Zelazny – Deplagne, Vizcarrondo, Hérelle, J. Obiang (61. Ch. Traoré) – Azamoum (C), Walter – Grandsir, Khaoui (73. Ben Saada), Pelé – Niane (68. Suk Hjun-Čun).
Reynet (C) – Chafik (65. Haddadi), Yambéré, Djilobodji, Rosier – Abeid, Lautoa, Amalfitano – Kwon Chang-hoon (73. Saïd), Tavares, Sliti (81. Jeannot).
Leroy – Haddadi, Sammaritano, Saïd, Balmont, Varrault, Jeannot.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 15:13.
Je dobojováno. Dohrávka 24. kola branku nepřinesla, body se dělí. První dvě třetiny tohoto utkání nám téměř nic nenabídly, poté se však oba celky dostaly do obrovské příležitosti. Hosté vykopávali míč z brankové čáry, později trefili břevno. V závěru už bylo evidentní, že nikdo nechce chybovat, remíza je zasloužená.
90+5'
90+4'
Hosté budou vhazovat na polovině hřiště. Víc už se pravděpodobně v tomto zápase nestane, rozhodčí každou chvílí odpíská konec.
90+3'
Z pravé strany centroval kapitán Azamoum. Balón skončil až za brankou Reyneta, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.
90+2'
Hra se v nastavení hodně kouskuje, zatím to nevypadá, že by některý z celků měl získat všechny tři body.
90+1'
Hlavní sudí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Domácí příznivci ožili a ženou svůj tým za vstřelenou brankou.
90'
Haddadi už balón nestihl na hrací ploše, vhazovat budou domácí fotbalisté, bude to na vlastní polovině poblíž rohového praporku.
88'
Penalty se v tuto chvíli dožadovali i domácí! Jeannot upadl hodně teatrálně, rozhodčí zůstává klidný, hra pokračuje!
87'
Závěr utkání se blíží, domácí teď budou z pravé strany hřiště rozehrávat svůj další rohový kop, dnes už osmý.
86'
Jeannot teď zkoušel překvapit Reyneta střelou na vzdálenější tyč. Ta však hostujícímu brankáři nenadělala žádné vážnější problémy.
84'
Pořádně se přiostřilo, Haddadi teď vidí zaslouženou žlutou kartu, Pelé se jen těžce zvedá ze země.
84'
Bez žlutého napomínání už se však neobešel tento zákrok, do kterého šel Ben Saada oběma nohama napřed.
83'
S důrazem to na polovině hřiště přehnal Tavares, který může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.
82'
To byla tutovka! Po centru Azamouma se ve vápně dostal do zakončení úplně volný Deplagne. Ten s přispěním hostující obrany míč poslal těsně vedle branky!
81'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Naïm Sliti, přichází Benjamin Jeannot.
80'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka hry. Vypadalo to na rohový kop, nakonec z toho bude pouze odkop od domácí branky.
79'
Diváci se nyní hlasitě dožadovali odpískání faulu. Rozhodčí zůstává naprosto klidný a hra pokračuje.
78'
Hra se oproti posledním minutám zklidnila, hraje se převážně na polovině hostů, k zakončení se domácí ale nedostávají.
77'
Několik drobných faulů ve středu hřiště, rozehrávat budou hosté, kteří však příliš nepospíchají, do konce utkání zhruba patnáct minut.
75'
Tavares se zlobí, rozhodčí totiž znovu signalizoval ofsajdové postavení. V posledních minutách se hraje výborný fotbal!
74'
Obrovská šance také na druhé straně! Sliti se dostal ke střele na hranici velkého vápna, jeho pokus orazítkoval břevno, hostující hráč se nyní nevěřícně drží za hlavu!
73'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Kwon Chang-hoon, přichází Wesley Saïd.
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Chaouki Ben Saada.
72'
Největší příležitost tohoto utkání! Po rohovém kopu se míč dostal ke Grandsirovi, který překonal Reyneta. Na brankové čáře však výborně zasáhl Tavares!
70'
Tavares si ve vápně zpracoval míč, který mu v poslední chvíli odskočil. Hosté se musí rychle vracet, aby zastavili kontr soupeře.
69'
Útočnou snahu hostí zastavuje čárový rozhodčí, který signalizuje ofsajd. Domácí rychle rozehrávají a ženou dopředu.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Adama Niane, přichází Suk Hjun-Čun.
67'
Až nyní, Sliti však balón nestihl na hrací ploše, bude z toho autové vhazování, Troyes bude navíc ještě střídat.
66'
Domácí v posledních minutách hry přidali a momentálně mají navrch. Hosté se už dlouho nedostali na polovinu soupeře.
65'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Oussama Haddadi.
64'
To byla dobrá příležitost pro domácí! Pelé si naváděl balón na střed, poté vypálil doprostřed brány, Reynet míč vyrazil!
63'
V hlavní roli znovu Niane, který měl svou nohu opět hodně vysoko. Rozhodčí píská útočný faul domácího fotbalisty.
61'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Johann Obiang, přichází Charles Traoré.
