Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 17 565 diváků!
David Pastrňák (BOS) 2+0, 4 střely, čas na ledě 16:26
David Krejčí (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:10
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:26
1. Matt Duchene (COL) 1+0
2. David Pastrňák (BOS) 2+0
3. Nathan MacKinnon (COL) 1+0
Střely na branku: 31 – 21
Je dobojováno! Colorado vítězí v Bostonu 4:2 a získává důležité dva body! Hosté vlétli do utkání aktivně a už po šesti minutách je Matt Duchene poslal do vedení! Boston si poté vybojoval přesilovku, ale Nathan MacKinnon ujel ve vlastním oslabení a navýšil vedení Lavin na 2:0! A pro hosty to bylo ještě veselejší. Po přestávce se totiž prosadil John Mitchell . Boston se přeci jen dokázal vzpamatovat a Medvědi vycenili zuby. Ve formě hrající David Pastrňák po návratu z trestné lavici snížil na 1:3 a o minutu později svým druhým zásahem stáhl náskok Colorada na jedinou branku. Poslední slovo si vzal Carl Söderberg , který zužitkoval Grigorenkovu přihrávku. Ve třetí třetině se Boston snažil zápas zdramatizovat, ale obrana Colorada si své vedení uhájila.
59:30
Podle všeho je hotovo. Torey Krug pálil od modré čáry, Calvin Pickard puk vyrazil jen před sebe, ale následně si poradil s Marchandovou dorážkou.
59:10
Krejčí se opřel do odraženého kotouče, avšak pod nohy se mu vrhl Carl Söderberg, který tvrdou střelu od modré čáry zastavil vlastním tělem.
58:40
David Krejčí nahodil puk do rohu útočného pásma, odkud jej Pastrňák poslal na modrou čáru, ale Krug vypálil hodně nepřesně.
58:05
Anton Chudobin už zůstává na střídačce. Boston zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:52
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
57:10
John Mitchell dokonce vybojoval puk za brankou Bruins. Hosté se nastěhovali do útočného pásma a se šancemi Bostonu na vyrovnání to vypadá hodně bledě.
56:40
Zdeno Chára měl problémy s rozehrávkou. Hosté slovenského zadáka dobře napadali a nasbírali další cenné vteřinky k dobru.
56:02
Jarome Iginla si parádně obhodil obránce a řítil se sám na Chudobina! Domácí brankář se nenechal nachytat a Iginlovu kličku do forhendu zneškodnil!
55:17
Boston se nyní tlačil do útoku, jenže to nemělo žádný efekt. Pastrňákova formace zatlačila Colorado před Pickarda, ale hostující brankář ránu od mantinelu kryl.
55:05
Pastrňák se parádně uvolnil za brankou, přihrával mezi kruhy, kam spěchal Marchand, před kterým na poslední chvíli vypíchl kotouč obránce.
54:40
Bostonu se ve třetí třetině jednoduše nedaří. Domácí nyní v podstatě odevzdali kotouč soupeři. Do konce utkání zbývá pět minut a Colorado kontroluje svůj náskok.
54:10
Kevan Miller se na modré čáře natahoval po vyhození hostujících obránců, ale domácí hokejista už kotouč nezastihl v útočném pásmu.
53:23
David Krejčí projel po levém křídle do útočného pásma, vyslal prudkou pobídku na brankoviště, kde hlídkoval Backes, ale obrana Colorada znovu zasáhla.
53:00
Brad Marchand vymýšlel příliš dlouho a jeden z hostujících hráčů my vypíchl kotouč ven z obranného pásma. Colorado už na útočení prakticky rezignovalo.
52:15
Bergeron našel Pastrňáka, jež mu okamžitě vrátil kotouč zpátky, ale první jmenovaný se přes obětavého obránce nedostal ke střele z mezikruží.
51:40
Anton Blidh vlétl do útočného pásma, kde našel Pastrňáka. Český útočník sváděl souboj s přesilou obránců za brankou, kde neměl šanci na úspěch.
51:05
Krug rozjel z obranného pásma další pokus Bostonu. Domácí kapitán prudkou pobídkou nenašel nikoho ze spoluhráčů. Obrázek hry je stále stejný.
50:40
Patrice Bergeron střílel z otočky a trefil do obličeje Nathana MacKinnona! S hostujícím kapitánem to chvíli nevypadalo dobře, ale MacKinnon nakonec opouští kluziště po svých!
