Sharks.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Až nyní se domácí vymanili a hned mohou zaútočit, Couture postupuje po pravém křídle, je bráněn Vojnovem, který ho dokázal zastavit, výborný obranný zákrok!
37:55
Střela Vojnova z pravé strany od modré zblokována, přesto hosté zůstávají v útočném pásmu.
37:38
Kings ve třetině Sharks.
36:50
Galiardi se snaží přelstít Quicka u levé tyčky jeho branky, nepovedlo se.
36:35
Oddechový čas pro hosty.
36:35
Vše končí dalším zakázaným uvolněním Kings.
36:24
Vhazování před Quickem vyhrávají domácí, kteří se snaží také svého soupeře zatlačit v jeho pásmu.
35:48
Nepřesná rozehrávka Kings, odpískán icing.
35:38
Až nyní se domácí dokázali vymanit z vlastní třetiny.
35:20
Domácí jsou pod drtivým tlakem.
34:50
A Kings jsou při chuti – Penner se dostává do zakončení, jeho tečovaný pokus Niemi vyráží.
33:53
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí se po prohraném vhazování nedokázali vymanit ze třetiny a tak přichází trest, po střele Greeneho od modré, z pravé strany, se puk dostává za branku, odkud DUSTIN BROWN z nemožného úhlu nahazuje puk na Niemiho, od něhož se odráží do branky! Asistence: Matt Greene, Dwight King.
33:21
A pozor, Clifford se dostává do šance, fantastický Niemi, jenž svou hokejku položil do cesty puku, který již mířil do branky!
33:05
Vojnov nahazuje puk do třetiny Sharks, tam ho ale získávají domácí hráči, kteří vzápětí nepřesně rozehrávají.
32:42
Bitva o útočnou modrou Sharks, úspěšnější hosté.
31:51
Puk ve třetině Sharks, kteří nevyužili čtyřminutovou přesilovou hru, kdy si nějaké šance dokázali vytvořit až v poslední minutě.
31:28
31:22
Wingels pálí z levé strany "z první", Quick se stihl přesunout.
31:02
Burns se dostává ke střele od modré z pravé strany, vedle.
30:37
Pavelskiho střela z levé strany je nepřesná a míří pouze za bránu, odkud ho hosté odpalují ze třetiny.
30:18
Boyle si sjíždí z pravé strany blíže k bráně, střílí, Quick vyráží.
29:57
Tak snad nyní – Sharks ve třetině Kings.
29:28
Absolutně nezvládnutá přesilová hra Sharks, alespoň prozatím, Kings znovu vyváží puk ze třetiny.
29:10
A další vyhozený puk ze třetiny Kings, domácí ještě nevystřelili na branku.
28:47
Hosté vystřídali, Kopitar znovu vyhazuje kotouč ze třetiny.
28:31
Boyle s pukem za vlastní brankou, domácí rozehrávají.
28:02
Domácí mají na ledě Pavelskiho, Marleaua, J. Thorntona, Boyla a Coutureho.
27:47
Puk již byl ve středním pásmu, Boyle s ním přejel modrou čáru, rozhodčí vykazují hru ze třetiny Kings.
27:38
Dlouhé oslabení Kings, kteří se brání s Doughtym, Richardsem, Regehrem a Carterem.
27:28
Vylučuje se, krev ve tváři Vlasiče, vyloučen hostující Williams, který za "vysokou hůl" dostává čtyřminutový trest!
26:45
Konečně je puk ve středním pásmu, Kings nevystřelili na Niemiho.
26:25
Kings nyní dobře útočí, domácí se nemohou vymanit z vlastní třetiny.
25:25
Oba týmy střídají, puk ve středním pásmu.
24:50
Domácím vlil gól Galiardiho krev do žil, řada Pavelskiho nyní sevřela Kings před jejich brankou.
24:10
San Jose právě vstřelilo branku!
T.J. GALIARDI se prosazuje z pravé strany, kdy střelou přes obránce Regehra "vymetl pavučinu" v bráně Kings, Quick byl na jeho přesnou střelu krátký. Navíc si asistenci připisuje gólman Niemi, jehož přihrávka byla zárodkem celé akce! Asistence: Scott Hannan, Antti Niemi.
23:56
Ne na dlouho, nepřesná rozehrávka vrací puk domácím.
23:38
Sheppard zaváží puk do třetiny Kings, ale poté padá a puk získávají hosté.
23:15
Puk za brankou Kings, ani jeden z týmů si zatím nevytvořil výraznou šanci ve druhé třetině.
22:35
Burish si sjíždí z pravého křídla před Quicka, střílí, gólman Kings vyráží.
22:11
Thornton zaváží puk do třetiny Kings, ale domácí se nedostávají do zakončení.
21:35
Hosté dobře napadají rozehrávku Sharks.
21:12
Ale domácí zachycují přihrávku a dostávají puk ze třetiny.
20:49
Kings rozehrávají, již jsou v útočném pásmu.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 3:10 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

