Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemné úterý.

Dnešní utkání sledoval 17 233 diváků.
Los Angeles Kings nakonec dopadli přesně stejně, jako Česká hokejová reprezentace, když také prohrávali 1:4, a také se jim podařilo pouze snížit na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině se o třetí branku Kings postaral svou druhou trefou Gáborík, na kterého však už nenavázal žádný hráč hostí, a Anaheim je tak prvním týmem v této sérii, který dokázal zvítězit na svém ledě a Ducks si vybojovali první mečbol této série.

Autor vítězné branky utkání: Jakob Silfvelberg

Stav série: 3:2 pro Anaheim Ducks
60:00
59:49
Z pravé strany vystřelil Williams, ale jeho pokus letí hodně mimo bránu Ducks a navíc se od mantinelu odráží mimo útočné pásmo Kings.
59:29
Puk je nakonec sražen mimo kluziště a vhazovat se bude ve středovém kruhu. Quick se vrací do brány.
59:23
Ducks se podařilo vyhodit puk do středního pásma.
59:02
Carter poslal puk chytře před bránu, kde jej tečoval jeden z hostujících hráčů, ale Gibson jeho pokus zastavil.
58:42
Quick míří na svou střídačku!
58:24
Doughty vystřelil od modré, ale jeho pokus zblokovali domácí a puk se poté odrazil do středního pásma.
58:20
Brown byl poslán domácím hráčem do brány Ducks, ale hlavní rozhodčí za tento zákrok nevylučuje.
57:55
Vojnov vystřelil od modré, ale jeho pokus nemíří na bránu Ducks.
57:47
Kopitar nahodil puk ze středního pásma přímo na Gibsona, který jej raději ukrývá pod svou lapačkou.
57:32
Ducks se však nakonec podařilo vybojovat puk a poté jej poslat alespoň do středního pásma.
57:11
Hosté opět nahodili puk do svého útočného pásma, kde za bránou Ducks svádějí velký souboj o kotouč.
56:52
Koivu společně s Winnikem zavezli puk až za bránu Kings.
56:24
Kings nahodili kotouč do útočného pásma, ale zde se k němu dostal Lindholm, který jej posílá mimo obrannou třetinu Ducks.
56:01
Puk je nakonec tečován mimo kluziště, a vhazovat se tak bude před útočnou modrou Anaheimu.
55:44
Ducks se tentokrát podařilo dostat puk až na Quicka, který musí zasáhnout, a tak mohou domácí vystřídat.
55:29
Anaheim pouze poslal puk přes celé kluziště, a tak je domácí odpískáno zakázané uvolnění. Hra se tedy vrací před bránu Gibsona.
55:15
Puk je nakonec vyhozen do hlediště, ale dle rozhodčích to bylo s tečí.
55:10
William si dokázal vybruslit zpoza domácí klece, ale jeho zakončení nakonec dokázali zneškodnit domácí obránci společně s Gibsonem.
54:52
Následuje poslední komerční přestávka třetí třetiny. Bude to také poslední reklamní pauza utkání nebo si Kings vynutí prodloužení?
54:52
Po další útočné akci Los Angeles končí puk v lapačce Gibsona, který raději přerušuje hru.
54:12
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A tak pozor vzniká tu velké drama! Kopitar udržel útočné pásmo, aby následně předal kotouč na Browna, který nahodil puk ze středu útočného pásma směrem na bránu Ducks, kde stál MARIÁN GÁBORÍK, který tečoval puk za záda Gibsona, a vstřelil tak kontaktní branku Kings.. Asistence: Dustin Brown, Anže Kopitar.
53:51
Bruce Boudreau (ANA) si nakonec raději bere svůj oddechový čas.
53:51
Anaheim nakonec poslal puk na zakázané uvolnění, a vhazovat se tak bude před bránou Ducks.
53:37
Kings jsou stále ve svém útočném pásmu, ale hostům se zatím nedaří nějak ohrozit Gibsona v bráně Ducks.
53:12
Los Angeles zavezli puk do svého útočného pásma, kde se hosté pokusí vstřelit kontaktní branku.
52:35
Ducks se nakonec dostali až do útočné třetiny, kde Selänneho formace dělá velké problémy obraně Kings.
52:04
Anaheim má znovu kotouč na svých hokejkách, když jej domácí drží ve svém obranném pásmu.
51:33
Doughty vystřelil od modré, ale jeho rázná střela neprošla až na Gibsona, když jí zastavil Allen.
51:15
Následuje komerční přestávka.
