NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Dallas - 25. listopadu 2018   03:00

Colorado
Colorado
33:11' MacKinnon (Rantanen, Landeskog) • 57:18' Compher (Kerfoot, Jost) • 58:04' Rantanen (E. Johnson, MacKinnon)
3:2
(0:0, 1:0, 2:2)
Dallas
Dallas
51:32' Faksa  (Radulov) • 55:03' Ja. Benn  (Seguin, Radulov)

3. Nathan MacKinnon (COL) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 36-29; Zablokované střely: 9-19; Vhazování: 60%-40%; Hity: 12-15; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné minuty: 4-8.
Avalanche ukázali obrovský charakter, když ve třetí části sice přišly o jednobrankový náskok zásluhou Radka Faksy, který odpověděl na úvodní branku Nathana MacKinnona, a kapitána Jamieho Benna, přesto ale našli cestu k vítězství, když poté bleskově vyrovnal J.T. Compher a necelé dvě minuty před koncem rozhodl o těsné výhře Avs Mikko Rantanen. Konečné skóre. Colorado Avalanche 3 Dallas Stars 2.
59:46'
Alexandr Radulov na pravém křídle vypálil od hrazení při hře bez brankáře a Semjon Varlamov na přední tyči ukryl puk v lapačce, čímž si vysloužil potlesk Pepsi Center.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:04'
Colorado právě vstřelilo branku!
Erik Johnson napřáhl před vrcholem levého kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Anton Chudobin vyrazil levém betonem a u pravé tyče se tentokrát prosadil z dorážky bekhendem MIKKO RANTANEN, který otočil utkání zpět na stranu Colorada! Neskutečný závěr střetnutí. Asistence: Erik Johnson a Nathan MacKinnon.
57:18'
Alexander Kerfoot napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke střele zápěstím a po zákroku Antona Chudobina se u levé tyče prosadil z dorážky bekhendem J. T. COMPHER! Je vyrovnáno! Asistence: Alexander Kerfoot a Tyson Jost.
57:00'
Avalanche se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, jenže Anton Chudobin obě dvě dokázal vyrazit, když nejprve zasáhl proti střele z pravého kruhu pravým betonem a druhou střelu z opačné strany vyrazil hrudí.
56:23'
Gabriel Landeskog vystřelil z levého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány.
55:41'
Hra byla přerušena a v dnešním zápase si odbudeme poslední reklamní přestávku. Stars vedou po obratu skóre 2:1.
55:03'
Dallas právě vstřelil branku!
Alexandr Radulov v pravém rohu útočného pásma podržel puk a na přední tyči našel Tylera Seguina, který přihrávkou přes šířku brankoviště našel na vzdálenější levé tyči JAMIEHO BENNA, jenž o brusli roztaženého Semjona Varlamova poslal puk do sítě a otočil skóre utkání – 1:2! Asistence: Tyler Seguin a Alexandr Radulov.
53:56'
Oba týmy se v rychlém sledu dostaly k několika střelám na bránu, o poslední z nichž se postaral Samuel Girard, a jeho pokus od modré čáry skončil v lapačce výborně chytajícího Antona Chudobina.
52:16'
Carl Söderberg rychle objel bránu, Antona Chudobina ale u pravé tyče překonat nedokázal.
51:32'
Alexandr Radulov rychle vystřelil ihned po vhazování a po zákroku Semjona Varlamova se u levé tyče prosadil z dorážky RADEK FAKSA, který vyrovnal na 1:1! Asistence: Alexandr Radulov.
51:28'
Dnešní utkání sleduje 18010 diváků.
50:59'
Radek Faksa se snažil prosadit v blízkosti pravé tyče, jenže Semjona Varlamova překonat nedokázal.
50:27'
Trošku jsme se unáhlili. Semjon Varlamov zastavil pokus Stars a nyní už opravdu následuje reklamní přestávka. Colorado vede stále těsně 1:0.
50:21'
Stars se ocitli v postavení mimo hru a noc dvou rivalů z Centrální divize přeruší krátká reklamní přestávka.
49:45'
Nathan MacKinnon se natahoval u pravé tyče po odraženém kotouči, Anton Chudobin mu to ale holí ztížil a dopravil ho do rohu ledové plochy.
49:15'
Avalanche vystřelili od modré čáry a v mezikruží jejich střelu zablokoval dobře postavený Esa Lindell.
48:38'
Roope Hintz se ocitl na ose útočného pásma při přechodu přes modrou čáru v postavení mimo hru.
