Tři hvězdy utkání:
1. Jonathan Bernier (ANA) 17 zák., 1 gól, 94,4%
2. Michael Hutchinson (WPG) 32 zák., 2 góly, 94,1%
3. Corey Perry (ANA) 1+0
Po první třetině vedli střelecky aktivnější domácí hokejisté o jednu branku. Ránou pod horní tyčku se prosadil zkušený Corey Perry. Winnipegu se podařilo ve druhé třetině vyrovnat, prosadil se povedenou tečí obránce Josh Morrissey. Díky aktivní hře si domácí hráči vzali vedení zpět. Šťastnou branku vstřelil Andrew Cogliano. Ve třetí třetině potvrdili domácí svou výhru, do prázdné branky se trefil Jakob Silfverberg.
59:48
Ještě jedno zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou. Fanoušci jsou spokojení, tedy ti fandící Ducks.
59:20
Hostující celek se snaží ještě něco vymyslet, ale hokejisté Jets vědí, že v tomto zápase se jim nic už nepodaří vymyslet. Času mají velmi málo.
59:00
Poslední minuta hry.
58:53
Anaheim právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, do prázdní branky se trefuje JAKOB SILFVERBERG. Je to pro něho jednadvacátý gól v sezóně, jeho maximum. Asistence: Cam Fowler.
58:30
Winnipeg hraje bez brankáře.
58:23
Ducks se musí bránit tlaku soupeře.
58:01
Joel Armia vybojoval puk za brankou Ducks, přihrál na modrou čáru, odkud pálil nepřesně Brian Strait.
57:43
Patrick Eaves se probojoval do šance, najel si do útočného pásma a z osy hřiště minul branku.
57:22
Jets se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma, domácí celek hraje velmi dobře defenzivně.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:39
Jacob Trouba výborně zapracoval před brankou svého týmu a nenechal domácího hráče zakončit.
56:08
34:16, tak vypadá statistika střel na branku, domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivnější. Těží zejména z přímočarosti a jednoduchosti svých akcí. Žádné složité kombinace do prázdné branky, nýbrž pohyb před branku a střela.
55:24
Domácí hokejisté si dokáží vypracovat podstatně více šancí než soupeř. Josh Manson to zkoušel od modré, ale jeho rána postrádala přesnost.
54:31
Jakob Silfverberg našel výborným pasem Andrewa Cogliana, jehož střelu kryje hostující brankář. Proti puku vystrčil Michael Hutchinson beton.
54:11
Mark Scheifele dostal hru do útočného pásma, kde se však hostující celek příliš dlouho neudržel.
53:30
Domácí hokejisté drží hru za svou brankou, nikam se neženou. Následně rychle přešli do útočného pásma, Jakob Silfverberg vystřelil a Michael Hutchinson musel být pozorný. Přímočaře hrají domácí hokejisté a zatím to slaví úspěch.
52:38
Sami Vatanen se z ničeho nic objevil před brankou, odkud vystřelil. Brankář Jets Michael Hutchinson kryje jeho pokus. Hostující gólman zastavil i následnou střelu domácích.
52:03
Sledujeme takticky vedenou pasáž hry, domácí drží jednobrankové vedení, naopak hosté dělají maximum pro vyrovnání. Výsledkem toho je hra ve středním pásmu.
51:04
Winnipeg se v přesilové hře nedokázal dostat do žádné velké šance, a tak hrají domácí v plném počtu.
51:01
50:17
Josh Morrissey se probojoval do zakončení, výborně zasáhl domácí brankář Jonathan Bernier.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:17
Hostující hokejisté se mohou pokusit o vyrovnání během přesilové hry, zatím se ale nemohou propracovat stabilněji do útočného pásma.
49:01
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Patrick Eaves – 2 min., vysoká hůl).
48:17
Julian Melchiori hledal spoluhráče před brankou, ale neměl komu přihrát, a tak vypálil od modré čáry. Jeho pokus nebyl nejhorší, ale obrana si dokázala poradit.
47:51
Vhazovalo se před brankou domácího týmu a hráči Anaheimu vyhráli, a tak se mohl směr hry otočit.
