3. Jason Pominville (MIN) 0+2
Češi a Slováci na ledě

Michael Frolík (WPG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:12
Ondřej Pavelec (WPG) 50% úspěšnost, čas na ledě 7:04
Třetí třetina skončila a přinesla nám dvě branky a to na straně domácích. Winnipeg hrál dnes opravdu skvěle a dnešní dva body si zasloužil. První třetina byla hodně gólová a naopak druhá třetina nám přinesla pouze jednu branku. V utkání padlo celkem deset branek.
60:00
59:57
Winnipeg právě vstřelil branku!
A domácí dávají vítěznou branku. TOBIAS ENSTROM vyslal puk přes celé hřiště a kotouč přejel brankovou čáru tři vteřiny před koncem zápasu. Bez asistence.
59:45
Minnesota se nastěhovala do útočného pásma a Koivu ihned vystřelil. Po střele se opět před brankou strhla menší potyčka.
59:29
Vhazování ve středním pásmu. Backstrom zůstává na střídačce.
59:12
Domácí se snažejí trefit prázdnou branku, ale zatím se jim ani nepodařilo vyvést puk z vlastní třetiny.
58:10
Hráči z Minnesoty si moc nerozuměli a puk končí na zakázaném uvolnění.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:26
Hra se nyní odehrává v útočném pásmu domácích.
57:09
Domácí vybojovali puk a už se ženou dopředu.
56:46
Hosté se dostali do útočného pásma, ale zatím nevystřelili.
56:22
Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí a už pouze zdržují utkání.
56:06
Dokáží hosté zdramatizovat utkání? To se dozvíme po komerční přestávce.
55:44
Jets jsou v útočném pásmu, kde kombinují.
55:29
Domácí publikum fandí a snaží se povzbudit svůj tým.
55:02
54:15
Winnipeg má problém s přechodem do útočného pásma.
53:15
Domácí mají před sebou téměř celou přesilovou hru.
53:02
Fontaine (MIN) dostává dvě minuty za podražení. Hra 4 na 4.
52:36
Domácí se skvěle brání a vyhazují puk přes všechny čáry.
52:07
Montoya krásný zákrok! Puk letěl vzduchem a ležící Montoya ještě dokázal zakročit svojí lapačkou.
51:36
Hosté mají možnost vyrovnat, mají před sebou početní výhodu.
51:16
Frolík (WPG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
50:40
A domácí se dostávají do vedení! Little vystřelil od modré a poté se před brankou seběhl menší chaos, ale nakonec se prosazuje BLAKE WHEELER, který dostrkal puk za brankovou čáru. Asistence: Bryan Little a Jacob Trouba.
49:58
Winnipeg střílí z každé pozice a před brankou je rozruch.
49:18
Domácí drží hosty pod tlakem.
48:35
Jokinen se probojoval až do útočného pásma, ale nedokázal vystřelit.
47:48
Minnesota se drží v útočném pásmu, ale puk zatím létá pouze po mantinelu.
47:05
Hosté mají problém v komunikaci na ledě, nyní si opět nerozuměli a puk přeletěl všechny čáry. Zakázané uvolnění Wild.
46:50
Frolík se ujal puku ve středním pásmu a ihned co přejel modrou čáru vyslal prudkou střelu, ale minul branku.
46:36
Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.
46:19
Tak nakonec žádné tresty nepadli a hra pokračuje.
46:18
Mezitím co se sudí dohadují na trestech je tady komerční přestávka.
46:18
Po od pískání se na ledě seběhla opět menší potyčka.
45:49
Teď zase domácí. Jokinen objel branku a pokusil se zakončit, ale to se mu nepodařili.
45:36
Pominville se dostal k puku a ihned vystřelil od modré čáry, ale Montoya bez problémů chytá.
45:18
Jets rozehrávají ze svého obranného pásma.
44:49
Winnipeg bojuje o kotouč v útočném pásmu a puk dokázal vybojovat a nyní kombinuje.
44:25
Hra je přerušena, protože puk vyletěl mezi diváky.
43:58
Frolík je dnes opravdu hodně vidět, hned co naskočil na led se ujal puku a řítil se zcela sám na hostujícího brankáře.
43:19
Domácím se nějak nedaří založit útok. Nyní se nerozuměli a puk končí na zakázaném uvolnění.
42:39
Wild rozjíždí akci, ale rozhodčí signalizují postavení mimo hru.
42:06
Minnesota drží puk ve vlastním obranném pásmu a v klidu střídá. Na led naskakuje třetí formace.
41:29
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a Jets tak získávají puk a ihned se ženou do předu.
41:10
Kane vystřelil z mezikruží, ale minul branku.
40:33
První formace domácích nyní trochu zapotila Backstroma, ale skóre se nemění.
40:20
Domácí ihned po vyhraném buly zakládají rychlý útok.
40:01
Druhá třetina nám skončila a přinesla nám jednu branku. Hosté dokázali vyrovnat a zdramatizovat tak dnešní gólové utkání. Domácí byly ve druhé části velice aktivní, ale branku vstřelit nedokázali. Další třetina začne přibližně ve 3:59.
40:00
39:25
Teď ke konci třetiny jsou u puku spíše hosté, ale zatím se nedostali ani do středního pásma.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:37
Domácí skvěle napadají a nyní Wheeler vybojoval puk a hnal se sám na na Backstroma, ale kotouč mu odskočil z hokejky.
37:22
Minnesota se nyní dostala k puku a snaží se něco vymyslet.
36:58
Hosté mají problém získat kotouč a neustále se musí bránit.
36:37
Backstrom je nyní zasypáván střelami, ale zatím svůj tým stále drží.
35:39
Frolík se pokusil tečovat střelu od modré, puk končí v rohu kluziště.
34:49
Jets jsou stále v útočném pásmu a střílí z každé pozice.
Komerční přestávka.
34:09
Domácí jsou nyní velice aktivní a neustále se pohybují v útočném pásmu.
32:56
Winnipeg ohrožuje branku hostujících, ale zatím Backstrom drží ve druhé třetině čisté konto.
32:09
Domácí kombinují v útočném pásmu a teď Frolík vystřelil od modré, ale Backstrom puk chytá.
31:23