50:10
John Mitchell zavezl puk do útočného pásma, kde udělal široký oblouk, ale nakonec nenašel nikoho v bílém dresu. Colorado přesto vybojovalo puk nazpátek.
49:33
Kevan Miller vyslal dlouhou pobídku po mantinelu. Na jeho přihrávku ale nedosáhl nikdo z hokejistů na ledě a kotouč prolétl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Chudobinem.
49:10
Colorado zatím nepouští Boston do šancí. Domácí se nepřesnými přihrávkami zbytečně připravují o možnost přechodu do útočného pásma.
48:30
Anton Chudobin vyjel za branku Bostonu, aby zkrotil nahození po mantinelu a pomohl svým spoluhráčům z obrany s rozehrávkou.
48:05
Rene Bourque vlétl do útočného pásma, rychlou brzdou se zbavil obránce, ale následnou střelou zápěstím poslal kotouč vedle domácí branky.
47:44
John Mitchell chtěl nahodit puk na domácí branku, avšak jeden z obránců jeho pokus přizvedl mezi diváky. Vhazovat se bude před Chudobinem.
47:10
Francois Beauchemin napřáhl od modré čáry. Tvrdá střela hostujícího hráče prolétla kolem levé tyče domácí branky. Colorado zůstává u puku.
46:35
Boston se stále nemůže dostat do útočného pásma. Zdeno Chára nyní nahodil puk po mantinelu do rohu kluziště, ale Carlo přihrál nepřesně.
46:10
Carl Söderberg bojoval v rohu útočného pásma s Chárou. Slovenský obr přetavil své kilogramy v obrovskou zbraň a získal puk pro Boston.
45:33
Spooner si z rohu útočného pásma vybruslil s pukem do střelecké pozice a vyslal zajímavou střelu zápěstím. Calvin Pickard byl znovu připraven.
45:05
Rene Bourque táhl protiútok Colorada po levém křídle, ale k hostujícímu útočníkovi přistoupil Torey Krug a důraznou hrou jej obral o kotouč.
44:26
Ofsajd také na druhé straně. David Krejčí udělal ve středním pásmu jednu kličku navíc a David Backes mu vlétl do útočného pásma. Vhazuje se ve střední třetině.
44:11
Až nyní se poprvé ve třetí třetiny přerušuje hra! Colorado se po dlouhé době vydalo do útoku, ale příliš nabuzený Nathan MacKinnon přejel do ofsajdu.
43:45
Patrice Bergeron dostal parádní přihrávku mezi kruhy a okamžitě pálil na vzdálenější tyč, ale Calvin Pickard se skvěle přesunul a dokázal puk vyrazit!
43:19
Colorado hraje v defenzívě opravdu jednoduše. Hosté nyní vybojovali puk a vysokým obloučkem jej vyhodili do středního pásma.
42:45
Adam McQuaid chtěl překvapit obranu Colorada dlouhou rozehrávkou na modrou čáru, ale nikdo v černém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
42:10
Rene Bourque se pustil do souboje u mantinelu, kde díky fantastické hře tělem vybojoval kotouč pro Colorado. Boston se zatím nemůže dostat do tempa.
41:36
Brandon Carlo si prodloužil pobyt na ledě a znovu se snažil překvapit Pickarda. Brankář Colorada si pohlídal mezírku u tyče a nepustil puk za svá záda.
41:05
Brandon Carlo nahazoval kotouč na branku Colorada od modré čáry. Domácí hráč trefil jednoho ze spoluhráčů, od nějž se puk odrazil před branku.
40:30
Matt Duchene projel s kotoučem do útočného pásma, zavel puk do rohu, kde svedl souboj s Bergeronem. Jako vítěz nakonec vyšel domácí hráč.
40:10
Na úvodním vhazování třetí třetiny uspěl John Mitchell. Hostující centr vybojoval puk pro Colorado a Laviny se okamžitě nastěhovaly do útočného pásma.