47:48'
Vladislav Kameněv na levém křídle vlétl do útočného pásma a z úhlu napřáhl k prudké ráně s příklepem, která skončila ve výstroji připraveného Antona Chudobina.
46:37'
Nikita Zadorov rozdává bomby ze všech stran. Před pár okamžiky sestřelil tvrdým hitem Radka Faksu a nyní od modré čáry napřáhl ke tvrdé ráně s příklepem, která skončila nad bránou.
46:20'
Radek Faksa sbírá ztracenou přilbu, zatímco v Pepsi Center probíhá krátká reklamní přestávka.
46:12'
Nikita Zadorov ostrým hitem ještě před modrou čárou sestřelil Radka Faksu, který ztratil přilbu!
45:02'
Avalanche se řítili do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce z levého křídla vypálili tvrdě na vrcholu pravého kruhu, Stars ale puk dokázali zablokovat.
44:31'
Semjon Varlamov si v rychlém sledu připsal dva dobré zákroky, když nejprve vychytal Stars u pravé tyče a poté v náručí podržel střelu Jasona Spezzy od modré čáry.
42:58'
Nathan MacKinnon nabral na levém křídle obrovskou rychlost a po objetí Mira Heiskanena se snažil prosadit u levé tyče z blízkosti, jenže trefil pouze hruď Antona Chudobina!
42:42'
Dallas napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která skončila v náručí brankáře domácího Colorada.
42:32'
Stars si vytvořili tlak a v rychlém sledu se dostali ke dvěma střelám, Semjon Varlamov ale obě dvě vyrazil. První z levého kruhu levým betonem, zatímco druhou z podobného místa levým ramenem.
40:23'
Colorado vstoupilo do třetí části dobře a na levém křídle se dostalo ke střele od hrazení, kterou na přední tyči Anton Chudobin bez větších potíží podržel v náručí.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-14; Zablokované střely: 7-12; Vhazování: 60%-40%; Hity: 8-10; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné min.: 4-8.
Třetí třetina začne přibližně v 5:01.
Jediný gól zápasu obstaral ve druhé třetině Nathan MacKinnon, jehož zásluhou budou domácí Avalanche vstupovat do závěrečné třetí části s vedením. Skóre po druhé třetině. Colorado Avalanche 1 Dallas Stars 0.
40:00'
39:42'
Vladislav Kameněv je zpět na ledě a Stars se během poslední přesilové hry nedostali ani k jedné střele.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:29'
Alexandr Radulov před bránou tečoval nahození z levého křídla a puk zamířil nad bránu Semjona Varlamova.
37:42'
Vladislav Kameněv dostal dvě minuty za hákování a Dallas má příležitost vyrovnat během druhé přesilové hry.
37:16'
Roman Polák je zpět na ledě a hokejisté Dallasu v dnešním zápase přečkali všechna čtyři oslabení.
37:04'
Blake Comeau mohl skórovat po přečíslení dva na jednoho během oslabení, když se rozhodl pro zakončení, jeho střela ale z pravého kruhu skončila v náručí Semjona Varlamova.
35:52'
Mikko Rantanen z pravého kruhu nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde se od hole Colina Wilsona odrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
35:16'
Roman Polák byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Colorado má k dispozici další přesilovou hru.
35:03'
Puk byl sražen mezi střídačky a na řadu přichází další krátká reklamní přestávka. Colorado vede 1:0.
33:56'
Erik Johnson napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou brankář Dallasu úspěšně vyrazil.
33:44'
Nathan MacKinnon znovu mohl skórovat u levé tyče, tentokrát ale bekhendem ztroskotal na lapačce výtečně chytajícího Antona Chudobina!
33:21'
Nathan MacKinnon mohl v rychlém sledu skórovat podruhé, jenže u levé tyče bekhendem Antona Chudobina z blízkosti nepřekonal!
33:11'
NATHAN MACKINNON si na vzdálenější levé tyči najel na krásnou přihrávku Mikka Rantanena přes šířku útočného pásma a bez přípravy puk napálil nad pravým ramenem Antona Chudobina do bližšího horního rohu brány! Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.
31:48'
Vyloučený Radek Faksa se vrátil z trestné lavice zpět na led a hokejisté Colorada hrají v plném počtu.
31:38'
Nathan MacKinnon si z levého křídla krásně sjel před bránu, z blízkosti ale zamířil pouze do náruče Antona Chudobina, který puk podržel!
