To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:6
Utkání je u konce a po samostatných nájezdech se ze dvou bodů raduje domácí Dinamo Moskva. Za ně skórovali Igumnov a Lukáš Kašpar, zatímco na druhé straně se prosadil pouze Meija. Publikum děkuje svým oblíbencům a i oni se radují z výsledku 2:1.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
Vítězný nájezd zaznamenal LUKÁŠ KAŠPAR a zařídil tak Dinamu Moskva prémiový bod.
Shugg musel dát, rychle se rozjel, ale na Lazušina nevyzrál. Ten se rychle přesunul a zakončení vyrazil.
Kašpar zabrzdil před Sedláčkem a pak jej prostřelil!
Darzinš zkusil forhendový blafák, ale gólman jej vybruslil.
Igumnov si položil Sedláčka a z forhendu zasunul k tyčce.
Meija se trefil naprosto přesně pod lapačku Lazušina.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové nastavení soupeře nerozsoudilo, hrálo se totiž v docela opatrném duchu. Následuje poslední část utkání – samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:25
Možná poslední střídání, Dinamo Moskva vyráží dopředu.
63:50
V Lazušinově brance skončil hostující Gillies, faul v tomto zákroku ale nebyl, bude se pouze vhazovat ve středním pásmu.
63:35
Prodloužení se hraje dosti opatrně, byť je na ledové ploše více místa.
62:25
Meija dlouho podržel puk před dotírajícím soupeřem, ke střele se ale nedostal. Puk vyklouzl do středního pásma.
61:31
Kuzněcovovo nahození od modré Sedláčka nepřekvapilo.
60:55
Riga nikam nepospíchá, rozjíždí akci zpoza vlastní branky.
60:01
Šedesát minut hry na nalezení vítěze nestačilo, byť šance na gól byly. Sedláček na straně hostů a Lazušin, který vystřídal zraněného Jerjomenka vše pochytali a my si tak užijeme prodloužení.
60:00
59:39
Ještě jedno zakázané uvolnění hostů, Sedláček si musí dávat pozor, vhazuje se po jeho pravé straně.
59:20
Na druhé straně předvedl výpad Galvinš, jeho střelu z levé strany Lazušin dokázal pokrýt.
58:55
Riga se opět ubránila a je v plném počtu.
58:47
Na brankoviště nahazoval puk Kokarev, jeho nabídka ale pouze prolétla vzduchem.
58:07
Sedláček si připsal další zákrok a jeho spoluhráči vyhodili přes všechny čáry.
57:37
Tohle volalo po gólu. Moskva předvedla rychlou kombinaci, na konci byl u tyčky volný Cvetkov, jenže zblízka nepřehodil Sedláčkův beton.
57:18
Kašparovi nevyšla přihrávka, Mironov si ale ještě zachytil před modrou čárou.
56:55
Tohle byla docela klukovina a zbytečný faul v útočném pásmu. Dvě minuty za sekání dostal hostující Colton Gillies.
56:40
Shuggovu ránu schoval Lazušin ve své výstroji, bude se vhazovat po jeho pravici.
55:25
Bombu od modré vyslal Robinson, Sedláček našel puk ve své lapačce.
55:24
Riga je v plném počtu.
54:24
O překvapivou střelu z pravého kruhu pro vhazování se pokusil Kašpar, prudkou ranou však trefil pouze Galvinše do ruky. Ten je nyní s bolestivou grimasou na střídačce.
53:24
Další vyloučení, nyní na straně Rigy. Dvě minuty za faul kolenem dostal Kaspars Saulietis.
52:49
Přes obránce pálil hostující Jelisejevs, jeho střela zápěstím ale byla utlumena a skončila mimo branku.
51:05
A Dinamo Moskva je již v plném počtu.
50:53
Domácím se podařilo vyhodit až k Sedláčkovi, přesilovka Rigy se chýlí ke konci.
