Play-off 1. ligy -  ONLINE PŘENOS -  Vsetín : Vrchlabí - 28. března 2021   17:00

Vsetín
Vsetín
01:20' R. Půček (Bartko) • 17:02' R. Vlach  • 90:15' Klímek (Š. Jenáček, Kucharczyk)
3:2
(2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Stav série: (4:2)
Vrchlabí
Vrchlabí
04:16' Hrádek  (Hozák) • 33:22' Mrňa  (Urban, Niko)
Vsetín
Šír, Kika – Zidek, Polák
Zimní stadion Na Lapači
Vrchlabí

Čtvrtfinálová série mezi Vsetínem a Vrchlabím je minulostí. Domácí Valaši dokráčeli k postupu po vypjatém zápase na domácím ledě proti urputnému soupeři z Vrchlabí. Musíme smeknout klobouk před nováčkem z podhůří Krkonoš, který se ve své první sezoně mezi profesionály prezentoval výborně, dokráčel k přímému postupu do čtvrtfinále a ambiciozním Valachům kladl tuhý odpor až do poslední chvíle. Vsetín jde dál, na soupeře do semifinále však musí stále čekat. Buď to bude Jihlava a nebo ostravská Poruba. Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu a ze Vsetína přeji příjemný zbytek večera.
90:15'
Vsetín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Vsetín je v semifinále! Zasloužený postup Valachů trefil odchovanec místního klubu DANIEL KLÍMEK. Asistence: Šimon Jenáček, Radim Kucharczyk.
89:21'
Vsetín se dokázal nyní držet v útočném pásmu, ale další střela Bergera pro Soukupa nemohla představovat větší vzrušení.
88:58'
Vlach přenesl hru před branku Vrchlabí, kde uvolnil Bergera, jeho střela však končí v připraveném Soukupovi.
88:41'
Linhartovu střelu Gáby vytěsnil mimo ledovou plochu, vhazuje se před brankou Vsetína.
88:26'
Gorčík nyní nebyl rychlejší než hostující obránce, píská se zakázané uvolnění Vsetína.
88:00'
Vsetín znovu začíná mít herní převahu.
87:32'
Babka adresoval puk mezi kruhy, kde byl volný Bartko, vsetínský zadák si však nestačil puk ideálně srovnat na čepeli a jeho pokus Soukup snadno zachytil.
87:29'
Kucharczyk napřáhl z levé strany, Soukup byl připraven střelu zkušeného mazáka ve vsetínském dresu likvidovat.
87:03'
Komerční přestávka.
86:30'
Hra rychle plyne, zbytečně se nepřerušuje a Vrchlabí se snaží s domácími držet krok.
85:56'
Vsetín se pere o prostor v útočném pásmu, obránci Vrchlabí jsou však důslední.
85:05'
Vrchlabí zlepšilo defenzívu a nepouští domácí tak snadno do obranného pásma, jako tomu bylo v předešlém prodloužení.
83:56'
Vsetín mohl znovu rozhodnout, ale k odraženému puku se Berger nedostal, v opačném případě by zakončoval do prázdné branky.
83:06'
Matýs se dostal ke střele na pravém kruhu vsetínského pásma, Gába byl připraven zasahovat.
82:38'
Bartko předložil puk do slibné příležitosti Hořanskému, ten z voleje minul!
82:00'
Vsetínu se nepodařilo nyní udržet puk v útočném pásmu, z brejkové situace zahrozil Koffer, jeho střelu od mantinelu dokázal Gába zlikvidovat. Vhazuje se před brankou domácích.
81:27'
Vrchlabí se ovšem snaží hrát, v útočném pásmu však teď hosté nic moc nevymysleli a puk končí mimo ledovou plochu.
80:48'
Chrtek se dostal do útočného pásma, jeho střela však skončila mimo vsetínskou branku.
80:06'
Druhé prodloužení začalo, Vsetín se okamžitě hrne do útočného pásma.