51:15
Los Angeles se poté pokusili o útočnou akci, která však skončila ihned u útočné modré, kde se hosté dopustili ofsajdu.
51:04
Z pravé strany se odhodlal ke střele Winnik a jeho pokus končí jen těsně vedle brány Kings.
50:48
Kotouč je stále v obranné třetině Kings a hosté se zatím nemohou dostat k puku.
50:22
Do útoku se teď pustili domácí, kteří se snaží získat co nejvíce času ve svém útočném pásmu, kde zatím Anaheim drží puk.
50:00
Do konce utkání zbývá posledních deset minut a Kings se zatím nedaří alespoň vstřelit kontaktní branku.
49:31
Devante Smith-Pelly (ANA) se vrací na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hrubost. Zároveň je však vyloučen i Tyler Toffoli (LAK), který také dostává dvě minuty za hrubost. Pokračovat se bude znovu ve čtyřech.
49:10
Od modré vystřelil Muzzin, ale jeho pokus je nakonec sražen za bránu Anaheimu.
48:42
Kings se podařilo získat puk a hosté se ihned ženou do útoku, ale domácí obrana si s jejich ofenzivní akci poradila.
48:09
Lovejoy zavezl puk do útočného pásma Ducks a domácí hokejisté se usazují ve své útočné třetině.
47:37
Carter si dobře vybruslil zpoza domácí klece, ale při jeho první střele mu utekl puk z hole, a tak musel hostující útočník udělat ještě pár temp, aby vystřelil ze středu pásma a Gibson si připisuje další úspěšný zákrok.
47:12
Hosté se ihned dostali do protiútoku, kde nakonec z pravé strany vystřelil Doughty, ale Gibson má puk ve své náruči.
47:03
Perry společně s Getzlafem dlouho drželi kotouč v útočném pásmu, ale Kings se nakonec podařilo získat puk pod svou kontrolu.
46:44
46:44
Dvě minuty za nasimulovaný pád však dostává právě faulovaný Devante Smith-Pelly (ANA), a tak se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
46:44
Anže Kopitar (LAK) oslabuje svůj celek, když dostává dvě minuty za podražení.
46:22
Martinez se pokusil nahrát před bránu Ducks, ale zde byli na jediného útočníka Kings hned tři domácí hráči.
45:45
Anaheim se však po další nepodařené ofenzivní akci hostů dostal opět k puku, ale domácí jej poté pouze poslali na zakázané uvolnění.
45:32
Silfvelberg pouze odevzdal kotouč do útočného pásma Ducks, kde se k puku dostávají Kings.
45:13
Tentokrát je Los Angeles dokonce odpískáno zakázané uvolnění, když se Kings nevydařila jejich další útočná rozehrávka.
44:45
Ani další útočná akce Los Angeles nepřinesla nějakou střelu, a tak domácí posílají puk do středního pásma.
44:07
Lewis procpal puk až do útočného pásma Los Angeles, ale zde byli na hostujícího útočníka hned dva hráči v černém, kteří jej nakonec o puk připravili.
43:42
Domácí se vydali až do svého útočného pásma, kde nakonec z levé strany střílel Getzlaf, který však netrefil bránu a navíc se ještě puk odrazil od mantinelu mimo kluziště.
43:11
Pearson poslal puk do útočného pásma, ale zde nebyl ani jeden z hráčů v bílém, a tak se k němu opět dostávají domácí.
42:49
Kotouč se po sražené střele Toffoliho dostal na modrou, odkud pálil Vojnov, jehož střelu ještě tečoval jeden z hráčů před Gibsonem, ale puk nakonec končí pod betonem domácího brankáře.
42:26
Puk je nakonec tečován mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před útočnou modrou Los Angeles.
42:08
Kings nahodili puk do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají domácí, kteří jej posílají do středního pásma.
41:42
Los Angeles však zatím nemůže najít recept na pozornou obranu domácích, kteří skvěle brání střední pásmo.
41:02
Anaheimu se nyní podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde jej pouze odevzdávají Kings.
40:41
Los Angeles drží útočné pásmo, ale hosté se zatím nemohou dostat do dalšího zakončení.
40:17
Gáborík se dostal do zakončení z levé strany a Gibson se při svém zákroku opřel o bránu, kterou tím však vychýlil ze své pozice.