50:28
Ten naskočil přímo do přesilovky Rigy a musí čelit rychlým kombinacím tohoto týmu.
49:24
Při zákroku si ale Alexander Jerjomenko zjevně ublížil a s lékařem odjel na střídačku. Do branky se postavil Alexandr Lazušin.
49:24
Jerjomenko se musel roztáhnout proti výpadu hostů, ale puk udržel před brankovou čárou, což potvrdilo i video.
49:05
Za brankou Rigy pak došlo k menší potyčce, kterou dvouminutovým trestem za sekání odnesl domácí Arťom Fjodorov.
49:04
Do sóla se nyní dostával domácí Karpov, byl však stíhán a zakončení navíc přišlo příliš blízko Sedláčka. Ten tak prostor zvládl vykrýt.
48:37
Mullen v osobním souboji přetlačil Hietanena, ten upadl na led a přišel i o puk.
47:55
Jerjomenko měl teď jednoduchou práci proti střele z levého křídla, na puk dobře viděl a nečekalo jej žádné překvapení.
46:55
Riga se nyní zatáhla do obrany, snaží se zpevnit hráz proti výpadům soupeře. Sedláček je dnes také v dobré formě.
46:00
Hraje se teď ve středním pásmu, oba týmy střídají.
44:20
V pásmu domácích došlo k hraničnímu zákroku, rozhodčí nechali hru plynout, přesilovka pro Moskvu se nekoná.
43:55
Další střely domácího Dinama skončily mimo, ale tlak je to opravdu slušný.
42:57
Na přihrávku zpoza branky si najel Karpov, ale zblízka Sedláčka neprostřelil.
42:28
Moskva se do soupeře pustila s vervou, chce dokonat obrat.
41:05
Na druhé straně pálil od levého mantinelu Shugg, jeho rána skončila mimo Jerjomenkovu branku.
40:44
Galimov se hezky proháčkoval do útočného pásma a mezi kruhy vystřelil, Sedláček zasáhl svým betonem.

Trestné minuty: 4:2
Po čtyřiceti minutách hry svítí skóre 1:1. Domácí šli za vyrovnáním, ale dlouho trpěli na buď nedůraznou, nebo nepřesnou koncovku. Dočkali se až v 35. minutě, kdy z dorážky překonal Sedláčka Alexej Cvetkov. Do poslední třetiny se tak jde s naprosto otevřeným výsledkem.
40:00
39:31
Po chybné rozehře Rigy se do zakončení dostával Cvetkov, měl to ale na bekhend a s pukem pak skončil za brankou.
38:26
Hostující Mullen se už chystal k tvrdé ráně od modré čáry, ale v tom mu do cesty vstoupil jeden z obránců a on tak musel přehodnotit plány. Nakonec z toho bylo nepřesné nahození, směřující do rohu.
37:35
Domácí Makljunov předvedl u mantinelu pěkný hit, Moskva jde s pukem na zteč.
36:51
Rozhodčí ši všiml přihrávky rukou v podání Hietanena, vhazuje se ve středním pásmu.
36:24
Riga je už v plném počtu, tohle oslabení zvládla.
35:57
Riga vyhazuje přes celé kluziště.
35:00
DInamo Moskva se v přesilovce snaží, Sedláček ale svými zákroky odčiňuje dvouminutový trest.
34:24
Navíc je tu přesilovka pro domácí, Jakub Sedláček dostal dvě minuty za zdržování hry.
34:09
Dinamo právě vstřelilo branku!
Je srovnáno. Jakub Sedláček sice zvládl odolat prudké Karsumsově střele z kruhu, ovšem puk vyrazil před sebe a dojíždějící ALEXEJ CVETKOV jej v pádu zvládl usměrnit k tyčce! Asistence: Martins Karsums, Lukáš Kašpar.
33:45
Jerofejevs nezachytil křížnou přihrávku středním pásmem a raději se vrátil zpět.
32:33
Nyní už musel Sedláček zasahovat po individuálním výpadu a přihrávce Kokareva, následná střela Robinsona ale českého gólmana neměla jak překvapit.