80:01'
První prodloužení skončilo. Domácí Vsetín byl po většinu průběhu nastaveného času usazen v útočném pásmu, ale i přes enormní množství šancí nenašel recept na vynikajícího Soukupa. Vrchlabí hrozilo jen sporadicky, ale dvakrát mohlo z minima těžit maximum. Jelikož se jedná o pokročilejší stav série, nájezdy následovat nebudou a po klasické úpravě ledu jdeme znovu do prodloužení. Dnešní hokejový večer může trvat ještě dlouho. Druhá prodloužení startuje v 20:22.
80:00'
Prodloužení skončilo.
79:32'
Gorčíkovu střelu Soukup pouze vyrazil, k dorážce se dostal Březina, ale neprostřelil brankáře Vrchlabí.
79:20'
Až nyní se hra přerušila a Vsetín získává vhazování před Soukupem.
79:05'
Za brankou Vrchlabí probíhá dlouhá tlačenka o puk, rozhodčí hru zatím přerušit nechtějí.
78:36'
Po nahození Mrni se puk odrazil od zadního mantinelu a k dorážce se dostal Hozák, vsetínský brankář se natáhl v brankovišti a puk zalehl, Vrchlabí znovu mohlo z minima těžit maximum!
77:50'
Rozhodčí přerušil akci Vsetína pro přihrávku rukou, hra se přesouvá do středního pásma.
77:09'
Nyní ovšem hosté zmáčkli v útočném pásmu a Chalupa poslal puk na branku Vsetína z ostrého úhlu, černý kus gumy proletěl vsetínským brankovištěm a hostující útočník se chytá za hlavu!
76:36'
Chrtek nahodil puk na Gábu, ten však nechtěl nic zdržovat a okamžitě rozehrál svým spoluhráčům, Vsetín znovu útočí do plných.
76:01'
Vsetín nyní zcela demontoval obranu Vrchlabí, rozhodnutí měl na hokejce Půček, ale hosté s vypjetím všech sil puk zalehli na brankové čáře!
75:27'
Další nápor domácích zakončil střelou od modré čáry Smetana, Linhart ovšem puk zblokoval do ochranné sítě a hosté si znovu můžou oddechnout.
74:38'
Vsetínská druhá formace zavřela znovu hosty v obranném pásmu, ale tentokrát se k žádné nebezpečné střele nedostala.
73:55'
Další zakázané uvolnění Vrchlabí.
73:31'
Nahození Hořanského nemohlo Soukupa rozhodit, následuje komerční přestávka.
73:22'
Další icing v podání hostů.
73:04'
Vsetínský brankář Gába se nyní snažil svým spoluhráčům pomoci s rozehrávkou, ale nebyl přesný a puk skončil až na zakázaném uvolnění.
72:20'
Vsetín se nyní vlastní vinou připravil o útočné pásmo, ovšem herní převahu Valaši stále drží.
71:40'
Zakázané uvolnění Vrchlabí.
71:10'
Chrtek nyní od mantinelu poslal přihrávku Hozákovi, ten si nejspíš nebyl vědom, že je před Gábou sám a jeho bekhend byl až příliš zbrklý a vsetínský brankář nemusel zasahovat.
70:55'
Hořanský si nabruslil do další zajímavé pozice, ale nemá seřízené mířidla k tomu, aby rozhodl.
70:11'
Klímek se dostával do zajímavé střelecké pozice, Soukup však znovu špičkou betonu vytěsnil střelu vsetínského juniora.
69:49'
Hostům se paradoxně v oslabení daří tlumit nápor Vsetína.
69:24'
Střelu Smetany obětavě zablokoval Koffer.
68:51'
Znovu míří puk až ke Gábovi.
68:27'
Zemanovu střelu Soukup vyrazil a hostům se následně podařilo i vyhodit.
68:09'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jiří Hozák – 2 min., podrážení).
67:43'
Vrchlabí se po delší době odhodlalo k přechodu středního pásma, jeho postup však zhatilo postavení mimo hru.
66:54'
Kudělka pálil od modré čáry, Soukup vyrazil svým betonem, Vsetín drží nadále útočné pásmo.
66:36'
Vsetín rychle vrátil hru před Soukupa, následuje komerční přestávka.
66:24'
Po delší době se dostal ke střele hostující hráč, konkrétně Heřman, branku však přestřelil.