Hity: 22:26
Začátek druhé třetiny patřil naprosto domácím, kterým se během prvních deseti minut podařilo vstřelit hned tři branky. O góly Ducks se postupně postarali Perreault, Smith-Pelly a Silfvelberg. Kings se však ještě v samotném závěru podařilo alespoň snížit, když se v přesilové hře prosadil Gáborík. podaří se Los Angeles další zázrak a vyrovnají ve třetí třetině utkání nebo si Anaheim vybojuje svůj první mečbol? To vše se dozvíte, když budete nadále sledovat tento on-line přenos.
40:00
39:41
Anaheim ukořistil puk u své obranné modré a domácí hokejisté posílají puk přes celé kluziště.
39:22
Hostům se nepodařilo správně přejít modrou čáru, a tak je Kings odpískáno postavení mimo hru.
38:44
Kings využívají přesilovou hru! Carter nahazoval kotouč z pravé strany kluziště a jeho pokus vyrazil Gibson na levou stranu, kde byl Muzzin, kterému sjel puk z hole, ale ten se nakonec dostal přesně před bránu Ducks, kde byl MARIÁN GÁBORÍK, který prostřelil domácího brankáře. Asistence: Jake Muzzin, Jeff Carter.
38:26
Kopitar si vybruslil zpoza domácí brány a jeho pokus nakonec vyrazil Gibson za svou klec.
38:09
Anaheim vyhrál následné vhazování a domácí ihned posílají puk přes celé kluziště.
37:57
Devante Smith-Pelly (ANA) poputuje na trestnou lavici, protože v útočném pásmu zasáhl Doughtyho svou holí do jeho obličeje, a dostává tak čtyři minuty.
37:46
Perry se nakonec pokusil překvapit Quicka zpoza brány, ale jeho zakončení nakonec vyrazil hostující brankář mimo svou klec.
37:15
Ducks drží puk za bránou Kings, kde si domácí hokejisté vyměňují puk.
36:54
Greene vystřelil od modré čáry, ale Gibson neměl s jeho pokusem žádný problém a puk končí někde v jeho výstroji.
36:38
Ducks se poté velice rychle dostali do útočného pásma, kde nakonec z pravé strany vystřelil Bonino a Quick našel puk ve své lapačce.
36:27
Z levé strany útočného pásma střílel Lewis, ale jeho pokus končí pouze na boční brankové konstrukci.
35:40
Kings dokázali dostat puk do svého útočného pásma, ale zde přihrával Muzzin na svého kolegu na modré, ale ten byl zrovna střídat, a tak se ke kotouči dostávají Ducks.
35:24
Zbytek druhé třetiny se dohraje až po poslední komerční přestávce druhé části.
35:24
Třetí přesilová hra Anaheimu je u konce. Ducks se navíc dopustili postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
34:59
Hostující brána byla po jednom ze soubojů vychýlena ze své pozice, a tak se bude vhazovat v obranné třetině Kings.
34:49
Selänne našel před bránou Kings nikým nehlídaného Smith-Pellyho, kterého však dokázal skvěle vychytat Quick.
34:36
Kings se opět podařilo dostat puk co nejdále od své brány.
34:10
Ve vlastním oslabení se dostal do útoku Brown, který nakonec vystřelil z levé strany a Gibson jeho pokus vytěsnil nad svou klec.
33:55
Anaheimu se nevydařila rozehrávka a puk se nakonec dostal až ke Quickovi, jenž jej ukryl pod svou lapačkou.
33:41
Los Angeles se podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště.
33:20
Dvě minuty za sekání nakonec dostává Drew Doughty (LAK).
33:20
Getzlaf se dostal s pukem do útočného pásma, kde nejdříve naznačil střelu, aby se následně pokusil nahrát před bránu na Smith-Pellyho, který však byl faulován, a Ducks tak budou hrát další přesilovou hru.
32:43
Domácí obrana nakonec dokázal vybojovat puk na své hokejky, ale Ducks jej pouze poslali přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
32:33
Kings se dostali s pukem až do svého útočného pásma, kde jej drží za bránou Anahaeimu.
31:53
Hosté nahodili kotouč na Gibsona, který jej rychle vyklepal ze své výstroje, aby mohl rozehrát puk na své obránce.
31:25
Ducks dostali kotouč až do svého útočného pásma, kde však puk ukořistil Stoll, který jej vyhazuje po mantinelu.
31:06
Po vyhraném vhazování střílel od modré Doughty, ale jeho pokus končí vedle brány Ducks, když se nakonec od zadního mantinelu odrazil ke Gibsonovi, který jej ukrývá pod svou lapačkou.
31:00
William vyslal od modré čáry další střelu směrem na bránu Ducks, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě za bránou Anaheimu.
