Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! V samostatných nájezdech byli domácí lepším celkem, když se prosadili Žiga Jeglič a Lukáš Kašpar. Hosté se neprosadili ani jednou. Slovan Bratislava tak přetlačil Avtomobilist Jekatěrinburg 4:3 po samostatných nájezdech. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 38:22
Konec zápasu.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Autorem vítězné branky je ŽIGA JEGLIČ.
Další český forvard Petr Koukal již neproměnil, blafák do bekhendu zamířil nad branku, a tak je o vítězi jasno – 2:0!
Lukáš Kašpar (SBA) trefuje přesně prostor mezi betony hostujícího mága – 2:0.
Hostující Popov (JEK) zkoušel forhendový blafák, ale neproměňuje – 1:0.
Jako první se ke svému nájezdu vydal domácí Žiga Jeglič. Slovinský forvard přesně vymetl pravý horní roh branky – 1:0.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení vítěze neurčilo, a tak jsou na řadě samostatné nájezdy. Které z mužstev urve bonusový bod? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 38:22
65:00
Prodloužení skončilo.
64:50
Bude se vylučovat, za drobnou šarvátku putují za katr Cam Barker (SBA) a Alexandr Pankov (JEK).
64:23
Slovan kombinuje v útočném pásmu, zdá se, že zápas dospěje až do samostatných nájezdů. V nastaveném čase jsme nebyli svědky žádných vážnějších možností.
63:18
Skrumáž u mantinelu za domácí brankou končí hvizdem sudího, ani jeden z angažovaných borců totiž nezamýšlel uvolnění kotouče.
62:56
Arťom Garejev zkusil své štěstí z pozice pravého kruhu, ovšem paní štěstěna mu nakloněna nebyla, neboť vůbec netrefil branku.
62:18
Alexej Simakov hledal ideální prostor ke střele, ovšem vypálit se mu nepodařilo. Hraje opět bratislavský Slovan.
61:28
Petr Koukal dostal přihrávku do jízdy, načež z mezikruží orazítkoval břevno Brustovy svatyně. V ochozech to jen zahučelo. K brance příliš nechybělo.
61:12
Prodloužení se hraje v opatrném tempu, ani jedno z mužstev nechce udělat chybu, která by mohla mít fatální důsledky.
60:28
Hosté jsou při chuti a stále se tlačí kupředu. Zatím se však do žádné vážnější příležitosti nedostávají. Nakonec o puk přišli, hrají opět domácí.
60:01
Začalo prodloužení.
Je za námi třetí část, v níž se oba celky trefily dvakrát. Jekatěrinburg srovnal stav v samotném závěru, a tak bude následovat prodloužení, případně samostatné nájezdy. Jak toto drama dopadne? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 37:21
60:00
Třetí třetina skončila.
59:32
Utkání se již spíše dohrává, je jasné, že půjde do prodloužení. V něm se rozhodne, který z celků uzme bonusový bod.
59:03
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hostujícímu celku se nakonec hra bez brankáře vyplácí. ANATOLIJ GOLYŠEV vjel do útočného pásma, přehodil si puk na forhend a přesně mířenou ranou mezi Brustovy betony srovnává stav utkání. Asistence: Tommi Kivistö.
58:34
Hosté hrají v šesti, Kovář peláší na střídačku.
58:29
Hostující lodivod si vybral oddechový čas, Kovář však ještě zůstává v brance.
58:29
Tak to je velice složitá situace pro Slovan. Michal Sersen (SBA) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení. Jekatěrinburg tak má ideální možnost vyrovnat.
58:05
Do posledních dvou minut vstoupili hosté poněkud rozpačitě, Slovan se zřejmě drží teze, že nejlepší obranou je útok, a tak velice aktivně napadá.
57:02
Další akci hostí maří postavení mimo hru. Po něm se bude vhazovat ve středním pásmu, blíže domácí svatyni.
56:23
Puk je ve středním pásmu, čehož využil Václav Nedorost. Svižný český forvard ale bekhendem svého krajana Kováře nepřekonal. Hra pokračuje, Avtomobilist jde kupředu.
55:51
Brust před dotírajícím Koukalem raději přikryl kotouč ve své rukavici. Vhazovat se bude po jeho levé ruce. Do konce zápasu již zbývají zhruba čtyři minuty. Dlouhé čtyři minuty pro Slovan.
55:28
Domácí se mírně zatáhli a snaží se hájit především střední pásmo. Pankov se momentálně ocitl blízko Brustovi, za což je mu od domácích zadáků patřičně vyčiněno.
54:40
Jekatěrinburg vyhazuje přes všechny čáry, a tak stál živí naději na vyrovnání, potažmo zvrat nepříznivého stavu utkání. Uvidíme, zda se mu to podaří.
53:50
Slovanu se zatím nedaří usadit v útočném pásmo, tato přesilová hra příliš povedená není. Čas však hraje pro bratislavskou družinu.
53:00
Domácí si navíc zahrají přesilovou hru, Petr Koukal (JEK) dostává dvě minuty za nesportovní chování.
53:00
Petr Koukal byl natlačen do Brusta, navíc poté dostal naloženo od domácí zadáka. Nutno však říci, že neprávem, v nájezdu do brankáře byl nevinně.
52:19
Slovan právě vstřelil branku!
Domácí za obrovské exploze Samsung Areny strhávají vedení na svou stranu. MILAN BARTOVIČ vjel po levé straně do útočného pásma, načež z pozice kruhu ušetřil uklízečce práci s vymetáním pavučin v pravém horním rohu hostující svatyně. Bratislava utkání zcela ovládá. Asistence: Cam Barker, Tomáš Starosta.
51:11
Tičar nahazoval puk z pravé strany, ovšem zastavila jej pozorná defenziva hostujícího celku, která zažívá horké chvilky, domácí se derou kupředu.
50:22
Kovář musel eliminovat ostrý pokus od pravého mantinelu, což se mu ale podařilo na výbornou. Domácí již posléze puk nedostali, a tak se Jekatěrinburg mohl osvobodit.
49:31
Domácí jsou velice aktivní, ovšem nyní se nepřesnou přihrávkou sami vyhnali do obranného pásma. Další akce tak musí začít takříkajíc od píky.
48:46
V Samsung Areně panuje výtečná atmosféra, která žene domácí do útoku. Zatím je ale nadále aktivnější Jekatěrinburg. Brust ale po Golyševově pokusu raději přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
47:28
Slovan právě vstřelil branku!
Velice dobrá práce domácí celku. Za brankou vybojovaný kotouč dostal na hůl Žiga Jeglič, načež jej posunul ANDREJI ŠŤASTNÉMU. Ten již neměl problém poslat puk do poloodkryté klece. Drama tak pokračuje, na koni je znovu Slovan. Asistence: Žiga Jeglič.
46:58
Jekatěrinburg je v současné chvíli lepším celkem, i když do výraznějších šancí se nedostává. Po delší pasáži v útočném pásmu přišel o kotouč a domácí zahájili ofenzivu.
46:17
Poněkud ospalé tempo nadále pokračuje, Slovan momentálně hledá skulinky v defenzivě svého soka, což se mu ale zatím příliš nedaří. Čas bude Bratislavě pekelně rychle plynout.
45:21
Zakázané uvolnění Slovanu nyní přesunuje hru před Brusta. Domácí muž v masce se tak bude muset mít opět na pozoru. Hosté nadále drží těsný náskok.
44:41
Slovanu se zatím nedaří přechod středního pásma, na tomto území jsou pány hostující hokejisté. Avtomobilist si zatím v poklidu hlídá nabyté vedení.
43:51
Bartovičův pokus z pozice pravého kruhu Kovář bez sebemenších potíží eliminuje a následně přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
42:23
Zakázané uvolnění domácího celku, který momentálně působí poněkud křečovitě. Uvidíme, jak tomu bude v následujícím průběhu zápasu.
41:29
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Domácí za svůj prohřešek zle pykají. Po klasické přesilovkové kombinaci vyšla rána od modré čáry, jejímž autorem byl ALEXEJ VASILEVSKIJ. Touš následně doputoval až za brankovou čáru. Slovan tak opět musí mazat jednogólové manko. Podaří se mu to? Asistence: Petr Koukal.
40:57
Jekatěrinburg bude mít k dispozici přesilovou hru, za podražení je totiž vyloučen Ladislav Nagy (SBA). Stalo se tak sice souhrou nešťastných náhod, leč o faul se jednalo.
