CELÝ SESTŘIH: HC Karlovy Vary - HC Kometa Brno 5:3

Ode mne je to pro dnešní zápas vše. Loučí se s Vámi Pavel Pelčák.
Hráči utkání jsou Jozef Kováčik a Tomáš Rachůnek.
Karlovy Vary zvítězili podruhé v sezóně doma. Výhra domácích byla zasloužená. Domácí předvedli daleko lepší výkon než hosté z Brna, kteří nejspíše podcenili domácí tým. Brno tak prohrává třikrát za sebou a bude mít reprezentační pauzu na zlepšení výkonu.
58:49
Brno se snaží o srovnání skóre, domácí je nepouštějí ke střele.
58:16
Brněňští hokejisté jdou do hry v šesti.
58:16
Hosté požádali o oddechový čas.
57:19
Karlovy Vary již kontrolují svojí hru a nehrají riskantně.
55:34
I přes dvou brankový náskok domácí nepolevují své tempo a neustále napadají v rozehrávce hosty z Brna.
54:38
Domácí se ukazují jako lepší tým na ledě. Velkou příležitost měl Tomáš Bulík, který zachytil rozehrávku hostující Komety. Brankář Čiliak byl připraven.
53:52
Sólový únik předvedl Sebastian Gorčík, který svojí střelou překvapil Marka Čiliaka.
52:59
Oba týmu jsou ve třetí třetině velmi aktivní.
51:40
Karlovarským se nedaří rozehrát a Kometa předvádí kvalitní výkon v napadání soupeře na modré čáře.
51:03
Dnešní utkání sleduje 3075 diváků.
50:40
Kometa předvedla v oslabení kvalitní výkon a nepustila domácí k větší šanci vstřelit gól.
49:07
Karlovy Vary při přesilové hře ukazují kvalitní hru za bránou. Jen chybí střela, která by ohrozila brankáře Čiliaka.
48:38
Na dvě minuty jde na trestnou lavici jde Adam Raška (KOM) za hákování.
48:00
Karlovy Vary polevily ve své aktivitě oproti první a druhé třetině. Na hostech je znám dychtivost po bodech.
46:52
Mladí hráči Energie se ukazují jako kvalitní hráči a na ledě je vidět jejich vysoká aktivita.
45:40
Martinu Bartekovi se podařilo prosadit mezi obránci hostů a vystřelit na bránu a již podruhé v zápase mu zazvonila tyč.
44:52
Kometa využívá každou možnost vystřelit a intenzivně napadá domácí obranu.
44:08
Nyní se Matějovi Zadražilovi a Harkabusovi podařilo prosadit za bránou hostů.
42:39
Hosté jsou velmi aktivní a nyní nepouštějí domácí na přes střední pásmo.
41:20
Kometa právě vstřelila branku!
Opět hosté skórují po kombinaci Jana Hrušky a VILÉMA BURIANA, který dokázal překonat brankáře Závorku. Asistence: Jan Hruška
40:29
Kometa vstřelila gól zásluhou velké aktivity před bránou, když Vojtěch Němec dokázal nahrát PETROVI MRÁZKOVI, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Vojtěch Němec, Petr Kuboš
40:01
Ve druhé třetině se hra velmi povedla domácímu týmu, který dokázal vstřelit čtyři branky a jít s dobrým náskokem do třetí třetiny. Hosté mají úplně opačný problém. Horlivost domácího týmu ve středním pásmu překazila Kometě většinu akcí. Třetí třetina začne přibližně v 17:16.
40:00
39:12
Kometa se v přesilové hře snaží propracovat ke střele. Domácí jsou ale velmi aktivní a do ničeho hosty nepouští.
38:35
Za držení je vyloučen na dvě minuty Martin Bartek (KVA), který při úniku hostů zabránil ve střele.
37:25
Domácí jsou velmi aktivní před brankářem Čiliakem, který má velký problém s vychytáním všech střel.
36:30
Jan Hanzlík (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
35:50
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Martin Bartek svojí aktivitou zaskočil hostující tým, když unikl obraně a v přečíslení zakončil do prázdné brány TOMÁŠ BULÍK. Asistence: Martin Bartek
35:02
Karlovarští jsou velmi aktivní ve druhé třetině. Napadají každou rozehrávkou hostů.
33:06
Tomáš Rachůnek zavezl puk do útočné třetiny. Stáhl na sebe celou brněnskou obranu a přihrál úplně volnému RUDOLFOVI HUNOVI, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Tomáš Rachůnek, Rostislav Marosz
32:51
Hosté jsou od inkasování třetího gólu velmi aktivní v útočné třetině.
31:48
Domácí jsou nyní ochromeni vysokou aktivitou v napadání, kteří mnohokrát dostali k puku a dokázali skrytě vystřelit na bránu Tomáše Závorky.
30:50
Brno se nevzdává a napadá ve třech hráčích. Karlovy Vary měly díky aktivitě hostů velký problém s rozehrávkou.
29:01
Kometa se také nevzdává. K puku se dostal Petr Mrázek, který svojí střelou zazvonil na brankovou konstrukci Tomáše Závorky.
27:22
Karlovy Vary hrají jako vyměněné. Nyní se dostal do úniku Martin Kohout. Nedokázal však blafákem překonat brankáře Čiliaka.
26:32
Ke střídání brankářů došlo na straně hostů kde odstoupil Martin Falter a nastoupil Marek Čiliak.