66:15'
Vrchlabí se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
65:58'
Přál bych vám vidět aktuálně ledovou plochu, vsetínské pásmo je po úpravě ledu stále hladké, zatímco před brankou Vrchlabí už jsou znatelné rýhy. Vsetín utahuje šrouby, ale není mu přáno sérii ukončit.
65:34'
Štach poslal puk před branku, kde zakončoval Bartko, obrana Vrchlabí byla zcela rozhozená, přesto se rozhodnutí utkání nadále odkládá!
65:23'
Povedená souhra mezi Půčkem a zakončujícím Klímkem, jeho střelu z voleje možná ani Soukup nevěděl jak zastavil, ale Vrchlabí je stále ve hře. Vsetín pokračuje v marném dobývání hostující svatyně.
64:49'
Ondračka nyní zajímavě postupoval skrz obranu Vrchlabí, mladý bek dokázal i zakončit, ale Soukup je výborně připraven. Brankář Vrchlabí dnes určitě předvádí další ze svých povedených vystoupení v play-off.
64:15'
Kájínek utrpěl v souboji krvavé zranění, na ledovou plochu tak musí naběhnout pořadatelé, aby led uklidili.
63:53'
Heřman si vyměnil puk s Chrtkem, aby následně střílel z voleje, teď se pohotovým zákrokem musel prezentovat i vsetínský brankář Gába!
63:39'
Hořanský ve slibné pozici přestřelil branku Vrchlabí.
63:14'
Babka servíroval na volej Bartkovi, ten však puk promáchl, Vsetín je v drtivém náporu a nepouští hosty z obranného pásma.
62:24'
Půček se snažil překonat Soukupa střelou z ostrého úhlu, hostující brankář opět včas zasáhl.
61:55'
Vsetín navazuje na závěr třetí třetiny a zatím je v prodloužení aktivnějším týmem.
61:35'
Vlach to znovu zkusil bekhendem, Soukup pouze vyrazil a na dorážku se dostával Berger, hosté další závar ustáli!
61:14'
Až nyní si hosté mohou vydechnout, když puk vyvezl Chalupa a nahodil do pásma Vsetína.
61:05'
Vsetín drží útočné pásmo.
60:40'
Hořanský nejprve hledal spoluhráče, pak se odhodlal vystřelit, ale pozorného Soukupa nezaskočil.
60:05'
Vsetín úspěšný na buly, domácí zakládají útočnou akci.
60:01'
Základní hrací doba k určení vítěze dnešního utkání nestačila. Valaši byli ve třetí třetině aktivnějším týmem, ale hosty z Vrchlabí drží v sezoně vynikající brankář Soukup. Po úpravě ledu bude následovat prodloužení, ve kterém se vítězem stane ten tým, který se prosadí jako první. Prodloužení odstartuje ve Vsetíně v 19:19.
60:00'
59:43'
Pechanec mířil na vzdálenější tyč, Soukup výborně zasáhl ramenem.
58:39'
Babka předložil puk Klímkovi, ten pálil z voleje a Soukup teď s velkým štěstím puk vyrazil!
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57'
Kajínkova střela byla zablokovaná, do akce jde znovu Vsetín.
57:20'
Vsetín se znovu snaží prosadit skrz těsnou obranu hostů.
56:36'
Až nyní Soukup zastavil hru, když chytil střelu Hryciowa. Valaši jsou mimořádně aktivní, dočkají se brankové odměny?
56:17'
Další střelu si připsal Babka, Soukup opět úspěšně vyrazil. Valaši tlačí v útočném pásmu, Soukup je bez hokejky.
55:50'
Gába si připsal úspěšný zákrok, když vyrazil bekhend Chalupy.
55:28'
Chalupa po delší době osvobodil Vrchlabí.
54:58'
Bergerovu střelu tečoval Vlach těsně mimo, Vsetín utahuje smyčku.
54:35'
Vlach předkládal puk Bergerovi na hranici brankoviště, ten byl však ve společnosti obránců Vrchlabí a nedokázal ideálně zakončit.
53:53'
Vrchlabí odmítá nápor domácích, snaží se Valachy držet mimo obranné pásmo.
