Fortuna liga 2018/2019 | iSport.cz

Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2.  AC Sparta Praha 5 4 1 0 11:3 13
3.  SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
4.  FC Baník Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5.  FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6.  1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7.  1. FK Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8.  FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9.  Bohemians 1905 5 2 1 2 6:7 7
10.  FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11.  FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
12.  FK Teplice 5 1 2 2 8:10 5
13.  SK Sigma Olomouc 5 1 0 4 6:11 3
14.  SFC Opava 5 0 1 4 4:14 1
15.  MFK Karviná 5 0 0 5 4:14 0
16.  FK Dukla Praha 5 0 0 5 4:15 0

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2.  Sparta 5 4 1 0 11:3 13
3.  Slavia 5 4 0 1 11:3 12
4.  Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5.  Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6.  Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7.  Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8.  Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9.  Bohemians 1905 5 2 1 2 6:7 7
10.  Ml. Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11.  Liberec 5 1 3 1 5:5 6
12.  Teplice 5 1 2 2 8:10 5
13.  Olomouc 5 1 0 4 6:11 3
14.  Opava 5 0 1 4 4:14 1
15.  Karviná 5 0 0 5 4:14 0
16.  Dukla 5 0 0 5 4:15 0

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 5
2.  Michael Krmenčík Plzeň 4
3.  David Vaněček Teplice 4
4.  Milan Baroš Ostrava 3
5.  Dame Diop Ostrava 3
6.  Josef Hušbauer Slavia 3
7.  Guélor Kanga Sparta 3
8.  Jan Matoušek Příbram 3
9.  Milan Škoda Slavia 3
10.  Miroslav Slepička Příbram 3
11.  Jean-David Beauguel Zlín 2
12.  Lukáš Budínský Karviná 2
13.  Martin Doležal Jablonec 2
14.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
15.  Jakub Hora Teplice 2
16.  David Houska Olomouc 2
17.  Nemanja Kuzmanović Opava 2
18.  Roman Květ Příbram 2
19.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
20.  Jan Pázler Liberec 2
21.  Ivan Schranz Dukla 2
22.  Josef Šural Sparta 2
23.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 2
24.  Emmanuel Antwi Příbram 1
25.  Alexandru Baluta Slavia 1
26.  Lukáš Bartošák Zlín 1
27.  Alexandru Chipciu Sparta 1
28.  Jan Chramosta Jablonec 1
29.  Vladimír Coufal Slavia 1
30.  Vlastimil Daníček Slovácko 1
31.  David Douděra Dukla 1
32.  Pavel Dvořák Olomouc 1
33.  Antonín Fantiš Příbram 1
34.  Martin Fillo Ostrava 1
35.  Martin Frýdek Sparta 1
36.  Zoran Gajič Zlín 1
37.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
38.  Matěj Helebrand Opava 1
39.  Tomáš Holeš Jablonec 1
40.  Lukáš Holík Dukla 1
41.  Daniel Holzer Ostrava 1
42.  Tomáš Hořava Plzeň 1
43.  Alexander Jakubov Zlín 1
44.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
45.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
46.  Filip Kubala Slovácko 1
47.  Jan Kuchta Slovácko 1
48.  David Lischka Jablonec 1
49.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
50.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
51.  Lukáš Masopust Jablonec 1
52.  Róbert Matejov Zlín 1
53.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 1
54.  Martin Nešpor Olomouc 1
55.  Peter Olayinka Slavia 1
56.  Jakub Plšek Olomouc 1
57.  Roman Potočný Liberec 1
58.  Jakub Považanec Jablonec 1
59.  Tomáš Poznar Zlín 1
60.  Roman Procházka Plzeň 1
61.  David Puškáč Opava 1
62.  Eric Ramírez Karviná 1
63.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
64.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
65.  Ondřej Šašinka Ostrava 1
66.  Petr Ševčík Liberec 1
67.  Rudolf Skácel Příbram 1
68.  Martin Sladký Olomouc 1
69.  Nicolae Stanciu Sparta 1
70.  Miroslav Stoch Slavia 1
71.  Stanislav Tecl Slavia 1
72.  Benjamin Tetteh Sparta 1
73.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
74.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
75.  Tomáš Wágner Karviná 1
76.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 1
77.  Patrik Žitný Teplice 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze