Trestné minuty: 6 – 2
Využité přesilové hry: 0 – 1
Bodyčeky: 24 – 23
Vyhrané vhazování: 30 – 29.
Ve všech směrech vyrovnané utkání je u konce, do útrob stadionu odjíždí se dvěma body v kapse hostující hráči. Největší zásluhu na tom má dvougólový Joe Pavelski, kterého v úvodu třetí periody na listině střelců doplnil Logan Couture.

Snížení ze 31. minuty, o které se postaral Mike Ribeiro, ani Doanova trefa, která opět už jen korigovala stav zápasu Phoenixu body nepřineslo. Arizonský celek pokračuje v hrubě nepovedeném závěru sezóny a připisuje si sedmou porážku v řadě.
60:00
59:55
Pavelskiho střela už nic neřešila, Visentin tento pokus vyrazil ramenem do rohu.
59:46
Keith Yandle dostává dvě minuty za hákování.
59:46
Keith Yandle hákoval Marleaua, Sharks ještě pokračovali v akci a dovezli puk do prázdné branky. Gól ale kvůli ofsajdu uznán není a následuje přesilovka Sharks.
59:41
Závar před brankou gólem neskončil, tohle už si Žraloci asi pohlídají.
59:30
Ribeirova střela z pravého kruhu byla sražena do klidných vod.
59:12
Závěr domácím nevychází, kotoučem na hokejkách se můžou pyšnit hráči San Jose.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:49
Tak jsem to zakřikl, švédskému obránci Ekmanu-Larssonovi kotouč na modré přeskočil hokejku.
58:35
Důležité vhazování Martin Erat vyhrál a Phoenix se usazuje v útočném pásmu.
58:35
Valentin odjíždí na střídačku a až nyní přichází time-out, který si vyžádal domácí kouč Dave Tippett.
58:26
Žralokům se podařilo vyhodit na hybridní zakázané uvolnění, očekávaný oddechový čas domácích však nepřchází.
58:05
Ekman-Larsson přišel o kotouč, který následně po nepřesné přihrávce Pavelskiho opět získal.
58:00
Vrbata už do prostoru brankoviště mířil, srovnání stavu dalším zákrokem odmítl Antti Niemi.
57:38
Hertl nabíjel volnému Thorntovi, který ze slušného místa mezi tři tyče nezamířil.
57:24
Závěrečný nápor Kojotů se kvůli postavení mimo hru Phoenixu na chvíli odkládá.
56:43
Další střelu si připsal finský útočník Korpikoski, po jehož pokusu kotouč letěl nad horní tyč.
56:04
Yandle poslal nádhernou přihrávku na několik desítek metrů, kterou na útočné modré přesně našel Doana, který se v samostatném nájezdu proti Niemimu neprosadil.
55:40
Boyle operuje s kotoučem až ve vlastní obranné třetině, odkud tento zadák začne další útok Sharks.
55:20
Třetí formace San Jose se usídlila v útočné třetině, dobrý pokus Irwina byl ale nepřesný.
54:48
Stálice domácí sestavy Radim Vrbata se o kýžené vyrovnání nepostaral a jeho lajna odchází střídat.
54:30
Žraloci pouze vyhodili za červenou čáru, což hostům stačí.
54:11
Diváci si poslední minuty užívají, ještě více by se jim určitě líbilo srovnání stavu. Na to jejich miláčci mají už jenom šest minut.
54:11
Marc-Édouard Vlasic vyslal na Visentina nepříliš prudkou ránu, se kterou kanadský strážce domácí branky neměl sebemenší problém.
53:52
Hertl se marně snažil obehrát Murphyho, kterého tak alespoň u mantinelu tvrdě dohrál.
53:28
Další přerušení hry, ofsajd si připisuje také hostující tým z Kalifornie.
53:20
McMillan bekhendem přenechal kotouč svému kapitánovi, jeden z nejaktivnějších hráčů svého týmu další ranou neuspěl.
53:00
K nelibosti diváků se opět přerušuje hra, tentokrát po diskutabilním zakázaném uvolnění domácích Kojotů.
52:45
Přechod domácích přes útočnou modrou se nevydařil, čárový rozhodčí odpískal postavení mimo hru.
52:27
Marleau si v klidu dojede kotouč u branky Visentina, který musí být opět v pozoru.