53:11'
Jirků teď podrží kotouč za brankou a počká na dostřídání hostů, ti se jen s těží dostávají přes střední pásmo.
52:14'
Čtvrtá formace domácích přišla o kotouč a po delší době se pokusí zaútočit hosté.
51:39'
Vsetín se snaží vytvořit si herní převahu, nyní se však povedlo Nouzovi hostující tým osvobodit.
50:52'
Další střelu si připsal vsetínský obránce Ondračka, mířil však do středu branky, kde byl připraven Soukup.
50:33'
Další spálená tutovka Vsetína! Po vypršení hostující přesilovky se do útoku dostal Gorčík a předložil puk před branku Štachovi, ten napřáhl, ale Soukup znovu zachránil Vrchlabí!
50:05'
Rohlík se snažil prostřelit clonící skrumáž hráčů před Gábou, vsetínský brankář úspěšně zasáhl svou lapačkou.
49:36'
Vsetín vyhazuje.
48:59'
Babka ujížděl ve vlastním oslabení zcela osamocen na Soukupa, snažil se hostujícího brankáře vymíchat, ten se však skvěle roztáhl v brankovišti a ucpal prostor u bližší tyčky!
48:31'
Smetana okamžitě osvobozuje svůj tým.
48:27'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Gába – 2 min., podrážení).
48:17'
Vrchlabí se nyní chytře osvobodilo, rozhodčí zakázané uvolnění nepíská a Kudělka musí pro puk zpět.
47:32'
Štach poslal puk na levé křídlo Klímkovi, jeho bekhend ovšem Soukup včas zaregistroval a bude se vhazovat před brankou hostů.
47:04'
Vlach nyní hledal zpoza branky Bergera, ale přihrávku zablokoval bránící hráč Vrchlabí a hosté vyrážejí do protiútoku.
46:40'
Přihrávka Hryciowa nenašla adresáta ve vsetínském dresu, a tak se píská zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Gábu.
46:06'
Další hráč Vrchlabí zůstává ležet na ledové ploše, tentokrát se jedná o Matýse. Následuje komerční přestávka.
45:44'
Průnik Koffera zablokoval Smetana, Vsetín se však k puku nedostává.
45:16'
Zakázané uvolnění Vsetína.
45:10'
Vsetín hraje v plném počtu.
44:47'
Další vsetínské vyhození obstaral Kucharczyk.
44:18'
Nouza to zkusil z pravého kruhu, jeho rána však pouze otestovala pevnost vsetínských mantinelů a puk míří do středního pásma.
43:48'
Valaši získali vhazování v útočném pásmu, Soukup byl nucen přikrýt puk před dotírajícím Vítkem.
43:19'
Matýs zakončoval z voleje po přihrávce Mrni, nyní se na brankové čáře roztáhl Gába a podržel Valachy!
43:10'
Vsetín dostává soupeře do hry zbytečnými fauly, nyní se proti pravidlům provinil útočník Jakub Babka a odchází si sednout na dvě minuty za vysokou hůl.
42:15'
Vsetín je na startu třetí třetiny aktivnějším týmem, obrana hostů v čele se Soukupem se však zatím drží.
42:03'
Smetana pálil od modré čáry, Soukup úspěšně vyrazil.
42:00'
Urban se srazil s Vlachem a hostující útočník zůstal ležet na ledové ploše, rozhodčí proto hru raději přerušili.
41:23'
Vlach v další slibné pozici hned po vhazování, tentokrát však branku přestřelil.
41:21'
41:11'
Vsetín hluboko napadá rozehrávku hosté, ti se zatím s dotěrnými Valachy vypořádávají dobře.
40:23'
40:01'
Druhá třetina je minulostí. Domácí Valaši byli po většinu průběhu prostředního dějství aktivnějším týmem, tvořili si i slibné brankové příležitosti, ale hosté se mohli opřít o spolehlivého brankáře Soukupa. Vrchlabí pak domácí potrestalo, když využilo přesilovou hru zásluhou důrazného Pavla Mrni. Drama tak pokračuje, třetí třetina odstartuje na vsetínském Lapači v 18:41.