47:04
Sledujeme tvrdý hokej plný osobních soubojů. Vyloženou střeleckou šanci jsme ve třetí třetině zatím neviděli.
46:26
27:14, střelecká převaha domácího celku je velmi výrazná, ale Ducks nemohou přidat třetí uklidňující gól.
45:59
Michael Hutchinson kryje další střelecký pokus. Znovu to byl Hampus Lindholm, kdo vyzkoušel pozornost brankáře Jets.
45:20
Hampus Lindholm vypálil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal brankář Jets poradit celkem snadno.
45:10
Ryan Getzlaf poslal svou ránu vysoko nad branku, konec přesilové hry se blíží.
44:36
Cam Fowler se dvakrát dostal ke střele, ale ani jednou nedokázal překonat brankáře hostujícího celku. Tlak Ducks je velký.
43:25
Domácí hokejisté kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se stabilněji prosadit před brankou soupeře. Výborně Jets nyní brání.
43:18
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Stuart – 2 min., nedovolené bránění).
42:37
Nate Thompson se probojoval do zakončení, jeho pokus postrádal přesnost, a tak brankář Jets nemusel zasahovat.
41:45
Michael Hutchinson se zapojil do rozehrávky domácích. Nechybělo mnoho a svou těžkou holí vyslal přesný pas na najetého spoluhráče.
41:14
Sledujeme klidnější úvod třetí třetiny, ani jeden celek se nikam nežene.
40:38
Ryan Kesler si přihrál rukou, a tak je hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01
Winnipegu se podařilo ve druhé třetině vyrovnat, prosadil se povedenou tečí obránce Josh Morrissey. Díky aktivní hře si domácí hráči vzali vedení zpět. Šťastnou branku vstřelil Andrew Cogliano.
40:00
39:30
Jakob Silfverberg se po krásné samostatné akci dostal do zakončení. S jeho pokusem si poradil brankář Michael Hutchinson, který puk vyrazil ramenem.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50
Chris Thorburn bojuje ve vlastním pásmu o kotouč se soupeřem. Domácí hráč vyhrál tento boj.
38:33
Vhazovat se bude před brankou Winnipegu, jehož brankář musí být pozorný.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:17
19:13, takto vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají hokejisté Ducks, kteří se před malou chvílí dostali do vedení.
36:47
Vstřelený gól domácích je vyústěním dlouhodobého snažení Ducks o skórování. Byli aktivní, vyhrávali osobní souboje a za tvrdou a poctivou práci jsou odměněni.
36:32
Šťastná branka posílá domácí do vedení. ANDREW COGLIANO posílal kotouč před branku Winnipegu. Tam byl hráč Jets, Jacob Trouba, od kterého se puk odrazil a zapadl za záda brankáře Michaela Hutchinsona. Asistence: Ryan Kesler, Jakob Silfverberg.
36:14
Domácí hokejisté jsou aktivnější, vyhrávají osobní souboje, a právě proto se snadno dostávají do zakončení.
35:40
Cam Fowler se zapojil do započetí útočné akce, kterou korunoval Corey Perry střelou zápěstím. Michael Hutchinson byl pozorný a nenechal se překonat.
35:01
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Sledujeme snahu domácích o získání vedení. Naopak hosté se musí bránit tlaku soupeře.
35:00
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
34:07
Ryan Getzlaf vypálil od modré čáry, jeho pokus byl tečovaný. Ani tak ale puk nekončí mezi třemi tyčemi.
33:34
Anaheim se snaží vstřelit ještě před koncem druhé třetiny rozdílovou branku. Zatím však marně hledá skulinu v obraně Jets.
33:14
Josh Morrissey se dostal do postavení mimo hru, následovat bude po komerční přestávce buly ve středním pásmu.
32:36
Hampus Lindholm našel výborným pasem před brankou najetého spoluhráče, který kotouč jemně tečoval. Puk však končí mimo branku. Nechybělo mnoho a domácí si vedení vzali zpět.
31:30
Bryan Little se dostal do předbrankového prostoru, odkud vystřelil. Jeho pokus dokázal zastavit brankáře Ducks. Jonathan Bernier je oporou pro svůj tým.
