NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Tampa - 21. října 2018   02:00

Minnesota
Minnesota
13:23' Coyle (Niederreiter) • 23:49' M. Foligno (Fehr, J.T. Brown) • 50:45' Parise (M. Koivu, Brodin) • 53:13' Zucker (Dumba) • 63:43' Mikael Granlund (Coyle, Stalock)
5:4
(1:3, 1:0, 2:1 - 1:0)
Tampa
Tampa
02:23' Callahan  (Strålman, J. T. Miller) • 10:50' Gourde  (McDonagh, Stamkos) • 15:15' J. T. Miller  (Hedman, Kučerov) • 55:02' Strålman  (Gourde, Palát)
Minnesota
Gord Dwyer, Marc Joannette – Derek Amell, Steve Miller
Xcel Energy Center, St. Paul
19 080 diváků
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělní noci!

Trestné minuty: 12 – 6
Wild porazili doma Lightning ve velmi atraktivním zápase 5:4 po prodloužení. Vítězný gól přitom zaznamenal finský útočník Mikael Granlund.

Hokejisté Minnesoty mají po dnešním zápase bilanci 4-2-2 a celkem 10 bodů. Tampa Bay pak má bilanci 4-1-1 a celkem devět bodů.
63:43'
Minnesota právě vstřelila branku!
77 vteřin před koncem prodloužení je o vítězi rozhodnuto! Hrdinou se stává MIKAEL GRANLUND. Pokus finského útočníka z pravého kruhu mohl Vasilevskij chytat. Granlundova třetí trefa v sezoně, Wild vítězí 5:4! Asistence: Charlie Coyle, Alex Stalock.
63:12'
Velmi dobrá střela Hedmana, Stalock měl velké štěstí, že kotouč minul bránu.
63:04'
Nyní to už Pointovi vyšlo, Stalock ale jeho střelu z mezikruží dokázal pokrýt.
62:40'
Gourde našel na levé straně Pointa, ten ale vystřelit vůbec nedokázal.
62:09'
Kapitán Bolts to zkoušel znovu po levé straně, tentokrát ale neprošel přes Koivua.
61:48'
Stamkosova střela z levé strany, Stalock vyráží betony.
61:10'
Na opačné straně pokus Granlunda, Vasilevskij ale díky bloku McDonagha zasahovat nemusel.
60:52'
McDonagh vystřelil od modré z první, minul ale bránu.
60:03'
Puk získávají Lightning.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Coyle a Cirelli.
Střely na bránu: 33 – 28
Po základní hrací době vítěze neznáme. Rozhodne tedy pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti pak ještě může dojít na samostatné nájezdy.
60:00'
59:59'
V poslední vteřině třetí třetiny ještě střílel Hedman, avšak neúspěšně.
59:46'
Zakázané uvolnění Minnesoty. 13.1 vteřiny do konce třetí třetiny!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:45'
Po přihrávce Killorna vystřelil od modré, Stalock ale zasahovat nemusel.
57:26'
Další obrovská příležitost pro Wild dostat se do vedení! Coyle se totiž dostal do úniku, Vasilevskij ale předvedl výborný zákrok.
57:00'
Zucker ve velké šanci, Vasilevskij nyní podržel své mužstvo!
56:50'
Po vhazování následoval nahození Kučerova, Stalock musel zakročit.
56:46'
Stalock ponechal kotouč ve své moci, hru znovu přerušil.
56:39'
Zpět do akce! Staal a Johnson v souboji na vhazování před střídačkou domácí Divočiny.
56:39'
Kotouč mimo hrací plochu, 3 minuty a 21 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.
56:25'
Další střelecký pokus Dumby, Vasilevskij ale znovu bez zákroku.
56:11'
Dumba střílel z mezikruží, avšak nepřesně.
55:02'
Tampa právě vstřelila branku!
Netrvalo dlouho a skóre je opět vyrovnané! Po dobré přihrávce Gourdea z levého rohu předvedl ukázkový forhendový blafák ANTON STRÅLMAN. Pro švédského beka premiérová trefa v sezoně 2018/2019, 4:4! Asistence: Yanni Gourde, Ondřej Palát.
54:43'
Střela Pointa zablokována Brodinem.
54:32'
Hedman s pukem za vlastní bránou, oba trenéři zaveleli ke střídání.
53:47'
Icing od domácího mužstva.
53:36'
Střely na bránu: 31 – 26
53:13'