30:53'
Esa Lindell se na vrcholu mezikruží dostal ke střele, která těsně nad ledem mířila k pravé tyči, Semjon Varlamov ji ale levým betonem vykopl!
29:48'
Radek Faksa fauloval před vlastní bránou a usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za sekání.
29:38'
Colorado patří v NHL k nejlépe střílejícím týmům a Nikita Zadorov to nyní mohl potvrdit, když střelou z levého kruhu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Anton Chudobin puk ale levým betonem vykopl a poté si dokázal poradit i s dorážkami!
28:58'
Nathan MacKinnon na levém křídle zavážel puk do útočného pásma, jenže byl sražen na střídačku Avalanche a hra byla přerušena.
28:12'
Nathan MacKinnon vystřelil z levého kruhu pro vhazování a puk byl přizvednut do ochranné sítě. V Pepsi Center dostává prostor krátká reklamní přestávka.
27:11'
Občas se v NHL stane, že velké zápasy rozhodne jeden jediný gól a oba brankáři jsou k nepřekonání, dnešní utkání by eventuálně mohlo být jedním z nich.
26:04'
Tyler Seguin měl na pravém křídle dostatek času na to, aby zvedl hlavu a střelou z vrcholu kruhu pro vhazování zamířil do levého horního rohu brány, Semjon Varlamov ale proti jeho střele vytáhl vyrážečku a puk vyrazil! Skvělý zákrok.
25:38'
Hra je velice plynulá a delší dobu se hraje bez přerušení, jenže zatím chybí velké šance a především góly.
24:08'
Avalanche nemohli pokračovat v akci, jelikož se na levém křídle u střídaček ocitli v postavení mimo hru.
22:13'
Stars se nepodařilo rozehrát podél střídaček a hra byla přerušena kvůli zakázanému uvolnění.
21:55'
Alexander Kerfoot na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus zamířil nad bránu hostujících Stars.
21:26'
Colorado se v rozmezí pouhých čtyř sekund dostalo na levém křídle ke dvěma tvrdým střelám, které Anton Chudobin na přední tyči dokázal úspěšně vyrazit.
21:00'
Mattias Janmark rychle objel bránu a pokusil se puk zasunout z otočky po ledě do odkryté části brány, jenže Semjon Varlamov fantasticky zasáhl levým betonem a poté puk pro jistotu zalehl! Hostující útočník Dallasu byl hodně dotěrný.
20:01'
V Denveru začala prostřední část utkání, do které Colorado a Dallas vstupují za bezbrankového skóre poté, co se oba týmy během první třetiny dostaly k šesti střelám.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 6-6; Zablokované střely: 2-7; Vhazování: 67%-33%; Hity: 3-7; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 4:05.
Colorado si během první části utkání vytvořilo několik velkých brankových příležitostí, jenže Anton Chudobin zamkl svou bránu na sto západů a rozhodl se, že dnes zkrátka gól neinkasuje. Skóre po první třetině souboje dvou rivalů. Colorado Avalanche 0 Dallas Stars 0.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:41'
Hra byla přerušena a krátce před koncem první třetiny si odbudeme poslední krátkou reklamní přestávku.
18:19'
Avalanche byli po nahození z levého křídla hodně blízko gólu, jenže jeden z domácích hráčů na vzdálenější pravé tyči nedokázal prudké nahození trefit, jelikož mu jeden z protihráčů na poslední chvíli dokázal zablokovat jeho hůl!
17:03'
Hra je nyní v Pepsi Center často přerušována. Dallas v rychlém sledu dvakrát vyhodil puk na zakázané uvolnění.
16:25'
Patrik Nemeth vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela zápěstím ale trefila hruď Antona Chudobina.
15:48'
Roman Polák po skvělém forčekingu svého týmu vypálil od modré čáry, jeho rána s příklepem ale minula bránu.
14:42'
Dallas se u pravé tyče v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám, jenže Semjon Varlamov obě dvě dobře pokryl.
13:27'
Patrik Nemeth mohl skórovat z levého kruhu pro vhazování, jenže těsně minul bránu poté, co Anton Chudobin ztratil hůl a těžko zasahoval!
12:04'
Hra byla přerušena a souboj rivalů z Centrální divize zatím v Pepsi Center gól nepřinesl. Komerční přestávka.
11:46'
Tyler Seguin vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jenže jeho rána minula bránu Semjona Varlamova.
11:35'
Vyloučený Miro Heiskanen je zpět na ledě a Stars si během přesilové hry žádnou velkou šanci nevytvořili.