40:28
Domácí zahájili třetí část poměrně velkým náporem, od modré čáry pálil ostře Michal Sersen. Branku ale o milimetry minul. Následně se hosté vydali do protiofenzivy.
40:01
Začala třetí třetina.
Prostřední část je rovněž minulostí. K vidění byla celá řada trestů a konečně také dvě branky. Nejprve na hostující straně otevřel skóre Eero Elo, za domácí nedlouho poté vyrovnával Václav Nedorost. Drama tak pokračuje. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 26:14
40:00
Druhá třetina skončila.
39:18
Hosté se ve vlastním oslabením hnali do slibného protiútoku, který skončil ranou z mezikruží. Tu ale pozorný Brust eliminoval a nedopustil zbytečnou branku.
38:20
Žuravljov je na ledové ploše, domácí si žádnou výraznější možnost nevytvořili. Přesilová hra však nadále pokračuje.
38:06
Další trest na hostující straně. Tommi Kivisto (JEK) obdržel menší trest za nedovolené bránění. Slovan tak bude mít k dispozici dvojnásobnou početní výhodu.
37:59
Tičarova rána z pozice pravého kruhu v brance nekončí, Kovář aktivně zasáhl. Slovan ale pokračuje v náporu, pomyslná smyčka se stále stahuje.
37:13
Zatím se domácímu celku příliš nedaří, marné jsou pokusy o založení akce. Přístup Avtomobilistu je příkladný a velice rychlý. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
36:20
Bude se znovu vylučovat, domácí budou mít k dispozici další přesilovou hru. Jegor Žuravljov (JEK) odchází pykat za podražení. Jak se Slovan s touto šancí vypořádá?
35:33
Jekatěrinburg má puk ve své moci a snaží se zahájit ofenzivní akci. Hosté zatím roli favorita utkání příliš nepotvrzují, zdá se, že zapomněli nohy v letadle.
34:59
Další výborný pokus a neméně kvalitní zásah v podání Jakuba Kováře. Václav Nedorost si podobně jako při vstřeleném gólu najel do zorného pole hostujícího brankáře a pokusil se letící puk tečovat. to se mu ale nepodařilo.
34:48
Petr Koukal pravděpodobně nechtěně najel do Brusta, který tento fakt nekvitoval příliš pozitivně. Rozdmýchala se tak rozmíška, ovšem ani po ní tresty padat nebudou. Buly proběhne ve středním pásmu.
34:12
Ostrou ránu od modré čáry Jakub Kovář velice dobře viděl, proto mohl patřičně zasáhnout. Následně došlo k drobné strkanici, ovšem vylučovat se nebude. Jekatěrinburg je navíc v plném počtu.
33:29
Slovan se stále neusídlil v útočném pásmu, což fanoušci kvitují pískotem. Tato přesilová hra se pro Bratislavu příliš dobře nevyvíjí.
32:41
Taktéž Avtomobilist se ale brání poměrně zkušeně, již dvakrát vyhodil puk přes všechny čáry. Bratislavská družina se nemůže dostat do ofenzivy.
32:12
Zdá se že ano, nastoleným tlakem si vykoledoval další přesilovou hru, za hákování je potrestán hostující Alexandr Torčenjuk (JEK). Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
31:40
Oba celky se nyní uchýlili k opatrné hře, po vyrovnání se začíná prakticky znovu. Uvidíme, zda bude Slovan po vyrovnání hladový.
30:51
Slovan právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, domácím to příliš dlouho netrvalo. Zdánlivě nenápadné nahození končí za Kovářovými zády. VÁCLAV NEDOROST do něj totiž vložil hůl a změnil směr letu puku. V bratislavské Samsung Areně je tak opět veselo. O korektnosti branky se ještě jednalo s videorozhodčím, avšak i on zásah potvrdil. Asistence: Juraj Valach.
30:26
Další pokus domácího celku, tentokráte od modré čáry. Marek Viedenský ale skulinu mezi chrániči hostujícího fantoma v brankovišti nenalezl. Hra je opět přerušena.
30:15
Nahození z levé strany tečoval před Kovářem Rok Tičar. Situace vypadala nadějně, ovšem puk nakonec zamířil těsně nad branku. Český brankář ve službách Avtomobilistu se za ním pouze ohlédl.
