NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Dallas - 29. listopadu 2018   03:00

Calgary
Calgary
16:39' Hathaway (Jankowski, Dubé) • 49:41' J. Gaudreau (E. Lindholm, Giordano) • 50:51' Giordano (Brodie, Backlund)
3:4
(1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Dallas
Dallas
00:41' Spezza  (Faksa, Heiskanen) • 38:02' Ja. Benn  (Seguin, Bayreuther) • 53:15' Bayreuther   • 60:24' Seguin  (Ja. Benn)

3. Tyler Seguin (DAL) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 33-28; Zablokované střely: 6-26; Vhazování: 48%-52%; Hity: 6-10; Přesilové hry: 1/5-1/2; Trestné minuty: 4-10.
Scotiabank Saddledome bylo svědky obratu ve skóre a šesti branek, po kterých přišlo na řadu prodloužení, ve kterém David Rittich neusnesl, že proti němu nebylo odpískáno nedovolené bránění, zatímco Tyler Seguin se mohl radovat z vítězného gólu. Konečný výsledek střetnutí. Calgary Flames 3 Dallas 4 po prodloužení.
60:24'
Dallas právě vstřelil branku!
Jamie Benn nejprve střelou z osy útočného pásma minul levý horní roh brány, jenže puk se odrazil mezi kruhy pro vhazování, odkud zkušený TYLER SEGUIN parádní střelou zápěstím nad lapačkou Davida Ritticha zamířil do pravého horního rohu brány poté, co Jamie Benn projel brankovištěm za zády českého brankáře! O nedovolené bránění se nejednalo, a tak je tu skutečně konec utkání. David Rittich to nesl hodně špatně a rozštípal hůl o svou bránu. Nic už to ale nezmění – 3:4. Asistence: Jamie Benn.
60:01'
Dramatické utkání ve Scotiabank Saddledome během šedesáti minut vítěze nepřineslo, a tak nás čeká prodloužení tři na tři. Skóre po třetí třetině na šance i góly bohatého klání. Calgary Flames 3 Dallas Stars 3.
60:00'
59:44'
Noah Hanifin na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk po ledě prošel Antonovi Chudobinovi na přední tyči mezi betony, z brankoviště ho ale za jeho zády rychle odpálil na zakázané uvolnění Alexandr Radulov! Calgary bylo blízko vedení.
59:12'
David Rittich si poradil s tečovanou střelou Stars z levého křídla a podržel svůj tým v závěru utkání nad vodou.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:22'
Dallasu se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra je v závěru hodně kouskována.
58:07'
Stars se snažili odpovědět na šanci Calgary, jenže se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru.
57:54'
TJ Brodie mohl rozhodnout, jenže jeho rychlá střela zápěstím z vrcholu mezikruží minul těsně nad ledem pravou tyč.
56:22'
Mark Giordano na levém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin zůstal tentokrát nepřekonán.
55:19'
Sean Monahan se ocitl u levé tyče ve velké šanci, ani nadvakrát ale Antona Chudobina překonat nedokázal! Reklamní přestávka.
53:15'
GAVIN BAYREUTHER si před vrcholem levého kruhu pro vhazování rychle přikopl odražený puk bruslí na hůl a jeho následné nahození skončilo ve vzdálenějším pravém horním rohu brány – 3:3! Nutno dodat, že David Rittich vůbec nic neviděl přes clonu před sebou.
51:55'
Rasmus Andersson napřáhl na pravém křídle od hrazení ke tvrdé ráně, kterou Tyler Pitlick přizvedl do ochranné sítě. V Calgary probíhá krátká reklamní přestávka.
50:51'
Calgary právě vstřelilo branku!