Wild otáčejí skóre ve svůj prospěch! Střelecký pokus Dumby od modré čáry ještě dokázal Vasilevskij vyrazit. Následný pokus JASONA ZUCKERA z levého kruhu pro vhazování gólmanovi Lightning ale celkem nešťastně propadl do brány. 4:3! Asistence: Matt Dumba.
52:43'
Koivu zkoušel štěstí zprava, avšak příliš nepochodil.
52:01'
Necelých osm minut do konce třetí třetiny. Skóre mezi Wild a Lightning je momentálně nerozhodné, 3:3.
51:36'
Prudká střela Seelera od modré čáry Vasilevského úplně neohrozila.
51:14'
Zakázané uvolnění Lightning.
50:57'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Fehra a Johnsona po pravici Vasilevského.
50:57'
Po přerušení následuje reklamní přestávka.
50:57'
Foligno mohl rázem poslat svůj tým do vedení! Jeho pokus z předbrankového prostoru ale nakonec zablokoval Sergačjov do ochranné sítě.
50:45'
Jednapadesátá minuta utkání, máme srovnáno! Střelu Koivua z pravého kruhu dorazil do brány z brankoviště ZACH PARISE. Zkušený útočník se prosadil potřetí v letošní sezoně, 3:3! Asistence: Mikko Koivu, Jonas Brodin.
50:42'
49:54'
Granlundova střela z levé strany, Vasilevskij měl připravený svůj levý beton a vyrazil.
49:25'
Joseph vyváží puk z obranné zóny, jeho spoluhráči mezitím střídají.
49:04'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
48:46'
Střely na bránu: 25 – 26
48:42'
23 vteřin se bude hrát ve čtyřech. Poté začne druhá přesilová hra Wild.
48:42'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., nedovolené bránění).
48:05'
Hedmanův pokus od modré čáry na Stalocka neprošel. Domácí se následně osvobodili.
47:42'
Střelecký pokus Stamkose bez přípravy minul Stalockovu bránu.
47:25'
Divočině se nyní podařilo vyhodit.
47:10'
Kučerov nic nevymýšlel a ihned vystřelil z pravé strany, Stalock ale připraven na správném místě.
47:04'
Pátá početní výhoda pro Lightning. Podaří se jim odskočit do dvougólového vedení?
47:04'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Charlie Coyle – 2 min., nedovolené bránění).
47:02'
Rychlá střela od Hedmana skončila na zadním mantinelu.
46:45'
Vhazování po pravici gólmana Tampy Bay a něm Coyle a Johnson.
46:45'
Vasilevskij přikryl kotouč pod svou lapačku, proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:19'
Po přihrávce Stamkose nahazoval od modré na druhé straně Girardi, Stalock ale taktéž zasahovat nemusel.
45:37'
Nahození Seelera od levého mantinelu před bránu, do ohně. Vasilevskij ale tentokrát bez práce.
45:10'
Ihned po vhazování tu máme zakázané uvolnění hostů.
45:03'
Dumba střílel z velmi dobré pozice, Vasilevskij jej ovšem vychytal.
44:46'
Seelerova střela tečována Parisem, avšak mimo Vasilevského bránu.
44:25'
43:52'
Lightning následně vyhazují. Do konce trestu Sergačjova ještě zbývá 33 vteřin.
43:40'
Paquette zablokoval střelecký pokus Dumby, Vasilevskij tak mohl zůstat v klidu.
43:26'
Vhazování po levici Vasilevského.
43:26'
Obránce Lightning opouští led po svých a v utkání bude zdá se pokračovat.
43:26'
Další střelu Wild obstaral Zucker, přičemž ale trefil Strålmana do obličeje. Hra je přerušena.
42:56'
Staalův pokus z pravého kruhu zablokován McDonaghem.
42:25'
První početní převaha pro Minnesotu. Podaří se domácím srovnat skóre na 3:3?
42:25'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Michail Sergačjov – 2 min., hákování).
41:43'
Začátek závěrečné části je plný nepřesností.
40:40'
Střela McDonagha z levé strany minula tři tyče.
40:30'
Do první útočné akce se ovšem dostali hosté. Kučerov ale úspěšný nebyl.
40:02'
Úvodní vhazování třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí hokejisty.
40:01'
Oba celky jsou zpět na ledě Xcel Energy Center. Jistě velmi zajímavá třetí dvacetiminutovka začne co nevidět!

