NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Florida - 22. listopadu 2018   01:30

Tampa
Tampa
00:59' Joseph  • 09:22' Kučerov (Hedman, J. T. Miller) • 22:37' Gourde (Stamkos, J. T. Miller) • 24:45' Erne (Kučerov, McDonagh) • 41:30' Stamkos (Kučerov, McDonagh) • 43:21' McDonagh (Stamkos, J. T. Miller) • 54:25' Girardi (Hedman, Stamkos)
7:3
(2:1, 2:1, 3:1)
Florida
Florida
02:19' Brouwer  (Haley, Sceviour) • 38:25' Barkov  (Huberdeau, Yandle) • 56:25' Hoffman  (Yandle, Huberdeau)
Tampa
TJ Luxmore, Dean Morton. Čároví: Tyson Baker, Pierre Racicot
Amalie Arena, Tampa
19092 diváků
Florida
Luongo (44. Reimer) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Weegar – Dadonov, Barkov (C), Hoffman – Huberdeau (A), McCann, Bjugstad – Hunt, Lammikko, Vatrano – Haley, Sceviour, Brouwer. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Československá stopa v utkání:

Erik Černák (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:03
Tři hvězdy utkání:

1. Steven Stamkos (TBL) 1+3
2. Nikita Kučerov (TBL) 1+2
3. Louis Domingue (TBL) 40 zák., 3 góly, 93,0%
Statistiky: Střely na bránu: 33-43; Zablokované střely: 7-17; Vhazování: 60%-40%; Hity: 15-18; Přesilové hry: 1/4-2/4; Trestné minuty: 8-8.
Amalie Arena povstala, aby oslavila dnešní vysokou výhru Tampy nad Floridou. Vítězství domácího týmu režíroval kapitán Steven Stamkos, který vstřelil gól a na další tři přihrál. Mike Hoffman v závěru utkání prodloužil svou rekordní sérii, když se dokázal prosadit a bodoval již v sedmnáctém zápase v řadě. Floridě to ovšem bylo v Tampě k ničemu. Konečný výsledek střetnutí. Tampa Bay Lightning 7 Florida Panthers 3.
59:18'
Adam Erne se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Lightning hrají opět v plném počtu.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:08'
Dnešní utkání sleduje 19092 diváků.
57:18'
Adam Erne musel usednou na trestnou lavici poté, co v závěru utkání dostal dvě minuty za sekání.
56:25'
Florida právě vstřelila branku!
MIKE HOFFMAN po diagonální přihrávce Keitha Yandlea od modré čáry napřáhl na vrcholu pravého kruhu bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která se od čepele hole jednoho z clonících hráčů Tampy odrazila nad lapačkou Louise Dominguea ke vzdálenější levé tyči! Mike Hoffman bodoval v sedmnáctém zápase v řadě a prodloužil svou rekordní sérii. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Huberdeau.
55:28'
Steven Stamkos dostal dvě minuty za podržení a Florida má k dispozici třetí přesilovou hru. Zatím využila jednu.
54:48'
Louis Domingue zastavil střelu Floridy z levého křídla a na řadu přichází poslední reklamní přestávka.
54:25'
Tampa právě vstřelila branku!
DAN GIRARDI na pravém křídle od hrazení nahodil puk před bránu, kde puk prošel mezi dvěma hráči a betony Jamese Reimera po ledě ke vzdálenější levé tyči! Tampa Bay vede 7:2. Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos.
53:27'
Florida unikla jistému gólu a nyní si vytvořila velký tlak, jenže většina střel byla zablokována nebo skončila mimo.
51:49'
Steven Stamkos na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a po jeho přihrávce přes šířku útočného pásma zakončoval v pravém kruhu přečíslení dva na jednoho střelou do prázdné brány Yanni Gourde, jenže James Reimer předvedl spektakulární zákrok, když v rozštěpu puk horní hranou lapačky vyrazil!
50:21'
Panthers vystřelili od modré čáry a Louis Domingue v bráně Tampy puk bez problému podržel v náručí.
50:05'
Brayden Point na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a James Reimer na přední tyči puk nadvakrát zastavil. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.
49:33'
Louis Domingue vyrazil střelu Panthers od modré čáry a Aleksander Barkov se na pravém křídle dostal k dorážce, jeho rána ale byla přizvednuta do ochranné sítě.
48:29'
J. T. Miller na vrcholu levého kruhu vypálil bez přípravy po nádherné souhře na jeden dotyk, střídající James Reimer ale předvedl pěkný semafor!
48:08'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Tampa vede nad Floridou vysoko 6:2.
47:46'
Jonathan Huberdeau nebezpečně vypálil z pravého kruhu, jenže Louis Domingue na přední tyči puk vyrazil.
46:14'
Vyloučený Michael Haley je zpět na ledě a Florida ve třetí části úspěšně přečkala druhé oslabení v řadě.
45:30'
Panthers mohli udeřit v oslabení, když z pravého kruhu mířili do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Louis Domingue ale puk vyrazil vyrážečkou.
44:14'
Micheal Haley byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Lightning si zahrají další přesilovou hru v dnešním utkání.
43:21'
Střídání v týmu Florida Panthers: ze hřiště odchází Roberto Luongo, přichází James Reimer.
43:21'
Steven Stamkos na pravém křídle předvedl dva skvělé obraty a na vzdálenější levou tyč poslal parádní přihrávku, kterou zužitkoval RYAN MCDONAGH, když sklepl puk mezi betony Roberta Luonga! Asistence: Steven Stamkos a J. T. Miller.