52:19
Čas pro komerční přestávku vypršel, na buly se opět chystá Logan Couture a sním také Mike Ribeiro.
52:19
To už neplatí o dánském útočníkovi Boedkerovi, jehož střelu bez problémů schoval do své výstroje brankář soupeře.
51:56
Korpikoski se mezi kruhy dostal ke kotouči, který na branku Niemiho vystřelit nedokázal.
51:31
Ekman-Larsson operoval s pukem v rohu kluziště, odkud se Sharks podařilo dostat kotouč k červené čáře.
51:15
Na domácí utkání se do Jobing.com Arény přišlo podívat celkem 15 438 diváků.
50:59
Opět si může Visentin vychutnat potlesk domácích diváků.
50:40
Rychlý protiútok Coyotes byl hodně nebezpečný, především díky rychlosti Doana.
50:24
Halpern se dostal kotoučem z dobré střelecké pozice až za branku, kde o puk přišel.
49:51
Nyní to Sheppard zkoušel překvapivě z otočky, Visentin opět "zavřel krám".
49:24
Sheppard si vyměnil kotouč se svým spoluhráčem, ke střele se poté už nedostal.
48:55
Hertl pouze odevzdal kotouč na hůl Murphyho, po jehož nahození raději přikryl kotouč Niemi.
48:33
Nápor Coyotes je otupený, Žralokům se podařilo vyrovnat hru, což Phoenixu příliš nevyhovuje.
48:06
Visentin na poslední chvíli odehrál kotouč před dojíždějícím soupeřem ze San Jose.
47:43
Joe Pavelski neúspěšně zaútočil na hattrick, kotouč letěl vedle brankové konstrukce.
47:30
Sheppard přízemní střelou zaměstnal lapačku Visentina, jehož výkon v prvním zápase kariéry v NHL není vůbec špatný.
47:05
Komerční přestávka je u konce, pokračovat se bude vhazováním na levé straně útočné třetiny Phoenixu.
46:53
Korpikoski s Boedkrem nic nebezpečného nevymysleli, poté se už lépe podařilo zahrozit Oliveru Ekmanu-Larssonovi, jehož pokusy zneškodnil Antti Niemi.
46:28
Connor Murphy si nabruslil až k pravému mantinelu, odkud vyslal dobrou střelu, která ale za zády Niemiho neskončila.
46:18
Unavený druhý útok Coyotes se už vydal střídat, z čehož vyplynulo poměrně zbytečné vyhození hostů na icing.
45:52
Poprvé v zápase dal o sobě výrazněji vědět také Havlát, po jehož šanci už ale pádí zpět do útoku Phoenix.
45:31
Ribeiro vyjel zpoza branky, mezi kruhy se ale díky důraznému Couturovi nedostal.
45:18
Chybná rozehrávka Žraloků znamenala solidní šanci pro McMillana, kterému ale nevyšlo zpracování bruslí a tak se puk ocitl až u gólmana San Jose.
44:59
Tvrdá střela Doana jenom prověřila tvrdost mantinelů za brankou Niemiho.
44:51
Atraktivní utkání pokračuje, Michael Stone a jeho střela srovnání stavu neznamenala.
44:22
Kennedy dlouhou přihrávkou našel Winglese, jehož střelu Visentin vyrazil na hůl Desjardinse, stav zápasu se však nemění.
43:55
Kojoti zapomněli na Tomáše Hertla, který na pravé straně útočného pásma zůstal zcela sám, gólem tato chyba domácí obrany potrestána nebyla.
43:38
Ovace zaplněných tribun si vysloužil Visentin, jenž vychytal dorážku Wingelse, která přišla po nebezpečné střele Vlasice.
43:30
Dnešní narozenivový oslavenec Wingels ujel všem protihráčům, střela z levého kruhu ale moc povedená nebyla.
42:59
Kojoti se snaží o srovnání a jejich aktivita neopadá, což je pro průběh zápasu zajistě dobrá zpráva.
42:30
Doan odstavil od puku Patricka Marleua a vydal se do útoku, který končí po nepřesné střele Chipchury.
42:10
David Moss se dobře natlačil před branku, ale tam zaúřadovala lapačka Niemiho.
41:58
Stone nahodil puk, který byl tečovaný a tak se může pokračovat ve hře.
41:12
Ze třetí střely třetí branka nepadla, proti Wingelsovi zasáhl Mark Visentin.
