To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jakub KOVÁŘ (CER) 34zák., 1 gól, 97,2%.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Minsk: 35

Severestal Čerepovec: 22
Hodně nervózní utkání končí vítězstvím Severestalu, o které se největší měrou zasloužil bezchybný Jakub Kovář v brance hostů. Ten byl také vyhlášen hvězdou zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je DANIIL VOVČENKO.
Alexandr Matěruchin neprostřelil Kováře mezi betony a je to jasné, hosté vítězí!
Daniil Vovčenko zkusil prostřelit Scrivense nad lapačku a dává gól!
Na poslední chvíli, ale přece, Stěpanov také přehazuje levý beton Kováře a dává gól.
Pomalý nájezd Truňova, který ale věděl, co dělá – parádním blafákem přes levý beton překonal Scrivense.
Pettersson opět ztroskotal na Kovářovi, ani tentokrát ho nepropálil.
Samostatné nájezdy začínají.
Je to tady, také toto utkání rozhodnou až nájezdy, oba týmy se dnes v útoku nesmírně trápily a o vítězi tak musí rozhodnout až dovednostní soutěž.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:32
Poslední necelá půl minuta z prodloužení, vzhledem k útočné nemohoucnosti je víceméně jisté, že nás čekají nájezdy.
63:31
Fredrik Pettersson zkouší přihrát na modré přes dva bránící hráče, což mu, samozřejmě, nevyjde.
62:20
V podání obou týmů je to ve finální fázi velký zmar... z pěti střel jde na branku zhruba jedna, to je hodně slabé skóre.
61:23
Domácí získávají puk a zkusí také ve třech zaútočit.
60:32
Hosté se drží v útočném pásmu, po zadovce Černova to již neplatí.
60:01
Také tento zápas, stejně jako předchozí souboj Kazaně s Ufou, končí po šedesáti minutách nerozhodně 1:1 a také zde nás tak čeká prodloužení, případně nájezdy.
60:00
59:16
Zpackaný protiútok Severestalu, kdy si hráči možná trochu nerozuměli, poslední přihrávka již byla navíc.
59:00
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta.
58:30
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Mons – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Stas – 2 min., hrubost).
58:30
58:20
Domácí v útočném pásmu, na ledě elitní formace Dinama.
57:46
Prodloužení je čím dál blíže, hosté bojují o puk ve třetině Dinama, neúspěšně.
56:22
Fredrik Pettersson si nabruslil před Jakuba Kováře, kterého překonat nedokázal, další skvělý zákrok českého gólmana.
55:45
Dinamo zkouší útočit a rozhodnout zápas ještě v normální hrací době, branka Jakuba Kováře ale zatím odolává.
55:06
Je tu poslední pětiminutovka, střelu Petterssona krotí Jakub Kovář.
53:57
Severstal rozehrává zpoza vlastní branky, dlouhý pas na útočnou modrou, kde ale získávají puk domácí.
52:17
A Dinamo je najednou při chuti, nyní svírá svého soupeře v jeho pásmu.
51:12
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Radost v hledišti, Maxim Truňov nechal před Jakubem Kovářem zcela neobsazeného ANDREJE STĚPANOVA, který po přihrávce od zadního mantinelu poslal puk za záda českého gólmana ve službách Severestalu. Asistence: Aaron Palushaj a Dmitrij Korobov.
50:53
Souboj o puk za brankou Jakuba Kováře, domácí se k němu znovu nedostanou.
50:00
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, dočkáme se vůbec ještě nějakého gólu?
48:50
Domácí napadají rozehrávku Severstalu, hosté se dostávají pod tlak.
47:45
Fredrik Pettersson se po stahovačce dostal ke střele z mezikruží, ale branku přestřelil.
47:14
Rob Klinkhammer podruhé, znovu pálí z levé strany a znovu branku netrefuje.
46:45
Alexandr Matěruchin se dostal ke střele, ale branku netrefil, jak typické pro dnešní utkání.
45:37
Rob Klinkhammer se napřáhl a vypálil dělovku z levé strany, to je sice hezké, ale branku Jakuba Kováře o několik metrů přestřelil...
44:46
43:27
Severestal ztrácí znovu útočné pásmo, hostům se přesilová hra vůbec nedaří.
