NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Vegas - 31. března 2019   03:05

San Jose
San Jose
20:58' Hertl (Donskoi, Meier) • 47:22' E. Kane  • 51:26' Vlasic (Couture) • 60:22' Burns (Couture, Labanc)
4:3
(0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Vegas
Vegas
03:54' W. Karlsson  (Marchessault, R. Smith) • 25:30' Eakin  (Engelland, Carpenter) • 52:04' Theodore  (W. Karlsson)
San Jose
Chmielewski, O'Rourke – Nagy, Pancich
SAP Center, San Jose
17 562 diváků
Vegas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 15:27
Prodloužení opravdu netrvalo dlouho, domácí se ihned dostali do útočného pásma a dokázali využít přesilovku, když se tvrdou střelou z vrcholu levého kruhu prosadil Brent Burns. San Jose tak ukončilo nepříjemnou sérii sedmi porážek v řadě, v tvrdém utkání si připsalo dva body a na třetí Vegas tak získalo další bod náskoku.
60:22'
San Jose právě vstřelilo branku!
Tak tohle bylo rychlé! Domácí se dostali do útočného pásma, Couture přihrál na vrchol kruhu pro vhazování na BRENTA BURNSE a ten dělovkou prostřelil Subbana – 4:3! Asistence: Logan Couture, Kevin Labanc.
60:01'
Statistiky

Střely na branku: 33:26
Vyhraná vhazování: 29:31
Hity: 40:40
Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, ve strhující třetí třetině se sice domácí dočkali po gólech Evandera Kanea a Marc-Édouarda Vlasice vedení, vzápětí se ale tvrdou ranou prezentoval Shea Theodore a ten srovnal na současných 3:3. My si tak dáme pětiminutový nášup.
60:00'
59:53'
Hosté vyhodili přes všechny čáry, tenhle zápas půjde do prodloužení.
59:05'
Domácí si před přesilovkou vybrali oddechový čas.
59:05'
Po Labancově střele a Subbanově zákroku se Kane natahoval po dorážce, byl však u toho faulován! Dvě minuty za hákování dostal hostující Colin Miller. Přesilovka pro San Jose.
58:35'
San Jose vyhodilo tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění, domácí pak vystřídali.
57:48'
Hertl na svém dalším útočném výletě, Subban musel dávat velký pozor. Byl úspěšný a puk srazil mimo své brankoviště.
57:14'
Pacioretty poslal přihrávku do jízdy na Holdena, ten se dostal do pásma, jeho zakončení však šlo mimo.
56:10'
Samozřejmě se vylučovalo, jak domácí Timo Meier, tak i hostující William Carrier dostali dvě minuty za hrubost.
56:10'
Donskoi byl u mantinelu atakován po odpískání a tohle si domácí nemohli nechat líbit. Strhla se šarvátka, kterou ale rozhodčí poměrně rychle uklidnili.
55:50'
Zase se bojuje u Jonese, hosté by chtěli rozhodnout v základní hrací době.
54:54'
Jones nyní zachránil domácím remízový stav, vychytal totiž brejk dvou hráčů na jediného obránce. Zřejmě zákrok zápasu.
54:15'
Kane u mantinelu řádně přitvrdil a odnesl to Theodore. Podle rozhodčích to ale bylo v rámci pravidel a pokračuje se bez vyloučení.
53:24'
Z dálky pálil Meier, Subban zvládl zasáhnout a vyrazil puk do rohu.
52:04'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Už je ale zase srovnáno a to prakticky stejným způsobem. Karlsson vyhrál buly a do puku se opřel SHEA THEODORE. Na jeho dělovku Jones nedosáhl a je to 3:3. Asistence: William Karlsson.
51:26'
Domácí už vedou! Couture vyhrál v útočném pásmu buly, puk zamířil na hůl MARCA-ÉDOUARDA VLASICE, ten se s tím nepáral a i když mu to nesedlo na sto procent, vrtící se střela skončila za marně zasahujícím Subbanem. Asistence: Logan Couture.
50:39'
Hertl předváděl další kličkovanou do útočného pásma, nyní jej ale obrana hostů zvládla zastavit.
50:03'
Ale musí si dávat pozor v obraně. Od pravého mantinelu přihrával Zykov a našel najíždějícího Schmidta. Tomu nescházelo mnoho, aby sklepl puk za Jonese.