40:01
Střely na branku: 23 – 15
Druhá třetina končí! Colorado si i po čtyřiceti minutách drží dvoubrankový náskok! Hosté vlétli do druhé třetiny dobře a John Mitchell dokonce poslal Laviny do vedení 3:0! Poté ale přišly velké momenty Davida Pastrňáka! Český útočník nejprve po návratu z trestné lavice snížil na 1:3 a o minutu později přidal tvrdou střelou druhou branku. Poslední slovo si však vzalo Colorado. Dvě sekundy po skončení přesilové hry vrátil Lavinám dvoubrankové vedení Carl Söderberg !
40:00
39:24
Boston se ještě řítil do útočného pásma, nicméně Adam McQuaid byl příliš netrpělivý a vlétl za modrou čáru moc brzo. Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45
Francois Beauchemin si nepřidělával zbytečné starosti v obranném pásmu a jednoduše vyhodil puk o mantinel do středního pásma.
38:10
David Backes se opřel do opuštěného kotouče a Calvin Pickard měl s jeho ránou obrovské problémy! Hostující brankář vyrazil puk v hodně krkolomné pozici!
37:05
Colorado právě vstřelilo branku!
Colorado si bere nazpátek svůj dvoubrankový náskok! Hosté sevřeli Boston před jeho brankou. Michail Grigorenko se nejlépe zorientoval před brankou a poslal odražený puk na CARLA SODERBERGA, jež dopravil kotouč do poloodkryté branky! Asistence: Michail Grigorenko, Francois Beauchemin.
37:03
36:13
A Brad Marchand se dokonce ve vlastním oslabení dostal do zakončení. Jeho ránu Calvin Pickard bez problémů kryl. Colorado už by se nejraději vidělo v šatně.
36:00
Riley Nash uspěl v souboji na modré čáře a puk se od jeho levé brusle odrazil za modrou čáru. Také Nash vybojoval cenné vteřinky.
35:15
Brandon Carlo se natáhl po přihrávce Matta Duchena a vypíchl kotouč ven z obranného pásma. Colorado musí začít nanovo.
35:03
Colorado si zahraje přesilovou hru! Kevan Miller si odsedí dvě minuty za krosček!
34:30
Po delší době se do útoku dralo také Colorado. Michail Grigorenko zavezl puk za branku,, ale nikdo z hostujících hráčů mu nepřijel na pomoc.
33:23
Bruins právě vstřelili branku!
A máme tady zajímavou zápletku! Bostin se dostává na rozdíl jediné branky! Domácí uspěli na vhazování v útočném pásmu, DAVID PASTRŇÁK obdržel parádní přihrávku mezi kruhy a bez přípravy propálil bezmocného Pickarda! Asistence: Brad Marchand, Torey Krug.
33:18
Brandon Carlo si našel nahozený kotouč a snažil se objet branku Colorada. Domácí hráč hledal skulinku mezi betonem a brankovou konstrukcí, ale Pickard byl připraven.
33:00
Calvin Pickard tentokrát raději vyrazil za svou klec, odkud odpálil do bezpečí prudké nahození po mantinelu. Boston se však nadále tlačí do útoku.
32:36
Domácí mají najednou plno energie. Torey Krug ale nyní v souboji na modré čáře nechtěně vyhodil kotouč na střídačku.
32:03
Boston se přeci jen dočkal! Medvědi se vracejí do hry. DAVID PASTRŇÁK naskočil z trestné lavice zpátky na led, sjel si na přihrávku o mantinel, ujel obraně Colorada a vychutnal si Pickarda. Český útočník jen potvrzuje vynikající formu! Asistence: Tim Schaller.
31:52
31:05
Boston znovu vybojoval kotouč a Riley Nash vyvezl puk do útočného pásma, kde nasbíral několik cenných sekund. Colorado se ne a ne dostat do pásma.
30:28
Lavinám se však vůbec nepovedl pokus o založení útočné akce. Dlouhá přihrávka na modrou čáru nenašla nikoho v bílém a puk propadl na zakázané uvolnění.
30:10
Brad Marchand vybojoval kotouč v souboji u mantinelu a Patrice Bergeron vyvezl kotouč daleko od domácí klece. Colorado musí začít nanovo.
29:52
Colorado si zahraje přesilovou hru! David Pastrňák odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.
29:20
Tyson Barrie na druhé straně posunul kotouč za branku Bostonu, kde pro změnu číhal Zdeno Chára. Slovenský obr vyvezl puk do středního pásma.
28:45
Nash spěchal do útočného pásma za vlastním nahozením. V rohu útočného pásma zasáhl připravený Michail Grigorenko. Colorado hraje s naprostým přehledem.