26:32
Při přesilové hře se k puku dostal Rostislav Marosz ,který nahrával najíždějícímu VÁCLAVOVI BENÁKOVI, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Rostislav Marosz, Radim Bičánek
25:47
Karlovy VAry se znovu usazují v útočné třetině a zkouší stejné situace jako v přesilové hře před chvílí.
25:09
Radim Zohorna (KOM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
24:03
Karlovy Vary dokázaly využít přesilovou hru, když Martin Bartek střelou od modré perfektně na hokejku MICHALA VACHOVCE, který tečoval za Falterova záda. Asistence: Martin Bartek, Michal Gulaši
23:35
Domácí se usadili v útočné třetině, ale nedaří se jim připravit si šanci na střelu.
23:13
Za hákování jde na trestnou lavici Hynek Zohorna (KOM) na dvě minuty.
20:51
Po střele od modré čáry Josef Kováčik netrefil bránu. Puk se lae odrazil za bránou a do úplně prázdné brány zakončil TOMÁŠ SVOBODA. Asistence: Josef Kováčik, Tomáš Kaberle
20:33
Na domácí straně byl vyloučen Radim Bičánek (KVA).
20:27
Brno vlítlo do druhé třetiny úplně v jiném nasazení než do třetiny první. Vhazuje se po pravici Závorky.
20:01
Karlovy Vary předvedly kvalitní výkon v první třetině. Hostující tým nepustily k žádné větší příležitosti vstřelit gól. Hostující tým se od začátku třetiny trápí. Nedaří se jim rozehrát a překonat střední pásmo, které je bráněno dnes neprostupnou karlovarskou obranou. Druhá třetina začne přibližně v 16:21.
20:00
19:01
Brněnská Kometa má velké problémy ve vlastní třetině a nedaří se jí ani rozehrát.
18:15
Karlovy Vary zatápí hostující obraně pod kotel. Z každé možné příležitostí střílí.
17:39
Ke střele se dostal Martin Bartek, který vystřelil na bránu a odrazem o dvě tyčky gól nevstřelil. Vše bylo posuzováno videorozhodčím.
16:36
Před bránou byl sražen Tomáš Rachůnek, hra ale pokračuje dál.
15:10
Janu Tomečkovi a Martinovi Kohoutovi se úspěšně daří napadat hostující obranu, která má problém s rozehrávkou.
14:12
Jan Tomeček předvádí skvělý výkon za bránou soupeře, kde bojuje o puk.
13:03
Z mezikruží ohrozil Jan Hruška brankáře Závorku, který střelu vůbec neviděl.
12:05
Karlovy Vary taky nepolevují ve svém tempu.
10:56
Brno po inkasovaném gólu zvyšuje tempo své hry a začíná nebezpečně ohrožovat brankáře Závorku.
09:31
V útočném pásmu se dostal k puku Sebastian Gorčík, který přihrál MARTINOVI OSMÍKOVI který svojí střelou ochromil hostujícího Faltera, který měl zakrytý výhled. Asistence: Sebastian Gorčík, Tomáš Rohan
08:27
Dnes karlovarský útok předvádí skvělý výkon.
06:58
Brno dnes zatím nehraje ve středním pásmu, kde ztrácí většinu puků.
06:16
Karlovy Vary si hlídají střední pásmo, ve kterém zachycují puky nahazované zpoza brány Martina Faltera.
05:32
Nahrávku přes celé kluziště nedokázal Václav Benák zachytit včas a píská se ofsajd.
04:25
K velké šanci se dostal Jan Káňa, který ale promáchl a netrefil prázdnou bránu.
03:42
na puku je pořád tým domácích a hosty nepouštějí do vlastní třetiny.
02:32
Brněnská Kometa od začátku utkání si ještě nevytvořila tlak na brankáře Závorku.
01:48
Hned po vhazování v útočném pásmu Energie Tomáš Rachůnek nahazoval před bránu, kde nikdo nedokázal tečovat.
01:09
Matěj Zadražil se dostal k puku v mezikruží, ale Faltera překonat nedokázal.
00:22
Do začátku utkání naskočil tým Karlových Varů ve vysokém tempu a zaskočil hosty z Brna, když hned první akcí ohrozil brankáře Faltera.
00:01
HC Kometa Brno: Hosté přijíždějí do Karlových Varů po domácí prohře nad Vítkovicemi, které přehrávali 2:0, ale hostům se podařilo otočit. Brno přijede do Karlových Varů prolomit sérii dvou proher a porazit celek, který zatím bez velkých nadějí zůstává na posledním místě tabulky. Mezi nejproduktivnější hráče Brna patří Jan Hruška(7+7), Vojtěch Němec(7+6), David Ostřižek(4+6).
HC Energie Karlovy Vary: Domácímu celku se v sezóně zatím vůbec nedaří. Do týmu přišlo nemálo zvučných posil, které se zatím moc neukázali. Minulý zápas s Třincem však ukázal, že mladí hráči umí hrát kvalitní hokej a svými výkony jistě přesvědčili trenéra o jejich kvalitě. Po těsné výhře 2:3 na ledě Ocelářů z Třince se před reprezentační pauzou ukáží karlovarští na domácím ledě proti silnému celku z Brna. Mezi neproduktivnější hráče Karlových Varů patří Rostislav Marosz(7+6), Tomáš Rachůnek(2+11), Radek Duda(4+6).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.