40:00'
39:57'
Urban předložil puk Nikovi, jeho střela však zamířila nad branku Vsetína.
39:36'
39:07'
Vrchlabí hraje v plném počtu a začíná zkrácená početní výhoda hostů.
39:06'
Střela Heřmana měla potřebnou razanci, ale branku Vsetína minula a svezla se po mantinelu až do středního pásma.
38:24'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Daniel Klímek – 2 min., vysoká hůl).
38:07'
Vrchlabí vyhazuje.
37:49'
Střela v podání Bartka byla zpolemalena díky clonící skrumáži hráčů před brankou a hostující obránce Niko se po odpískání tvrdě opřel do Bergera.
37:24'
Zemanova střela byla sražena do zadního mantinelu a puk se dostal pod kontrolu Soukupa, bude se vhazovat po pravici hostujícího brankáře.
37:07'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Michal Hrádek – 2 min., sekání).
36:44'
Bartkovu střelu tečoval Hořanský a Soukup teď možná ani nevěděl jak, ale vykopl puk betonem.
36:38'
Hryciow nyní chyboval za brankou při rozehrávce a ke střele se dostal Chalupa, vsetínští však jeho střelu dokázali zablokovat a dostali puk z obranného pásma.
35:27'
Vsetín je po vyrovnávací brance aktivnějším týmem, ale Soukup odmítá návrat domácích do vedení.
35:07'
Štach nahazoval puk na branku a tečovat se snažil Zeman, Soukup photově zareagoval betonem.
34:55'
Ihned po vhazování se uvolnil Vlach a jeho střela jen těsně zamířila nad horní tyč vrblabské branky.
34:51'
Zemanovu střelu Soukup vyrazil do ochranné sítě a hosté mohou vydechnout.
34:33'
Valaši stíhají i střídat a jsou v drtivém tlaku.
34:10'
Gorčíkovu střelu se snažil dorazit Pechanec, puk však pouze proletěl vrchlabským brankovištěm.
33:57'
Valaši jsou usazeni v útočném pásmu a dlouze kombinují.
33:22'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Vrchlabí podruhé v utkání vyrovnává a využívá přesilovou hru. Puk dostal na hranici brankoviště PAVEL MRŇA a na dvakrát propasíroval puk za Gábu. Pro Mrňu je to už čtvrtá trefa v této sérii. Asistence: Patrik Urban, Ján Niko.
32:47'
Vsetín se osvobozuje.
32:31'
Jenáček ve spolupráci s Gorčíkem zastavili průchod Vrchlabí přes střední pásmo a oba se vydali vpřed, Jenáček nakonec vystřelil skrz clonícího hráče, ovšem připraven zasahovat byl i hostující brankář Soukup.
31:48'
Nouza servíroval puk na hranici brankoviště Heřmanovi, tomu stačilo jen usměrnit puk do vsetínské branky, ale v tutové příležitosti minul!
31:27'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Smetana – 2 min., sekání).
31:03'
Vrchlabí nyní úspěšně odráží vsetínské snahy o navýšení náskoku.
30:02'
Vsetín nyní kontroluje puk a posílá na led čerstvé síly, momentálně je na ledě Vlachova formace.
29:13'
Od modré čáry střílel Smetana, ale Soukup měl luxusní výhled na jeho ránu a bez problému puk zpacifikoval ve své výstroji.
29:02'
Vsetín se snaží navázat na přesilovou hru a znovu se pere o prostor v útočném pásmu.
28:30'
Vrchlabí ustálo další oslabení bez úhony, Mrňa je na ledě.
28:22'
Pechanec napřáhl na pravém kruhu, Soukup zasáhl špičkou lapačky.
28:04'
Vsetínským se nyní nepovedl přechod přes střední pásmo a píská se zakázané uvolnění.
27:46'
Hosté se osvobozují.
27:29'
V další střelecké pozici byl Gorčík, ale zatím mu není přáno překonat Soukupa.
27:15'
Klímek pálil po výzvě Štacha těsně mimo.
26:34'
Štach to zkusil od modré, Soukup reagoval zákrokem vyrážečkou.
26:30'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Pavel Mrňa – 2 min., sekání).