30:54
30:54
Tak to je neuvěřitelné co vše teď Kings neproměnili! Kopitar dostal pas na pravou stranu, kde měl hodně prostoru, ale jeho střelu vyrazil Gibson a hostující útočník se nakonec dostal i k dorážce, ale i tu nakonec domácí brankář vyrazil. Puk se poté dostal ještě ke Gáboríkovi, ale ani slovenský útočník nedokázal překonat ležícího brankáře Anaheimu.
30:37
Nahození Kings se od mantinelu odrazilo mimo kluziště, a tak se bude znovu vhazovat před modrou čárou.
30:29
Hostům se nakonec nepodařil jejich přechod přes útočnou modrou, a tak je odpískán ofsajd Kings.
30:23
A znovu je puk až za bránou Quicka, odkud musí další útočnou akci založit Martinez.
30:00
Další vyhození Anaheimu, který zatím nepouští Kings do svého obranného pásma.
29:36
Anaheimu se však podařilo hned dvakrát rychle vyhodit kotouč ze svého obranného pásma.
28:54
Svou první přesilovou hru si zahrají Kings, když je na dvě minuty za držení poslán na trestnou lavici Nick Bonino (LAK).
28:23
Anaheim právě vstřelil branku!
Kings se nepodařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma, když se nakonec ke střele z hranice levého kruhu dostal Cogliano, jehož střelu vyrazil Quick před sebe, ale zde byl pouze JAKOB SILFVELBERG, který už poslal puk za záda bezmocného brankáře Kings. Asistence: Andrew Cogliano.
28:06
Kopitar neudržel puk v útočném pásmu, a tak může Cogliano vyvézt kotouč až do útočné třetiny Ducks.
27:44
Doughty nahodil puk za bránu Anaheimu, ale zde jsou u něj dříve domácí hokejisté, kteří jej ihned posílají do středního pásma.
27:16
Od modré vystřelil Lindholm a jeho střela nakonec končí za bránou Quicka, kde se k puku dostávají hosté.
27:05
Kings poslali kotouč na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Quicka.
26:29
Selänneho formace se opět dostala do svého útočného pásma, ale tentokrát domácí celek nijak neohrozil Quicka.
26:09
Následuje první komerční přestávka v druhé třetině.
26:09
Do zakončení z levé strany se dostal Brown, ale s tímhle pokusem nemohl mít Gibson žádný problém, a tak končí puk v jeho lapačce.
25:44
Kopitar nahodil puk za bránu Ducks, kde se za ním žene Gáborík, ale u kotouče byl nakonec dříve Gibson, který jej po mantinelu posílá pryč.
25:14
Martinez pouze poslal puk do obranné třetiny Anaheimu, kde se k puku dostávají domácí hokejisté.
24:25
První útočná formace Ducks se opět dostala do útočné třetiny domácích, ale Kings je velice rychle vyhnali do středního pásma.
23:58
Kings museli odvrátit další útočnou akci domácích hokejistů, když se nakonec ke střele z mezikruží dostal Selänne, ale Quick jeho pokus vyrazil.
23:28
Los Angeles se pokusilo o útočnou akci, kde nakonec zakončoval z pravé strany Stoll, ale Gibson jeho pokus vyrazil mimo tři tyče.
22:34
Ducks se na začátku druhé třetiny dostávají do trháku! Martinez špatně rozehrál z vlastní obranné třetiny a k puku se dostal Getzlaf, který následně vyslal DEVANTEHO SMITH-PELLYHO do samostatného úniku, kde si už domácí útočník poradil s Quickem, a poslal tak domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Ryan Getzlaf.
21:11
Ducks využívají přesilovou hru! Beauchemin nahodil kotouč za bránu Kings, kde se k němu dostal Selänne, který se svou milimetrovou přihrávkou našel u pravé tyče hlídkujícího Perreaulta, který ještě svou střelou trefil brusli DEVANTE SMITH-PELLYHO, od kterého putoval puk do brány Kings. Asistence: Teemu Selänne, Francois Beuchemin.
20:49
Kings se však znovu podařilo vyhrát vhazování a hosté poslali puk přes celé kluziště.
20:42
Domácí hokejisté budou hrát svou druhou přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Justin Williams (LAK).
20:31
Anaheim se dostal postupným útokem až do útočného pásma, kde nakonec našel Perry na hranici levého kruhu čekajícího Getzlafa, jehož střelu však zastavil Quicka svou lapačkou.
20:06
Ihned po vyhraném vhazování poslali Kings puk na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Quicka.