MARK GIORDANO si před vrcholem levého kruhu pro vhazování najel na zpětnou diagonální přihrávku od TJ Brodieho z pravého kruhu a výstavní střelou zápěstím vymetl nad lapačkou Antona Chudobina, který předtím mohl snadno zmrazit puk pod lapačkou, vzdálenější pravý horní roh brány! Calgary udeřilo dvakrát během jedné minuty a deseti sekund a otočilo skóre zápasu. Asistence: TJ Brodie a Mikael Backlund.
49:41'
JOHNNY GAUDREAU si na modré čáře najel na zpětnou přihrávku Eliase Lindholma z pravého kruhu pro vhazování, nabruslil si rychle do levého kruhu a z jeho bodu krásnou střelou zápěstím vymetl vzdálenější horní roh brány! Asistence: Elias Lindholm a Mark Giordano.
49:28'
Jamie Benn byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za sekání, a Calgary si zahraje pátou přesilovou hru.
48:52'
Elias Lindholm se snažil před bránou zasunout puk bekhendem mezi betony Antona Chudobina, který puk vyrazil, stejně jako následnou dorážku Marka Jankowskiho, proti níž vytasil svůj levý beton! Úžasný zákrok.
48:34'
Radek Faksa na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Stars se po zákroku Davida Ritticha dostali na přední tyči k dorážce, ani ta ale do sítě neprošla.
47:30'
Mark Giordano si na levém křídle dobře potáhl puk a z ostrého úhlu ho nahodil před bránu, kde došlo k nepříjemnému odrazu, Anton Chudobin ale kotouč vyrazil.
46:38'
Dallas si vytvořil po přečkání čtvrté přesilové hry Calgary tlak, jenže Alexandr Radulov v mezikruží ani u levé tyče neuspěl a po přerušení je zde reklamní přestávka. Stars drží na ledě Flames těsné vedení.
45:43'
Jamie Benn naskočil na led a o dvě sekundy později se Flames na pravém křídle dostali ke střele z úhlu, kterou Blake Comeau přizvedl do ochranné sítě.
45:06'
Noah Hanifin na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a střelou zápěstím z úhlu mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Anton Chudobin ale předvedl další semafor, na kterém znovu zasvítila červená!
44:20'
Flames na levém křídle vystřelili z úhlu a jejich pokus orazítkoval vnější konstrukci brány Dallasu.
43:55'
Elias Lindholm na pravém křídle vystřelil zápěstím na vrcholu pravého kruhu po přihrávce přes šířku útočného pásma a Anton Chudobin puk sevřel mezi rukavicemi.
43:41'
Jamie Benn fauloval během forčekingu za bránou Davida Ritticha a dostal dvě minuty za podržení.
43:00'
Matthew Tkachuk si na pravém křídle rychle vyměnil puk se spoluhráčem a poté střelou zápěstím mířil vedle bližšího pravého horního rohu brány, Anton Chudobin to ovšem nenechal náhodě a pro jistotu vytáhl pro diváky semafor!
42:21'
Mark Jankowski na levém křídle vystřelil zápěstím před vrcholem kruhu a Miro Heiskanen přizvedl puk do ochranné sítě.
42:10'
David Rittich bez problému zastavil puk, když ho po nahození Stars u své levé tyče brány zmrazil pod lapačkou.
41:41'
Flames si vytvořili v úvodu třetí části velký tlak a dostali se k několika střelám, jenže všechny byly zablokovány.
40:41'
Calgary během třetí třetiny vstřelilo 35 gólů, což je druhý nejvyšší počet ze všech týmů v NHL. V bráně Dallasu dnes ale chytá výborně Anton Chudobin, takže Flames to budou mít těžké.
40:01'
V Calgary začala poslední část dnešního utkání, do které domácí hokejisté vstupují s jednobrankovým mankem.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 19-21; Zablokované střely: 2-19; Vhazování: 62%-38%; Hity: 3-10; Přesilové hry: 0/3-1/2; Trestné min.: 4-6.
Druhá třetina začne přibližně v 5:00.