29:35
Proti Bartovičově ráně zápěstím zasahuje pozorný Kovář. Následuje reklamní pauza. Druhá třetina je velice rozkouskovaná, hra skutečně není pohledná.
29:05
Domácí ale nelení a stále se snaží pronikat do ofenzivního prostoru. Zatím se jim to ale nedaří, Jekatěrinburg je v obraně středního pásma pozorný.
28:14
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Slovan sice oslabení přečkal, ovšem i poté zůstali hosté v útočném pásmu. Tam se po rychlé kombinaci dostal puk k EERU ELOVI, jehož dělovku z voleje neměl Brust nárok eliminovat. Jekatěrinburg se tak téměř v půlce zápasu ujímá vedení. Asistence: Alexej Simakov.
27:38
Šťastný je na ledě, za vydatného pískotu domácích fanoušků pokračuje pouze standardní přesilová hra Jekatěrinburgu. Ten kombinuje v útočném pásmu.
27:03
Hostující borec je na ledě, pro Slovan nastávají krušné časy. Jak si Bratislava s touto situací poradí?
26:47
Hosté si dlouho chystali pozici, následně ostře vypálili. Brust ale dělovku nadzvedl do ochranné sítě. Domácí brankář zatím drží své spoluhráče nad vodou.
26:08
A další trest na domácí straně, za katr odjíždí Patrik Lušňák (SBA), který se provinil podražením. Hosté tak budou mít početní výhodu čtyř proti třem, což je vůbec ta nejlepší alternativa.
25:38
Síly na ledové ploše se ale srovnají, na lavici hanby odjíždí domácí Andrej Šťastný (SBA), a to za nedovolené bránění.
25:03
Bude se opět vylučovat, leč tentokráte si v početní výhodě zahraje domácí celek. Hostující Elo (JEK) odjíždí odpykat trest za zdržování hry.
24:38
Utkání stále pokračuje v nevýrazném tempu, hraje se převážně ve středním pásmu, kde skutečně příliš nebezpečí nehrozí.
23:57
Tomáš Starosta přejel na hranici útočné modré čáry, odkud ostře vypálil. Kovář jeho dělovku vytěsnil pomocí vyrážečky do ochranné sítě.
23:21
Další ofsajd, nyní v podání domácího celku. Hra skutečně není příliš pohledná, velice často se navíc kouskuje. Kotouč bude uveden do hry v neutrální zóně.
23:07
Ostrý pokus od modré čáry tečoval Alexejev, ovšem Brust byl na svém místě a připraven. Poté raději ponechal kus gumové pryže ve své moci, a tak buly proběhne po jeho pravé ruce.
22:47
Miklík je na hrací ploše, hostující celek nevyslal na Brusta ani jeden střelecký pokus. Žalostná to bilance. Hra je nyní opět přerušena, a to vinou icingu Slovanu.
22:04
A znovu letí puk přes všechny čáry. Následnou ofenzivu navíc zastavuje icing, po němž se bude vhazovat před Jakubem Kovářem.
21:25
Slovan se zatím brání bez větších potíží, Avtomobilist se nemůže usadit v útočném pásmu. Ani druhá přesilová hra se zatím pro hostující celek nevyvíjí dobře.
20:47
Situace vyústila poměrně překvapivě, domácí útočník Michel Miklík (SBA) odjíždí na trestnou lavici. Zde si bude odpykávat menší trest.
20:47
Michel Miklík ostře pálil z hranice levého kruhu, leč Kovář byl taktéž pozorný. Po této situaci Miloš Říha a současně i kapitán Tomáš Surový diskutují s rozhodčími. Dosud není jasné, proč.
20:27
Alexej Simakov se v útočném pásmu dostal do zakončení, ovšem bekhendový pokus nenadělal Brustovi žádné potíže. Domácí brankář navíc poté rychle rozehrál.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní perioda, která přinesla mírnou územní převahu domácího celku. Na skóre to však nemělo vliv, k vidění nebylo ani příliš brankových příležitostí. Do druhé třetiny tak obě mužstva nastoupí za bezbrankového stavu. Jak se bude klání nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 10:6
20:00
První třetina skončila.
19:35
Hosté ještě zkusili zahrozit, od pravého mantinelu pálil Simakov. rána útočníka v bílém ale zastavil domácí zadák pomocí svého holenního chrániče.