Hity: 10:17
V první třetině se dokázali velice rychle dostat do vedení domácí, kteří využili zaváhání hostující obrany, když se nakonec dostal puk k Boninovi, jenž z pravé strany prostřelil Quicka. Los Angeles se však v polovině první části podařilo vyrovnat stav utkání, když se Kings po dlouhých sedmdesáti minutách podařilo poprvé překonat Gibsona, který byl příliš krátký na střelu Lewise.
20:00
19:56
V samotném závěru první třetiny ještě vystřelil od modré Koivu, ale Quick jeho střelu zastavil svou lapačkou.
19:37
Gáborík se pokusil najít u pravé tyče připraveného Kopitara, ale jeho přihrávka byla na své cestě zblokována domácí obranou.
19:20
Perry poslal puk ze svého obranného pásma až za bránu Quicka, a tak se hra vrátí před Gibsona, protože je domácím odpískán icing.
19:06
Další útočná rozehrávka hostujících byla ve středním pásu tečována Perrym mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před obrannou modrou Ducks.
18:43
Lewis zatlačil na jednoho z domácích obránců a puk se následně odrazil až za bránu Anaheimu.
18:16
Další vyhození Doughtyho skončilo až na střídačce Kings, a tak se bude vhazovat v obranné třetině Los Angeles.
17:52
Hosté vyhráli následné vhazování a Kings opět posílají puk co nejdále od své brány.
17:43
Od modré vystřelil Fowler a Quick jeho pokus zachytil svou lapačkou, a přerušil tak hru.
17:36
Los Angeles znovu ukořistilo puk ve své obranné třetině, a tak jej hosté vyhodili alespoň do středního pásma.
17:12
Kings se podařilo vyvézt kotouč z jejich obranného pásma, a tak mohou hosté vystřídat.
16:45
Perry se pokoušel dostat puk k pravé tyči na Maroona, který sice jeho přihrávku dostal, ale domácí útočník následně nepřehodil beton ležícího Quicka.
16:27
16:18
Anaheim bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Alec Martinez (LAK).
16:09
Ducks se dostali do útočného pásma, kde nakonec střílel z levé strany Maroon, jehož střelu si málem srazil do vlastní sítě Martinez a k dorážce se ještě dostal Selänne, ale Quick zastavil i jeho dorážku!
15:46
Anaheim se nakonec dostal na kratší okamžik do útočného pásma, odkud však byli domácí rychle vyhnáni.
15:23
Hosté pouze poslali puk do svého útočného pásma, ale zde se k němu dostávají domácí hokejisté.
14:57
Nahrávku Lovejoye tečoval ve středním pásmu jeden z hostujících mimo kluziště, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.
14:50
Los Angeles však nakonec získalo puk a hosté se dostali i do útoku, kde se však Kings nepodařilo nějak ohrozit Gibsona.
14:26
Silfvelberg nahodil kotouč do útočného pásma Ducks, kde se za ním žene hned několik hráčů v černém.
14:07
Následuje poslední komerční přestávka první třetiny.
14:07
Los Angeles se však nevydařil přechod přes útočnou modrou, a tak je hostům odpískáno postavení mimo hru.
14:00
Winnik vybojoval kotouč v útočném pásmu Anaheimu, ale hostující obrana dokázala získat puk na své hokejky, a tak se Kings pouštějí do útoku.
13:16
Domácí se nakonec pokusili překvapit Quicka zpoza jeho klece, ale hostující brankář byl u své tyče připravený a raději ukrývá puk pod svou lapačkou.
13:00
Winnik vystřelil od modré a Quick jeho pokus vyrazil před sebe, kde se k dorážce z mezikruží dostal Perry, ale i jeho střelu dokázal Quick zastavit.
12:25
Po delší době se hraje i v obranném pásmu Los Angeles, kam dostala puk první útočná formace Ducks.
12:01
Muzzin vystřelil od modré a puk ještě tečoval před Gibsonem Brown, ale domácí brankář byl pohotový a kotouč končí v jeho lapačce.
11:53
Tlak Kings však pokračoval a nejdříve byla střela Martineze zblokována na pravou stranu obranného pásma Ducks, kde byl Greene, který však jen zakončil bekhendem a s tímto pokusem neměl Gibson problém.
11:24
Pearson se dostal ke střele ze středu útočného pásma, ale do jeho zakončení skočil jeden z domácích útočníků.
11:12
Anaheim poslal znovu puk přes celé kluziště, a tak je znovu domácím hokejistům odpískán icing.
10:55
Stoll vyhrál následné vhazování čistě na Muzzina, jehož pohotovou střelu vychytal s velkým klidem svou lapačkou Gibson.
10:53