42:46
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Korobov – 2 min., hákování).
42:38
Jevgenij Mons zachytil dlouhou přihrávku a dostal se před Scrivense, kde se ale nedokázal prosadit.
41:23
Diváci v hledišti jsou určitě rozpačití při pohledu na led. Zatím je to spíše bruslení ze strany na stranu, hostům tohle stačí.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:14.
Ve druhé třetině se dostali do vedení hosté, kteří tak v dalším dnešním gólově chudém utkání KHL vedou 1:0. Dinamo se sice snažilo o jakýsi nápor, ale je to spíše takový chaos, rozhodně nemusí Jakub Kovář čelit tolika šancím, jako v první třetině.
40:00
39:00
To již neplatí, do konce druhé dvacetiminutovky zbývá poslední minuta a puk míří ze třetiny Severestalu.
38:38
Andrej Stas dlouho váhal s přihrávkou zpoza branky, ale domácí zůstávají v útočném pásmu.
37:43
Maxim Truňov to zkusil pro změnu z levé strany, ale puk se mu zapletl pod nohy.
36:43
Hosté po delší době v útočném pásmu, Alexandr Jevsejenkov to zkusil z pravé strany, dostal se blíže k brance, ale nedokázal v pádu vystřelit.
35:20
Poslední pětiminutovka druhé části, která se z pohledu Dinama vůbec nevyvíjí podle představ.
34:28
Dinamo nyní často v útočném pásmu, ale je to o soubojích u mantinelu, Jakub Kovář je v podstatě bez práce.
33:42
Nikita Komarov se ocitl za brankou Jakuba Kováře na ledě, tam byl zřejmě úder holí do obličeje, ale sudí nevylučují.
32:30
Jako bych to zakřikl, Dinamo prověřilo pozornost Jakuba Kováře, ten ale proti dvěma střeleckým pokusům opět obstál.
32:12
Hraje se převážně ve střední třetině, ani jednomu týmu se nyní nedaří dostat do zakončení.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání a také tento zápas, zdá se, stejně jako dnešní ostatní zápasy KHL, nepřinese nějaké gólové hody.
29:01
27:50
Domácím se nedaří, byť si dokáží vypracovat šanci, je to v koncovce zmar.
27:20
Pavel Černov odvádí na levém křídle dobrou práci, zavezl puk do třetiny soupeře, kde se ho snaží udržet co nejdéle.
27:01
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
26:23
Severestal nyní ve své třetině, domácí sice pálí, ale je to z dálky, navíc střely míří vedle branky.
25:32
Zakázané uvolnění Severestalu, hra se stěhuje před Jakuba Kováře.
24:41
Nepřesnost se nyní vloudila na hokejky domácích borců.
23:45
Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale Dmitrij Kagarlickij získává puk a dostává ho ze třetiny.
22:42
Čerepovec právě vstřelil branku!
Střelu z mezikruží vyrazil Ben Scrivens maskou, ale puk se mu překulil přes hlavu, přímo před ALEXEJE UGAROVA, který ho zametl do branky. Asistence: Clay Wilson.
22:01
21:50
Zablokovaná střela Stasenka, od modré, posléze domácí dostávají puk ze třetiny a rychle střídají.
21:25
Dinamu se zatím při vlastním oslabení daří držet soupeře daleko od vlastní branky.
20:34
Dinamo je již alespoň ve čtyřech.
20:05
Půl minuty se ještě budou domácí bránit ve třech.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:25.
V posledních okamžicích první třetiny ještě sudí píská faul a na trestnou lavici tak poputuje na začátku druhé třetiny domácí Roman Graborenko, Severestal tak bude mít výhodu dvojnásobné přesilové hry! Dinamo Minsk bylo v první dvacetiminutovce lepší, aktivnější, ale fantastický výkon podává v brance Čerepovce Jakub Kovář, který všechny pokusy dokázal chytit.
20:00
19:59
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Graborenko – 2 min., podražení).
19:45
Hosté ale neudrželi pásmo a domácí mohou prostřídat.
19:32
Bránící čtveřice Dinama je již viditelně unavená.