31:55
Chybí tomu častější střelba, jak Sedláček, tak i Jerjomenko jsou nyní bez práce.
31:00
Hosté přidávají i na forčekinku, rázem tak domácí Dinamo má problém při rozehrávce. Rozdíl v postavení obou týmů v tabulce dnes není vůbec poznat.
29:59
Kašparova střela z úhlu neměla mnoho šancí na úspěch, u puku jsou už zase hosté z Rigy.
28:51
Hietanen se vrátil do hry, Dinamo Moskva hraje v plném počtu.
28:47
Od modré pálil K. Redlihs – mimo.
28:19
Riga je usazena v útočném pásmu a bránící čtveřice má plné brusle práce.
27:25
M. Redlihs nabídl střelu z levého kruhu pro vhazování, puk skončil na zadním mantinelu. Domácí poté vyhodili.
26:51
Je tu přesilovka pro Rigu. Juuso Hietanen musel zahákovat unikajícího Shugga a už zamířil na trestnou lavici.
25:48
Na druhé straně neuspěl v těsném souboji Volkov, Riga se celkem bez problémů dostala ze svého obranného pásma.
24:51
Hostující Darzinš si po několika kličkách zajel za branku, odkud přihrál mezi kruhy. Následnou střelu Jerjomenko prakticky neviděl a pouze bezmocně rozhodil ruce. Puk ale skončil mimo.
23:33
Na Sedláčka nedolétlo ani nahození Galimova, hosté už možná začínají deptat mysl hráčů z Moskvy.
22:45
Další útok Dinama Moskva končí ofsajdem.
22:03
Obránci Rigy dobře zahušťují prostor před Sedláčkem, nahození od modré tak končí ještě před českým gólmanem.
21:35
Sedláček pro jistotu přikryl neposedný puk, už se k němu totiž blížil Igumnov.
20:19
Útok domácích se vřítil do pásma a z bekhendu se o střelu pokusil Kašpar. Jeho ránu vyrazil Sedláček, který si pak poradil s Karsumsovou dorážkou.

Hity: 2:0
Máme za sebou první třetinu, která sice dle očekávání přinesla nápor domácích, ale bez jakéhokoliv úspěchu. Riga se postupem času otrkala a začala se cpát do útoku. A byla odměněna, v 18. minutě nahodil puk Krišjanis Redlihs a přizvednutý oblouček zaplul za Jerjomenka. Riga tak po první třetině vede 0:1.
20:00
19:49
Nepřesná střela a poté i nahození od modré, to byly poslední akce první třetiny. Na svědomí je měli domácí.
19:00
Do rychlé akce se pustil hostující Jerofejevs, zleva zamířil na zadní tyčku a Jerjomenko musel střelu vyrážet svým ramenem.
18:20
Riga je rázem na koni, opět u puku a snaží se o další útočnou činnost před Jerjomenkem.
17:14
Riga právě vstřelila branku!
Hosté svou přesilovku využili a jsou ve vedení. Od modré nahodil KRIŠJANIS REDLIHS, puk byl před Jerjomenkem přizvednutý a obloučkem zapadl za jeho záda! Asistence: Justin Shugg, Patrick Mullen.
16:52
Už je hra přerušená a Ansel Galimov odjíždí s dvouminutovým trestem za hákování.
16:48
Galimov přehnal svůj důraz při bruslařském souboji, fauloval a hosté teď mají ponechanou výhodu.
15:38
Galvinš si dojel soupeřem nahozený puk a snaží se rozjet útočnou akci.
14:52
Oba týmy střídají za nepřerušené hry, u puku je domácí Dinamo.
14:00
Kokarev doslova vyšíval na ledové ploše své kličky, bylo to ale bez nějakého kloudného zakončení. Nakonec se vhazuje po Sedláčkově levici.
