Z mé strany to bude všechno. Děkuji vám za pozornost a těším se příště u dalšího utkání této série. Na počtenou!
3. Devan Dubnyk 17 zák., 0 gólů, 100%
Je hotovo, Minnesota po skvělém výkonu porazila Blues 3:0 a dostává se do vedení v sérii!

Domácí tým byl lepším na ledě a zvítězil po zásluze. Do vedení šel ale až ve 35. minutě, kdy se po parádní akci Granlunda a následném pasu od Pariseho prosadil Jason Pominville. Toto trio bylo i u další branky, tentokráte stál ovšem na konci akce Zach Parise.

Ve třetí třetině se sice Blues snažili vstřelit alespoň branku, jenže výborně pracující domácí obrana jim to nedovolila a v čase 57:58 o výhře Divočáků rozhodl gólem do prázdné branky Nino Niederreiter.

Střely: 24:17 (9:4, 11:6, 4:7)

Aktuální stav série: MIN 2:1 STL
60:00
59:35
Domácí už jen v poklidu kombinují v útočném pásmu.
59:02
Steve Ott (STL) inkasuje dvouminutový trest a navíc i desetiminutový osobní, takže rovnou zamířil do kabiny. Dmitrij Jaškin odsedí menší trest za něj.
59:02
Jared Spurgeon a Steve Ott se dostali do menší šarvátky, rozhodčí tuto dvojici ale ihned po pádu na led zalehl a uklidnil. Útočník Blues z toho zcela jistě nevyvázne bez trestu.
58:44
Paul Stastny se ještě ocitl v šanci na snížení, ale Dubnyka překonat nedokázal!
57:58
Allen už je pochopitelně zpět v brance.
57:58
Minnesota právě vstřelila branku!
Nyní už to ale domácím vyšlo a troufám si říct, že je rozhodnuto! NINO NIEDERREITER zablokoval Steenovu přihrávku a v útočném pásmu sám dojel odražený puk, který bez potíží dopravil do prázdné branky. Bez asistence.
57:38
Niederreiter vybojoval ve středním pásmu puk pro Pominvilla, který ale prázdnou branku netrefil!
57:24
Dělovku Steena z první dokázal vyrazit Devan Dubnyk.
57:02
Charlie Coyle díky skvělé práci Oshieho nedovezl kotouč až do prázdné branky!
56:53
St. Louis to zkusí v šesti, Jake Allen je na střídačce!
56:53
Oddechový čas pro hosty.
56:53
"Duuuuuuub" zní z vyprodaného hlediště v Xcel Energy Center, což značí jediné – Dubnykův zákrok.
56:43
Do protiútoku se vydali Wild, Pominville nahrával na najíždějícího obránce Spurgeona, ale pas neprošel.
Střely: 23:14
56:26
Přihrávka na Backese byla ztečována mezi diváky, následuje poslední komerční přestávka ve třetí třetině.
55:54
St. Louis se minutu od minuty snaží navyšovat svou útočnou aktivitu, mají to ale velmi těžké proti organizované obraně Wild.
55:14
Oshie dostal puk na zakázané uvolnění.
55:08
Leopoldova střela byla zblokována Shattenkirkem před brankou.
54:21
Bluesmani zatlačili svého soupeře a hned několikrát pálil Alex Pietrangelo, kýžený úspěch ale zatím ne a ne přijít!
53:50
Dopředu šla opět Minnesota a Granlund nabil Parisemu, jehož rána skončila jen těsně vedle!
53:37
Tarasenko se snažil nahrát na Shattenkirka, což nevyšlo.
53:12
Spurgeon prošel dopředu a nahrál doprava na Pariseho, který okamžitě střílel. Pokus byl zblokován a dopředu jdou hosté.
52:22
Střelu Brodziaka lapil Allen, čímž zajistil přerušení. To bude vyplněno komerční přestávkou.
51:43
Minnesota pokračuje ve velmi dobrém defenzivním výkonu a nepouští St. Louis do žádných šancí.
50:46
Schwartz se dostal k odraženému puku, ale napálil ho těsně vedle domácí klece.
50:12
Po vhazování to ihned zkusil Steen, Dubnyk ale vyrazil puk svým ramenem do bezpečí.
50:08
A další přerušení, to je opravdu velké kouskování, které atraktivitě moc nepřidává. Suter vyhodil puk na zakázané uvolnění.
49:46
Stastny se puku dotkl vysokou holí, hra je znovu přerušena.
49:40
Po vhazování vyslal střelu od modré Matt Dumba, jenže strážce hostující svatyně byl opět pozorný.
49:36
Brodinovu tvrdou střelu po zemi bez potíží chytil Allen.
49:24
Parise dostával přihrávku do nebezpečné pozice, nakonec se ale nedostal k zakončení své akce.
48:37
Puk v ochranné síti po nahození domácích do útoku.
48:11
Michálek si sjel do prostoru před branku, kde ovšem ztratil puk.
Střely: 21:13
Dnešní utkání sleduje 19165 diváků.
47:38
Puk na střídačce hostů, hra je přerušena a následuje komerční přestávka.
47:23
Sám na branku mohl jít Steve Ott, jenže obránci mu v průniku dopředu skvěle zabránili.
47:00
Blues se nadále snaží útočit, ale moc se jim to nedaří.
45:38
Neuvěřitelné! Jak tohle Mikael Granlund nedal? Parise nahrál na Pominvilla, jenž posunul puk na finského útočníka. Jedinému hráči z tohoto tria, který dnes ještě nedal branku. A nedal jí ani nyní, i když na něj zívala naprosto prázdná! Trestuhodně spálená obrovská příležitost.
44:49
A nyní se zakázaného uvolnění dopustili hosté při prudké rozehrávce a snaze přejít rychle do útočného pásma z toho obranného.
44:05
A máme tu další icing domácího týmu. Hra je v této třetině zatím nepříliš pohledná, což se ovšem dalo očekávat.
43:20
Pietrangelova střela zápěstím se dočkala i jemné teči, ale puk zamířil mimo.
43:15
Zakázané uvolnění Minnesoty, vhazovat se bude u Dubnyka.
42:54
To Jake Allen měl práce více. Nyní čelil 21. střele domácího celku, když pas za obranu po straně dostal Bergenheim.
42:43
Devan Dubnyk si připsal teprve jedenáctý zákrok, a to proti střele kapitána Davida Backese.
42:04
Tvrdá rána Pietrangela se odrazila před branku, kde si po pár vteřinách puku všiml Berglund. Okamžitě tak střílel, bránu ale minul.
41:34
Shattenkirk po levé straně vyslal do útoku Schwartze, kterému ovšem nebylo dovoleno dostat se k zakončení.
40:47
Ofsajd St. Louis.
40:26
T. J. Oshie se odhodlal k otočkám v útočném pásmu, bekhendem ale poté zamířil mimo a tak jeho akce přišla vniveč.
40:06
Prakticky ihned po vhazování skončil puk na střídačce a hra je tedy přerušena.
40:01
Skončila nám druhá dvacetiminutovka. Naprosto v ní dominoval domácí tým, který si po zásluze vytvořil dvoubrankové vedení. Nejprve se prosadil Pominville a po něm Parise. Bluesmani budou muset svůj výkon značně zlepšit, jinak dnes neuspějí. Jak bude vypada třetí třetina?

