To je ode mě z tohoto utkání pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou!

Vyhraná vhazování: 23-27
Třetí třetinu sice ovládli hráči Detroitu, dokonce se jim povedlo vstřelit jednu branku zásluhou Sheahana ve 45. minutě, ale víc branek už jim ale Ward přidat nedovolil. Kdyby dnes domácí hráči proměňovali všechny své vyložené šance, mohli vyhrát jednoznačným způsobem, ale na kdyby se v žádném sportu nehraje. Carolina si tak připisuje dva body do tabulky, i když jsou hosté bez šancí na postup. Naopak Detroit se podívá do play-off.
60:00
59:59
Posledních 8 setin sekundy. Vhazování před bránou Caroliny.
59:01
Hosty ale drží dnes skvělý Ward, který vychytal dvě šance, nejprve střelu Kronwalla, poté střelu Alfredssona.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:47
Domácí to zkoušejí bez brankáře, v šesti hráčích v poli.
58:47
Oddechový čas pro Detroit Red Wings.
57:24
Detroit v plném počtu. Hosté v přesilové hře ani jednou neohrozili bránu Detroitu.
55:24
Domácí si zahrají oslabení. 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě si jde odpykat Nyquist.
51:39
Helm je dalším z domácích ostrostřelců. který si vylámal zuby na Wardovi, i když byl v samostatném úniku.
50:29
Ward zabránil dalším perfektním semaforem puku v cestě za jeho záda po střele Abdelkadera.
49:20
Zajímavé je se podívat na střely ve třetí třetině, na které vede Detroit jasně 6:0.
46:35
Daniel Alfredsson měl na holi vyrovnávací branku, ale jeho střelu se povedlo Wardovi zlikvidovat.
43:43
Detroit právě vstřelil branku!
Využitá přesilová hra! Tento přesilovkový gól připravila Slovenská dvojice ve službách Detroitu. Jurčo vystřelil o mantinel touš na Warda, před kterým ještě stačil změnit směr dráhy puku tečí RILEY SHEAHAN. Asistence: Tomáš Jurčo, Tomáš Tatar
42:58
Carolina je potrestána za svoji špatnou hru. Jay Harrison je vyloučen na 2 minuty za sekání.
40:01
Třetí třetina začne přibližně ve 3:21.
Druhá perioda se povedla rozhodně více Detroitu, který měl více ze hry a několik opravdu velikých šanci. Tu největší měl Abdelkader, ale tento sedmadvacetiletý hráč pohrdl prázdnou bránou. Stav utkání tak zůstává stejný jako po první třetině 0:2.

34:05
Rozhodčí tuto situaci vyřešili vyloučením na obou stranách. Za katr míří na 2 minuty Kyle Quincey (DET) za držení hole, zatímco Jeff Skinner (CAR) za hrubost.
34:05
Na hřišti se strhla lehčí potyčka po zásahu jednoho z hostujících hráčů hokejkou do obličeje.
31:48
Howard zastavuje nebezpečnou přizvednutou střelu Nashe, která mířila pod vyrážečku.
30:57
Abdelkader (DET) je již třetím hráčem Detroitu v dnešním zápase, který netrefuje úplně prázdnou bránu. Jeho střela proletěla jen několik málo milimetrů vedle levé tyče.
29:05
Howard si připisuje velmi důležitý zákrok. Nejprve vychytal akci 2 na 1 a poté se mu i za pomocí Jakuba Kindla povedlo vyškrábnout střelu Erica Staala (CAR) mimo bránu.
28:21
Carolina v plném počtu. Detroit hosty pořádně potrápil.
26:21
Ny 2 minuty za podražení je vyloučen Ron Hainsey (CAR).
24:58
Na Tomáše Tatara zívala prázdná brána, ale ani on nedokázal dostat puk za Wardova záda.
22:14
Tomáš Jurčo se dostal do samostatného úniku, dokonce přelstil Warda, ale cestě puku do branky zabránil reflexivní zákrok již zmiňovaného Warda, který dokázal na poslední chvíli vytasit svůj beton vrátit k pravé tyči.
20:01
V první třetině byli jasně lepším a důraznějším týmem hráči Caroliny. Když byl vyloučen v 8. minutě domácí Nyquist, Carolina si ihned v zárodku celé přesilové hry vytvořila šanci, ale její čas přišel až několik sekund na to, když se v 9. minutě dokázal prosadit Lindholm. Na druhé straně měl ve 14. minutě na holi vyrovnávací branku Nyquist, ale ten mířil před prázdnou brankou velmi nepřesně. Jen chvíli před koncem první třetiny se povedlo hostům zvýšit zásluhou Jiřího Tlustého na 2:0.