49:25'
Labanc také minul pouze o kousek, San Jose se teď do soupeře řádně zakouslo a touží po obratu ve skóre.
48:45'
Mohlo to být už 3:2, v dalším útoku se do zakončení dostal Nyquist, z otočky však těsně minul.
47:22'
Máme zase srovnáno a i ve druhé brance San Jose měl prsty Tomáš Hertl. Ten projel do útočného pásma, kličkami se uvolnil a málem zpoza branky i zasunul puk za Subbana. Netrefil, ale litovat nemusel, neboť k dorážce do odkryté branky se i přes několik tečí dostal EVANDER KANE a mířil přesně – 2:2. Bez asistence.
47:07'
Jones pro jistotu přikryl volný puk, klouzající u jeho brankoviště a přerušil tak hru.
46:20'
Thornton hledal najíždějícího Meiera, přihrávka naslepo však neuspěla. Puk skončil u hostujících hráčů, ti již míří do protiútoku.
45:28'
U levého mantinelu se k přihrávce chystal Donskoi, puk se mu ale svezl z hole a hosté se tak bez potíží dokázali ubránit.
44:47'
Jako tank se do útočného pásma hrnul Hertl a Eakin měl co dělat, aby mu stačil. Celá akce skončila po krátké chvíli zákrokem připraveného Subbana.
43:18'
Zleva se d před Jonese hrnul Zykov, byl ale v rozhodujícím okamžiku ubráněn Burnsem, ten jej dokázal udržet a nepustit k ráznému zakončení.
42:46'
Hra se vrací před Jonese, domácí navíc nemohou střídat, neboť se dopustili zakázaného uvolnění.
42:00'
A je po přesilovce, Couture je opět ve hře.
41:48'
Přesilovka hostů se blíží ke konci a puk letí přes všechny čáry.
40:45'
Hostům se zatím nedaří se v pásmu dostat k pořádnému zakončení, San Jose se dobře brání.

Trestné minuty: 13:23
Čtyřicet minut hry je za námi a stále platí, že Vegas vede o jednu branku. I druhá třetina přinesla hokej kvalit play-off, oba týmy předvedly rychlý a zároveň tvrdý hokej plný střetů a střel a diváci se dočkali i dvou branek, po jedné na každé straně. Jako první se prosadil domácí Tomáš Hertl, jehož rychlé ruce zařídily srovnání. Jenže ve 26. minutě to už bylo 1:2, to se dorážkou prosadil Cody Eakin. Rozhodnuto určitě není, do třetí třetiny si zápas nechal obrovský náboj a lze tak opět očekávat dramatický hokej.
40:00'
40:00'
Hosté vstoupí do třetí třetiny s přesilovkou, dvě minuty za vysokou hůl dostal Logan Couture.
39:35'
Tvrdou střelu od modré čáry předvedl Burns, o kousek Subbanovu branku minul.
39:29'
Donskoi byl ve středním pásmu při rozehrávce atakován Reavesem, tomu se to samozřejmě nelíbilo a málem došlo na další potyčku. Už se ale vše uklidnilo. Alespoň pro tuto chvíli...
38:29'
Po chybné rozehrávce Subbana na svou obranu se k puku dostal Labanc, posunul jej na Sörensena, brankář Vegas ale svou chybu napravil a na brankové čáře zasáhl.
38:14'
Theodore se snažil prokličkovat k zakončení, ve zhuštěném prostoru už ale neměl místo na přesný pokus.
37:35'
Nepovedená rozehrávka hráčů Vega skončila na zakázaném uvolnění. Hra se tak stěhuje zpět k Subbanovi.
36:50'
Stále je to hokej v obrovském tempu, připomínající rychlostí i souboji play-off.
35:48'
Nepříliš prudký, ale přesto nebezpečný bekhend vyslal z levé strany Nyquist, Subban musel puk sledovat a dávat pozor na případnou teč.
34:45'
U Jonese se strhla další akce, tentokrát bez vážnějšího zakončení.
33:52'
Na druhé straně si na přihrávku najel Eakin, prosmýkl se kolem dvou obránců, zblízka si ale na Jonese nepřišel. Sledujeme teď opravdu strhující hokej.
33:19'
Hosté se ubránili a jsou už v plném počtu.