25:58'
Smetanovu střelu tečoval těsně nad Březina.
25:28'
Valaši chybovali ve středním pásmu a do slibné střelecké pozice se dostal Chalupa, vsetínský brankář teď podržel domácí tým!
25:11'
Hra se nyní rychle přelévá ze strany na stranu.
24:54'
Na druhé straně se k další střele dostal Linhart, Gába úspěšně vyrazil.
24:31'
Nyní se podařilo Valachům usadit v útočném pásmu a po výzvě Ondračky pálil Berger, Soukup byl na místě a ránu vsetínského útočníka zpacifikoval.
23:47'
Vrchlabí ještě pokračovalo v náporu, střelu Hozáka Gába utlumil ve své výstroji a vhazuje se po pravici vsetínského brankáře.
23:37'
23:27'
Kucharczyk ve středním pásmu uvolnil Kudělku, jenž prudce napřáhl z hranice levého kruhu, Soukup pohotově reagoval lapačkou.
22:56'
Další vsetínské vyhození obstaral Kudělka.
22:17'
Střelu Nika zablokoval Berger, Vrchlabí musí vyklidit útočné pásmo.
21:42'
Jenáček okamžitě vyhazuje.
21:37'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., vysoká hůl).
21:37'
Na ledové ploše zůstává ležet obránce Kajínek, rozhodčí bude vylučovat na straně Vsetína.
21:02'
Březina s Pechancem byli v přečíslení dva na jednoho, Březina se nakonec rozhodl zakončit a Soukup předvedl další důležitý zákrok dnešního zápasu!
20:47'
Rohlík předložil puk na modrou čáru Hrádkovi, tentokrát jeho střelu Gába zachytil do lapačky.
20:20'
20:03'
Druhá třetina začala, Vrchlabí pokračuje v přesilové hře.
20:01'
První třetina končí a domácí Vsetín drží jednobrankový náskok. Valaši měli povedený vstup do utkání, když přesilovou hru využil Roman Půček. Hosté se však po první inkasované brance otřepali a začali být aktivní v útočném pásmu. Vyrovnávací branku obstaral přesnou střelou obránce Michal Hrádek. Vsetín si vedení vzal zpět, když nepřesnosti v rozehrávce hostů využil Roman Vlach a krásnou kličkou do bekhendu překonal Soukupa. Vrchlabí zakončovalo první periodu v početní výhodě, blízko ke srovnání měl Linhart, ale trefil tyč. Početní výhoda hostů bude pokračovat i na startu druhé třetiny a bude trvat ještě 20 vteřin. Druhá třetina odstartuje v 17:49.
20:00'
19:38'
Linhartova prudká střela orazítkovala tyčku vsetínské branky!
19:15'
Gába nyní ve spolupráci s Kudělkou obstaral další vsetínské vyhození.
18:46'
Berger osvobodil Valachy.
18:31'
Machač nastřelil boční tyč vsetínské branky.
18:21'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., vysoká hůl).
18:21'
Koffer poslal puk Matýsovi, jenž byl rozjetý na levém křídle, jeho střelu Gába dokázal zachytit, ale Vsetín půjde do oslabení.
17:35'
Jirků napřáhl od mantinelu a Gába měl zakrytý výhled, nakonec však někdo z bránících hráčů tečoval puk mimo branku Vsetína.
17:02'
Nyní už se Vsetín raduje! Nepřesnosti v rozehrávce hostů využil ROMAN VLACH, jenž se rozjel vstříc Soukupovi a pověsil puk pod horní tyč. Bez asistence.
16:16'
Pechanec ujížděl osamocen na branku, neukvapil se a ještě vylepšil pozici Gorčíkovi, ten už měl před sebou pouze brankáře Soukupa, které ho však nepřekonal!
16:07'
Chrtek rychle vyvezl puk do útočného pásma, kde se ke střele dostal Koffer, puk poskakoval na vsetínském brankovišti, kde se nacházel i Tomáš Zeman, naštěstí pro domácí dostal puk pod kontrolu brankář Gába.
15:23'
Zakázané uvolnění Vrchlabí, hra se stěhuje před Soukupa.