41:30'
Nikita Kučerov na vrcholu levého kruhu napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která těsně před bránou trefila brusli jednoho z hráčů Floridy, čehož využil STEVEN STAMKOS, když kolem Roberta Luonga potáhl puk k pravé tyče a poté ho poslal do prázdné brány! Asistence: Nikita Kučerov a Ryan McDonagh.
40:01'
Lightning na začátku třetí třetiny dohrávají přesilovou hru a mohou vstřelit svou pátou branku v zápase.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 26-31; Zablokované střely: 3-12; Vhazování: 56%-44%; Hity: 10-13; Přesilové hry: 1/3-1/2; Trestné min.: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně v 3:35.
Stejně jako v první části, i po přestávce jsme byli svědky tří gólů. Yanni Gourde a Adam Erne poslali Tampu v úvodu druhé třetiny do tříbrankového vedení, na které necelé dvě minuty před koncem prostřední části utkání odpověděl v přesilové hře Aleksander Barkov. Skóre po druhé třetině utkání v Tampě. Tampa Bay Lightning 4 Florida Panthers 2.
40:00'
39:13'
Mike Hoffman by dnes rád prodloužil sérii sedmnácti zápasu v řadě, během kterých dokázal bodovat, jenže nyní dostal dvě minuty za podržení.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:25'
Jonathan Huberdeau si na levém křídle najel na diagonální přihrávku od Keitha Yandlea, skvěle si potáhl puk kolem ležícího hráče Lightning a z ostrého úhlu poslal na vzdálenější pravou tyč přihrávku napříč brankovištěm. ALEKSANDER BARKOV toho dokonale využil a střelou z ostrého úhlu orazítkoval vzdálenější levou tyč, od níž se puk odrazil do pravé tyče a poté už konečně do brány – 4:2! Florida využila přesilovou hru. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.
38:19'
Adam Erne vypustil ze svých úst sprostá slova a poté usedl na trestnou lavici. Dvě minuty držení.
37:51'
Ryan McDonagh odvedl dobrou práci, když střelu Floridy od modré čáry přizvedl do ochranné sítě.
36:39'
Mathieu Joseph a Anthony Cirelli se ocitli před bránou v další slibné šanci, jenže ani jeden z hráčů Tampy brankáře Roberta Luonga překonat nedokázal!
35:00'
Michail Sergačjov ladnými pohyby překonal mezi kruhy pro vhazování dva protihráče a z pravého kruhu nahodil puk bekhendem před bránu, kde došlo k nebezpečné teči a puk těsně minul vzdálenější levou tyč!
34:38'
Matheu Joseph je při chutí a nyní napřáhl v pravém kruhu ke střele, kterou Roberto Luongo zastavil v lapačce. Následuje krátká komerční přestávka.
34:11'
Mathieu Joseph na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které se u pravé tyče pokusil po zamíchání s pukem vyřešit sám, jenže puk do sítě mezi betony Roberta Luonga neprosadil a hra byla přerušena!
33:15'
Louis Dmingue chytá fantastický zápas a již má na svém kontě 25 zákroků v řadě. Zatím inkasoval jednou.
32:17'
Troy Brouwer mohl skórovat u levé tyče z úhlu, jenže Louis Domingue ho dokázal tygřím skokem vychytat!
31:28'
Jevgenij Dadonov vypálil na levém křídle ihned po vhazování a Louis Domingue tentokrát puk vyrazil mimo.
31:19'
Louis Domingue si snadno poradil s nahozením Floridy z levého křídla a poházel si s pukem ve své lapačce.
30:23'
Hra byla přerušena a za tříbrankového vedení Lightning dostává prostor další krátká reklamní přestávka.
29:56'
Steven Stamkos na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus Roberto Luongo pravým betonem vyrazil do oblouku brány. Hra má obrovská spád.
29:35'
Aleksander Barkov po zpětné přihrávce z bodu pravého kruhu pro vhazování mířil zápěstím do vzdálenějšího levého horního rohu brány, jenže Louis Domingue vytáhl fantastický semafor, na kterém zasvítila červená!
29:03'
Adam Erne vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a po zákroku Roberta Luonga následuje komerční přestávka.
28:23'
Další střela Lightning přišla z bodu levého kruhu pro vhazování, Roberto Luongo měl ale čistý výhled a puk letící těsně nad ledem na přední tyči vyrazil pravým betonem.
28:08'
Michail Sergačjov zkusil na modré čáře vypálit z osy útočného pásma a jeho střela byla v mezikruží sražena mimo.
26:58'
Vyloučený Ryan Callahan se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Tampa Bay hraje v plném počtu.
26:52'
Před bránou Louise Dominguea vznikl obrovský závar, domácí brankář ale dokázal požár uhasit a puk zmrazil.
24:58'
Ryan Callahan byl vyloučen za podržení a Florida může zareagovat na gól během první přesilové hry v zápase.
24:45'
Nikita Kučerov před bránou tečoval ránu Ryana McDonagha z vrcholu levého kruhu pro vhazování a po zákroku Roberta Luonga se v pravém kruhu dostal k bekhendové dorážce ADAM ERNE, který v rychlosti zamířil pod horní tyč! Tampa znovu udeřila a vede už 4:1 poté, co skórovala třikrát v řadě. Asistence: Nikita Kučerov a Ryan McDonagh.
23:24'
Juho Lammikko prohrál v pravém rohu útočného pásma závod o puk a pískalo se zakázané uvolnění Panthers.
