Aleš Hemský (DAL) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:54

Hvězdy utkání

1. Zach Parise (MIN) – 2+0
2. Mikael Granlund (MIN) – 1+2
3. Christian Folin (MIN) – 0+2
Domácí v poslední třetině deklasovali svého soupeře 6:1, takže tři body zůstávají v Minnesotě. Českého diváka může alespoň těšit to, že v předposlední minutě tohoto utkání si připsal asistenci Aleš Hemský.
60:00
58:17
Dallas právě vstřelil branku!
Hosté nakonec střílí alespoň čestný gól. JASON SPEZZA využil nabídku svého spoluhráče Benna a přesně zakončil akci své formace. Asistence: Jamie Benn, Aleš Hemský.
57:52
Minnesota právě vstřelila branku!
To je debakl. Klingberg udělal obrovkskou chybu, když kotouč přihrál na brusle Granlunda, od kterých se kotouč odrazil k ZACHU PARISOVI. Zkušený forward neváhal, vystřelil bekhendem a jeho projektil si našel cestu do sítě. Asistence: Mikael Granlund.
56:36
Velmi dlouho se bojovalo o puk za bránou domácích. Nakonec z tohoto boje vzešel jako vítěz Brodziak.
54:33
Minnesota znova udeřila! skvělým pasem přes střed hřiště našel MIKAELA GRANLUNDA. Domácí útočník si v samostatném úniku počínal zkušeně a krásným blafákem rozvlnil síťku v hostující kleci. Asistence: Christian Folin.
53:25
A je rozhodnuto! Granlund posunul kotouč na pravý kruh na MATHEWA DUMBU, který zvyšuje náskok svého týmu přesným průstřelem hostujícího brankáře. Asistence: Mikael Granlung, Jonas Brodin.
52:29
Velký závar teď vznikl před Enrothem, ale ani jedna z mnoha dorážek Vaneka nebyla úspěšná.
51:47
Roussel (DAL) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
51:12
Domácí jsou nabuzeni vstřelenou brankou, Dallas to dnes bude mít velice těžké.
48:41
Domácí odskakují na rozdíl dvou gólů! Nejprve Brodziak ujížděl sám na Enrotha, ale ten jeho blafák zachytil. Následně se ale kotouč dostal na modrou čáru, odkud střílel Scandella. Jeho střela trefila jednoho z bránících hráčů a odrazila se ke STEPHANU VEILLEUXOV, který pohotově dorazil černou gumu do hostující brány. Asistence: Marco Scandella, Kyle Brodziak.
48:25
Hostující kapitán Benn si dobře sjel na sjel na střed a vypálil. Dubnyk jeho střelu viděl a puk ukryl ve svých chráničích.
47:46
Garbutt ujížděl po pravém křídle, ale nakonec se mu nepodařilo natlačit se před bránu.
46:32
Enroth velmi riskantně rozehrával, ale nakonec vše dopadlo pro hosty dobře. Posléze se hráči v bílém dopustili ofsajdu.
44:55
Stars jsou rázem na dně, naopak Minnesota se tlačí do útoku a chce si pojistit své vedení.
43:23
Domácí hokejisté jdou do vedení! MIKKO KOIVU zkusil štěstí, vystřelil z velkého úhlu na hostujícího gólmana, kterému puk k překvapení všech propadl za záda. Bez asistence.
41:40
A je srovnáno! Folin přihrával bekhendem přes brankoviště, kde u vzdálenější tyče čekal ZACH PARISE, který překonal roztaženého Enrotha. Asistence: Christian Folin, Justin Fontaine.
41:03
Útočník v bílém byl v přechodu přes modrou čáru rychlejší než puk, rozhodčí odpískal postavení mimo hru Dallasu.
40:17
Domácí vyhrávají buly a budou se snažit vyrovnat stav utkání.
40:01
Hosté ve druhé třetiny navázali na dobrý výkon z konce první třetiny a po zásluze se gólem Jasona Spezzy ujali vedení. Dokáží domácí v poslední periodě vyrovnat?
Další třetina začne přibližně v 3:01.
40:00
39:07
Prosserův pas nenašel nikoho z hráčů v zeleném dresu. Po icingu se bude vhazovat před Dubnykem.
38:44
Jeden z domácích nestihl vyjet z útočného pásma, a tak Zach Parise vjel do ofsajdu.
37:56
Demers tvrdě srazil ve středním pásmu jednoho z domácích hokejistů, o faul se ovšem nejednalo.
36:19
Koivu byl zastaven píšťalkou, píská se ofsajd.
34:33
První branky utkání jsme se přeci jen dočkali! JASON SPEZZA si z rohu kluziště sjel na pravý kruh, odkud překonal Dubnyka velmi tvrdou střelou na lapačku. Asistence: John Klingberg, Brett Ritchie.
33:45
Koivu (MNS) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
33:19
32:58
Brodziak ujel v oslabení společně s Haulou, ale střela druhého jmenovaného trefila jen hruď hostujícího brankáře.
32:09
Daleyho střelu domácí brankář pouze vyrazil před sebe, ale naštěstí pro Minnesotu mu pomohla dobře fungující obrana.
31:45
Po ataku Spezzy na Dubnyka se strhla před domácí bránou menší šarvátka, vše se ovšem obejde bez dalšího vyloučení.
31:19
Koivu (MNS) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
30:51
