Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Michael Frolík (CGY) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:34
Radim Vrbata (ARI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:00
Martin Hanzal (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:24
1. Matthew Tkachuk (CGY) 1+0
2. Michael Frolík (CGY) 1+1
3. Mike Smith (ARI) 22 zák., 2 góly, 91,7%
Střely na branku: 24 – 21
Je dobojováno! Domácí Calgary nakonec poráží Arizonu 2:1 v prodloužení. Hosté přitom vstoupili do zápasu aktivněji a přitlačili Calgary před Johnsona. Domácí však po deseti minutách vyrovnali hru a vypracovali si obrovské šance. Střelci Plamenů si ale vylámali zuby na fantastickém Smithovi. Na první branku jsme museli čekat až do závěru druhé třetiny, kdy se prosadil hostující Tobias Rieder ! Calgary ve třetí třetině hodně přidalo, přišpendlilo Arizonu do obranného pásma a Matthew Tkachuk šťastnou brankou vyrovnal na 1:1! Domácí poté dokonce mohli rozhodnout o své výhře, ale Smith fantastickými zákroky poslal zápas do prodloužení. V něm ujel hostující obraně Michael Frolík a s přehledem zajistil domácím výhru!
60:49
Calgary právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Calgary vítězí! Calgary uspělo na vhazování v obranném pásmu a po chybě hostů ve středním pásmu se do úniku dostal MICHAEL FROLÍK, jež tváří v tvář Smithovi nezaváhal a zajistil domácímu celku bod navíc! Bez asistence.
60:38
Na druhé straně si kotouč mezi kruhy potáhl Tobias Rieder. Autor úvodní branky dnešního zápasu vyslal prudkou střelu zápěstím, ale Monahan přizvedl puk do ochranné sítě.
60:10
Monahan uspěl na úvodním vhazování a Calgary získalo kotouč. Domácí se dostali do útočného pásma, kde bojoval Brouwer, jež nakonec nevypálil.
60:01
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 23 – 20
Třetí třetina je u konce! Šedesát minut hry nám nepřineslo vítěze dnešního utkání! Domácí Calgary bylo ve třetí třetině jasně aktivnější a Matthew Tkachuk dokázal vyrovnat! Domácí se poté tlačili za vstřelením rozhodující branky, ale Smith už byl pozorný. O vítězi tedy rozhodne pětiminutové prodloužení hrané stylem 3 na 3 nebo případné samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:13
Mark Giordano bez přípravy střílel po Backlundově přiklepnutí. Domácí obránce svou ránu příklepem poslal pouze do stojícího obránce.
58:07
Mikael Backlund si počkal na zadovku na levou stranu a okamžitě vystřelil. Zakončení domácího útočníka přizvedl jeden z obránců do ochranné sítě.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:42
Mike Smith musel vytáhnout další dobrý zákrok. Hostující brankář vyjel proti střele od mantinelu a pravým betonem vykopl puk mimo tři tyče.
57:20
Oliver Ekman-Larsson svedl souboj v rohu obranného pásma. Hostující zadák sice kotouč nevybojoval, ale jeho kolega z obranné dvojice už Arizonu osvobodil.
56:45
Před Smithem je nyní pořádně rušno! Kolem branky Arizony léta jeden kotouč za druhým, ale strážce klece hostů nemusel zasahovat.
56:15
Luke Schenn poněkud zaváhal a nechal kotouč za sebou v obranném pásmu. Hostující zadák svou chybu rychle napravil a vypíchl soupeři kotouč.
55:35
Po delší době se do útočného pásma nastěhovali rovněž hosté. Anthony DeAngelo ale neudržel kotouč na modré čáře a Arizona se musí vracet.
55:05
Mike Smith znovu rozehrával zpoza hostující branky. Gólman Arizony tentokrát výhozem o mantinel uklidil puk před napadajícím soupeřem.
54:24
Max Domi byl jako první u odraženého kotouče na modré čáře. Mladík v dresu Arizony si chtěl obhodit vracejícího se beka, ale Mark Giordano se nenechal nachytat.
54:06
Domácí jsou nyní jasně lepším týmem a tlačí se za vstřelením vedoucí branky! Hosté se dostali pod obrovský tlak, z nějž se vymanili jen za cenu vyhození přes všechny čáry.