Muzzin nahodil puk na bránu Ducks, kde jej nakonec udržel Gibson u své tyče, a tak hlavní rozhodčí raději přerušují hru,
10:46
Anaheim poslal puk přes celé kluziště, a tak se hra přesune před bránu domácích, protože je odpískáno zakázané uvolnění.
10:24
Ducks se poté pokusili o rychlý protiútok, ale domácí hokejisté nepřešli správně přes útočnou modrou, a tak je pískán offside.
10:17
Od modré to tentokrát zkusil Doughty, ale pokus hostujícího obránce neprošel ani k domácímu brankáři.
10:22
Následuje další reklamní pauza.
10:22
Hostující hokejisté se ihned po vyrovnání tlačí znovu do útočného pásma, kde však byla střela Muzzina od modré čáry tečována do ochranné sítě.
09:12
Kings srovnávají stav utkání! Hosté dokázali získat kotouč ve středním pásmu, kde jej nakonec Williams poslal o mantinel kolem střídačky domácích, kteří zrovna střídali, a tak se raději puku nikdo nedotýkal, a tak si jej sebral TREVOR LEWIS, jenž se následně dostal ke střele z pravé strany a jeho pokus zapadl přesně k levé tyči domácí klece. Los Angeles tedy po dlouhých sedmdesáti minutách prostřelilo Gibsona. Asistence: Justin Williams.
08:54
Los Angeles se poté drželo v útočném pásmu, ale domácí nakonec ukořistili puk a poslali jej přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
08:19
King nahodil kotouč do útočného pásma, a tam se od zadního mantinelu odrazil zpět před Gibsona, který si jej málem srazil do vlastní brány.
08:09
Následuje první komerční přestávka utkání.
08:09
Puk je tečován na střídačku Los Angeles, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
07:45
Domácí hokejisté nakonec dostali kotouč až do svého útočného pásma, a tak mohou Ducks odejít vystřídat.
07:20
Ducks však poté poslali puk přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před Gibsonem, protože se Anaheim dopustil zakázaného uvolnění.
07:10
Toffoli pouze prodloužil kotouč do útočného pásma Kings, kde se k němu však dostávají domácí obránci.
06:32
O kotouč se teď vede velký souboj ve středním pásmu, když se ani jeden z týmů nemůže dostat do svého útočného pásma.
05:41
Getzlaf nahrál na levou stranu rozjetému Perrymu, který se dostal až do zakončení před Quickem, ale hostující brankář dokázal zastavit zakončení domácího střelce svým betonem.
05:22
Doughty vystřelil od modré čáry, ale ani jeho střela neprošla až na domácího brankáře.
04:57
Muzzin udržel útočné pásmo a poslal kotouč k pravému rohu na Kopitara, který se pokusil z velkého úhlu překvapit Gibsona, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
04:04
Toffoli získal kotouč za bránou Ducks, odkud si s ním následně vybruslil a nahrál na hranici pravého kruhu Lewisovi, jehož pohotovou střelu však vychytal Gibson.
03:29
Hostující hokejisté nahodili puk ze středního pásma na Gibsona, který si nechce dělat problémy a raději jej ukrývá ve své lapačce.
03:05
Ze středu pravého kruhu vyslal na Quicka svou střelu Smith-Pelly, ale hostující brankář má tentokrát puk ve své moci.
02:15
Ducks se velice rychle dostávají do vedení! Domácí hokejisté nahodili kotouč do svého útočného pásma, kde se k němu dostal jeden z hostujících obránců, který však v rohu kluziště upadl, a tak se k puku dostal Winnik, který jej poté nahrál na hranici pravého kruhu NICKU BONINOVI, jenž se svou pohotovou střelou trefil přesně k vzdálenější tyči Quickovy brány. Asistence: Daniel Winnik.
01:55
Maroon vybojoval kotouč v útočném pásmu, kde jej nakonec dokázala dostal mezi kruhy na Selänneho, kterého však vychytal Quick.
01:12
Následně si na druhé straně připsal i svůj první zákrok Quick, jenž musel vyrazit zakončení Getzlafa z mezikruží.
00:52
Stoll vystřelil z pravé strany útočného pásma a jeho pokus musel vyrážet Gibson za svou bránu.
00:41
Domácí hokejisté se hnali do svého prvního útoku, ale Perry vletěl do útočného pásma mnohem dříve než Getzlaf s pukem, a tak je Ducks odpískán offside.
00:21
Los Angeles se ihned vydali do útočné třetiny, kde se dostal ke dvěma zakončením od modré Muzzin, ale ani jeden jeho pokus neprošel až na Gibsona.
00:01