19:00
Poslední minuta první třetiny, hosté v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
18:31
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., držení protihráče).
16:30
Domácím nelze upřít snahu a aktivitu, ale Severestal stále odolává, defenziva se může spolehnout na dobře chytajícího Kováře.
14:23
Nikita Komarov zavezl puk do třetiny Severestalu, který se tak bude muset znovu bránit.
13:27
Jevgenij Mons pálí z mezikruží, po vyhraném buly, ale branku Dinama netrefuje.
13:13
Nepřesná rozehrávka Dinama, odpískáno zakázané uvolnění, vhazování před Scrivensem, který zatím příliš práce neměl.
12:16
Parádní pas na Stase, který si nabruslil před Kováře, ale z levé strany ho překonat nedokázal.
11:42
Domácí nahazují puk za branku Kováře, který si pro něho došel a raději přerušil hru.
10:41
10:01
A znovu, obrovský závar před Kovářem, který ale znovu situaci ustál bez inkasování.
09:45
Dělovka Petterssona míří vedle branky Jakuba Kováře, hosté ale nedokázali vyhodit.
09:25
Jakub Kovář hvězdou dosavadního průběhu, zatím drží domácí střelce v šachu.
09:03
Jakub Kovář sedí ve své bráně, hra přerušena, puk kdesi ve výstroji českého gólmana.
08:41
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., naražení zezadu).
08:25
Domácí sice dopravili puk do branky, ale gól neplatí poté, co byl předtím pískán faul na Jakuba Kováře.
07:14
Dmitrij Kagarlickij zaváží puk do útočného pásma, Stěpanov ale zachytává jeho přihrávku.
06:12
Hosté pod výrazným tlakem, nemohou se dostat z vlastního pásma.
05:50
Nikita Komarov drží puk za brankou Jakuba Kováře, pomáhá mu Matěruchin.
03:41
Hosté rozehrávají, ale zatím se nemohou dostat přes vlastní modrou.
02:53
Jakub Kovář si připisuje další zákrok, domácí jsou výrazně střelecky aktivnější v úvodu zápasu.
01:50
Hosté nahazují puk do třetiny Dinama, domácí ale budou moci rozehrát.
00:57
Alexandr Kitarov projíždí středním pásmem, dostává se do útoku a dokonce i do zakončení, na Jakuba Kováře ale nevyzrál.
00:01
Oba týmy na ledové ploše, hrají hymny, ruská a běloruská.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Gragnani, Korobov, Graborenko, Lisovec, Chenkel, Šinkevič – An. Stěpanov, Stas, Pavlovič – Klinkhammer, Pettersson, Palushaj – Matěruchin, N. Komarov, Kovyršin – Drozd, Kulakov, Karaban – Kitarov.

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Sizov, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, D. Ježov, Chochlov – P. Černov, Kagarlickij, Mons – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Ugarov, Avcin, Chacej – Kazakovcev, Karlin, Monachov.

Rozhodčí: Gusev, Ibatulin – Metalnikov, Sirotkin.
Severestal Čerepovec
Druhý nejhorší tým konference dnes v Bělorusku čeká velmi těžký úkol. Zastavit rozjeté Dinamo a pokusit se vybojovat nějaký ten bod. Nicméně Dinamo je třetím nejvíce skórujícím týmem v konferenci, oproti tomu Severestal (ne)zdobí druhá nejhorší obrana v konferenci (hůře je na tom jen Slovan Bratislava) a čtvrtá nejhorší v celé lize... V posledních čtyřech zápasech Severestal prohrál, vydoloval alespoň dva body, jak tomu bude dnes?
HC Dinamo Minsk
Běloruský tým si v Západní konferenci nevede vůbec špatně. V divizi je druhý za suverénním SKA Petrohrad, který je se ziskem 104 bodů nejlepším týmem celé ligy. V pořadí konference pak patří Minsku skvělé páté místo s již desetibodovým náskokem na deváté Soči, které si také dělá zálusk na play-off. V utkání s Čerepovcem jsou domácí jasnými favority, kteří budou chtít prodloužit skvělou vítěznou sérii.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části KHL, v němž přivítá HC DINAMO MINSK na svém ledě SEVERESTAL ČEREPOVEC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.