53:32
Hamilton udržel kotouč v útočném pásmu, natlačil se mezi kruhy, ale přes dobře postaveného Luka Schenna nenasměroval kotouč mezi tři tyče.
53:06
TJ Brodie nahodil puk o mantinel do útočného pásma. Na pobídku domácího hokejisty ale nestačil zareagovat nikdo v červeném a puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
52:20
Mikael Backlund sprintoval za nahozeným pukem do útočného pásma. Domácí útočník kotouč nakonec vybojoval a Calgary drží útočné pásmo.
51:35
Mark Giordano našel Brouwera, jež okamžitě vyslal jedovatou střelu příklepem. Mike Smith se fantasticky roztáhl v hostujícím brankovišti a vyrazil puk.
51:05
Mark Giordano se ocitl sám před brankářem Arizony, ale domácí hráč si špatně zpracoval kotouč a střelou z těžké pozice nechal Smithe vyniknout!
50:25
TJ Brodie nahodil puk na hostující branku z ostrého úhlu. Mike Smith kotouč neudržel a vyrazil jej před sebe, ale nikdo z dotírajících hokejistů v červeném puk nedopravil za brankovou čáru!
50:00
49:40
Hosté vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu a okamžitě jej vyhodili do středního pásma. Calgary musí zahájit novou přesilovkovou akci.
49:00
Wideman vyslal dělovku od modré čáry. Domácí obránce předvedl úctyhodný nápřah, ale jeho pokus skončil dobré dva metry vedle pravé tyče.
48:16
Matthew Tkachuk si parádní stahovačkou obhodil obránce, dostal se před brankáře, ale střelou mezi betony neuspěl. Mike Smith vytáhl další důležitý zákrok!
48:00
Bude se vylučovat! Calgary si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Jordan Martinook.
47:30
Domácí se najednou ženou do útoku! Calgary znovu hrozilo po levé straně, ale nahození od mantinelu srazil jeden z obránců mimo kluziště.
46:40
Je vyrovnáno! Domácí srovnávají krok! Calgary uspělo na vhazování v útočném pásmu. Volný kotouč si vzal MATTHEW TKACHUK, sjel si do ostrého úhlu a střelou pod horní tyč překvapil statického brankáře! Asistence: Michael Frolík.
46:15
Radim Vrbata spěchal s pukem na hokejce středem kluziště do útočného pásma, nicméně český útočník se k zakončení nedostal. Calgary stále bojuje.
46:03
Sam Bennett si sjel pro přihrávku na modrou čáru, posunul si kotouč do útočného pásma, ale střelou zápěstím trefil jen lapačku připraveného brankáře.
45:42
45:02
Max Domi si prodloužil svůj pobyt na ledě a dorážel po další přihrávce před branku. Chad Johnson byl tentokrát připraven a udržel puk pod betonem.
44:36
Max Domi vymyslel zajímavou přihrávku před branku, kde se puk odrazil od jedné z bruslí. Za odraženým pukem se ještě dral Vrbata, ale český hráč už nedokázal zakončit.
44:05
Plameny uspěly na vhazování v obranném pásmu a Mark Giordano okamžitě obloučkem poslal kotouč do středního pásma. Hosté musejí začít nanovo.
43:42
Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje domácí Arizona. Michael Frolík dostává dvě minuty za podražení.
43:20
Matthew Tkachuk bojoval o kotouč za brankou hostujícího celku. Domácí útočník nakonec přetlačil svého obránce, ale zadovkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
42:47
Wideman dostal nabito do dobré pozice. Domácí obránce bez přípravy vyslal tvrdou střelu, ale Mike Smith tentokrát nemusel zasahovat.
42:20
Hraje se ve svižném tempu. Ani jeden z týmů se ale nemůže usadit v útočném pásmu a kotouč nyní létá z jedné strany kluziště na druhou.
41:45
Luke Schenn zastavil prudkou přihrávku před branku Arizony. Hostující obránce se ještě stačil rychlým obloukem otočit a rozjel útok hostů.
41:06
Monahan projel s pukem do útočného pásma, kde jej přenechal Goligoskému. Druhý jmenovaný nakonec střílel od modré čáry, ale jeho pokus zamířil mimo.
40:28
Nyní musel Mike Smith vyrazit za svou branku, aby zkrotil nahození po mantinelu. Hostující brankář puk zpracoval a ještě rozehrál okolo Widemana.
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté. Arizona uspěla na vhazování, jenže hosté rychle přišli o kotouč. Calgary však Smithovu branku neohrozilo.
40:01
Střely na branku: 13 – 15
Druhá třetina je minulostí a po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hosté z Arizony. Domácí Calgary sice bylo aktivnějším a lepším týmem, vypracovalo si šance, ale domácí střelci znovu ztroskotali na připraveném brankáři Kojotů. Arizona se v samotném závěru nadechla k ojedinělému útoku a Tobias Rieder dorazil odražený kotouč do branky! Po čtyřiceti minutách je stav 0:1.
40:00
39:43
Arizona právě vstřelila branku!
Přeci jen se nám ještě mění skóre! Hosté se v podstatě z první šance dostávají do vedení! Jordan Martinook nahodil puk od mantinelu na branku, domácí brankář puk vyrazil před sebe a TOBIAS RIEDER dopravil kotouč do odkryté branky! Asistence: Jordan Martinook.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:40
Mikael Backlund jen nahodil puk za branku Arizony, kam vyrazil brankář Smith a před napadajícím Tkachukem dopravil puk do bezpečí.
38:10
Garnett Hathaway vymyslel dobrou přihrávku před branku z rohu útočného pásma. Domácí hokejista však neoslovil nikoho v červeném dresu.
37:20
Goligoski podržel puk za brankou Arizony a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Druhá třetina se pomalu chýlí ke konci a my stále čekáme na úvodní branku.
37:04
36:30
Do třetice všeho dobrého se Calgary podařilo vyhodit puk za branku Arizony. Na ledě už je také Oliver Ekman-Larsson, na němž tvrdý hit nezanechal žádné následky.
36:00
Kotouč znovu letí přes celé kluziště až za branku Arizony. Hostům se v početní převaze vůbec nedaří. Na led naskakuje druhá přesilovková formace.
35:30
Hosté se však zatím nemohou probít do útočného pásma. Max Domi zavážel kotouč středem kluziště, nicméně jeho postup skončil už na modré čáře.
35:04
Bude se znovu vylučovat! Střídačka Calgary bude potrestaná za špatné střídání. Arizona si zahraje svou druhou přesilovku.
34:32
Alex Goligoski si po vyhraném vhazování v útočném pásmu připravil kotouč ke střele od modré čáry. Zakončení hostujícího obránce končí v lapačce.
34:15
Po dlouhé době se ozývají také fanoušci! Příznivci Calgary nyní hlasitým bušením ženou svůj celek za vstřelením branky.
33:43
Max Domi nyní skvěle přečetl úmysl domácích hokejistů a vypíchl kotouč do středního pásma. Hokejista Arizony získal pro své spoluhráče čas na oddech.
33:10
Domácí se v posledních minutách častěji tlačí do útoku, nicméně dobře hrající Luke Schenn byl jako první u nahozeného kotouče a poslal jej za modrou čáru.
32:42
Oliver Ekman-Larsson zůstává ležet na ledě po tvrdém hitu ze strany Hathawaye! Hostující obránce dopadl opravdu škaredě a už je v péči zdravotníka!
32:05
Luke Schenn se vymanil ze složité pozice. Hostující obránce se nechal zatlačil do rohu obranného pásma, ale efektní kličkou se zbavil soupeře a rozehrál.
31:22
Matt Stajan neudržel puk na modré čáře a musel hodně rychle zabrat, aby dojel vyhození hostů před rozjetým Domim. Opatrný hokej nadále pokračuje.
31:05
Wideman lehce nahodil puk za branku Arizony, kam se stáhl Brodin. Druhý jmenovaný s pukem vybruslil do rohu útočného pásma, ale už nic nevymyslel.
30:38
30:10
Oliver Ekman-Larsson vyslal prudkou střelu zápěstím od modré čáry. Domácí brankář puk vyrazil před sebe a zadáci Calgary poté vyhodili puk do bezpečí.
29:13
Max Domi vlétl do útočného pásma jako velká voda. Hostující útočník prokličkoval mezi třemi hráči soupeře, ale před brankářem mu puk utekl do rohu.
29:00
28:38
Vylučovat se bude také na domácí straně! Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Dennis Wideman.
28:00
Sean Monahan si sjel na levou stranu útočného pásma, kam dostal prudkou přihrávku, nicméně domácí hokejista střelou z první minul hostující klec.
27:20
Další důležitý zákrok hostujícího brankáře! Troy Brouwer dostal přihrávku před branku a snažil se mířit mezi betony. Hostující gólman mezírku stačil utěsnit.
27:00
Domácí si zahrají další přesilovou hru! Lawson Crouse dostává dvě minuty za hrubost.
26:15
Troy Brouwer dojel nahození do útočného pásma, vybruslil si s pukem do dobré pozice, jenže nepřesnou přihrávkou před branku odevzdal puk Kojotům.
26:02
Max Domi rozjel další útok Arizony po pravé straně. Nahozený kotouč do útočného pásma však nedostihl nikdo v bílém a Chad Johnson puk raději přikryl lapačkou.
25:24
Parádní zákrok hostujícího brankáře! Troy Brouwer dostal přihrávku mezi kruhy a bez přípravy mířil do horního rohu! Mike Smith však parádním zákrokem lapačkou zkazil domácímu hráči radost!
25:02
Richardson si zpracoval neposedný puk v mezikruží, ale přes dobře napadajícího zadáka Calgary už se nedostal do zakončení. Kotouč se odrazil do rohu.
24:17
Nyní se ale Arizoně nepovedl pokus o překvapení domácí obrany. Na prudkou přihrávku na modrou čáru nedosáhl nikdo v bílém dresu a puk prolétl na zakázané uvolnění.
24:02
Domácí brankář musel znovu ven z branky. Tentokrát však odvracel kotouč před napadajícím Riederem. Hosté se po skončení přesilové hry Calgary tlačí do útoku.
23:32
Chiason poslal přihrávku na Hamiltona. Domácí hokejista si chtěl převzít puk v otočce, ale nakonec se dostal do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
23:16
22:38
Kotouč znovu míří přes celé kluziště až za branku Plamenů. Domácí gólman vyrazil za svou klec, aby celou akci urychlil, ale domácí se stále nemohou usadit v pásmu.
22:10
Luke Schenn vybojoval kotouč v přetlačované u mantinelu a okamžitě poslal puk přes všechny čáry do bezpečí. Calgary se v přesilovce zrovna nedaří.
21:16
Domácí si zahrají první přesilovou hru! Na dvě minuty za podražení odchází na trestnou lavici Anthony Duclair.
21:15
Mike Smith vyrazil za branku, aby vypomohl svým spoluhráčem se zastavením akce Calgary. Hostující brankář zkrotil prudké nahození po mantinelu a poslal puk do bezpečí.
20:30
Hosté na modré čáře zcela zapomněli na Tkachuka. Domácí hokejista se protáhl do útočného pásma, avšak jeho rána zápěstím minula branku.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté. Calgary uspělo na vhazování, ale útok domácího celku skončil na hokejce Martina Hanzala.
20:01
Střely na branku: 5 – 8
První třetina je minulostí! Oba týmy se v úvodních minutách spíše oťukávaly. Z počátku byla aktivnější Arizona, ale Calgary poté převzalo dirigentskou taktovku. Domácí si dokonce vypracovali dvě velké šance, jenže brankář Arizony Mike Smith byl zatím pokaždé na místě a šance Plamenů zlikvidoval. Po dvaceti minutách je tedy skóre stále 0:0.
20:00
19:17
Max Domi dostal mnoho prostoru na pravé straně. Hostující útočník si připravil puk ke střele, ale jeho svižná rána zápěstím prolétla kolem tyče.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:33
Anthony DeAngelo udržel kotouč na modré čáře. Hostující obránce okamžitě roztáhl hru Arizony na levou stranu, avšak ani hosté se nedostali k zakončení.
18:05
Frolík nahazoval puk před branku z levé strany útočného pásma. Před hostujícím brankářem odklidil puk do bezpečí jeden z vracejících se obránců.
17:27
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Luke Schenn – 2 min., hrubost).
17:27
17:27
Po šermované na pravé straně útočného pásma Calgary se kotouč vymrštil na střídačku domácího celku. Rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
17:02
Luke Schenn vymyslel přihrávku do útočného pásma, kde se puk odrazil na hole domácích obránců. Calgary okamžitě vyslalo do útoku Backlunda, jež drží puk za brankou.
16:20
Oliver Ekman-Larsson nedokázal vyhodit puk z obranného pásma. Mark Giordano ještě vrátil nahození za branku Arizony, ale hosté už tentokrát uklidnili situaci.
16:02
Troy Brouwer se po levé straně hrací plochy prosmýkl před branku Arizony a snažil se překvapit brankáře pobídkou na zadní tyč. Smith však utěsnil všechny mezírky.
15:24
Na druhé straně ledové plochy si Mike Smith doslova vychutnal zákrok lapačkou proti střele od mantinelu. Hostující brankář navíc stačil rozjet útok Arizony.
15:08
Martin Hanzal ze středního pásma jen lehce přistrčil kotouč za branku Calgary. Hostující útočník viděl, že je zcela sám a raději odjel střídat.
14:30
Brett Kulak dojel vyhození hostujícího celku do středního pásma a sám se vydal na slalom obranou Arizony. Domácí hokejista se ale rychle zbavil puku.
13:55
Wideman dostal nabito na modrou čáru, srovnal si kotouč na střelu a položil se do něj. Jeho ránu však ještě před Smithem zablokoval jeden z obránců.
13:05
Sean Monahan obdržel parádní přihrávku před branku, kde dostal spoustu času na zakončení, ale domácí hráč namířil puk pouze do brankáře Smithe!
12:37
Na druhé straně zkoušel štěstí Luke Schenn, nicméně ani obránce Arizony střelou bez přípravy netrefil branku domácího celku. Oba týmy se zatím spíše oťukávají.
12:04
Mark Giordano nahodil puk od modré čáry. Před brankou Arizony dobře clonil jeden z domácích útočníků, jenže puk přesto nezamířil mezi tři tyče!
11:31
Mike Smith musel zasahovat proti Hamiltonově ráně od mantinelu. Hostující gólman se stihl rychle přesunout a vyrazil prudkou ránu mimo tři tyče.
11:02
Anthony DeAngelo udělal prudkou brzdu v obranném pásmu. Hostující zadák se zbavil napadajícího Ferlanda a rozjel další akci Arizony.
10:10
Chiason dostal přihrávku za branku, objel hostující klec a vymyslel přihrávku na pravou stranu útočného pásma. Nikomu z domácích se ale nepovedlo zakončit.
10:00
Troy Brouwer v útočném pásmu dosáhl na pěknou pobídku, kterou lehkým dotekem prodloužil na Bennetta. Druhý jmenovaný už byl ale blízko brankáři a před Smithem toho moc nevymyslel.
09:22
Domácí sice uspěli na vhazování v útočném pásmu, ale Mark Giordano neudržel puk na modré čáře. Domácímu obránci přeskočil kotouč do středního pásma.
09:05
Oliver Ekman-Larsson z otočky zakládal nový útok Arizony, ale jeho dlouhá přihrávka skončila na hokejce Brodieho. Domácí v posledních minutách vyrovnali hru, ale stále se hraje hodně opatrně.
08:50
Po delší době se do útoku prohnali také domácí. Troy Brouwer projel s kotoučem po pravé straně do palebné pozice a jeho ránu švihem ukryl Mike Smith.
08:10
Radim Vrbata dojel přihrávku do středního pásma, kde si jej vzali do parády hned dva obránci. Zadáci Calgary odvedli dobrou práci a Vrbatu o puk připravili.
07:32
Až nyní Mark Giordano uklidnil hru za domácí brankou. Zadák Calgary vymyslel prudkou přihrávku na modrou čáru, na kterou nedosáhl nikdo v červeném.
07:10
Anthony DeAngelo dojel další vyhození domácích do středního pásma. Arizona je zatím jasně aktivnějším týmem a Calgary se pouze brání.
06:15
Anthony Duclair zachytil vyhození domácích na modré čáře, protáhl se s pukem za branku a poslal jej zpátky na modrou čáru. Oliver Ekman-Larsson nahodil kotouč na brankoviště, ale Jakob Chychrun už jej nestačil tečovat.