39:59'
V poslední vteřině ještě zkusil štěstí od pravého mantinelu Strålman.
39:50'
Postavení mimo hru ze strany Tampy Bay. Necelých 10 vteřin před koncem druhé třetiny se bude vhazovat v neutrální zóně.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta druhého dějství.
38:48'
Oba týmy v plném počtu.
38:30'
Gourde a jeho střela z pravé strany, Stalock měl připravený svůj pravý beton na správné pozici.
38:15'
Pokus Brodina zablokován Hedmanem do ochranné sítě.
37:56'
Střely na bránu: 22 – 22
37:31'
Střelecký pokus Hedmana skončil v lapačce Stalocka. Gólman Minnesoty ale rychle rozehrál, a hra tak pokračuje.
36:48'
Hrát se bude ve čtyrech. Vhazování po pravici gólmana hostů.
36:48'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jason Zucker – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Anthony Cirelli – 2 min., hrubost).
36:48'
Po pokusu Reada a Vasilevského zákroku se strhává u brány Tampy Bay menší potyčka.
36:25'
36:16'
Tentokrát to zkusil Gourde, Stalocka ovšem nezaměstnal.
36:02'
Brodin zablokoval pokus Pointa z pravé strany.
35:43'
Kromě poslední šance se Lightning přesilovka příliš nedaří.
35:24'
Stamkos nabil Hedmanovi, jeho prudkou střelu dokázal Stalock zastavit.
34:32'
Hokejisté Divočiny ihned po vhazování vyhazují.
34:25'
Zpět do akce! Bolts si zahrají čtvrtou přesilovou hru. Koivu a Miller na vhazování po levici Stalocka.
34:25'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Fehr – 2 min., vysoká hůl).
34:25'
Kotouč skončil na střídačce Minnesoty, 5 minut a 35 vteřin před koncem druhé třetiny proběhne další z reklamních přestávek.
34:01'
Střely na bránu: 19 – 20
33:53'
Gólman Tampy Bay má kotouč ve své moci, hra je přerušena.
33:41'
Pěkná individuální akce od Koivua, Vasilevskij dokázal znovu obstát.
33:10'
Lightning následně odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve střední třetině.
33:05'
Strålmanova střela od modré čáry postrádala přesnost.
32:53'
Střelecký pokus Greenwaye z pravé strany, Vasilevskij zasahuje.
32:27'
Hedmanův pokus od modré tečoval před bránou dobře Stamkos, Stalock měl plné ruce práce.
32:02'
Pokračujeme. Na vhazování po pravici Vasilevského máme Staala a Stamkose.
32:02'
Další pokus Minnesoty, Vasilevskij ale opět připraven na správném místě. Po přerušení následuje menší výměna názorů a také reklamní přestávka.
31:50'
Staal to zkoušel po objetí brány soupeře k bližší, pravé tyči, Vasilevskij byl ale pozorný.
31:01'
Odehráno 31 minut. Lightning vedou na ledě Wild 3:2.
30:54'
Následně obrovská šance pro Fehra, Vasilevskij ovšem vytáhl další výtečný zákrok!
30:48'
Granlund měl skvělou příležitost srovnat skóre, Vasilevskij ale předvedl výborný zákrok.
30:39'
30:27'
Wild se osvobodili.
30:14'
Gourde se snažil před bránou tečovat Pointovu nabídku z pravé strany, avšak neuspěl.
30:06'
Kotouč se dotkl ochranné sítě za Stalockovými zády, hra je přerušena.
29:40'
První polovina z trestu Fehra je minulostí.
29:14'
Po střele Kučerova z pravého kruhu pro vhazování zazvonila branková konstrukce.
28:43'
Koivu vyhrál buly, jeho spoluhráčům se následně daří vyhodit.
28:39'
28:39'
Před třetí přesilovkou Tampy Bay ale ještě proběhne reklamní přestávka.
28:39'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Fehr – 2 min., podrážení).
28:27'
Signalizovaný trest pro Minnesotu. Vasilevskij zamířil na střídačku.
27:58'
Pokus Browna, Vasilevskij vyráží bez větších problémů do rohu.
27:10'
Callahan našel pěknou křižnou přihrávkou na levé straně Coburna, tomu ale střela vůbec nesedla.
27:04'
Nyní se ale píská jejich zakázané uvolnění, a vhazovat se tak za malý moment bude před Stalockem.
26:23'
Domácí zatím působí ve druhé třetině lepším dojmem, než-li v té první.
26:05'
Spurgeonova střela z pravé strany, Vasilevskij ale zasahovat nemusel.
25:24'
Pokus Strålmana ze druhé strany byl zase zablokován Granlundem do ochranné sítě.
25:04'
Střela McDonagha od levého mantinelu zamířila mimo bránu.
24:48'
Wild se udrželi v útočném pásmu, ohrozit Vasilevského se jim ale znovu nepodařilo.
24:14'
Střelecký pokus Zuckera z levé strany vyrazil Vasilevskij maskou mimo hrací plochu.
23:49'
Druhý gól Divočiny, 2:3 z jejího pohledu! MARCUS FOLIGNO si dobře zpracoval pas od Fehra, přičemž svůj následný bekhendový blafák dokázal zakončit velmi působivě. První gól v této sezoně od hokejisty s číslem 17! Asistence: Eric Fehr, J.T. Brown.
23:33'
Fehr se obtočil kolem brány, následně však bekhendem na Vasilevského nevyzrál.
23:05'
Coburn vyčkal s kotoučem ve vlastní zóně, oba týmy mezitím stihly vystřídat.
22:35'
Úvodní minuty druhé třetiny se nesou v poměrně poklidném tempu.
21:45'
Joseph to zkoušel po chvíli ještě jednou, avšak znovu neuspěl.
21:37'
Girardi na Josepha, jeho následná střela z pravé strany byla ovšem zablokována Suterem.
20:57'
Na druhé straně vystřelil z dobré pozice Dumba, Vasilevskij vyrazil puk do ochranné sítě.
20:40'
Palát přihrával zpoza brány do ohně, nikoho ze svých spoluhráčů ovšem nenašel.
20:01'
Hokejisté Minnesoty a Tampy jsou zpět na ledové ploše. Druhá část bude zahájena za malou chvíli.