Menší šarvátka před domácí brankou, ale sudí žádné vyloučení nesignalizují.
30:56
Hosté se nastěhovali do útočné třetiny a střílí z každé pozice.
30:16
Hra se odehrává spíše ve středním pásmu.
29:23
Trouba zkusil střelu od modré, ale Backstrom je v pozoru a střelu viděl.
28:52
Winnipeg zahajuje útočnou akci, ale zastavuje ho ofsajd.
27:45
Jets jsou v útočném pásmu a kombinují za brankou.
26:46
Puk ve středním pásmu a oba brankáři musí být v pozoru.
25:36
Domácí jsou v útočném pásmu a hledají vhodnou pozici pro střelbu.
23:40
Minnesota právě vstřelila branku!
Coyle vybojoval kotouč a vystřelil od modré. MIKKO KOIVU se o pár vteřin později dostal k dorážce a vyrovnává stav utkání. Asistence: Charlie Coyle a Jason Pominville.
23:10
Hosté mají před sebou přesilovou hru, ale domácí se skvěle brání.
22:39
Jokinen (WPG) dostává dvě minuty za naražení na hrazení.
21:58
Minnesota se žene do předu, ale zastavuje jí ofsajd.
21:21
Puk ve středním pásmu a oba týmy střídají.
20:16
Domácí vyhráli vhazování a zakládají útočnou akci.
20:01
Střelecká třetina nám skončila a nadělila nám sedm branek ! Winnipeg dvakrát prohrál, ale nic nevzdal a dokázal otočit skóre ve svůj prospěch. Poté co hosté vstřelili branku na 2:3 došlo k vystřídání brankářů a Pavelec musel střídat ! Další třetina nám začne přibližně ve 3:06.
20:00
19:33
Hosté se skvěle brání a vyhazují puk přes všechny čáry.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46
Domácí mají před sebou přesilovou hru, ale zatím se nedostali ani k puku.
18:19
Pominville (MNS) dostává dvě minuty za podražení.
17:50
Neuvěřitelné! V dnešním utkání se roztrhl pytel s góly. Tangradi vyslal tvrdou střelu od modré a DUSTIN BYFUGLIEN dorážel puk za Backstroma. Asistence: Eric Tangradi a Adam Pardy.
17:06
Hosté jsou v útočném pásmu, kde kombinují a hledají si střeleckou pozici.
16:42
Střela od modré končí na brankové čáře. Koivu se pokoušel ještě dorážet, ale Montoya je zatím nepřekonatelný.
16:20
Koivu nyní vybojoval puk a neváhal a ihned vystřelil, ale domácí brankář byl připraven.
15:58
Jets jsou u puku, ale zatím si kotouč pouze přehazují ve středním pásmu.
15:24
Hra je rychlá a oba týmy se snaží střílet z každé pozice. Nyní po střele Prossera se před brankou strhla menší šarvátka, ale vylučovat se nebude.
14:51
A opět vyrovnáno! Opět ta samá situace. Střela od modré se odráží od hostujícího brankáře na dorážejícího BLAKE WHEELERA, který pouze pokládá hokejku na led a puk se odráží do poloprázdné klece. Asistence: Jacob Trouba a Bryan Little.
14:22
Minnesota se nastěhovala před Montoya, ale zatím žádná velká šance.
13:44
Kane a Pominville si nyní řešili účty pěstním soubojem.
13:21
Frolík bojuje o kotouč v útočné třetině, ale neúspěšně.
12:43
Hosté mají teď trochu problém s přechodem do útočného pásma. Opět je nyní zastavilo postavení mimo hru.
11:58
Teď jsou u puku zase hosté, ale nedokázali přejít do útočného pásma, protože je zastavuje ofsajd.
11:28
Domácí jsou nyní před Backstromem, ale zatím nevystřelili.
10:36
Hra se nyní točí nahoru a dolů a oba brankáři musí být neustále v pozoru.
09:59
Frolík se nyní skvěle uvolnil, ale přihrávka se k němu nedostala.
09:12
Domácí drží puk ve vlastním pásmu a v klidu střídají.
08:52
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale zatím Montoya drží čisté konto.
08:03
Domácí se ženou dopředu, ale nyní je zastavuje ofsajd.
07:37
Teď se tady roztrhl pytel s góly ! Neuvěřitelná minuta a tři branky !
07:04
Změna brankářů na straně domácích ! Do branky nastupuje Montoya.
07:04
A Minnestota jde opět do vedení! Kombinace před brankou nakonec končí gólem. Autorem branky je STEPHANE VEILLEUX. Asistence: Jared Spurgeon .
06:54
A je vyrovnáno! Během jedné minuty dokázali hosté vyrovnat. JUSTIN FONTAINE se ocitl s pukem sám před Pavelcem a neváhal a vystřelil. Bez asistence.
06:29
Domácí jsou rozjetí a mají plno energie, nyní kombinují v útočném pásmu.
05:57
A domácí otáčejí zápas ve svůj prospěch. Opět Jets předvedli krásnou kombinaci před brankou a OLLI JOKINEN, nakonec doklepl kotouč do poloprázdné branky. Asistence: Devin Setoguchi a Chris Thorburn.
05:44
Jets rozehrávají a zakládají rychlý útok.
05:07
Domácí jsou po vyrovnávací brance hodně aktivní.
03:48
Krásná úniková akce v oslabení ! Frolík získal puk a na modré čáře našel volného EVANDERA KANEA, který se po krásné přihrávce řítil zcela sám proti hostujícímu brankáři. Asistence: Michael Frolík.
02:59
Hosté mají před sebou přesilovou hru, ale zatím se nemohou dostat do útočného pásma.
02:34
Wright (WPG) dostává dvě minuty za hrubost.
02:11
Úvodní branka! Konopka si najel do levého kruhu a přesnou přihrávkou přihrál na DANA HEATLEYHO, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Jason Pominville .
01:54
Nyní se bojuje o kotouč za Pavelcovo brankou.
01:21
Domácí jsou u puku a snažejí se rozehrát z vlastního pásma.
00:55
Cooke zkusil první střelou ohrozit Pavelce, ale ten byl připraven a pro jistotu puk sevřel ve své lapačce.
00:19
Hosté vyhráli vhazování a už zakládají útok.
00:01
Hymny jsou u konce a vše je připraveno k tomu aby nám mohlo začít hokejové dějství.
Nyní zazní hymny Kanady.
Nyní si poslechneme hymnu USA.
Oba týmy jsou již na ledové ploše.
Dobrý večer, zdravím všechny fanynky a fanoušky u sledování nejvyšší hokejové ligy.
Zápas začne přibližně ve 2:10.