Navzdory několika slibných brankovým příležitostem, zejména na straně Calgary, po přestávce padl jeden jediný gól, o který se v závěru druhé třetiny postaral v přesilové hře kapitán hostí Jamie Benn. Dallas podruhé v zápase vede. Skóre po druhé třetině dnešního utkání. Calgary Flames 1 Dallas Stars 2.
40:00'
39:36'
Noah Hanifin napřáhl v levém kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Anton Chudobin podržel vkleče v náručí.
39:05'
Elias Lindholm se ocitl v mezikruží ve slibné šanci, Anton Chudobin ale jeho pokus mířící pod horní tyč holí vyrazil.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:22'
James Neal mohl rychle odpovědět střelou z pravého kruhu, kterou Miro Heiskanen přizvedl do ochranné sítě.
38:02'
Stars skvěle rozpohybovali puk v útočném pásmu a Tyler Seguin parádní přihrávkou z pravého křídla a ostrého úhlu našel na vzdálenější levé tyči JAMIEHO BENNA, který z blízkosti zasunul kotouč vedle pravého betonu Davida Ritticha během přesilové hry do sítě! Asistence: Tyler Seguin a Gavin Bayreuther.
37:39'
Travis Hamonic šel do souboje před bránou příliš agresivně a byl vyloučen na dvě minuty za podražení.
37:39'
Stars se na ose útočného pásma dostali během poskytnuté výhodu ke střele od modré čáry, kterou David Rittich podržel, a nyní se konečně bude vylučovat.
36:42'
Dillon Dubé spěchal na pravém křídle za pukem, jako první u něj byl ale v rohu ledové plochy Esa Lindell.
36:20'
Jamie Benn nemohl pokračovat v útoku kvůli postavení mimo hru, do kterého ho vystavil Jason Spezza.
35:21'
Čas ze druhé třetiny ubíhá velice rychle a během prostřední části jsme sice byli svědky několika šancí, ale žádného gólu. Snad se to brzy změní a branka padne.
35:00'
Anton Chudobin po nahození Flames z pravého křídla a ostrého úhlu zmrazil puk pod lapačkou a po přerušení hry dostává prostor další reklamní přestávka.
34:39'
Alexandr Radulov využil na pravém křídle volného prostoru před sebou a jeho pokus z kruhu zamířil nad bránu.
34:11'
Rasmus Andersson od trestných lavic podél hrazení napálil puk do útočného pásma, jenže na jeho opačné straně ho žádný ze spoluhráčů nedokázal dobruslit.
33:45'
Valerij Ničuškin na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem byla přizvednuta do ochranné sítě.
33:10'
Oliver Kylington na levém křídle napřáhl od střídaček k táhlé střele, která byla na přední tyči jemně tečována, Anton Chudobin si ale poradil a hrudí puk vkleče vyrazil.
32:32'
Mark Giordano se na pravém křídle ocitl v postavení mimo hru a poté, co skončil na ledě, se marně ohlížel za rozhodčími, kteří proti Dallasu podržení nepískali.
31:21'
Stars se na pravém křídle dostali ke střele z ostrého úhlu, kterou David Rittich vyrazil do rohu ledové plochy.
30:40'
Flames byla odpískána na levém křídle hra vysokou holí a prostor nyní dostává krátká reklamní přestávka.
30:05'
James Neal se po krátké zpětné přihrávce od pravé tyče ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže střelou zápěstím ztroskotal na levém betonu Antona Chudobina! Velká příležitost Calgary.
29:38'
Rasmus Andersson si na pravém křídle zpracoval puk a poté napřáhl ke tvrdé ráně s příklepem, která minula bližší pravý horní roh brány Antona Chudobina.
29:02'
Dallas odpověděl tvrdou ránou od modré čáry, se kterou si český brankář snadno poradil a vyrazil ji.
28:46'
Johnny Gaudreau předvedl na vrcholu levého kruhu nádhernou stahovačku a poté se dostal v mezikruží ke střele zápěstím, která byla zablokována.