31:04
Blake Wheeler měl dostatek prostoru pro zakončení, ale na domácího brankáře si nepřišel. Jonathan Bernier kryje jeho pokus z bezprostřední blízkosti.
30:40
Elitní domácí formace se dostala nyní stabilněji do útočného pásma, kde motala hlavu obraně. Hosté se však dokázali osvobodit.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase. Sledujeme vyrovnaný hokej.
28:35
Josh Manson se probojoval do výborné střelecké pozice, s jeho pokusem si dobře dokázal poradit brankář Michael Hutchinson. Jets se mohou na svého brankáře spolehnout v tomto duelu.
28:04
Patrik Laine ani Nikolaj Ehlers nedokázali přesněji zakončit. Hostující celek se osmělil a hraje hodně aktivně. Střelecká převaha domácích se zmenšuje.
27:30
Hraje se ve středním pásmu, domácí se snaží rychle získat vedení zpět na svou stranu.
26:08
Winnipeg právě vstřelil branku!
Díky brance v přesilové hře je vyrovnáno. Blake Wheeler vypálil od modré čáry, a pak jeho pokus výborně tečoval obránce JOSH MORRISSEY. Domácí brankář neměl šanci zareagovat na změnu směru letu puku. Asistence: Blake Wheeler a Mathieu Perreault.
25:44
Josh Manson posílá kotouč přes všechny čáry, Ducks se osvobozují.
25:22
Jets se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, domácí se brání velmi dobře.
24:46
Hostující celek má šanci na vyrovnání v přesilové hře. Nic Petan se dostal do útočného pásma, jeho bekhendová střela končí v náruči brankáře.
24:11
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hákování).
23:53
Chris Thorburn dostal dobrou přihrávku na modrou čáru, ale neuspěl ránou z první.
23:30
16:7, tak vypadá střelecká převaha Anaheimu. Domácí mají více ze hry, ale nemohou se dostat do vyložených šancí.
22:50
Mnoho šancí ve druhé třetině k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:33
Vhazovat se bude před domácí brankou. Ducks vyhráli souboj o puk, a tak se směr hry otáčí.
22:07
Po sérii nepřesností nyní vidíme střelecký pokus. Josh Manson jako obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus byl však nepřesný.
20:26
Jakob Silfverberg se dostal ke střele příklepem, s jeho pokusem si brankář hostujícího celku dokázal celkem snadno poradit.
20:01
Po první třetině vedou střelecky aktivnější domácí hokejisté o jednu branku. Ránou pod horní tyčku se prosadil zkušený Corey Perry. Winnipeg musí zlepšit svou hru, pokud chce pomýšlet na vyrovnání.
20:00
19:40
Po střele, kterou vyslal Cam Fowler od modré čáry, zasahuje hostující brankář. Buly před jeho brankou.
19:30
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Julian Melchiori – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
19:20
V poklidném tempu se dohrává úvodní část hry. Nick Ritchie se probojoval do zakončení, se kterým si dokázal poradit brankář Michael Hutchinson.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:45
Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, velmi blízko dalšímu gólu byl Ryan Kesler. Jeho zakončení se však zastavilo malý kousek před brankovou čárou.
17:17
Aktivněji hrající domácí hokejisté se dostávají do vedení. Nick Ritchie poslal puk na modrou čáru, kde stál zkušený COREY PERRY. Jeho rána do horní části branky se ujala. Další domácí hráč clonil před brankou, což znepříjemnilo pozici brankáři. Asistence: Nick Ritchie, Brandon Montour.
16:40
Další tlak před brankou Winnipegu, v akci Ryan Kesler. Ani on však nedokázal pohnout bezbrankovým stavem.
16:21
Michael Hutchinson kryje kotouč po nepřehledné situaci před vlastní brankou. Ryan Getzlaf nedokázal ani nadvakrát překonat brankáře Jets.
15:48
Mark Scheifele poslal do čance Patrika Laineho, který však ve vyložené střelecké pozici trefil jen obránce, který stál před ním.
15:01
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí rozehrávají od své branky. Akci vedl Kevin Bieksa.
14:30
Sledujeme rychlý hokej, oba týmy hrají aktivně, ale obranné řady podávají velmi dobrý výkon.
