To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 13:9
Utkání je u konce a Madison Square Garden propuká postupová radost. Montreal se sice snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, jenže v brance New Yorku dnes stál Henrik Lundqvist, který několika těžkými zákroky zastavil šance hostů. Důležitý byl zejména jeho zákrok necelé dvě minuty před koncem, kdy na něj nevyzrál Tomáš Plekanec. V úplném závěru Montreal odvolal gólmana, risk ale nevyšel a Derek Stepan pečetil obloučkem přes celé kluziště postup do další fáze vyřazovacích bojů. Hráči NEW YORK RANGERS jsou mezi nejlepší osmičkou.
59:42
Rangers právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto! Lehkonenova střela byla domácími sražena, k puku se dostal DEREK STEPAN a vysokým obloučkem přes celé kluziště jej poslal do opuštěné branky – 3:1! Asistence: Dan Girardi.
59:07
Další zakázané uvolnění New Yorku, nápor hostů vrcholí.
58:27
Price míří na střídačku, začíná power-play Montrealu.
58:10
Tomáš Plekanec se mohl stát hrdinou Montrealu, po přihrávce zpoza branky totiž zakončoval z brankoviště, Lundqvistův beton se ale zvládl vymrštit a puk vyrazit!
57:59
Byron vjel s pukem na holi do útočného pásma, tím to ale pro tuto chvíli skončilo.
57:22
Zakázané uvolnění New Yorku, hra se vrací před Lundqvista.
56:17
Nash pouze nahodil do útočného pásma a šel se svými spoluhráči střídat.
55:53
Kreider dostal přihrávku před branku, měl to ale na bekhend a nepodařilo se mu dostat puk za Price. Ten se na brankovišti roztáhl a celá akce skončila posunutou brankou.
55:15
Plekanec se svým tělem obětavě vrhl do tvrdé střely, puk se odrazil do středního pásma.
54:24
Galchenyuk byl obrán o puk, povedlo se to Fastovi.
53:54
Domácí začínají více bránit, pokud je potřeba pouze posunou puk do středního pásma.
52:58
Postavení mimo hru v podání hostů.
51:43
Přes obránce vystřelil Hayes, branku Montrealu netrefil.
51:07
Kreider se vrátil do hry, New York je kompletní.
50:53
Pacioretty cpal přihrávku z nulového úhlu na brankoviště, domácí se ubránili. Poté ještě přišla střela z levé strany, proti té zasáhl Lundqvist svým betonem.
50:14
Gallagher dostal puk na modrou, Weber však odvahu ke střele nenašel.
49:07
Montreal si zahraje přesilovku, Chris Kreider trefil v útočném pásmu Webera a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
48:06
Radulov hledal Paciorettyho, tomu ale zatím není vůbec přáno.
47:46
Na druhé straně se ke střele dostal Flynn, pálil přes Skjeie, trefil však pouze postoj gólmana Lundqvista.
47:10
Individuální akci předvedl Nash, najel si na levou stranu, ranou těsně nad ledem trefil pouze Benna.
46:04
Holden pouze nahodil puk na branku, ale Price měl velké problémy. Jen tak tak zvládl vytěsnit puk z vlastního brankoviště.
45:15
Price opět v plném zápřahu, svižnou střelou jej prověřil Lindberg.
44:41
Zibanejad mířil k tyčce, minul a puk poté opustil útočné pásmo.
43:50
Domácí pokračují v náporu, rádi by přidali pojistku na své těsné vedení.
42:27
New York se dostal do brejku dvou na jednoho, Grabner přihrál na Lindberga, jeho střela z první prolétla těsně vedle branky!
41:40
Galchenyuk vystřelil od pravého mantinelu a domácí brankář pouze vyrazil před sebe. K dorážce se ale hráči Montrealu už nedostali.
41:08
Vše skončilo takovou žabičkou z mezikruží, Lundqvist schoval puk v lapačce.
40:55
Hosté nahodili do útočného pásma a pokusili se rozvinout akci.