28:10
Matt Duchene dostal přihrávku mezi tři hráče Bostonu. Šikovný Kanaďan se sice zbavil prvního strážce, ale další z bostonských hráčů už Duchena o puk připravil.
27:40
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Kevan Miller jen nahodil puk po mantinelu za branku Colorada a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat.
27:05
Zdeno Chára nakonec vyvezl kotouč zpoza branky do středního pásma, krásnou přihrávkou našel Spoonera, který v dobré šanci trefil hůl bránícího soupeře.
26:25
Joe Colborne motal hlavy domácím obráncům za brankou Bostonu, přenesl hru na modrou čáru, ale jeho spoluhráče nepřesnou střelou minul branku.
26:00
Zdeno Chára už neudržel kotouč na modré čáře a domácí hokejisté musejí vyklidit útočné pásmo. Boston pouští na led čerstvé síly.
25:17
Patrice Bergeron to nyní zkoušel individuálně. Domácí útočník si posunul kotouč mezi dvojici soupeřů, ale zadáci Colorada jej nepustili za modrou čáru.
25:00
Michail Grigorenko vypíchl domácím hokejistům kotouč ze středního pásma za modrou čáru. Boston má nadále obrovské problémy s přechodem přes střední pásmo.
24:09
Další hřebíček do bostonské rakve! Colorado navyšuje své vedení na 3:0. Backes se neprodral do útočného pásma, puk si vzal JOHN MITCHELL, vlétl s ním do útočného pásma a rychlou střelou překonal Chudobina! Bez asistence.
23:40
Calvin Pickard raději přikryl dlouhou přihrávku před rozjetým Bergeronem. Domácí útočník byl totiž rozjetý a stačil se natlačit před svého strážce.
23:10
Matt Duchene se v obranném pásmu skvěle vyhnul napadajícímu Krugovi. Domácí kapitán chtěl kanadského rychlíka přišpendlit k mantinelu, jenže Duchenu mu uhnul.
22:33
Iginla na modré čáře dobře zasáhl proti rozjetému soupeři a z otočky se mu podařilo vyhodit puk do bezpečí. Colorado pokračuje v aktivním bránění.
22:16
Až nyní se poprvé ve druhé třetině přerušuje hra. Kevan Miller si posunul puk za modrou čáru a nahodil jej na branku. Pro Pickarda nebylo slabé nahození žádným problémem.
21:35
Až nyní se hosté dostali do zakončení. Rene Bourque se opřel do pěkné přihrávky z rohu kluziště, ale Anton Chudobin jeho ránu vyškrábl mimo tři tyče.
21:10
Na druhé straně dostal Tyson Barrie přihrávku na modrou čáru, zpracoval si kotouč, jenže místo střely nakonec zvolil pobídku na MacKinnona.
20:35
David Backes vyslal dlouhou přihrávku za branku Colorada. O puk bojoval David Krejčí, nicméně obrana Colorada byla znovu na svém místě.
20:10
Do druhé třetiny vlétl aktivněji domácí Boston. Medvědi se po vyhraném vhazování hnali do útočného pásma, ale obrana Lavin byla připravená.
20:01
Střely na branku: 10 – 9
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka se lépe vydařila hostům z Colorada. Colorado se ujalo vedení už po šesti minutách, kdy si s domácí obranou pohrál Matt Duchene ! Boston poté trošku přidal a vybojoval si přesilovou hru. V ní však Torey Krug nabídl šanci Nathanu MacKinnonovi a hostující kapitán v oslabení zvýšil na 2:0! Poté hrál Boston ještě jednu přesilovku, ale obrana Colorada zatím pracuje na jedničku.
20:00
19:23
Brad Marchand dostal špatnou přihrávku a musel se otáčet na modré čáře. Domácí útočník protečoval kotouč jen na hole hostujících obránců.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:42
Až nyní se přerušuje hra. Hostům se vůbec nepovedla rozehrávka. Dlouhou přihrávku na modrou čáru nedostihl nikdo v bílém dresu. Po zakázaném uvolnění se vhazuje před Pickardem.
18:10
Michail Grigorenko uklidnil hru hostujícího celku, podržel kotouč za Pickardovou brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i Boston.
17:40
Cody Goloubef bojoval o kotouč za vlastní brankou. Obránce Colorada však neudržel kotouč u hokejky, avšak hokejisté Bostonu šanci promrhali.
17:05
Krug vyrobil další hrubici v obranném pásmu, ale tentokrát jej hosté nepotrestali. Naštěstí pro domácího kapitána se Rene Bourque k puku nedostal.
16:31
Calvin Pickard vyrazil za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu. Hostující brankář si poradil i s napadajícím Bergeronem a rozehrál.
16:02
Blake Comeau si vzal opuštěný puk v útočném pásmu, rychlou kličkou se uvolnil mezi kruhy, jenže jeho pohotový projektil srazil jeden z obránců.
15:33
Po delší odmlce musel zasahovat i hostující Calvin Pickard. Brankář Colorada však nahození od mantinelu dobře viděl a ukryl puk do lapačky.
15:05
John Mitchell hledal přihrávkou na levou stranu Rantanena. Druhý jmenovaný si puk špatně zpracoval a dobře postavený obránce odpálil kotouč do bezpečí.
14:15
Andreas Martinsen chtěl projít do útočného pásma, avšak na modré čáře mu vystavil stopku tentokrát připravený Torey Krug. Hosté přesto zůstávají na puku.
14:00
Domácím příznivcům se hra Bostonu v úvodní periodě vůbec nelíbí a na domácí hokejisty se nyní snáší hlasitý pískot. Medvědi se musejí hodně zlepšit.
13:43
12:57
Pozor! Colorado navyšuje své vedení v oslabení! Torey Krug chtěl udržet puk v útočném pásmu, ale kotouč mu propadl pod tělem za modrou čáru, kde si jej vzal NATHAN MACKINNON, který pláchl domácí obraně a střelou pod víko překonal Chudobina. Bez asistence.
12:15
Boston se ani na úvod své druhé početní převahy nemůže usadit v útočném pásmu. Bránícím hráčům Colorada se už dvakrát podařilo vyhodit puk.
11:43
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Fjodor Ťutin – 2 min., sekání).
11:25
Na druhé straně napadal Matt Duchene Davida Krejčího. Český útočník si kotouč pokryl tělem a nepustil nažhaveného Duchena do akce.
11:00
Calvin Pickard si počkal na nepřesnou přihrávku a okamžitě vyhodil puk o mantinel za modrou čáru. Boston se zatím nemůže dostat do tlaku.
10:32
10:00
Ani David Pastrňák neprošel s pukem do útočného pásma a hosté se znovu osvobozují vyhozením přes celé kluziště. Puk je u Chudobina.
09:24
Znovu se Colorado prodralo ven z obranného pásma. Nathan MacKinnon se dokonce probil ke střele, ale jeho pokus z dálky nemohl Chudobina ohrozit.
09:00
Hostům se však hned v úvodu přesilové hry Bostonu podařilo vyhodit puk do středního pásma. Torey Krug musí začít od vlastní modré čáry.
08:32
Bude se vylučovat! Boston si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za držení hole dostává Patrik Wiercioch.
08:05
Grigorenko znovu nahodil puk do útočného pásma. Kotouč ale dojel Zdeno Chára a hosté raději odjeli na střídačku.
07:25
Michail Grigorenko zavezl puk za branku Bostonu, kde si jej vzal do parády nabuzený Kevan Miller ale díky tvrdému hitu obral soupeře o kotouč.
07:05
Jimmy Hayes vyslal zajímavou přihrávku do útočného pásma. Kotouč nakonec vybojoval Zdeno Chára, který dotíral před Pickardem, ale slovenský obr puk do branky nedopravil.
06:16
Marchand našel přihrávkou mezi kruhy volného Bergerona, který okamžitě střílel na branku, ale Calvin Pickard fantastickým zákrokem vytěsnil puk mimo tři tyče!
06:08
Boston se snažil přispěchat vpřed s rychlou odpovědí. Rychlou akci Medvědu ale zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:30
Naopak Colorado se ujímá vedení! MATT DUCHENE si vybruslil s kotoučem před branku, pohrál si s obránci, dojel až do střelecké pozice a nechytatelnou střelou na zadní tyč poslal Colorado do vedení! Bez asistence.