40:44
Phoenix právě vstřelil branku!
Neskutečný úvod třetí třetiny, hned v první minutě padl už druhý gól. Chipchura skvěle vybojoval u hrazení kotouč, který rychle poslal do míst, kde stál SHANE DOAN, jenž rychle vrací Phoenix zpět do hry o body. Asistence: Kyle Chipchura, Brandon McMillan.
40:13
San Jose právě vstřelilo branku!
Tak to je hodně studená sprcha pro Coyotes. Dlouhá přihrávka ze zadního mantinelu mířila na jednoho z obránců, kterým byl Boyle, jehož střelu perfektně tečoval holí mezi nohama LOGAN COUTURE. Asistence: Dan Boyle.
40:04
Na úvodní buly třetí třetiny se postavil společně s Kylem Chipchurou Logan Couture, který také toto buly čistě vyhrál.

Vyhrané vhazování: 17 – 18.
Za druhou třetinu si domácí hráči jistě zaslouží od fanoušků a také kouče Tippetta pochvalu. Coyotes byli po většinu hrací doby ve druhé části aktivnějším mužstvem, což zapříčinilo také snížení stavu, o které se postaral po přihrávce Vrbaty Mike Ribeiro. Statistiky ukazují také třináct střel Sharks, se všemi si ale dokázal poradit nezkušený gólman Visentin. Třetí třetina začne zhruba ve 4:52.
40:00
39:53
Irwinova hokejka nedovolila přesněji vystřelit Eratovi, další dobré střídání druhé formace Phoenixu.
39:44
Pěkná akce Phoenixu skončila dvěma střelami českých hráčů, nejprve pálil Radim Vrbata a krátce po něm také Martin Erat.
39:24
Vrbatovi u hrazení utekl kotouč, který se i díky Thorntnovi dostal do neutrální třetiny.
39:09
Efektní a také efektivní zákrok předvedl proti střele Keitha Yandla finský strážce hostující branky.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny
38:39
Šest hráčů se sjelo k mantinelu, kde jeden z nich tak dlouho držel kotouč, až rozhodčí přerušili hru.
38:10
Střela Brauna gólové parametry neměla, opět se totiž předvedl Mark Visentin.
37:53
37:41
Ve vlastním oslabení musel zasahovat Niemi, na kterého vypálil David Moss.
37:24
Halpern dostal kotouč až před branku Niemiho, Phoenix ušetří pár cenných sekund.
37:14
Hertl úspěšně před brankovištěm dorážel nabídku z rohu hřiště, Visentin si kotouč pohlídal.
37:02
A další zákrok betonem nyní předvedl Visentin, není to špatná přesilovka Žraloků.
36:42
Visentin dokázal včas sklapnout své betony proti střele z pravé strany, o kterou se postaral Patrick Marleau.
36:20
Obětavý Murphy skočil do střely a dokázal poslat kotouč do středního pásma.
36:04
Thorntnovi se dnes v koncovce příliš nedaří, což se nyní potvrdilo.
35:53
K nelibosti diváků si hosté zahraní přesilovou hru. Paul Bissonnette dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát za hákování Hertla.
35:40
Z tuhého boje o kotouč vyšli lépe hosté, kteří zůstávají v útočném pásmu.
35:14
Jednoduchý zákrok dnešního debutanta zapříčinil přerušení hry a buly po pravici Visentina.
35:09
Vrbata si při zpracování chtěl posunout kotouč před sebe, rychleji u něj byli hostující muži.
34:48
Závěrečná část druhé dvacetiminutovce bude následovat po krátkém komerčním brejku.
34:48
Visentin vyrazil Stuartovu střelu před brankoviště, kde se marně k dorážce tlačil Tomáš Hertl, který tak stále čeká po svém návratu na první bod.
34:24
Stuartovi utekl kotouč do středního pásma, kde se kotouče chopili hráči týmu z Arizony.
33:56
Doan na obranné modré zkrotil neposedný puk, který následně předal svým obráncům.
33:20
Tvrdá střele z osy hřiště byla úspěšně vyražená Markem Visentinem do bezpečí.
33:03
Erat přenechal puk Vrbatovi, který jen vyprášil nastavenou vyrážečku Antti Niemiho.
32:52
Wingels dobrým napadáním donutil domácí hráče vrátit se na vlastní polovinu.