14:25'
Druhá formace Vsetína se pere o prostor v útočném pásmu, obránci Vrchlabí jsou však v těsném kontaktu s domácími hráči.
13:57'
Vsetínským se nyní nepodařilo vyhodit a Gába musel řešit pokusy Nouzy a Heřmana, s oběma si poradil a následuje komerční přestávka.
13:25'
Chrtek nyní po delší době zaměstnal Gábu, který musel vyrazit jeho střelu z levé strany.
13:06'
Hosté hrají v plném počtu.
12:51'
12:30'
Pechanec nyní zakončoval z ostřejšího úhlu, Soukup měl prostor v brance pokrytý. Vsetín pokračuje v útočné akci.
12:03'
Další vývoz kotouče do bezpečné vzdálenosti od Soukupovy brány obstaral Heřman.
11:30'
Ani teď se domácím nepodařilo zformovat v útočném pásmu.
11:22'
Vrchlabí se na úvodu oslabení osvobozuje.
11:06'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Michal Machač – 2 min., vysoká hůl).
11:06'
Další slibnou střeleckou pozici si vypracoval Klímek, Soukup vyrazil.
10:39'
Zeman nyní nastartoval na levém křídle, dostal se až do útočného pásma a předložil puk Vlachovi, ten jen těsně minul odkrytý prostor v brance Vrchlabí!
10:13'
Povedená kombinace hostů, nahozený puk dojel Heřman, předložil jej Rohlíkovi a celou akci zakončoval Nouza, Gába byl připraven zasahovat.
09:55'
Pechanec poslal puk na Hryciowa, ten zkusil vystřelit, ale střela byla sražena mimo ledovou plochu.
09:29'
Vsetín v plném počtu.
09:19'
Bergerova přihrávka tak tak neprošla na Smetanu, který by zakončoval zcela osamocen.
08:39'
Hořanský postupoval do útočného pásma podporován Babkou, snažil se zmást Soukupa pohybem ramen, ale puk zamířil mimo branku Vrchlabí.
08:05'
Gorčík vystihl kombinaci hostů a osvobodil svůj tým ze sevření soupeře.
07:35'
Linhart po vhazování pálil od modré čáry, na hranici brankoviště clonil Heřman, Gába však dokázal zasáhnout a dostal puk pod kontrolu.
07:29'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Kudělka – 2 min., nedovolené bránění).
07:00'
Hozák vyvezl puk do útočného pásma a prověřil Gábu, ten vyrazil ramenem.
06:47'
Po kombinaci třetí útočné řady domácích zakončoval od modré čáry Štach, Soukup měl však dostatečný výhled a schoval puk do lapačky.
06:34'
Na druhé straně napřáhl Linhart, jeho ránu zablokoval Vlach a Vsetín může znovu zaútočit.
06:12'
Nyní se ke střele dostal Berger a Soukup měl zakrytý výhled, nakonec však hostující brankář dokázal včas zasáhnout.
06:01'
Po delší době útočná akce Vsetína, Vlach ve středním pásmu posunul puk na rozjetého Zemana, ten zakončoval z pravé strany, Soukup zasáhl svým ramenem a puk zamířil do ochranné sítě. Následuje komerční pauza.
05:37'
Další nahození hostů v podání Kynčla, které se snažil tečovat Nouza, puk však netrefil a ten zamířil mimo branku Vsetína.
05:07'
Vsetín se teď nemůže chytit, píská se další icing domácího celku.
04:16'
Je vyrovnáno! Hostům se vyplatila aktivita v útočném pásmu. Od modré čáry vystřelil po přihrávce Hozáka MICHAL HRÁDEK a Gába se pouze ohlédl za pukem ve své brance. Asistence: Jiří Hozák.
04:05'
Vrchlabí má na ledě třetí útočnou řadu, která se snaží uzamknout domácí v pásmu.
03:34'
02:43'
Hosté dlouze kroužili s pukem v útočném pásmu, až nyní se Valachům podařilo získat kotouč a snaží se založit útočnou akci.
02:03'
Vrchlabí se ihned nastěhovalo do útočného pásma, vsetínská obrana však nepřipustila vážnější ohrožení Gábovy klece.