19:21
V závěrečné minutě se domácí ještě chtěli probít do útočného pásma, což se jim podařilo. Stalo se tak ale za cenu postavení mimo hru, v němž se ocitl Žiga Jeglič. Hra se tak stěhuje do středního pásma.
18:25
Lehké nahození v podání Žuravljova končí na Brustově pravém betonu. Domácí brankář pozorně sledoval hru a nedopustil žádné zbytečné komplikace.
17:45
Slovan již rozehrává velmi rozvážně, tuto periodu chce zcela jistě dohrát bez inkasované branky. Rozvoj akce se mu ale příliš nedaří, Avtomobilist je obezřetný.
16:55
Tak to byla obrovská šance hostujícího celku! Ščemerov dostal přihrávku do mezikruží, kde měl volné palebné pole. Následnou střelu zápěstím ale Brust eliminoval fantastickým semaforem. Srdce fanouška těchto zásahů jistě zaplesalo.
16:26
Zajímavá situace, Jeglič objel hostující branku, rychlost nabral již ve středním pásmu. Poté chtěl přihrát před branku, což ale příliš nevyšlo. Odražený kotouč poté Kováč raději ponechal ve své moci.
15:31
První třetina se nachýlila ke svému závěru, na kostce stále svítí bezbrankový stav. Momentálně navíc končí další akce Slovanu, a to nepřesným pasem. hrát může znovu Avtomobilist.
14:58
Nyní pro změnu ofsajd Jekatěrinburgu. Buly tak proběhne ve středním pásmu. Příchozí fanoušci si zatím na své nepřijdou, avšak ani to jim nebrání ve vytvoření výtečné kulisy.
14:36
Vzápětí další icing mužstva z hlavního města Slovenské republiky. Nepřesných herních situací je v dnešním utkání přehršel, doufejme, že nastane zlepšení.
14:27
Snaha domácí družiny končí znovu neslavně, a to zakázaným uvolněním, po němž se hra stěhuje před Brusta. Buly proběhne po jeho levé ruce.
14:02
Jekatěrinburg nahodil kus gumové pryže do útočného pásma, ovšem následně se mu jej nepodařilo dojet. Akce tak končí, na tahu je znovu bratislavský celek.
13:31
Hosté číhají na svou šanci, trpělivě rozbíjejí jeden atak Slovanu za druhým. Následné odvety jsou čím dál zajímavější, i když často končí neúspěchem. Totožně je tomu nyní, po odpískaném ofsajdu je na řadě další komerční přestávka.
12:15
Tentokráte delší dobu zatápěl Avtomobilist, leč ani on se do zajímavější situace nedostal. Z následného protiútoku pálil od modré neúspěšně Sersen.
11:39
Přechod do útočného pásma v podání Miklíka úspěchem nekončí, puk docestoval mimo ledové kolbiště. Vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
11:17
Herní obraz se začíná srovnávat. Zdá se, že Jekatěrinburg přečkal prvotní tlak. Bude jistě zajímavé sledovat, kterak se duel bude nadále vyvíjet.
10:32
Momentálně se oba celky přetahují o puk ve středním pásmu. Stále čekáme na situaci, která by pohnula se stavem utkání. Ten je nadále nerozhodný.
09:48
Avtomobilst chtěl zahájit bleskový protiútok, což ale zmařila nepřesná přihrávka. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po Kovářově pravé ruce.
09:15
Svižné tempo pokračuje, stále se hraje bez přerušení, a to ve znamení aktivního napadání domácí družiny. Ta své ofenzivní úkoly plní svědomitě, avšak k větším šancím to nevede.
08:27
Nyní je již v ofenzivním snažení opět Slovan, který řádně zaměstnává hostující beky. Lukáš Kašpar posléze pálil od levého mantinelu, ale kotouč ke Kovářovi neprocestoval.
07:41
Ale toto již brankou zavánělo, Anatolij Golyšev se procpal do mezikruží, odkud měl volné palebné pole. Brust si však povyjel a pokus hostujícího forvarda s číslem patnáct na zádech eliminoval.
07:27
Ondřej Roman se vměstnal mezi dva obránce Slovanu, načež vyslal střelu švihem. Brust byl ale pozorný a v poklidu zasáhl. Následuje komerční přestávka. Zatím sledujeme poměrně svižný hokej, v němž má převahu Bratislava. Nerozhodný stav však panuje nadále.