32:30
Vrbata z otočky hledal někoho mezi kruhy, puk jen přeletěl přes celou šířku pásma.
32:17
Irwin pouze vyhodil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění, další buly se odehraje před Niemim.
31:57
Útočnou snahu hosté dobrovolně přerušili, Sharks se vydali hromadně střídat.
31:24
Marleau se dokázal u pravého mantinelu šikovně uvolnit, jeho střela k zadní tyči ale branku netrefila.
30:45
Tento gól může být pro Phoenix důležitý, určitě se zvedne také sebevědomí čerstvě nepostupujícího týmu do playoff.
30:22
Konečně se to domácímu týmu podařilo! Vrbata dostal od protihráčů dost prostoru na přihrávku, kterou perfektně našel před Niemiho levou tyčkou MIKA RIBEIRA, který to se zakončením neměl vůbec těžké. Asistence: Radim Vrbata, Martin Erat.
29:56
Tečovaná střela Ekmana-Larssona skončila před Ribeirem, který se ale nedokázal včas zorientovat.
29:44
Domácí borci finského brankáře Sharks pořádně rozchytali, což se ukázalo i po pokusu Ekmana-Larssona.
29:25
Nechybělo moc a Kojoti se radovali z branky, proti střele Korpikoskiho si však dobře vyjel Antti Niemi.
29:10
Braun rukavicí udržet puk v útočné třetině nedokázal, dopředu jde Phoenix.
28:47
Opět se Burnsovi nepodařilo zpracovat u brankoviště rychle letící puk, který létá kolem branky Visentina.
26:24
Po chybě obránce Phoenixu se rozhodl vystřelit Thornton, trefil jen před ním stojícího protihráče.
27:54
Gólman Sharks se rozhodl podržet puk v lapačce, přichází čas pro komerční přestávku.
27:54
Krátce po vhazování předal Stone na modrou čáru, odkud opět vypálil kdo jiný, než Keith Yandle.
27:50
Kvůli tomu si hostující trenér Tod McLellan v osmé minutě druhé třetiny vyžádal oddechový čas.
27:50
Hosté se osvobodili jen za pomoci zakázaného uvolnění a tak unavená pětice nemůže střídat.
27:34
Střelecké trápení Kojotů pokračuje, svou střelou neuspěl ani Brandon McMillan.
27:15
Gormleyho dobrá střela prověřila pozornost ve druhé třetině hodně zaměstnaného Niemiho.
26:51
Sheppard pouze posunul kotouč do neutrální třetiny, odkud se puk vrátil zpět k Niemimu.
26:30
Erat přenechal Vrbatovi, který se s pukem zpoza branky dostal až na modrou čáru, kde ho dobře odclonil Wingels.
25:54
Couture s Kennedym úspěšně bojovali u mantinelu o kotouč, který se však poté dostal na hole hráčů Phoenixu.
25:29
Couture nahání před Visentinem protihráče, který se nemůže dostat zpoza branky.
25:09
Zakázané uvolnění to po vyhození Coyotes nebude, kotouč byl dle sudích tečovaný.
24:57
Burnsovi se nepodařilo ukořistit skákající kotouč, který doskákal až na postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:36
Obránce Keith Yandle se velice často pokouší o střely, i díky tomu je tento zadák nejproduktivnějším hráčem Kojotů.
24:20
Naprosto neviditelným hráčem je zatím včerejší autor hattricku, hostující útočník Martin Havlát.
23:57
McMillan se rychle přibližoval k Niemimu, který musel urychleně poslat kotouč pryč z brankoviště.
23:33
Dobré střídání druhého útoku Phoenixu gólem ale vyšperkované není, jak se střelou Yandla tak i Ribeira si Niemi poradil.
23:12
Ribeiro si vyměnil kotouč s Vrbatou, po vracečce českého hráče ale jaksi zapomněl vystřelit.
22:46
Poprvé se o střelu pokusil také český legionář v dresu Coyotes Radim Vrbata.
22:28
Hertlovu střelu Visentin vyrazil do rohu, problém tento kanadský brankář neměl ani s následnou dorážkou.
22:17
Halpern z ostrého úhlu trefil pouze připravený beton Niemiho.
21:48
Na druhé straně musel opět zasahovat Niemi, jenž podržel kotouč a raději přerušil hru.