06:05
Ryan White zavezl puk za branku Calgary, odkud vymyslel pobídku na Stona. Druhý jmenovaný příklepem poslal kotouč mezi tři tyče, ale Johnson byl na místě.
05:19
Martin Hanzal se prodíral po levé straně do útočného pásma, nicméně jeden z jeho spoluhráčů byl příliš rychlý a přejel do útočného pásma. Vhazuje se ve středním pásmu.
05:06
Arizona v posledních sekundách zatlačila domácí celek před Johnsona. Domácí se ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazuje se před Johnsonem.
04:17
Luke Schenn se opřel do kotouče od modré čáry. Rána hostujícího obránce prosvištěla kolem zadní tyčky. Shane Doan však ještě udržel puk pro Arizonu.
04:07
Na druhé straně pálil bez přípravy Oliver Ekman-Larsson. Aktivní střelec Arizony trefil domácího brankáře do masky, od které se puk odrazil nad břevno.
03:26
Frolík projel s pukem do útočného pásma po levé straně, srovnal si kotouč na hokejce a nahodil jej před branku. Před Smithem dotírali hned dva hráči, ale ani jeden puk nezasáhl.
03:16
Po dlouhé době se přerušuje hra. První práci v utkání měl také Chad Johnson. Domácí brankář byl na místě a s přehledem kryl slabou střelu.
02:47
Brad Richardson si zpracoval prudké vyhození obloučkem, otočil se ve středním pásmu, ale před napadajícím soupeřem už puk pouze posunul za modrou čáru.
02:12
Oliver Ekman-Larsson se vrátil pro odražený kotouč za branku Arizony. Hostující obránce si pohrál s napadajícím útočníkem a rozjel novou akci.
01:30
Freddie Hamilton se vrátil do obranného pásma, kde zkrotil prudké nahození na rozjetého Domiho. Domácí hokejisté jsou zatím aktivní a nepouštějí Arizonu do hry.
01:00
Sean Monahan se protáhl za modrou čáru a okamžitě nahodil puk směrem na branku. Mike Smith byl znovu připraven a slabou ránu ukryl v lapačce.
00:41
Hostům se nepovedla rozehrávka z vlastního obranného pásma. Mark Giordano pouze pohlídal cestu kotouče na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Smithem.
00:10
Na úvodním vhazování uspěli hosté. Radim Vrbata prodloužil kotouč za branku domácího celku, ale obrana Calgary napoprvé zafungovala dobře.
00:01
Ještě před úvodním vhazování zazní americká a kanadská hymna.
Jak už je za oceánem tradicí, začne dnešní duel o několik minut později oproti plánovanému začátku.

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano (C), D. Wideman, Brodie, Engelland, Kulak – Brouwer, Monahan, S. Bennett – Frolík, Backlund, Tkachuk – Chiasson, Vey, Stajan – Hathaway, F. Hamilton, Ferland.

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Michael Stone, Ekman-Larsson, DeAngelo, Goligoski, Schenn, Chychrun – Vrbata, Hanzal, Domi – Duclair, Martinook, Rieder – Doan (C), Richardson, J. McGinn – White, Dauphin, Crouse.

Rozhodčí: Hebert, O´Halloran – Berg, Brisebois.
Poslední tři vzájemné duely

Calgary – Arizona 2:1 po nájezdech
Arizona – Calgary 2:5
Calgary – Arizona 1:4
Dnes nás čeká souboj dvou týmů, kterým se v letošním ročníku NHL vůbec nedaří. Dnešní soupeři se krčí na posledních pozicích Západní konference. Calgary sice nasbíralo třináct bodů, což je o tři více než soupeř, ale Arizona má tři zápasy k dobru. Oba týmy mají navíc velké problémy v defenzívě. Jejich obrany patří k nejhorším v celé soutěži. Calgary v minulém zápase po čtyřech utkáních ukončilo šňůru porážek a zvítězilo 1:0 na ledě Minnesoty. Arizona naopak nezvládla domácí duel s Bostonem, kterému podlehla 1:2.
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z kanadskoamerické NHL. Společně se dnes zaměříme na duel mezi Calgary Flames a Arizonou Coyotes. Utkání startuje ve 4 hodiny ráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.