San Jose: 8

LA Kings: 9
Ale již nevystřelili na branku Kings, první třetina je u konce. Spokojenější mohou být domácí hokejisté, kteří vedou po první dvacetiminutovce zásluhou branky Joe Thorntona, jenž se dokázal prosadit při přesilové hře pěti proti třem, 1:0. I hosté si zahráli přesilovou hru, ale ani při jedné se prosadit nedokázali. Velkou překážkou je opět skvěle chytající Niemi, který zlikvidoval všechny pokusy hostů v první dvacetiminutovce.
20:00
19:33
Domácí dohrají první třetinu před Quickem.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:28
Hosté se snaží udržet útočné pásmo, ale domácí dostávají puk do střední třetiny.
17:45
Hra je nyní hodně neurovnaná.
17:26
Dlouhý pas na Pennera nevyšel, rozhodčí přerušují hru. Vhazování ve středním pásmu.
16:50
Sharks nahazují puk do třetiny Kings, ale tam ho získává soupeř.
16:27
Znovu skvělý Niemi, kterému tam na brankovišti ještě pomohli obránci Sharks, Kopitar, Clifford i Greene se dostali do zakončení, ale finský gólman drží stále čisté konto.
16:05
Komerční přestávka dává oběma týmům možnost nabrat síly po několika přesilovkách a oslabeních.
15:30
I tuto přesilovou hru domácí ubránili a sami mohou zaútočit, Marleau jde sám na Quicka, ale v poslední chvíli byl "vyrušen" při zakončení vracejícím se obráncem Kings a nevystřelil.
15:12
14:58
Domácím se povedlo dostat puk alespoň do středního pásma.
14:40
Hosté na ledě s Kopitarem, Muzzinem, Doughtym, Richardsem a Carterem.
14:18
Běží již druhý minuta vyloučení, domácí se urputně brání.
13:58
Hosté to zkouší znovu, povedlo se, Kings ve třetině Sharks.
13:36
Muzzin nahazuje puk za branku Sharks, odkud ho domácí vyhazují ze třetiny.
13:17
Kings vyhrávají vhazování po pravici Niemiho, tím pádem získávají i pásmo.
13:12
Scott Gomez již usedá na trestnou lavici, Kings si zahrají další přesilovou hru.
12:56
Bude se vylučovat a opět to bude někdo z domácího týmu.
12:38
Ale hosté dobře napadají rozehrávku Sharks.
12:19
Puk za brankou Sharks, na hokejkách domácích hokejistů.
11:15
Ale přesilová hra hostům hodně pomohla, nyní tlačí domácí před jejich branku.
10:57
Domácí dostávají puk do středního pásma.
10:45
Skvělý zákrok, těsně po skončení přesilové hry Kings, domácího gólmana Niemiho, který zlikvidoval střelu Scuderiho z pravé strany.
10:44
10:25
Oba týmy vystřídali, Niemi musí hasit "požár" ve svém brankovišti.
09:58
A po střele Doughtyho zazvonila branková konstrukce domácí branky!
09:38
Hosté v přesilovkovém rozestavení ve třetině Sharks.
09:18
Domácí se brání se Stuartem, Desjardinsem, Hannanem a Burishem.
09:05
Hosté mají na ledě Muzzina, Doughtyho, Richardse, Kopitara a Cartera.
08:44
Přesilovou hru si tentokrát zahrají hosté, po faulu Boyla na Clifforda.
08:35
Vhazování ve třetině domácího mužstva, úspěšnější Sharks.
08:18
Dobrá kombinace Kopitara a Clifforda, který se dostává před Niemiho z levé strany, ten jeho střelu chytá do lapačky a přerušuje hru.
07:57
Vojnov dokázal udržet na svých zádech Burnse, který spěchal za pukem, odpískán icing Sharks, hra se stěhuje před Niemiho.
07:48
Až Vojnov dokázal vyhodit puk ze třetiny.
07:32
Sharks drží soupeře v jeho třetině.
06:58
06:42
Pokračuje pochopitelně ještě přesilová hra pěti proti čtyřem.
06:09
Ano, tak nakonec se po přihrávce Pavelskiho prosazuje u pravé tyčky zcela osamocený JOE THORNTON, ukázkově využitá přesilová hra pěti proti třem! Asistence: Joe Pavelski, Dan Boyle.
05:52
Zatím je to o střelách z velké vzdálenosti.
05:35
Nyní jsou již domácí hráči opět před Quickem.
05:16
Ale Pavelski nepřesně rozehrává ve třetině Kings, domácí ztrácí útočné pásmo.
04:58
A pozor, puk vyhazuje mimo ledovou plochu Kopitar, to jsou další dvě minuty pro Kings! Ano, je to tak, Kopitar již sedí na trestné lavici, domácí mají k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru.
04:44
Richards nedovoleně atakuje domácího Burnse ve vlastním pásmu, Sharks si zahrají druhou přesilovou hru v krátké době po sobě.
04:08
Nevylučuje se, vhazování po pravici Quicka vyhrávají hosté.
03:56
Braun se zvedá ze hřiště pouze za pomoci svých spoluhráčů, zřejmě byl nepříjemně zraněn ve vlastní třetině, bez pozornosti kamer.
03:56
Vojnov zaváhal při rozehrávce a domácí mohou jít do přečíslení dva na jednoho, ale byli tam zastaveni vracejícím se hráčem Kings, strhla se menší roztržka.
03:14
02:54
Zbývá posledních dvacet minut, puk ve středním pásmu.
02:33
Další vyhozený puk ze třetiny Kings, domácí ještě nevystřelili na branku.
02:03
Bránící čtveřici hráčů se podařilo dostat puk do středního pásma.
01:40
Sharks již v přesilovkovém rozestavení.
01:14
Hned ze začátku utkání se vylučuje, Clifford usedá na trestnou lavici, domácí si zahrají přesilovou hru.
00:49
Couture nahazuje puk z pravé strany před Quicka, obrana Kings zasáhla.
00:01