21:36
Ani střela Joe Pavelskiho, který to zkoušel svým zápěstím se neujala, o střely není nouze.
21:21
Na druhé straně se o třetí gól Žraloků marně pokoušel Joe Thornton, debutant v brance Coyotes ho vychytal.
21:08
Korpikoski zadovkou vyzval ke střele spoluhráče, Keith Yandle však namířil střelu jen do připraveného gólmana.
20:55
McMillan si rukavicí zpracoval kotouč, který následně poslal do výstroje Niemiho.
20:37
Phoenix se dostal dopředu, kotouč se ale pohybuje jenom okolo mantinelů.
20:05
Logan Couture vyhrál na úkor Kyla Chipchury úvodní vhazování druhé třetiny.

Vyhrané vhazování: 7 – 8
V prvních 15 minutách zápasu nám hráči předvedli pohledný hokej s velkým množstvím šancí, které lépe dokázali proměňovat hosté. Ti vedou po dvaceti minutách hry o dvě branky, a to hlavně díky Pavelskimu, který dvěma přesnými zásahy potvrdil vynikající formu z této sezóny. Phoenix rozhodně nezaostával, ani několik velkých šancí v čele s trefenou tyčkou k prvnímu gólu Kojotů však nevedlo. Druhá třetina začne zhruba ve 3:57.
20:00
19:55
Je to tak, Sharks jen chytře poslali puk přes všechny čáry, do kabin se půjde za stavu 0:2.
19:41
Vermette se odhodlal pouze k přihrávce na obránce, v této třetině se toho už moc nestane.
19:21
Příliš střel v posledních minutách k vidění není, obě mužstva zužuje velké množství nepřesností.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:33
Kojoti všechny útoky začínají nahozením za Niemiho, ve většině případů je ale jako první u kotouče někdo z hráčů Sharks.
18:24
Dnes už potřetí puk vyletěl mimo hřiště, jeden z fanoušků má k dispozici cenný suvenýr z tohoto zápasu.
17:43
Ani teď se ale Phoenix na delší dobu neusadil v útočné třetině, za vlastní brankou opět hraje Yandle.
17:30
Moc zajímavého se toho v závěru první třetiny neděje, z tribun jde občas zaslechnout mírné bučení některých fanoušků.
17:17
Couture s Thorntnem marně bojovali v rohu hřiště o puk, který vyváží dopředu Keith Yandle.
16:55
Obě mužstva se snaží uklidnit rozehrávku, první přihrávka dopředu je ale kamenem úrazu, hra upadla do šedivého průměru.
16:25
Přihrávka před branku nenašla žádného hráče ve vínových dresech, Niemi zasahovat nemusel.
16:18
S Mossovou střelou švihem si poradil finský strážce branky hostujícího týmu.
16:03
O další snahu se pokouší Phoenix, ten ale zvolil jen nahození za branku, kde byl právě Irwin.
15:37
Irwinovi střela z krkolomné pozice nesedla, domácí se snadno při této akci ubránili.
15:01
Poslední čtvrtina úvodní periody začíná akcí Phoenixu, který zvolil postupnou rozehrávku.
14:55
Rozhodčí už se nemohli dívat na snahu jednoho z hráčů zašlápnout kotouč a tak je hra přerušena, následuje další reklamní pauza.
14:33
Phoenix rozhodně není v první třetině horším týmem, rozhodujícím faktorem je však koncovka, ve které Kojoti dlouhodobě pokulhávají.
14:12
Nabídka Chipchury před branku byla nevyužitá, žádný z jeho spoluhráčů se ke střele z blízka neprotlačil.
13:34
Žabičkou se snažil Vermette udržet puk v útočném pásmu, ze kterého ale kus černé gumy přesto vycestoval.
13:09
Boyle se dostal do obklíčení asi tří protihráčů, kteří mu zákonitě sebrali kotouč z držení.
12:44
Desjardins si vyměnil kotouč se spoluhráčem, zpáteční přihrávku v dobré pozici zpracovat nedokázal.
12:28
Vše je připraveno k dalšímu vhazování, na které se pomalu staví Andrew Desjardins a Jeff Halpern.
12:28
Utkání bude pokračovat po krátké komerční přestávce, oba týmy si můžou na chvíli odpočinout.
12:12
Kennedy se dokázal rychlým pohybem uvolnit, následná střela skončila na betonu připraveného Visentina.