Střely: 20:10 (11:6 v této třetině)
Další třetina začne přibližně ve 4:04.
40:00
39:42
Shattenkirk ale na modré nezachytil puk a musí se k němu vrátit až ke své bráně.
39:38
Po vhazování ze středního pásma střílel Jackman. Nakonec to přineslo svůj menší úspěch v podobě vhazování v útočném pásmu.
39:33
St. Louis se při přechodu do útoku ocitlo v ofsajdu, hra se nám zatím začíná poměrně přiostřovat a sledujeme spoustu osobních soubojů a strkanic.
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:52
Nyní hostující brankář podržel puk a přerušil hru, vhazovat se bude po jeho levici.
38:43
Krásná kombinace na jeden dotek a mohlo to být 3:0! Coyle posunul puk na Granlunda, který ještě vylepšil situaci pro Zacha Pariseho. Jeho střela ovšem už nebyla přesná, takže Allen a jeho spoluhráči si mohli výrazně oddychnout.
38:32
Rozhodčí ale zřejmě nebude vylučovat nikoho, žádná větší bitka se totiž nekonala.
38:32
Backes si narazil s Ottem a okamžitě střílel, Dubnyk ale puk chyitl. Poté se před brankou strhla pořádná mela, kde velice aktivní byl hlavně kapitán Blues.
37:45
Koivu byl za brankou sražen k zemi a domácí fanoušci se vehementně dožadovali vyloučení, rozhodčí ovšem zůstává neoblomný.
37:19
Bluesmani se dostali do ofsajdu.
37:02
Jaškin nahrál na Stastného, který si dal puk na bekhend a dobře vystřelil. Devan Dubnyk byl ale pozorný a kotouč lapil.
36:13
A Divočáci se dostávají už do dvoubrankového vedení! ZACH PARISE prokázal v útočném pásmu velmi dobrou bojovnost a dočkal se první branky v této sérii. Svedl souboj o puk s obráncem Bouwmeesterem, vyhrál ho a následně tedy touš napálil směrem na branku. No a ten už skončil za zády Jakea Allena, je to tedy 2:0! Asistence: Jason Pominville a Mikael Granlund.
35:56
Shattenkirk nahrál na Otta rukou, tudíž rozhodčí hru musel přerušit.
35:37
Pietrangelo nadvakrát zkoušel střelu, ani jednou ale neuspěl. Podruhé mu jí Backes tečoval mimo.
Střely: 19:7
35:20
Oshie byl v ofsajdu a útok St. Louis se tak nekoná, následuje komerční pauza.
34:52
Chyba v obraně Minnesoty a promptní střelu vyslal Patrik Berglund, jenže přesnost jí chyběla a nic z toho tedy nakonec nebylo.
34:08
A máme tu první branku, domácí tým se dostává do vedení 1:0! Útočnou akci naprosto parádně založil finský útočník Mikael Granlund, který ale v závěrečné fázi po kličce před brankou přišel o puk. K němu se ale dokázal dostat Parise, který ho před prázdnou branku předložil na JASONA POMINVILLA, jenž ho pouze doklepl do odkryté branky! Asistence: Zach Parise a Mikael Granlund.
33:42
Pominville vyslal z levé strany poměrně prudkou střelu, ale byla nepřesná.
33:09
Niederreiter nahrál na Coylea, jehož střelu dokázal zblokovat Jay Bouwmeester.
32:52
Zakázané uvolnění Bluesmanů hned po vhazování.
32:45
Ke střele se odhodlal Sean Bergenheim, nicméně jedna z hokejek protihráčů puk přizvedla do ochranné sítě.
32:38
Minnesota se snaží pokračovat ve velké aktivitě a opět míří dopředu.
Střely: 18:6
31:47
Přihrávka rukou ve středním pásmu a následuje komerční přestávka.
31:26