19:58'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:47'
Postavení mimo hru ze strany hokejistů Tampy Bay. Do konce první třetiny ještě zbývá 13 vteřin.
19:21'
19:10'
Point, Gourde a Palát nebezpečně dotírali na brankovišti Wild. Stalock měl velké štěstí, že puk neskončil v síti.
19:01'
Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.
18:47'
Pointova střela z pravé strany bez přípravy, Stalock vyráží betonem.
18:22'
Začala druhá minuta z Coyleova trestu.
18:01'
Při vlastním oslabení to zkusil také Fehr, ruský gólman ve službách Blesků tentokrát hru přerušil.
17:35'
Střela Foligna při vlastním oslabení, Vasilevskij připraven.
17:25'
Domácí uspěli na vhazování a následně ihned poté vyhodili kotouč po mantinelu ze své obranné zóny.
17:21'
Bude i druhá početní výhoda Lightning úspěšná? Vhazuje se po levici Stalocka.
17:21'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Charlie Coyle – 2 min., podrážení).
16:43'
Wild se ještě na chvíli udrželi v útočném pásmu, k ohrožení Vasilevského svatyně se ovšem nakonec nedostali.
16:20'
Rána Pateryna od modré čáry zablokována, Vasilevskij tak bez práce.
15:45'
Hosté rozjeli další velmi pohlednou útočnou akci. Na jejím konci ale chybělo zakončení v podání Paláta.
15:15'
Bolts využívají svou první přesilovku a vedou znovu o dva góly! Hedmanovo nahození od modré čáry tečoval mezi kruhy umě za Stalockova záda J.T. MILLER. Jeho druhý gól v sezoně, 3:1 pro Lightning! Asistence: Victor Hedman, Nikita Kučerov.
14:37'
Stamkos vypálil po Hedmanově přihrávce z první, Stalock ale vyrazil.
14:17'
14:17'
Po reklamní přestávce budeme sledovat první přesilovou hru dnešního utkání, a to v podání Lightning.
14:17'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (J.T. Brown – 2 min., podrážení).
13:56'
Střely na bránu: 6 – 11
13:23'
Wild snižují na 1:2! Kotouč dopravil do brány po Vasilevského zaváhání a Niederreiterově bekhendové přihrávce zpoza brány CHARLIE COYLE. Americký útočník zaznamenává svůj druhý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Nino Niederreiter.
12:50'
Zásah pro Vasilevského. Bekhendem to zkusil z levé strany po pasu od Pariseho Spurgeon.
12:39'
Nahození McDonagha od modré čáry, před bránou ještě clonil Stamkos. Stalock se musel mít na pozoru.
12:24'
Domácí se provinili ofsajdem.
11:55'
Vhazování proběhlo ve střední třetině, poblíž trestní lavice Bolts.
11:53'
Touš v ochozech Xcel Energy Center, hra je přerušena.
11:25'
Další nebezpečí pro brankáře Minnesoty. Tentokrát jej ohrožoval Johnson.
11:03'
Vzápětí Tampa mohla přidat třetí gól! Kučerov ale zprava mířil pouze do tyče.
10:50'
Hosté jdou na konci jedenácté minuty do dvougólového vedení! Skvěle vymyšlenou útočnou akci Stamkose zhodnotil po střele McDonagha z mezikruží dorážkou z těsné blízkosti YANNI GOURDE. Pro šestadvacetiletého forvarda třetí trefa v sezoně! Asistence: Ryan McDonagh, Steven Stamkos.
10:08'
Konec reklamní přestávky, Greenway a Stamkos v souboji na vhazování po levici Stalocka.
10:08'
Stalock vyrazil střelecký pokus Josepha do ochranné sítě, po přerušení následuje druhá reklamní přestávka.
10:01'
Jsme těsně za polovinou první třetiny a Lightning vedou v prvním zápase venku v sezoně 2018/2019 na ledě Wild 1:0. Autorem gólu byl Callahan.
09:56'
Nahození Koivua z ostrého úhlu, Vasilevskij vyráží bez větších problémů.
09:25'
Další ofsajd v podání Wild.
08:59'