11:47
A právě Hertl se po pěkné přihrávce ze zadního mantinelu odhodlal k dobré, leč nepřesné střele z mezikruží.
11:25
Na ledě už je třetí útok San Jose, ve kterém ani dnes nechybí s Wingelsem a Sheppardem Tomáš Hertl.
10:49
Velké zmatky v brankovišti Niemiho! Finský brankář vyrazil střelu McMillana na hokejku dalšího z hráčů Phoenixu. Byl to kapitán Doan, jenž se snažil snad pětkrát zasáhnout kotouč, který nakonec dokázali dostat obránci San Jose do bezpečí.
10:29
Po rozehrání se hnali do útoku Kojoti, ti se kvůli dobré obraně Sharks nedostali ani ke střele.
09:56
Pohledná kombinace na jeden dotek končí druhým pukem za zády Visentina. Irwin nabil na levou stranu, kde opět stál JOE PAVELSKI, jehož střela příklepem byla nechytatelná. Asistence: Matt Irwin, Joe Thornton.
09:27
Vlasic s Braunem se postarají o další postupnou rozehrávku San Jose Sharks.
07:10
O další střelu Kojotů se postaral Moss, Antti Niemi však zasahovat vůbec nemusel.
08:38
Eratova dlouhá přihrávka směřovala na Gormleyho, jenž se rozhodl pouze nahozením vrátit puk za branku.
08:22
08:01
Tato přesilovka se Phoenixu vůbec nedaří, domácí se nemůžou dostat ani do útočné třetiny.
07:35
Druhá přesilovková formace Coyotes se musí za pomocí Yandla vrátit až za svou branku.
07:16
Yandle si vyměnil puk opět s Ekmanem-Larssonem, který také tentokrát trefil pouze zadní mantinel.
06:45
Žralokům se dvakrát podařilo vyhodit kotouč alespoň do středního pásma.
06:31
Yandle podél modré přihrál Ekmanu-Larssonovi, který nenamířil kotouč mezi tři tyče.
06:22
Úvodní přesilovka také pro domácí, za nedovolené bránění již sedí za katrem Brad Stuart (SJS).
06:22
Finský brankář Sharks našel po propagační střele Paula Bissonnetta kotouč ve své lapačce, čímž přerušil hru.
05:50
Další slušná šance na srovnání stavu! Před Mikkelem Boedkerem se při dorážce zjevila odkrytá branka, kterou dánský útočník ale netrefil.
05:19
Doan pěknou přihrávkou našel Ribeira, který z pravého kruhu rozezvučel za již překonaným brankářem Niemim tyč!
04:45
Vlasic se s ničím nerozmýšlel a poslal od modré kotouč směrem na branku, ke které však puk nedoletěl.
03:43
První přesilovka zápasu je ihned využitá! Burns si počkal s přihrávkou mezu kruhy na poslední možnou chvíli, udělal ale moc dobře. JOE PAVELSKI si našel prostor a bekhendovou střelou otevřel skóre tohoto utkání. Asistence: Brent Burns, Dan Boyle.
03:32
Před Burnsem dobře zahrál Moss, který odpálil kotouč až k Niemiho bráně.
03:22
Puk se vydal na výlet na jednu ze střídaček, sudím nezbylo nic jiného, než přerušit hru.
03:02
Tvrdá střela Marleaua nebyla vůbec špatná, branka ale pro ní byla příliš malá.
02:58
Po nepřesné střele Boyla se poprvé vylučuje. Na trestnou lavici za sekání usedá před chvílí zmiňovaný Paul Bissonnette.
02:17
Bissonnettovi utekl před střelou kotouč, který doklouzal až pod lapačku Antti Niemiho.
02:06
Nyní už to Tomáš Hertl předvedl lépe, s jeho střelou z pravého kruhu Visentin ale neměl problém.
01:43
Hertlova bekhendová přihrávka u mantinelu nenašla žádného spoluhráče, kotouče se ujal McMillan.
01:15
Kojoti se rychle hnali do protiútoku, ten byl zastavený hvizdem čárového, jenž viděl postavení mimo hru.
01:09
Phoenixu se nepovedla rozehrávka a málem se to vymstilo, Brent Burns však nezamířil mezi tři tyče.
00:35
Chipchura krátkou přihrávkou vyzval ke střele Radima Vrbatu, kotouč skončil až v rohu hřiště.