Přečíslení 3 na 2 znamenalo největší šanci Blues v této třetině! Tarasenko mezi kruhy nahrál na najíždějícího Shattenkirka, jehož střela šla ovšem vedle branky soupeře!
30:52
Steen se dobře propracoval ke střele přes obránce, ale kotouč poslal v těžké situaci mimo.
30:08
Zblokovány byly nyní i pokusy Michálka a Berglunda, což jen dokazuje obětavost domácího celku.
29:56
Berglund nahrál na Bouwmeestera, jehož střela byla zblokována.
29:03
Kyle Brodziak pronikl do útočného pásma z levé strany a střílel bekhendem, Allen si připsal další zákrok.
28:29
Po střele Matta Dumby, kterou chytil Allen, se Divočáci snažili dorážet. To se pochopitelně nelíbilo bránícím hráčům a tak se nám v rohu strhla opět menší strkanice.
28:05
Bluesmani mají velké problémy s přechodem dopředu a Minnesota je v této třetině značně lepším týmem!
27:19
Suter dobře vyslal dopředu Zuckera, jenž prokroužil útočným pásmem a poté vystřelil do pozorného Allena, zatím opory hostujícího týmu.
27:05
Na druhé straně musel být připraven i Dubnyk na akci Schwartze. A také, že byl.
26:53
Bekhendový pokus Scandelly nadělal Allenovi poměrně problémy, ale nakonec to hostující brankář zvládl.
26:20
Už se opět hraje, útočit chtěli i Blues, ale dostali se do ofsajdu.
Střely: 17:6
26:11
Allen konečně dostal prostor k tomu, aby pokryl puk, přerušil hru a uklidnil na chvíli své spoluhráče. Navíc přichází komerční přestávka.
25:57
Festival obrovských šancí Minnesoty! Pominville nejprve od modré trefil břevno, posléze další dorážku zachránil hostující brankář!
25:35
A opět vytvořil Coyle obrovskou šanci pro svůj tým, jenže Allen dokázal skvěle zasáhnout betonem.
25:24
Charlie Coyle se ze strany snažil natlačil před Allena, ale přes obránce to nedovedl.
25:05
Ofsajdové postavení hráčů Blues, byl v něm Schwartz.
24:51
Wild posléze raději odpálili puk na zakázané uvolnění.
24:45
Berglund vyslal střelu z otočky a k puku se snažil dostat Lehterä – marně.
24:05
A opět Kyle Brodziak, tentokráte se zjevil před brankou a zakončoval bekhendem, nicméně Jake Allen byl připraven!
23:50
Zach Parise nahrál na Brodziaka, jehož nebezpečná střela úspěch neslavila.
23:31
Jake Allen před Ninem Niederreiterem podržel puk a zajistil tak vhazování.
23:23
22:52
A opět. Lehkou práci ovšem nemají, Wild jsou hodně aktivní.
22:34
Hosté se osvobodili.
22:18
Mikko Koivu dostal nabito na pravou stranu útočného pásma, Allen dokázal jeho střelu vyrazit.
21:49
V oslabení vytvořil Backes šanci pro Schwartze, ale Dubnyk zasáhl!
21:37
Nebezpečná střela Sutera byla ztečována mimo.
21:23
Alexander Steen (STL) dostává dvě trestné minuty za hákování.
21:15
Jason Pominville vystřelil z pravé strany a to možná ještě netušil, jaký rozruch jeho střela způsobí! Allen s obranou ale vše zvládli, nicméně bude se vylučovat.
20:33
Jackman se odhodlal ke střele zápěstím, ale nemířil přesně, tudíž pro Dubnyka tu žádná práce nebyla.
20:01
První perioda nám branku nepřinesla. Oba tým se sice snažily útočit, ale rovněž se i prezentovaly kvalitní hrou v defenzivě, což je zatím výsledkem bezbrankového skóre. Uvidíme, co nám přinese další třetina.