32:51'
Je tu i trocha smůly, Thornton teď napálil Subbanovu brankovou konstrukci!
32:19'
Neuspěl ani Labanc, jeho švih z pravé strany sice Subban neudržel, na případnou dorážku už ale nedošlo.
31:40'
Couture svou bombou pouze napálil bránícího hráče, puk se k Subbanovi vůbec nedostal.
31:19'
San Jose si zahraje přesilovku, dvě minuty za držení totiž obdržel Cody Eakin.
30:48'
Domácímu Vlasicovi scházela rychlost, takže i když měl na levé straně docela prostor pro akci, tak pouze nahodil do útočného pásma.
30:00'
Karlsson nahodil od modré čáry, puk ještě tečoval Theodore, puk skončil mimo Jonesovu branku.
29:13'
Poněkud tvrdý zákrok na Nyquista nyní zůstal bez trestu, z publika se nese nesouhlasné bučení.
28:19'
Jones nyní vychytal Smithe, Vegas pokračuje v útočení.
27:59'
Jones předvedl jistý zákrok, i když před ním stálo hned několik hráčů obou týmů. Neúspěšným střelcem byl Zykov.
26:55'
Rázem je na straně domácích hráčů vidět určitá zaskočenost a i z tribun se už neozývá povzbuzování tak, jako tomu bylo ještě před pár minutami.
25:30'
Teď už to ale hostům vyšlo a opět vedou. Engellandovo nahození od modré trefilo domácího Sörensena, tato teč způsobila, že Jones nepředvedl stoprocentní zákrok, puk mu vypadl a CODY EAKIN jej zblízka dorazil bekhendem za brankovou čáru. Asistence: Deryk Engelland, Ryan Carpenter.
25:01'
Dillon se vrátil na ledovou plochu, tohle oslabení domácí zvládli celkem bez problémů.
24:23'
Hosté jsou v útočném pásmu, zatím ale bez nebezpečného zakončení. Neuspěli jak Smith, tak ani Zykov.
23:01'
Domácí Brenden Dillon navíc dostal dvě minuty za krosček, je tu tak přesilovka pro Vegas.
23:01'
Jak Barclay Goodrow, tak i William Carrier dostali pětiminutové tresty za bitku.
23:01'
Goodrow byl rozezlen zákrokem u mantinelu a tak si podal Williama Carriera v pěstním souboji. Po krátkém souboji se oba borci ocitli na ledě a rozhodčí je roztrhli.
22:42'
Další dělovka na branku hostů, ti jsou teď průběhem docela zaskočeni.
21:55'
San Jose je rázem na koni, opět se hraje u Subbana a ten se má co ohánět.
20:58'
A je srovnáno. Meier podržel puk, zpoza branky jej poté poslal na Donskoie, jehož sice Subban vychytal, ale akce pokračovala. TOMÁŠ HERTL předvedl rychlé ruce při dvou kličkách a prostřelil gólmana Vegas! Asistence: Joonas Donskoi, Timo Meier.
20:34'
I druhá třetina nám začala v tvrdším stylu, jeden z nepříjemných hitů rozdal Meier.

Trestné minuty: 4:16
Je za námi první třetina, která přinesla svižný a i docela tvrdě vedený zápas. Dočkali jsme se v ní i jedné branky, hned ve čtvrté minutě se po Marchessaultově přihrávce zpoza branky trefil William Karlsson a zařídil tak hostům prozatímní vedení 1:0. San Jose se po celou dobu snažilo o vyrovnání, jenže v dresu Vegas je v brance pozorný Subban, který si zatím dokáže poradit se všemi výpady.
20:00'
19:41'
Hosté se po delší době dostali do útoku, Pacioretty však z rohu nedokázal akci rozvinout do šance.
18:18'
Prudká Labancova střela, Subban byl na místě a ránu z pravého kruhu vyrazil.
17:32'
Burnsovi na modré čáře přeskočil puk hokejku a domácí obránce se pro něj musel vydat až ke svému brankáři.
17:02'
Domácí si dají přesilovku, dvě minuty za sekání totiž dostal Shea Theodore.
16:50'
Labanc si neohroženě najel do pásma a přes obránce vyslal prudký pokus. Subbanovu branku těsně minul.
15:35'
Hostující Smith se po levé straně hrnul do útoku, u mantinelu však byl tělem odstaven a skončil za brankou.