Střela Callahana od pravého mantinelu nepřesná.
08:35'
Nepřesná rozehrávka domácího celku, píská se zakázané uvolnění.
08:28'
Po delší odmlce také útočná akce Wild. Dlouhého trvání ale neměla – přerušili ji čároví a postavení mimo hru.
07:56'
Kapitán Bolts to vzal následně na sebe, trefil ale hned prvního bránícího hráče – Pariseho – a puk nakonec skončil v hledišti.
07:54'
Stamkos nabil zleva na modrou Hedmanovi, jeho střelu bez přípravy Stalock vyrazil před sebe.
07:24'
Koivua nakonec na buly musel vystřídat Granlund.
07:22'
Zpět do akce! Po pravici Stalocka se na vhazování staví Koivu a Gourde.
07:22'
Kotouč se dotkl ochranné sítě za Stalockovými zády, proběhne první reklamní přestávka.
07:20'
Po dobré práci Stamkose střílel z dobré pozice Gourde, avšak jen těsně minul tři tyče.
07:13'
Icing ze strany hokejistů Minnesoty, vhazovat se tedy bude poblíž Stalocka.
06:51'
Střely na bránu: 3 – 5
06:38'
Už delší dobu se hraje bez přerušení.
06:17'
Střel Pateryna od modré postrádala přesnost, Vasilevskij tak zasahovat nemusel.
05:40'
Svěřenci Jona Coopera s pukem ve vlastní zóně, oba týmy prostřídávají své formace.
05:21'
Kučerov zleva před bránou na Johnsona, ten ale tečoval nepřesně.
04:42'
Coburnův bekhend z pravé strany skončil nad Stalockovou svatyní.
04:16'
Point to zkoušel po pravé straně individuálně, avšak daleko nedošel.
03:55'
Vše v pořádku, vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Blesků.
03:55'
Brána za Vasilevského zády je mimo své obvyklé postavení, hra je tedy sudími přerušena.
03:49'
O kotouč se usilovně bojuje za bránou Tampy Bay.
03:20'
Joseph se s toušem daleko nedostal. Dobře defenzivně totiž zapracoval Dumba.
02:32'
Můžeme pokračovat. Vhazuje se po pravici gólmana Divočiny.
02:32'
Hra je přerušena.
02:32'
Hosté se vydali ihned po vhazování znovu kupředu a Miller trefil Stalocka svou střelou do masky.
02:23'
Lightning otevírají ve třetí minutě skóre dnešního utkání! Po přihrávce Millera z pravé strany vystřelil od modré Strålman a jeho pokus tečoval mezi kruhy do brány za brankáře Stalocka, trochu se štěstím, RYAN CALLAHAN. Jeho první gól v letošní sezoně, 1:0 pro Tampu! Asistence: Anton Strålman, J.T. Miller.
02:14'
Další útočná akce Lightning skončila ofsajdem.
01:47'
Pokus Kučerova od pravého mantinelu tečován před bránou nebezpečně Palátem, Stalock se měl co ohánět.
01:40'
Čároví pískají Wild zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy za moment bude před Stalockem.
01:22'
Vhazovalo se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Tampy.
01:20'
Po střele Granlunda a dorážce Pariseho skončil kotouč v síti za Vasilevského zády. Gól ale nemůže platit, jelikož druhý jmenovaný dopravil černou pryž do brány úmyslně svou pravou rukou.
00:56'
Na opačné straně kluziště vyzkoušel Stalockovu pozornost z pravé strany Stamkos.
00:38'
Střelecký pokus Reada z pravé strany, Vasilevskij zapisuje další zásah.
00:18'
O první střelu utkání se postaral Spurgeon od modré čáry, Vasilevskij schoval puk v náručí a hru přerušil.
00:02'
Buly pro domácí Minnesotu.
00:01'
Na úvodní vhazování se už do středového kruhu staví Staal a Johnson, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Wild a Lightning bude odstartováno za několik málo okamžiků.
Obě zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, v Xcel Energy Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