Trestné minuty: 11:9
Je za námi čtyřicet minut hry a výsledek je už příznivější pro domácí tým. New York po první přestávce přidal na tempu a byl odměněn. Ve 23. minuté využil Mats Zuccarello přesilovou hru a odstartoval velký nápor domácích. Ten byl odměněn ve 34. minutě, kdy se zblízka prosadil opět Mats Zuccarello a přiblížil tak svému týmu postup do dalšího kola play off.
40:00
39:38
Byron si počkal na správný okamžik pro přihrávku, hledal před brankou Benna, za Lundqvista ale puk nedostali.
39:04
Těsně před Pricem přišla Hayesova teč, puk možná olízl boční síťku.
38:23
New York je již v plném počtu.
38:08
Lundqvist předvedl parádní zákrok proti Weberově bombě od levého mantinelu.
37:48
Radulov pouze zavezl puk do útočného pásma, tím snaha o šanci skončila.
37:20
Zatím to hostům nejde, puk ale nyní opustil po teči ledovou plochu a vhazovat se bude před Lundqvistem.
36:23
Montreal si dá přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl dostal J. T. Miller.
35:42
Švihem se prezentoval Nash, těsně minul.
34:59
Rázem musí hosté dotahovat, tento stav jim totiž končí sezónu!
33:31
Domácí otáčí skóre a vedou 2:1! Po urputném náporu v pásmu Montrealu se puk dostal k Hayesovi, ten poslal okamžitou přihrávku před branku, odkud jej za brankovou čáru zametl MATS ZUCCARELLO. Asistence: Kevin Hayes, J. T. Miller.
33:06
Zleva si do volného prostoru najel Skjei, Price má další úspěšný zákrok.
32:44
Od modré čáry nahazoval McDonagh, poslal puk do hloučku hráčů, Price opět mnoho neviděl, dokázal ale zasáhnout a udržet nerozhodný stav.
31:22
Price musel čelit poskakujícímu puku, který se za něj snažil dostat Bučněvič. Bekhendové pošťouchnutí zastavil gólman Montrealu těsně před brankovou čárou.
31:08
Po opravdu hodně dlouhé době přichází přerušení hry. Puk skončil na střídačce New Yorku, hráči si mohou na chvíli vydechnout.
30:37
Price teď možná moc neviděl, přesto dokázal proti bombě od modré zareagovat a betonem vyrazit.
29:52
Staal se hodlal probít do útočného pásma středem, narazil však na přesilu, která jej o puk hravě připravila.
28:47
Po rychlém kontru domácích střílel zprava Miller, branku Montrealu minul o opravdu velký kus.
28:19
Sledujeme nelítostné souboje o každý kousek ledu, o každý puk.
27:18
Nevyšla ani jeho kombinace s Paciorettym. Domácí už jdou do protiútoku.
26:36
Radulov si svým tělem pokryl puk, dostal se do pásma, jenže do zakončení se už neprobil.
25:43
Gólman hostujícího týmu pro jistotu přikryl nahozený oblouček, bude se vhazovat po jeho levici.
24:47
Tohle byl slušný nápor domácích, Montreal nakonec vyhodil alespoň do středního pásma.
24:23
Hayes si hledal pozici na zakončení, našel ji nad kruhy, Price odolává.
23:10
A rázem se probudila i Madison Square Garden. Žene své oblíbence za dalším úspěchem.
22:26
Přesilovka je využitá, New York vyrovnává. Už to vypadalo, že rychlá kombinace nebude mít zdárný konec, ale MATS ZUCCARELLO si dokázal v pravém kruhu zpracovat puk a svou střelou procedit puk za Price. Asistence: Mika Zibanejad, Ryan McDonagh.
22:05
Od levého mantinelu vystřelil Kreider, Price ale dobře viděl a puk zvládl vyrazit.
21:30
Přesilovka tentokrát pro New York, dvě minuty za držení obdržel Jordie Benn.
21:23
Po buly pálil Staal, jeho svižná rána skončila nad brankou Montrealu.
20:56
Po levé straně pronikl do pásma Radulov, nedokázal sice zakončit, ale udržel puk pro spoluhráče.