27:52'
Sam Bennett si z pravé strany krásně sjel před bránu a poté se snažil z blízkosti puk zvednout pod horní tyč, Anton Chudobin ho ale hrudí dokázal vychytat! Brankář Dallasu chytá skvěle.
27:24'
Flames se dostali ihned po vhazování ke střele na vrcholu mezikruží, která minula nad ledem pravou tyč brány.
27:09'
Miro Heiskanen zablokoval nahození Flames od střídaček a puk se odrazil do hlediště. Suvenýr pro fanouška.
26:49'
David Rittich podržel ránu Roopea Hintze z levého kruhu vkleče v náručí a po krátké reklamní přestávce jsme zpět.
26:34'
Tyler Pitlick na pravém křídle vypálil od hrazení a David Rittich nedokázal jeho pokus podržet, pomohli mu ale spoluhráči, kteří uklidili volný puk rychle do bezpečí.
25:29'
Calgary se v rychlém sledu dostalo ke třem střelám, z nichž dvě byly zablokovány a poslední z vrcholu pravého kruhu těsně minula vzdálenější levou tyč brány.
23:02'
Vyloučený Dillon Dubé už je zpět na ledě a Dallas se během úvodní přesilové hry nedostal k žádné střele.
23:02'
Dillon Dubé fauloval za bránou Dallasu během forčekingu a dostal dvě minuty za hákování. Svěřenci Jima Montgomeryho si zahrají první přesilovou hru v zápase.
22:12'
Blake Comeau se ocitl po krátké zpětné bekhendové přihrávce v mezikruží ve velké šanci, jenže střelou zápěstím našel náruč Ritticha!
21:39'
Dallas na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a český brankář David Rittich snadno puk vyrazil.
21:10'
Noah Hanifin tvrdě vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Calgary se po zákroku Antona Chudobina málem dostalo k dorážce!
20:48'
Dallas se snažil vyrazit do protiútoku, jenže po nepřesné přihrávce se pískalo zakázané uvolnění.
20:39'
Sean Monahan si najel před bránu na nebezpečné nahození z pravého křídla, puk ale nedokázal usměrnit na bránu.
20:01'
Ve Scotiabank Saddledome začala druhá třetina utkání mezi Calgary a Dallasem. Skóre je vyrovnané 1:1.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-10; Zablokované střely: 1-10; Vhazování: 63%-37%; Hity: 2-4; Přesilové hry: 0/3-0/0; Trestné minuty: 0-6.
Druhá třetina začne přibližně v 4:06.
Jason Spezza otevřel skóre střetnutí po pouhých 41 sekundách a poslal Dallas rychle do vedení, na které se Calgary podařilo vyrovnat navzdory třem přesilovým hrám v řadě až v závěru úvodní části, když se po pěkné souhře a tvrdé ráně s příklepem prosadil Garnett Hathaway. Skóre po první třetině utkání v kanadském Calgary. Calgary Flames 1 Dallas Stars 1.
20:00'
19:55'
Dallasu se po několika střelách a zákrocích Davida Ritticha nepodařilo rozehrát a pískalo se zakázané uvolnění.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:22'
Roman Polák na pravém křídle vypálil od modré čáry, David Rittich byl ale připraven a ránu svého krajana vyrazil.
16:39'
Dillon Dubé na pravém křídle dokázal udržet na modré čáře útočné pásmo a přihrávkou podél hrazení našel za bránou Marka Jankowskiho, který zpětnou přihrávkou z pravého rohu útočného pásma našel na bodu pravého kruhu pro vhazování GARNETTA HATHAWAYE, jenže tvrdou střelou bez přípravy propálil Antona Chudobina! Brankář Dallasu nedokázal udržet puk mezi tělem a levou rukou a je vyrovnáno. Asistence: Mark Jankowski a Elias Lindholm.
