Andrej Sekera (EDM) 0+1, 3 střely, čas na ledě 26:03
Hvězdy utkání:
1. Rasmus Ristolainen (BUF) 1+2
2. Evander Kane (BUF) 2+0
3. Connor McDavid (EDM) 0+2
Dnes budeme jen těžko hledat lepší tým tohoto duelu. Výhru v prodloužení na svoji stranu strhli nakonec domácí. Edmonton hrál skvělý hokej především v druhé polovině zápasu, kde předvedl i obrat. Bod pro Edmonton určitě zasloužený.
Já Vám přeji dobrou noc či ráno a budu se na Vás těšit u dalšího online přenosu.
60:57
Sabres právě vstřelili branku!
RASMUS RISTOLAINEN krásně trefuje růžek branky a je rozhodnuto! V dramatickém zápase nakonec vyhrávají domácí! Asistence: Ryan O'Reilly, Jack Eichel.
60:01
Myslím že se máme na co těšit. Začíná prodloužení a domácí mají ještě k dispozici 1:47 přesilové hry.
60:01
60:00
59:43
Buffalo si ještě zahrají přesilovou hru.
59:31
EVANDER KANE doraží kotouč do branky a srovnává na 3:3 poté, co Ryan O'Reilly trefuje tyč. Asistence: Ryan O'Reilly, Rasmus Ristolainen.
59:00
Buffalo drží útočnou třetinu a vytváří tlak!
58:47
Po oddechovém čase nás čeká vhazování před Talbotem (EDM). Domácí zkouší hru bez golmana ze šesti muži v poli!
57:20
Hosté spíše vyhazují kotouče tak, aby to nebylo zakázané uvolnění a rádi by slyšeli sirénu. Do té je ještě spoustu času ale.
57:00
Buffalo se drží v útočném pásmu a mohou pomýšlet na závěrečný tlak.
56:12
Vhazování před Nilssonem.
55:30
Sabres se snaží vymyslet nějaký závěrečný tlak, nedaří se jim však přecházet střední pásmo.
55:10
Střely na branku: 23:36 pro Edmonton.
54:20
Draisaitl v další šanci Edmontonu. Hosté jsou nyní opravdu nebezpeční a rozhodně nechtějí jen bránit aktuální stav. Máme před sebou komerční přestávku.
53:45
Lucic (EDM) v další šanci! Hosté by rádi přidali čtvrtý gól a tím větší klid na hokejky.
52:12
Edmonton je opět lepším týmem na ledě.
49:59
Edmonton právě vstřelil branku!
Edmonton otáčí zápas a dostává se do vedení 3:2 po využité přesilovce! Trefil se LEON DRAISAITL. Asistence: Connor McDavid, Andrej Sekera.
48:26
A uvidíme čtvrtou hru Edmontonu. Provinil se Kane (BUF) krosčekem.
47:02
Reinhart (BUF) se ocitl před odkrytou brankou po chybě hostů. Branku netrefil! Obrovská šance na strhnutí vedení.
46:37
Zdá se, že přesilová hra domácím pomohla a nyní sledujeme i jejich tlak v útočném pásmu. Čeká nás vhazování před Talbotem (EDM).
46:12
Máme před sebou komerční přestávku.
45:43
Nějaké šance v přesilové hře Sabres měli, ale největší měl stejně McDavid z Edmontonu (jak již bylo zmíněno níže).
45:43
44:44
Velkou šanci v oslabení měl kapitán hostů McDavid, když jel sám na Nilssona. Chtěl pravděpodobně umístit kotouč mezi nohy brankáře. Nilsson měl však betony pevně u sebe.
43:43
I přes aktivitu Edmontonu si přeci jen zahrají přesilovou hru domácí!
42:03
Buffalo pouze vyhazuje kotouč daleko od svého golmana a získávají klid na střídání.
41:12
Vypadá to, že Edmonton chce navázat na druhou třetinu a začínají hodně aktivně.
40:05
Čeká nás třetí třetina, myslím že se máme na co těšit. Hosté ve druhé třetině srovnali skóre a otočili i statistiku střel. Nyní vedou na střely 19:15.
40:01
40:00
39:34
Ale pozor! z nenápadné situace měl velmi dobrou šanci Eichel (BUF). Nedokázal ji však využít.
38:20
V posledních minutách Nilsson drží svůj tým. Obrana Sabres je velmi rozhozená.
37:54
Tohle oslabení dokázalo Buffalo ubránit. I když s velkými problémy.
37:54
36:37
Edmonton odehrává další skvělou přesilovou hru. Eberle (EDM) střílel pěkně k tyči, Nilsson se však stihl přemístit.
35:54
Další přesilová hra pro Edmonton. Buffalo je nyní v obrovských problémech.
34:57
33:13
Klefbom (EDM) nebezpečně pálil, střela však byla zblokovaná.
33:07
Edmonton teď vytváří obrovský tlak na svého soupeře! Dva vstřelené goly je opravdu povzbudily.
32:57
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
32:16
Góól! je srovnáno 2:2! Prosadil se MILAN LUCIC po kombinaci s Connorem McDavidem. Asistence: Connor McDavid, Drake Caggiula.
30:31
30:31
JORDAN EBERLE ve zmatku před brankou doráží kotouč do branky! Rozhodčí byl telefonovat a gol uznává! Kontaktní branka na 1:2 z pohledu hostů. Asistence: Drake Caggiula, Ryan Nugent-Hopkins.
30:31
Rozhodčí telefonuje, zda uznat gol Edmontonu! Možná tu máme kontaktní branku!
28:42
Dobrá šance McDavida před brankou v přesilové hře. Nilsson si však svou branku pokryl a nedovoluje hostům vstřelit branku.
28:34
První přesilovou hru si zahrají i hosté!
27:34
Edmonton se po dlouhé době drží delší čas v útočné třetině.
27:25
Okposo se rval o kotouč mezi kruhy a kotouč málem získal. Nakonec kotouč končí v rohu kluziště.
27:03
Hraje se tzv. "nahoru, dolu". Jak to v NHL bývá časté.
I Edmonton měl několik dobrých příležitostí, ale v koncovce se dnes zatím trápí.
27:03
Russel podklouzl a ztrácí kotouč. Naštěstí pro něj měl k puku blíže jeho spoluhráč. Čeká nás další komerční přestávka.
25:12
Eichel (BUF) v dobré šanci před brankou! Branku však netrefil a hosté vyhazují jen na zakázané uvolnění.
24:30
Další ofsajd Buffala. Guhle neudržel kotouč před modrou čarou.
24:12
McDavid v dobré šanci, mířil k tyči. Místo pro kotouč ale mezi tyčí a Nilssonem nenašel.
23:45
22:59
Domácí celek v přesilovce zatím nic nebezpečného nevymyslel. Nemohou se usadit v útočné třetině.
21:45
McDavid si ze souboje odnáší dvě minuty za nedovolené bránění.
21:02
Nilsson sáhl do přihrávky, která šla před jeho brankovištěm a pokazil tím kombinaci hostů.
20:12
Edmonton v ofsajdu po menší nepřesnosti.
20:01
Ristolainen (BUF) byl v první třetině nejvytíženější hráč. Na ledě strávil 8:48.
20:01
20:00
19:05
Střely na branku. 10:5 pro domácí.
18:07
Hendricks (EDM) se dostával do zajímavé situace. Kotouč ale nedokázal správně zpracovat.
17:23
Larsson (EDM) dostal nabito na modrou čáru a tvrdě vypálil. Kontaktní gól však střela nepřinesla.
14:02
Buffalo v další šanci, Okposo (BUF) nebezpečně pálil, ale kotouč v brance neskončil.
13:46
Marcus Foligno krasně našel BRIANA GIONTA před brankou a ten se nemýlil! Zvyšuje na 2:0. Asistence: Marcus Foligno, Rasmus Ristolainen.
13:02
Kvůli řadě nepřesností sledujeme již několikáté zakázané uvolnění na obou stranách.
12:04
Domácí celek přidal po vstřelené brance na aktivitě.
11:48
McDavid (EDM) se pokusil o individuální akci, ta ovšem končí na útočné modré čáře neúspěšně.
10:38
10:38
EVANDER KANE z levého kruhu střílí a využívá přesilovku! Asistence: Jake McCabe, Matt Moulson.
9:23
Obrovská šance! Chaos před brankou a přesilovka mohla být využita. Nechybělo mnoho.
9:03
Kassian to přehnal s napadáním a dostává dvě minuty za hákování.
7:59
Edmonton je zatím na ledě více vidět a je aktivnějším týmem.
7:15
Máme tu první komerční přestávku.
6:32
McCabe (BUF) se ocitl mezi kruhy a tvrdě pálí! Trefil však střed branky a to si golman pohlídal. Stav utkání se nemění.
3:17
Krom jedné větší šance vidíme klidnější začátek utkání. Ani jeden z týmu nechce udělat chybu a jako první inkasovat.
00:58
McDavid (EDM) v šanci, natlačil se před branku a zkusil zakončit bekendem. Golman si však mezeru mezi betony pohlídal.
00:01
Vítám Vás u zápasu mezi Buffalo Sabres a Edmonton Oilers, utkání začne za pár minut.
Přeji příjemnou zábavu.

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – Ristolainen, McCabe, Franson, Guhle, Burgdoerfer, Falk – Okposo (A), R. O'Reilly (A), Carrier – Reinhart, Eichel, E. Kane – B. Gionta (C), Jo. Larsson, M. Foligno – Girgensons, D. Grant, Moulson.

Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – A. Larsson, Russell, Benning, Sekera, Fayne, Klefbom – Draisaitl, McDavid (C), Lucic – Eberle (A), Nugent-Hopkins (A), Maroon – Puljujärvi, Caggiula, Kassian – Pitlick, Letestu, Hendricks.

Rozhodčí: Furlatt E. (Can), L'Ecuyer F. (Can).
Zdravím hokejové příznivce u zápasu mezi Buffalo Sabres a Edmonton Oilers. Edmonton dokázal sice porazit Buffalo ve čtyrech z posledních pěti vzájemných utkání, nic méně očekáváme kvalitní a vyrovnaný hokej.

Buffalo Sabres v posledním zápase pořádně potrápilo domácího favorita zápasu Washington Capitals. Washington nakonec zápas vyhrál, ale až v prodloužení. Pokud Buffalo naváže na tak kvalitní výkon co předvedli v minulém utkání, máme se opravdu na co těšit. Nutno podotknout, že domácí celek čítá přibližně pět zraněných hráčů, kteří nebudou moci do boje zasáhnout. Ve východní konferenci se tým nachází až na 15. příčce.

Edmonton Oilers je dle sázkových kanceláří lehký favorit utkání. I přesto, že také čítá mnoho zraněných hráčů. Edmonton z posledních šesti utkání vybojoval šest bodů, což není moc. Ale i přesto si drží čtvrtou příčku v západní konferenci.

Budu se na Vás těšit a věřím, že se sejdeme u tohoto on-line přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.