06:42
Před Kováře se nebezpečně tlačil Nagy, ovšem hostující muž v masce si situaci pohlídal. Následně skončil na ledové ploše, leč za tento střet se vylučovat nebude.
06:09
Surový je na ledové ploše, Bratislava toto oslabení přečkala bez úhony. Vynikající defenzivní práce svěřenců otřelého lodivoda Miloše Říhy.
05:26
Alexandr Torčenjuk ztratil za brankou puk, a tak mohli domácí opět vyhodit. Tuto přesilovou hru si Avtomobilist jistě za rámeček nedá, zatím prakticky nevypálil.
04:33
Hostům se nedaří, Slovan k soupeři velice rychle přistupuje. Modrou ekipu navíc žene podpora fanoušků, která je velmi výrazná.
04:09
Poprvé v zápase se bude vylučovat, na trestnou lavici míří Tomáš Surový (SBA). Domácí útočník se provinil hákováním. Jekatěrinburg tak bude mít šanci pozvednout svou nevýraznou ofenzivu.
03:46
Brust si podruhé v utkání sáhl na kotouč, rána opět neměla nebezpečné parametry. Popov zkusil své štěstí zápěstím, avšak brankář Bratislavy velice dobře viděl, a tak mohl patřičně zasáhnout.
03:26
S postaveními mimo hru se zatím roztrhl pytel, v dalším byl chycen domácí útočník Václav Nedorost. Kotouč tak bude uveden do hry ve středním pásmu, blíže hostující brance.
03:11
První pokus hostí za moc nestál, Vasilevského nahození Brust bez sebemenších potíží kryje. Branka by však stejně neplatila, neboť se před malou chvílí pískal ofsajd.
02:33
Hraje se v poměrně solidním tempu, Slovan navíc znovu zahrozil. Nejprve pálil od modré Michal Sersen, následně se doráželo také z mezikruží. Ani jeden z pokusů se neujal.
01:56
Andrej Šťastný obětavě vybojoval kotouč u pravého mantinelu, načež sjel do palebné pozice a sám prověřil Kováře. Český fantom byl však proti a elegantně zasáhl.
01:17
Juraj Valach nestačil zachytit touš na modré čáře, a tak následuje postavení mimo hru. Buly tak proběhne v neutrální zóně.
00:54
Další akci zastavuje kotouč na střídačce hostující ekipy. Tam jej nechtěně dopravil Mihálik. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
00:29
Domácí se hned v úvodu utkání vydali kupředu, první útočná formace motala svého soka. Do větší šance se však nedostala, a tak se mohl Jekatěrinburg osvobodit.
00:01
Utkání právě začalo.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, to vše za výborné atmosféry. Slovenští příznivci jsou již tradičně kvalitní kulisou.
Úvodní sestavy:

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Sersen, Barker, Valach, Mihálik, Švarný, Starosta, Luža – Nedorost, Nagy, Kašpar – Miklík, Surový, Bartovič – Jeglič, Štastný, Tičar – Lušňák, Skalický, Viedenský

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Žuravljov, Vasilevskij, Timašov, Ščemerov, Trjamkin, Turbin – Simakov, Golyšev, Roman – Koukal, Garejev, Torčenjuk – Dubrovskij, Pankov, Popov – Alexejev, Jemelin, Dostoinov, Elo

Rozhodčí: Gamalej, Olenin – Michel, Strelcov.
Pohled do statistik

Slovan se momentálně nachází na jedenácté příčce Západní konference, na svém kontě má 29 bodů. V posledním ligovém duelu si svěřenci Miloše Říhy na domácí půdě poradili s Chanty-Mansijskem jednoznačně 6:0.

Avtomobilist zažívá vynikající sezonu, neboť mu v jejím dosavadním průběhu patří druhá pozice Východní konference. Hladové mužstvo posbíralo již 39 bodů. V předchozím kole zdolalo chorvatský Medveščak 3:2 po prodloužení.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kontinentální hokejová liga má na programu své další pokračování. V jeho rámci změří síly celky HC Slovan Bratislava a Avtomobilist Jekatěrinburg. Úvodní buly bude v Samsung Areně, tedy domovském stánku slovenského celku, vhozeno v 19:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.


Články odjinud