00:19
Po devatenácti vteřinách hry se podruhé přerušuje, kotouč vyletěl přes mantinel až na tribuny.
00:10
Visentin má za sebou první zákrok v NHL, stalo se tak po střele, kterou na něj vyslal Patrick Marleau.
00:01
Vybraní hráči obou týmů už stepují na modré čáře, po státní hymně Spojených států amerických se už vrhneme na samotné utkání.
Svůj debut v NHL si dnes odbude jednadvacetiletý brankář Phoenixu Mark Visentin. Dalšími změnami u Kojotů jsou absence obránců Zbyňka Michálka a Derecka Morrise, které nahradí Brandon Gormley s Connorem Murphym. Jednu změnu oproti předchozímu zápasu najdeme také v útoku, místo Klinkhammera dnes dostal šanci Paul Bissonnette.

Naopak hostující skvadra až na jednu výjimku zůstala stejná jako včera, tou jednou změnou je absence útočníka Mika Browna, místo kterého se dnes představí navrátilec do sestavy Tyler Kennedy.

Phoenix Coyotes: Visentin (Greiss) – Gormley, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Summers – Doan (C), Vermette, Boedker – Vrbata, Chipchura, Erat – Moss, Ribeiro, McMillan – Korpikoski, Halpern, Bissonnette
Trenér: D. Tippett

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Demers, Vlasic, Boyle, Irwin, Braun, Stuart – Burns,Thortnton (C), Pavelski – Havlát, Couture, Parleau – Wingels ,Sheppard, Hertl – Kennedy, Desjardins, Kearns
Trenér: T. McLellan

Rozhodčí: Pollock, Walsh – Gibbs, Sharrers.
Československá stopa v utkání

V tomto zápase se dnes z pohledu českých hráčů máme rozhodně na co těšit. Po včerejším galapředstavení by v dresu San Jose určitě neměl chybět Martin Havlát. Pokud byl včerejší zápas s Lavinami bez zdravotních komplikací, tak se můžeme těšit také na Tomáše Hertla.

Aji na druhé straně barikády visí jeden otazník, to nad Martinem Hanzalem, jehož start v posledním zápase sezóny je hodně nejistý. To neplatí o dalších třech Češích ve službách Kojotů. Jak Zbyněk Michálek, tak také Martin Erat a Radim Vrbata by měli být připraveni.
Vzájemné zápasy

Obě mužstva se nachází v Pacifické divizi, což logicky znamená, že se Kojoti a Žraloci proti sobě potkávají v sezóně poměrně často. V ročníku 20/13 se tyto celky střetly už v pěti utkáních, které až na jednu výjimku (Výhra San Jose 4:1) byly velice vyrovnané, jelikož skončili jednobrankovým rozdílem a z toho třikrát se rozhodlo až po šedesáti minutách. Vyrovnanost potvrzuje také bodová bilance, jak Coyotes tak Sharks si rozdělili 12 bodů na dvě poloviny.
San Jose Sharks

Žraloci dnes mají před sebou své poslední představení v základní části našlapané západní konference, ve které se po jednaosmdesáti zápasech Sharks usídlili na čtvrtém místě. Po porážkách s Anaheimem a Nashvillem se San Jose včera střetlo s Coloradem a k naší radosti se do sestavy dnes hostujícího týmu vrátil český supertalent Tomáš Hertl. Toho však včera zastínil zkušený Martin Havlát, jenž zaznamenal čistý hattrick, ke kterému přidal také jednu asistenci.
Phoenix Coyotes

Zklamání po poslední veledůležité prohře s Nashvillem se ještě znásobilo po včerejším utkání St. Louis a Dallasu. V tom zvítězil druhý jmenovaný celek, který tak odskočil Kojotům o čtyři body a zajistil si tak účast v playoff, které hráče a fanoušky Phoenixu v letošní sezóně mine. Za to můžou především výsledky z posledních šesti zápasů, ve kterých Coyotes ani jednou nezaznamenali tak potřebné vítězství.
Příjemnou hlubokou noc při sledování podrobného textového přenosu ze zápasu právě vrcholící základní části NHL, která má dnes na svém programu celkem devět utkání. Jako předposlední z nich v Arizoně odstartuje střetnutí mezi domácím Phoenixem a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.