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Ellerby, Byfuglien, Enstrom, Pardy, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Kane – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – Peluso, Wright, Tangradi

Minnesota Wild: Backstrom (Gustafsson) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Prosser, Ballard – Coyle, Koivu, Niederreiter – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Mitchell, Konopka, Veilleux

Rozhodčí: LaRue, VanMassenhoven – Murchison, Lazarowich.
Československá stopa

Michael Frolík (WPG) 9+12
Ondřej Pavelec (WPG) 90,5 % úspěšnost
Vzájemné zápasy
Vzájemných zápasech zvítězil vždy tým Minnesoty.

11.10.2013 Minnesota – Winnipeg 2:1
18.11.2013 Minnesota – Winnipeg 2:1
23.11.2013 Winnipeg – Minnesota 2:3
Winnipeg Jets

Má po třiceti devíti odehraných utkání na svém kontě třicet sedm bodů a to za šestnáct výher, pět proher v prodloužení a osmnáct proher. Tato statistika řadí Jets na dvacátou příčku v ligové tabulce. Winnipeg poslední dva zápasy prohrál.
Nejproduktivnější hráč je Bryan Little který má na svém kontě čtrnáct gólů a osmnáct asistencí.
Minnesota Wild

Má po třiceti devíti odehraných utkání na svém kontě čtyřicet pět bodů a to za dvacet výher, pět proher v prodloužení a čtrnáct proher. Tato statistika řadí Minnesotu na třináctou příčku v ligové tabulce. Minnesota poslední tři zápasy prohrála. Nejproduktivnější hráč je Mikko Koivu který má na svém kontě sedm gólů a dvacet asistencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.