16:05'
Rozehrávka Flames z obranné modré čáry byla sražena mezi střídačky a hra byla v rychlém sledu znovu přerušena.
15:57'
Dallas si musel pořádně oddechnout, když Alexandr Radulov vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo s tečí.
15:41'
Dallas se u levé tyče dostal ke střele a vzápětí několika dorážkám, David Rittich u ní ale nenechal žádné volné místo a puk nakonec podržel. Následuje komerční přestávka.
15:22'
Esa Lindell sice podruhé poslal Dallas do čtyř hráčů, jenže jeho tým dokázal i třetí oslabení v řadě přečkat.
15:19'
Sam Bennett nedokázal udržet puk za bránou Antona Chudobina a Stars se zpoza vlastní brány podařilo vyhodit.
14:22'
Johnny Gaudreau v levém kruhu zamíchal rychle s pukem a rozhodl se pro střelu zápěstím, která z ostrého úhlu zamířila mimo bránu a neměla šanci zaskočit Antona Chudobina.
13:37'
Sean Monahan si na přední pravé tyči najížděl na krátkou přihrávku zpoza brány, jenže puk nedokázal trefit. Dallasu se tak zadarmo a snadno podařilo puk vyhodit.
13:22'
Esa Lindell podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co vyhodil puk z obranného pásma před ochranné sklo. Pro Dallas už je to druhý trest tohoto typu, navíc v řadě.
13:17'
A další střela Calgary na pravém křídle od modré čáry, která tentokrát skončila na pravém betonu skvěle chytajícího brankáře Antona Chudobina.
13:04'
Flames na pravém křídle vypálili od modré čáry a Anton Chudobin na přední tyči puk vyrazil do rohu ledové plochy.
12:48'
Stars museli po nahození od střídaček opustit útočné pásmo kvůli signalizovanému postavení mimo hru.
12:20'
Vypadalo to na zakázané uvolnění v podání Dallasu, jenže TJ Brodie byl upozorněn, že musí hrát.
11:43'
Gavin Bayreuther se vrátil z trestné lavice zpět na led a Calgary nevyužilo druhou přesilovou hru v dnešním zápase.
11:42'
Sean Monahan na levém křídle vystřelil zápěstím z ostrého úhlu a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.
10:58'
Mattias Janmark vyrazil na pravém křídle během oslabení do přečíslení dva na jednoho a bekhendem chtěl zamířit do sítě, David Rittich ale snadno puk vyrazil.
10:23'
Tyler Seguin vyhodil puk z pravé strany obranného pásma a Calgary musí začínat další akci zpoza vlastní brány.
09:43'
Gavin Bayreuther vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Calgary si v rychlém sledu zahraje druhou přesilovou hru. První využít nedokázalo.
09:08'
Vyloučený Esa Lindell je zpět na ledové ploše a Dallas vede ve Scotiabank Saddledome stále těsně 1:0.
09:04'
Mark Giordano nejprve minul pravý horní roh brány střelou z vrcholu mezikruží a vzápětí vypálil z téměř identického místa, Anton Chudobin ale puk snadno podržel v náručí.
08:24'
Mark Giordano od modré čáry nahodil puk před bránu, kde ho sklepával k ledu clonící Matthew Tkachuk, jenže Anton Chudobin levým betonem puk vyrazil.
07:27'
Elias Lindholm vystřelil na vrcholu pravého kruhu a mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Anton Chudobin ale puk našel a vyrazil ho do rohu ledové plochy.
07:08'
Esa Lindell fauloval v obranném pásmu a Calgary bude hrát po poskytnuté výhodě a krátké reklamní přestávce první přesilovou hru zápasu. Nedovolené bránění.
05:33'
Miro Heiskanen po přihrávce z levého křídla vypálil před vrcholem pravého kruhu pro vhazování bez přípravy a jeho střelu s příklepem na bližší tyči David Rittich vyrazil.