22:37'
Steven Stamkos to udělal báječně, když se u levé tyče neukvapil se střelou a YANNI GOURDE po jeho krátké diagonální přihrávce na vzdálenější pravé tyči zametl puk po ledě z blízkosti do prázdné brány! Asistence: Steven Stamkos a J. T. Miller.
21:38'
MacKenzie Weegar se vrátil z trestné lavice zpět na led a tentokrát jeho vyloučení potrestáno nebylo.
20:50'
Steven Stamkos napřáhl na vrcholu levého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou Roberto Luongo dokázal hrudí vyrazit, a měl štěstí, že před ním nebyl nikdo.
20:15'
Roberto Luongo si dokázal poradit se střelou Lightning z pravého křídla, která byla před bránou tečována.
20:01'
V Amalie Areně začala prostřední část utkání, v jejímž úvodu Lightning dohrávají za stavu 2:1 přesilovou hru.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-17; Zablokované střely: 1-4; Vhazování: 50%-50%; Hity: 8-8; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:36.
Útočník Troy Brouwer sice v úvodu utkání bleskově odpověděl na úvodní trefu Mathieua Josepha, který se prosadil po pouhých 59 sekundách, jenže v polovině první třetiny využil přesilovou hru Nikita Kučerov a vrátil Lightning vedení. Skóre po první třetině. Tampa Bay Lightning 2 Florida Panthers 1.
20:00'
19:38'
MacKenzie Weegar byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za zdržování hry po vyhození puku přes ochranné sklo. Druhá přesilová hra Bolts.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:17'
Erik Černák na pravém křídle před vrcholem kruhu pro vhazování napřáhl po zpětné přihrávce ke tvrdé střele s příklepem, která mířila do předního pravého horního rohu brány, jenže Roberto Luongo předvedl parádní semafor!
17:03'
Panthers na pravém křídle vystřelili od hrazení a Louis Domingue na přední tyči úspěšně puk podržel.
16:41'
Keith Yandle napřáhl na vrcholu mezikruží ke tvrdé střele s příklepem, kterou Louis Domingue vyrazil vyrážečkou, a puk nakonec neskončil v levém horním rohu brány!
16:25'
Panthers opět mohli skórovat u pravé tyče, jenže Louis Domingue skvěle vyrazil puk svým pravým betonem.
16:15'
Florida vede v současné chvíli na střely 11:9, skóre ovšem vyznívá 2:1 pro domácí hráče Lightning.
15:42'
Jevgenij Dadonov se snažil dostat ke střele v mezikruží, jenže v rychlosti ztratil kontrolu nad kotoučem.
14:20'
Florida si vytvořila velký tlak a zkoušela pálit snad ze všech pozic, jenže Louis Domingue všechny její pokusy pochytal a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
12:24'
Roberto Luongo čelil v rychlém sledu předvedl několik těžkých zákroků a poté zmrazil puk pod svou lapačkou, čímž znemožnil Lightning možnost nějaké dorážky.
11:07'
Florida na pravém křídle vystřelila od hrazení a po zákroku Louise Dominguea následuje reklamní přestávka.
10:35'
Roberto Luongo si v rychlém sledu připsal dva zákroky, když nejprve vyrazil střelu Tampy z pravého a poté levého křídla.
09:22'
NIKITA KUČEROV si rychle vyměnil puk s Victorem Hedmanem a po jeho diagonální přihrávce od modré čáry na bodu pravého kruhu napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou nad lapačkou Roberta Luonga zamířil pod horní tyč! Lightning využili přesilovou hru – 2:1 Asistence: Victor Hedman a J. T. Miller.
09:00'
MacKenzie Weegar fauloval u hrazení Stevena Stamkose a dostal dvě minuty za podržení. Přesilová hra Bolts.
07:45'
Florida rychle vypálila na pravém a poté levém křídle, přičemž druhá střela mířila zdánlivě do prázdné brány, jenže Louis Domingue ji skvělým tygřím skokem vyrazil!
06:30'
Aleksander Barkov mohl skórovat u pravé tyče z velké blízkosti, jenže kapitán Floridy klečícího Louise Dominguea mezi betony překonat nedokázal ani nadvakrát.
06:15'
Michael Matheson napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, kterou Louis Domingue podržel v náručí, a po jeho zákroku následuje komerční přestávka.
05:36'
Linghting na pravém křídle vystřelili od hrazení a připravený Roberto Luongo puk vyrážečkou vytěsnil mimo.
04:11'
Panthers na levém křídle vystřelili od modré čáry a Louis Domingue na přední tyči podržel puk ve své lapačce.
02:19'
TROY BROUWER si na pravém křídle na útočné modré čáře parádně zpracoval diagonální oblouček Micheala Haleyho z levého křídla do jízdy a v pravém kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou nad vyrážečkou Louise Dominguea vymetl bližší pravý horní roh brány! Oba týmy vstřelily gól z první střely na bránu. Asistence: Micheal Haley a Colton Sceviour.
00:59'
MATHIEU JOSEPH na levém křídle na útočné modré čáře vypíchl puk jednomu z hráčů Floridy a po rychlém sjetí před bránu bekhendem zasunul puk mezi betony Roberta Luonga, který inkasoval po necelé minutě! Tampa vede 1:0.
00:01'
Nový člen síně slávy Martin St. Louis obstaral slavností buly, po kterém mohlo být utkání na ledě Tampy zahájeno.
00:01'