15:20'
Dvě minuty za vysokou hůl dostal domácí Joe Thornton, hostující Ryan Reaves zase dvě minuty za hrubost a navíc i desetiminutový trest za nesportovní chování.
15:20'
Po celé akci se za brankou Vegas strhla šarvátka a rozhodčí měli práci hráče roztrhnout a poté i viníky správně potrestat.
15:20'
Pohotový zákrok teď vytáhl hostující Subban, domácí se na něj řítili v brejku dvou na jednoho, Thornton ale nezakončil bekhendovou kličku a Dillon se už k dorážce nedostal.
14:45'
Hraje se teď ve velkém tempu, oba týmy se snaží o překonání soupeřovy obrany, gólmani se tak rozhodně nenudí.
13:49'
Meier byl blizoučko srovnávací trefě, na pravé straně měl čas i prostor pro zakončení, jeho švih však pouze škrtl o Subbanovu brankovou konstrukci.
13:29'
Trochu se nám přitvrdilo, a to hlavně u mantinelů, oba týmy předvedly několik opravdu tvrdých hitů.
12:42'
Teď se už Hertl dostal i přes těsné bránění ke střele, Subban zvládl zakročit a vyrazit.
12:11'
Hertl s Meierem nevybojovali puk u mantinelu, Vegas se tak mohlo opětovně vydat do útoku.
11:42'
Na Holdenovu bombu z větší vzdálenosti Jones dobře viděl, zvládl tak tvrdý pokus vyrazit.
10:55'
Domácím nevyšla rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění. Hra se tak vrací před Jonese.
09:48'
Hertl si na pravé straně zasekl, udělal si trošku místo na střelu, ta mu ale byla sražena mimo ledovou plochu, Vhazuje se po Subbanově levici.
08:49'
Hra se nám přesunula na druhou stranu a byla tu slušná šance Vegas na navýšení náskoku. Carpenter zpoza branky přihrál na Carriera, toho ale pohotovou lapačkou vychytal nachystaný Jones.
08:30'
Další Burnsův pokus od modré čáry Subban vyrazil holí do rohu.
08:11'
Meier, ani Burns hostující branku netrefili, nápor domácích ale začíná narůstat.
07:04'
Kane se nenápadně prosmýkl obranou za modrou čáru a vyslal nepříjemný pokus. Subban měl co dělat, nicméně štiplavý pokus vyrazil.
06:41'
Stone se za brankou domácích neuvolnil, navíc schytal od Burnse nepříjemný hit.
05:35'
Poprvé se vylučuje a to na obou stranách. Domácí Marcus Sörensen dostal dvě minuty za nedovolené bránění, hostující Colin Miller zase dvě minuty za nafilmovaný pád.
04:55'
San Jose se samozřejmě ihned vrhá dopředu se snahou co nejrychleji srovnat, tohle totiž není zrovna povedený začátek...
03:54'
Hosté jdou do vedení. Holden sice ještě z dobré pozice před brankovištěm minul, akce Vegas ale pokračovala, zpoza branky přihrál Marchessault na najetého WILLIAMA KARLSSONA a ten prostřelil Jonese. Asistence: Jonathan Marchessault, Reilly Smith.
02:46'
Po rychlém průniku hledal Burns Haleyho, ten byl ale mezi kruhy dobře bráněn a ke střele se nedostal.
01:51'
Hertl se obtáčel kolem Stonea, hledal si pozici pro střelu, švih šel nakonec kousek mimo Subbanovy branky.
01:05'
Do práce musel na druhé straně Jones, ve spolupráci s Couturem ale ošemetnou situaci vyřešil.
00:39'
Přihrávku do brejku dostával domácí Nyquist, puk mu ale v rozhodujícím okamžiku utekl od hole a celá akce skončila v rohu.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), J. Ryan, Heed, Vlasic, Braun, Dillon – Nyquist, Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton, Sörensen (A) – Haley, Gambrell, Goodrow.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Engelland (A), Schmidt (A), Theodore, Holden, C. Miller, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone, Pacioretty, Eakin – Zykov, Nosek, Tuch – Reaves, Carpenter, Carrier.

Rozhodčí: Chmielewski, O'Rourke – Nagy, Pancich.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít.
Zápas v SAP Center začne ve 3:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.