60'
Tak tohle muselo hodně zabolet! Niane se napřáhl, ještě před ním však balón zasáhl Chafik. Domácí hráč poté svého protihráče zasáhl do choulostivých míst!
59'
Byl to Niane, který byl ve vzdušném souboji s Djilobodjim zasažen do hlavy. Domácí fotbalista už je na nohou a bude pokračovat ve hře.
58'
Zelazny si došel pro centrovaný míč. S rozehrávkou nikam nepospíchá, na zemi navíc zůstává ležet další fotbalista.
57'
Už se zase hraje, domácí teď pouze v deseti, přesto se soupeř do zakončení nedostává, hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku.
55'
Na zemi teď zůstal ležet Deplagne. Rozhodčí přerušuje hru, domácí fotbalista bude ošetřen, poté bude muset za lajnu.
54'
Útočnou snahu hostů teď zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd. Domácí tak mohou na chvíli oddechnout.
53'
Tavares se dostal do souboje s domácím gólmanem a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Rozhodčí však kroutí hlavou!
52'
Nakonec se dostali ke střele, pokus Amalfitana však skončil pouze vysoko nad brankou, Troyes hraje velmi pasivně.
51'
Další rohový kop pro hosty, kteří jsou teď daleko nebezpečnějším celkem. Do zakončení se ale prozatím nedostávají.
49'
Sliti si teď nerozuměl se svými spoluhráči. Přesto vše napravil, když napadal domácího brankáře, který chyboval v rozehrávce.
48'
Druhá půle začala opatrně z obou stran, nikdo nechce chybovat. Dijon stále drží balón a kombinuje, zahrál si také Reynet.
47'
Hosté začali velmi aktivně a hned v úvodu vybojovali rohový kop. Ten žádné nebezpečí nepřinesl, přesto i nadále zůstávají u míče.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Žádnou vážnější příležitost, ze které by měl někdo skórovat, jsme neviděli. Sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách, oba celky vychází především ze zabezpečené obrany. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne zhruba v 19:31.
45+1'
45'
V úplném závěru první půle se hosté dostali do šance! Tavares se ocitl úplně sám před domácím brankářem, na poslední chvíli zasáhl výborným skluzem Hérelle!
44'
Nejprve se do problémů dostal Reynet, který volil dlouhý nákop. Poté z nějakých dvaceti metrů střílel Pelé, ale nad!
43'
Centrovaný míč si našel Niane. Ten si ho dokázal zpracovat, poté v obtížné pozici vystřelil nad. Zatím asi největší příležitost v zápase!
42'
Po zblokované střele přišel rohový kop také na druhé straně. Hosté se však s balónem dostali až do zámezí, rozehrávat bude domácí brankář.
40'
Teď domácí svého protivníka zamkli v jeho vápně a vybojovali už třetí rohový kop, v této statistice srovnali.
39'
Fotbalisté v modrém to opět zkoušeli po pravé straně, k Nianemu se balón nedostal, rohový kop pro Troyes!
38'
Závěr prvního poločasu se blíží, na první větší šanci i nadále čekáme. Nedočkali jsme se ani po rychlém výpadu domácích.
37'
Domácí zadáci se nakonec dokázali ubránit jen za cenu rohového kopu, který hostující fotbalisté rozehrají z levé strany.
36'
Hlavní sudí teď odpískal další faul proti domácím, Dijon dostává k dispozici standardní situaci, jak s ní naloží?
34'
Abeid to zkusil zkusil z dlouhé vzdálenosti. Jeho střela postrádala razanci a mířila doprostřed brány, snadný zákrok si připsal Zelazny.
33'
Útočným faulem si teď pomohl Grandsir, domácí fotbalista se zlobí, tohle rozhodnutí se nelíbí ani příznivcům Troyes.
32'
Hodně se přiostřilo, na zemi teď chvíli zůstal ležet Abeid. Vypadá to, že hostující fotbalista bude v pořádku.
31'
Walter dostal dobrou přihrávku, míč zpracoval a ihned vystřelil. Střela mu ale vůbec nesedla, Reynet bez práce.
29'
Míč se dostal mimo hrací plochu, což neuniklo čárovému, který celou situaci ihned signalizoval hlavnímu, Dijon vhazuje.
28'
Po následné standardní situaci vznikl závar před domácí brankou. Hosté se museli rychle vracet, nakonec si pomohli taktickým faulem.
27'
Pelé šel u postranní lajny do skluzu, místo balónu zasáhl Chafika, rozhodčí vytahuje první žlutou kartu v zápase!
26'
Teď měli hosté obrovskou smůlu! Amalfitano dostal výbornou přihrávku do vápna. Balón si ale nedokázal zpracovat, míč mu nakonec utekl.
24'
Spoustu prostoru dostal Niane, který chtěl střílet z voleje. Balón však před nim skočil a domácí fotbalista ho už nedokázal trefit podle svých představ.
23'
Kwon Chang-hoon už balón nestihl na hrací ploše, zahraje si Zelazny. který bude odkopávat od vlastní branky.