12:48
Galimov se opět vrhl do rohu kluziště do souboje, nyní nebyl úspěšný, Riga může jít dopředu.
11:37
Šance hostů! Po nepovedeném obranném zákroku Dinama Moskva se mezi kruhy objevil na chviličku volny Jelisejevs, jenže vystřelil mimo!
11:06
Opět Shugg, nyní ale volil pouze zavezení puku do útočného pásma bez zakončení.
10:15
Z levého kruhu vystřelil Shugg a Jerjomenko musel zasahovat. Pro jistotu přerušil hru.
10:00
Hosté se už oklepali z počáteční nervozity, a jsou moskevským vyrovnaným soupeřem.
08:42
Po delším souboji v rohu kluziště vybojoval puk domácí Galimov, jenže tím akce skončila, neboť obrana Rigy zvládla dostat situaci od Sedláčka.
07:55
Další nahození hostů na Jerjomenka, nyní puk zastavila dobře postavená obrana Dinama Moskva.
06:55
Na druhé straně vystřelil od modré čáry Jelisejevs a jeho pokus byl před Jerjomenkem tečován. Pro domácí to dopadlo dobře, puk skončil v ochranné síti.
06:15
Sledujeme zatím zápas bez častých přerušení, Dinamo Moskva se i nadále snaží o souvislejší nápor.
05:05
Rize to zatím vůbec nejde, má obrovský problém vůbec přejít útočnou modrou čáru.
04:09
Před Sedláčkem vznikl velký závar, který odstartovalo nahození od modré. Puk dokonce zacinkal na brankovou konstrukci.
03:42
Galimov odebral soupeři puk, a nyní čeká na dostřídání spoluhráčů.
02:59
Domácí Kašpar puk nestihl zpracovat, Moskevští se dopustili zakázaného uvolnění. Hra se tak stěhuje před Jerjomenka.
02:31
A další Sedláčkův zákrok proti střele od modré čáry. Vypadá to, že se dnes nudit nebude.
01:51
Riga byla vytlačena z útočného pásma, začíná prakticky až od Sedláčka.
01:08
Moskevský tým se ihned ze startu obul do svého soupeře a snaží se o rychlý gól.
00:39
Hostující gólman Sedláček si připsal první zákrok, od modré na něj nahodil puk Gorovikov.
00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Hietanen, Mironov (C), Robinson, Makljukov, Rylov, Solovjov, Volkov – Kašpar, Cvetkov, Karsums – A. Galimov, Gorovikov, Brjukvin – Kokarev, A. Kuzněcov, Podšendjalov – Karpov, Rybakov, Fjodorov – Igumnov.

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Cibulskis, Galvinš, Mullen, K. Redlihs, Jerofejevs, Freibergs, Zile – M. Redlihs, Sestito, Darzinš – Meija (C), Gillies, Shugg – E. Kulda, Sčastlivyj, Jelisejevs – Pavlovs, Bičevskis, Saulietis.

Rozhodčí: Gusev, Konc – Michel, Šeljanin.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Dinamo Riga

Hosté jsou na úplném chvostu Západní konference, když zatím nasbírali pouhopouhých 14 bodů! Riga přijíždí do Moskvy po třech domácích zápasech, které všechny skončily porážkou Dinama v prodloužení. Naposledy se tak stalo v pátek proti Soči, hosté vyhráli 3:2. Riga jistojistě udělá vše pro výhru a zastavení nepříjemných výsledků, bude to ale velmi těžké.
Dinamo Moskva

Domácí tým je zatím na sedmém místě Západní konference a do dnešního duelu jde jako favorit. Zatím klub posbíral 39 bodů. Dinamo se vrátilo z výletu, který sice nebyl střelecky moc aktivní, ale přinesl čtyři body. Tři z nich si tým připsal po vítězství 1:0 na ledě Jugry. Dnes by Dinamo dalo rádo více branek, už pro diváky, výhra je ale výhra.
Dobrý podvečer u KHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy Dinamo Moskva a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.