MNS: Stalock – Brodin, Spurgeon – Zucker, E. Staal, Read

TBL: Vasilevskij – McDonagh, Strålman – Palát, T. Johnson, Kučerov
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

MNS: Alex Stalock – 31 let, USA
Z:1 REC:0-1-0 OG:3 PR:3.10 %ÚS:88.9 SO:0

TBL: Andrej Vasilevskij – 24 let, RUS
Z:4 REC:3-1-0 OG:6 PR:1.48 %ÚS:95.4 SO:0

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Read – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Coyle, Greenway – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh (A), Strålman (A), Coburn, Sergačjov – Gourde, B. Point, Stamkos (C) – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Joseph – J. T. Miller, Paquette, Callahan.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Marc Joannette – Derek Amell, Steve Miller.
Příjemnou nedělní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Minnesota Wild a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING

Lightning mají z úvodních pěti zápasů bilanci 4-1-0 a dnes v noci, 21. října, mohou zaznamenat už čtvrtou výhru v řadě. Na kluzišti Wild zahajují dlouhý, pětizápasový trip.

Kvůli menšímu počtu odehraných zápasů patří svěřencům Jona Coopera v tabulce Východní konference "až" sedmé místo. V rámci pětizápasového tripu se Bolts dále střetnou s Chicago Blackhawks, Colorado Avalanche, Vegas Golden Knights, Arizona Coyotes.