Trestné minuty: 9:7
Máme za sebou první třetinu a do kabin se jde lépe hráčům Montrealu. Ti v bojovně vedeném hokeji byli aktivnější, nebezpečnější a také byli za svou snahu jednou odměněni. V sedmé minutě se po přihrávce zpoza branky opřel do puku Alexej Jemelin a trefil horní růžek. New York toho moc nepředvedl a pokud se domácí dostali ke střele, tak je pochytal Price, nebo pozorná obrana.
20:00
19:13
Petry vyslal tvrdou střelu, jeho dělovku ztlumil Skjei.
18:55
Price rozehrává další akci Montrealu.
17:53
Ale nese to také hodné nepřesností, nyní jsme sledovali takřka minutu dlouhou pasáž, kdy si ani jeden tým nebyl schopen přesně přihrát.
16:55
Z jedné strany na druhou, hra se rychle přelévá, je to opravdu urputný zápas play off.
15:52
McDonagh si sjel na levou stranu, kde měl dostatek prostoru na střelu, z kruhu ovšem trefil pouze připraveného brankáře.
15:29
Pokračuje častá střelba hostů, Lundqvist si připsal další dva zákroky.
14:53
McDonaghova prudká přihrávka se minula účinkem, puk skončil v rohu. Hosté se pak osvobodili.
13:59
Price po delší době v práci, lapačkou přikryl neposedně poskakující puk v brankovišti.
13:38
Montreal je v této části hry jasně aktivnější, pokouší se o střelbu prakticky z každé pozice.
13:29
Z takřka nulového úhlu to zkusil Galchenyuk, Lundqvist byl ale u své tyčky připravený puk za svá záda nepustil.
12:52
Radulov posunul na Paciorettyho, ten se snažil o bekhendové zakončení, zblízka ale domácího brankáře nepřekonal.
12:44
Zakázané uvolnění domácích, po delší době se hra vrací před Lundqvista.
11:58
Millerova přihrávka nenašla správného adresáta, domácí ale i nadále pokračují v náporu.
11:25
Holden si sjel od modré, zpracoval si přihrávku do jízdy a mířil nahoru. Price vyrazil levým ramenem.
10:46
Přesilovka je sice u konce a bez úspěchu, zcela marná ale nebyla.
09:36
Rychlá kombinace vyvrcholila přihrávkou mezi kruhy a střelou z první od Plekance. Lundqvist vyrazil do rohu.
08:46
Hosté se zahrají přesilovku, Derek Stepan dostal dvě minuty za držení hole.
08:16
Už se zase hrálo na druhé straně, do zakončení se nacpal Plekanec, trefil ale pouze protihráče. Lundqvist tentokrát zasahovat nemusel.
07:30
Lindberg se dostal do útočného pásma, obehrál dva protivníky, zakončení už ale bylo slabší.
06:19
Montreal právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Po nahození za branku New Yorku přišla trochu šťastná přihrávka do druhé vlny a ALEXEJ JEMELIN se trefil přesně do horního růžku! Asistence: Alexandr Radulov, Artturi Lehkonen.
06:00
Po bitce se nám hra trochu uklidnila, sledujeme teď bitvu o puk ve středním pásmu.
04:51
Jimmy Vesey i Max Pacioretty dostali pětiminutové tresty za bitku. Domácí hráč navíc odsedí dvě minuty za hrubost a hostující zase dvě minuty za krosček.
04:51
04:51
A máme tu bitku. Do sebe se pustili domácí Vesey a hostující Pacioretty. Na body jasně vyhrál hostující hráč, Vesey skončil bez dresu.
04:35
Girardiho střela z první trefila bránícího hráče Montrealu.
03:34
Miller nedokázal zblízka usměrnit puk na Price, nedokázal jej totiž zpracovat.
03:16
Po menším závaru schoval Lundqvist puk ve své lapačce, před jeho brankovištěm pak ještě vznikla menší strkanice.
02:55
Hned od úvodu se hraje velice svižný a fyzicky náročný hokej.
01:43
Zibanejadovo nahození ze středního pásma vyrazil Price do rohu kluziště, hned tam vznikl souboj o puk.
00:41
Montreal se hned po buly usadil v útočném pásmu a Plekancův útok připravil Lundqvistovi první perné chvilky.
00:01

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi (A), McDonagh (C), Holden, M. Staal, Br. Smith, Skjei – Rick Nash (A), Stepan, Vesey – Bučněvič, Zibanejad, Kreider – Zuccarello, K. Hayes, J. T. Miller – Fast, Lindberg, Grabner.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – S. Weber, Markov (A), Petry, Jemelin, Davidson, Jo. Benn – Radulov, Danault, Pacioretty (C) – Gallagher, Plekanec (A), Lehkonen – Byron, Flynn, Galchenyuk – McCarron, Ott, King.

Rozhodčí: Rooney, St. Laurent – Galloway, Kovachik.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zní hymny Kanady a USA. Hymnu Spojených států zpívala celá Madison Square Garden.
Zápas v Madison Square Garden začne ve dvě hodiny ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

New York Rangers

Domácí tým dnes může ukončit sérii a radovat se z postupu do semifinále Východní konference. New Yorku vyšly poslední dva zápasy, tým vždy vyhrál o gól a postavil soupeře na hranu vyřazení.

V této těsné sérii tahá kanadský fenomén za kratší konec, a to hlavně pro dva neúspěchy na domácím ledě. Pokud ale nechce Montreal ukončit sezónu už dnes v noci, musí soupeři oplatit stejnou mincí a výhrou dostat sérii opět na svůj led.
Dobré ráno u bojů o Stanley Cup. Dnes se společně podíváme na šesté utkání série mezi týmy New York Rangers a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.