13:31
6:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Aktivnější jsou v tomto ohledu domácí, kteří si však nemohou vypracovat výraznější šanci.
12:42
Jonathan Bernier výborně zasáhl proti zakončení hostujícího hráče. Mark Scheifele měl dostatek prostoru pro zakončení, ale nedokázal prostřelit brankáře.
11:50
Další zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Ducks.
11:10
Hosté se po buly ve středním pásmu dostali k puku, probojovali se do útočné třetiny, kde kombinovali. Julian Melchiori se do zakončení nedostal. Směr hry se tedy otáčí.
10:34
Blake Wheeler se probojoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář Jonathan Bernier poradit. Komerční přestávka.
10:08
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího týmu. Jonathan Bernier musí být pozorný, hosté vyhráli buly. Pak se k puku ale dostali domácí.
09:10
Michael Hutchinson má puk za svou brankou, špatně rozehrál, ke střele se dostal Josh Manson. Hostující brankář znovu kryje puk. Komerční přestávka bude následovat.
08:49
Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí, pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny hry v první třetině.
08:14
Julian Melchiori vedl akci hostujícího týmu, ale neměl dostatek síly na cestu do útoku, a tak jen nahodil kotouč tak, aby z toho nebyl icing a šel střídat.
07:53
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
06:27
Po velké chybě domácí obrany se do zakončení dostal Patrik Laine, který minul branku. Následně se k puku dostal znovu, a tak trefil jen gólmana.
05:51
Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 4:0. Ani jedna ze střel neskončila za brankářem.
05:07
04:40
Domácí se při pokusu probojovat se do útočného pásma dostali do postavení mimo hru.
04:20
Corey Perry čekal na přihrávku od spoluhráče zaparkovaný před brankou. Marně, pas na Perryho byl zablokovaný.
03:43
Nick Ritchie vypálil od modré čáry, s jeho pokusem měl Michael Hutchinson poměrně velké problémy, puk ale končí po zákroku brankáře za bránou.
03:20
Winnipeg se musí po prohraném buly bránit tlaku soupeře, hostující obrana je zatím pozorná.
03:07
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Stuart – 2 min., hrubost).
02:53
Jakob Silfverberg se dostal do útočného pásma, ale byl v postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:48
Oddechový čas pro domácí.
02:27
Michael Hutchinson má kotouč za svou brankou, hosté musí ze svého pásma zakládat další pokus o zisk útočné třetiny.
02:00
Domácí posílají puk přes všechny čáry až za branku Winnipegu. Oba týmy střídají, z přesilovky zbývá ještě necelá minuta.
01:32
Hosté hrají dobře přesilovou hru, dlouhou dobu byli v útočném pásmu, ale nepodařilo se jim zakončit důrazněji.
01:02
Jacob Trouba se dostal ke střele bez přípravy od modré čáry, s jeho pokusem si brankář poradil.
00:48
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., nedovolené bránění).
00:22
Jakob Silfverberg se jako první dostal do útočného pásma, a tak musel proti jeho střele zasahovat Michael Hutchinson.
00:01
Zápas začne o něco později.

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Holzer, Vatanen – Rakell, Getzlaf, Eaves – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry – L. Shaw, N. Thompson, Wagner.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Melchiori, Trouba, Strait, Morrissey, Stuart, Byfuglien – Perreault, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn..
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhráli Ducks hned čtyřikrát. Budou se radovat i dnes?
V tabulce Západní konference jsou hosté desátí (28-5-7-37; 73 bodů) a domácí čtvrtí (34-5-11-23; 89 bodů).
Anaheim Ducks z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Washingtonem Capitals 5:2, St. Louis Blues 2:1, San Jose Sharks 2:1 a Edmontonem Oilers 4:3. V nájezdech podlehl Buffalu Sabres.
Winnipeg Jets z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s New Yorkem Islanders 4:2, Minnesotou Wild 5:4 a Philadelphií Flyers 3:2. V prodloužení tým nestačil na Nashville Predators 5:4 a na Los Angeles Kings 5:2.
Zdravím všechny fanoušky a fanynky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.