09:35'
Těsně před vyloučením se mohl prosadit Nikita Zadorov, jenže střelou z levého kruhu Antona Chudobina mezi betony propálil nedokázal!
09:35'
Miro Heiskanen dostal dvě minuty za držení poté, co u pravé tyče podržel unikajícího Matta Calverta.
09:19'
Gabriel Landeskog už je také zpět na ledě a oba týmy hrají v plném počtu. Anton Chudobin drží hosty nad vodou.
09:07'
Vyloučený Alexandr Radulov je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostujících hráčů Dallasu.
07:19'
Gabriel Landeskog rychle ukončil úvodní přesilovou hru svého týmu, když dostal menší trest za podržení.
07:07'
Dallas hrál v šesti a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká útočník Alexandr Radulov.
06:38'
Patrik Nemeth na pravém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin jeho střelu vyrazil dobře pravým betonem.
06:17'
Tyson Jost napřáhl na vrcholu levého kruhu ke tvrdé bombě, která skončila v náručí připraveného Antona Chudobina. Nastává čas odbýt si reklamní přestávku.
06:01'
Stars vyrazili do přečíslení dva na jednoho, jenže domácí rychle situaci dobruslili a nepustili soupeře do šance.
05:23'
Gabriel Landeskog od modré čáry napřáhl na levém křídle ke střele, kterou stojící Anton Chudobin zastavil.
04:54'
Anton Chudobin ukryl nahození Avalanche z vrcholu pravého kruhu v lapačce a hra byla po dobré pasáži hry přerušena. Zatím jsme ovšem svědky gólu nebyli.
04:35'
Jason Spezza na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu, Semjon Varlamov si ale připsal další snadný zákrok.
03:32'
Blake Comeau se dostal na vrcholu pravého kruhu ke střele zápěstím a mohl skórovat do sítě svého bývalého týmu, jenže Semjon Varlamov hrudí puk vyrazil mimo.
02:45'
Tyson Jost krásně přenesl hru z levého křídla přihrávkou přes šířku útočného pásma doprava a střela jednoho z jeho spoluhráčů z vrcholu pravého kruhu byla zablokována.
02:05'
Alexandr Radulov na pravém křídle vystřelil z úhlu a jeho prudký pokus minul vzdálenější levou tyč brány.
01:40'
Taylor Fedun vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Semjon Varlamov bez problému podržel puk ve svém náručí.
01:24'
Matt Calvert na levém křídle nemohl pokračovat v útočném snažení, protože se pískalo postavení mimo hru.
00:01'
Puk dopadl na led a souboj dvou rivalů v Pepsi Center byl zahájen! Colorado hostí doma Dallas.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, C. Wilson – Dries, Söderberg, Calvert – Nieto, Kameněv, Compher. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Honka, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – D. Shore, Spezza (A), Hintz – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Dean Morton, Brad Watson. Čároví: Brian Mach, Trent Knorr.
DALLAS STARS

Dallas se proti Coloradu v letošní sezóně NHL představí celkem potřetí, když nad Avalanche v přípravě vyhrál 3:1 a poté jim v základní části na začátku října podlehl v nádherném zápase bohatém na góly těsně 6:5. V bráně dnes začne Anton Chudobin, který zasáhne do čtvrtého utkání v řadě a potřetí nastoupí od začátku. Anton Chudobin předvedl v posledním zápase proti Ottawě 29 zákroků a přispěl k vítězství svého týmu 6:4, jehož zásluhou Dallas ukončil sérii dvou porážek.
COLORADO AVALANCHE

Colorado vyhrálo tři poslední utkání v řadě, doma má ovšem nevyrovnanou formu, když naposledy vyhrálo v Pepsi Center dva a více zápasů v řadě v období mezi 29. srpnem a 7. říjnem. Avs během avizovaného období porazili dvakrát Minnesotu a Philadelphii a vyhráli tři domácí utkání v řadě. Proti Dallasu začne v bráně Semjon Varlamov, který bude usilovat o čtvrté vítězství v řadě, stejně jako celé mužstvo Colorada.
Zámořská NHL v neděli v noci nabídne lahůdku v podobě souboje dvou týmů z Centrální divize, v němž Colorado vyzve na domácím ledě v Pepsi Center hosty z Dallasu. V lepší formě bude do vzájemného klání vstupovat domácí tým. Avalanche vyhráli tři utkání v řadě a navíc během nich vstřelili minimálně čtyři góly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.