Střely: 9:4
Další třetina začne přibližně ve 3:06.
20:00
19:39
Brodziak vyrazil dopředu a vyslal dobrou střelu, ale statečně jí zblokoval Gunnarsson.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny, a to střelou Niederreitera, kterou si pohlídal pozorný Allen.
18:31
Schwartz se v útočném pásmu nedokázal propracovat ke střele, i když šel po puku vší silou.
17:49
Ofsajd v podání hráčů St. Louis Blues.
17:42
Wild mířili dopředu a mohlo to být přečíslení 3 na 2, kvůli poskakujícímu puku se to ale zkomplikovalo a nebezpečí z toho nebylo.
Střely: 8:4
17:12
Jaden Schwartz se prokličkoval ke střele, ta ovšem byla sražená a Dubnyk jí tak bez potíží chytil. Následuje komerční pauza.
16:08
Bergenheim se snažil projít přes Shattenkirka, k tomu mu ovšem scházela větší preciznost při práci s pukem.
15:41
15:29
Tvrdou střelu Spurgeona zblokoval jeden z hráčů stojících před Allenem.
15:07
Backes vyhrál buly na Gunnarssona, který vyhodil puk přes všechny čáry.
15:02
Granlund zadovkou předal puk na Dumbu, jehož dělovou ránu dokázal lapit Jake Allen! Neměl sice zrovna nejlepší situaci, neboť kolem něj stálo několik hráčů, přesto to ale zvládl s naprostým přehledem.
14:44
O výhoz se nyní postaral i brankář Jake Allen, ovšem pouze do středního pásma. Z něj poté Divočáci chtěli dopředu přejít velice rychle, dostali se ale do ofsajdu.
14:11
Vanek se dostal ke střele z dobré dálky, Allen ale vymrštil svůj beton a vyrazil kotouč do bezpečí.
13:41
Chris Stewart a Barret Jackman (STL) se postrkovali u střídaček, rozhodčí tedy přerušil hru. Hostující obránce vše začal a tak inkasuje dvouminutový trest za krosček.
13:30
Autor hattricku z posledního zápasu Tarasenko v akci, ani jedna z jeho střel ale nevyšla.
13:13
Dumba nahrál v útočném pásmu na Zuckera, jehož střelu dokázal Allen vyrazit.
12:26
Suterova střela se před brankou dočkala překvapivého odrazu, ale ani hráči Wild na něj nedokázali včas zareagovat.
12:08
Gunnarssonovi nevyšla rozehrávka a dopředu mířil Parise, ten ovšem nedokázal zkrotit neposedný puk.
11:30
Střela vysokého obránce Scandelly byla ztečována vedle brány.
Střely: 5:3
11:23
A nyní tu máme komerční přestávku.
11:23
Zucker posílal kotouč před branku, kde čekal Stewart. Allen ale zasáhl a puk pokryl, posléze se za jeho brankou strhla menší mela.
10:27
Ryan Suter založil útočnou akci, ve které předal puk Parisemu. Ten už se ale přes bránící hráče nedostal ke střele.
09:46
T. J. Oshie se velmi dobře po pravé straně dokázal dostat do zakončení, to už ovšem bylo v pádu, a tak nebylo zcela ideální. Dubnyk ho vyrazil.
09:27
Střelu Oshieho dokázal bez větších potíží chytit Devan Dubnyk, po čemž se z hlediště pochopitelně ozvalo "Duuuuub".
09:17
A další práce pro hostujícího brankáře, který toho má zatím více než jeho protějšek. Tentokráte po akci Granlunda raději puk zalehl.
09:00
Spurgeon naznačil střelu a projel s pukem v útočném pásmu. Posléze ho poslal na Scandellu, jehož střela byla velice nebezpečná, ale Allen si s ní nakonec poradil!
08:14
Zucker využil v souboji se Shattenkirkem své rychlosti a prodral se za pukem, do kterého ovšem zvládl jen píchnout. Allen ho tak pro jistotu podržel a přerušil hru.
07:59
Steen bojoval o puk u mantinelu, nakonec ho ale získal domácí obránce Leopold. Ten ho poté bekhendem poslal na střídačku.
07:02
Jason Pominville měl dostatek prostoru na pravém křídle, jeho střelu si ale velmi dobře pohlídal Allen, jenž dokázal puk vyrazit do bezpečí.
06:26
Granlund vyhrál buly na modrou čáru, kde stál připravený Jonas Brodin. Jeho nebezpečná střela ale nemířila na branku.
Střely: 2:1
06:21
Po delší době opět střela na branku, Jake Allen pokus Matta Dumby ovšem bez potíží lapil a přerušil hru. Následuje první komerční přestávka.
06:05
Na druhé straně přes dobře bránícího Shattenkirka nedokázal projít Jason Zucker.
05:44
Tarasenko vybojoval puk pro Zbyňka Michálka, jehož střela zápěstím ale postrádala jak razanci, tak přesnost.
05:15
Oba celky se zatím snaží být aktivní směrem dopředu, mají to ovšem těžké – rovněž totiž oba celky dobře brání.
04:40
Pietrangelo střílel z první na modré čáře, ale přes hradbu těl puk k Dubnykovi ani neprošel.
03:57
Justin Fontaine si rovnal puk na střelu, do cesty mu ovšem padl obránce Jackman, který mu situaci zkomplikoval natolik, že nedošlo ani k zakončení.
03:06
T. J. Oshie vyslal v útočném pásmu střelu z otočky, šla ovšem z velké vzdálenosti a také byla nepřesná.
02:30
A máme tu třetí icing Wild.
02:27
Nyní už je Ryan Reaves opět na svém místě ve čtvrté formaci.
02:11
A na druhé straně musel poprvé zasahovat také Jake Allen, jehož pozornost vyzkoušel přízemní střelou z levé strany Zach Parise.
02:01
Po nahrávce od Steena zkusil střílet Shattenkirk, jeho pokus byl ale zblokován.
01:40
Pominville přerušil útočnou akci Blues a odpálil kotouč na zakázané uvolnění.
01:11
A další ofsajd Bluesmanů, tentokráte Tarasenko se Steenem vystavili svůj tým mimo hru.
00:50
Zakázané uvolnění Minnesoty. Zajímavostí je, že Ryan Reaves je sice psaný jako člen čtvrté formace, od úvodních vteřinách byl ovšem na ledě s Backesem a Oshiem. Zřejmě nějaký tajný tah trenéra Hitchcocka.
00:25
Do ofenzivy tak přešli domácí hokejisté, Spurgeon ovšem mířil mimo branku a tak z toho nic nebylo.
00:06
To se taky hned chtělo dopustit do útoku, ale byl z toho ofsajd.
00:02
Úvodní buly třetího zápasu této série vyhrálo St. Louis.
00:01
Domácí budou hrát v zelených dresech, hosté v bílých – tak, jak se dalo čekat.
Xcel Energy Center je pochopitelně vyprodané. Momentálně dochází do arény poslední diváci, kteří jsou velice natěšeni na zahájení zápasu.
Mimo sestavu dnes tedy zůstávají:
Wild: Niklas Bäckström – Christian Folin, Nate Prosser – Jordan Schroeder, Ryan Carter, Matt Cooke, Erik Haula
Blues: Niklas Lundström – Robert Bortuzzo, Chris Butler – Olli Jokinen, Ty Rattie, Chris Porter