Coleovu střelu zpoza obránce vyrazil Dubnyk jistým zákrokem vyrážečkou.
30:05
Granlund se ocitl ve velmi dobré pozici v mezikruží, jenže dlouho váhal, a tak byl jeho projektil přizvednut do ochranné sítě.
28:45
Švédský gólman drží ve své náruči i pokus Niederreitera.
28:06
Koivu nasměroval svoji střelu pouze do rukavice Enrotha.
26:58
Velký tlak Minnesoty byl zakončen zablokovanou střelou Parise.
25:40
Pominvillova střela nemířila mezi tři tyče.
25:00
Spezza přišel o puk, a tak se do útoku ženou domácí hokejisté.
24:13
23:48
Fontaine vyváží kotouč do útočného pásma a odchází střídat.
22:50
Stars se svou vlastní nepřesností připravují o pásmo.
22:12
Veilleux (MNS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
22:06
Nahození Schroedera nadělalo hostujícímu brankáři značné problémy, ale nakonec si s jeho pokusem poradil.
21:27
Klička před modrou zavinila ofsajd Minnesoty.
20:35
Kotouč končí mimo hřiště, bude se vhazovat ve střením pásmu.
20:05
Domácí do této třetiny vstupují vítězným vhazováním.
20:01
Domácí vstoupili do zápasů velmi aktivně, jenže jejich úvodní tlak branku nepřinesl, a tak se o slovo přihlásil Dallas. Stars vyrovnali hru a dá se říct, že byli ke konci třetiny lepším týmem, jenže se jim také nepodařilo otevřít gólový účet. Dočkáme se gólu ve druhé třetině?
Další třetina začne přibližně v 3:03.
20:00
18:55
Hemský se ocitl v dobré pozici před Dubnykem, jenže domácí obrana si českého útočníka pohlídala a nedovolila mu vystřelit.
18:08
Hra se opět přestěhuje před Dubnyka poté, co domácí hokejisté vyhodili kotouč přes všechny čáry.
17:37
Spezzova střela z nulového úhlu se odráží za domácí klec.
16:08
Eakin nahazoval kotouč na branku soupeře, jenže narazil na pozorného gólmana Enrotha.
14:33
Stars se proviňují proti pravidlům vyhozením na zakázané uvolnění.
14:30
Pominville řešil únik 2 na 1 střelou, která našla jen hruď připraveného Enrotha.
13:48
Ja. Benn zkoušel proniknout domácí obranou, jenže nebyl úspěšný.
12:27
Na druhé straně si Dubnyk připsal rutinní zákrok proti střele Colea.
11:48
Domácí formaci v čele s Granlundem se nepovedl přechod přes modrou čáru. Bylo odpískáno postavení mimo hru.
10:32
Ja. Benn se prosmýkl podél pravého mantinelu, jenže jeho překvapivá střela z velkého úhlu jen minula domácí klec.
10:00
Scandellovu tvrdou ránu podržel Enroth na svém hrudním chrániči. Minnesota jednoznačně převyšuje svého soupeře.
09:28
Nahození Sutera od modré si cestu mezi tři tyče nenašlo.
08:40
Granlung nabízel kotouč na teč Parisovi, který bohužel pro domácí kotouč minul.
07:31
07:00
Dumbovu střelu kryje švédský gólman ve službách Dallasu.
06:10
Parise střílel z bezprostřední blízkosti, hostující brankář jeho střelu jen vyrazil před sebe, jenže následné dorážky Vaňka si cestu do brány nenašly.
05:31
Ja. Benn (DAL) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
05:02
McKenzie se vydal na průzkum útočného pásma, ale po chvilce byl odzbrojen, a tak jsou u puku opět domácí.
03:58
Grandlund přihrával z rohu kluziště do brankoviště na Zacha Parise, jenže tomu kotouč přeskočil čepel hole.
03:35
Niederreiter operoval za bránou soupeře, ale nakonec se černé gumy opět zmocnil hostující brankář.
03:01
Přihrávku Sutera zachytil Enroth a následně přerušil hru.
01:53
Vanek našel přesně hůl Schroedera, tomu se ovšem nepodařilo zakončit.
01:15
Stars se nepovedl přechod do útočného pásma, píská se postavení mimo hru.
00:36
Hosté vyhráli buly a usadili se v pásmu soupeře.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter, Dumba, Scandella, Prosser, Folin – Pominville, Koivu, Niederreieter, Fontaine, Granlund, Parise, Schroeder, Coyle, Vanek, Haula, Brodziak, Veilleux

Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Daley, Jokipakka, Demers, Jo. Benn – Sceviour, Spezza, Ja. Benn, Garbutt, Eakin, Roussel, Ritchie, Fiddler, McKenzie, Hemský, Horcoff, Cole.
Dallas Stars

To hosté jsou na tom znatelně hůře než Minnesota. Hvězdy z Dallasu sice figurují s 63 body na jedenáctém místě, ale na dnešního soupeře ztrácejí čtyři body.

Minnesota Wild

Domácí hokejisté bojují o příčky zajišťující play-off. Zatím je Minnesota s 67 body desátá v Západní konferenci, ale na šesté místo má ztrátu pouhé dva body.

Edmonton – Minnesota 0:4
Dnešní zápas National Hockey League nám nabídne bitvu mezi Minnesotou a Dallasem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.