01:20'
Valaši využívají přesilovou hru, do útočného pásma zavezl kotouč ROMAN PŮČEK a svižnou střelou skrz bránícího hráče překonal Soukupa. Asistence: Jan Bartko.
00:52'
Vrchlabí se osvobozuje.
00:38'
Bartko dostal znovu nabito, tentokrát už musel Soukup zasahovat betonem.
00:27'
Bartkova střela končí mimo, Vsetín stále na puku.
00:13'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Heřman – 2 min., nedovolené bránění).
00:03'
Utkání začalo, k puku se jako první dostali hosté.
00:01'

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Hryciow, Š. Jenáček, Kudělka (C), Štach (A), Bartko – Hořanský, Babka, Vítek – Březina, Pechanec, Gorčík – Berger, R. Vlach, A. Zeman – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek.

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Štěpánek) – Linhart (A), Hrádek, Kajínek, Niko, Kynčl, Jirků (C), Blažej – Nouza (A), Rohlík, Heřman – Matýs, Machač, Mrňa – Urban, Hozák, T. Zeman – Chrtek, Koffer.

Rozhodčí: Šír, Kika – Zidek, Polák.
VSETÍN vs. VRCHLABÍ

6.ČTVRTFINÁLE

Série mezi Vsetínem a Vrchlabím míří k dramatu. Hokejistům s pod vrcholků Krokonoš se podařilo odvrátit konec sezony a čtvrtfinále se vrácí do Vsetína. Valaši jdou do zápasu s jasným cílem sérii ukončit. Naopak svěřenci sebevědomého kouče Baďoučka budou usilovat o možnost dostat čtvrtfinále k rozhodujícímu zápasu zpět do Vrchlabí.

VHK ROBE VSETÍN:

Vsetínu v pátek nešlo vůbec nic. Valaši znovu prožili krušnou první třetinu, ve které nejprve ztráceli dvě branky, ale do zápasu se ještě dokázali vrátit v prostředním dějství. Na třetí branku Vrchlabí však už zelenožlutý soubor reagovat nestačil, i když je pravda, že rozhodčí to Valachům v pátek nijak zvlášť neusnadnili, když uznali evidentně neplatnou branku domácích a poté sami odmítli uznat kontaktní třetí branku Vsetína.

Vsacané se budou snažit hodit pátek za hlavu a pro postup do semifinále si dojít na domácím ledě. Bude určitě zajímavé sledovat, zda vsetínští trenéři zamíchají se sestavou, stále se totiž nedaří první útočné formaci. Páteční zápas se nepovedl ani vsetínským tahounům Lubomír Štach i Radim Kucharczyk byli na ledě, když Vsetín inkasoval branky. Také brankář Jakub Málek určitě nebyl se svým výkonem spokojen. Vsetín musí na pátek úplně zapomenout a vrátit se k výkonům, které ho zdobili v domácích zápasech této vypjaté série.
HC STADION VRCHLABÍ:

Vrchlabí přijíždí na Valašsko se psychickou vzpruhou. Svěřenci trenéra Baďoučka v pátečním domácím utkání odmítli konec série a nyní se pokusí vynutit si rozhodující zápas, který by se odehrál v podhůří Krkonoš. Páteční vítězství 6:2 vypadá na první pohled jednoznačně, ale Vrchlabí to rozhodně jednoduché nemělo. Vsetín už potřetí v sérii smazal dvoubrankové manko, ale na rozdíl od třetího zápasu tentokrát Vrchlabí další vsetínské šance na obrat ustálo.

V zápase se velmi dobře prezentoval Filip Koffer, když asistoval u dvou branek. Potřetí v sérii se trefil i Pavel Mrňa, jenž je zatím nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem Vrchlabí v play-off. Probudit by se mohla i další opora Martin Heřman sice skóroval až do odkryté branky Vsetína, ale přesto by mu i tato trefa mohla pomoci. Nejlepším mužem vrchlabského celku je určitě brankář Jakub Soukup, na jeho výkony určitě bude upředena pozornost i v nedělním utkání na Lapači.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.