22'
K ohrožení domácí branky nedošlo, Zelazny zasahovat nemusel. Přesto hosté i nadále zůstávají u míče a kombinují.
21'
Kapitán Azamoum si pomohl faulem, Kwon už se zvedá ze hřiště. Poměrně zajímavá standardní situace pro hosty!
20'
Dvacet minut hry téměř za námi, sledujeme spoustu nepřesností, na první vážnější příležitost zatím stále čekáme.
19'
Snad minutu teď domácí svému soupeři nepůjčili míč. Nakonec přišel zblokovaný centr, první roh v tomto utkání pro Troyes.
18'
Hráči Troyes to zkouší především dlouhými nákopy, Niane je ale na hrotu úplně sám, proti převaze obránců nemá šanci.
17'
Těch nepřesností je zatím opravdu mnoho. O další se postaral Amalfitano, jehož přihrávka byla příliš prudká.
15'
Centrovaný balón z levé strany směřoval na zadní tyč. Reynet musel hodně do vzduchu, míč však dokázal ukořistit.
14'
Hráči Dijonu postupovali do rychlého kontru, Kwon hledal Tavarese. Jihokorejský fotbalista však nepřihrál přesně.
13'
Nepřesná rozehrávka na obou stranách, domácí berou rychle míč a rozehrávají. Dijon však znovu napadá!
12'
Hosté teď dlouze kombinovali u rohového praporku na pravé straně. Obiang se s tím příliš nepáral, balón odkopl do autu.
11'
Vůbec poprvé zahrozili také domácí fotbalisté. Před bránu Reyneta směřovaly dva centry, k balónu se ale žádný z hráčů Troyes nedostal!
10'
Dijon má jasně navrch! O nůžky se teď na penaltě pokoušel Abeid, míč však končí vysoko nad brankou!
9'
Na hranici velkého vápna zůstal Kwon Chang-hoon, který střílel na vzdálenější tyčku. Dobrý obranný zákrok předvedl Hérelle, další roh!
7'
Deplagne si nebyl jistý postavením svého protihráče na zadní tyči, raději zahrál do bezpečí, první roh pro hosty.
6'
Zelazny se dostal do komplikací, hosté napadají hodně vysoko, domácí gólman vše vyřešil odkopem do zámezí.
5'
Hra se nám v samotném úvodu kouskuje, hlavní sudí píská faul na polovině hřiště, hráči v modrých dresech rozehrávají směrem dozadu.
4'
Dijon je v úvodu na míči a snaží se něco vymyslet. Pro centrovaný balon si teď bez problémů došel Zelazny, který hned rozehrává.
3'
Nyní byl Deplagne z bezprostřední blízkosti nastřelen balónem do tváře, hra je přerušena, domácí hráč bude podle všeho v pořádku.
2'
Hodně ostrý zákrok na Abeida, píšťalka rozhodčího zůstává v klidu, domácí budou vhazovat na vlastní polovině.
1'

ESTAC Troyes: Zelazny – Deplagne, Vizcarrondo, Hérelle, J. Obiang – Azamoum (C), Walter – Grandsir, Khaoui, Pelé – Niane.
Náhradníci: Samassa – Mbeumo, Suk Hjun-Čun, Ben Saada, Ch. Traoré, Giraudon, Confais.

Dijon FCO: Reynet (C) – Chafik, Yambéré, Djilobodji, Rosier – Abeid, Lautoa, Amalfitano – Kwon Chang-hoon, Tavares, Sliti.
Náhradníci: Leroy – Haddadi, Sammaritano, Saïd, Balmont, Varrault, Jeannot..
Půjde o druhý vzájemný souboj v této sezóně. Ten první se odehrál v Dijonu, domácí celek zvítězil 3:1. Favorita však hledat těžko, kurzy sázkových kanceláří jsou nesmírně vyrovnané. Jak utkání skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně Dijon FCO, což je momentálně třináctý nejlepší celek nejvyšší francouzské soutěže. Má jednatřicet bodů a skóre 36:52. To znamená jediné, hosté mají vůbec nejhorší defenzivu ze všech. Směrem dopředu si ale vůbec špatně nevedou! Další statistika, ve které jsou nejhorší, je tabulka venkovních zápasů. Nasbírali v ní pouhých pět bodů, což je velice zlé číslo, body sbírají především doma.
ESTAC Troyes, v tuto chvíli se sedmadvaceti body patnáctý tým. Domácí na tom nejsou úplně ideálně, jediný bod je dělí od osmnácté pozice, která zaručuje baráž. Dva body poté od příčky předposlední, ta znamená sestup. Domácí jsou na tom velmi podobně, venku se jim nedaří a v této statistice jsou po dnešním soupeři vůbec druhým nejhorším týmem. Důležité pro ně, že hrají doma, kde zatím nasbírali většinu svých bodů.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Francouzská Ligue 1 má na programu dohrávku 24. kola, ve které ESTAC Troyes na domácí půdě přivítá Dijon FCO. Utkání, ve kterém se utkají dva sousedé v tabulce, začíná v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.