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter "A", Brodin, Scandella, Spurgeon, Leopold, Dumba – Parise "A", Granlund, Pominville – Zucker, Koivu "C", Stewart – Vanek, Coyle, Niederreiter – Bergenheim, Brodziak, Fontaine

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Gunnarsson, Pietrangelo "A", Bouwmeester, Michálek, Jackman, Shattenkirk – Steen, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Backes "C", Oshie "A" – Schwartz, Stastny, Berglund – Ott, Goc, Reaves

Rozhodčí: J. Hebert, Joannette – Barton, Nowak.
Před zápasem
Minnesotě se na domácím ledě v základní části moc nedařilo. Vyhrála zde pouze 22 utkání, což byla 19. bilance v celé lize. V tomto ohledu se Divočáci budou muset zlepšit.

Mike Yeo doufá, že jeho celek výhody domácího prostředí využije. Minulý rok zde ze šesti utkání prohrál jen jednou.

Alex Pietrangelo, obránce St. Louis, zase řekl, že je důležité si věřit i na venkovním utkání. Utkání tak zcela jistě bude napínavé a my se jen můžeme těšit na to, jak dopadne.
Dosavadní průběh série

První zápas
Poněkud překvapivě stál na jeho konci zklamaný domácí tým. Jako první se do vedení dostala Minnesota, když se ve třetí minutě dokázal dorážkou vlastní střely prosadit Jason Zucker. Dorážku provedl formou objetí branky.

Další gól padl až ve 25. minutě, postaral se o něj hostující obránce Matt Dumba v přesilové hře.

Ve 48. minutě se Bluesmani dočkali snížení, kdy Shattenkirkovu střelu dokázal tečovat Schwartz. V 59. minutě do Blues zkusili bez brankáře a záhy inkasovali. Ještě ale na počátku poslední minuty dokázali snížit a zápas opět zdramatizovat, jenže definitivní tečku za utkáním udělal Jason Pominville 20 sekund před koncem.

Blues 2:4 Wild
48. Schwartz (Shattenkirk, Berglund, 60. Steen (Tarasenko, Shattenkirk) – 3. Zucker (Fontaine), 25. Dumba (Spurgeon, Stewart), 59. Granlund (Pominville, Parise), 60. Pominville (Parise, Koivu)

Druhý zápas
Zde už Blues museli vyhrát, jinak by se dostali do opravdu velmi těžké situace.
Naštěstí pro ně se dostali již v první třetině do dvoubrankového vedení. Oba góly zařídil Vladimir Tarasenko po nahrávkách od Steena a Shattenkirka. Druhý jmenovaný asistoval u všech dosavadních branek Blues.

Na začátku třetí třetiny hosté zásluhou Scandelly snížili. V brance St. Louis ale velice dobře chytal Jake Allen, který už za svá záda ani jeden puk nepropustil. Hostující Dubnyk posléze inkasoval z hole Berglunda a v závěru dal gól do prázdné branky Tarasenko, který tak dovršil hattrick a pomohl Blues srovnat stav série na 1:1.

Blues 4:1 Wild
14. Tarasenko (Steen, Shattenkirk), 19. Tarasenko (Steen, Shattenkirk), 59. Berglund (Schwartz), 60. Tarasenko (Lehterä) – 42. Scandella (Vanek, Coyle)
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky! Na programu máme třetí zápas velmi vyrovnané série mezi týmy Minnesota Wild a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.