04:53'
Flames se v rychlém sledu dvakrát v řadě nepodařilo přesně rozehrát a pískalo se další zakázané uvolnění.
04:32'
Roope Hintz vystřelil z levého kruhu pro vhazování a David Rittich na přední tyči puk podržel v náručí. Šanci Dallasu předcházela střela Marka Giordana od modré čáry, kterou na vrcholu mezikruží zablokoval dobře postavený Alexandr Radulov.
03:30'
Flames se dostali na pravém křídle k nahození, se kterým si Anton Chudobin snadno poradil, a zmrazil puk v náručí.
03:18'
Johnny Gaudreau hledal zpětnou diagonální přihrávkou z levého rohu útočného pásma Travise Hamonica, který nedokázal kotouč zpracovat, a puk zamířil až k bráně Davida Ritticha.
01:34'
Alexandr Radulov mohl přidat rychlý druhý gól, když se po krátké kolmé bekhendové přihrávce spoluhráče ocitl sám před bránou a z blízkosti mířil do pravého horního rohu brány, jenže domácí David Rittich předvedl parádní semafor!
01:22'
Mikael Backlund vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a Anton Chudobin na přední tyči po zákroku rychle rozehrál.
00:41'
Útočník JASON SPEZZA si najel v mezikruží na bekhendovou přihrávku Radka Faksy zpoza brány a střelou bez přípravy nad lapačkou Davida Ritticha vymetl pravý horní roh! Stars skórovali po pouhých 41 sekundách a vedou 1:0. Asistence: Radek Faksa a Miro Heiskanen.
00:21'
Travis Hamonic na pravém křídle vypálil od modré čáry a první střela Flames byla na přední tyči zablokována.
00:01'
Flames vyhráli úvodní vhazování zápasu a střetnutí mezi Calgary a Dallasem bylo právě zahájeno.
00:01'
Scotiabank Saddledome se po americké hymně rozezněla hymna kanadská a do začátku dnešního střetnutí mezi Calgary a Dallasem zbývá pár okamžiků.

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk, Backlund (A), S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Neal – Dubé, Jankowski, Hathaway. Hlavní trenér: Bill Peters.

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – Hintz, Spezza (A), D. Shore – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Francis Charron, Eric Furlatt. Čároví: Lonnie Cameron, Brian Murphy.
Předpokládané úvodní sestavy:

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Neal – Dubé, Jankowski, Hathaway.

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Hintz, Spezza, D. Shore – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau.
DALLAS STARS

Obránce John Klingberg musel podstoupit operaci a je dlouhodobě mimo hru. Jeho absence se výrazně promítla v přesilových hrách, když Dallas od zranění Johna Klingberga využil pouze 2 z 24 početních výhod. Stars venku prohráli čtyřikrát v řadě a naposledy remizovali bez branek v v Edmontonu, jenže v prodloužení inkasovali dva góly, z nichž druhý platil.
CALGARY FLAMES

Calgary v domácím prostředí vyhrálo tři utkání v řadě, když postupně před svými fanoušky dokázalo porazit Edmonton, Vegas a Winnipeg, přičemž Flames ve všech třech zápasech vždy vstřelili čtyři a více gólů s tím, že dvakrát inkasovali dva a v posledním tři góly. Calgary se naposledy střetlo s Dallasem ve Scotiabank Saddledome téměř přesně před rokem, když Stars 28. října 2017 zvítězili v Kanadě těsným rozdílem 2:1.
Scotiabank Saddledome bude ve čtvrtek v noci dějištěm souboje dvou týmů, které se nachází v úplně opačné formě. Calgary vyhrálo čtyři z posledních pěti zápasů, zatímco jeho nadcházející soupeř z Dallasu prohrál čtyři z posledních pěti utkání. Jedná se o první ze tří vzájemných střetnutí v letošní sezóně NHL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.