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Irwin, Boyle, Vlasič, Braun, Stuart, Hannan – Marleau, Couture, Pavelski – Galiardi, J. Thornton, Burns – Sheppard, Wingels, Gomez – Desjardins, Burish, Kearns

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Greene, Muzzin, Vojnov – Clifford, Kopitar, Williams – Penner, Richards, Carter – King, Lewis, Brown – Richardson, Fraser, Nolan

Rozhodčí: O´Rourke, Pollock – Amell, Driscoll.
Vítejte u onlajn přenosu 6. utkání 2. kola play-off NHL mezi týmy San Jose Sharks a Los Angeles Kings.
Šestý a možná poslední zápas této série uvidí fanoušci v HP Pavilion v San Jose. V celém play off zatím platí, že Los Angeles i San Jose doma neprohrávají. Kings už na svém ledě vyhráli šest domácích zápasů v letošním play off, San Jose zatím uspěli ve čtyřech domácích zápasech a dnes musejí přidat páté vítězství, protože jinak jim skončí sezóna. Šestý zápas může být svazující pro obě mužstva, vedoucí tým v sérii nechce hrát sedmý zápas, protože tam se může stát cokoliv a případné momentum by se mohlo přesunout na stranu soupeře a tým, jenž prohrává, tak hraje o všechno a tam jde pouze o to, zda-li se z toho hráči, jak by řekl Ivan Hlinka, poserou či neposerou. Šestý zápas je velká výzva a důležitou roli hraje psychika. Včera to bylo krásně vidět v zápase mezi Blackhawks a Red Wings, kdy Chicago od prvních minut dalo svou hrou jasně najevo, že ten zápas bude v jeho režii a také že byl. Něco podobného musí dnes předvést i San Jose a vynutit si sedmý zápas. Bude to těžké, ale nikoliv nemožné. Los Angeles se dá porazit a hráči Sharks to vědí, už se jim to konec konců dvakrát povedlo, tak proč by to nemohlo vyjít i potřetí? Do sestavy domácích se vrátí Adam Burish (zlomená ruka) a měl by nahradit Jasona Demerse, jenž jako obránce hrál v pátém zápase na křídle čtvrté formace. Jinak se v sestavách neočekávají žádné změny.
Češi na ledě
V utkání se může v dresu San Jose představit dvaatřicetiletý útočník Martin HAVLÁT.
Za Los Angeles Kings nenastupuje v této sezóně žádný český hráč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.