Carolina právě vstřelila branku!
Carolina jde jen pár minut před koncem první třetiny do dvoubrankového vedení. Do rychlého protiútoku se vydal Eric Staal, který ihned po projetí modré čáry střílel na bránu, Howard puk pouze vykopl na zcela volného JIŘÍHO TLUSTÉHO, pro kterého už nebylo těžké zasunout puk do odkryté brány. Asistence: Eric Staal, Justin Faulk
13:42
Nyquist v obrovské šanci netrefil úplně prázdnou bránu!
08:15
Využitá přesilová hra! Puk, který vyslal Loktionov na hůl ELIASE LINDHOLMA, dokázal střelec vytáhnout zpoza brány před bránu, kde už mu nedělal problém puk přizvednout a zavěsit do pravého horního rohu. Asistence: Andrei Loktionov, Jay Harrison
07:34
Gustav Nyquist (DET) je vyloučen na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
Omlouváme se Vám, ale z technických důvodů jsme nezačali zápas včas a z dnešního zápasu Vám přineseme on-line přenos pouze formou změn stavů.

Detroit Red Wings: Ward (Chudobin) – Smith, Kronwall (A), DeKeyser, Quincey, Lashoff, Kindl – Franzen (A), Datsjuk (A), Abdelkader – Tatar, Sheahan, Nyquist – Alfredsson, Legwand, Helm – Jurčo, Glendening, Miller
Trenér: Babcock

Carolina Hurricanes: Howard (Mrázek) – Hainsey, Faulk, Liles, Bellemore, Komisarek, Harrison – Boychuk, E. Staal (C), Tlustý – Dwyer, J. Staal (A), Gerbe – Lindholm, Nash, Skinner – Loktionov, Malhotra (A), Bowman
Trenér: Muller

Rozhodčí: Eric Furlatt, Jean Hebert – Mark Shewchyk, Bryan Pancich.
00:01
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @AdamJoska2 a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
Letošní vzájemná utkání

Letos se Detroit utkal s Carolinou dvakrát a pokaždé odešel z utkání vítězně. Na ledě Caroliny vyhrál 3:2 po prodloužení a před vlastními fanoušky 4:3 po normální hrací době.
Carolina Hurricanes

Carolině se letos opět nepodařilo postoupit do vyřazovacích bojů, když se jí nepovedla část po olympijské přestávce, kde mnoho bodů nezískávala a z tohoto důvodu ji do konce základní části zbývají dvě venkovní utkání. Nechme se tedy překvapit, v jakém rozpoložení dnes hosté nastoupí.
Detroit Red Wings

Hokejisté Detroitu si i letos zahrají play-off, když v minulém vybojovali na ledě Pittsburghu bod, který jim zaručuje účast v první osmičce týmů. Detroit se tedy do play-off podívá po třiadvacáté v řadě, což je jedna neuvěřitelná série. Dnešní utkání s Carolinou bude pro Rudá Křídla posledním domácím zápasem v základní části, takže budou chtít určitě vyhrát.
Přeji krásnou hokejovou noc. Zámořská NHL se blíží ke konci základní části a o většině postupujících je již jasno. Zápas Detroit Red Wings – Carolina Hurricanes nám tedy přinese souboj postupujícího celku s nepostupujícím. Utkáním Vás provede Adam Joska

Úvodní vhazování je naplánováno na 1:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.