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman, Girardi, McDonagh (A), Černák, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Callahan (A), Paquette. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Weegar – Dadonov, Barkov (C), Hoffman – Huberdeau (A), McCann, Bjugstad – Hunt, Lammikko, Vatrano – Haley, Sceviour, Brouwer. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Dean Morton. Čároví: Tyson Baker, Pierre Racicot.
Předpokládané úvodní sestavy:

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman, Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov, Koekkoek – J. T. Miller, Stamkos, Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Callahan.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle, Petrovic, Pysyk, Weegar – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, McCann, Bjugstad – Hunt, Lammikko, Vatrano – Haley, Sceviour, Brouwer.
FLORIDA PANTHERS

Florida se v Amalie Areně během jednoho z mnoha zápasů dozví, jak se jí bude dařit bez člena druhé útočné formace Vincenta Trochecka. Hvězda Panthers, která se loni zúčastnila All-Star Game, musela podstoupit operaci zlomeného kotníku. Ke zranění došlo během první třetiny úterního zápasu proti Ottawě, na jehož ledě Florida zvítězila 7:5. Pětadvacetiletý útočník se snažil dobruslit puk za bránou Senators a nepříjemně si otočil pravou nohu.
TAMPA BAY LIGHTNING

Tampa se po prohře v Nashvillu vrací zpět do Amalie Areny, kde ve čtvrtek v noci zahájí proti Floridě sérii pěti domácích zápasů. Utkání proti Panthers bude předcházet slavnostní ceremoniál, během něhož bude oceněn člen síně slávy Martin St. Louis. Lightning budou chybět Andrej Vasilevskij (fraktura levého chodila), Anton Strålman (zranění v horní části těla) a Ondřej Palát, který je kvůli zranění mimo hru na měsíc.
Amalie Arena bude ve čtvrtek v noci svědky souboje dvou týmů z Atlantické divize, které se nachází na opačných pólech tabulky. Lightning se nachází v Atlantické divizi na druhém místě o bod za vedoucím Torontem, zatímco Florida je poslední a na pozice zajišťující playoff ztrácí šest bodů, na rozdíl od čtvrtého Bostonu ovšem Panthers odehráli o dva zápasy méně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.