Anaheim Ducks: Gibson (Hiller) – Fowler, Lovejoy, Lindholm, Beauchemin, Allen, Vatanen – Smith-Pelly, Getzlaf, Perry – Cogliano, Koivu, Silfvelberg – Maroon, Perreault, Selänne – Winnik, Bonino, Palmieri.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Schultz, Vojnov, Martinez, Greene – Gáborík, Kopitar, Williams – Pearson, Richards, Carter – King, Stoll, Brown – Clifford, Lewis, Toffoli.

Rozhodčí: Jackson, O´Rourke – Cherrey, Kovachik.
Československá stopa v sérii

Marián Gáborík (LAK) – 4 zápasy, 3+2, +2, 0 trestných minut
Anaheimu se tedy podařilo vyrovnat stav série, a tak se budou Ducks snažit otočit sérii ve svůj prospěch, když páté utkání sehrají před svými diváky. Ve čtvrtém utkání si svou premiéru ve vyřazovacích bojích připsal mladý brankář John Gibson, který zastavil všech 28 pokusů domácích střelců.
Čtvrtý zápas

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Smith-Pelly (Perry, Getzlaf), 19. Getzlaf (Perry, Vatanen).

Stav série: 2:2
Třetí zápas

Los Angeles Kings – Anaheim Ducks 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 25. Carter (Gáborík, Kopitar), 60. Richards (Pearson, Carter) – 5. Perry (Maroon, Getzlaf), 36. Selanne (Bonino, Lindholm), 58. Lovejoy (Cogliano.

Stav série: 2:1 pro Los Angeles Kings
Druhý zápas

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Perry (Getzlaf, Fowler) – 1. Gáborík (Kopitar, Brown), 13. Martinez (Toffoli, Pearson), 60. King (Williams).

Stav série: 0:2 pro Los Angeles Kings
První zápas

Anaheim Ducks – Los Angeles Kings 2:3 po pp. (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Beleskey (Getzlaf, Fowler), 49. Selänne (Maroon, Getzlaf) – 10. Martinez (Gáborík, Kopitar), 60. Gáborík (Richards, Kopitar), 73. Gáborík (Kopitar, Doughty).

Stav série: 0:1 pro Los Angeles Kings
Vítám vás u on-line přenosu z pátého utkání semifinále Západní konference, ve kterém nás čeká další souboj mezi Anaheimem Ducks a Los Angeles Kings. Utkání startuje ve 04:00, ale vzhledem k předzápasovému programu se dá očekávat, že úvodní buly bude vhozeno až kolem 04:10.