05:10
Domácí hrají aktivněji, ale zatím mají velké problémy s přechodem středního pásma. Riley Nash se tlačil k zakončení, ale Pickard si pohlídal mezírku u tyče.
04:40
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Pastrňák – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
04:40
04:10
Nathan MacKinnon si v útočném pásmu zpracoval kotouč rukou a poté pokračoval ve hře. Rozhodčí si prohřešku hostujícího kapitána všimli a vykazují hru do středního pásma.
04:00
Colorado přidalo na aktivitě a John Mitchell se v útočném pásmu prodral k odraženému kotouči. Hostující hráč puk okamžitě nasměroval na branku, ale Anton Chudobin byl na místě.
03:30
Mikko Rantanen dostal parádní přihrávku do jízdy, protáhl se s pukem za modrou čáru, ale jeho prudká střela zápěstím těsně minula horní roh domácí branky!
03:00
Matt Duchene spěchal po pravé straně za dlouhým vyhozením. Hostující rychlík už kotouč nedostihl a puk prolétl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Pickardem.
02:10
Okamžitě po vyhraném vhazování střílel Riley Nash. Calvin Pickard měl čistý výhled a nepovedenou střelu od modré čáry bez problémů zneškodnil.
02:06
Kevan Miller obdržel přihrávku na modrou čáru, srovnal si puk ke střele a zápěstím prověřil hostujícího brankáře. Calvin Pickard byl připraven.
01:17
Fjodor Ťutin se dostal k odraženému kotouči po vyhraném vhazování v útočném pásmu a okamžitě nasměroval puk na domácí branku. Jeho ránu zablokoval obránce.
01:05
Bergeron bojoval o puk v rohu útočného pásma, poslal jej za brankou na druhou stranu útočného pásma, nicméně David Pastrňák si neporadil se zpracováním.
00:30
Do útočného pásma se za skákavým kotoučem dral John Mitchell. David Krejčí se ale dobře vrátil a získal kotouč pro domácí Medvědy.
00:10
Na úvodním vhazování si lépe vedl David Krejčí. Domácí se okamžitě tlačili do útoku, nicméně obrana Colorada sebrala odražený kotouč.
00:01
Oba týmy už jsou na ledě. Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes, Krejčí, Schaller – Czarnik, Riley Nash, Spooner – J. Hayes, D. Moore, Blidh.

Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – Barrie, Ťutin, Goloubef, Beauchemin (A), Zadorov, Wiercioch – Comeau, MacKinnon (C), R. Bourque – Iginla, Söderberg, Grigorenko – Rantanen, J. Mitchell, Duchene (A) – Martinsen, Colborne, McLeod.

Rozhodčí: O´Roard, McIlsak – Berg, Barton.
Československá stopa

V dresu Bostonu nastupují Zdeno Chára, David Krejčí a David Pastrňák.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři spolu změřili síly v polovině měsíce listopadu. Boston na ledě Colorada předvedl skvělý výkon a odvezl si dva body za výhru 2:0.
Boston Bruins

Zato Medvědi se zatím drží na hranici postupu a nepostupu do vyřazovacích bojů. Boston totiž ve dvaceti sedmi zápasech nasbíral dvaatřicet bodů a v tuto chvíli mu patří osmá příčka Východní konference. V posledních duelech má však Boston skvělou formu. V šesti duelech ztratil pouhé dva body. V útoku Medvědů září David Pastrňák, jež se šestnácti brankami patří na špici bodování mezi střelci.

Poslední tři zápasy

Washington – Boston 4:3 v prodloužení
Boston – Florida 4:3 v prodloužení
Buffalo – Boston 1:2
Colorado Avalanche

Laviny zatím prožívají nevydařenou sezónu. Colorado ve čtyřiadvaceti zápasech vybojovalo jen devatenáct bodů a krčí se na samotném dně celé NHL! Velké problémy má Colorado hlavně v útoku. Jeho útok je s padesáti dvěma brankami nejhorší v soutěži. Colorado navíc nezvítězilo šestkrát v řadě. Naposledy prohrálo 4:3 v Nashvillu.

Nashville – Colorado 4:3
Colorado – Dallas 0:3
Colorado – Columbus 2:3
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům kanadskoamerické NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z nejlepší hokejové ligy světa. Společně se dnes zaměříme na duel mezi Bostonem a Coloradem. Střetnutí startuje hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.